Pärnus oli hommikul rahulik. Minuga koos ostis enterist mängu vaid 1 inimene.
Install käib ja kohe annan tuld. Guildis käeb võistlus esimese 3me kohe peale @ lvl 80
Auhinnad on kullast.
Käisin enne installi korra sees. Üks mees guildis juba jõudnud lvl71 saada ööga
Ma sellest maagist umbes siis 1,5leveliga taga, aga ma jooksutan ret paladini
Eks näis, kes kiiremini leveldab.
Põhiliseks eeliseks saab ikkagi see, kes suudab kauem ekraani taga passida _________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust! Liitu Wise'ga!
sõbraga esimesed kes siis pärnust mängu said, täpselt kui kell 12 sai olid mängud käes ja sõitsime juba kodupoole.
sai kella 5ni öösel taotud, kell 9 hommikul üles
hetkel toitun red bullist - aga igastahes päris asjalik, Farm of the Lich king alaku siis _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Nüüd kah mäng peal. Täitsa äge on!
Muuseas ei tea kas tänapäeval keegi veel tahabki aga 2 , 10päevast trial key-d ka ära anda. _________________ Aita suve, söö lund!
dudezor, sellest korduvalt juttu olnud, et "invite a friend" ja ka see "scroll of res" ei tööta eestis. Poole mänguaja pealt pole võimalik chari kinni panna nii, et mänguaega maha ei lähe. Kui mänguaeg otsas ja uut makset ei tee läheb char ise kinni.
Usun, et online ja poest ostes WotLK-il suurt hinnavahet pole.
Mina sain küll "scroll of res" abil mänguaega.
Mingi aeg tagasi see toimis ka eestis kuid siis keerati kinni.
Endalgi WotLK hetkel tööl laual ja ootan milla koju saaks
wotlki release oli maailmas vist suurem sündmus kui USA presidendivalimised
tegelt oli juba vanast contentist siiber, ja nüüd täie rauaga õhtuti nautima northrendi. kama kaks kui kiiresti keegi leveldab - siiani tundub, et wotlki taga on palju kvaliteetset arendustööd. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Oh seda õnnist õnne, et ma sellest maaniast vabaks ütlesin.
Nüüd, kui aega on, siis mängin ühte või teist mängu - parima graafikaga, erinevate zanritega jne. Ja mis kõige parem - ma saan seda teha millal iganes ning lõpetada millal iganes - ei mingeid raidscheduleid, ei mingeid full-run`i kohustusi.
Oeh, olid ajad.
Aga õnne ja edu kõikidele huvilistele, kel aega ja viitsimist WoW`i edasi toksida. Kusagil sügaval-sügaval südames isegi kadestan teid veidi. Aga sügaval ja veidi
Krt LK pole veel enterist kohale jõudnud. Eesti postil "jäi" mu koopia hommikusest autost maha. Siiani olen sisustanud oma aega DKde boostimisega. Suht hästi saab raha _________________ jah
Patseerisin täna kodu lähedasse Selverisse. WOTLK seisis seal kenasti riiulil, ilge kihk tuli peale see kohe ära osta, kuid hetkel raha ja ajaga kitsas..arvatavasti kuskil detsember-jaanuar alustan ise Northrendi avastamisega.. : )
Seniks edu võidu kaheksakümne poole kihutamises. Põhiline, et avastamisrõõm ja pisiasjad suures võidujooksus tagaplaanile ei jääks. ; ) _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
300-700 queue minu serveris.
grats, kõik piixud kes tulid tagasi wotlki peale mingit aastast afki võivad end maha lasta. minge rerollige kuskil X serveris mitte ärge kütke vanade olijate queuesid üles.
..l.. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Mingi kala on sees nüüd, ma ei saa oma 60-day gamecard sisse panna -.- Panen koodi ära aj ütleb ERROR, wtf? just nagu võtsin selle ja kraapisin tagant ära+ kontrollisin mingi 18 korda seda koodi ja ei saa ikka aru milles viga on!
EDIT
Tore küll! kirjas on add gamecard ja seal kõrval mingi muu payment asi kus tuli tegelikult panna. vaja sellist teist linki toppida sinna siis!!!
Korras nüüd (ma ei tea mida ma teinud oleks, kui poleks nüüd wow saanud)
Mingi kala on sees nüüd, ma ei saa oma 60-day gamecard sisse panna -.- Panen koodi ära aj ütleb ERROR, wtf? just nagu võtsin selle ja kraapisin tagant ära+ kontrollisin mingi 18 korda seda koodi ja ei saa ikka aru milles viga on!
EDIT
Tore küll! kirjas on add gamecard ja seal kõrval mingi muu payment asi kus tuli tegelikult panna. vaja sellist teist linki toppida sinna siis!!!
Korras nüüd (ma ei tea mida ma teinud oleks, kui poleks nüüd wow saanud)
Mässama hakanud?
Muuseas, vahepeal oli Outlandis 1600 queuejat ;D.
Mingi kala on sees nüüd, ma ei saa oma 60-day gamecard sisse panna -.- Panen koodi ära aj ütleb ERROR, wtf? just nagu võtsin selle ja kraapisin tagant ära+ kontrollisin mingi 18 korda seda koodi ja ei saa ikka aru milles viga on!
EDIT
Tore küll! kirjas on add gamecard ja seal kõrval mingi muu payment asi kus tuli tegelikult panna. vaja sellist teist linki toppida sinna siis!!!
Korras nüüd (ma ei tea mida ma teinud oleks, kui poleks nüüd wow saanud)
Mässama hakanud?
Muuseas, vahepeal oli Outlandis 1600 queuejat ;D.
Kell 2 päeval sain Outlandi ilma queueta sisse. Nüüd ei julge enam välja logidagi, kuna mõni räägib, et pidi poolteist tundi järjekorras passima...
Jooksin selle dalarani kristalli juurde aga üttles ,et seda teleport stone on vaja vähemalt 1 kord kasutada ennem ,et sisse saada vms. Mis jama on? _________________ Aita suve, söö lund!
71 käes, 3h magab ja laseb 72 ära Questid on lahedad btw, jA UK sai ka mindud mingi fail taemiga kus tank ei suutnud bossi aggroda ja me 3 korda whipe saime. Nexuse saime guildi kaaslastega ilusti läbi joostud. Sain isegi mingi fist relva =D
Keegi 70-80 pve roogi talente oskab soovitada? Mingi FUll combat ja jäägid sub pidi päris hea olema. Pole veel sellist head talent soovitust googlest leidnud.
75 tunnike tagasi. Just tehti serverile resa, neegrid kurat!
Natuke nukker on nähe, kuidas sunwell warr sööb critte nagu sooje saiu Võib vist päris nõmedaks minna critimmunity taassaavutamine @ 80.
Ikka worldserver maas, neegrid x2!
Beta leveldamine aitas, muidu istuks iga questiga 10 minutit wowheadis ja uuriks kus ja mis teha tuleb. Nüüd lihtsalt nopib igavatest tsoonidest huvitavad questid välja, ning repquestid. Saaks 77 ära, oleks lihtne päeva lõpuks 80 teha icecrownis.
Ja ikka worldserver maas, neegrid x3! _________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Druiidid ei pea õnneks enam defensi taga ajama. Meil muretseb crit immunity eest talent.
Eile tankisin Nexust ja Utgarde Keepi. Üks wipe oli UK-s, kuna healer jooksis oom peale bossi esimest faasi.
Sain ka eile pool bari oma druiidiga tehtud ja DK ära proovitud. Polegi nii hull kui ma arvasin. Unholy DK tundub casterite surm olevat. _________________ jah
Lugesin kah selle loo läbi ja arvan, et see lock, kes siis ikkagi sai, exploitis täpselt sama palju, kui paladin - mõlemad kasutasid ju party-välist abi. Paladin isegi küsis (ja on tõestus/screenshot) GM käest üle, et kas ikka 100% tohib ja ei bannita. Sai positiivse vastuse ja panid mõtte käiku.
Lugesin kah selle loo läbi ja arvan, et see lock, kes siis ikkagi sai, exploitis täpselt sama palju, kui paladin - mõlemad kasutasid ju party-välist abi. Paladin isegi küsis (ja on tõestus/screenshot) GM käest üle, et kas ikka 100% tohib ja ei bannita. Sai positiivse vastuse ja panid mõtte käiku.
kuskilt mujalt foorumist jäi silma et nad farmisid mingi bossi spawn mobe üldse ja see pold tag'imisega üldse seotud.
kui kõik õge siis ma nõuaks blizzilt nende enda vea tunnistamist ja vähemalt loa andmise seisu olukorra ennistamist. Suht nõme kui blizz hakkab oma inimeste sõnu sööma. Ja minuteda pole see mingi exploit kui tagitakse. Ise leveldasin osaliselt oma warri teisel accil ka sarnaselt. Aga panin ka tähele, et tagitult ei saanud ikka 100% expi vaid mingi osa sellest.
Lugesin kah selle loo läbi ja arvan, et see lock, kes siis ikkagi sai, exploitis täpselt sama palju, kui paladin - mõlemad kasutasid ju party-välist abi. Paladin isegi küsis (ja on tõestus/screenshot) GM käest üle, et kas ikka 100% tohib ja ei bannita. Sai positiivse vastuse ja panid mõtte käiku.
kuskilt mujalt foorumist jäi silma et nad farmisid mingi bossi spawn mobe üldse ja see pold tag'imisega üldse seotud.
Jap, bossi spawn mobe, aga.. tema tagis ja party, milles ta sees polnud, tappis. Tema vist healis jms.
Ise ootasin eile tuttavat mängima, aga enne seda igavusest läksin siis oma retri palaga Shadow labi. Shadow lab sai siis pms 20 min farmitud üle 100k xp, mis tundub hetkel isegi parem, kui questimimne, sest peale xp saad sa ka veel paremaid itemeid eliit mobidelt
Aga arvatavasti WOTLK'i ostu sooritan juba lvl 68-69 peal, sest Northrendi saab vist alates lvl 68'st, kui ma õigesti olen aru saanud. _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
mustiCas, ja kuidas sa instas sees solona oled, kui sul party kõrval? 60sek timer hakkab tiksuma ja HSib su minema... nad exploitisid seda...
tsitaat:
Athene was exploiting, doesn't get more simple than that. Athene wasn't specific when he was talking to the GM, all he said was "mob tagging" and that's all.
What he was really doing was mob tagging AND exploiting how the instances work. When you leave a group while in a instance you have 1 minute before you get ported out of the instance, right? Well what athene and his group did was enter a instance, let the guy who wants the xp leave the group, the guy tags mobs, and the rest of the group kills the mobs and reinvites the guy before the 1 minute is up and he does it again. That's A LOT of xp, coming from a instance that's supposed to give decent xp for 5 people, all going to 1 person.
There's a difference from going out and tagging mobs outside of a instance and letting a group kill them for you than exploiting how instances work so you get more XP, sorta how Nymh did it. Nymh, while not in a group, tagged lots of mobs and let a healer heal him so Nymh gets all the XP.
mustiCas, ja kuidas sa instas sees solona oled, kui sul party kõrval? 60sek timer hakkab tiksuma ja HSib su minema... nad exploitisid seda...
tsitaat:
Athene was exploiting, doesn't get more simple than that. Athene wasn't specific when he was talking to the GM, all he said was "mob tagging" and that's all.
What he was really doing was mob tagging AND exploiting how the instances work. When you leave a group while in a instance you have 1 minute before you get ported out of the instance, right? Well what athene and his group did was enter a instance, let the guy who wants the xp leave the group, the guy tags mobs, and the rest of the group kills the mobs and reinvites the guy before the 1 minute is up and he does it again. That's A LOT of xp, coming from a instance that's supposed to give decent xp for 5 people, all going to 1 person.
There's a difference from going out and tagging mobs outside of a instance and letting a group kill them for you than exploiting how instances work so you get more XP, sorta how Nymh did it. Nymh, while not in a group, tagged lots of mobs and let a healer heal him so Nymh gets all the XP.
Ma arvan et nautimise all mõeldakse ikka vaikselt explorimist, uute asjade katsetamist ja kõike muud. Nautida mängu, rushimine ei saa olla nautimine kuna sa koguaeg põed et äkki lvldad liiga aeglaselt imo. Vaikselt levelimine ongi nautimine kuna siis sa ei põe midagi, teed seda mida tahad siis kui seda tahad teha.
Ma arvan et nautimise all mõeldakse ikka vaikselt explorimist, uute asjade katsetamist ja kõike muud. Nautida mängu, rushimine ei saa olla nautimine kuna sa koguaeg põed et äkki lvldad liiga aeglaselt imo. Vaikselt levelimine ongi nautimine kuna siis sa ei põe midagi, teed seda mida tahad siis kui seda tahad teha.
Sellise suhtumisega maailma top20 hulka ei saada. Lihtne.
Ise olen uimaselt uidanud ringi tykk aega, suurim tegelane ikka alles 58lvl .
Hakkab igavaks kiskuma minu jaoks, aga AH-s hangeldamine on muidugi _________________ ka pimedus liigub valguse kiirusega.
Seal videos pole 100% kõike näidatud. Samuti, Athene pole ühte väga tähtsat asja GM'le rääkinud, ehk siis sai nõusoleku küll, et võib teha, aga mitte seda, mida tema tegi.
Point on selles, et Athene küsis luba mobide taggimiseks, ehk siis märgistamiseks. Käib see nõnda, et keegi partyst väljas olev isik ründab mobi või karja mobe, märgistab nad ära, et tema saab experience nende käest, ning mingi grupp tapab need mobid maha tema eest. Sellega on kõik korras iseenesest, aga Athene exploitis mängumehaanikat, ehk siis ta tegi seda instance'is sees. Kui sa instance'is sees lähed partyst välja, siis sind teleporditakse 60 sekundi jooksul kohta, mis on sinu Heartstone'iga seotud. Nemad selle asemel, et seda teleporti saada, tegid uuesti invite inimesele, ja siis kickisid uuesti välja, ning kogu selle 60 sekundi jooksul see üks inimene, kes polnud partys, märgistas mobid ära ning siis healis teisi inimesi, kes need mobid maha tapsid (party ise pole experience'i üldse saanud, kõik läks vaid sellele esimesele märgistajale, ehk siis Athene'ile).
Seal videos pole 100% kõike näidatud. Samuti, Athene pole ühte väga tähtsat asja GM'le rääkinud, ehk siis sai nõusoleku küll, et võib teha, aga mitte seda, mida tema tegi.
Point on selles, et Athene küsis luba mobide taggimiseks, ehk siis märgistamiseks. Käib see nõnda, et keegi partyst väljas olev isik ründab mobi või karja mobe, märgistab nad ära, et tema saab experience nende käest, ning mingi grupp tapab need mobid maha tema eest. Sellega on kõik korras iseenesest, aga Athene exploitis mängumehaanikat, ehk siis ta tegi seda instance'is sees. Kui sa instance'is sees lähed partyst välja, siis sind teleporditakse 60 sekundi jooksul kohta, mis on sinu Heartstone'iga seotud. Nemad selle asemel, et seda teleporti saada, tegid uuesti invite inimesele, ja siis kickisid uuesti välja, ning kogu selle 60 sekundi jooksul see üks inimene, kes polnud partys, märgistas mobid ära ning siis healis teisi inimesi, kes need mobid maha tapsid (party ise pole experience'i üldse saanud, kõik läks vaid sellele esimesele märgistajale, ehk siis Athene'ile).
Täpsemalt buustisid Athene ja tema 3 sõpra mingit hunterit vist. Igastahes, Athene aitas kedagi teist buustida, mitte teda ei buustitud .
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.