Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 30.11.2008 19:39:44 vasta tsitaadiga

Eks ma proovingi Windoozat Peavey MediaMatrixiga käima saada, sest nad ulle teatasid, et esialgu ei ole Peavey-l plaanis seda mediamatrixit Mac OS X peal, selleks ka mulle siis see win vajalik, eks ma annan teada neile, kuidas minul see ka win 7 peal käib, teisipäeval läheb juba karmiks väänamisks, kui usb-com pordi kaabli käima saan. USA poisid selles suhtes väga suhtlemisaldid, kui keegi viitsib tegeleda sellega. Ja minul ka kasud sees, sest uued versioonid kohe saadetakse mulle katsetamiseks. Aga mind need wifi ja video driverid ennast ei häiri, sest masin ju muidu töötab, lihtsalt andsin teistele teada, mis minul ei toimi veel macbooki peal. Samas on ikka jabur küll, et ainult ühe asja pärast pean ma windoozat kasutama, muud asjad kõik ka OS X peal käivad. Aga see pole enam selle teema jutt, vabandan offtopicu pärast.
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2008 03:31:52 vasta tsitaadiga

how windows 7 shames vista on battery life
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.12.2008 07:55:59 vasta tsitaadiga

keegi on läppari aku kestvus vahet märganud ka võrreldes vista või xp-ga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 01.12.2008 08:01:33 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
keegi on läppari aku kestvus vahet märganud ka võrreldes vista või xp-ga?

FS S6140 windows näitas erinevaid numbreid. Raske kindlaks teha, kumb see õige on nüüd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 02.12.2008 23:51:18 vasta tsitaadiga

Tundub et Win 7 beeta 1 saab veel sellel aastal näha ja näppida.
http://windows7news.com/2008/10/16/public-windows-7-beta-to-be-expected-in-december/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.12.2008 23:56:36 vasta tsitaadiga

Kuidas on kogemusi ID-kaardi käimasaamisega, Ise pole toimima veel saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 02.12.2008 23:59:37 vasta tsitaadiga

Ei viitsinud terve teemat läbi lappata, aga küsiks, et see arvuti mis mul profiilis, sellel hetkel xp peal, et kui ma nt seele win 7 peale lasen, kas siis kõik mängud/proged peaks ikka töötama? ja kas siis oleks kiirem või aeglasem kui värske installiga xp sp2 oleks?
_________________
WROMD.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 03.12.2008 00:17:09 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kuidas on kogemusi ID-kaardi käimasaamisega, Ise pole toimima veel saanud.

IE 8 peal pole saanud. Aga Pani peale Modzilla 3.0.4 eestikeelse sellepeal töötab tõrgeteta. thumbs_up.gif

djelton kirjutas:
Ei viitsinud terve teemat läbi lappata, aga küsiks, et see arvuti mis mul profiilis, sellel hetkel xp peal, et kui ma nt seele win 7 peale lasen, kas siis kõik mängud/proged peaks ikka töötama? ja kas siis oleks kiirem või aeglasem kui värske installiga xp sp2 oleks?

Tegemist on ju beetaga ei saagi tahta et kõik proged töötaks. Tuleb võtta need proged mis töötavad .Aga ise olen küll
kõik mängud ja endale vajalikud asjad tööle saanud .Seda muidugi profiilis oleva arvutiga.
Aga kui jamada ei viitsi siis ära proovi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 00:45:13 vasta tsitaadiga

djelton kirjutas:
Ei viitsinud terve teemat läbi lappata, aga küsiks, et see arvuti mis mul profiilis, sellel hetkel xp peal, et kui ma nt seele win 7 peale lasen, kas siis kõik mängud/proged peaks ikka töötama? ja kas siis oleks kiirem või aeglasem kui värske installiga xp sp2 oleks?

XP on üle 8 aasta vana OS. Asjad mis ei tööta Vistas, ei tööta ka Windows 7. Asjad mis nõuavad Windows Vistas erilisi API'sid kasutamiseks (Daemon Tools) vajavad pisikest täiendamist enne tööle hakkamist. Tavalised rakendused mis Vistas töötavad, töötavad ka Windows 7'mes.

PS: Asjad mis XP töötavad ja Vistas ei tööta on reegline väga spetsiifilised XP lahendused või väga halvasti kirjutatud programmid.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 03.12.2008 02:23:05 vasta tsitaadiga

d3t

Kas sul on õnnestunud ID kaart IE 8-ga tööle saada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 02:40:16 vasta tsitaadiga

sandvik, Ei, kuna esiteks pole see toetatud veel ja teiseks ei toeta ID kaardi plugin DEPi.
Firefoxis funagb küll icon_smile.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 20:46:20 vasta tsitaadiga

Oleks vaja W7 part. kustutada aga masin on dualboodis. Tuimalt part kustutada ja siis fixboot ja fixmbr?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 21:04:23 vasta tsitaadiga

taikonaut, ei. Disc manager lahti Vistas, fromat Windows 7 drive, ja Vista drivele extend ja vaska.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 03.12.2008 21:15:28 vasta tsitaadiga

Kuid kas mul oleks mõtet oma arvuti konfiga siis lasta seda peale? Et väga aeglaseks ei läheks? Ning palju ta miinimuumis ruumi tahab?
Kas on ka võimalik nn. dualboot, et algul kui buudib laseb valida kumma wini tööle panen(tahan ikkkagi xp alles hoida kuni saab mitte BETA Win7 peale), äkki siis õpetust sellessuhtes? Eiole eriti osav sellessuhtes.

_________________
WROMD.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 21:22:05 vasta tsitaadiga

d3t, teine OS on xp, mitte vista icon_wink.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 21:44:20 vasta tsitaadiga

Kui sul oli Xp all ja siis lasid 7'e kõrvale, siis jah Fixboot ja Fixmbr peaks aitama. Peale seda saad ja bootmanageri failid ära kustutada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 21:49:24 vasta tsitaadiga

taikonaut, no kui XP SP3 siis samamoodi nagu Vistalgi thumbs_up.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2008 21:51:41 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
ja teiseks ei toeta ID kaardi plugin DEPi.

Kui DEP välja lülitada? siis saab tööle?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 21:52:54 vasta tsitaadiga

tomorrow, alkirjastamine ei tööta, autentimine töötab.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 21:54:16 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
Kui sul oli Xp all ja siis lasid 7'e kõrvale, siis jah Fixboot ja Fixmbr peaks aitama. Peale seda saad ja bootmanageri failid ära kustutada
Kust ma neid bootmanageri faile kustutan? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 22:08:03 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
tsihh kirjutas:
Kui sul oli Xp all ja siis lasid 7'e kõrvale, siis jah Fixboot ja Fixmbr peaks aitama. Peale seda saad ja bootmanageri failid ära kustutada
Kust ma neid bootmanageri faile kustutan? icon_lol.gif


XP kettal peaks olema kataloog Boot (ei saa täpsemalt vaadata, ainult XP ja Vista hetkel masinas)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 22:28:02 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
taikonaut kirjutas:
tsihh kirjutas:
Kui sul oli Xp all ja siis lasid 7'e kõrvale, siis jah Fixboot ja Fixmbr peaks aitama. Peale seda saad ja bootmanageri failid ära kustutada
Kust ma neid bootmanageri faile kustutan? icon_lol.gif

XP kettal peaks olema kataloog Boot (ei saa täpsemalt vaadata, ainult XP ja Vista hetkel masinas)

Neid pole vaja üldse näppida ju. kõike saab teha menüüdest. Boot menüüd saab sättida setingutest computeri all ja dicmmanagmendis saab parte muuta.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 23:00:44 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Neid pole vaja üldse näppida ju. kõike saab teha menüüdest. Boot menüüd saab sättida setingutest computeri all ja dicmmanagmendis saab parte muuta.


Kui need 7'e bootloaderi failid enam kasutuses ei ole, siis mis neist alles hoida? Tõsi, "vajadust" jah ei ole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 04.12.2008 14:54:24 vasta tsitaadiga

MURE Sai siis ühele raalile Win 7 peale pandud muidu kõik ok .
Aga nüüd ei suuda ta ennast ise välja lülitada panen Shut Down sulgeb küll proged ja windowsi aga
arvuti tuleb nupust ise lõplikult välja lülitada.Kas oskab keegi aidata
Inteli E6400 MB asus P5B-E Ati 1950 Pro 256 mb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 18:04:20 vasta tsitaadiga

vaata biosest power alt seaded üle.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 18:09:07 vasta tsitaadiga

http://www.geeksmack.net/?p=554
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2008 23:07:13 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
http://www.geeksmack.net/?p=554

thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 04.12.2008 23:21:04 vasta tsitaadiga

Video oli päris hullu kvaliteediga icon_biggrin.gif, nii palju kui sealt midagi aru saada oli.
Ütleks et vista boot screen on parem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2008 23:26:28 vasta tsitaadiga

Imo meeldib mulle see helendav riba Betas icon_smile.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.12.2008 00:23:37 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Imo meeldib mulle see helendav riba Betas icon_smile.gif

Sama.

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2008 09:47:51 vasta tsitaadiga

Windows 7 Beta 1 Hitting January 13 thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 13:08:12 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Imo meeldib mulle see helendav riba Betas icon_smile.gif

Sama.
x2 Uus on vb algul khuul, kuid kokkuvõtes on jura. Aga kui win laeb kaua millegipärast, siis seda animatsiooni kordab ka, või ongi ekraan liikumatu ülejääänd aja (ei saa enam aru ka, kas wn on kokku jooksnud või mitte:))
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2008 13:17:02 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
G80 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Imo meeldib mulle see helendav riba Betas icon_smile.gif

Sama.
x2 Uus on vb algul khuul, kuid kokkuvõtes on jura. Aga kui win laeb kaua millegipärast, siis seda animatsiooni kordab ka, või ongi ekraan liikumatu ülejääänd aja (ei saa enam aru ka, kas wn on kokku jooksnud või mitte:))

Ilmselt ei korda.

Muide startup heli kräkin ma kohe ära ja panen oma heli DLL faili icon_lol.gif .Kui muidugi failistuktuuri ja/või paiknemist pole oluliselt muudetud võrreldes Vistaga eusa_think.gif .Kedagi huvitab siis võin modida faili teile.Ainult andke õige DLL ja sobiv .wav fail icon_wink.gif .Detailid PS thumbs_up.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.12.2008 17:34:58 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Windows 7 Beta 1 Hitting January 13 thumbs_up.gif

FAIL! icon_biggrin.gif
Vähemalt kuupäeva järgi paistab nii.

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2008 17:41:59 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Windows 7 Beta 1 Hitting January 13 thumbs_up.gif

FAIL! icon_biggrin.gif
Vähemalt kuupäeva järgi paistab nii.

Vähemalt pole reede icon_lol.gif .Järgmine aasta 13 ja reede:
13 Veebruar
13 Märts
13 November

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2008 11:57:19 vasta tsitaadiga

http://www.withinwindows.com/2008/12/05/windows-7-to-be-first-windows-to-report-real-boot-progress/
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:55:28 vasta tsitaadiga

Miks viimased postitused kadunud on...? icon_rolleyes.gif
Igatahes üritasin seda uusimat versiooni installida (6956) ja ikka sama probleem nagu koguaeg olnud, nimelt installimine "kiilub kinni" selle koha peal kus jääb "Expanding 27%...". 3 tundi oli seal maal, siis tegin resa ja buutisin Vistasse. Milles probleem võiks olla, plaatides ja kirjutamiskiiruses ei tohiks olla, kõik teised OS-id niimodi ära installinud. Samuti olen üritanud installida nii täiesti puhtale kettale kui ka siis kui Vista peal (teisele partitsioonile). *.iso-s ei saa ka olla asi kuna olen proovinud umbes nelja *.iso ja kõigiga suht sama probleem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:58:14 vasta tsitaadiga

raual mingi kiiks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 20:59:39 vasta tsitaadiga

Kesse postitused kustutas ah?!
Mingi mode norib muhku vist siin.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 21:07:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
raual mingi kiiks.

Ja see "kiiks" kehtib AINULT Win 7 installimisele, kõik muud OS-id läinud peale, isegi Ubuntu ja OS X ? Ja Lisaks veel niipalju kui see midagi loeb, et Virtual PC all läks build 6801 ilusti tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 21:25:20 vasta tsitaadiga

jah. mul on olnud masin, mis võttis omaks ainult win2000 e. teised läksid erinevate installifaaside käigus korduvalt hapuks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 21:31:08 vasta tsitaadiga

Siis on küll jama, Google'st ka ei leidnud midagi... Tänud abi eest muidu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 22:12:49 vasta tsitaadiga

kui on, lase klokid maha nii mäludel kui prosel, ketas lase tootja utiliidiga üle.. muud olla ei saa kui ehk on raua tootja pannud rauasse mingi väga veidra tüki.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 07.12.2008 22:26:10 vasta tsitaadiga

Siin foorumis pole mõtet midagi rääkida kõike peetakse piraatluseks.Ja sellepärast kustutataksegi postitused icon_lol.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 07.12.2008 22:30:58 vasta tsitaadiga

sandvik kirjutas:
Siin foorumis pole mõtet midagi rääkida kõike peetakse piraatluseks.Ja sellepärast kustutataksegi postitused icon_lol.gif icon_biggrin.gif

Ega jah, parem koht arutluseks on vistafoorum, seal saab korralikult sel teemal rääkida. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 07.12.2008 22:37:04 vasta tsitaadiga

Seda minagi ise ka seal.Kahjuks ei lasta siin huvilistel areneda icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.12.2008 22:54:07 vasta tsitaadiga

Tore icon_evil.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 07.12.2008 23:24:20 vasta tsitaadiga

Ainult ei saa aru et kas Windows 7 build 6956 asi on nii 32 bitisele kui ka 64 bitisele
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 00:18:00 vasta tsitaadiga

sandvik, ainult 32 bit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 01:30:29 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui on, lase klokid maha nii mäludel kui prosel, ketas lase tootja utiliidiga üle.. muud olla ei saa kui ehk on raua tootja pannud rauasse mingi väga veidra tüki.

Klokke peal pole, eks ma proovin ketta millegagi üle lasta või midagi teha sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.