|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ivar43
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
14.11.2008 22:50:19
|
|
|
on keegi seda uut (ccc8.11) proovind näiteks kooslus HD4870x2 (single) ja Vista 32bit 'ga ? pole vist eriti oluline aa olgu .. ja kus on olnd
kasutuses eelmine ccc 8.10 whatever hotfix .. ?
maitia, tra, mingi über nu:s on hetkel selle Vistaga (HomePrem.32bit) ? hea et sel Vistal see ''Restore '' toimib!, nüüd olen juba pmst 3 korda seda Vistat 'restorend' ,
siis jälle '' kliinind ja swiipind '' fakk ikka sama kepp ..
sai algul un-installeriga (nagu tavaliselt) .. hilem driver sweeperiga .. safe mode .. pmst k6ik variandid nagu proovitud?
installib ära, - kuid 'next restart' -> ati driver not func. hardware not recognized ..
(draiverit saand juba 3x daunl6udida, see on sama suurusega )
(raud : Sappire HD 4870x2 / Asus RE / qx9650 / ddr3-1800 2GB / 1KW BeQ
------------
hmmm Xp'eega polnd mingit jura ... vana maha -> uus peale koik .. unustatud .. isegi mingit sviipimist , kliinimist polnd vaja ..
Tänud ette
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
14.11.2008 23:07:56
|
|
|
ivar43, mida fakki, kuidas kõigil mingid rämedad jamad on? Mul töötab hästi ja powerplay ka korras, 8.11 betaga oli juba.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.11.2008 23:10:04
|
|
|
lasin just catalyst 8.10 catalyst 8.11-ga üle.
st op sys on vista ultimate x64 ja lihtsalt installisin uued draiverid peale ning kõik funkab probleemideta.
videoks on hetkel HD 4670 ja mingeid probleeme ei esinenud ega esine ka edaspidi
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
14.11.2008 23:14:39
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
lasin just catalyst 8.10 catalyst 8.11-ga üle.
st op sys on vista ultimate x64 ja lihtsalt installisin uued draiverid peale ning kõik funkab probleemideta.
videoks on hetkel HD 4670 ja mingeid probleeme ei esinenud ega esine ka edaspidi  |
Ma ka installin lihtsalt peale, OP Samuti X64 Vista Ultimate.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
14.11.2008 23:24:47
|
|
|
8.11 vs 8.10 FC2 hotfix tundub seis kõikjal sama olevat va. just Far Cry 2, mis saatis peale esimest loading screeni masina lihtsalt resale
Uue draiveri lasin vanale lihtsalt otsa.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
14.11.2008 23:28:30
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Uue draiveri lasin vanale lihtsalt otsa. |
Vana driver roogitakse ikka ennem jäägitult välja, kui uus peale pistetakse.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar43
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
14.11.2008 23:34:55
|
|
|
tänud .. aga jah mul on see 32b home prem .. ausalt ei saa pihta .. mis kamm
muidu mul oli (on) peal see ( radnoji ) e. see mis kaardi- CD'ga kaasas olev draiver,
krt .. vbla peab enne selle vahepealse .. 8.10-vista hotfix peale panema ja siis uuesti selle 8.11 proovima nagu teie tegite ..
hmmm tra kuidagi ebaloogilene .. aga .. pohh , aega on ja 6lut on ka veel niiet et igav ei oleks ..
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
15.11.2008 09:57:10
|
|
|
Head driverid need 8.11 lasin win 7-le otsa. Crossfire osa dirverites on paranenud kannatab juba crossfire peal kasutada ainult 10-20 fps vahe on võrreldes kui lülitatud crossfire välja on. PCI-E 1.x siinist pole vist palju tahta.Jääme veel paremaid drivereid ootama detsembris 10 tulevad uued driverid kus CAL tugi sees nagu nVidia CUDA ilmslt ka võib-olla füüsika Brook+ HD video kodeerib asi 12 minutiga. 4850 peal.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2008 15:52:24
|
|
|
| c20xe kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
Uue draiveri lasin vanale lihtsalt otsa. |
Vana driver roogitakse ikka ennem jäägitult välja, kui uus peale pistetakse. |
ja selgita nüüd ilusalt miks see vajalik on
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
15.11.2008 15:54:06
|
|
|
| libe kirjutas: |
| c20xe kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
Uue draiveri lasin vanale lihtsalt otsa. |
Vana driver roogitakse ikka ennem jäägitult välja, kui uus peale pistetakse. |
ja selgita nüüd ilusalt miks see vajalik on  |
Kui nvidia pealt ATI-le üle lähed või vastupidi siis jah aga muidu küll vaja pole, lihtsalt lased üle.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.11.2008 16:02:46
|
|
|
xp all pean isiklikult küll vajalikuks puhtalt peale lasta ja vana ära rookida eest... pole veel siiani probleeme tekkinud... vista kah kohe peale siis näis mis seal juhtub... vahest peab ennast ju piinama kah
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
15.11.2008 16:18:19
|
|
|
angel, imelik oleks ka kui tekiks peale cleanimist probleeme. Minuarust on just imelik see, et kõigil on mingid überprobleemid kui lihtsalt ühele versioonile draiverist lastakse uuem versioon peale ja tekib miljon ulmeprobleemi.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.11.2008 16:23:58
|
|
|
nu vista kasutajad väidavad et tekib... terve teema jahutakse. XP all ei ole jah kuulnud et midagi viga oleks. Ehk vista "cleanerid" on piixus omadega või tehakse midagi ise valesti.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2008 16:47:36
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
angel, imelik oleks ka kui tekiks peale cleanimist probleeme. Minuarust on just imelik see, et kõigil on mingid überprobleemid kui lihtsalt ühele versioonile draiverist lastakse uuem versioon peale ja tekib miljon ulmeprobleemi.  |
oskad ehk siis seletada, milleks cleanimine vajalik on
saan aru, et teete seda, kuid midagi, miks see vajalik on ei ole
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
15.11.2008 16:53:22
|
|
|
libe, ei ole ma kusagil kirjutanud, et cleanimine on hea või et ma seda ise teeksin koguaeg. Pigem kirjutasin seda, et kui ilma cleanimiseta updaten draiverit ja mõni anomaalia tekib, siis on see imelik.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.11.2008 17:00:01
|
|
|
tea ... nüüd saan pikki päid aga -> ehk on parem kui driverid lähevad puhtalt peale ja vanu driveri jääke segama ei jääks (äkki segab... tont seda teab. it alal töötades juhtub alati mingeid WTF asju mis ei ole absul loogilised ja lahenevad lampi iseenesest).
Ise teen seda vaid sellepärast et uued puhtalt koos oma stuffiga peale tuleks mitte ei jääks mingeid vanu driveri profiile? jääke kusagile vedelema. Ehk siis nagu oleks puhtale winnile driverid peale aetud. Driver cleaneritega liiale ei tasu minna selle sain kah kunagi selgeks kui chipseti driverid enam peale tagasi ei tulnud nF4 kasutades
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2008 17:49:20
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
libe, ei ole ma kusagil kirjutanud, et cleanimine on hea või et ma seda ise teeksin koguaeg. Pigem kirjutasin seda, et kui ilma cleanimiseta updaten draiverit ja mõni anomaalia tekib, siis on see imelik.  |
su eelmine lause oli võimatu mõista
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
15.11.2008 19:51:39
|
|
|
seda et sai ka need uued 8.11 driverid peale pandud ja huvi pärast 3D Mark 06 käima tõmmatud ja minu jaoks veits imelik et just ATI driveritega 3D Mark-is kui nii võib öelda siis see jõudlus vähemalt lõpppunkte vaadates on väiksem kui eelmiste driveritega kui kunagi sai Nvidia drivereid vahetades ja 3D marki jooksutatud siis punkti summa suurenes nüüd aga iga korraga väheneb... noh see pole teab mis probleem aga lihtsalt müstika minu jaoks kuigi ei oska öelda kas mängudes ka see jõudlus nagu väheneb silmaga küll midagi märgata ei ole kõik jookseb nii nagu enne... klokkimisega ei tegele ja arvuti konf profiilis aga punkti summad on sellised 3DMARK06-es:
driver Ati Catalyst 8.9 sain 3Dmargis 13 809
driver Ati Catalyst 8.10 sain 13 482 ja viimase driveriga 8.11 sain 13 434 et loogiliselt peaks ju jõudlus kasvama või see jõudlus lihtsalt ei väljendu selles 3D margis ? sry kui rumal küsimus aga lihtsalt pakub huvi...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
15.11.2008 20:27:15
|
|
|
| Gap kirjutas: |
seda et sai ka need uued 8.11 driverid peale pandud ja huvi pärast 3D Mark 06 käima tõmmatud ja minu jaoks veits imelik et just ATI driveritega 3D Mark-is kui nii võib öelda siis see jõudlus vähemalt lõpppunkte vaadates on väiksem kui eelmiste driveritega kui kunagi sai Nvidia drivereid vahetades ja 3D marki jooksutatud siis punkti summa suurenes nüüd aga iga korraga väheneb... noh see pole teab mis probleem aga lihtsalt müstika minu jaoks kuigi ei oska öelda kas mängudes ka see jõudlus nagu väheneb silmaga küll midagi märgata ei ole kõik jookseb nii nagu enne... klokkimisega ei tegele ja arvuti konf profiilis aga punkti summad on sellised 3DMARK06-es:
driver Ati Catalyst 8.9 sain 3Dmargis 13 809
driver Ati Catalyst 8.10 sain 13 482 ja viimase driveriga 8.11 sain 13 434 et loogiliselt peaks ju jõudlus kasvama või see jõudlus lihtsalt ei väljendu selles 3D margis ? sry kui rumal küsimus aga lihtsalt pakub huvi... |
Point on selles et ati kasutab erinevat profiili kindla mängu jaoks palju kindel mäng max fps annab 3dmark on suht savi mida vaadata asi mis väheneb korraks annab teises asjaks rohkem fps ATI ei ole nVidia.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 15.11.2008 20:32:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
15.11.2008 20:33:01
|
|
|
| libe kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
angel, imelik oleks ka kui tekiks peale cleanimist probleeme. Minuarust on just imelik see, et kõigil on mingid überprobleemid kui lihtsalt ühele versioonile draiverist lastakse uuem versioon peale ja tekib miljon ulmeprobleemi.  |
oskad ehk siis seletada, milleks cleanimine vajalik on
saan aru, et teete seda, kuid midagi, miks see vajalik on ei ole |
Sama tahaks ka ise teada, milleks neid cleanereid vaja on
Oman xp-d ja pole kunagi mingeid dravierite cleanereid kasutanud. Samas pole ka installi/uninstalli puhul ja pärast probleeme esinenud.
Alguses igaks juhuks teen ühe acronis image op pardist, seejärel uninstall, restart, install, restart ja presto...
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
15.11.2008 20:37:39
|
|
|
| noonius kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
angel, imelik oleks ka kui tekiks peale cleanimist probleeme. Minuarust on just imelik see, et kõigil on mingid überprobleemid kui lihtsalt ühele versioonile draiverist lastakse uuem versioon peale ja tekib miljon ulmeprobleemi.  |
oskad ehk siis seletada, milleks cleanimine vajalik on
saan aru, et teete seda, kuid midagi, miks see vajalik on ei ole |
Sama tahaks ka ise teada, milleks neid cleanereid vaja on
Oman xp-d ja pole kunagi mingeid dravierite cleanereid kasutanud. Samas pole ka installi/uninstalli puhul ka probleeme esinenud.
Alguses igaks juhuks teen ühe acronis image op pardist, seejärel uninstall, restart, install, restart ja presto... |
Kui sa 5-20 fps lisa taga ei aja siis lase lihtsalt otsa teitele mul savi.Ise olen alati sweeperiga puhtaks lasknund ja on alati abi andnud.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.11.2008 20:39:12
|
|
|
minuteada see unistaller ei eemalda kogu sodi mis jääb. Ja ehk EHK on halb kui windows pärast igasugu mõttetuid, kasutuid ja vanu registri võtmeid ja faile täis on. Ehk on mingi võimalus et X olukorras peksab asi segast ja siis tuleb keegi nutma foorumisse "ati on pask ja ei osta enam kunagi" või "nVidia on super saast ja ei kõlba kuhugi".
Ise lasen pidevalt CCleaner'iga windowsi registrit puhtaks. Niipalju kui ta tahab eemaldada luban v.a teatud võtmed X confi puhul kuna ükskord tegi ta HP saasta softile liiga.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2008 22:52:57
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| noonius kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
angel, imelik oleks ka kui tekiks peale cleanimist probleeme. Minuarust on just imelik see, et kõigil on mingid überprobleemid kui lihtsalt ühele versioonile draiverist lastakse uuem versioon peale ja tekib miljon ulmeprobleemi.  |
oskad ehk siis seletada, milleks cleanimine vajalik on
saan aru, et teete seda, kuid midagi, miks see vajalik on ei ole |
Sama tahaks ka ise teada, milleks neid cleanereid vaja on
Oman xp-d ja pole kunagi mingeid dravierite cleanereid kasutanud. Samas pole ka installi/uninstalli puhul ka probleeme esinenud.
Alguses igaks juhuks teen ühe acronis image op pardist, seejärel uninstall, restart, install, restart ja presto... |
Kui sa 5-20 fps lisa taga ei aja siis lase lihtsalt otsa teitele mul savi.Ise olen alati sweeperiga puhtaks lasknund ja on alati abi andnud. |
ja hui sa saad selle meetodiga 5-20fps juurde
registrist vanade võtmete eemaldamine on sisuliselt sama, kui ookeanist lonks vett rüübata
sellised äkki on vajalik ja äkki on kasulik ja igaks juhuks tegemised tekitavad arutivõhikutele ainult segadust ja just seepärast siin teemas ka neid draiverite vahetusega tekkinud probleeme täis on
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.11.2008 22:57:26
|
|
|
aga siiski fun vahest lugeda kuidas teised jamavad ja sul absul probleeme ei ole... win kiire nagu jänes ja muudkui lippab kuniks ise talle jalaga annad ja formati teed.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2008 22:59:51
|
|
|
| angel kirjutas: |
| aga siiski fun vahest lugeda kuidas teised jamavad ja sul absul probleeme ei ole... win kiire nagu jänes ja muudkui lippab kuniks ise talle jalaga annad ja formati teed. |
aga nii ongi, süsteem juba surmvana
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
15.11.2008 23:29:09
|
|
|
| aa selge Margus! siis probleemi pole tänud sulle 8) lihtsalt mõtlesin et äkki kaardiga mingi jama kuigi mängudes kõik korras ja ega see 3D Mark ei ole jah mingi näitaja lihtsalt mõtlesin et imelik miks nii aga väga hea olen ka nüüd jälle selles asjas targem.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
16.11.2008 11:14:25
|
|
|
Gap
Hmm see 13,xxx skoor on natuke vähe su X2 jaoks, ma saan juba enda 4870-ga 13,700.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
16.11.2008 14:01:07
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
Gap
Hmm see 13,xxx skoor on natuke vähe su X2 jaoks, ma saan juba enda 4870-ga 13,700. |
ma arvan et palju rolli mängib ka 3D mark-is mis prose ja mis mälusi kasutad.. stabby sinu profiili vaadates on sul ikka parem prose ja paremad/kiiremad mälud kui minul 8)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
16.11.2008 14:05:08
|
|
|
Alles oli üks AHV kellel kehva toite tõttu ei rakendund mõlemad GPUd ja scoorid olid taolised nagu sul Selle prosega peab sul scoor olema vähemalt 18k+
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.11.2008 14:19:30
|
|
|
ma saan oma kirstuga mingi 14700 punni 3Dmark06... kui X2'ega vähem saad siis on küll midagi piixsus.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
16.11.2008 14:20:59
|
|
|
angel, tal prose deffis aga jah ikka veits vähe.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
16.11.2008 14:22:54
|
|
|
| @3.2..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
16.11.2008 14:30:04
|
|
|
hmm... mulle ei meeldi see toon et ütlete vähe panin peale viimased ATI driverid ( 8.11) ja toiteplokist ju nüüd küll ei saa olenenda mingi 3D Margi skoor? või saab? (Chiftec 850W Turbo on toiteplokk ) niipalju kui mina tean ei tohiks Chiftec vilets olla ?
samas @angel sain ma ATI 8.9 driveritega 13 809 mis on rohkem kui 2 viimase driveriga ...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.11.2008 14:31:20
|
|
|
ma lugesin välja et tal ikka prose 3.2ghz peal... ise testin XP all vast vistaga saaks kah vähem aga pole proovinud kunagi
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
16.11.2008 14:37:40
|
|
|
Umbes sarnaselt peaks paugutama sul hetkel selle qvaadiga
Spoiler 
Siin veel vanad drivud
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
16.11.2008 15:40:14
|
|
|
Selge, siis eriti jura, mayby ATI CCC catalyst AI disabled?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
16.11.2008 18:30:33
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Selge, siis eriti jura, mayby ATI CCC catalyst AI disabled?  |
mis see on ? seal peab linnuke ees olema või ? 3D catalyst AI disabled ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
16.11.2008 18:44:44
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
Selge, siis eriti jura, mayby ATI CCC catalyst AI disabled?  |
mis see on ? seal peab linnuke ees olema või ? 3D catalyst AI disabled ?  |
Kui linnuke ees siis töötab ainult üks GPU aga kui linnukest pole on asi veelgi imelikum.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
16.11.2008 18:58:27
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
Selge, siis eriti jura, mayby ATI CCC catalyst AI disabled?  |
mis see on ? seal peab linnuke ees olema või ? 3D catalyst AI disabled ?  |
Kui linnuke ees siis töötab ainult üks GPU aga kui linnukest pole on asi veelgi imelikum. |
nagu ma aru saan siis tuleks seal seadetes sinna linnuke ette panna ja kui siis proovida veel 3D mark-i kas siis paraneks skoor või siiski see ei loe ? aga see 3,2 GHz ma ei tea kus ma selle võtnud olen niipalju ei ole tegelt õige on 2,4 GHz klokkimisega ei tegele aga lihtsalt nüüd nagu närib et miks siis nii vähe ikkagi aga see skoor omqwtf mis sa näitad siin pildi peal on ikka saadud ju kõrgema hertsidega prosega kui minul prosel on ? selles mõttes et seal on E8500 3.16GHz aga üks küsimus veel et kas siis tuleks linnuke ette panna sinna ja midagi sellest ei juhtu ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
16.11.2008 19:08:41
|
|
|
Gap, Mul prose seal 4Ghz Aga sul on 4 tuumaline ja mul 2 tuumaline seega pm minu 4Ghz sinu 2.4ghz vastu on praktiliselt sama..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
16.11.2008 19:11:06
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Gap, Mul prose seal 4Ghz Aga sul on 4 tuumaline ja mul 2 tuumaline seega pm minu 4Ghz sinu 2.4ghz vastu on praktiliselt sama.. |
Ega ikka ei ole küll, 2,4GHz quad on annab kehvema 06 skoori, kui 4GHz peal dualcore.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
16.11.2008 19:23:08
|
|
|
G80, Kindel?
| tsitaat: |
Gigabyte HD3870 512MB GDDR3@def
Q6600@def
3DMark Score 11224 3DMarks
SM 2.0 Score 4403 Marks
SM 3.0 Score 4859 Marks
CPU Score 3826 Marks |
Vs Minu@4Ghz 3670
4 tuuma on ikka 4 tuuma 8)
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
16.11.2008 19:43:52
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
G80, Kindel?
| tsitaat: |
Gigabyte HD3870 512MB GDDR3@def
Q6600@def
3DMark Score 11224 3DMarks
SM 2.0 Score 4403 Marks
SM 3.0 Score 4859 Marks
CPU Score 3826 Marks |
Vs Minu@4Ghz 3670
4 tuuma on ikka 4 tuuma 8) |
Mina räägin lõpp skoorist.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
17.11.2008 12:19:51
|
|
|

Kas võin rahule jääda või peaxin kah rohkem saama ?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
17.11.2008 12:27:10
|
|
|
| Kremka kirjutas: |

Kas võin rahule jääda või peaxin kah rohkem saama ?  |
Normaalne ju mina saan Q6600@3.2 17000 OMA X2 käkkiga. Pole uut 8.11 veel proovinud 3d marke win 7 all.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
17.11.2008 16:02:08
|
|
|
kisub vaikselt võistlustannerik ära, 3dmark skooride jaoks ju mitu oma teemat ja värki
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
18.11.2008 11:51:28
|
|
|
| Asgate kirjutas: |
Kremka, miks graafika gpu nii madala sageduse peal on, max fan pööretega peaks 850core kergelt tegema  |
Se bench un ilma videokaardi klockita
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
18.11.2008 23:49:33
|
|
|
ei hakanud igaks juhuks uut teemat tegema,.
probleem järgmine:
üldkirjeldusena, arvuti jookseb kokku(mitte restarti ega bsod, aga hangub)
millistel juhtudel:mängudes, näiteks crysis warhead, ka vanem mäng ut99, on ka enne juhtund kasvõi lihtsalt filmi vaadates.
hangumise kirjeldus: pilt hangub, heli jääb kestma rõveda ühtlase plärinana, ainus lahendus, füüsiline restart.
kui jooksutasin atitoolsi scan artifactsi, miski paarikümne seki pärast andis miskise teate, vpu restardist vms.
arvuti ise
e6600
asus p5w dh deluxe
3x 1gb adata pc6400
saphire x1950xt
psu ocs 520w
OS: winXP (sp3)
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|