|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
13.12.2008 02:04:26
|
|
|
sattusin täna üle pika aja starmani poolt pakutava national geographicu kanalile ja avastasin, et heli tuleb nii kanalist A kui ka B venekeelse pealelugemisega. vanasti oli ikka nii et üks neist kanalitest oli venekeelse juraga ja teine ikka ilma, nüüd aga tuli mõlemast täpselt üks ja sama venekeelne pealeloetud joga
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
13.12.2008 13:19:29
|
|
|
mul momendil ikka ingliskeelne. kuid mulle näiteks käib pinda, et national geographicu kanalil venekeelsed reklaamid jooksevad. tundub, et eestit kui sellist pole maailma jaoks olemas... see muidugi pole starmani süü samas ega sealt kanalilt midagi eriti vaadata ka pole. võrreldes näiteks viasat exploreriga.
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustkast
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2007
|
14.12.2008 14:34:56
|
|
|
| ma arvan et nad võiksid vene keelsed kanalid lahutada ülejäänudest ja toppida eraldi paketti. kõik üles leitud kaabel on vene keelne (ei viitsi seda filtreerida ega midagi.) nii kuradi tore oleks kui ma lihtsalt ei näeks seda vene keelset jama, ainult inglise või eesti keelne vaatamine oleks geniaalne..
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
14.12.2008 14:55:49
|
|
|
| mustkast kirjutas: |
| ma arvan et nad võiksid vene keelsed kanalid lahutada ülejäänudest ja toppida eraldi paketti. kõik üles leitud kaabel on vene keelne (ei viitsi seda filtreerida ega midagi.) nii kuradi tore oleks kui ma lihtsalt ei näeks seda vene keelset jama, ainult inglise või eesti keelne vaatamine oleks geniaalne.. |
Sa võid ju venekeelsed kanalid ära kustutada teleka mälust. See süsteem poleks eriti hea, sest arvatavasti kujuneksid siis eestikeelsed ja venekeelsed paketid, kuid ega vene inimene eestikeelset paketti ei telliks ja seega vaataks ainult vene kanaleid, mis teadagi tooks kaasa veelgi suurema hulga ajupestud venelasi.
Aga Starman võiks vaikimisi keeleks inglise kanalitel ikkagi inglise keele jätta, sest tüütu on iga kord nicam tüüpi vahetada. Saatsin selle kohta ka kirja starmanisse, vastati midagi blabla et kasutajate eelistuse järgi pannakse kõik paika..
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
14.12.2008 15:37:09
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| mustkast kirjutas: |
| ma arvan et nad võiksid vene keelsed kanalid lahutada ülejäänudest ja toppida eraldi paketti. kõik üles leitud kaabel on vene keelne (ei viitsi seda filtreerida ega midagi.) nii kuradi tore oleks kui ma lihtsalt ei näeks seda vene keelset jama, ainult inglise või eesti keelne vaatamine oleks geniaalne.. |
Sa võid ju venekeelsed kanalid ära kustutada teleka mälust. See süsteem poleks eriti hea, sest arvatavasti kujuneksid siis eestikeelsed ja venekeelsed paketid, kuid ega vene inimene eestikeelset paketti ei telliks ja seega vaataks ainult vene kanaleid, mis teadagi tooks kaasa veelgi suurema hulga ajupestud venelasi.
Aga Starman võiks vaikimisi keeleks inglise kanalitel ikkagi inglise keele jätta, sest tüütu on iga kord nicam tüüpi vahetada. Saatsin selle kohta ka kirja starmanisse, vastati midagi blabla et kasutajate eelistuse järgi pannakse kõik paika.. |
selline asi ajab ju kergelt öeldes sita keema, kasutajate eelistused my ass. asjad peaksid ikkagist olema originaalkeeles ja siis kui tahta, siis saaks panna muu audio peale. selles mõttes härivivad mind õudsalt saksa kanalid. kus julmalt loetakse filmidele peale a sinna pole ka midagi teha.
viasatil on üldse nii, et kui vaikimisi oli pandud audioks eesti keel. siis viasat action lasi pidevalt venekeelset möla peale ja kui sai pandud audio inglise keeleks, siis ta seda ära ei suutnud salvestada. aitas ainult see, kui viasati seadetest panna vaikimisi audio kõikidele kanalitele inglise.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.12.2008 20:54:46
|
|
|
| Renq kirjutas: |
Aga Starman võiks vaikimisi keeleks inglise kanalitel ikkagi inglise keele jätta, sest tüütu on iga kord nicam tüüpi vahetada. Saatsin selle kohta ka kirja starmanisse, vastati midagi blabla et kasutajate eelistuse järgi pannakse kõik paika.. |
See neil mingi default vabandus. Põlvas kh keerasid ja keerasid kanalitele vene audiot peale. Minumeelest oli neil vastus sama et vaatajate soovil vms. Krt mis vaatajatesoovil kui põlva elanikkonnast healjuhul 20% on vast venelased (ei tea pole kursis). Mina ütleks et starman lihtsalt saab sealt piiri tagant mingit raha selle eest et nad default audioks panevad vene. (eriti tore veel kui mono telekas on. Oledki sunnitud seda jura kuulama kui kanalit vaadata tahad).
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
14.12.2008 21:18:54
|
|
|
Ma olen vist küll juba korra kunagi siin teemas selle keelavärgi kohta sõna võtnud aga:
Kuigi ka mulle käib täiega närvidele see vaikimisi vene keele värk ja olen nõus et kanal võiks vaikimisi olla algkeeles, tean ma väga paljusid inimesi, (enamus küll vanemad, kui ka paari minuvanust) kes on väga rahul selle vene keele üle, väidavad et vähemalt saab midagi aru millest jutt käib. Inglise keel on rohkem ikka noorte värk. Nii et ma tegelikult täitsa usun Starmani väidet et vaatajate soovil jne...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
15.12.2008 22:43:52
|
|
|
| krt mis jama on, pidevalt käib nett ära ja siis tuleb modemile restart teha. lihtsalt suvalisel hetkel plõks ja disconnect ircust, opera ei lae enam midagi, msn logib välja...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.12.2008 00:43:36
|
|
|
Kas keegi veel täna (esmaspäeva) hommikul täheldas sellist jama?
Kuskil 7-8 vahel hommikul, kui teleka ja zoomboxi käivitasin, oli praktselt kõikidel kanalistel signaal tavapäraselt 90-95% vahel, kuid kvaliteet umbes 5%.
10-15min vähemalt slaidishowd, üldse mitte pilti ja hääle hakkimist. Mingist hetkest läks jälle korda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pingu911
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2007
|
16.12.2008 10:45:17
|
|
|
| lnxab kirjutas: |
| krt mis jama on, pidevalt käib nett ära ja siis tuleb modemile restart teha. lihtsalt suvalisel hetkel plõks ja disconnect ircust, opera ei lae enam midagi, msn logib välja... |
Kas sul torrent ka undab pidevalt? mul tekkis see jama siis kui torrenti upload ei olnud piiratud..upload'i piirangu sätestamisega kadus ka neti võnkumine...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
16.12.2008 19:50:00
|
|
|
| Ema kurtis,et Hiiumaal oli küll selline jama.Eile õhtul samuti mingi aeg.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
17.12.2008 00:39:35
|
|
|
selline küsimus, et praegu jookseb korterisse üks starmani kaabel, mis siis läheb omakorda telekasse ja arvutisse. kui aga üritan arvutis võrku jagada kahe võrgukaardiga, siis see ei õnnestu, nett kaob ära ka jagaval arvutil.
Kohe kui Bridge loon kahe võrgukaardi vahel XP operatsioonisüsteemiga kaob nett ära.
et kas see on starmani mingi piirang?
olen teinud täpselt sama asja elioni ühenduse taha ja töötas kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Corwin
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
17.12.2008 06:47:06
|
|
|
| Olen teinud starmaniga seda 2 võrguka jama, alati töötanud, mõnikord küll pikemalt jamaist oli vaja,aga töötas
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
18.12.2008 00:18:35
|
|
|
Kui niisama zuumbox osta nt Euronicsist, onoffist jne näeb ainult tasuta eesti kanaleid või peab ka nende nägemiseks starmaniga liituma ?
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.12.2008 00:47:44
|
|
|
| neoman kirjutas: |
Kui niisama zuumbox osta nt Euronicsist, onoffist jne näeb ainult tasuta eesti kanaleid või peab ka nende nägemiseks starmaniga liituma ?  |
Ei pea liituma. Põhimõtteliselt on sul nende tasuta kanalite jaoks lihtsalt vaja MPEG4 toega digituunerit. Ehk kas ostad teleka kus see sees on või ostad boxi (näiteks zoombox), liituma ei pea kellegagi.
Liituma pead siis kui tahad lisaks tasuta kanalitele tasulisi kanaleid näha.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
20.12.2008 01:08:32
|
|
|
Kas keegi HV-lastest sellist asja ka katsetanud on,et usb dvb-t pulk,usb toega ruuterile külge pookida?Et sisuliselt saavutada olukord,kus üks dvb-t pulk oleks välja jagatad nagu ip printeritki jagatakse ja seda saaks kasutada kõik kohtvõrgu masinad?Ruuteriks asuse wl500gp,usb dvb-t seadmeks Avermedia VolarX USB Christmas.Või on kellelgi muid kogemusi kuidas nt network streami teha nii,et iga arvuti saaks iseseisvat kanalit vaadata?
Ma tean et see pisut ulmeline soov vast on,sest google jäi kahh napisõnaliseks sellepeale
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
20.12.2008 12:07:35
|
|
|
Mediaportal on näiteks üks softijupp mis saab sellise jagamisega hakkama.
Lisaks jookseb Mediaportali TV-server windowsi servicena, nii et programm ise ei pea teistele arvutitele jagamiseks/salvestamiseks tingimata töötama.
Minul jagab Mediaportal edukalt DVB-C tuunerit kahele arvutile, loeb ilusti Starmani kaabeldigi EPG-d ja sööb conax kaarti.
DVB-Tga peaks täpselt sama moodi toimetama.
Ainus häda on siinkohal muidugi see et jagav arvuti peab igal juhul töötama. Ruuteriga TV-tuunerit ühendada pole ilmselt võimalik
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
20.12.2008 13:30:54
|
|
|
Korraga saad vaadata ikka ainult neid kanaleid, mis ühe ja sama MUX pealt tulevad. Mitut sagedust korraga vastu võtta pole ühe pulgaga võimalik. Hetkel edastatakse saateid 3 erineva MUX pealt (enamasti).
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
20.12.2008 18:41:24
|
|
|
vortex, Tänud softi soovituse eest-asi toimes
bladerunner, Nii see kahjuks on.
Mediaportal suudab yhest mux-ist ainult yhte kanalit streamida.Ise lootsin et suudab kõiki 7-t vabakanalit korraga streamida mis ühest muxist tulevad,et erinevad arvutid võrgus saaksid korraga erinevaid kanaleid vaadata.Või on see siiski võimalik et streamida kõike seitset?Kogemusi kellelgi Ehk asi miskis pluginas kinni
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
20.12.2008 20:26:31
|
|
|
Seda zuumi karpi saab monitorile ka külge?
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3-Marek
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2004
|
20.12.2008 20:51:27
|
|
|
| Miks minu zoombox ei leia melody zen kanalit ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.12.2008 21:01:17
|
|
|
| kas sul on SD- või HD-box?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jossi 1
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.08.2004
|
20.12.2008 23:13:19
|
|
|
| rbr kirjutas: |
Mediaportal suudab yhest mux-ist ainult yhte kanalit streamida.Ise lootsin et suudab kõiki 7-t vabakanalit korraga streamida mis ühest muxist tulevad,et erinevad arvutid võrgus saaksid korraga erinevaid kanaleid vaadata.Või on see siiski võimalik et streamida kõike seitset?Kogemusi kellelgi Ehk asi miskis pluginas kinni  |
DVBViewer oskab kogu muxi streamida. Plugins>NetStream>Configure>Stream control>Stream whole transponder.
See on windowsi all üks parimatest DVB tarkvaradest ja nagu ikka, head asjad on tasulised.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
21.12.2008 00:43:55
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
selline küsimus, et praegu jookseb korterisse üks starmani kaabel, mis siis läheb omakorda telekasse ja arvutisse. kui aga üritan arvutis võrku jagada kahe võrgukaardiga, siis see ei õnnestu, nett kaob ära ka jagaval arvutil.
Kohe kui Bridge loon kahe võrgukaardi vahel XP operatsioonisüsteemiga kaob nett ära.
et kas see on starmani mingi piirang?
olen teinud täpselt sama asja elioni ühenduse taha ja töötas kenasti. |
Starman by default annab sulle ainult ühe ip addressi. Tahad teist veel pead juurde plekkima. Lammuta oma sild ära... Lihtsalt tee niimodi ,et sissetulev ühendus on välja jagatud ehk shared ja siis teise ühenduse otsas las olla ülejäänud arvutid.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uhmer
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2005
|
21.12.2008 10:54:42
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
SibulonHEA, sõltub monitori sisenditest
M3-Marek, kui sul on too uuem zuumbox, siis too ei peagi leidma... |
Mul SD box leidis selle hd kanali aga ei näita seda, praegu on 9 muud kanalit täitsa puudu, seega võib ka signaali viga olla. Tuleb vist vana antenn ja kaablid ära vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
21.12.2008 14:59:37
|
|
|
kas seda melody zen kanalit peaks kõikjal nägema?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
21.12.2008 15:34:16
|
|
|
| weedstone kirjutas: |
| kas seda melody zen kanalit peaks kõikjal nägema? |
Valgjärve (626 MHz) ja Tallinna teletorni (642 MHz) saatjatest ainult.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
21.12.2008 17:07:47
|
|
|
Mul on vaja zoom box panna RGB auku monitoril? Missugust kaablit vaja on? kas saab?
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
22.12.2008 09:44:43
|
|
|
| SibulonHEA kirjutas: |
| Mul on vaja zoom box panna RGB auku monitoril? Missugust kaablit vaja on? kas saab? |
RGB ehk siis VGA Tol "uuel" ZuumBoxil pole vastavat väljundit Samas vanemal oli see olemas (tol oleks vaja siis tavalist arvuti videokaablit ehk VGA-kaablit)
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.12.2008 10:30:23
|
|
|
1dumbpcuser, osadel monitoridel on eraldi RGB sisend, tundub, et SibulonHEA soovib toda kasutada.
pmst vanemal Zuumbox't peaks RGB jooksma läbi SCART'i, tuleb ainult kaabel teha ja katsetada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
viimati muutis bladerunner 22.12.2008 10:42:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
22.12.2008 10:39:08
|
|
|
Mu zuum boksil on HDMI auk siis on RGB ja mingi numbritega ja muid imelikke ka veel.
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.12.2008 10:50:10
|
|
|
SibulonHEA, Zuumbox'ga on asi selge aga räägi täpsemalt, mis monitor ja mis ühenduspesad sul seal taga on? Juhul kui tavaline VGA, siis pole üldse mingit probleemi. Juhul kui 3 eraldi BNC pistikut, siis loe http://www.syncblaster.com/RGBfaq.html ja vaata, kas see klapib sinu monitori kohta käiva jutuga.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
22.12.2008 10:54:40
|
|
|
Uuel Zuumboxil hdmi puudub, seega on see vanem (Kaoni toodang). Sel on RGB väljund täitsa olemas- sinna läheb tavaline monitori juhe ja asi ants
bladerunner, SCART-RGB->RGBHV (ehk vga) on suht mõttetu, 90% selline kaabel ei tööta Aga kuna kasutajal on nähtavasti vanem zuumbox (või mõni analoog), millel VGA väljund olemas, siis on probleem lahendatud.
Edit: ette jõuti
BNC pistikud WTF???? Sellist boxi tahaks küll näha 8)
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.12.2008 11:09:16
|
|
|
1dumbpcuser, mitte box'l pole BNC pistikud, vaid monitoril! RGB monitore pole enne näinud või?
RGB monitor on pmst sama mis tavaline telekas, ainult et tuuner ja muud pudinad puuduvad.
Kasutati eelmisel sajandil peamiselt tööstuses ja ka med. tehnikas, samuti tegi Apple neid.
Olen näinud selliseid monotore, millel taga nii VGA kui ka 3 eraldi BNC pesa RGB jaoks või siis lihtsalt mingi eriline D-SUB.
Meil pole mõtet siin edasi arutada enne, kui hädaline täpsustab oma monitori tüüpi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
22.12.2008 11:47:13
|
|
|
bladerunner, endalgi kodus üks monitor, mil BNC pistikud olemas, nii et see pole midagi uut.
Noh, kui monitoril on BNC pistikud, siis seal peaks tõenäoliselt liikuma sama signaal, mis VGA puhul; ning kui Zuumboxil on olemas VGA väljund, läheks vaja seda kaablit
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
22.12.2008 11:48:20
|
|
|
Monitoriks on Samsung 932BF. Aga siis peaks nii olema ,et ikka zuum on RGB augus ja arvuti selles teises suuremas. Ja et ma saaks ikka selle nupuga neid switchida mis monitori all on.
_________________ Täielik Noob.
viimati muutis SibulonHEA 22.12.2008 11:53:55, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
22.12.2008 11:55:21
|
|
|
Tore. VGA kaabli saab suvalisest elektroonika poest ja?
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
22.12.2008 12:19:39
|
|
|
seesama
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
22.12.2008 17:11:33
|
|
|
| nb! tsekake speci. minu teada ei ole see RGB VGA, vaid mingi zoomboxi RS-232 serial liides, see, et see 15 auguga ja täpselt nagu VGA kaabel on, on mingi eriteema. vähemalt zoombox SD-l see nii on. tasuks manuaali üle lapata.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
22.12.2008 19:39:20
|
|
|
Sel vanemal boksil (HD) on nii rs-232 (dsub-9) kui ka vga. Monitori taga näitas pilti eduliselt, proovitud.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
22.12.2008 23:59:31
|
|
|
jossi 1, tänud,uurisin asja ja dvbviewer osutus tõesti parimaks tasuliseks progeks turul mida saada Vabavaralistele teeb sajaga silmad ette,sebin litsentsi ära-see 15 euri vaeseks ei tee 8)
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.12.2008 00:46:51
|
|
|
Niiviisi siis. Lõpuks on hakatud meie muredele tähelepanu pöörama ka "kõrgemalt" poolt . Edaspidi saate oma teemakohastele küsimustele vastuseid siit : http://www.digilevi.ee/
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
24.12.2008 11:45:11
|
|
|
Krt tehnoloogia oleks nagu vahepeal taandarengu teinud. Kui ca 3a tagasi sain Keilas kasutada starmani VIP paketti, mis lubas 15/2, siis nüüdseks on see võimatu. Ei leiagi ühtegi korraliku varianti, et Keilas endale koju saada kiire ja staatilise IP`ga ühendus...hetke 4MB/256Kb ei rahulda küll kuskilt otsast ja see viimatine speedboost vms on täielik nõmedus imo. Ainus variant mingigi nett saada hetkel tundub olema see, et teen Elioniga lepingu digi kolmiku peale aga reaalselt hakkan sealt tarbima ainult netti ja telekas jääks starmani edasi. Igatepidi nõme
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
26.12.2008 02:00:03
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| nb! tsekake speci. minu teada ei ole see RGB VGA, vaid mingi zoomboxi RS-232 serial liides, see, et see 15 auguga ja täpselt nagu VGA kaabel on, on mingi eriteema. vähemalt zoombox SD-l see nii on. tasuks manuaali üle lapata. |
15 auguga ja täpselt nagu VGA ???? nu ma tahaks kohe väga oma silmaga sellist RS-232 pesa reaalselt serial liidesena töötamas näha
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
26.12.2008 13:06:33
|
|
|
| ot: |
| Simpelman kirjutas: |
| High-Q kirjutas: |
| nb! tsekake speci. minu teada ei ole see RGB VGA, vaid mingi zoomboxi RS-232 serial liides, see, et see 15 auguga ja täpselt nagu VGA kaabel on, on mingi eriteema. vähemalt zoombox SD-l see nii on. tasuks manuaali üle lapata. |
15 auguga ja täpselt nagu VGA ???? nu ma tahaks kohe väga oma silmaga sellist RS-232 pesa reaalselt serial liidesena töötamas näha  |
VGA ja RS232 on suht keeruline segamini ajada, sest:
1) VGA on 3-rida pine, RS232 aga 2-rida
2) VGA "pesa" on emane, RS232 "pesa" on isane
jne. |
Pealegi uuel, SD Zuumboxil VGA-d pole
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|