|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
05.12.2008 13:17:22
|
|
|
Celos, tunnen kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
05.12.2008 13:18:07
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Tundub huvitav .Andke teada siis kas on abi sellest  |
Varjud on justkui paremad, Pole enam nii "täpilised" Tõesti see asi aitab.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
05.12.2008 13:26:37
|
|
|
| Üks hetk kirjutas: |
| Eks ma pommita postitöötajaid kõnedega edasi. Nad ei osanud öelda ka, mis kellaaegadel neile kaupa tuuakse sinna - suht tobe on suvaaegadel enda kui teiste väärtuslikku aega tühja kulutada |
kust sa tellisid ja kuna, kui tohib küsida?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
05.12.2008 13:30:49
|
|
|
| danny kirjutas: |
| Üks hetk kirjutas: |
| Eks ma pommita postitöötajaid kõnedega edasi. Nad ei osanud öelda ka, mis kellaaegadel neile kaupa tuuakse sinna - suht tobe on suvaaegadel enda kui teiste väärtuslikku aega tühja kulutada |
kust sa tellisid ja kuna, kui tohib küsida? |
Tohib ikka
game.co.uk-st ning 2.detsembril pandi teele
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maaaaark
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2007
|
05.12.2008 13:31:08
|
|
|
| Celos kirjutas: |
| Kurat küll. 2 päeva tirind Steamist ja 15% valmis. Tuleb siis oodata kuni tagasi koju normaalsema neti taha satun ... |
endal ka 2 päeva, 58,6%, aga hetkel tuleb 168kB/s
11h pärast käes.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
E90
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2007
|
05.12.2008 13:45:18
|
|
|
Salvestasin ära, panin mängu kinni. Nüüd kui lahti tegin näitab, nagu resolutsioon oleks 640x480 optionsitest ja kõik asjad nullis ja low peal, aga pilt on hoopis selline ja jookseb 35fps.
Spoiler 
viimati muutis E90 05.12.2008 13:46:41, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
05.12.2008 13:46:24
|
|
|
Blääd, Mis kuradi p0rno tuleb läbi teha enen kui mängima saab, rega sinna ja installi seda jms. Haige värk.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
05.12.2008 13:47:36
|
|
|
| E90, kas tegid selle õpetuse järgi mis mõned postitused üleval pool? Pilt on küll väga kena minu arust.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
05.12.2008 13:49:52
|
|
|
| E90 kirjutas: |
Salvestasin ära, panin mängu kinni. Nüüd kui lahti tegin näitab, nagu resolutsioon oleks 640x480 optionsitest ja kõik asjad nullis ja low peal, aga pilt on hoopis selline ja jookseb 35fps.
Spoiler 
|
Uh, päris ponks siis
Mängu kinnipaneku all pead silmas täielikku lahkumist mängust või lasid korraks taskbar'ile?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
E90
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2007
|
05.12.2008 14:16:28
|
|
|
Savesin ära, panin mängu kinni, seejärel tegin uuesti lahti.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
05.12.2008 14:17:57
|
|
|
| Aeg muutub, save-imisel läheb aeg vist 12h edasi.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
05.12.2008 14:25:22
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Aeg muutub, save-imisel läheb aeg vist 12h edasi. |
6h, kes see sul 12h magab
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
05.12.2008 14:42:10
|
|
|
| xtream99 kirjutas: |
Selline värk pidavat FPS'i parandama natukene
Spoiler 
> Graphics/Performance Quick Fix #1
| tsitaat: |
Now you will need opium_addict's GTA4 Modding Enabler, GTA4 - modding ability. Download
After you get that put it in your GTA4 Folder. Default C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\. Now we need to edit Stream.ini. Default C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\pc\Stream.ini.
Before:
virtual 204800
physical 204800
virtual_optimised 204800
physical_optimised 204800 |
After:
virtual 51200
physical 51200
virtual_optimised 51200
physical_optimised 51200 |
Hopefully I can find more tweaks. Before it crashed right at the screen shot I have a above after acouple of minutes at 2FPS. Now I can play for about 5 minutes at 8FPS. Hope this helps someone else. |
|
ehh see fail ei lase end muuta mingi read only teemat surub vista32'l kui seda saveda üritan
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
05.12.2008 14:42:39
|
|
|
Properties --> Read only ees linnuke maha, pärast peale tagasi.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
05.12.2008 14:57:58
|
|
|
1024x768 low 20FPS.
Aga graafika on korralik. Isegi neid jubedaid varje ei märka mängides. Ainult pärast pilte vaadates.
Gameplay on sama lihtne/hea, kui eelmistes osades ja tutorial/story pole siiamaani (2 tunniga) ära tüütanud.
Samas alguse missioonide järgi võiks mängu nimi olla pigem Grand Taxi Driver.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
05.12.2008 15:01:58
|
|
|
| Kellelgi save game pole anda, kus oleks lahti kogu linn ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
05.12.2008 15:06:34
|
|
|
| keegi 8600gt head confi oskab soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
05.12.2008 15:09:51
|
|
|
Väike tip, paistab et aitab natukene:
| tsitaat: |
I got 20-25fps performance boost by turning off clip capture:
While in the game itself goto Options > Game > Video Recording. |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiiver
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2003
|
05.12.2008 15:23:27
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Väike tip, paistab et aitab natukene:
| tsitaat: |
I got 20-25fps performance boost by turning off clip capture:
While in the game itself goto Options > Game > Video Recording. |
|
Kas keegi seda proovinud ka on? Saaks fps ~2x suuremaks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.12.2008 15:27:47
|
|
|
-Kaivo-, mul ei muuda see asi üldse fps-i
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
05.12.2008 15:34:40
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Kas teil härrased Rockstar Social Club töötab? Mina pole saanud sisse logida installeerimisest peale, olen mitu korda proovinud retrieve password, ja näitab et on kõik õige, kuid login failed. On see mingi üldine probleem või asi minus. |
Mul oli sama jama ,tegin uue maili @live.com ja nüüd kõik töötab
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
05.12.2008 15:43:25
|
|
|
| kiiver kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
Väike tip, paistab et aitab natukene:
| tsitaat: |
I got 20-25fps performance boost by turning off clip capture:
While in the game itself goto Options > Game > Video Recording. |
|
Kas keegi seda proovinud ka on? Saaks fps ~2x suuremaks. |
Ei tööta.
NEXT?
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
05.12.2008 15:44:20
|
|
|
Sain eile eile enter'ist kätte. See värk keevitab 16gb kõvakettale:). kõige rohkem häris see krt installimise jama ja graafika probleemid. texture ja detailid läggivad, paaris kiires situatsioonis, mis siiani ette on juhtunud on hirm tüütu. setingute muutmine ei ole suurt efekti andnud. eriti imeb see, et näo piirjooned teatud vidoedes helendavad. vaatamata sellele, väga vinge, sellest tuleb kindasti üks eepos:)
ei ole jõudnud väga neid lahendusi testida, mis siin välja on pakutud aga äkki aitavad.
_________________ nonii
viimati muutis mastert 05.12.2008 15:49:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
05.12.2008 15:46:32
|
|
|
eunux.net on hea sait gta4'jas
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
05.12.2008 15:57:22
|
|
|
DeTHiCa., mul viitab gta ametlikule lehele see sait?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
05.12.2008 15:58:12
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| DeTHiCa., mul viitab gta ametlikule lehele see sait? |
Mängus sees mine sellele lehele.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
05.12.2008 16:00:11
|
|
|
Muide, mul on 25fpsi stabiilselt, alla eriti ei lange ning väga mängitav on. Graafika kõik miiniumi lähedal
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
05.12.2008 16:00:41
|
|
|
mis conf oli?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
05.12.2008 16:02:12
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
mis conf oli? |
Kõik miinimum va view distance 14 peal vist (241mb of 244mb oli)
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
05.12.2008 16:06:47
|
|
|
| ma vaatan et kõik mängusisesed veebiaadressid on IRL suunatud ümber rockstari lehele... huvitav palju see neile maksma läks
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
err
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2008
|
05.12.2008 16:08:50
|
|
|
Nojah, enda konf selline: Amd athlon 3400+, geforce 7600gs, 1.5gb ram
Kõik asjad lowi peal ja need teised settingud ühe peal.
Pmst pilt on mustvalge ja fps on sinna kümne kanti umbes, hiljem uurin täpsemalt
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
05.12.2008 16:08:55
|
|
|
Keegi võiks modi teha, et independence fm mängiks .pls faili. Oleks ülivnge, kui saaks autos kuulata pigradiot
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
05.12.2008 16:17:31
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Keegi võiks modi teha, et independence fm mängiks .pls faili. Oleks ülivnge, kui saaks autos kuulata pigradiot  |
Täiega nõus.
Siiamaani naudin väga mängu. Ega selle framereidiga ole nagu ta on, natukene peab seadeid alla kruttima aga üldiselt ei saa kurta. Mäng on hea ning oli ootamist väärt.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olav
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2007
|
05.12.2008 16:33:34
|
|
|
64- bitise Windowsiga ei lasegi installida...
e: XP-ga vähemalt
viimati muutis olav 05.12.2008 16:48:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
05.12.2008 16:36:54
|
|
|
Vista x64 ja töötab väga hästi 35 fps keskmine benchi alusel vaadates.
1680*1050 resol.
Ma ei kurda, ise mäng suht normaalne, ei pea see graafika põhjas olema. ainult selle installiga nii palju huinaad :S windows lived ja social clubid ja ma ei tea mida veel
Ühe pildi tegin ka
Spoiler 
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
viimati muutis miq1988 05.12.2008 16:45:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
05.12.2008 16:38:16
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
Üks hetk, ära unusta teavitamast, ma tean siis kah millal postkontorit pommitama hakata  |
Teeme nii.
Aga kas keegi on proovinud DC prosega mängida, kasutades vaid ühte tuuma - annab see mingit erinevust?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
05.12.2008 16:39:19
|
|
|
Evil14, EP on vahel... eks need suudavad ikka asja aeglasemaks teha. IMO põhiline rõhk neil elsile pandud, siiamaani pole muidugi midagi halba ka selle kohta öelda. Aga kõik kirjad, pisipakid jne mis elsi ei puuduta on kuidagi väga veniva kohaletulekuga.
Krt oleks võinud ikkagi organiseerida game'sist grupitellimuse. Ma oleks lasknud sealt sõbra juurde saata ning sõber oleks DHL 2 days shippinguga teele pannud. Need oleks 2 päevaga ilusti kohale jõudnud. Aga noh mis parata nüüd
Üksi on ka veits palju DHL 2 days shippingut maksta
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
05.12.2008 17:53:16
|
|
|
Mõned nipid veel Steami foorumist.Kellel töötab , kellel ei tööta.
Spoiler 
1. Disable Video Recording ** This increases your frame rate dramatically. **
- Start the game and goto Options > Game > Video Recording and set it too off. This will stop the hitching and provide a good boost to your frame rate.
2. Disable Superfetching in Vista
- Run services.msc > Superfetch > Properties > Startup Type: Disable > Restart your computer.
3. Disable Windows Search in Windows Vista
- Run services.msc > Windows Search > Properties > Startup Type: Disable > Restart your computer.
4. Disable all unneeded services / start up programs
- Start > msconfig > Check Hide all Microsoft Services > Uncheck everything. Goto Startup and disable everything (you do not have to disable Rockstar Games Social Club).
5. Full Screen Blur
- While ingame press "P" (confirmed to work for some people)
- Thread with Comparison Shots; http://www.nvnews.net/vbulletin/show...124023&page=17
6. Higher FSB (ADVANCED USERS ONLY)
- Lower your multiplier in the BIOS and increase your FSB to achieve stock clock rates for your CPU. This does lead to increases in frame rate. Going from stock 266x9 to 400x6 gave me a 7fps increase.
7. Install Microsoft .NET Framework 3.5
- http://msdn.microsoft.com/en-us/netf.../aa569263.aspx
8. Ensure Video Memory is GREEN
- Even with autoconfig settings sometimes you will be yellow, lower your draw distance until you are green. This also prevents the video memory crash error from ever happening.
9. Move pagefile to another Hard Drive that GTA 4 is not on.
- If you only have one HD this does not apply. This also should not matter if you have 4GB or more of system memory.
10. SLI Users; Disable SLI - Nividia Control Panel > Disable SLI (or setup a profile to do it for you)
------------
1. Uninstall Your current videocard drivers, then run "DriverCleaner". Goto nVidia or ATI's website and download the latest WHQL drivers and install them after a reboot.
2. Ensure you have your motherboards latest chipset drivers. Use CPU-Z to see what motherboard you have, then goto the manufactures website and look for the chipset drivers. You could also goto Intel or AMD's websites if you know your chipset models.
3. Defrag your harddrive
4. Window out of GTA IV, ALT+CTRL+DEL, right click GTA4.exe and set priority to High.
UNCONFIRMED AT THE MOMENT
1. AMD Processors must install AMD Fusion (Beta) for better perfomance.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
05.12.2008 17:54:45
|
|
|
| Ma söön kirjutas: |
| Aga kas keegi on proovinud DC prosega mängida, kasutades vaid ühte tuuma - annab see mingit erinevust? |
on erivevus.
46fps mõlema corega ja 23,89fpsi kui aint core1
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
05.12.2008 17:56:47
|
|
|
| Keegi saaks sheerida save game mis on pärast vladi missiooni, kus pead mingile vennale pesumajja vms järgi minema, ning pärast seda teda rammima ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
05.12.2008 18:08:06
|
|
|
Mis on GTA/Rockstari helpdeski number?
Live accounti ei saa mänguga linkida sest ütleb, et "No gamer tag found". Ilged piiksud on küll, ostan originaali ja vaja selline kadalipp läbi käia ja mäng ei lähe töölegi..
Keegi sõbralik HVlane saksa keelt oskab?
Ainuke koht kus on selline probleem veel väljakoorunud on saksakeelne
http://gta.gamona.de/forum/index.php?page=Thread&postID=840568#post840568
viimati muutis Brom 05.12.2008 18:12:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
05.12.2008 18:13:08
|
|
|
| Brom kirjutas: |
Mis on GTA/Rockstari helpdeski number?
Live accounti ei saa mänguga linkida sest ütleb, et "No gamer tag found". Ilged piiksud on küll, ostan originaali ja vaja selline kadalipp läbi käia ja mäng ei lähe töölegi.. |
MUl oli algul sama jama ei mõikand mis värk on.Aga mängus vajuta HOME nuppu ja rega seal ära ,kui veel ei ole.
Teed selle siis ühendad oma nime.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
05.12.2008 18:17:36
|
|
|
Ok, kellel sama probleem siis tehke kasutaja xboxi lehelt. http://www.xbox.com/en-US/default.htm
Parajalt palju p*ska tuleb selle mänguga kaasa, installile kulub vähemalt 2h.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
05.12.2008 18:20:10
|
|
|
Brom, eeldades et sa oled varem windowsis mänge mänginud legaalselt ei tule midagi paska kaasa. gears of war nt kasutab ka Windows Live süsteemi ning paljud muud mängud. Minuarust igati lahe, ning nüüd saab tänu rocstar social clubile omavahel linkida xboxi ja ps3 kasutajad windows live kasutajaga, ülivinge imo.
PS: Keegi multiplayerit?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
05.12.2008 18:24:53
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Brom, eeldades et sa oled varem windowsis mänge mänginud legaalselt ei tule midagi paska kaasa. gears of war nt kasutab ka Windows Live süsteemi ning paljud muud mängud. Minuarust igati lahe, ning nüüd saab tänu rocstar social clubile omavahel linkida xboxi ja ps3 kasutajad windows live kasutajaga, ülivinge imo. |
Vanasti sai kõik mängitud ilma sotsiaal cluubide ja windooz laivideta.Nüüd topitakse seda jama kaasa ja inimesed veel kiidavad takka .Right on
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
05.12.2008 18:31:16
|
|
|
Pauhh
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|