|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
TuleRebane
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
04.12.2008 23:04:53
Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
|
|
Nokia N79
* Quadband GSM/Dualband UMTS
* FM radio with RDS and FM transmitter
* Touch-sensitive Naviwheel
* 3.5mm headphone jack
* Supports up to 8GB microSD cards (4GB microSD card included in the box)
* Xpress-on color covers with support for automatic changing of theme
* Wi-Fi, GPS, Bluetooth with A2DP
* Stereo speakers
* Built-in accelerometer with auto-screen rotation
* 1200 mAh battery
http://www.forum.nokia.com/devices/N79
Ise soetan selle telefoni endale lähima kahe nädala jooksul. Andsin Tele2'e teeninduses juba tellimuse valge esipaneeliga n79'le sisse. Kellel telefon olemas on? Kuidas olete rahul? Mis probleemid on esinenud? Kuigi, OS on väga uus, aga äkki leiab juba mingeid huvitavaid programme/theme/mänge, just sellele OS'ile?
Ise valisin n79 ja n82 vahel. Otsustasin n79 kasuks, kuna see on kõvasti väiksem/kergem. Samuti uuem OS ja võimalus valgustada pimedas Dual-Led'iga. Lisaks 150mAh võrra suurem aku. Ja kui telefoni nokkimas käisin, selgus, et turn-to-turn GPS ja voice guide on aastaks tasuta. Ainus, mis mind n82 poole kallutas, oli Xenon välk.
Teie arvamus telefonist?
viimati muutis TuleRebane 04.12.2008 23:33:35, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.12.2008 23:11:34
Re: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
|
|
| TuleRebane kirjutas: |
| Kuigi, OS on väga uus, aga äkki leiab juba mingeid huvitavaid programme/theme/mänge, just sellele OS'ile? |
mis mõttes ta nüüd nii väga uus on? kõik s60v3 programmid/mängud töötavad ka sellel telefonil.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TuleRebane
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
04.12.2008 23:19:04
|
|
|
| Mmh.. ma pole nende asjadega eriti kursis. Ehk siis, 9.3 ja 9.2 nagu eriti vahet pole? Aga, kui vahet pole, siis milleks üldse 9.3? Mingi vahe nagu peaks ju olema ..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.12.2008 23:44:09
|
|
|
| TuleRebane kirjutas: |
| Mmh.. ma pole nende asjadega eriti kursis. Ehk siis, 9.3 ja 9.2 nagu eriti vahet pole? Aga, kui vahet pole, siis milleks üldse 9.3? Mingi vahe nagu peaks ju olema .. |
natuke uuem, pisike täiendus siit ja väike muudatus sealt, üldjoontes sama.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
05.12.2008 14:15:08
Re: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
|
|
| TuleRebane kirjutas: |
| Ja kui telefoni nokkimas käisin, selgus, et turn-to-turn GPS ja voice guide on aastaks tasuta. |
Käisid Tele2 esinduses?
EDIT: GSMArena Nokia N79 review: Swiss Army knife
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TuleRebane
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
06.12.2008 18:25:08
|
|
|
Täpselt nii. Väga normaalne vend oli seal, soovitas mulle ise ka veel n79't, n82 ees. Kui EMT's telefone sisse lülitada ei tohtinud, siis Tele2 võis sisse lülitada ja telefonis ringi häkkida nii palju, kui oli mahti. Muidugi, väga pikalt ma teda ei kiusanud, aga kui tellimuse ära tegin, läksid mehel silmad särama küll
Siiani veel otsust ei kahetse, kuigi olen ka pärast tellimuse tegemist telefone uurinud. Eks siis näha ole, kui kohale jõuab. Nagu aru saada, siis HV's veel n79 omajaid ei ole, või kui on, siis vähe. Arusaadav, telefon on ikkagi üpris uus(lasti välja oktoobri alguses), aga kui rohkem omanike tekib, siis saab selle teema vast käima kah. Oleks ise väga huvitatud teiste inimeste/omanike arvamusest.
striker13, mulle tundub, et mingisugune tarkvaraline vahe 9.2 ja 9.3 vahel siiski on. Olen lugenud, et väga paljud praegused mängud n79'l ei tööta, kuna tarkvara on liiga uus.
http://www.symbian-freak.com/forum/viewtopic.php?p=318429
Aga, eks näha ole. Ise ootan seda telefoni huviga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
07.12.2008 01:18:04
|
|
|
N-gage "free" mänge momendil sellele ei saa, kuna pole vastavat hacki, samuti ka ei saa tomtomi, nii peale! Samuti on kohati N79 pildid kehvemad N82 omadest, just Xenon välgu puudumise pärast!
Kuid muidu on igati tore telefon, eriti menüü on ilusam, võrreldes vana symbian versiooniga!
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
18.12.2008 11:31:45
|
|
|
| endal on see telefon ja olen väga rahul kuigi vajab veel kõvasti avastamist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
19.12.2008 02:54:56
|
|
|
On ehk keegi kursis millal N79 võiks EMT/Elioni ja Elisa poodidesse ilmuda?
Hetkel näib olevat ainult Tele2-s...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
20.12.2008 17:49:53
|
|
|
| Hetkel endalgi valik N79-le langenud, uue aasta alguses toon ta sealt(T2) ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
21.12.2008 14:55:06
|
|
|
| vortex kirjutas: |
On ehk keegi kursis millal N79 võiks EMT/Elioni ja Elisa poodidesse ilmuda?
Hetkel näib olevat ainult Tele2-s... |
Kui ma kuu alguses EMT-lt uurisin seda, siis sain sellise vastuse:
| tsitaat: |
| Sellel aastal N79 müüki kindlasti ei tule. Järgmise aasta prognoose kahjuks veel ei ole. Kui Teid antud toode huvitab veel ka uuel aastal siis võite sama küsimusega uuesti meie poole pöörduda jaanuarikuu teisel poolel. |
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
22.12.2008 15:00:04
|
|
|
| Sai siis tiba varem tele2-st see isend ära toodud, hetkel vajab kõige rohkem harjumist nupud, eriti see navi nupu nö OK funktsiion, kipun teist 2 korda vajutama. Küljes on espresso brown tagakaas, kaasa sai veel valge ja punase. eks kirjutan paari päeva pärast juurde.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TuleRebane
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
22.12.2008 16:40:57
|
|
|
Endal telefon, halli esipaneeliga, nüüd olemas, ei hakanud valge paneeliga telefoni ootama, kuna neid ei ole Eestis mitte ühtegi. Karbi avan aga jõululaupäva hommikul Kuidas muidu FM transmitter töötab? Ma mõtlen just helikvaliteeti. Mis sagedust te kasutate?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
25.12.2008 13:45:10
|
|
|
| Kummaline on see, et pea kasutamise algusest, kohe peale seda kui saabusid GPRS, MMS jms seadistus sõnumid, vilgub sõnumi ikoonike ekraanil, tulnud sõnumid sai kustutatud, kõik on loetud. Vilkuv tuli tähendas enamasti seda, et sõnumi kast hakkas täis saama.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
25.12.2008 14:24:06
|
|
|
fm vastuvõtja on täitsa tip-top. pane lihtsalt kõrvaklapid külge ja töötab.
s-10 äkki sul on mingi uus salvestamata sõnum?
nupud jah veits harjumatud alguses aga mina vähemalt harjusin suht kiiresti ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
25.12.2008 14:41:11
|
|
|
| Seaded salvestasin ja peale seda kustutasin selle seadistus sõnumi
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
27.12.2008 04:08:07
|
|
|
| TuleRebane kirjutas: |
| Kuidas muidu FM transmitter töötab? Ma mõtlen just helikvaliteeti. Mis sagedust te kasutate? |
| sten7 kirjutas: |
fm vastuvõtja on täitsa tip-top. pane lihtsalt kõrvaklapid külge ja töötab.
|
FM transmitter on FM saatja, mitte vastuvõtja. Ennastgi huvitaks kuidas too elukas toimetab.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
27.12.2008 13:05:37
|
|
|
| Toimetab väga hästi, minu autos on küll tundlik tagaklaasi soojendusele ehk kui see on sees siis kipub kvaliteet olema justkui oleks mõne raadojaama levist lahkumas, natuke katkendlikult aga kui see on väljas, muusikatelefonis kvaliteetne siis mina ei oska raadiokvaliteedil ja FM saatja edastatud signaalil vahet teha.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TuleRebane
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
27.12.2008 16:33:24
|
|
|
Nii, telefoni nüüd paar päeva näpitud, ja miinused oleks (peale selle, et ma esimesel ööl kõrvaklapid ära kaotasin ) vast symbiani menüü nupu ja selle ülemise riisitera liiga lähedane asend. Vajutades seda riisitera libiseb näpp suht tihti symbian menüü nupu peale. Lisaks mul alguses GPS jamas väga hullult, ei saanud üldse satelliitidelt signaale ja minu kohta määrates pani kusagile väga võssa, aga nüüd sellega korras, signaal väga tugev ja asukoha määramisel paneb kaa täppi. Alugses jamas mul ka WiFi, peale kusagil 10 minnist seanssi kadus WiFi ühendus ja tagasi sai ühendust ainult telefonile restarti tehes. Nüüd sellega kaa ok, eile öösel olin voodis hea mitu tundi järjest WiFi's.
Miinuseks lisaks veel, et õhtused pildid on siiski suht närused selle telefoniga, aga kuna ma suurem fotograaf pole (500-600 pilti aastas) siis pole väga hullu sellest.
Kui leida FM transmitterile puhas sagedus (st. teisi raadiojaamu pole kusagil 5 mHz läheduses) siis on heli väga bueeno.
Selline küsimus veel, et kui ma olen GPS'is ja GPS on ühendatud internetiga, kas siis kaartide laadimise eest küsitakse ikka raha või tulevad need MB'd tasuta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
27.12.2008 17:17:48
|
|
|
| TuleRebane kirjutas: |
Selline küsimus veel, et kui ma olen GPS'is ja GPS on ühendatud internetiga, kas siis kaartide laadimise eest küsitakse ikka raha või tulevad need MB'd tasuta? |
Megabait on megabait, vahet pole kas laed kaarte, helinaid, või porri.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TuleRebane
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
27.12.2008 17:43:11
|
|
|
| Sa ei saanud mu küsimusest vist aru. Kui ma olen GPS'is ,ühenduseks kasutan INTERNETI, siis kas ma pean nende baitide eest samamoodi maksma, nagu ma kasutaks WAP'i vmt ??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
27.12.2008 18:12:40
|
|
|
| TuleRebane kirjutas: |
| Sa ei saanud mu küsimusest vist aru. Kui ma olen GPS'is ,ühenduseks kasutan INTERNETI, siis kas ma pean nende baitide eest samamoodi maksma, nagu ma kasutaks WAP'i vmt ?? |
nagu sulle vastati, megabait on megabait, vahet pole, mida sa sellega teed. tõmbad helinaid või kasutaud millekski muuks, maksad samamoodi ikka.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
27.12.2008 18:20:09
|
|
|
Nokiale saab kaarte ka arvuti kaudu ju laadida.
Nokia Map Loader on vastava proge nimeks ja saab seda siit.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TuleRebane
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
27.12.2008 22:38:04
|
|
|
No fakk, muidugi, mb on mb. Aga kui ma olen telefoniga internetis läbi WiFi, siis ma selle eest midagi ei maksa, kui ma olen aga läbi WAP'i, siis ma maksan. Kuna kaardid on sellised.. noh, kasulik info, või midagi, siis ma tahtsingi küsida, et kui ma läbi WiFi need kaardid endale telefoni laen, kas ma pean siis ka maksma või ei pea, jumal hoia!?
vortex, tänud!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somka
HV vaatleja
liitunud: 06.06.2006
|
27.12.2008 22:55:02
|
|
|
| tsitaat: |
| Selline küsimus veel, et kui ma olen GPS'is ja GPS on ühendatud internetiga, kas siis kaartide laadimise eest küsitakse ikka raha või tulevad need MB'd tasuta? |
Annab välja lugeda siit wifit. Samas on sülearvuti ja Nokia Mapiga ning data kaabliga minujaoks mugavam opereerida.
Ps, siis ei pea maksma ka kui wifi.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
28.12.2008 00:03:23
|
|
|
| TuleRebane kirjutas: |
No fakk, muidugi, mb on mb. Aga kui ma olen telefoniga internetis läbi WiFi, siis ma selle eest midagi ei maksa, kui ma olen aga läbi WAP'i, siis ma maksan. Kuna kaardid on sellised.. noh, kasulik info, või midagi, siis ma tahtsingi küsida, et kui ma läbi WiFi need kaardid endale telefoni laen, kas ma pean siis ka maksma või ei pea, jumal hoia!?
vortex, tänud! |
tundub, et sa ajad asjad ikkagi veidi segi, kuigi nüüd on su jutus rohkem pointi. GPRS on soidekana, nii nagu ADSL või LAN või WIFI. Üle GPRSI saab liigutada erinevat sorti andmeid: WAP, HTTP, whatever muu data. Kõik mis liigub üle GPRSI on meie maal tasuline, kas siis kuumaksuga või megapaidu põhiselt, aga on tasuline, kõik mis liigub üle WiFi võib mõnikord ka tasuta olla, sõltub kust sa selle wifi said. WAP'i saab liigutada ka üle WiFi.
Seega rule of dumb: Kui data läheb üle GPRS'i pead maksma, kui üle WiFi siis on võimalik, et ei pea maksma, sõltub WiFi päritolust.
EDIT: BTW see ei ole absoluutselt soetud nokia N79 kui konreetse mudelifa, seega võiks sarnaseid teemaisd kuskil mujal lahtata. Konkreetse telefoni topikusse võiks jätta ikkagi ainult seda konkreetset mudelit puudutava jauramise.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TuleRebane
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
28.12.2008 15:24:56
|
|
|
Kas omanikel on esinenud selline probleem, et kui kuulad muusikat ja telefon on taskus ja siis võtad nt telefoni välja, et heli vaiksemaks/kõvemaks kruttida, siis need nupud ei taha nagu hästi töötada. Klahviluku mahavõttes, nupud aga tööavad. Lisaks see klahviluku nupp, telefoni peal, jupsib mul vahepeal.
Kas kellelgi originaal klappe(heas korras)pole müüa?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
28.12.2008 15:54:32
|
|
|
| Ei kasuta kõrvaklappe, kuid muidu nupud töötavad täitsa OK.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
29.12.2008 14:09:49
|
|
|
| Vilkuvast sõnumiikoonist sain lahti kiirelt tänu Nokia foorumile. Nimelt tuli välja, et mul SIM kaardil sõnumeid liiga palju. Kummaline, et eelmine telefon, 6500 Slide seda ei teavitanud.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TuleRebane
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
02.01.2009 18:51:36
|
|
|
| Viin enda telefoni mingi päev garantiisse vist. Pidevalt lülitab lampi ennast ise välja. Lisaks, kestab mul aeku vaevalt 24 tundi, sel juhul, kui ma telefoniga midagi ei tee. 3G väljas, WLAN otsing väljas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
07.01.2009 00:55:41
|
|
|
nonii ka esimest päeva telefoni omanik, telefon igati edev, aga ega probleemid ennast ka kaua oodata ei lasknud.
1) Karbis kaasas olnud HF komplekti ühendamise peale kostab "Enhancement not suported" no mida kuradit, kui kaasas olnud HF ka suported ei ole no mis siis veel on. Tavaliste kõrvaklappidega toimetab viisakalt (üle ootuste hästi isegi). Kuskilt konfist ei suutnud ka leida kohta kust supportima panna, tarkvara uuendust samuti ei paista olevat
2)vahest jätan nuppude tuled põlema. Ekraan on kustus, klahvid lukus, aga tuled põlevad, ilmub see anomaalia täiesti juhuslikult ja ära kaon restardi peale.
3) juhuslikel hetkedel ja täiesti müstilistel põhjustel paneb telefon totaalselt pange, ja seda mitte hardcore kasutamise peale. Krt ma pole suutnud veel filme vaatama hakatagi, kardan, et siis põleb telefon täitsa maha.
Mis puutub 9.2 ja 9.3 vahedesse, siis väidetavalt on parendatud mäluhaldust (minu föön võtab käima minnes juba 30 mega, kust otsast see hea on ?) lisaks on naitiivne support 802.11 ja HSDPA'le (see oli 9.2 sees ju ka suporditud ? või tuli see support nokia S60 vahenditest ?) ning lisatud on vietnami keele tugi (vot see on vajalik). BTW 9.3 versioon tuli välja 2,5 aastat tagasi (12.07.06) mida kuradit nad siiamaani ootasid. Praeguseks juba väljas 9.4 versioon, kus peaks väidetavalt apid 75% kiiremini käima minema, 9.5 vist kah tegelikult juba valmis.
Ühesõnaga mi kartused osutusid tõeks, see telefon on liiga uus, et normaalselt kasutada.
Ahjaa, kuskilt ei leidnud kohta, kust GPRS'i kasutamine totaalselt välja lülida, saab valida, kas hoida pidevalt järgi, või kasutada vajadusel, aga kuhu jäi "Never" ???
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
07.01.2009 09:19:06
|
|
|
see "never" peaks olema iga programmi oma seadetes, mis andmesidet kasutab.
9.2 ja 9.1 ka sellist valikut üldises seadetes polnud.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
07.01.2009 11:57:36
|
|
|
noh tehniliselt ei ole ju raske keskselt kanal kinni keerata.
EDIT:
Nõndaks, HF jama sain korda, HF oli vigane, vahetati välja, küll mitte Tele2 esinduses kust ma asja ostsin, vaid Nokia remondis, Tondil.
Valguse põlema jäämise probleemi peale kostis Nokia klienditeenindus, et juu on tarkvara viga, vaja uuendust oodata. Osadele N79 mudelitele on juba kuulujärgi 11.XXX versioon olemas, mulle toda ei pakuta (veel)
Üld kokkuvõttes võib teledonile anda 4 punki viiest, kui laagumist veel natuke vähem oleks, siis saaks 5 kätte. Meüüdes surfab normaalselt, aga mõndade appide käivitamisel ootab pisut. See ekraani automaatne keeramine hakkab ka juba pisut häirima, praktilist vajadust nagu ei ole, jube tüütu on, kui suvalisel hetkel pilt pahempidi ees on.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
07.01.2009 12:50:03
|
|
|
Rääkige kuidas teil aku peab?
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
08.01.2009 15:10:01
|
|
|
| mina näiteks lülitasin selle välja et ta automaalselt display pilti keerab kuna hakkas endale ka pinda käima. seda saab vabalt setingutest teha. aku kestab küll vähe jah...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
08.01.2009 17:04:01
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
| Rääkige kuidas teil aku peab? |
Ca 1 tund filmi vaatamist
ca 2 tundi muusikat
pool tundi wifit,
pisut GPRS'i (15 min)
BT pidevalt sees
poole tunni jagu helistamist,
muidu näppimised/mängimised
Ja aku kestvust 24h
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
12.01.2009 17:45:36
|
|
|
kas fm-saatja nime saab kuidagi vahetada? on keegi kursis? muidu näitab "NOKIA" aga äkki saab seda muuta kuidagi?
ja oskab keegi soovitada programmi millega saab kaamera flashi taskulambina kasutada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
13.01.2009 10:19:40
|
|
|
| sellega ta teeb lihtsalt display valgeks :/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
15.01.2009 19:24:18
|
|
|
| Asi nähtavasti minus, kuid ei leia/ei leia, kust ma näiteks saaks osta endale juurde navi kaarte. Nähtavasti on kõik siiski telefonis olemas, vaid vaja mingi papp maksta, et need lahti saada. Kas seda peab tegema selles riigis, mille kaarte sa tahad soetada või saab Eesti pinnal läbi neti neid osta? Nimelt sooviks kaarte koos Sõida/Jaluta hääljuhistega Hispaania kohta, täpsemalt Gran Canaria, kuhu mink järgmine nädal. On keegi neid kaarte soetanud või oskab täpsemalt juhatada?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
15.01.2009 19:59:10
|
|
|
| S-10 kirjutas: |
| Asi nähtavasti minus, kuid ei leia/ei leia, kust ma näiteks saaks osta endale juurde navi kaarte. Nähtavasti on kõik siiski telefonis olemas, vaid vaja mingi papp maksta, et need lahti saada. Kas seda peab tegema selles riigis, mille kaarte sa tahad soetada või saab Eesti pinnal läbi neti neid osta? Nimelt sooviks kaarte koos Sõida/Jaluta hääljuhistega Hispaania kohta, täpsemalt Gran Canaria, kuhu mink järgmine nädal. On keegi neid kaarte soetanud või oskab täpsemalt juhatada? |
kaardid saad läbi arvuti peale lasta(tasuta) map loader asja nimi, aga hääljuhtimine maksab raha, olenevalt litsentsi pikkusest erineb ka hind.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
15.01.2009 20:23:36
|
|
|
| Kaart on peale lastud, kuid peale Poolat hakkab tühi maa, rräkimata siis Gran Canariast. Ei leia kohta, kus saaks täpsemalt valida, et mis kaarti tahad. Nokia lehelt loen välja, et telefoniga saab allalaadida ostupiirkonna kaardi ja piiratud ajaga hääljuhtimis teenuse. Kuskilt ei leia inffi, et kuidas kaugemaid maid peale saaks ja neile hääljuhtimist osta.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
15.01.2009 20:47:49
|
|
|
| S-10 kirjutas: |
| Kaart on peale lastud, kuid peale Poolat hakkab tühi maa, rräkimata siis Gran Canariast. Ei leia kohta, kus saaks täpsemalt valida, et mis kaarti tahad. Nokia lehelt loen välja, et telefoniga saab allalaadida ostupiirkonna kaardi ja piiratud ajaga hääljuhtimis teenuse. Kuskilt ei leia inffi, et kuidas kaugemaid maid peale saaks ja neile hääljuhtimist osta. |
tõmba map loader, installi ja ava (ennem ühenda telefon arvutiga ära pc suite'i reziimis). ootad natuke, kuni ilusti ära ühendab ja muid asju uurib. vajuta europe taga >, leia vajalik riik ja vajuta + (võid ka mitu korraga) ja nüüd vajuta download, installib telefoni kaardit ära. kui see tehtud, võta telefon lahti ja käivita nokia maps. vali vajuta->lisateenused->autoga ja jalgsi->aktsepteeri->laadi alla->vali piirkond ja vajuta ok-> (mul siit edasi ei lähe, sest kõik piirkonnad juba olemas) aga nüüd peaks tulema maksmis võimalus või pead enne veel mõnele asjale jah või nõus vajutama.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
16.01.2009 12:03:52
|
|
|
Tänud, nüüd leidsin. Tigedaks teeb, et valitud maailmale pakutakse tasuta nädalast ülemaailmset navigeerimis võimalust, mul hetkel rohkem vaja polekski, kuid Eestit sealt nimekirjast ei leia
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
16.01.2009 19:05:07
|
|
|
| Selge, igatahes tänud strikeri abiga on nüüd vajalik olemas, Iberia regiooni hääljuhatamine 30-ks päevaks läks maksma 8,99. kaart ka päris detailne.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Burt0n
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
18.01.2009 22:13:58
|
|
|
| Kuidas saaks sellise asja maha, et kui tahan mängu bluetoothiga saata kellelegi, ütleb et kaitstud objekti ei saa saata. kuidas seadetes vms maha võtta see asi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maaaaark
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2007
|
15.02.2009 15:31:43
|
|
|
Klahvistik jube ebamugav võrreldes N82'ga.
postitiivsed asjad on see lukustus süsteem ja aastane tasuta navigeerimine (N82'l 3 kuud).
Muidu hea ja väike telefon.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
15.02.2009 18:32:38
|
|
|
Mul ekraan hakkas tõrkuma. Mingi ühendus ilmselt läbi kuna kohati mingi nurga all pigistades võtab pildi ette. Peale mõningast seismist ekraan freezib ära ja enamasti viskab täitsa musta pildi ette. Garantiilaks vast.
Rääkige mismoodi sinna tondile nokia garantiisse viimine käib?
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
16.02.2009 09:45:56
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Rääkige mismoodi sinna tondile nokia garantiisse viimine käib? |
Noh tavaliselt võtase telefon koos ostudokumentidega kaasa, ja sõidetakse kohale. Samas kui see liiga lihtne tundub, siis võid mõningaid keerulisemaid nuanse juurde leiutada.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
02.06.2009 22:17:54
|
|
|
Telefon käis juba teist korda garantiis. Põhjus sama: ekraani ühendused katki ja pilti ette ei võta. Teistkordselt vahetati ära ekraan. Eks näis kauaks sedagi jagub.
Mingi nädalake-kaks tagasi tuli saadavale ka uus firmware. Kõige rohkem häirib see, et isegi kui kuva pööramine on välja lülitatud, taskusse pannes ja võttes käib sellegipoolest pidev kuva pööramine.
Plusspoole pealt niipalju, et uue fw-ga ei ole telefoni kordagi kokku jooksnud nagu varasemalt ikka kippus juhtuma.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|