Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Toide lendas õhku! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Koliath
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003




sõnum 25.12.2008 23:35:32 Toide lendas õhku! vasta tsitaadiga

Tere,

Juhtus selline asi, et ostsin kogu uue arvutikomplekti hiljuti (eraldi osadena). Kõik uued jupid. Lasin siis uue vista ka peale ja arvuti töötas kenasti. Kuid tekkis tahtmine vana kõvaketta pealt muusika ja dokustaadid uuele kettale lasta. Mõtlesin, et lasen igaks juhuks toitekast voolu välja, aga seal taga oli üks punane nupp ainult (mitte tavaline toiteka l/O nupp), mida sai nagu küünega tõmmata teisele poole. Mõtlesin, et see on ongi off nupp, et on unustatud külge panna ja tõmbasin nupu teise asendisse. Peale seda märkasin, et emaplaadil ei kustu tuluke ära, mis näitab, et vool sees ja siis ma sain veel midagi mõelda ja peale seda olin ma 5 minutit mõlemast kõrvast kurt. Praegu veel ainult vilistavad natuke. Teie käest aga, kolleegid, tahtsin küsida, et mis nupp see siis oli, millest saab arvutit õhku lasta ja kas on mõtet garantii poole ka pöörduda?

Ilusaid jõule.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 25.12.2008 23:37:20 vasta tsitaadiga

220->110V võrgupinge valik, garantiiga pole midagi peale hakata. Looda parem, et ülejäänud komponendid töötavad.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koliath
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003




sõnum 25.12.2008 23:43:13 vasta tsitaadiga

on üldse lootust?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.12.2008 23:44:03 vasta tsitaadiga

Toite kohalt mitte,kuid muud komponendid peask olema vast ok..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.12.2008 23:45:02 vasta tsitaadiga

Koliath: Tavaliselt on täiesti remonditav toiteviga olnud, muide icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koliath
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003




sõnum 25.12.2008 23:52:08 vasta tsitaadiga

Tahaks väga loota, et teised asjad kombes on. Viimased postitused on igatahes lootustandvad olnud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 23:53:23 vasta tsitaadiga

tee pilti.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koliath
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003




sõnum 26.12.2008 00:04:10 vasta tsitaadiga

väliselt vist midagi näha pole, kuigi ma sain mingi väikse tükiga vastu kätt paugu ajal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 00:06:18 vasta tsitaadiga

eks ta käi mõne kruviga lahti.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 00:06:51 vasta tsitaadiga

Vaevalt, et ta sul sellise paugu tegi, et väiksemad osakesed plekist läbi tulevad...Kui vastu kätt said, siis ilmselt tuli mingist õhutusavast icon_razz1.gif
Et vigastusi näha, tuleb lahti võtta ja pilti teha.
Garantii suhtes on vähetõenäoline, et läbi läheb... Ikkagi füüsiline vigastus, mis põhjustatud kasutaja poolt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koliath
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003




sõnum 26.12.2008 00:16:37 vasta tsitaadiga

jajaa mul oli käsi korpuses sees, sest ootasin, et emaplaadil tuluke ära kustuks ja saaks ide kaabli ja toite vanale kõvakale külge panna. Ju sealt toiteka alumisest võrest midagi läbi tuli. Ja rahva tungival soovil teen siis pildid ka. Aga homme. Täna ei viitsi laamendada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 26.12.2008 00:19:11 vasta tsitaadiga

Uus toide külge, siis näed kas midagi lahkus ka koos toitkaga.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 00:26:29 vasta tsitaadiga

Eks sa kondeka papist kaanega vastu näppe said, kui need ülelaadimisega õhku lendasid. Garantiisse minek ei õnnestu kindlast (loodan, et ei olnud väga kallis toitekas). Edaspidi soovitan soojalt üht lolli loogikat...juhe kas arvuti küljest ära või siis seinast välja, pole vaja otsida nuppe. Kiiret paranemist ja hääd puhade jätku.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 26.12.2008 00:56:09 vasta tsitaadiga

see tuleks kasulike näpukate alla panna kuidas vanade komponentidega aastavahetusel pauku teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 26.12.2008 01:14:02 vasta tsitaadiga

Selle raha eest saaks märksa asjalikuma ilutulestikuosta. icon_lol.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 01:22:13 vasta tsitaadiga

Aga ma küsiks siinkohal, et miks see nupp üldse toitel peal on ?
_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 01:23:45 vasta tsitaadiga

Võrgupinge valik.. ega siis igalpool maailmas pole sama pinge vms
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 01:26:20 vasta tsitaadiga

enne kui uue toiteka külge paned, tõmba igakjuhuks käimaminekuks mittevajalikud seadmed küljest ära, helikaardid kettad jne...kui int. video olemas siis võiks lisa videokaardi kaa välja kiskuda või mingi odava junni ajutiselt sisse panna.... vähemalt ma ise talitaks küll nii. proovi kas emaplaat üldse töötab.

E: häid jõule ! icon_wink.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 09:55:39 Re: Toide lendas õhku! vasta tsitaadiga

Koliath kirjutas:
Tere,

Juhtus selline asi, et ostsin kogu uue arvutikomplekti hiljuti (eraldi osadena). Kõik uued jupid. Lasin siis uue vista ka peale ja arvuti töötas kenasti. Kuid tekkis tahtmine vana kõvaketta pealt muusika ja dokustaadid uuele kettale lasta. Mõtlesin, et lasen igaks juhuks toitekast voolu välja, aga seal taga oli üks punane nupp ainult (mitte tavaline toiteka l/O nupp), mida sai nagu küünega tõmmata teisele poole. Mõtlesin, et see on ongi off nupp, et on unustatud külge panna ja tõmbasin nupu teise asendisse. Peale seda märkasin, et emaplaadil ei kustu tuluke ära, mis näitab, et vool sees ja siis ma sain veel midagi mõelda ja peale seda olin ma 5 minutit mõlemast kõrvast kurt. Praegu veel ainult vilistavad natuke. Teie käest aga, kolleegid, tahtsin küsida, et mis nupp see siis oli, millest saab arvutit õhku lasta ja kas on mõtet garantii poole ka pöörduda?

Ilusaid jõule.

Julm icon_eek.gif .Loodan,et teised asjad jäid ellu icon_neutral.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.12.2008 12:13:59 vasta tsitaadiga

tomorrow: Suure tõenäosusega jäidki muud komponendid ellu, kuna kõrgepinge-osa on varustatud "ülepingekaitsetega" ja need löövad pingeahela lühisesse. Tõsi, sellega koos lendavad nad ka ise tavaliselt kildudena minema, kuid peenem - kallim elektroonika on päästetud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 26.12.2008 12:21:46 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
tomorrow: Suure tõenäosusega jäidki muud komponendid ellu, kuna kõrgepinge-osa on varustatud "ülepingekaitsetega" ja need löövad pingeahela lühisesse. Tõsi, sellega koos lendavad nad ka ise tavaliselt kildudena minema, kuid peenem - kallim elektroonika on päästetud.

On see Codegeni puhul ka nii icon_confused.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 13:00:58 vasta tsitaadiga

Õnnestus ka endal vana toitekaga samamoodi teha, oli samasugune nupuke seal taga ja sai toiteplokk ilusti õhku lastud. icon_razz.gif

Muud komponendid peaksid ikka toimima, vähemalt minul midagi muud katki ei läinud.

_________________
-_-
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.12.2008 14:05:13 vasta tsitaadiga

Marie: Codegenidel on kohe päris kindlasti mõlemal 200V-sel elektrolüüdil oma ülepingekaitse peal olemas. Ning nende ülesanne on sulavkaitse maha põletada juhul, kui pinge ületab teatavat väärtust. Olen taolisi, "ümberlülitatud pingega" Codegene ajaloos piisavalt palju lappinud ja minu tutvusringkonnas on küll kõikide arvutite komponendid ellu jäänud.

Viimati (sügistormi ajal faasid koos) lendasid Antec-il ülepingekaitsed ja 200V-sed elektrolüütkondekad. Samuti jäid muud arvutiosad terveks.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 14:13:22 Re: Toide lendas õhku! vasta tsitaadiga

Koliath kirjutas:
Teie käest aga, kolleegid, tahtsin küsida, et mis nupp see siis oli, millest saab arvutit õhku lasta ja kas on mõtet garantii poole ka pöörduda?

Ilusaid jõule.

See on Self Destruct nupp mis kõikidel lähis idas müüdavatel arvutitel kaasas on. Kui BSA kunagi oma ristiretkel sinu ebapüha arvuti juurde jõuab siis ütled et elusalt sa ennast kätte ei anna ning viskud arvuti juurde ning vajutad nuppu.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 14:21:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
See on Self Destruct nupp.....


icon_lol.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koliath
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003




sõnum 26.12.2008 22:03:01 vasta tsitaadiga

Soovitud pildid
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 22:10:21 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Väga lahe ikka, mees nagu üldse ei loe mis nupule kirjutatud on. Kirjas on selge sõnaga 110V, aga vaja ikka paugutada, oleks võinud no vana aasta õhtuni oodatada. Loodame et ülejäänu jäi terveks. igakord ei pruugi jääda
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 26.12.2008 22:24:37 vasta tsitaadiga

Mul ka üks toide mis on kutu aga see 110v pauguti peaks töötama ikka :twisted: . Piltide järgi ei tundu midagi väga jubetat olema. tahanteada ka mainis, et võib korda saada, iseasi kas on mõtet lappida.
Küsiks teema algatajalt kas oled proovind teise toitega üle jäänud komponente(emaplaat jne.) huvitav oleks teada saada kas on elus. icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Koliath
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003




sõnum 26.12.2008 23:12:37 vasta tsitaadiga

Ei ole veel teist toidet saanud, ootan kuni pühad möödas ja poed lahti tehakse. ja see 110V oli küll sinna kirjutatud, kuid seda oli näha alles siis, kui nupp teises asendis oli. Veits hiljaks jäin nupu tähenduse üle mõtlemisega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 23:22:57 vasta tsitaadiga

piltide pealt raske aru saada aga tundub et nood kondekad veel elus. Pane 220v peale tagasi heal juhul võtab pildi ette icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 26.12.2008 23:35:20 vasta tsitaadiga

Võimalik, et lendas ainult kaitse- see seal primaarahelas luti sees icon_razz1.gif
See võib vabalt sellist pauku ja suitsu teha.
Testida saab nii- mõõda testriga toite pistikust kahe äärmise kontakti vahelt takistust- kui see lõpmatus, siis ilmselt nii ongi.
Oma asi on see, et kaitse lendamine võib olla vabalt tagajärg mitte põhjus.
Edasi ma testiks dioodsilla ära- see tavaliselt selline must klots nelja jalaga radika vastas- 230 vahelduv sisse, + /- välja.

Järgimine kord tead mis lülitit kasutada aastalõpus, kui rakette ei jõudnud muretseda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koliath
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003




sõnum 27.12.2008 19:23:46 vasta tsitaadiga

mõõtsin ära, aga osuti ei liikunud praktiliselt üldse. Ilmselt siis polnud lõpmatus. Ja see tähendab siis mida? icon_biggrin.gif
Aga muidu arvate, et võib proovida selle vana toitega arvuti tööle panna? Ei tee midagi hullemaks?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.12.2008 19:43:22 vasta tsitaadiga

Koliath: Need 2 "võrgukondekat" ja kondekatega paralleelselt olevad "ülepingekaitsed" pead ka kindlasti välja vahetama. Sest need ülepingekaitsed on mõeldud ainult ühekordseks kaitseks. Kondekad võivad olla küll välimuselt korras, kuid selline matakas tekitab neis igal juhul sellise nähtuse, nagu "lekkimine", kuna 200V konde saab endale kukile pinge väärtusega a 360V.

Sulavkaitsega on lihtne - võtad selle näppu ja ostad elektroonikapoest uue. Samade väärtustega siis, mis kaitse peal kirjas.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 01.01.2009 21:09:24 vasta tsitaadiga

NOjah, kui läks mingi aja ikkagist peale seda, kui nuppu vajutasid, siis paistab et saab pauguka teha icon_biggrin.gif nö süütenööri asemel on törts aega et eemale joosta icon_razz.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Koliath
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003




sõnum 02.01.2009 16:48:16 vasta tsitaadiga

Ostsin uue toite. Kõik asjad töötavad icon_smile.gif. Läks vist hästi seekord icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.01.2009 16:58:50 vasta tsitaadiga

Koliath kirjutas:
Ostsin uue toite. Kõik asjad töötavad icon_smile.gif. Läks vist hästi seekord icon_rolleyes.gif

Vedas jah.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.01.2009 16:59:09 vasta tsitaadiga

Koliath: Ja mida vana toitega teed? Tallinnas võiksin ma selle endale himustada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 15:21:51 vasta tsitaadiga

Muidu endalgi selline jama juhtunud, aga kahjuks pauku ei kuulnud, kuna olen väga sügava unega ja mind siis ei sega maavärin ka mitte.
Ööseks jätsin arvuti sisse ja hommikul ärkasin ja mõtlesin, et miks arvuti ei tööta ja käima ka ei lähe......siis kaan maha ja nuusutama icon_lol.gif
Haises muidugi väga rõvedalt ja siis oli selge, et asi peetis.

DonNiger kirjutas:
tsitaat:
See on Self Destruct nupp.....


icon_lol.gif



Elu nagu Bond-i filmis icon_lol.gif

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Koliath
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003




sõnum 05.01.2009 12:05:48 vasta tsitaadiga

tahanteada, toide asub muidu põlvas ja passib niisama nurgas.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Toide lendas õhku!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.