|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Cruiser
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2005
|
30.11.2008 19:39:44
|
|
|
Eks ma proovingi Windoozat Peavey MediaMatrixiga käima saada, sest nad ulle teatasid, et esialgu ei ole Peavey-l plaanis seda mediamatrixit Mac OS X peal, selleks ka mulle siis see win vajalik, eks ma annan teada neile, kuidas minul see ka win 7 peal käib, teisipäeval läheb juba karmiks väänamisks, kui usb-com pordi kaabli käima saan. USA poisid selles suhtes väga suhtlemisaldid, kui keegi viitsib tegeleda sellega. Ja minul ka kasud sees, sest uued versioonid kohe saadetakse mulle katsetamiseks. Aga mind need wifi ja video driverid ennast ei häiri, sest masin ju muidu töötab, lihtsalt andsin teistele teada, mis minul ei toimi veel macbooki peal. Samas on ikka jabur küll, et ainult ühe asja pärast pean ma windoozat kasutama, muud asjad kõik ka OS X peal käivad. Aga see pole enam selle teema jutt, vabandan offtopicu pärast.
_________________ Kui maailm on lava, kus siis publik istub? |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
01.12.2008 07:55:59
|
|
|
| keegi on läppari aku kestvus vahet märganud ka võrreldes vista või xp-ga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oicu
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2006
|
01.12.2008 08:01:33
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
| keegi on läppari aku kestvus vahet märganud ka võrreldes vista või xp-ga? |
FS S6140 windows näitas erinevaid numbreid. Raske kindlaks teha, kumb see õige on nüüd.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.12.2008 23:56:36
|
|
|
| Kuidas on kogemusi ID-kaardi käimasaamisega, Ise pole toimima veel saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djelton
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
02.12.2008 23:59:37
|
|
|
Ei viitsinud terve teemat läbi lappata, aga küsiks, et see arvuti mis mul profiilis, sellel hetkel xp peal, et kui ma nt seele win 7 peale lasen, kas siis kõik mängud/proged peaks ikka töötama? ja kas siis oleks kiirem või aeglasem kui värske installiga xp sp2 oleks?
_________________ WROMD.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
03.12.2008 00:17:09
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Kuidas on kogemusi ID-kaardi käimasaamisega, Ise pole toimima veel saanud. |
IE 8 peal pole saanud. Aga Pani peale Modzilla 3.0.4 eestikeelse sellepeal töötab tõrgeteta.
| djelton kirjutas: |
| Ei viitsinud terve teemat läbi lappata, aga küsiks, et see arvuti mis mul profiilis, sellel hetkel xp peal, et kui ma nt seele win 7 peale lasen, kas siis kõik mängud/proged peaks ikka töötama? ja kas siis oleks kiirem või aeglasem kui värske installiga xp sp2 oleks? |
Tegemist on ju beetaga ei saagi tahta et kõik proged töötaks. Tuleb võtta need proged mis töötavad .Aga ise olen küll
kõik mängud ja endale vajalikud asjad tööle saanud .Seda muidugi profiilis oleva arvutiga.
Aga kui jamada ei viitsi siis ära proovi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.12.2008 00:45:13
|
|
|
| djelton kirjutas: |
| Ei viitsinud terve teemat läbi lappata, aga küsiks, et see arvuti mis mul profiilis, sellel hetkel xp peal, et kui ma nt seele win 7 peale lasen, kas siis kõik mängud/proged peaks ikka töötama? ja kas siis oleks kiirem või aeglasem kui värske installiga xp sp2 oleks? |
XP on üle 8 aasta vana OS. Asjad mis ei tööta Vistas, ei tööta ka Windows 7. Asjad mis nõuavad Windows Vistas erilisi API'sid kasutamiseks (Daemon Tools) vajavad pisikest täiendamist enne tööle hakkamist. Tavalised rakendused mis Vistas töötavad, töötavad ka Windows 7'mes.
PS: Asjad mis XP töötavad ja Vistas ei tööta on reegline väga spetsiifilised XP lahendused või väga halvasti kirjutatud programmid.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
03.12.2008 02:23:05
|
|
|
d3t
Kas sul on õnnestunud ID kaart IE 8-ga tööle saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.12.2008 02:40:16
|
|
|
sandvik, Ei, kuna esiteks pole see toetatud veel ja teiseks ei toeta ID kaardi plugin DEPi.
Firefoxis funagb küll
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
03.12.2008 20:46:20
|
|
|
Oleks vaja W7 part. kustutada aga masin on dualboodis. Tuimalt part kustutada ja siis fixboot ja fixmbr?
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.12.2008 21:04:23
|
|
|
taikonaut, ei. Disc manager lahti Vistas, fromat Windows 7 drive, ja Vista drivele extend ja vaska.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
djelton
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
03.12.2008 21:15:28
|
|
|
Kuid kas mul oleks mõtet oma arvuti konfiga siis lasta seda peale? Et väga aeglaseks ei läheks? Ning palju ta miinimuumis ruumi tahab?
Kas on ka võimalik nn. dualboot, et algul kui buudib laseb valida kumma wini tööle panen(tahan ikkkagi xp alles hoida kuni saab mitte BETA Win7 peale), äkki siis õpetust sellessuhtes? Eiole eriti osav sellessuhtes.
_________________ WROMD.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
03.12.2008 21:22:05
|
|
|
d3t, teine OS on xp, mitte vista
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
03.12.2008 21:44:20
|
|
|
| Kui sul oli Xp all ja siis lasid 7'e kõrvale, siis jah Fixboot ja Fixmbr peaks aitama. Peale seda saad ja bootmanageri failid ära kustutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.12.2008 21:49:24
|
|
|
taikonaut, no kui XP SP3 siis samamoodi nagu Vistalgi
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.12.2008 21:52:54
|
|
|
tomorrow, alkirjastamine ei tööta, autentimine töötab.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
03.12.2008 21:54:16
|
|
|
| tsihh kirjutas: |
| Kui sul oli Xp all ja siis lasid 7'e kõrvale, siis jah Fixboot ja Fixmbr peaks aitama. Peale seda saad ja bootmanageri failid ära kustutada |
Kust ma neid bootmanageri faile kustutan?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
03.12.2008 22:08:03
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
| tsihh kirjutas: |
| Kui sul oli Xp all ja siis lasid 7'e kõrvale, siis jah Fixboot ja Fixmbr peaks aitama. Peale seda saad ja bootmanageri failid ära kustutada |
Kust ma neid bootmanageri faile kustutan?  |
XP kettal peaks olema kataloog Boot (ei saa täpsemalt vaadata, ainult XP ja Vista hetkel masinas)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.12.2008 22:28:02
|
|
|
| tsihh kirjutas: |
| taikonaut kirjutas: |
| tsihh kirjutas: |
| Kui sul oli Xp all ja siis lasid 7'e kõrvale, siis jah Fixboot ja Fixmbr peaks aitama. Peale seda saad ja bootmanageri failid ära kustutada |
Kust ma neid bootmanageri faile kustutan?  |
XP kettal peaks olema kataloog Boot (ei saa täpsemalt vaadata, ainult XP ja Vista hetkel masinas) |
Neid pole vaja üldse näppida ju. kõike saab teha menüüdest. Boot menüüd saab sättida setingutest computeri all ja dicmmanagmendis saab parte muuta.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
03.12.2008 23:00:44
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Neid pole vaja üldse näppida ju. kõike saab teha menüüdest. Boot menüüd saab sättida setingutest computeri all ja dicmmanagmendis saab parte muuta. |
Kui need 7'e bootloaderi failid enam kasutuses ei ole, siis mis neist alles hoida? Tõsi, "vajadust" jah ei ole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
04.12.2008 14:54:24
|
|
|
MURE Sai siis ühele raalile Win 7 peale pandud muidu kõik ok .
Aga nüüd ei suuda ta ennast ise välja lülitada panen Shut Down sulgeb küll proged ja windowsi aga
arvuti tuleb nupust ise lõplikult välja lülitada.Kas oskab keegi aidata
Inteli E6400 MB asus P5B-E Ati 1950 Pro 256 mb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.12.2008 18:04:20
|
|
|
vaata biosest power alt seaded üle.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
04.12.2008 23:21:04
|
|
|
Video oli päris hullu kvaliteediga , nii palju kui sealt midagi aru saada oli.
Ütleks et vista boot screen on parem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
05.12.2008 00:23:37
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Imo meeldib mulle see helendav riba Betas  |
Sama.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
05.12.2008 13:08:12
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Imo meeldib mulle see helendav riba Betas  |
Sama. |
x2 Uus on vb algul khuul, kuid kokkuvõtes on jura. Aga kui win laeb kaua millegipärast, siis seda animatsiooni kordab ka, või ongi ekraan liikumatu ülejääänd aja (ei saa enam aru ka, kas wn on kokku jooksnud või mitte:))
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
05.12.2008 13:17:02
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Imo meeldib mulle see helendav riba Betas  |
Sama. |
x2 Uus on vb algul khuul, kuid kokkuvõtes on jura. Aga kui win laeb kaua millegipärast, siis seda animatsiooni kordab ka, või ongi ekraan liikumatu ülejääänd aja (ei saa enam aru ka, kas wn on kokku jooksnud või mitte:)) |
Ilmselt ei korda.
Muide startup heli kräkin ma kohe ära ja panen oma heli DLL faili .Kui muidugi failistuktuuri ja/või paiknemist pole oluliselt muudetud võrreldes Vistaga .Kedagi huvitab siis võin modida faili teile.Ainult andke õige DLL ja sobiv .wav fail .Detailid PS .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
05.12.2008 17:34:58
|
|
|
FAIL!
Vähemalt kuupäeva järgi paistab nii.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
07.12.2008 20:55:28
|
|
|
Miks viimased postitused kadunud on...?
Igatahes üritasin seda uusimat versiooni installida (6956) ja ikka sama probleem nagu koguaeg olnud, nimelt installimine "kiilub kinni" selle koha peal kus jääb "Expanding 27%...". 3 tundi oli seal maal, siis tegin resa ja buutisin Vistasse. Milles probleem võiks olla, plaatides ja kirjutamiskiiruses ei tohiks olla, kõik teised OS-id niimodi ära installinud. Samuti olen üritanud installida nii täiesti puhtale kettale kui ka siis kui Vista peal (teisele partitsioonile). *.iso-s ei saa ka olla asi kuna olen proovinud umbes nelja *.iso ja kõigiga suht sama probleem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.12.2008 20:58:14
|
|
|
raual mingi kiiks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
07.12.2008 20:59:39
|
|
|
Kesse postitused kustutas ah?!
Mingi mode norib muhku vist siin.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
07.12.2008 21:07:47
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| raual mingi kiiks. |
Ja see "kiiks" kehtib AINULT Win 7 installimisele, kõik muud OS-id läinud peale, isegi Ubuntu ja OS X ? Ja Lisaks veel niipalju kui see midagi loeb, et Virtual PC all läks build 6801 ilusti tööle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.12.2008 21:25:20
|
|
|
jah. mul on olnud masin, mis võttis omaks ainult win2000 e. teised läksid erinevate installifaaside käigus korduvalt hapuks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
07.12.2008 21:31:08
|
|
|
| Siis on küll jama, Google'st ka ei leidnud midagi... Tänud abi eest muidu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.12.2008 22:12:49
|
|
|
kui on, lase klokid maha nii mäludel kui prosel, ketas lase tootja utiliidiga üle.. muud olla ei saa kui ehk on raua tootja pannud rauasse mingi väga veidra tüki.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
07.12.2008 22:26:10
|
|
|
Siin foorumis pole mõtet midagi rääkida kõike peetakse piraatluseks.Ja sellepärast kustutataksegi postitused
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.12.2008 22:30:58
|
|
|
| sandvik kirjutas: |
Siin foorumis pole mõtet midagi rääkida kõike peetakse piraatluseks.Ja sellepärast kustutataksegi postitused  |
Ega jah, parem koht arutluseks on vistafoorum, seal saab korralikult sel teemal rääkida.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
07.12.2008 22:37:04
|
|
|
Seda minagi ise ka seal.Kahjuks ei lasta siin huvilistel areneda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
07.12.2008 23:24:20
|
|
|
| Ainult ei saa aru et kas Windows 7 build 6956 asi on nii 32 bitisele kui ka 64 bitisele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
08.12.2008 00:18:00
|
|
|
| sandvik, ainult 32 bit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
08.12.2008 01:30:29
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kui on, lase klokid maha nii mäludel kui prosel, ketas lase tootja utiliidiga üle.. muud olla ei saa kui ehk on raua tootja pannud rauasse mingi väga veidra tüki. |
Klokke peal pole, eks ma proovin ketta millegagi üle lasta või midagi teha sellega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|