Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.11.2008 11:52:37 vasta tsitaadiga

Pärnus oli hommikul rahulik. Minuga koos ostis enterist mängu vaid 1 inimene. icon_smile.gif

Install käib ja kohe annan tuld. Guildis käeb võistlus esimese 3me kohe peale @ lvl 80
Auhinnad on kullast. icon_smile.gif
Käisin enne installi korra sees. Üks mees guildis juba jõudnud lvl71 saada ööga icon_biggrin.gif
Ma sellest maagist umbes siis 1,5leveliga taga, aga ma jooksutan ret paladini icon_wink.gif
Eks näis, kes kiiremini leveldab.
Põhiliseks eeliseks saab ikkagi see, kes suudab kauem ekraani taga passida icon_lol.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makaak
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 12:14:55 vasta tsitaadiga

Enne tehtud questide eest sain 258k xp 10 minutit max icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 13.11.2008 13:21:08 vasta tsitaadiga

On väga massiivne ründamine hetkel?icon_biggrin.gif Ise installin just...
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 13:52:45 vasta tsitaadiga

sõbraga esimesed kes siis pärnust mängu said, täpselt kui kell 12 sai olid mängud käes ja sõitsime juba kodupoole.
sai kella 5ni öösel taotud, kell 9 hommikul üles icon_lol.gif
hetkel toitun red bullist - aga igastahes päris asjalik, Farm of the Lich king alaku siis beer_yum.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 13.11.2008 14:18:08 vasta tsitaadiga

Nüüd kah mäng peal. Täitsa äge on!icon_razz.gif
Muuseas ei tea kas tänapäeval keegi veel tahabki aga 2 , 10päevast trial key-d ka ära anda.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 13.11.2008 14:19:23 vasta tsitaadiga

Miks selle mängu kättesaamisega selline tuli takus oli icon_neutral.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 14:19:57 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Miks selle mängu kättesaamisega selline tuli takus oli icon_neutral.gif

its a endless race to 80 and then who has more epix pixels:P
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 14:31:08 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
attrs kirjutas:
dudezor, sellest korduvalt juttu olnud, et "invite a friend" ja ka see "scroll of res" ei tööta eestis. Poole mänguaja pealt pole võimalik chari kinni panna nii, et mänguaega maha ei lähe. Kui mänguaeg otsas ja uut makset ei tee läheb char ise kinni.
Usun, et online ja poest ostes WotLK-il suurt hinnavahet pole.

Mina sain küll "scroll of res" abil mänguaega.


Mingi aeg tagasi see toimis ka eestis kuid siis keerati kinni.


Endalgi WotLK hetkel tööl laual ja ootan milla koju saaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 14:50:42 vasta tsitaadiga

wotlki release oli maailmas vist suurem sündmus kui USA presidendivalimised icon_lol.gif
tegelt oli juba vanast contentist siiber, ja nüüd täie rauaga õhtuti nautima northrendi. kama kaks kui kiiresti keegi leveldab - siiani tundub, et wotlki taga on palju kvaliteetset arendustööd.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustiCas
HV kasutaja
mustiCas

liitunud: 18.09.2004




sõnum 13.11.2008 15:01:58 vasta tsitaadiga

Oh seda õnnist õnne, et ma sellest maaniast vabaks ütlesin.
Nüüd, kui aega on, siis mängin ühte või teist mängu - parima graafikaga, erinevate zanritega jne. Ja mis kõige parem - ma saan seda teha millal iganes ning lõpetada millal iganes - ei mingeid raidscheduleid, ei mingeid full-run`i kohustusi.
Oeh, olid ajad. icon_smile.gif

Aga õnne ja edu kõikidele huvilistele, kel aega ja viitsimist WoW`i edasi toksida. Kusagil sügaval-sügaval südames isegi kadestan teid veidi. icon_razz.gif Aga sügaval ja veidi icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 15:10:50 vasta tsitaadiga

Krt LK pole veel enterist kohale jõudnud. Eesti postil "jäi" mu koopia hommikusest autost maha. Siiani olen sisustanud oma aega DKde boostimisega. Suht hästi saab raha icon_razz.gif
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 13.11.2008 15:44:16 vasta tsitaadiga

Patseerisin täna kodu lähedasse Selverisse. WOTLK seisis seal kenasti riiulil, ilge kihk tuli peale see kohe ära osta, kuid hetkel raha ja ajaga kitsas..arvatavasti kuskil detsember-jaanuar alustan ise Northrendi avastamisega.. : )
Seniks edu võidu kaheksakümne poole kihutamises. Põhiline, et avastamisrõõm ja pisiasjad suures võidujooksus tagaplaanile ei jääks. ; )

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snowy
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2002




sõnum 13.11.2008 16:09:16 vasta tsitaadiga

Videokokkuvõte öömüügist Enteris.


Link

_________________
Praegu kodus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 18:23:39 vasta tsitaadiga

Sain ka mängu kätte 8)

Nüüd 3 päeva saab mõnusat skillimist ja avastamist ikka teha thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 18:51:12 vasta tsitaadiga

Ma rerollin siin vaikselt warriori ning 70 dingides ostan alles wotlki icon_wink.gif .
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 23:00:26 vasta tsitaadiga

300-700 queue minu serveris.
grats, kõik piixud kes tulid tagasi wotlki peale mingit aastast afki võivad end maha lasta. minge rerollige kuskil X serveris mitte ärge kütke vanade olijate queuesid üles.
..l..

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 13.11.2008 23:15:56 vasta tsitaadiga

1300 on Grim Batolis queue, niiet pole see 300-700 hullu midagi veel...nuta või naera icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 23:18:56 vasta tsitaadiga

Mingi kala on sees nüüd, ma ei saa oma 60-day gamecard sisse panna -.- Panen koodi ära aj ütleb ERROR, wtf? just nagu võtsin selle ja kraapisin tagant ära+ kontrollisin mingi 18 korda seda koodi ja ei saa ikka aru milles viga on! icon_confused.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

EDIT
Tore küll! kirjas on add gamecard ja seal kõrval mingi muu payment asi kus tuli tegelikult panna. vaja sellist teist linki toppida sinna siis!!!

Korras nüüd (ma ei tea mida ma teinud oleks, kui poleks nüüd wow saanud) icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 23:20:08 vasta tsitaadiga

sotamees kirjutas:
Mingi kala on sees nüüd, ma ei saa oma 60-day gamecard sisse panna -.- Panen koodi ära aj ütleb ERROR, wtf? just nagu võtsin selle ja kraapisin tagant ära+ kontrollisin mingi 18 korda seda koodi ja ei saa ikka aru milles viga on! icon_confused.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

EDIT
Tore küll! kirjas on add gamecard ja seal kõrval mingi muu payment asi kus tuli tegelikult panna. vaja sellist teist linki toppida sinna siis!!!

Korras nüüd (ma ei tea mida ma teinud oleks, kui poleks nüüd wow saanud) icon_neutral.gif


Mässama hakanud? icon_biggrin.gif
Muuseas, vahepeal oli Outlandis 1600 queuejat ;D.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 13.11.2008 23:30:37 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
sotamees kirjutas:
Mingi kala on sees nüüd, ma ei saa oma 60-day gamecard sisse panna -.- Panen koodi ära aj ütleb ERROR, wtf? just nagu võtsin selle ja kraapisin tagant ära+ kontrollisin mingi 18 korda seda koodi ja ei saa ikka aru milles viga on! icon_confused.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

EDIT
Tore küll! kirjas on add gamecard ja seal kõrval mingi muu payment asi kus tuli tegelikult panna. vaja sellist teist linki toppida sinna siis!!!

Korras nüüd (ma ei tea mida ma teinud oleks, kui poleks nüüd wow saanud) icon_neutral.gif


Mässama hakanud? icon_biggrin.gif
Muuseas, vahepeal oli Outlandis 1600 queuejat ;D.



Kell 2 päeval sain Outlandi ilma queueta sisse. Nüüd ei julge enam välja logidagi, kuna mõni räägib, et pidi poolteist tundi järjekorras passima...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 00:51:29 vasta tsitaadiga

Al'Akiris oli/on kahetunnine queue. Välja ei soovita logida enne hommikut icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 14.11.2008 00:58:09 vasta tsitaadiga

Jooksin selle dalarani kristalli juurde aga üttles ,et seda teleport stone on vaja vähemalt 1 kord kasutada ennem ,et sisse saada vms. Mis jama on?icon_razz.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 05:09:15 vasta tsitaadiga

71 käes, 3h magab ja laseb 72 ära icon_lol.gif Questid on lahedad btw, jA UK sai ka mindud mingi fail taemiga kus tank ei suutnud bossi aggroda ja me 3 korda whipe saime. Nexuse saime guildi kaaslastega ilusti läbi joostud. Sain isegi mingi fist relva =D


Keegi 70-80 pve roogi talente oskab soovitada? Mingi FUll combat ja jäägid sub pidi päris hea olema. Pole veel sellist head talent soovitust googlest leidnud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 09:15:26 vasta tsitaadiga

27'me* tunniga tuli siis esimene lvl 80. icon_biggrin.gif NOLIFE.
Allikas kah siis.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 14.11.2008 09:23:50 vasta tsitaadiga

75 tunnike tagasi. Just tehti serverile resa, neegrid kurat!
Natuke nukker on nähe, kuidas sunwell warr sööb critte nagu sooje saiu icon_sad.gif Võib vist päris nõmedaks minna critimmunity taassaavutamine @ 80.

Ikka worldserver maas, neegrid x2!

Beta leveldamine aitas, muidu istuks iga questiga 10 minutit wowheadis ja uuriks kus ja mis teha tuleb. Nüüd lihtsalt nopib igavatest tsoonidest huvitavad questid välja, ning repquestid. Saaks 77 ära, oleks lihtne päeva lõpuks 80 teha icecrownis.

Ja ikka worldserver maas, neegrid x3!

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 09:42:58 vasta tsitaadiga

Druiidid ei pea õnneks enam defensi taga ajama. Meil muretseb crit immunity eest talent.
Eile tankisin Nexust ja Utgarde Keepi. Üks wipe oli UK-s, kuna healer jooksis oom peale bossi esimest faasi.

Sain ka eile pool bari oma druiidiga tehtud ja DK ära proovitud. Polegi nii hull kui ma arvasin. Unholy DK tundub casterite surm olevat.

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 14.11.2008 09:49:01 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
27'me* tunniga tuli siis esimene lvl 80. icon_biggrin.gif NOLIFE.
Allikas kah siis.



Ma kuulsin, et mingid mikid olid juba exploitimise pärast bänni saand....

GM-id olla alguses ütelnud, et kõik on õige ja hea kuid pärast tuli banbat järgi..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wanur
HV kasutaja


liitunud: 05.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 10:14:30 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:


Ma kuulsin, et mingid mikid olid juba exploitimise pärast bänni saand....

GM-id olla alguses ütelnud, et kõik on õige ja hea kuid pärast tuli banbat järgi..


http://www.worldofathene.com/records.php
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 10:18:22 vasta tsitaadiga

http://worldofathene.com/ <-- esimene 80 ja bänn kuklas:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustiCas
HV kasutaja
mustiCas

liitunud: 18.09.2004




sõnum 14.11.2008 10:53:59 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
http://worldofathene.com/ <-- esimene 80 ja bänn kuklas:D

Lugesin kah selle loo läbi ja arvan, et see lock, kes siis ikkagi sai, exploitis täpselt sama palju, kui paladin - mõlemad kasutasid ju party-välist abi. Paladin isegi küsis (ja on tõestus/screenshot) GM käest üle, et kas ikka 100% tohib ja ei bannita. Sai positiivse vastuse ja panid mõtte käiku.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 10:57:08 vasta tsitaadiga

mustiCas kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
http://worldofathene.com/ <-- esimene 80 ja bänn kuklas:D

Lugesin kah selle loo läbi ja arvan, et see lock, kes siis ikkagi sai, exploitis täpselt sama palju, kui paladin - mõlemad kasutasid ju party-välist abi. Paladin isegi küsis (ja on tõestus/screenshot) GM käest üle, et kas ikka 100% tohib ja ei bannita. Sai positiivse vastuse ja panid mõtte käiku.


kuskilt mujalt foorumist jäi silma et nad farmisid mingi bossi spawn mobe üldse ja see pold tag'imisega üldse seotud.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 14.11.2008 10:59:02 vasta tsitaadiga

kui kõik õge siis ma nõuaks blizzilt nende enda vea tunnistamist ja vähemalt loa andmise seisu olukorra ennistamist. Suht nõme kui blizz hakkab oma inimeste sõnu sööma. Ja minuteda pole see mingi exploit kui tagitakse. Ise leveldasin osaliselt oma warri teisel accil ka sarnaselt. Aga panin ka tähele, et tagitult ei saanud ikka 100% expi vaid mingi osa sellest.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustiCas
HV kasutaja
mustiCas

liitunud: 18.09.2004




sõnum 14.11.2008 11:01:04 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
mustiCas kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
http://worldofathene.com/ <-- esimene 80 ja bänn kuklas:D

Lugesin kah selle loo läbi ja arvan, et see lock, kes siis ikkagi sai, exploitis täpselt sama palju, kui paladin - mõlemad kasutasid ju party-välist abi. Paladin isegi küsis (ja on tõestus/screenshot) GM käest üle, et kas ikka 100% tohib ja ei bannita. Sai positiivse vastuse ja panid mõtte käiku.


kuskilt mujalt foorumist jäi silma et nad farmisid mingi bossi spawn mobe üldse ja see pold tag'imisega üldse seotud.

Jap, bossi spawn mobe, aga.. tema tagis ja party, milles ta sees polnud, tappis. Tema vist healis jms.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 11:02:43 vasta tsitaadiga

Ise ootasin eile tuttavat mängima, aga enne seda igavusest läksin siis oma retri palaga Shadow labi. Shadow lab sai siis pms 20 min farmitud üle 100k xp, mis tundub hetkel isegi parem, kui questimimne, sest peale xp saad sa ka veel paremaid itemeid eliit mobidelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 14.11.2008 13:35:35 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Ma rerollin siin vaikselt warriori ning 70 dingides ostan alles wotlki icon_wink.gif .


Mul on hetkel täpselt sama strateegia kusjuures. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Xavius&n=Juskar

Aga arvatavasti WOTLK'i ostu sooritan juba lvl 68-69 peal, sest Northrendi saab vist alates lvl 68'st, kui ma õigesti olen aru saanud.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 15:26:22 vasta tsitaadiga

mustiCas, ja kuidas sa instas sees solona oled, kui sul party kõrval? 60sek timer hakkab tiksuma ja HSib su minema... nad exploitisid seda...

tsitaat:
Athene was exploiting, doesn't get more simple than that. Athene wasn't specific when he was talking to the GM, all he said was "mob tagging" and that's all.

What he was really doing was mob tagging AND exploiting how the instances work. When you leave a group while in a instance you have 1 minute before you get ported out of the instance, right? Well what athene and his group did was enter a instance, let the guy who wants the xp leave the group, the guy tags mobs, and the rest of the group kills the mobs and reinvites the guy before the 1 minute is up and he does it again. That's A LOT of xp, coming from a instance that's supposed to give decent xp for 5 people, all going to 1 person.

There's a difference from going out and tagging mobs outside of a instance and letting a group kill them for you than exploiting how instances work so you get more XP, sorta how Nymh did it. Nymh, while not in a group, tagged lots of mobs and let a healer heal him so Nymh gets all the XP.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 14.11.2008 15:31:21 vasta tsitaadiga

4 kesi partys ja ca 1 min saad reinvite tõenäoliselt ja kicki
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustiCas
HV kasutaja
mustiCas

liitunud: 18.09.2004




sõnum 14.11.2008 15:45:27 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
mustiCas, ja kuidas sa instas sees solona oled, kui sul party kõrval? 60sek timer hakkab tiksuma ja HSib su minema... nad exploitisid seda...

tsitaat:
Athene was exploiting, doesn't get more simple than that. Athene wasn't specific when he was talking to the GM, all he said was "mob tagging" and that's all.

What he was really doing was mob tagging AND exploiting how the instances work. When you leave a group while in a instance you have 1 minute before you get ported out of the instance, right? Well what athene and his group did was enter a instance, let the guy who wants the xp leave the group, the guy tags mobs, and the rest of the group kills the mobs and reinvites the guy before the 1 minute is up and he does it again. That's A LOT of xp, coming from a instance that's supposed to give decent xp for 5 people, all going to 1 person.

There's a difference from going out and tagging mobs outside of a instance and letting a group kill them for you than exploiting how instances work so you get more XP, sorta how Nymh did it. Nymh, while not in a group, tagged lots of mobs and let a healer heal him so Nymh gets all the XP.

Good point icon_exclaim.gif
/slap me
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 17:10:41 vasta tsitaadiga

Küsimus: millal need inimesed, kes jõudsalt 80ni leveldavad võimalikult kiiresti, mängu naudivad? icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 17:15:33 vasta tsitaadiga

Elric kirjutas:
Küsimus: millal need inimesed, kes jõudsalt 80ni leveldavad võimalikult kiiresti, mängu naudivad? icon_smile.gif


sa oled asjast valesti aru saanud, mängu nautimine nende jaoks ongi rush to 80 ja siis lillad pixlid. see content mis leveldamisel on, neid ei koti...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 17:35:07 vasta tsitaadiga

Elric kirjutas:
Küsimus: millal need inimesed, kes jõudsalt 80ni leveldavad võimalikult kiiresti, mängu naudivad? icon_smile.gif


Defineeri: "mängu nautima".
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 14.11.2008 17:44:07 vasta tsitaadiga

Ma arvan et nautimise all mõeldakse ikka vaikselt explorimist, uute asjade katsetamist ja kõike muud. Nautida mängu, rushimine ei saa olla nautimine kuna sa koguaeg põed et äkki lvldad liiga aeglaselt imo. Vaikselt levelimine ongi nautimine kuna siis sa ei põe midagi, teed seda mida tahad siis kui seda tahad teha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 17:55:39 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Ma arvan et nautimise all mõeldakse ikka vaikselt explorimist, uute asjade katsetamist ja kõike muud. Nautida mängu, rushimine ei saa olla nautimine kuna sa koguaeg põed et äkki lvldad liiga aeglaselt imo. Vaikselt levelimine ongi nautimine kuna siis sa ei põe midagi, teed seda mida tahad siis kui seda tahad teha.


Sellise suhtumisega maailma top20 hulka ei saada. Lihtne.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 17:58:28 vasta tsitaadiga

kellele ema, kellele tytar icon_wink.gif

Ise olen uimaselt uidanud ringi tykk aega, suurim tegelane ikka alles 58lvl icon_biggrin.gif.
Hakkab igavaks kiskuma minu jaoks, aga AH-s hangeldamine on muidugi thumbs_up.gif

_________________
ka pimedus liigub valguse kiirusega.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 18:08:26 vasta tsitaadiga

Ma Alles alustasin Retailis mängimist, mõni päev tagasi

lvl 26, Bloodfeather PvP

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodfeather&n=Expander

mõni eestlane veel selles realmis mängib?

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 14.11.2008 18:42:48 vasta tsitaadiga

Mmm, äkki keegi viitsib veidi arusaadavamalt seda lahti seletada. icon_redface.gif
Mis oli seal videos valesti s.t. mida tähendab exploitima ja tagima? Sry icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 14.11.2008 18:52:32 vasta tsitaadiga

Seal videos pole 100% kõike näidatud. Samuti, Athene pole ühte väga tähtsat asja GM'le rääkinud, ehk siis sai nõusoleku küll, et võib teha, aga mitte seda, mida tema tegi.

Point on selles, et Athene küsis luba mobide taggimiseks, ehk siis märgistamiseks. Käib see nõnda, et keegi partyst väljas olev isik ründab mobi või karja mobe, märgistab nad ära, et tema saab experience nende käest, ning mingi grupp tapab need mobid maha tema eest. Sellega on kõik korras iseenesest, aga Athene exploitis mängumehaanikat, ehk siis ta tegi seda instance'is sees. Kui sa instance'is sees lähed partyst välja, siis sind teleporditakse 60 sekundi jooksul kohta, mis on sinu Heartstone'iga seotud. Nemad selle asemel, et seda teleporti saada, tegid uuesti invite inimesele, ja siis kickisid uuesti välja, ning kogu selle 60 sekundi jooksul see üks inimene, kes polnud partys, märgistas mobid ära ning siis healis teisi inimesi, kes need mobid maha tapsid (party ise pole experience'i üldse saanud, kõik läks vaid sellele esimesele märgistajale, ehk siis Athene'ile).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 19:49:35 vasta tsitaadiga

Võib öelda, et ilmselt esimene Eesti mängur siis 80. Welt dingis nii 20 minutit tagasi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 22:48:23 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
Seal videos pole 100% kõike näidatud. Samuti, Athene pole ühte väga tähtsat asja GM'le rääkinud, ehk siis sai nõusoleku küll, et võib teha, aga mitte seda, mida tema tegi.

Point on selles, et Athene küsis luba mobide taggimiseks, ehk siis märgistamiseks. Käib see nõnda, et keegi partyst väljas olev isik ründab mobi või karja mobe, märgistab nad ära, et tema saab experience nende käest, ning mingi grupp tapab need mobid maha tema eest. Sellega on kõik korras iseenesest, aga Athene exploitis mängumehaanikat, ehk siis ta tegi seda instance'is sees. Kui sa instance'is sees lähed partyst välja, siis sind teleporditakse 60 sekundi jooksul kohta, mis on sinu Heartstone'iga seotud. Nemad selle asemel, et seda teleporti saada, tegid uuesti invite inimesele, ja siis kickisid uuesti välja, ning kogu selle 60 sekundi jooksul see üks inimene, kes polnud partys, märgistas mobid ära ning siis healis teisi inimesi, kes need mobid maha tapsid (party ise pole experience'i üldse saanud, kõik läks vaid sellele esimesele märgistajale, ehk siis Athene'ile).


Täpsemalt buustisid Athene ja tema 3 sõpra mingit hunterit vist. Igastahes, Athene aitas kedagi teist buustida, mitte teda ei buustitud icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 14.11.2008 22:49:38 vasta tsitaadiga

Okei, tänud täpsustamise eest, kuigi põhimõte peaks enam vähem samaks jääma icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.