Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N79 Symbian OS 9.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
TuleRebane
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 04.12.2008 23:04:53 Nokia N79 Symbian OS 9.3 vasta tsitaadiga

Nokia N79



* Quadband GSM/Dualband UMTS
* FM radio with RDS and FM transmitter
* Touch-sensitive Naviwheel
* 3.5mm headphone jack
* Supports up to 8GB microSD cards (4GB microSD card included in the box)
* Xpress-on color covers with support for automatic changing of theme
* Wi-Fi, GPS, Bluetooth with A2DP
* Stereo speakers
* Built-in accelerometer with auto-screen rotation
* 1200 mAh battery

http://www.forum.nokia.com/devices/N79


Ise soetan selle telefoni endale lähima kahe nädala jooksul. Andsin Tele2'e teeninduses juba tellimuse valge esipaneeliga n79'le sisse. Kellel telefon olemas on? Kuidas olete rahul? Mis probleemid on esinenud? Kuigi, OS on väga uus, aga äkki leiab juba mingeid huvitavaid programme/theme/mänge, just sellele OS'ile?
Ise valisin n79 ja n82 vahel. Otsustasin n79 kasuks, kuna see on kõvasti väiksem/kergem. Samuti uuem OS ja võimalus valgustada pimedas Dual-Led'iga. Lisaks 150mAh võrra suurem aku. Ja kui telefoni nokkimas käisin, selgus, et turn-to-turn GPS ja voice guide on aastaks tasuta. Ainus, mis mind n82 poole kallutas, oli Xenon välk.

Teie arvamus telefonist?


viimati muutis TuleRebane 04.12.2008 23:33:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 23:11:34 Re: Nokia N79 Symbian OS 9.3 vasta tsitaadiga

TuleRebane kirjutas:
Kuigi, OS on väga uus, aga äkki leiab juba mingeid huvitavaid programme/theme/mänge, just sellele OS'ile?


mis mõttes ta nüüd nii väga uus on? kõik s60v3 programmid/mängud töötavad ka sellel telefonil.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TuleRebane
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 04.12.2008 23:19:04 vasta tsitaadiga

Mmh.. ma pole nende asjadega eriti kursis. Ehk siis, 9.3 ja 9.2 nagu eriti vahet pole? Aga, kui vahet pole, siis milleks üldse 9.3? Mingi vahe nagu peaks ju olema ..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 23:44:09 vasta tsitaadiga

TuleRebane kirjutas:
Mmh.. ma pole nende asjadega eriti kursis. Ehk siis, 9.3 ja 9.2 nagu eriti vahet pole? Aga, kui vahet pole, siis milleks üldse 9.3? Mingi vahe nagu peaks ju olema ..


natuke uuem, pisike täiendus siit ja väike muudatus sealt, üldjoontes sama.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 14:15:08 Re: Nokia N79 Symbian OS 9.3 vasta tsitaadiga

TuleRebane kirjutas:
Ja kui telefoni nokkimas käisin, selgus, et turn-to-turn GPS ja voice guide on aastaks tasuta.


Käisid Tele2 esinduses?

EDIT: GSMArena Nokia N79 review: Swiss Army knife
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TuleRebane
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 06.12.2008 18:25:08 vasta tsitaadiga

Täpselt nii. Väga normaalne vend oli seal, soovitas mulle ise ka veel n79't, n82 ees. Kui EMT's telefone sisse lülitada ei tohtinud, siis Tele2 võis sisse lülitada ja telefonis ringi häkkida nii palju, kui oli mahti. Muidugi, väga pikalt ma teda ei kiusanud, aga kui tellimuse ära tegin, läksid mehel silmad särama küll icon_biggrin.gif
Siiani veel otsust ei kahetse, kuigi olen ka pärast tellimuse tegemist telefone uurinud. Eks siis näha ole, kui kohale jõuab. Nagu aru saada, siis HV's veel n79 omajaid ei ole, või kui on, siis vähe. Arusaadav, telefon on ikkagi üpris uus(lasti välja oktoobri alguses), aga kui rohkem omanike tekib, siis saab selle teema vast käima kah. Oleks ise väga huvitatud teiste inimeste/omanike arvamusest.

striker13, mulle tundub, et mingisugune tarkvaraline vahe 9.2 ja 9.3 vahel siiski on. Olen lugenud, et väga paljud praegused mängud n79'l ei tööta, kuna tarkvara on liiga uus.
http://www.symbian-freak.com/forum/viewtopic.php?p=318429
Aga, eks näha ole. Ise ootan seda telefoni huviga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 01:18:04 vasta tsitaadiga

N-gage "free" mänge momendil sellele ei saa, kuna pole vastavat hacki, samuti ka ei saa tomtomi, nii peale! Samuti on kohati N79 pildid kehvemad N82 omadest, just Xenon välgu puudumise pärast!
Kuid muidu on igati tore telefon, eriti menüü on ilusam, võrreldes vana symbian versiooniga!

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 18.12.2008 11:31:45 vasta tsitaadiga

endal on see telefon ja olen väga rahul kuigi vajab veel kõvasti avastamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2008 02:54:56 vasta tsitaadiga

On ehk keegi kursis millal N79 võiks EMT/Elioni ja Elisa poodidesse ilmuda?
Hetkel näib olevat ainult Tele2-s...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 20.12.2008 17:49:53 vasta tsitaadiga

Hetkel endalgi valik N79-le langenud, uue aasta alguses toon ta sealt(T2) ka ära.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2008 14:55:06 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
On ehk keegi kursis millal N79 võiks EMT/Elioni ja Elisa poodidesse ilmuda?
Hetkel näib olevat ainult Tele2-s...


Kui ma kuu alguses EMT-lt uurisin seda, siis sain sellise vastuse:

tsitaat:
Sellel aastal N79 müüki kindlasti ei tule. Järgmise aasta prognoose kahjuks veel ei ole. Kui Teid antud toode huvitab veel ka uuel aastal siis võite sama küsimusega uuesti meie poole pöörduda jaanuarikuu teisel poolel.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 22.12.2008 15:00:04 vasta tsitaadiga

Sai siis tiba varem tele2-st see isend ära toodud, hetkel vajab kõige rohkem harjumist nupud, eriti see navi nupu nö OK funktsiion, kipun teist 2 korda vajutama. Küljes on espresso brown tagakaas, kaasa sai veel valge ja punase. eks kirjutan paari päeva pärast juurde.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TuleRebane
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 22.12.2008 16:40:57 vasta tsitaadiga

Endal telefon, halli esipaneeliga, nüüd olemas, ei hakanud valge paneeliga telefoni ootama, kuna neid ei ole Eestis mitte ühtegi. Karbi avan aga jõululaupäva hommikul icon_smile.gif Kuidas muidu FM transmitter töötab? Ma mõtlen just helikvaliteeti. Mis sagedust te kasutate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 25.12.2008 13:45:10 vasta tsitaadiga

Kummaline on see, et pea kasutamise algusest, kohe peale seda kui saabusid GPRS, MMS jms seadistus sõnumid, vilgub sõnumi ikoonike ekraanil, tulnud sõnumid sai kustutatud, kõik on loetud. Vilkuv tuli tähendas enamasti seda, et sõnumi kast hakkas täis saama.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 25.12.2008 14:24:06 vasta tsitaadiga

fm vastuvõtja on täitsa tip-top. pane lihtsalt kõrvaklapid külge ja töötab.

s-10 äkki sul on mingi uus salvestamata sõnum?
nupud jah veits harjumatud alguses aga mina vähemalt harjusin suht kiiresti ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 25.12.2008 14:41:11 vasta tsitaadiga

Seaded salvestasin ja peale seda kustutasin selle seadistus sõnumi
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 27.12.2008 04:08:07 vasta tsitaadiga

TuleRebane kirjutas:
Kuidas muidu FM transmitter töötab? Ma mõtlen just helikvaliteeti. Mis sagedust te kasutate?


sten7 kirjutas:
fm vastuvõtja on täitsa tip-top. pane lihtsalt kõrvaklapid külge ja töötab.


FM transmitter on FM saatja, mitte vastuvõtja. Ennastgi huvitaks kuidas too elukas toimetab.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 27.12.2008 13:05:37 vasta tsitaadiga

Toimetab väga hästi, minu autos on küll tundlik tagaklaasi soojendusele ehk kui see on sees siis kipub kvaliteet olema justkui oleks mõne raadojaama levist lahkumas, natuke katkendlikult aga kui see on väljas, muusikatelefonis kvaliteetne siis mina ei oska raadiokvaliteedil ja FM saatja edastatud signaalil vahet teha.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TuleRebane
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 27.12.2008 16:33:24 vasta tsitaadiga

Nii, telefoni nüüd paar päeva näpitud, ja miinused oleks (peale selle, et ma esimesel ööl kõrvaklapid ära kaotasin icon_biggrin.gif) vast symbiani menüü nupu ja selle ülemise riisitera liiga lähedane asend. Vajutades seda riisitera libiseb näpp suht tihti symbian menüü nupu peale. Lisaks mul alguses GPS jamas väga hullult, ei saanud üldse satelliitidelt signaale ja minu kohta määrates pani kusagile väga võssa, aga nüüd sellega korras, signaal väga tugev ja asukoha määramisel paneb kaa täppi. Alugses jamas mul ka WiFi, peale kusagil 10 minnist seanssi kadus WiFi ühendus ja tagasi sai ühendust ainult telefonile restarti tehes. Nüüd sellega kaa ok, eile öösel olin voodis hea mitu tundi järjest WiFi's.
Miinuseks lisaks veel, et õhtused pildid on siiski suht närused selle telefoniga, aga kuna ma suurem fotograaf pole (500-600 pilti aastas) siis pole väga hullu sellest.
Kui leida FM transmitterile puhas sagedus (st. teisi raadiojaamu pole kusagil 5 mHz läheduses) siis on heli väga bueeno.

Selline küsimus veel, et kui ma olen GPS'is ja GPS on ühendatud internetiga, kas siis kaartide laadimise eest küsitakse ikka raha või tulevad need MB'd tasuta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 27.12.2008 17:17:48 vasta tsitaadiga

TuleRebane kirjutas:


Selline küsimus veel, et kui ma olen GPS'is ja GPS on ühendatud internetiga, kas siis kaartide laadimise eest küsitakse ikka raha või tulevad need MB'd tasuta?


Megabait on megabait, vahet pole kas laed kaarte, helinaid, või porri.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TuleRebane
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 27.12.2008 17:43:11 vasta tsitaadiga

Sa ei saanud mu küsimusest vist aru. Kui ma olen GPS'is ,ühenduseks kasutan INTERNETI, siis kas ma pean nende baitide eest samamoodi maksma, nagu ma kasutaks WAP'i vmt ??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 18:12:40 vasta tsitaadiga

TuleRebane kirjutas:
Sa ei saanud mu küsimusest vist aru. Kui ma olen GPS'is ,ühenduseks kasutan INTERNETI, siis kas ma pean nende baitide eest samamoodi maksma, nagu ma kasutaks WAP'i vmt ??


nagu sulle vastati, megabait on megabait, vahet pole, mida sa sellega teed. tõmbad helinaid või kasutaud millekski muuks, maksad samamoodi ikka.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 18:20:09 vasta tsitaadiga

Nokiale saab kaarte ka arvuti kaudu ju laadida.
Nokia Map Loader on vastava proge nimeks ja saab seda siit.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TuleRebane
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 27.12.2008 22:38:04 vasta tsitaadiga

No fakk, muidugi, mb on mb. Aga kui ma olen telefoniga internetis läbi WiFi, siis ma selle eest midagi ei maksa, kui ma olen aga läbi WAP'i, siis ma maksan. Kuna kaardid on sellised.. noh, kasulik info, või midagi, siis ma tahtsingi küsida, et kui ma läbi WiFi need kaardid endale telefoni laen, kas ma pean siis ka maksma või ei pea, jumal hoia!?

vortex, tänud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somka
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2006




sõnum 27.12.2008 22:55:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Selline küsimus veel, et kui ma olen GPS'is ja GPS on ühendatud internetiga, kas siis kaartide laadimise eest küsitakse ikka raha või tulevad need MB'd tasuta?


Annab välja lugeda siit wifit. Samas on sülearvuti ja Nokia Mapiga ning data kaabliga minujaoks mugavam opereerida.
Ps, siis ei pea maksma ka kui wifi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 28.12.2008 00:03:23 vasta tsitaadiga

TuleRebane kirjutas:
No fakk, muidugi, mb on mb. Aga kui ma olen telefoniga internetis läbi WiFi, siis ma selle eest midagi ei maksa, kui ma olen aga läbi WAP'i, siis ma maksan. Kuna kaardid on sellised.. noh, kasulik info, või midagi, siis ma tahtsingi küsida, et kui ma läbi WiFi need kaardid endale telefoni laen, kas ma pean siis ka maksma või ei pea, jumal hoia!?

vortex, tänud!


tundub, et sa ajad asjad ikkagi veidi segi, kuigi nüüd on su jutus rohkem pointi. GPRS on soidekana, nii nagu ADSL või LAN või WIFI. Üle GPRSI saab liigutada erinevat sorti andmeid: WAP, HTTP, whatever muu data. Kõik mis liigub üle GPRSI on meie maal tasuline, kas siis kuumaksuga või megapaidu põhiselt, aga on tasuline, kõik mis liigub üle WiFi võib mõnikord ka tasuta olla, sõltub kust sa selle wifi said. WAP'i saab liigutada ka üle WiFi.

Seega rule of dumb: Kui data läheb üle GPRS'i pead maksma, kui üle WiFi siis on võimalik, et ei pea maksma, sõltub WiFi päritolust.


EDIT: BTW see ei ole absoluutselt soetud nokia N79 kui konreetse mudelifa, seega võiks sarnaseid teemaisd kuskil mujal lahtata. Konkreetse telefoni topikusse võiks jätta ikkagi ainult seda konkreetset mudelit puudutava jauramise.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TuleRebane
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 28.12.2008 15:24:56 vasta tsitaadiga

Kas omanikel on esinenud selline probleem, et kui kuulad muusikat ja telefon on taskus ja siis võtad nt telefoni välja, et heli vaiksemaks/kõvemaks kruttida, siis need nupud ei taha nagu hästi töötada. Klahviluku mahavõttes, nupud aga tööavad. Lisaks see klahviluku nupp, telefoni peal, jupsib mul vahepeal.

Kas kellelgi originaal klappe(heas korras)pole müüa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 28.12.2008 15:54:32 vasta tsitaadiga

Ei kasuta kõrvaklappe, kuid muidu nupud töötavad täitsa OK.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 29.12.2008 14:09:49 vasta tsitaadiga

Vilkuvast sõnumiikoonist sain lahti kiirelt tänu Nokia foorumile. Nimelt tuli välja, et mul SIM kaardil sõnumeid liiga palju. Kummaline, et eelmine telefon, 6500 Slide seda ei teavitanud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TuleRebane
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 02.01.2009 18:51:36 vasta tsitaadiga

Viin enda telefoni mingi päev garantiisse vist. Pidevalt lülitab lampi ennast ise välja. Lisaks, kestab mul aeku vaevalt 24 tundi, sel juhul, kui ma telefoniga midagi ei tee. 3G väljas, WLAN otsing väljas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 07.01.2009 00:55:41 vasta tsitaadiga

nonii ka esimest päeva telefoni omanik, telefon igati edev, aga ega probleemid ennast ka kaua oodata ei lasknud.

1) Karbis kaasas olnud HF komplekti ühendamise peale kostab "Enhancement not suported" no mida kuradit, kui kaasas olnud HF ka suported ei ole no mis siis veel on. Tavaliste kõrvaklappidega toimetab viisakalt (üle ootuste hästi isegi). Kuskilt konfist ei suutnud ka leida kohta kust supportima panna, tarkvara uuendust samuti ei paista olevat
2)vahest jätan nuppude tuled põlema. Ekraan on kustus, klahvid lukus, aga tuled põlevad, ilmub see anomaalia täiesti juhuslikult ja ära kaon restardi peale.
3) juhuslikel hetkedel ja täiesti müstilistel põhjustel paneb telefon totaalselt pange, ja seda mitte hardcore kasutamise peale. Krt ma pole suutnud veel filme vaatama hakatagi, kardan, et siis põleb telefon täitsa maha.

Mis puutub 9.2 ja 9.3 vahedesse, siis väidetavalt on parendatud mäluhaldust (minu föön võtab käima minnes juba 30 mega, kust otsast see hea on ?) lisaks on naitiivne support 802.11 ja HSDPA'le (see oli 9.2 sees ju ka suporditud ? või tuli see support nokia S60 vahenditest ?) ning lisatud on vietnami keele tugi (vot see on vajalik). BTW 9.3 versioon tuli välja 2,5 aastat tagasi (12.07.06) mida kuradit nad siiamaani ootasid. Praeguseks juba väljas 9.4 versioon, kus peaks väidetavalt apid 75% icon_eek.gif kiiremini käima minema, 9.5 vist kah tegelikult juba valmis.

Ühesõnaga mi kartused osutusid tõeks, see telefon on liiga uus, et normaalselt kasutada.

Ahjaa, kuskilt ei leidnud kohta, kust GPRS'i kasutamine totaalselt välja lülida, saab valida, kas hoida pidevalt järgi, või kasutada vajadusel, aga kuhu jäi "Never" ???
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 09:19:06 vasta tsitaadiga

see "never" peaks olema iga programmi oma seadetes, mis andmesidet kasutab.
9.2 ja 9.1 ka sellist valikut üldises seadetes polnud.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 07.01.2009 11:57:36 vasta tsitaadiga

noh tehniliselt ei ole ju raske keskselt kanal kinni keerata.

EDIT:

Nõndaks, HF jama sain korda, HF oli vigane, vahetati välja, küll mitte Tele2 esinduses kust ma asja ostsin, vaid Nokia remondis, Tondil.
Valguse põlema jäämise probleemi peale kostis Nokia klienditeenindus, et juu on tarkvara viga, vaja uuendust oodata. Osadele N79 mudelitele on juba kuulujärgi 11.XXX versioon olemas, mulle toda ei pakuta (veel)

Üld kokkuvõttes võib teledonile anda 4 punki viiest, kui laagumist veel natuke vähem oleks, siis saaks 5 kätte. Meüüdes surfab normaalselt, aga mõndade appide käivitamisel ootab pisut. See ekraani automaatne keeramine hakkab ka juba pisut häirima, praktilist vajadust nagu ei ole, jube tüütu on, kui suvalisel hetkel pilt pahempidi ees on.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 12:50:03 vasta tsitaadiga

Rääkige kuidas teil aku peab?
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 08.01.2009 15:10:01 vasta tsitaadiga

mina näiteks lülitasin selle välja et ta automaalselt display pilti keerab kuna hakkas endale ka pinda käima. seda saab vabalt setingutest teha. aku kestab küll vähe jah...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 08.01.2009 17:04:01 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Rääkige kuidas teil aku peab?


Ca 1 tund filmi vaatamist
ca 2 tundi muusikat
pool tundi wifit,
pisut GPRS'i (15 min)
BT pidevalt sees
poole tunni jagu helistamist,
muidu näppimised/mängimised

Ja aku kestvust 24h
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 12.01.2009 17:45:36 vasta tsitaadiga

kas fm-saatja nime saab kuidagi vahetada? on keegi kursis? muidu näitab "NOKIA" aga äkki saab seda muuta kuidagi?

ja oskab keegi soovitada programmi millega saab kaamera flashi taskulambina kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2009 18:18:58 vasta tsitaadiga

proovi seda
http://www.smartphoneware.com/torch-for-s60-3rd-edition-product.php
ise 6120c peal proovisin siis ei õnnestunud ühtegi klahvi hotkey'ks määrata.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 13.01.2009 10:19:40 vasta tsitaadiga

sellega ta teeb lihtsalt display valgeks :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 15.01.2009 19:24:18 vasta tsitaadiga

Asi nähtavasti minus, kuid ei leia/ei leia, kust ma näiteks saaks osta endale juurde navi kaarte. Nähtavasti on kõik siiski telefonis olemas, vaid vaja mingi papp maksta, et need lahti saada. Kas seda peab tegema selles riigis, mille kaarte sa tahad soetada või saab Eesti pinnal läbi neti neid osta? Nimelt sooviks kaarte koos Sõida/Jaluta hääljuhistega Hispaania kohta, täpsemalt Gran Canaria, kuhu mink järgmine nädal. On keegi neid kaarte soetanud või oskab täpsemalt juhatada?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 19:59:10 vasta tsitaadiga

S-10 kirjutas:
Asi nähtavasti minus, kuid ei leia/ei leia, kust ma näiteks saaks osta endale juurde navi kaarte. Nähtavasti on kõik siiski telefonis olemas, vaid vaja mingi papp maksta, et need lahti saada. Kas seda peab tegema selles riigis, mille kaarte sa tahad soetada või saab Eesti pinnal läbi neti neid osta? Nimelt sooviks kaarte koos Sõida/Jaluta hääljuhistega Hispaania kohta, täpsemalt Gran Canaria, kuhu mink järgmine nädal. On keegi neid kaarte soetanud või oskab täpsemalt juhatada?


kaardid saad läbi arvuti peale lasta(tasuta) map loader asja nimi, aga hääljuhtimine maksab raha, olenevalt litsentsi pikkusest erineb ka hind.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 15.01.2009 20:23:36 vasta tsitaadiga

Kaart on peale lastud, kuid peale Poolat hakkab tühi maa, rräkimata siis Gran Canariast. Ei leia kohta, kus saaks täpsemalt valida, et mis kaarti tahad. Nokia lehelt loen välja, et telefoniga saab allalaadida ostupiirkonna kaardi ja piiratud ajaga hääljuhtimis teenuse. Kuskilt ei leia inffi, et kuidas kaugemaid maid peale saaks ja neile hääljuhtimist osta.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 20:47:49 vasta tsitaadiga

S-10 kirjutas:
Kaart on peale lastud, kuid peale Poolat hakkab tühi maa, rräkimata siis Gran Canariast. Ei leia kohta, kus saaks täpsemalt valida, et mis kaarti tahad. Nokia lehelt loen välja, et telefoniga saab allalaadida ostupiirkonna kaardi ja piiratud ajaga hääljuhtimis teenuse. Kuskilt ei leia inffi, et kuidas kaugemaid maid peale saaks ja neile hääljuhtimist osta.


tõmba map loader, installi ja ava (ennem ühenda telefon arvutiga ära pc suite'i reziimis). ootad natuke, kuni ilusti ära ühendab ja muid asju uurib. vajuta europe taga >, leia vajalik riik ja vajuta + (võid ka mitu korraga) ja nüüd vajuta download, installib telefoni kaardit ära. kui see tehtud, võta telefon lahti ja käivita nokia maps. vali vajuta->lisateenused->autoga ja jalgsi->aktsepteeri->laadi alla->vali piirkond ja vajuta ok-> (mul siit edasi ei lähe, sest kõik piirkonnad juba olemas) aga nüüd peaks tulema maksmis võimalus või pead enne veel mõnele asjale jah või nõus vajutama.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 16.01.2009 12:03:52 vasta tsitaadiga

Tänud, nüüd leidsin. Tigedaks teeb, et valitud maailmale pakutakse tasuta nädalast ülemaailmset navigeerimis võimalust, mul hetkel rohkem vaja polekski, kuid Eestit sealt nimekirjast ei leia icon_evil.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 16.01.2009 19:05:07 vasta tsitaadiga

Selge, igatahes tänud strikeri abiga on nüüd vajalik olemas, Iberia regiooni hääljuhatamine 30-ks päevaks läks maksma €8,99. kaart ka päris detailne.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Burt0n
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 18.01.2009 22:13:58 vasta tsitaadiga

Kuidas saaks sellise asja maha, et kui tahan mängu bluetoothiga saata kellelegi, ütleb et kaitstud objekti ei saa saata. kuidas seadetes vms maha võtta see asi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 15:31:43 vasta tsitaadiga

Klahvistik jube ebamugav võrreldes N82'ga.
postitiivsed asjad on see lukustus süsteem ja aastane tasuta navigeerimine (N82'l 3 kuud).
Muidu hea ja väike telefon.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 18:32:38 vasta tsitaadiga

Mul ekraan hakkas tõrkuma. Mingi ühendus ilmselt läbi kuna kohati mingi nurga all pigistades võtab pildi ette. Peale mõningast seismist ekraan freezib ära ja enamasti viskab täitsa musta pildi ette. Garantiilaks vast.
Rääkige mismoodi sinna tondile nokia garantiisse viimine käib?

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 16.02.2009 09:45:56 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:

Rääkige mismoodi sinna tondile nokia garantiisse viimine käib?


Noh tavaliselt võtase telefon koos ostudokumentidega kaasa, ja sõidetakse kohale. Samas kui see liiga lihtne tundub, siis võid mõningaid keerulisemaid nuanse juurde leiutada.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2009 22:17:54 vasta tsitaadiga

Telefon käis juba teist korda garantiis. Põhjus sama: ekraani ühendused katki ja pilti ette ei võta. Teistkordselt vahetati ära ekraan. Eks näis kauaks sedagi jagub.
Mingi nädalake-kaks tagasi tuli saadavale ka uus firmware. Kõige rohkem häirib see, et isegi kui kuva pööramine on välja lülitatud, taskusse pannes ja võttes käib sellegipoolest pidev kuva pööramine.
Plusspoole pealt niipalju, et uue fw-ga ei ole telefoni kordagi kokku jooksnud nagu varasemalt ikka kippus juhtuma.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N79 Symbian OS 9.3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.