|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
20.11.2008 10:10:37
|
|
|
| see ei ole probleem...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
20.11.2008 10:53:34
|
|
|
muidugi see ei ole ületamatu probleem aga tehniliselt oleks palju
mõistlikum selline soone disain teha.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
20.11.2008 10:58:05
|
|
|
| mõtlen sellele, varsti hakkan järgmist prototüüpi tegema...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
20.11.2008 21:23:53
|
|
|
| riff kirjutas: |
| mõtlen sellele, varsti hakkan järgmist prototüüpi tegema... |
eelmist testisid ? võin ise ka testimist teostada vajadusel
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
21.11.2008 01:41:36
|
|
|
Nuuh, sai odavama lahendusena Ordist BW745 ära toodud ning break-in`ks ja lekete tuvastamiseks tööle pandud. Niipalju ajukeberniiti pole küll kaua aega olnud emaplaadi korpusesse saamisega kuna kinnituskruvid jäid emaplaadi tray vastu ning pidi seda veidi mudima, et emaplaati väändesse ei peaks keerama. Pump va raibe korpuses lahtiselt olles põriseb...
E: Ülejäänud masina müra hulgast pole seda põrinat kosta õnneks. Tervet komplekti täiesti passiivis lasta ja samal ajal mängida on tehtav, ainult 3,2GHz @ 1,425v vana ahju quadi tuumad lähevad kuni 91c ära ning vesi läheb kole soojaks. Leiaks nüüd rahakotti mitte rämedat auku põletava 4870 bloki vaid
Üks pilt kah:
viimati muutis siLc 22.11.2008 00:09:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
21.11.2008 10:55:34
|
|
|
| matzz007, ei ole paha idee!
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
22.11.2008 14:55:16
|
|
|
siLc, Miks sa passiivis lased? Või lihtsalt "testid"?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
22.11.2008 15:43:09
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
siLc, Miks sa passiivis lased? Või lihtsalt "testid"?  |
Ainult testimiseks jah. Kui ainult väiksemale radikale puhub miinimumpööretel 120mm vent peale ja suur radikas on passiivis, siis on temperatuurid samasse auku eelmise Zalman 9700NT õhuga. Tuleb vaid leiutada suure radika ventidele väike resistoriga vahejupp vahele, et muidu lärmakad vendid mõistlikkuse piiresse saada.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
22.11.2008 19:25:54
|
|
|
Nii minul jupid käes Ja küljes.
Ütleme nii et ennem oli gtx 50 kraadi kohe idles. Nüüd on max laodis 48 ära käinud ja seda üli soojas toas.
Idles on nii 30-35(gpu siis) Gpul nüüdsest ka +130mhz-i otsas.
Kuigi cpu plokk jäi vana, kukkus ka cpu temp 3-4 kraadi idlse olekus
Kohe viskan pilte ka!
Hunnik pilte:
Spoiler 
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
By estcb4, shot with DSC-H3 at 2008-11-22
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
27.11.2008 19:31:29
|
|
|
Sai siis nexus H2O-2000-le tehtud kinnitused soc 775-le, ning sai alt nati viilitud et sobiks emaplaadile, (konded jäid ette) panin peale, termopastat jäi väheks mudugi ning selle vahetuselt saaks tempi võitu, aga kokkuvõttes sai umbes 10c zalman wb4 jaga võrreldes tempivõitu loadi all. hiljem panen pilte ka.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
27.11.2008 22:21:04
|
|
|
isegi tahan sama asja. Dets alguses on ühis tellimus tulekul. võid ka ühendust võtta krusu70
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
27.11.2008 23:17:08
|
|
|
MIna see aasta ei telli, jõulud tulekul ja pole lihtsalt raha.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arlequin
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2004
|
28.11.2008 04:00:14
|
|
|
Tervist rahvas,
Et nüüd siis on kõik jupid l6puks olemas et jahutus t88le panna. Ehk oskab keegi soovitad kohta kust loopide jooniseid vaadata?
Juppideks on mul...
Pump_ CP1511 (coolpump)
Cpu plokk D-tek fuzion v2
uus moskvitsi salongiradikas
ja hunnik liitmikke ja voolikut.
Jahutama hakkan oma Q6600-t esialgu. Kui tulemus meeldib laiendan loopi ka chipsetile.
P.S Milline oli hea jahutusvedeliku retsept? Oskab keegi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
28.11.2008 10:07:12
|
|
|
| ühest foorumist lugesin, et parima tulemuse annad destilleeritud vesi + alkohol, täpset protsenti ei mäleta ainult aga mingi 15% või selle lähedal oli...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
28.11.2008 12:19:10
|
|
|
Mul ka viin/piiritus ja dest vesi. +liiter thermalteki seda rohelist ollust
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
28.11.2008 12:53:27
|
|
|
vaadake, et oma pleksist asju alksiga üle ei vala või puhasta
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
28.11.2008 13:18:18
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
vaadake, et oma pleksist asju alksiga üle ei vala või puhasta  |
Lahjendatud kraam ei tee vast midagi
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
28.11.2008 13:21:34
|
|
|
Mis ajast alko plastikule/pleksile liiga teeb?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
28.11.2008 13:26:47
|
|
|
Alko küll midagi ei tee kohe kindlasti. Eeter sulatab küll väga ilusti plasti :d
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
28.11.2008 13:38:28
|
|
|
| Eeter, tärpentiin ja kanged piiritused üldiselt sulatavad üles plasti.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
28.11.2008 16:39:35
|
|
|
Zalmani G200 on mul plaanis loopi panna.
Aga hetkel veel viimased seelikud teha ning kasti ära lõpetada, siis hakkab jahutus ka looma.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
28.11.2008 17:47:46
|
|
|
| chulo kirjutas: |
| Eeter, tärpentiin ja kanged piiritused üldiselt sulatavad üles plasti. |
Nii küll väita ei saa, see oleneb ikka materjalist, on olemas ka sellist plasti mida mitte ükski happe ei "sulata" näiteks.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rihard
HV kasutaja
liitunud: 10.02.2006
|
28.11.2008 22:14:23
|
|
|
Minul ka peaaegu sama asi sees, ainult rohelist värvi. Segasin seda veel test veega pooleks ja siiani pole vesi värvi muutnud helendab ikka ilusti ja paistab läbi. Soovitan soojalt
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arlequin
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2004
|
29.11.2008 00:13:54
|
|
|
| Mul jookseb lekketest...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
29.11.2008 00:51:31
|
|
|
kui keegi on veel huvitatud, siis panen hetkel juba ühistellimust kokku.
Kui kellelgi midagi 7 detsembri vastu pole, siis jätaks selle päeva maksmiseks, st siis et viimane päev millal midagi veel vastu võtaks oleks 6 dets.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arlequin
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2004
|
29.11.2008 09:54:36
|
|
|
...Tere jälle rahvas.
Huvitab, selline asi nimelt, et kust te ostate head silikoonvoolikut? Ostisn hydroskandist mingit l2bipaistvat, see on muidu ok aga väänamisraadius kehvake. Seal oli ka mingit 107+käive EEK-i maksvat pehmemat voolikut. Seda ma ei raatsinud sel hetkel osta. Yhesõnaga kui keegi oskab juhatada kohta, kust saab siis olen tänulik.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
29.11.2008 15:49:50
|
|
|
| krusu70, palju hetkel rahvast on?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arlequin
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2004
|
30.11.2008 12:09:06
|
|
|
....njah.
L2hen lihtsama vastupanu teed. Kas keegi Fuzioni D-tek v2 plokki tahab?
Ma ostan mugeni. Minu vajadusteks piisab (pealegi on oht, et ei ole piisavalt stabiilse elustiiliga hetkel et vesijahutust pidada.
D-tek fuzion 2
2 thermaltake radikat (bigwateri setist).
Coolpumb 1511
veriv2rske mosse salongiradikas
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
30.11.2008 12:36:33
|
|
|
| PlatoonSgtElias, sa tahad ju oma vee eest tutika hinda!?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
30.11.2008 12:59:55
|
|
|
OT: chulo, ära pane tähele, ta tahab alati juppide eest kirvehindu. Vaata või teisi komponente seal kastis
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
30.11.2008 13:03:54
|
|
|
| Arlequin kirjutas: |
....njah.
L2hen lihtsama vastupanu teed. Kas keegi Fuzioni D-tek v2 plokki tahab?
Ma ostan mugeni. Minu vajadusteks piisab (pealegi on oht, et ei ole piisavalt stabiilse elustiiliga hetkel et vesijahutust pidada.
D-tek fuzion 2
2 thermaltake radikat (bigwateri setist).
Coolpumb 1511
veriv2rske mosse salongiradikas |
D-tek fuzion v2 hind?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arlequin
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2004
|
30.11.2008 13:43:57
|
|
|
sorry eksisin v1. Ma ei tea miks ma v2 kribasin.
Hetkel on fuzioni D-tek v1 ees pakutud 300. (Kasutamata (m6ned kraaniveega lekketestid on tehtud).
Coolpump 1511 oase eest on pakutud 350.-
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
30.11.2008 14:46:43
|
|
|
| Arlequin kirjutas: |
sorry eksisin v1. Ma ei tea miks ma v2 kribasin.
Hetkel on fuzioni D-tek v1 ees pakutud 300. (Kasutamata (m6ned kraaniveega lekketestid on tehtud).
Coolpump 1511 oase eest on pakutud 350.- |
Siis jääb ära
Ma ikka v2-hte
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
05.12.2008 18:37:32
|
|
|
ok kellel midagi veel vaja siis : www.chilledpc.co.uk
Võtan veel täna ja homme esitatud soove vastu. pühapäeva jätan enda tegemiste ja maksmise jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.12.2008 19:30:54
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
OT: chulo, ära pane tähele, ta tahab alati juppide eest kirvehindu. Vaata või teisi komponente seal kastis  |
Mis neil hindadel viga on siis
Vee eest küsin normaalset hinda, asi on kohe saadaval ja ei pea ootama mingi kuu aega, et tellida kuskilt.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
05.12.2008 19:53:26
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
OT: chulo, ära pane tähele, ta tahab alati juppide eest kirvehindu. Vaata või teisi komponente seal kastis  |
Mis neil hindadel viga on siis
Vee eest küsin normaalset hinda, asi on kohe saadaval ja ei pea ootama mingi kuu aega, et tellida kuskilt. |
D-TEK FuZion v2 CPU Block 42.07 £
Laing DDC 18w Pump / Swiftech MCP355 48.92 £
XSPC Laing DDC Top with Reservoir 17.61 £
Swiftech MCR320-QP-K Triple 120mm Radiator 40.25 £
EK-NB/SB - Acetal 23.48 £
Lisame vendid, torud, kinnitused ja vee ka v? Ei tule nagu juba uue hind v?
Kes rääkis kuust ajast
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
06.12.2008 09:24:34
|
|
|
Kuna suutsin oma prose jahutuse ennem maha müüa kui korraliklt vee süsteemi valmis siis hetkel selline käkerdis kastis, isegi ventikas on radika külge kruvidega kinnitamata ja lihtsalt toetub väljatulekutele:
Radikas on Thermaltake Aquarius II komplekti oma nagu ka reservuaarina kasutatav purgike, originaalis peaks ta ka pump olema aga voolu nagunii sisse ei võta. Pump on Swiftech täpset mudelit ei mäleta aga õhtuks panen kirja. CPU peal on Heatkiller.
Prose talda peab lihvima veel ja panema korraliku uuema pasta kah vahele, minu Zalmani ZM-STG1 on juba liiga vana vast, ostetud kui õieti mäletan siis u. 1,5 aastat tagasi
Ootel on suurem süsteem kuhu kuulub NB ja GPU ka ja suurem radikas mis pärit sõiduauto salongist, hetkel tegelen tööl radikale ventika kinnituste ehitamisega klaasplastist
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
06.12.2008 09:53:07
|
|
|
| PlatoonSgtElias, mitte et mul oleks plaan osta, aga kolmekas oleks küll lagi, mis sellise kasutatud asja eest maksta. Ja muide chilledpc-st saab asjad vähem kui nädalaga kätte, kui kukrut veits kergendada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
06.12.2008 10:02:52
|
|
|
mazdagti, sa võiksid juhtmenussi küll korda teha kui ennem pilti teed. väga jube on vaadata hetkel
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
06.12.2008 10:28:57
|
|
|
Vot pole sellist aega et minna ja vajalikud asjad ära osta ja siis veel korda teha kõik, vähemalt seni pole olnud aga ehk jõulud tulemas ja siis ka rohkem aega
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.12.2008 11:36:06
|
|
|
mazdagti, see radika düüside peal seisev vent oleks efektiivsem kui ta radika poole puhuks, mitte vastupidi Kui enda vesikal STG1 pasta välja vahetasin suvaka Titani plöksi vastu (peale kantud triibumeetodil), langesid tempid 5C.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
06.12.2008 11:43:33
|
|
|
Vent imeb väljast jahedat õhku kuna seest saab ta ainult sooja ja vendil on tero andur kah küljes
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
06.12.2008 14:03:37
|
|
|
no aga siis peaks ta just ju soojaõhu välja imema, oleks kõvasti efektiivsem ning eest pane vent külma imema
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
06.12.2008 14:08:20
|
|
|
Kuna kastil umbes samal kõrgusel vendi tarvis kaanel augud sees siis tulebki sinna 80x80 vent külma imema kui ei viitsi NB ja GPU omi installida niipea aga samas kuna hiljem lähevad kõik ju vee alla ning radikas tuleb arvatavasti omaette jalgadele kuhugi kasti kõrvale siis pole ju ka mõtet hetkel eriti tõmmelda või kuidas
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
09.12.2008 01:39:40
|
|
|
| vesikate tellimine liigub edasi, kes mõttles enne tellimisest, siis vb jaanuaris.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.12.2008 02:09:47
|
|
|
| chulo kirjutas: |
| PlatoonSgtElias, mitte et mul oleks plaan osta, aga kolmekas oleks küll lagi, mis sellise kasutatud asja eest maksta. Ja muide chilledpc-st saab asjad vähem kui nädalaga kätte, kui kukrut veits kergendada. |
Noo aga käi kellelegi kolmekas välja, ehk saadki NOT
Mõttetu viriseda, hind on selline nagu on ja keegi teist eraldi nagunii sealt ei telli ju kaupa, ilged postikulud tuleksid otsa nii, võiks natuke mõelda ka.
| xxlmaster kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
OT: chulo, ära pane tähele, ta tahab alati juppide eest kirvehindu. Vaata või teisi komponente seal kastis  |
Mis neil hindadel viga on siis
Vee eest küsin normaalset hinda, asi on kohe saadaval ja ei pea ootama mingi kuu aega, et tellida kuskilt. |
D-TEK FuZion v2 CPU Block 42.07 £
Laing DDC 18w Pump / Swiftech MCP355 48.92 £
XSPC Laing DDC Top with Reservoir 17.61 £
Swiftech MCR320-QP-K Triple 120mm Radiator 40.25 £
EK-NB/SB - Acetal 23.48 £
Lisame vendid, torud, kinnitused ja vee ka v? Ei tule nagu juba uue hind v?
Kes rääkis kuust ajast  |
Ega jah
| krusu70 kirjutas: |
| vesikate tellimine liigub edasi, kes mõttles enne tellimisest, siis vb jaanuaris. |
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|