Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 14.11.2008 22:50:19 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif on keegi seda uut (ccc8.11) proovind näiteks kooslus HD4870x2 (single) ja Vista 32bit 'ga ? pole vist eriti oluline aa olgu .. ja kus on olnd
kasutuses eelmine ccc 8.10 whatever hotfix .. ?

maitia, tra, mingi über nu:s on hetkel selle Vistaga (HomePrem.32bit) ? hea et sel Vistal see ''Restore '' toimib!, nüüd olen juba pmst 3 korda seda Vistat 'restorend' ,
siis jälle '' kliinind ja swiipind '' fakk ikka sama kepp ..
sai algul un-installeriga (nagu tavaliselt) .. hilem driver sweeperiga .. safe mode .. pmst k6ik variandid nagu proovitud?
installib ära, - kuid 'next restart' -> ati driver not func. hardware not recognized ..
(draiverit saand juba 3x daunl6udida, see on sama suurusega )
(raud : Sappire HD 4870x2 / Asus RE / qx9650 / ddr3-1800 2GB / 1KW BeQ
------------
hmmm Xp'eega polnd mingit jura ... vana maha -> uus peale koik .. unustatud .. isegi mingit sviipimist , kliinimist polnd vaja ..



Tänud ette icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.11.2008 23:07:56 vasta tsitaadiga

ivar43, mida fakki, kuidas kõigil mingid rämedad jamad on? icon_rolleyes.gif Mul töötab hästi ja powerplay ka korras, 8.11 betaga oli juba. thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 23:10:04 vasta tsitaadiga

lasin just catalyst 8.10 catalyst 8.11-ga üle.
st op sys on vista ultimate x64 ja lihtsalt installisin uued draiverid peale ning kõik funkab probleemideta.
videoks on hetkel HD 4670 ja mingeid probleeme ei esinenud ega esine ka edaspidi icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.11.2008 23:14:39 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
lasin just catalyst 8.10 catalyst 8.11-ga üle.
st op sys on vista ultimate x64 ja lihtsalt installisin uued draiverid peale ning kõik funkab probleemideta.
videoks on hetkel HD 4670 ja mingeid probleeme ei esinenud ega esine ka edaspidi icon_smile.gif

Ma ka installin lihtsalt peale, OP Samuti X64 Vista Ultimate.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 23:24:47 vasta tsitaadiga

8.11 vs 8.10 FC2 hotfix tundub seis kõikjal sama olevat va. just Far Cry 2, mis saatis peale esimest loading screeni masina lihtsalt resale icon_lol.gif

Uue draiveri lasin vanale lihtsalt otsa.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 14.11.2008 23:28:30 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:

Uue draiveri lasin vanale lihtsalt otsa.


Vana driver roogitakse ikka ennem jäägitult välja, kui uus peale pistetakse.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 14.11.2008 23:34:55 vasta tsitaadiga

tänud .. aga jah mul on see 32b home prem .. ausalt icon_rolleyes.gif ei saa pihta .. mis kamm
muidu mul oli (on) peal see ( radnoji ) e. see mis kaardi- CD'ga kaasas olev draiver,
krt .. vbla peab enne selle vahepealse .. 8.10-vista hotfix peale panema ja siis uuesti selle 8.11 proovima nagu teie tegite ..
hmmm tra kuidagi ebaloogilene .. aga .. pohh , aega on ja 6lut on ka veel icon_smile.gif niiet et igav ei oleks .. icon_smile.gif

icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 09:57:10 vasta tsitaadiga

Head driverid need 8.11 lasin win 7-le otsa. Crossfire osa dirverites on paranenud kannatab juba crossfire peal kasutada ainult 10-20 fps vahe on võrreldes kui lülitatud crossfire välja on. PCI-E 1.x siinist pole vist palju tahta.Jääme veel paremaid drivereid ootama detsembris 10 tulevad uued driverid kus CAL tugi sees nagu nVidia CUDA ilmslt ka võib-olla füüsika Brook+ HD video kodeerib asi 12 minutiga. 4850 peal.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2008 15:52:24 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
siLc kirjutas:

Uue draiveri lasin vanale lihtsalt otsa.


Vana driver roogitakse ikka ennem jäägitult välja, kui uus peale pistetakse.
ja selgita nüüd ilusalt miks see vajalik on icon_question.gif icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.11.2008 15:54:06 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
c20xe kirjutas:
siLc kirjutas:

Uue draiveri lasin vanale lihtsalt otsa.


Vana driver roogitakse ikka ennem jäägitult välja, kui uus peale pistetakse.
ja selgita nüüd ilusalt miks see vajalik on icon_question.gif icon_rolleyes.gif

Kui nvidia pealt ATI-le üle lähed või vastupidi siis jah aga muidu küll vaja pole, lihtsalt lased üle. icon_razz1.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 16:02:46 vasta tsitaadiga

xp all pean isiklikult küll vajalikuks puhtalt peale lasta ja vana ära rookida eest... pole veel siiani probleeme tekkinud... vista kah kohe peale siis näis mis seal juhtub... vahest peab ennast ju piinama kah
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 16:18:19 vasta tsitaadiga

angel, imelik oleks ka kui tekiks peale cleanimist probleeme. Minuarust on just imelik see, et kõigil on mingid überprobleemid kui lihtsalt ühele versioonile draiverist lastakse uuem versioon peale ja tekib miljon ulmeprobleemi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 16:23:58 vasta tsitaadiga

nu vista kasutajad väidavad et tekib... terve teema jahutakse. XP all ei ole jah kuulnud et midagi viga oleks. Ehk vista "cleanerid" on piixus omadega või tehakse midagi ise valesti.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 16:26:08 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
nu vista kasutajad väidavad et tekib... terve teema jahutakse. XP all ei ole jah kuulnud et midagi viga oleks. Ehk vista "cleanerid" on piixus omadega või tehakse midagi ise valesti.

Mina väidan vastupidist boss.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2008 16:47:36 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
angel, imelik oleks ka kui tekiks peale cleanimist probleeme. Minuarust on just imelik see, et kõigil on mingid überprobleemid kui lihtsalt ühele versioonile draiverist lastakse uuem versioon peale ja tekib miljon ulmeprobleemi. icon_rolleyes.gif
oskad ehk siis seletada, milleks cleanimine vajalik on
saan aru, et teete seda, kuid midagi, miks see vajalik on ei ole

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 16:53:22 vasta tsitaadiga

libe, ei ole ma kusagil kirjutanud, et cleanimine on hea või et ma seda ise teeksin koguaeg. Pigem kirjutasin seda, et kui ilma cleanimiseta updaten draiverit ja mõni anomaalia tekib, siis on see imelik. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 17:00:01 vasta tsitaadiga

tea ... nüüd saan pikki päid aga -> ehk on parem kui driverid lähevad puhtalt peale ja vanu driveri jääke segama ei jääks (äkki segab... tont seda teab. it alal töötades juhtub alati mingeid WTF asju mis ei ole absul loogilised ja lahenevad lampi iseenesest).

Ise teen seda vaid sellepärast et uued puhtalt koos oma stuffiga peale tuleks mitte ei jääks mingeid vanu driveri profiile? jääke kusagile vedelema. Ehk siis nagu oleks puhtale winnile driverid peale aetud. Driver cleaneritega liiale ei tasu minna selle sain kah kunagi selgeks kui chipseti driverid enam peale tagasi ei tulnud nF4 kasutades icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2008 17:49:20 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
libe, ei ole ma kusagil kirjutanud, et cleanimine on hea või et ma seda ise teeksin koguaeg. Pigem kirjutasin seda, et kui ilma cleanimiseta updaten draiverit ja mõni anomaalia tekib, siis on see imelik. icon_rolleyes.gif
su eelmine lause oli võimatu mõista
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.11.2008 19:51:39 vasta tsitaadiga

seda et sai ka need uued 8.11 driverid peale pandud ja huvi pärast 3D Mark 06 käima tõmmatud ja minu jaoks veits imelik et just ATI driveritega 3D Mark-is kui nii võib öelda siis see jõudlus vähemalt lõpppunkte vaadates on väiksem kui eelmiste driveritega icon_rolleyes.gif kui kunagi sai Nvidia drivereid vahetades ja 3D marki jooksutatud siis punkti summa suurenes nüüd aga iga korraga väheneb... noh see pole teab mis probleem aga lihtsalt müstika minu jaoks icon_eek.gif kuigi ei oska öelda kas mängudes ka see jõudlus nagu väheneb silmaga küll midagi märgata ei ole kõik jookseb nii nagu enne... klokkimisega ei tegele ja arvuti konf profiilis aga punkti summad on sellised 3DMARK06-es:

driver Ati Catalyst 8.9 sain 3Dmargis 13 809
driver Ati Catalyst 8.10 sain 13 482 ja viimase driveriga 8.11 sain 13 434 et loogiliselt peaks ju jõudlus kasvama või see jõudlus lihtsalt ei väljendu selles 3D margis ? sry kui rumal küsimus aga lihtsalt pakub huvi...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 20:27:15 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
seda et sai ka need uued 8.11 driverid peale pandud ja huvi pärast 3D Mark 06 käima tõmmatud ja minu jaoks veits imelik et just ATI driveritega 3D Mark-is kui nii võib öelda siis see jõudlus vähemalt lõpppunkte vaadates on väiksem kui eelmiste driveritega icon_rolleyes.gif kui kunagi sai Nvidia drivereid vahetades ja 3D marki jooksutatud siis punkti summa suurenes nüüd aga iga korraga väheneb... noh see pole teab mis probleem aga lihtsalt müstika minu jaoks icon_eek.gif kuigi ei oska öelda kas mängudes ka see jõudlus nagu väheneb silmaga küll midagi märgata ei ole kõik jookseb nii nagu enne... klokkimisega ei tegele ja arvuti konf profiilis aga punkti summad on sellised 3DMARK06-es:

driver Ati Catalyst 8.9 sain 3Dmargis 13 809
driver Ati Catalyst 8.10 sain 13 482 ja viimase driveriga 8.11 sain 13 434 et loogiliselt peaks ju jõudlus kasvama või see jõudlus lihtsalt ei väljendu selles 3D margis ? sry kui rumal küsimus aga lihtsalt pakub huvi...

Point on selles et ati kasutab erinevat profiili kindla mängu jaoks palju kindel mäng max fps annab 3dmark on suht savi mida vaadata asi mis väheneb korraks annab teises asjaks rohkem fps ATI ei ole nVidia.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 15.11.2008 20:32:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 15.11.2008 20:33:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
MiXeR kirjutas:
angel, imelik oleks ka kui tekiks peale cleanimist probleeme. Minuarust on just imelik see, et kõigil on mingid überprobleemid kui lihtsalt ühele versioonile draiverist lastakse uuem versioon peale ja tekib miljon ulmeprobleemi. icon_rolleyes.gif
oskad ehk siis seletada, milleks cleanimine vajalik on
saan aru, et teete seda, kuid midagi, miks see vajalik on ei ole


Sama tahaks ka ise teada, milleks neid cleanereid vaja on
Oman xp-d ja pole kunagi mingeid dravierite cleanereid kasutanud. Samas pole ka installi/uninstalli puhul ja pärast probleeme esinenud.
Alguses igaks juhuks teen ühe acronis image op pardist, seejärel uninstall, restart, install, restart ja presto...

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 20:37:39 vasta tsitaadiga

noonius kirjutas:
libe kirjutas:
MiXeR kirjutas:
angel, imelik oleks ka kui tekiks peale cleanimist probleeme. Minuarust on just imelik see, et kõigil on mingid überprobleemid kui lihtsalt ühele versioonile draiverist lastakse uuem versioon peale ja tekib miljon ulmeprobleemi. icon_rolleyes.gif
oskad ehk siis seletada, milleks cleanimine vajalik on
saan aru, et teete seda, kuid midagi, miks see vajalik on ei ole


Sama tahaks ka ise teada, milleks neid cleanereid vaja on
Oman xp-d ja pole kunagi mingeid dravierite cleanereid kasutanud. Samas pole ka installi/uninstalli puhul ka probleeme esinenud.
Alguses igaks juhuks teen ühe acronis image op pardist, seejärel uninstall, restart, install, restart ja presto...


Kui sa 5-20 fps lisa taga ei aja siis lase lihtsalt otsa teitele mul savi.Ise olen alati sweeperiga puhtaks lasknund ja on alati abi andnud.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 20:39:12 vasta tsitaadiga

minuteada see unistaller ei eemalda kogu sodi mis jääb. Ja ehk EHK on halb kui windows pärast igasugu mõttetuid, kasutuid ja vanu registri võtmeid ja faile täis on. Ehk on mingi võimalus et X olukorras peksab asi segast ja siis tuleb keegi nutma foorumisse "ati on pask ja ei osta enam kunagi" või "nVidia on super saast ja ei kõlba kuhugi".

Ise lasen pidevalt CCleaner'iga windowsi registrit puhtaks. Niipalju kui ta tahab eemaldada luban v.a teatud võtmed X confi puhul kuna ükskord tegi ta HP saasta softile liiga.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2008 22:52:57 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
noonius kirjutas:
libe kirjutas:
MiXeR kirjutas:
angel, imelik oleks ka kui tekiks peale cleanimist probleeme. Minuarust on just imelik see, et kõigil on mingid überprobleemid kui lihtsalt ühele versioonile draiverist lastakse uuem versioon peale ja tekib miljon ulmeprobleemi. icon_rolleyes.gif
oskad ehk siis seletada, milleks cleanimine vajalik on
saan aru, et teete seda, kuid midagi, miks see vajalik on ei ole


Sama tahaks ka ise teada, milleks neid cleanereid vaja on
Oman xp-d ja pole kunagi mingeid dravierite cleanereid kasutanud. Samas pole ka installi/uninstalli puhul ka probleeme esinenud.
Alguses igaks juhuks teen ühe acronis image op pardist, seejärel uninstall, restart, install, restart ja presto...


Kui sa 5-20 fps lisa taga ei aja siis lase lihtsalt otsa teitele mul savi.Ise olen alati sweeperiga puhtaks lasknund ja on alati abi andnud.
ja hui sa saad selle meetodiga 5-20fps juurde icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

registrist vanade võtmete eemaldamine on sisuliselt sama, kui ookeanist lonks vett rüübata

sellised äkki on vajalik ja äkki on kasulik ja igaks juhuks tegemised tekitavad arutivõhikutele ainult segadust ja just seepärast siin teemas ka neid draiverite vahetusega tekkinud probleeme täis on

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 22:57:26 vasta tsitaadiga

aga siiski fun vahest lugeda kuidas teised jamavad ja sul absul probleeme ei ole... win kiire nagu jänes ja muudkui lippab kuniks ise talle jalaga annad ja formati teed.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2008 22:59:51 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
aga siiski fun vahest lugeda kuidas teised jamavad ja sul absul probleeme ei ole... win kiire nagu jänes ja muudkui lippab kuniks ise talle jalaga annad ja formati teed.
aga nii ongi, süsteem juba surmvana
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.11.2008 23:29:09 vasta tsitaadiga

aa selge Margus! siis probleemi pole tänud sulle 8) lihtsalt mõtlesin et äkki kaardiga mingi jama kuigi mängudes kõik korras ja ega see 3D Mark ei ole jah mingi näitaja lihtsalt mõtlesin et imelik miks nii aga väga hea olen ka nüüd jälle selles asjas targem.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 11:14:25 vasta tsitaadiga

Gap

Hmm see 13,xxx skoor on natuke vähe su X2 jaoks, ma saan juba enda 4870-ga 13,700.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.11.2008 14:01:07 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Gap

Hmm see 13,xxx skoor on natuke vähe su X2 jaoks, ma saan juba enda 4870-ga 13,700.



ma arvan et palju rolli mängib ka 3D mark-is mis prose ja mis mälusi kasutad.. stabby sinu profiili vaadates on sul ikka parem prose ja paremad/kiiremad mälud kui minul 8)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 16.11.2008 14:05:08 vasta tsitaadiga

Alles oli üks AHV kellel kehva toite tõttu ei rakendund mõlemad GPUd ja scoorid olid taolised nagu sul icon_exclaim.gif Selle prosega peab sul scoor olema vähemalt 18k+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 14:19:30 vasta tsitaadiga

ma saan oma kirstuga mingi 14700 punni 3Dmark06... kui X2'ega vähem saad siis on küll midagi piixsus.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 16.11.2008 14:20:59 vasta tsitaadiga

angel, tal prose deffis aga jah ikka veits vähe.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 16.11.2008 14:22:54 vasta tsitaadiga

@3.2..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.11.2008 14:30:04 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
@3.2..





hmm... mulle ei meeldi see toon et ütlete vähe icon_lol.gif panin peale viimased ATI driverid ( 8.11) ja toiteplokist ju nüüd küll ei saa olenenda mingi 3D Margi skoor? või saab? icon_rolleyes.gif (Chiftec 850W Turbo on toiteplokk ) niipalju kui mina tean ei tohiks Chiftec vilets olla ?

samas @angel sain ma ATI 8.9 driveritega 13 809 mis on rohkem kui 2 viimase driveriga ...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 14:31:20 vasta tsitaadiga

ma lugesin välja et tal ikka prose 3.2ghz peal... ise testin XP all vast vistaga saaks kah vähem aga pole proovinud kunagi
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 16.11.2008 14:37:40 vasta tsitaadiga

Umbes sarnaselt peaks paugutama sul hetkel selle qvaadiga
Spoiler Spoiler Spoiler
Siin veel vanad drivud icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 16.11.2008 15:40:14 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
@3.2..

Selge, siis eriti jura, mayby ATI CCC catalyst AI disabled? icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.11.2008 18:30:33 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
@3.2..

Selge, siis eriti jura, mayby ATI CCC catalyst AI disabled? icon_neutral.gif



mis see on ? seal peab linnuke ees olema või ? 3D catalyst AI disabled ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 16.11.2008 18:44:44 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
G80 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
@3.2..

Selge, siis eriti jura, mayby ATI CCC catalyst AI disabled? icon_neutral.gif



mis see on ? seal peab linnuke ees olema või ? 3D catalyst AI disabled ? icon_neutral.gif

Kui linnuke ees siis töötab ainult üks GPU aga kui linnukest pole on asi veelgi imelikum.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.11.2008 18:58:27 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Gap kirjutas:
G80 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
@3.2..

Selge, siis eriti jura, mayby ATI CCC catalyst AI disabled? icon_neutral.gif



mis see on ? seal peab linnuke ees olema või ? 3D catalyst AI disabled ? icon_neutral.gif

Kui linnuke ees siis töötab ainult üks GPU aga kui linnukest pole on asi veelgi imelikum.



nagu ma aru saan siis tuleks seal seadetes sinna linnuke ette panna ja kui siis proovida veel 3D mark-i kas siis paraneks skoor või siiski see ei loe ? aga see 3,2 GHz ma ei tea kus ma selle võtnud olen doh.gif niipalju ei ole tegelt icon_biggrin.gif õige on 2,4 GHz klokkimisega ei tegele aga lihtsalt nüüd nagu närib et miks siis nii vähe ikkagi icon_rolleyes.gif aga see skoor omqwtf mis sa näitad siin pildi peal on ikka saadud ju kõrgema hertsidega prosega kui minul prosel on ? selles mõttes et seal on E8500 3.16GHz icon_eek.gif aga üks küsimus veel et kas siis tuleks linnuke ette panna sinna ja midagi sellest ei juhtu ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 16.11.2008 19:08:41 vasta tsitaadiga

Gap, Mul prose seal 4Ghz icon_wink.gif Aga sul on 4 tuumaline ja mul 2 tuumaline seega pm minu 4Ghz sinu 2.4ghz vastu on praktiliselt sama..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 16.11.2008 19:11:06 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Gap, Mul prose seal 4Ghz icon_wink.gif Aga sul on 4 tuumaline ja mul 2 tuumaline seega pm minu 4Ghz sinu 2.4ghz vastu on praktiliselt sama..

Ega ikka ei ole küll, 2,4GHz quad on annab kehvema 06 skoori, kui 4GHz peal dualcore.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 16.11.2008 19:23:08 vasta tsitaadiga

G80, Kindel? icon_wink.gif
tsitaat:
Gigabyte HD3870 512MB GDDR3@def
Q6600@def

3DMark Score 11224 3DMarks
SM 2.0 Score 4403 Marks
SM 3.0 Score 4859 Marks
CPU Score 3826 Marks
Vs Minu@4Ghz 3670 icon_wink.gif
4 tuuma on ikka 4 tuuma 8)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 16.11.2008 19:43:52 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
G80, Kindel? icon_wink.gif
tsitaat:
Gigabyte HD3870 512MB GDDR3@def
Q6600@def

3DMark Score 11224 3DMarks
SM 2.0 Score 4403 Marks
SM 3.0 Score 4859 Marks
CPU Score 3826 Marks
Vs Minu@4Ghz 3670 icon_wink.gif
4 tuuma on ikka 4 tuuma 8)

Mina räägin lõpp skoorist. icon_rolleyes.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 12:19:51 vasta tsitaadiga



Kas võin rahule jääda või peaxin kah rohkem saama ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 12:27:10 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:


Kas võin rahule jääda või peaxin kah rohkem saama ? icon_confused.gif


Normaalne ju mina saan Q6600@3.2 17000 OMA X2 käkkiga. Pole uut 8.11 veel proovinud 3d marke win 7 all.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 16:02:08 vasta tsitaadiga

kisub vaikselt võistlustannerik ära, 3dmark skooride jaoks ju mitu oma teemat ja värki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 17.11.2008 19:25:52 vasta tsitaadiga

mark06 teema https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=230286

Kremka, miks graafika gpu nii madala sageduse peal on, max fan pööretega peaks 850core kergelt tegema icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 11:51:28 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Kremka, miks graafika gpu nii madala sageduse peal on, max fan pööretega peaks 850core kergelt tegema icon_wink.gif


Se bench un ilma videokaardi klockita icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 23:49:33 vasta tsitaadiga

ei hakanud igaks juhuks uut teemat tegema,.

probleem järgmine:

üldkirjeldusena, arvuti jookseb kokku(mitte restarti ega bsod, aga hangub)
millistel juhtudel:mängudes, näiteks crysis warhead, ka vanem mäng ut99, on ka enne juhtund kasvõi lihtsalt filmi vaadates.
hangumise kirjeldus: pilt hangub, heli jääb kestma rõveda ühtlase plärinana, ainus lahendus, füüsiline restart.
kui jooksutasin atitoolsi scan artifactsi, miski paarikümne seki pärast andis miskise teate, vpu restardist vms.

arvuti ise

e6600
asus p5w dh deluxe
3x 1gb adata pc6400
saphire x1950xt
psu ocs 520w

OS: winXP (sp3)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.