Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 20.11.2008 10:10:37 vasta tsitaadiga

see ei ole probleem...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 10:53:34 vasta tsitaadiga

muidugi see ei ole ületamatu probleem aga tehniliselt oleks palju
mõistlikum selline soone disain teha.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 20.11.2008 10:58:05 vasta tsitaadiga

mõtlen sellele, varsti hakkan järgmist prototüüpi tegema...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 20.11.2008 21:23:53 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:
mõtlen sellele, varsti hakkan järgmist prototüüpi tegema...


eelmist testisid ? võin ise ka testimist teostada vajadusel icon_biggrin.gif

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 01:41:36 vasta tsitaadiga

Nuuh, sai odavama lahendusena Ordist BW745 ära toodud ning break-in`ks ja lekete tuvastamiseks tööle pandud. Niipalju ajukeberniiti pole küll kaua aega olnud emaplaadi korpusesse saamisega kuna kinnituskruvid jäid emaplaadi tray vastu ning pidi seda veidi mudima, et emaplaati väändesse ei peaks keerama. Pump va raibe korpuses lahtiselt olles põriseb...

E: Ülejäänud masina müra hulgast pole seda põrinat kosta õnneks. Tervet komplekti täiesti passiivis lasta ja samal ajal mängida on tehtav, ainult 3,2GHz @ 1,425v vana ahju quadi tuumad lähevad kuni 91c ära ning vesi läheb kole soojaks. Leiaks nüüd rahakotti mitte rämedat auku põletava 4870 bloki vaid icon_razz1.gif

Üks pilt kah:


viimati muutis siLc 22.11.2008 00:09:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 21.11.2008 10:55:34 vasta tsitaadiga

matzz007, ei ole paha idee!
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.11.2008 14:55:16 vasta tsitaadiga

siLc, Miks sa passiivis lased? icon_rolleyes.gif Või lihtsalt "testid"? icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 15:43:09 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
siLc, Miks sa passiivis lased? icon_rolleyes.gif Või lihtsalt "testid"? icon_smile.gif

Ainult testimiseks jah. Kui ainult väiksemale radikale puhub miinimumpööretel 120mm vent peale ja suur radikas on passiivis, siis on temperatuurid samasse auku eelmise Zalman 9700NT õhuga. Tuleb vaid leiutada suure radika ventidele väike resistoriga vahejupp vahele, et muidu lärmakad vendid mõistlikkuse piiresse saada.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 19:25:54 vasta tsitaadiga

Nii minul jupid käes icon_smile.gif Ja küljes.

Ütleme nii et ennem oli gtx 50 kraadi kohe idles. Nüüd on max laodis 48 ära käinud ja seda üli soojas toas. thumbs_up.gif

Idles on nii 30-35(gpu siis) Gpul nüüdsest ka +130mhz-i otsas.

Kuigi cpu plokk jäi vana, kukkus ka cpu temp 3-4 kraadi idlse olekus icon_eek.gif

Kohe viskan pilte ka!

Hunnik pilte:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 27.11.2008 19:31:29 vasta tsitaadiga

Sai siis nexus H2O-2000-le tehtud kinnitused soc 775-le, ning sai alt nati viilitud et sobiks emaplaadile, (konded jäid ette) panin peale, termopastat jäi väheks mudugi ning selle vahetuselt saaks tempi võitu, aga kokkuvõttes sai umbes 10c zalman wb4 jaga võrreldes tempivõitu loadi all. hiljem panen pilte ka.
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 19:48:42 vasta tsitaadiga

kas keegi abistaks mind selle tellimisega http://www.chilledpc.co.uk/shop/product_info.php?products_id=962.......pole kunagi väljaspoolt eestist midagi tellinud ja ega seal vist tavalise ülekandega maksta ka ei saa
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 22:21:04 vasta tsitaadiga

blaster1 kirjutas:
kas keegi abistaks mind selle tellimisega http://www.chilledpc.co.uk/shop/product_info.php?products_id=962.......pole kunagi väljaspoolt eestist midagi tellinud ja ega seal vist tavalise ülekandega maksta ka ei saa

isegi tahan sama asja. Dets alguses on ühis tellimus tulekul. võid ka ühendust võtta krusu70 beer_yum.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 23:17:08 vasta tsitaadiga

MIna see aasta ei telli, jõulud tulekul ja pole lihtsalt raha. icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arlequin
HV kasutaja
Arlequin

liitunud: 21.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 04:00:14 vasta tsitaadiga

Tervist rahvas,

Et nüüd siis on kõik jupid l6puks olemas et jahutus t88le panna. Ehk oskab keegi soovitad kohta kust loopide jooniseid vaadata?
Juppideks on mul...

Pump_ CP1511 (coolpump)
Cpu plokk D-tek fuzion v2
uus moskvitsi salongiradikas
ja hunnik liitmikke ja voolikut.

Jahutama hakkan oma Q6600-t esialgu. Kui tulemus meeldib laiendan loopi ka chipsetile.

P.S Milline oli hea jahutusvedeliku retsept? Oskab keegi soovitada?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 28.11.2008 10:07:12 vasta tsitaadiga

ühest foorumist lugesin, et parima tulemuse annad destilleeritud vesi + alkohol, täpset protsenti ei mäleta ainult aga mingi 15% või selle lähedal oli...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 12:19:10 vasta tsitaadiga

Mul ka viin/piiritus ja dest vesi. +liiter thermalteki seda rohelist ollust icon_smile.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 12:53:27 vasta tsitaadiga

vaadake, et oma pleksist asju alksiga üle ei vala või puhasta icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 13:18:18 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
vaadake, et oma pleksist asju alksiga üle ei vala või puhasta icon_wink.gif icon_biggrin.gif


Lahjendatud kraam ei tee vast midagi icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.11.2008 13:21:34 vasta tsitaadiga

Mis ajast alko plastikule/pleksile liiga teeb? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 13:26:47 vasta tsitaadiga

Alko küll midagi ei tee kohe kindlasti. Eeter sulatab küll väga ilusti plasti :d
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 13:36:47 vasta tsitaadiga

no noh.... http://www.youtube.com/watch?v=cU9Ty0L0g7E

Pealegi seda juba igal pool pikalt laialt räägitud.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 28.11.2008 13:38:28 vasta tsitaadiga

Eeter, tärpentiin ja kanged piiritused üldiselt sulatavad üles plasti.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 16:39:35 vasta tsitaadiga

Zalmani G200 on mul plaanis loopi panna.
Aga hetkel veel viimased seelikud teha ning kasti ära lõpetada, siis hakkab jahutus ka looma.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.11.2008 17:47:46 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
Eeter, tärpentiin ja kanged piiritused üldiselt sulatavad üles plasti.

Nii küll väita ei saa, see oleneb ikka materjalist, on olemas ka sellist plasti mida mitte ükski happe ei "sulata" näiteks. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 21:41:22 vasta tsitaadiga

Ma pole ise midagi peale test vee suutnud veel ringlusesse panna icon_confused.gif
Aga kunagi üritaks seda icon_arrow.gif http://www.chilledpc.co.uk/shop/product_info.php?cPath=67_80&products_id=197
Pidi väga hea olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 28.11.2008 22:14:23 vasta tsitaadiga

Minul ka peaaegu sama asi sees, ainult rohelist värvi. Segasin seda veel test veega pooleks ja siiani pole vesi värvi muutnud helendab ikka ilusti ja paistab läbi. Soovitan soojalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arlequin
HV kasutaja
Arlequin

liitunud: 21.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 00:13:54 vasta tsitaadiga

Mul jookseb lekketest...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 00:51:31 vasta tsitaadiga

kui keegi on veel huvitatud, siis panen hetkel juba ühistellimust kokku.
Kui kellelgi midagi 7 detsembri vastu pole, siis jätaks selle päeva maksmiseks, st siis et viimane päev millal midagi veel vastu võtaks oleks 6 dets.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arlequin
HV kasutaja
Arlequin

liitunud: 21.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 09:54:36 vasta tsitaadiga

...Tere jälle rahvas.

Huvitab, selline asi nimelt, et kust te ostate head silikoonvoolikut? Ostisn hydroskandist mingit l2bipaistvat, see on muidu ok aga väänamisraadius kehvake. Seal oli ka mingit 107+käive EEK-i maksvat pehmemat voolikut. Seda ma ei raatsinud sel hetkel osta. Yhesõnaga kui keegi oskab juhatada kohta, kust saab siis olen tänulik.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 15:49:50 vasta tsitaadiga

krusu70, palju hetkel rahvast on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 17:10:30 vasta tsitaadiga

Worm390, 2
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arlequin
HV kasutaja
Arlequin

liitunud: 21.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 12:09:06 vasta tsitaadiga

....njah.

L2hen lihtsama vastupanu teed. Kas keegi Fuzioni D-tek v2 plokki tahab?
Ma ostan mugeni. Minu vajadusteks piisab (pealegi on oht, et ei ole piisavalt stabiilse elustiiliga hetkel et vesijahutust pidada.

D-tek fuzion 2

2 thermaltake radikat (bigwateri setist).

Coolpumb 1511

veriv2rske mosse salongiradikas
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 30.11.2008 12:36:33 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, sa tahad ju oma vee eest tutika hinda!?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 12:59:55 vasta tsitaadiga

OT: chulo, ära pane tähele, ta tahab alati juppide eest kirvehindu. Vaata või teisi komponente seal kastis icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 13:03:54 vasta tsitaadiga

Arlequin kirjutas:
....njah.

L2hen lihtsama vastupanu teed. Kas keegi Fuzioni D-tek v2 plokki tahab?
Ma ostan mugeni. Minu vajadusteks piisab (pealegi on oht, et ei ole piisavalt stabiilse elustiiliga hetkel et vesijahutust pidada.

D-tek fuzion 2

2 thermaltake radikat (bigwateri setist).

Coolpumb 1511

veriv2rske mosse salongiradikas


D-tek fuzion v2 hind? icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arlequin
HV kasutaja
Arlequin

liitunud: 21.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 13:43:57 vasta tsitaadiga

sorry eksisin v1. Ma ei tea miks ma v2 kribasin.

Hetkel on fuzioni D-tek v1 ees pakutud 300. (Kasutamata (m6ned kraaniveega lekketestid on tehtud).
Coolpump 1511 oase eest on pakutud 350.-
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 14:46:43 vasta tsitaadiga

Arlequin kirjutas:
sorry eksisin v1. Ma ei tea miks ma v2 kribasin.

Hetkel on fuzioni D-tek v1 ees pakutud 300. (Kasutamata (m6ned kraaniveega lekketestid on tehtud).
Coolpump 1511 oase eest on pakutud 350.-


Siis jääb ära icon_wink.gif

Ma ikka v2-hte icon_razz1.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 18:37:32 vasta tsitaadiga

ok kellel midagi veel vaja siis : www.chilledpc.co.uk
Võtan veel täna ja homme esitatud soove vastu. pühapäeva jätan enda tegemiste ja maksmise jaoks.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:30:54 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
OT: chulo, ära pane tähele, ta tahab alati juppide eest kirvehindu. Vaata või teisi komponente seal kastis icon_wink.gif icon_biggrin.gif


Mis neil hindadel viga on siis icon_question.gif icon_confused.gif
Vee eest küsin normaalset hinda, asi on kohe saadaval ja ei pea ootama mingi kuu aega, et tellida kuskilt.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:53:26 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
ceemic kirjutas:
OT: chulo, ära pane tähele, ta tahab alati juppide eest kirvehindu. Vaata või teisi komponente seal kastis icon_wink.gif icon_biggrin.gif


Mis neil hindadel viga on siis icon_question.gif icon_confused.gif
Vee eest küsin normaalset hinda, asi on kohe saadaval ja ei pea ootama mingi kuu aega, et tellida kuskilt.

D-TEK FuZion v2 CPU Block 42.07 £

Laing DDC 18w Pump / Swiftech MCP355 48.92 £

XSPC Laing DDC Top with Reservoir 17.61 £


Swiftech MCR320-QP-K Triple 120mm Radiator 40.25 £

EK-NB/SB - Acetal 23.48 £

Lisame vendid, torud, kinnitused ja vee ka v? Ei tule nagu juba uue hind v?
Kes rääkis kuust ajast icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2008 09:24:34 vasta tsitaadiga

Kuna suutsin oma prose jahutuse ennem maha müüa kui korraliklt vee süsteemi valmis siis hetkel selline käkerdis kastis, isegi ventikas on radika külge kruvidega kinnitamata ja lihtsalt toetub väljatulekutele:




Radikas on Thermaltake Aquarius II komplekti oma nagu ka reservuaarina kasutatav purgike, originaalis peaks ta ka pump olema aga voolu nagunii sisse ei võta. Pump on Swiftech täpset mudelit ei mäleta aga õhtuks panen kirja. CPU peal on Heatkiller.

Prose talda peab lihvima veel ja panema korraliku uuema pasta kah vahele, minu Zalmani ZM-STG1 on juba liiga vana vast, ostetud kui õieti mäletan siis u. 1,5 aastat tagasi icon_confused.gif

Ootel on suurem süsteem kuhu kuulub NB ja GPU ka ja suurem radikas mis pärit sõiduauto salongist, hetkel tegelen tööl radikale ventika kinnituste ehitamisega klaasplastist thumbs_up.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 06.12.2008 09:53:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, mitte et mul oleks plaan osta, aga kolmekas oleks küll lagi, mis sellise kasutatud asja eest maksta. Ja muide chilledpc-st saab asjad vähem kui nädalaga kätte, kui kukrut veits kergendada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 06.12.2008 10:02:52 vasta tsitaadiga

mazdagti, sa võiksid juhtmenussi küll korda teha kui ennem pilti teed. väga jube on vaadata hetkel icon_rolleyes.gif
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2008 10:28:57 vasta tsitaadiga

Vot pole sellist aega et minna ja vajalikud asjad ära osta ja siis veel korda teha kõik, vähemalt seni pole olnud aga ehk jõulud tulemas ja siis ka rohkem aega icon_rolleyes.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2008 11:36:06 vasta tsitaadiga

mazdagti, see radika düüside peal seisev vent oleks efektiivsem kui ta radika poole puhuks, mitte vastupidi icon_wink.gif Kui enda vesikal STG1 pasta välja vahetasin suvaka Titani plöksi vastu (peale kantud triibumeetodil), langesid tempid 5C.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2008 11:43:33 vasta tsitaadiga

Vent imeb väljast jahedat õhku kuna seest saab ta ainult sooja ja vendil on tero andur kah küljes icon_rolleyes.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 06.12.2008 14:03:37 vasta tsitaadiga

no aga siis peaks ta just ju soojaõhu välja imema, oleks kõvasti efektiivsem ning eest pane vent külma imema
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2008 14:08:20 vasta tsitaadiga

Kuna kastil umbes samal kõrgusel vendi tarvis kaanel augud sees siis tulebki sinna 80x80 vent külma imema kui ei viitsi NB ja GPU omi installida niipea aga samas kuna hiljem lähevad kõik ju vee alla ning radikas tuleb arvatavasti omaette jalgadele kuhugi kasti kõrvale siis pole ju ka mõtet hetkel eriti tõmmelda või kuidas icon_wink.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:39:40 vasta tsitaadiga

vesikate tellimine liigub edasi, kes mõttles enne tellimisest, siis vb jaanuaris.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 02:09:47 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
PlatoonSgtElias, mitte et mul oleks plaan osta, aga kolmekas oleks küll lagi, mis sellise kasutatud asja eest maksta. Ja muide chilledpc-st saab asjad vähem kui nädalaga kätte, kui kukrut veits kergendada.


Noo aga käi kellelegi kolmekas välja, ehk saadki icon_lol.gif NOT
Mõttetu viriseda, hind on selline nagu on ja keegi teist eraldi nagunii sealt ei telli ju kaupa, ilged postikulud tuleksid otsa nii, võiks natuke mõelda ka.

xxlmaster kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
ceemic kirjutas:
OT: chulo, ära pane tähele, ta tahab alati juppide eest kirvehindu. Vaata või teisi komponente seal kastis icon_wink.gif icon_biggrin.gif


Mis neil hindadel viga on siis icon_question.gif icon_confused.gif
Vee eest küsin normaalset hinda, asi on kohe saadaval ja ei pea ootama mingi kuu aega, et tellida kuskilt.

D-TEK FuZion v2 CPU Block 42.07 £

Laing DDC 18w Pump / Swiftech MCP355 48.92 £

XSPC Laing DDC Top with Reservoir 17.61 £


Swiftech MCR320-QP-K Triple 120mm Radiator 40.25 £

EK-NB/SB - Acetal 23.48 £

Lisame vendid, torud, kinnitused ja vee ka v? Ei tule nagu juba uue hind v?
Kes rääkis kuust ajast icon_rolleyes.gif


Ega jah

krusu70 kirjutas:
vesikate tellimine liigub edasi, kes mõttles enne tellimisest, siis vb jaanuaris.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.