Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 05.12.2008 13:17:22 vasta tsitaadiga

Celos, tunnen kaasa. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 13:18:07 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Mafia kirjutas:
Keegi proovinud pole juba? http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=379664 icon_lol.gif

Tundub huvitav eusa_think.gif .Andke teada siis kas on abi sellest icon_wink.gif thumbs_up.gif



Varjud on justkui paremad, Pole enam nii "täpilised" Tõesti see asi aitab.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 13:26:37 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
Eks ma pommita postitöötajaid kõnedega edasi. Nad ei osanud öelda ka, mis kellaaegadel neile kaupa tuuakse sinna - suht tobe on suvaaegadel enda kui teiste väärtuslikku aega tühja kulutada


kust sa tellisid ja kuna, kui tohib küsida?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 13:30:49 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Üks hetk kirjutas:
Eks ma pommita postitöötajaid kõnedega edasi. Nad ei osanud öelda ka, mis kellaaegadel neile kaupa tuuakse sinna - suht tobe on suvaaegadel enda kui teiste väärtuslikku aega tühja kulutada


kust sa tellisid ja kuna, kui tohib küsida?

Tohib ikka icon_biggrin.gif
game.co.uk-st ning 2.detsembril pandi teele
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 13:31:08 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
Kurat küll. 2 päeva tirind Steamist ja 15% valmis. Tuleb siis oodata kuni tagasi koju normaalsema neti taha satun ...

endal ka 2 päeva, 58,6%, aga hetkel tuleb 168kB/s
11h pärast käes.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 05.12.2008 13:45:18 vasta tsitaadiga

Salvestasin ära, panin mängu kinni. Nüüd kui lahti tegin näitab, nagu resolutsioon oleks 640x480 optionsitest ja kõik asjad nullis ja low peal, aga pilt on hoopis selline ja jookseb 35fps.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis E90 05.12.2008 13:46:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 05.12.2008 13:46:24 vasta tsitaadiga

Blääd, Mis kuradi p0rno tuleb läbi teha enen kui mängima saab, rega sinna ja installi seda jms. Haige värk.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.12.2008 13:47:36 vasta tsitaadiga

E90, kas tegid selle õpetuse järgi mis mõned postitused üleval pool? Pilt on küll väga kena minu arust.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 13:49:52 vasta tsitaadiga

E90 kirjutas:
Salvestasin ära, panin mängu kinni. Nüüd kui lahti tegin näitab, nagu resolutsioon oleks 640x480 optionsitest ja kõik asjad nullis ja low peal, aga pilt on hoopis selline ja jookseb 35fps.

Spoiler Spoiler Spoiler

Uh, päris ponks siis icon_biggrin.gif
Mängu kinnipaneku all pead silmas täielikku lahkumist mängust või lasid korraks taskbar'ile?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 05.12.2008 14:16:28 vasta tsitaadiga

Savesin ära, panin mängu kinni, seejärel tegin uuesti lahti.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 14:17:57 vasta tsitaadiga

Aeg muutub, save-imisel läheb aeg vist 12h edasi.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.12.2008 14:25:22 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Aeg muutub, save-imisel läheb aeg vist 12h edasi.

6h, kes see sul 12h magab icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.12.2008 14:42:10 vasta tsitaadiga

xtream99 kirjutas:
Selline värk pidavat FPS'i parandama natukene
Spoiler Spoiler Spoiler


ehh see fail ei lase end muuta mingi read only teemat surub vista32'l kui seda saveda üritan
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 14:42:39 vasta tsitaadiga

Properties --> Read only ees linnuke maha, pärast peale tagasi.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 05.12.2008 14:57:58 vasta tsitaadiga

1024x768 low 20FPS. icon_sad.gif
Aga graafika on korralik. Isegi neid jubedaid varje ei märka mängides. Ainult pärast pilte vaadates.
Gameplay on sama lihtne/hea, kui eelmistes osades ja tutorial/story pole siiamaani (2 tunniga) ära tüütanud.
Samas alguse missioonide järgi võiks mängu nimi olla pigem Grand Taxi Driver.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 15:01:58 vasta tsitaadiga

Kellelgi save game pole anda, kus oleks lahti kogu linn ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 15:06:34 vasta tsitaadiga

keegi 8600gt head confi oskab soovitada?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.12.2008 15:09:51 vasta tsitaadiga

Väike tip, paistab et aitab natukene:
tsitaat:
I got 20-25fps performance boost by turning off clip capture:
While in the game itself goto Options > Game > Video Recording.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiiver
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2003




sõnum 05.12.2008 15:23:27 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Väike tip, paistab et aitab natukene:
tsitaat:
I got 20-25fps performance boost by turning off clip capture:
While in the game itself goto Options > Game > Video Recording.

Kas keegi seda proovinud ka on? Saaks fps ~2x suuremaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 15:27:47 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, mul ei muuda see asi üldse fps-i icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 05.12.2008 15:34:40 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kas teil härrased Rockstar Social Club töötab? Mina pole saanud sisse logida installeerimisest peale, olen mitu korda proovinud retrieve password, ja näitab et on kõik õige, kuid login failed. On see mingi üldine probleem või asi minus.
Mul oli sama jama ,tegin uue maili @live.com ja nüüd kõik töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 15:39:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

So far so fail icon_biggrin.gif
masin profiilis ja all low icon_smile.gif FPS on 15 kandis.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 05.12.2008 15:43:25 vasta tsitaadiga

kiiver kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Väike tip, paistab et aitab natukene:
tsitaat:
I got 20-25fps performance boost by turning off clip capture:
While in the game itself goto Options > Game > Video Recording.

Kas keegi seda proovinud ka on? Saaks fps ~2x suuremaks.

Ei tööta.
NEXT?

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004




sõnum 05.12.2008 15:44:20 vasta tsitaadiga

Sain eile eile enter'ist kätte. See värk keevitab 16gb kõvakettale:). kõige rohkem häris see krt installimise jama ja graafika probleemid. texture ja detailid läggivad, paaris kiires situatsioonis, mis siiani ette on juhtunud on hirm tüütu. setingute muutmine ei ole suurt efekti andnud. eriti imeb see, et näo piirjooned teatud vidoedes helendavad. vaatamata sellele, väga vinge, sellest tuleb kindasti üks eepos:)

ei ole jõudnud väga neid lahendusi testida, mis siin välja on pakutud aga äkki aitavad.

_________________
nonii


viimati muutis mastert 05.12.2008 15:49:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 15:46:32 vasta tsitaadiga

eunux.net on hea sait gta4'jas icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 15:57:22 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., mul viitab gta ametlikule lehele see sait?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 05.12.2008 15:57:59 vasta tsitaadiga

d3t, ingame?
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 15:58:12 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
DeTHiCa., mul viitab gta ametlikule lehele see sait?
Mängus sees mine sellele lehele. icon_wink.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 16:00:11 vasta tsitaadiga

Muide, mul on 25fpsi stabiilselt, alla eriti ei lange ning väga mängitav on. Graafika kõik miiniumi lähedal icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 16:00:41 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

So far so fail icon_biggrin.gif
masin profiilis ja all low icon_smile.gif FPS on 15 kandis.

mis conf oli?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 16:02:12 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
gan3b kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

So far so fail icon_biggrin.gif
masin profiilis ja all low icon_smile.gif FPS on 15 kandis.

mis conf oli?

Kõik miinimum va view distance 14 peal vist (241mb of 244mb oli)

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 16:06:47 vasta tsitaadiga

ma vaatan et kõik mängusisesed veebiaadressid on IRL suunatud ümber rockstari lehele... huvitav palju see neile maksma läks
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
err
HV kasutaja
err

liitunud: 27.08.2008




sõnum 05.12.2008 16:08:50 vasta tsitaadiga

Nojah, enda konf selline: Amd athlon 3400+, geforce 7600gs, 1.5gb ram
Kõik asjad lowi peal ja need teised settingud ühe peal.
Pmst pilt on mustvalge ja fps on sinna kümne kanti umbes, hiljem uurin täpsemalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 16:08:55 vasta tsitaadiga

Keegi võiks modi teha, et independence fm mängiks .pls faili. Oleks ülivnge, kui saaks autos kuulata pigradiot icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 16:17:31 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Keegi võiks modi teha, et independence fm mängiks .pls faili. Oleks ülivnge, kui saaks autos kuulata pigradiot icon_razz.gif


Täiega nõus.

Siiamaani naudin väga mängu. Ega selle framereidiga ole nagu ta on, natukene peab seadeid alla kruttima aga üldiselt ei saa kurta. Mäng on hea ning oli ootamist väärt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 05.12.2008 16:33:34 vasta tsitaadiga

64- bitise Windowsiga ei lasegi installida... icon_cry.gif

e: XP-ga vähemalt


viimati muutis olav 05.12.2008 16:48:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 05.12.2008 16:36:54 vasta tsitaadiga

Vista x64 ja töötab väga hästi 35 fps keskmine benchi alusel vaadates.

1680*1050 resol.

Ma ei kurda, ise mäng suht normaalne, ei pea see graafika põhjas olema. ainult selle installiga nii palju huinaad :S windows lived ja social clubid ja ma ei tea mida veel icon_biggrin.gif

Ühe pildi tegin ka
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !


viimati muutis miq1988 05.12.2008 16:45:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 16:38:16 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Üks hetk, ära unusta teavitamast, ma tean siis kah millal postkontorit pommitama hakata icon_lol.gif

Teeme nii.

Aga kas keegi on proovinud DC prosega mängida, kasutades vaid ühte tuuma - annab see mingit erinevust?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 16:39:19 vasta tsitaadiga

Evil14, EP on vahel... eks need suudavad ikka asja aeglasemaks teha. IMO põhiline rõhk neil elsile pandud, siiamaani pole muidugi midagi halba ka selle kohta öelda. Aga kõik kirjad, pisipakid jne mis elsi ei puuduta on kuidagi väga veniva kohaletulekuga.
Krt oleks võinud ikkagi organiseerida game'sist grupitellimuse. Ma oleks lasknud sealt sõbra juurde saata ning sõber oleks DHL 2 days shippinguga teele pannud. Need oleks 2 päevaga ilusti kohale jõudnud. Aga noh mis parata nüüd icon_evil.gif

Üksi on ka veits palju DHL 2 days shippingut maksta icon_neutral.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.12.2008 17:53:16 vasta tsitaadiga

Mõned nipid veel Steami foorumist.Kellel töötab , kellel ei tööta.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:54:45 vasta tsitaadiga

Ma söön kirjutas:
Aga kas keegi on proovinud DC prosega mängida, kasutades vaid ühte tuuma - annab see mingit erinevust?

on erivevus.
46fps mõlema corega ja 23,89fpsi kui aint core1

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:56:47 vasta tsitaadiga

Keegi saaks sheerida save game mis on pärast vladi missiooni, kus pead mingile vennale pesumajja vms järgi minema, ning pärast seda teda rammima ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 05.12.2008 18:08:06 vasta tsitaadiga

Mis on GTA/Rockstari helpdeski number?

Live accounti ei saa mänguga linkida sest ütleb, et "No gamer tag found". Ilged piiksud on küll, ostan originaali ja vaja selline kadalipp läbi käia ja mäng ei lähe töölegi..

Keegi sõbralik HVlane saksa keelt oskab?
Ainuke koht kus on selline probleem veel väljakoorunud on saksakeelne

http://gta.gamona.de/forum/index.php?page=Thread&postID=840568#post840568


viimati muutis Brom 05.12.2008 18:12:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.12.2008 18:13:08 vasta tsitaadiga

Brom kirjutas:
Mis on GTA/Rockstari helpdeski number?

Live accounti ei saa mänguga linkida sest ütleb, et "No gamer tag found". Ilged piiksud on küll, ostan originaali ja vaja selline kadalipp läbi käia ja mäng ei lähe töölegi..

MUl oli algul sama jama ei mõikand mis värk on.Aga mängus vajuta HOME nuppu ja rega seal ära ,kui veel ei ole.
Teed selle siis ühendad oma nime.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 05.12.2008 18:17:36 vasta tsitaadiga

Ok, kellel sama probleem siis tehke kasutaja xboxi lehelt. http://www.xbox.com/en-US/default.htm

Parajalt palju p*ska tuleb selle mänguga kaasa, installile kulub vähemalt 2h. icon_evil.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 18:20:10 vasta tsitaadiga

Brom, eeldades et sa oled varem windowsis mänge mänginud legaalselt ei tule midagi paska kaasa. gears of war nt kasutab ka Windows Live süsteemi ning paljud muud mängud. Minuarust igati lahe, ning nüüd saab tänu rocstar social clubile omavahel linkida xboxi ja ps3 kasutajad windows live kasutajaga, ülivinge imo.

PS: Keegi multiplayerit?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 18:24:53 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Brom, eeldades et sa oled varem windowsis mänge mänginud legaalselt ei tule midagi paska kaasa. gears of war nt kasutab ka Windows Live süsteemi ning paljud muud mängud. Minuarust igati lahe, ning nüüd saab tänu rocstar social clubile omavahel linkida xboxi ja ps3 kasutajad windows live kasutajaga, ülivinge imo.

Vanasti sai kõik mängitud ilma sotsiaal cluubide ja windooz laivideta.Nüüd topitakse seda jama kaasa ja inimesed veel kiidavad takka icon_eek.gif .Right on thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 18:29:10 vasta tsitaadiga

ot:
Evil14 kirjutas:
ma läksin viina peale üle..

Andsid mulle idee, kuidas tänast õhtut sisustada thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


PC Video Editor: Exploder HD
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 05.12.2008 18:31:16 vasta tsitaadiga

Pauhh
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 18:32:55 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Pauhh
Spoiler Spoiler Spoiler

Auch.That must have hurt icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.