Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2008 02:04:26 vasta tsitaadiga

sattusin täna üle pika aja starmani poolt pakutava national geographicu kanalile ja avastasin, et heli tuleb nii kanalist A kui ka B venekeelse pealelugemisega. icon_confused.gif vanasti oli ikka nii et üks neist kanalitest oli venekeelse juraga ja teine ikka ilma, nüüd aga tuli mõlemast täpselt üks ja sama venekeelne pealeloetud joga thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 13.12.2008 13:19:29 vasta tsitaadiga

mul momendil ikka ingliskeelne. kuid mulle näiteks käib pinda, et national geographicu kanalil venekeelsed reklaamid jooksevad. tundub, et eestit kui sellist pole maailma jaoks olemas... see muidugi pole starmani süü icon_smile.gif samas ega sealt kanalilt midagi eriti vaadata ka pole. võrreldes näiteks viasat exploreriga.
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 14.12.2008 14:34:56 vasta tsitaadiga

ma arvan et nad võiksid vene keelsed kanalid lahutada ülejäänudest ja toppida eraldi paketti. kõik üles leitud kaabel on vene keelne (ei viitsi seda filtreerida ega midagi.) nii kuradi tore oleks kui ma lihtsalt ei näeks seda vene keelset jama, ainult inglise või eesti keelne vaatamine oleks geniaalne..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 14:55:49 vasta tsitaadiga

mustkast kirjutas:
ma arvan et nad võiksid vene keelsed kanalid lahutada ülejäänudest ja toppida eraldi paketti. kõik üles leitud kaabel on vene keelne (ei viitsi seda filtreerida ega midagi.) nii kuradi tore oleks kui ma lihtsalt ei näeks seda vene keelset jama, ainult inglise või eesti keelne vaatamine oleks geniaalne..


Sa võid ju venekeelsed kanalid ära kustutada teleka mälust. See süsteem poleks eriti hea, sest arvatavasti kujuneksid siis eestikeelsed ja venekeelsed paketid, kuid ega vene inimene eestikeelset paketti ei telliks ja seega vaataks ainult vene kanaleid, mis teadagi tooks kaasa veelgi suurema hulga ajupestud venelasi.

Aga Starman võiks vaikimisi keeleks inglise kanalitel ikkagi inglise keele jätta, sest tüütu on iga kord nicam tüüpi vahetada. Saatsin selle kohta ka kirja starmanisse, vastati midagi blabla et kasutajate eelistuse järgi pannakse kõik paika..
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 15:37:09 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
mustkast kirjutas:
ma arvan et nad võiksid vene keelsed kanalid lahutada ülejäänudest ja toppida eraldi paketti. kõik üles leitud kaabel on vene keelne (ei viitsi seda filtreerida ega midagi.) nii kuradi tore oleks kui ma lihtsalt ei näeks seda vene keelset jama, ainult inglise või eesti keelne vaatamine oleks geniaalne..


Sa võid ju venekeelsed kanalid ära kustutada teleka mälust. See süsteem poleks eriti hea, sest arvatavasti kujuneksid siis eestikeelsed ja venekeelsed paketid, kuid ega vene inimene eestikeelset paketti ei telliks ja seega vaataks ainult vene kanaleid, mis teadagi tooks kaasa veelgi suurema hulga ajupestud venelasi.

Aga Starman võiks vaikimisi keeleks inglise kanalitel ikkagi inglise keele jätta, sest tüütu on iga kord nicam tüüpi vahetada. Saatsin selle kohta ka kirja starmanisse, vastati midagi blabla et kasutajate eelistuse järgi pannakse kõik paika..


selline asi ajab ju kergelt öeldes sita keema, kasutajate eelistused my ass. asjad peaksid ikkagist olema originaalkeeles ja siis kui tahta, siis saaks panna muu audio peale. selles mõttes härivivad mind õudsalt saksa kanalid. kus julmalt loetakse filmidele peale a sinna pole ka midagi teha.

viasatil on üldse nii, et kui vaikimisi oli pandud audioks eesti keel. siis viasat action lasi pidevalt venekeelset möla peale ja kui sai pandud audio inglise keeleks, siis ta seda ära ei suutnud salvestada. aitas ainult see, kui viasati seadetest panna vaikimisi audio kõikidele kanalitele inglise.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 20:54:46 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:

Aga Starman võiks vaikimisi keeleks inglise kanalitel ikkagi inglise keele jätta, sest tüütu on iga kord nicam tüüpi vahetada. Saatsin selle kohta ka kirja starmanisse, vastati midagi blabla et kasutajate eelistuse järgi pannakse kõik paika..

See neil mingi default vabandus. Põlvas kh keerasid ja keerasid kanalitele vene audiot peale. Minumeelest oli neil vastus sama et vaatajate soovil vms. Krt mis vaatajatesoovil kui põlva elanikkonnast healjuhul 20% on vast venelased (ei tea pole kursis). Mina ütleks et starman lihtsalt saab sealt piiri tagant mingit raha selle eest et nad default audioks panevad vene. (eriti tore veel kui mono telekas on. Oledki sunnitud seda jura kuulama kui kanalit vaadata tahad).

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 21:18:54 vasta tsitaadiga

Ma olen vist küll juba korra kunagi siin teemas selle keelavärgi kohta sõna võtnud aga:
Kuigi ka mulle käib täiega närvidele see vaikimisi vene keele värk ja olen nõus et kanal võiks vaikimisi olla algkeeles, tean ma väga paljusid inimesi, (enamus küll vanemad, kui ka paari minuvanust) kes on väga rahul selle vene keele üle, väidavad et vähemalt saab midagi aru millest jutt käib. Inglise keel on rohkem ikka noorte värk. Nii et ma tegelikult täitsa usun Starmani väidet et vaatajate soovil jne...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 22:43:52 vasta tsitaadiga

krt mis jama on, pidevalt käib nett ära ja siis tuleb modemile restart teha. lihtsalt suvalisel hetkel plõks ja disconnect ircust, opera ei lae enam midagi, msn logib välja...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2008 00:43:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi veel täna (esmaspäeva) hommikul täheldas sellist jama?
Kuskil 7-8 vahel hommikul, kui teleka ja zoomboxi käivitasin, oli praktselt kõikidel kanalistel signaal tavapäraselt 90-95% vahel, kuid kvaliteet umbes 5%.
10-15min vähemalt slaidishowd, üldse mitte pilti ja hääle hakkimist. Mingist hetkest läks jälle korda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pingu911
HV vaatleja
Pingu911

liitunud: 26.11.2007




sõnum 16.12.2008 10:45:17 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
krt mis jama on, pidevalt käib nett ära ja siis tuleb modemile restart teha. lihtsalt suvalisel hetkel plõks ja disconnect ircust, opera ei lae enam midagi, msn logib välja...


Kas sul torrent ka undab pidevalt? mul tekkis see jama siis kui torrenti upload ei olnud piiratud..upload'i piirangu sätestamisega kadus ka neti võnkumine...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2008 19:50:00 vasta tsitaadiga

Ema kurtis,et Hiiumaal oli küll selline jama.Eile õhtul samuti mingi aeg.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2008 20:00:29 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel oli ülilevi. Digilevile paneb see toreda põntsu. Samas nägi igasugu Soome ja Läti kanaleid.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 00:39:35 vasta tsitaadiga

selline küsimus, et praegu jookseb korterisse üks starmani kaabel, mis siis läheb omakorda telekasse ja arvutisse. kui aga üritan arvutis võrku jagada kahe võrgukaardiga, siis see ei õnnestu, nett kaob ära ka jagaval arvutil.

Kohe kui Bridge loon kahe võrgukaardi vahel XP operatsioonisüsteemiga kaob nett ära.

et kas see on starmani mingi piirang?

olen teinud täpselt sama asja elioni ühenduse taha ja töötas kenasti.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 06:47:06 vasta tsitaadiga

Olen teinud starmaniga seda 2 võrguka jama, alati töötanud, mõnikord küll pikemalt jamaist oli vaja,aga töötas
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 00:18:35 vasta tsitaadiga

Kui niisama zuumbox osta nt Euronicsist, onoffist jne näeb ainult tasuta eesti kanaleid või peab ka nende nägemiseks starmaniga liituma ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 00:47:44 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Kui niisama zuumbox osta nt Euronicsist, onoffist jne näeb ainult tasuta eesti kanaleid või peab ka nende nägemiseks starmaniga liituma ? icon_rolleyes.gif


Ei pea liituma. Põhimõtteliselt on sul nende tasuta kanalite jaoks lihtsalt vaja MPEG4 toega digituunerit. Ehk kas ostad teleka kus see sees on või ostad boxi (näiteks zoombox), liituma ei pea kellegagi.

Liituma pead siis kui tahad lisaks tasuta kanalitele tasulisi kanaleid näha.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 20.12.2008 01:08:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi HV-lastest sellist asja ka katsetanud on,et usb dvb-t pulk,usb toega ruuterile külge pookida?Et sisuliselt saavutada olukord,kus üks dvb-t pulk oleks välja jagatad nagu ip printeritki jagatakse ja seda saaks kasutada kõik kohtvõrgu masinad?Ruuteriks asuse wl500gp,usb dvb-t seadmeks Avermedia VolarX USB Christmas.Või on kellelgi muid kogemusi kuidas nt network streami teha nii,et iga arvuti saaks iseseisvat kanalit vaadata?
Ma tean et see pisut ulmeline soov vast on,sest google jäi kahh napisõnaliseks sellepeale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2008 12:07:35 vasta tsitaadiga

Mediaportal on näiteks üks softijupp mis saab sellise jagamisega hakkama.
Lisaks jookseb Mediaportali TV-server windowsi servicena, nii et programm ise ei pea teistele arvutitele jagamiseks/salvestamiseks tingimata töötama.
Minul jagab Mediaportal edukalt DVB-C tuunerit kahele arvutile, loeb ilusti Starmani kaabeldigi EPG-d ja sööb conax kaarti.
DVB-Tga peaks täpselt sama moodi toimetama.
Ainus häda on siinkohal muidugi see et jagav arvuti peab igal juhul töötama. Ruuteriga TV-tuunerit ühendada pole ilmselt võimalik
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2008 13:30:54 vasta tsitaadiga

Korraga saad vaadata ikka ainult neid kanaleid, mis ühe ja sama MUX pealt tulevad. Mitut sagedust korraga vastu võtta pole ühe pulgaga võimalik. Hetkel edastatakse saateid 3 erineva MUX pealt (enamasti).
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 20.12.2008 18:41:24 vasta tsitaadiga

vortex, Tänud softi soovituse eest-asi toimes thumbs_up.gif

bladerunner, Nii see kahjuks on.

Mediaportal suudab yhest mux-ist ainult yhte kanalit streamida.Ise lootsin et suudab kõiki 7-t vabakanalit korraga streamida mis ühest muxist tulevad,et erinevad arvutid võrgus saaksid korraga erinevaid kanaleid vaadata.Või on see siiski võimalik et streamida kõike seitset?Kogemusi kellelgi icon_question.gif Ehk asi miskis pluginas kinni icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 20.12.2008 20:26:31 vasta tsitaadiga

Seda zuumi karpi saab monitorile ka külge?
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 20.12.2008 20:51:27 vasta tsitaadiga

Miks minu zoombox ei leia melody zen kanalit ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2008 21:01:17 vasta tsitaadiga

kas sul on SD- või HD-box?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi 1
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.08.2004




sõnum 20.12.2008 23:13:19 vasta tsitaadiga

rbr kirjutas:

Mediaportal suudab yhest mux-ist ainult yhte kanalit streamida.Ise lootsin et suudab kõiki 7-t vabakanalit korraga streamida mis ühest muxist tulevad,et erinevad arvutid võrgus saaksid korraga erinevaid kanaleid vaadata.Või on see siiski võimalik et streamida kõike seitset?Kogemusi kellelgi icon_question.gif Ehk asi miskis pluginas kinni icon_rolleyes.gif


DVBViewer oskab kogu muxi streamida. Plugins>NetStream>Configure>Stream control>Stream whole transponder.

See on windowsi all üks parimatest DVB tarkvaradest ja nagu ikka, head asjad on tasulised.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 21.12.2008 00:43:55 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
selline küsimus, et praegu jookseb korterisse üks starmani kaabel, mis siis läheb omakorda telekasse ja arvutisse. kui aga üritan arvutis võrku jagada kahe võrgukaardiga, siis see ei õnnestu, nett kaob ära ka jagaval arvutil.

Kohe kui Bridge loon kahe võrgukaardi vahel XP operatsioonisüsteemiga kaob nett ära.

et kas see on starmani mingi piirang?

olen teinud täpselt sama asja elioni ühenduse taha ja töötas kenasti.


Starman by default annab sulle ainult ühe ip addressi. Tahad teist veel pead juurde plekkima. Lammuta oma sild ära... Lihtsalt tee niimodi ,et sissetulev ühendus on välja jagatud ehk shared ja siis teise ühenduse otsas las olla ülejäänud arvutid.

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2008 10:37:15 vasta tsitaadiga

SibulonHEA, sõltub monitori sisenditest icon_wink.gif
M3-Marek, kui sul on too uuem zuumbox, siis too ei peagi leidma...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2008 10:54:42 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
SibulonHEA, sõltub monitori sisenditest icon_wink.gif
M3-Marek, kui sul on too uuem zuumbox, siis too ei peagi leidma...


Mul SD box leidis selle hd kanali aga ei näita seda, praegu on 9 muud kanalit täitsa puudu, seega võib ka signaali viga olla. Tuleb vist vana antenn ja kaablid ära vahetada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 21.12.2008 14:59:37 vasta tsitaadiga

kas seda melody zen kanalit peaks kõikjal nägema?
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2008 15:34:16 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
kas seda melody zen kanalit peaks kõikjal nägema?

Valgjärve (626 MHz) ja Tallinna teletorni (642 MHz) saatjatest ainult.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 21.12.2008 17:07:47 vasta tsitaadiga

Mul on vaja zoom box panna RGB auku monitoril? Missugust kaablit vaja on? kas saab?
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 09:44:43 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
Mul on vaja zoom box panna RGB auku monitoril? Missugust kaablit vaja on? kas saab?

RGB ehk siis VGA icon_question.gif Tol "uuel" ZuumBoxil pole vastavat väljundit icon_sad.gif Samas vanemal oli see olemas (tol oleks vaja siis tavalist arvuti videokaablit ehk VGA-kaablit)

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 10:30:23 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, osadel monitoridel on eraldi RGB sisend, tundub, et SibulonHEA soovib toda kasutada.
pmst vanemal Zuumbox't peaks RGB jooksma läbi SCART'i, tuleb ainult kaabel teha ja katsetada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 22.12.2008 10:42:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 22.12.2008 10:39:08 vasta tsitaadiga

Mu zuum boksil on HDMI auk siis on RGB ja mingi numbritega ja muid imelikke ka veel.
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 10:50:10 vasta tsitaadiga

SibulonHEA, Zuumbox'ga on asi selge aga räägi täpsemalt, mis monitor ja mis ühenduspesad sul seal taga on? Juhul kui tavaline VGA, siis pole üldse mingit probleemi. Juhul kui 3 eraldi BNC pistikut, siis loe http://www.syncblaster.com/RGBfaq.html ja vaata, kas see klapib sinu monitori kohta käiva jutuga.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 10:54:40 vasta tsitaadiga

Uuel Zuumboxil hdmi puudub, seega on see vanem (Kaoni toodang). Sel on RGB väljund täitsa olemas- sinna läheb tavaline monitori juhe ja asi ants icon_wink.gif

bladerunner, SCART-RGB->RGBHV (ehk vga) on suht mõttetu, 90% selline kaabel ei tööta icon_rolleyes.gif Aga kuna kasutajal on nähtavasti vanem zuumbox (või mõni analoog), millel VGA väljund olemas, siis on probleem lahendatud. icon_rolleyes.gif
Edit: ette jõuti icon_redface.gif
BNC pistikud icon_eek.gif WTF???? Sellist boxi tahaks küll näha icon_rolleyes.gif 8)

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 11:09:16 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, mitte box'l pole BNC pistikud, vaid monitoril! RGB monitore pole enne näinud või?
RGB monitor on pmst sama mis tavaline telekas, ainult et tuuner ja muud pudinad puuduvad.
Kasutati eelmisel sajandil peamiselt tööstuses ja ka med. tehnikas, samuti tegi Apple neid.
Olen näinud selliseid monotore, millel taga nii VGA kui ka 3 eraldi BNC pesa RGB jaoks või siis lihtsalt mingi eriline D-SUB.

Meil pole mõtet siin edasi arutada enne, kui hädaline täpsustab oma monitori tüüpi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 11:47:13 vasta tsitaadiga

bladerunner, endalgi kodus üks monitor, mil BNC pistikud olemas, nii et see pole midagi uut.
Noh, kui monitoril on BNC pistikud, siis seal peaks tõenäoliselt liikuma sama signaal, mis VGA puhul; ning kui Zuumboxil on olemas VGA väljund, läheks vaja seda kaablit icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 22.12.2008 11:48:20 vasta tsitaadiga

Monitoriks on Samsung 932BF. Aga siis peaks nii olema ,et ikka zuum on RGB augus ja arvuti selles teises suuremas. Ja et ma saaks ikka selle nupuga neid switchida mis monitori all on.
_________________
Täielik Noob.


viimati muutis SibulonHEA 22.12.2008 11:53:55, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 11:53:53 vasta tsitaadiga

Tol monitoril on VGA ja DVI pistikud. Kui Zuumboxil on ka VGA (RGB) väljund, siis tavaline VGA kaabel nende vahele ja arvuti-monitori vahele DVI kaabel.
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 22.12.2008 11:55:21 vasta tsitaadiga

Tore. VGA kaabli saab suvalisest elektroonika poest ja?
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 11:56:40 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
Tore. VGA kaabli saab suvalisest elektroonika poest ja?
Jep
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 22.12.2008 12:11:39 vasta tsitaadiga

http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CABLE-177%2F3

Selline kaabel?

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 12:19:39 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CABLE-177%2F3

Selline kaabel?



seesama
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.12.2008 17:11:33 vasta tsitaadiga

nb! tsekake speci. minu teada ei ole see RGB VGA, vaid mingi zoomboxi RS-232 serial liides, see, et see 15 auguga ja täpselt nagu VGA kaabel on, on mingi eriteema. vähemalt zoombox SD-l see nii on. tasuks manuaali üle lapata.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 19:39:20 vasta tsitaadiga

Sel vanemal boksil (HD) on nii rs-232 (dsub-9) kui ka vga. Monitori taga näitas pilti eduliselt, proovitud.
_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 22.12.2008 23:59:31 vasta tsitaadiga

jossi 1, tänud,uurisin asja ja dvbviewer osutus tõesti parimaks tasuliseks progeks turul mida saada thumbs_up.gif Vabavaralistele teeb sajaga silmad ette,sebin litsentsi ära-see 15 euri vaeseks ei tee 8)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.12.2008 00:46:51 vasta tsitaadiga

Niiviisi siis. Lõpuks on hakatud meie muredele tähelepanu pöörama ka "kõrgemalt" poolt banana_dance.gif . Edaspidi saate oma teemakohastele küsimustele vastuseid siit : http://www.digilevi.ee/
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 24.12.2008 11:45:11 vasta tsitaadiga

Krt tehnoloogia oleks nagu vahepeal taandarengu teinud. Kui ca 3a tagasi sain Keilas kasutada starmani VIP paketti, mis lubas 15/2, siis nüüdseks on see võimatu. Ei leiagi ühtegi korraliku varianti, et Keilas endale koju saada kiire ja staatilise IP`ga ühendus...hetke 4MB/256Kb ei rahulda küll kuskilt otsast ja see viimatine speedboost vms on täielik nõmedus imo. Ainus variant mingigi nett saada hetkel tundub olema see, et teen Elioniga lepingu digi kolmiku peale aga reaalselt hakkan sealt tarbima ainult netti ja telekas jääks starmani edasi. Igatepidi nõme icon_evil.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 02:00:03 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
nb! tsekake speci. minu teada ei ole see RGB VGA, vaid mingi zoomboxi RS-232 serial liides, see, et see 15 auguga ja täpselt nagu VGA kaabel on, on mingi eriteema. vähemalt zoombox SD-l see nii on. tasuks manuaali üle lapata.



15 auguga ja täpselt nagu VGA ???? nu ma tahaks kohe väga oma silmaga sellist RS-232 pesa reaalselt serial liidesena töötamas näha icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 13:06:33 vasta tsitaadiga

ot:
Simpelman kirjutas:
High-Q kirjutas:
nb! tsekake speci. minu teada ei ole see RGB VGA, vaid mingi zoomboxi RS-232 serial liides, see, et see 15 auguga ja täpselt nagu VGA kaabel on, on mingi eriteema. vähemalt zoombox SD-l see nii on. tasuks manuaali üle lapata.



15 auguga ja täpselt nagu VGA ???? nu ma tahaks kohe väga oma silmaga sellist RS-232 pesa reaalselt serial liidesena töötamas näha icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

VGA ja RS232 on suht keeruline segamini ajada, sest:
1) VGA on 3-rida pine, RS232 aga 2-rida
2) VGA "pesa" on emane, RS232 "pesa" on isane
jne.

Pealegi uuel, SD Zuumboxil VGA-d pole icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.