|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sandman
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
03.11.2008 16:27:09
|
|
|
FullHD all mõeldakse pigem täispauk kooslust, ehk siis 1080p e. progressive.
Tõsi ta on, see termin on jäänud arusaamatuks päris paljudele.
_________________ Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
03.11.2008 16:32:02
|
|
|
| Valik langes siis LE37A558P3F`le. Loodetavasti pilt ei erine oluliselt suuremast LE40A558 vennast...reedel teab muljetada.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
03.11.2008 17:39:27
|
|
|
| tsitaat: |
Valik langes siis LE37A558P3F`le.
|
endal ka sama masin ja pilt on küll (pmst pildi järgi saigi see telku valitud).
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hunt24
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2004
|
06.11.2008 13:11:40
|
|
|
| Tekkis küsimus, et kas plasmatelerit tohib lapiti (tagumisel küljel) transporida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
06.11.2008 13:15:55
|
|
|
Üldiselt mitte, aga praktikas ei ole midagi juhtunud kui on transporditud, aga sellises asendis, ei tohi ta kaua olla.
| hunt24 kirjutas: |
| Tekkis küsimus, et kas plasmatelerit tohib lapiti (tagumisel küljel) transporida? |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandman
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
07.11.2008 02:26:19
|
|
|
Kui niimoodi transpordid, siis kindlasti peale transporti las telekas lihtsalt seisab ilma vooluta mingi aeg, siis pane alles tööle.
_________________ Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
07.11.2008 11:04:02
|
|
|
| Selle raha eest liiguvad 3nda seeria Samsungi mudelid. Hinnad on langenud ja langevad veel.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkinem
HV Guru

liitunud: 06.11.2004
|
07.11.2008 12:05:02
|
|
|
| Elionis hetkel ju tehnofriikide kampaania raames samsungi 32'' lcd ka 5990.-kr
|
|
| Kommentaarid: 329 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
07.11.2008 12:07:12
|
|
|
| millise Samsungi sa sealt 5990.- eeguga saad ?
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
07.11.2008 12:14:41
|
|
|
Experdi avamisnädalal ka 3.seeria Samsung 5999.-
Seda "A" ei tasu usalda, kui natuke juurde panna ja parem LCD saada, Samsungil 3 aastane garantii, mis peaks ka suhteliselt positiivne olema.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
09.11.2008 20:41:28
|
|
|
Millist mõju avaldavad arvutikõlarite satelliidid LCD ekraanile? Kineskoopil rikuvad värvid ära, kuid kas LCD-le ka mingisugust mõju avaldab.
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandman
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
09.11.2008 22:10:52
|
|
|
LCD ekraanile ei tohiks see mingit mõju avaldada, kuna siiski tegemist veidi teiste materjalide, struktuuride ja kogu loogikaga.
_________________ Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
10.11.2008 06:04:04
|
|
|
fkk...ma sain praegu päris vastiku ehmatuse...mu philipsi 7603D võttis lambist just ise tuurid sisse...päris käima küll ei läinud, vaid ekraani all see valguse riba hakkas põlema. veitsa aja pärast läks küll tagasi pimedaks... a ei istu mulle sellised asjad nagu eriti :S
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
10.11.2008 11:20:25
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| fkk...ma sain praegu päris vastiku ehmatuse...mu philipsi 7603D võttis lambist just ise tuurid sisse...päris käima küll ei läinud, vaid ekraani all see valguse riba hakkas põlema. veitsa aja pärast läks küll tagasi pimedaks... a ei istu mulle sellised asjad nagu eriti :S |
tead kusjuures ma 2 korda öösel kuulnud.. kui telekas teeb selle klõpsu, nagu läheks käima, kuid ei lähe, siis ~5 seki pärast käib jälle klõps nagu läheks kinni... nii et sa pole ainuke, telekas vahest teeb luugid lahti ja piilub kas keegi kodus ka on
sul uus FW peal? ehk aitab. krt mul pole mälupulka, välise hdd pealt ei hakand updatema.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
10.11.2008 11:36:12
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| fkk...ma sain praegu päris vastiku ehmatuse...mu philipsi 7603D võttis lambist just ise tuurid sisse...päris käima küll ei läinud, vaid ekraani all see valguse riba hakkas põlema. veitsa aja pärast läks küll tagasi pimedaks... a ei istu mulle sellised asjad nagu eriti :S |
tead kusjuures ma 2 korda öösel kuulnud.. kui telekas teeb selle klõpsu, nagu läheks käima, kuid ei lähe, siis ~5 seki pärast käib jälle klõps nagu läheks kinni... nii et sa pole ainuke, telekas vahest teeb luugid lahti ja piilub kas keegi kodus ka on
sul uus FW peal? ehk aitab. krt mul pole mälupulka, välise hdd pealt ei hakand updatema. |
no tavaliselt ma sel kellaajal magan, a eile läks tervis nii kehvaks ja pea oli nagu svamm ja siis passisin veits aega arvutis kuni teed jõin... ja kui see plõks käis, siis ma tõsiselt ehmatasin niisama on ta enne ka naksunud, a sellist asja pold ma enne küll kuulnud.
praegu on jah kõige uuem firmware peal.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
10.11.2008 11:41:56
|
|
|
| Renq kirjutas: |
no tavaliselt ma sel kellaajal magan, a eile läks tervis nii kehvaks ja pea oli nagu svamm ja siis passisin veits aega arvutis kuni teed jõin... ja kui see plõks käis, siis ma tõsiselt ehmatasin niisama on ta enne ka naksunud, a sellist asja pold ma enne küll kuulnud.
praegu on jah kõige uuem firmware peal. |
kellaaeg peaks ka umbes sama olema mil ta mul plõksib, kuna lähen teinekord varakult tööle 6-ks siis olen varem juba üleval ja olen kuulnud aga kui teada saad mida ta trikitab siis ütle mulle ka, äkki tahab süüa või midagi.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
11.11.2008 11:53:58
... |
|
|
| oskab keegi soovitadda 37-40 lcd...plasma mudlit millega saaks pc mänge pelada nrmaalselt et ei oleks suurt lagi? kuni 25.000 hinnaklass
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creative5
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2006
|
12.11.2008 13:46:29
|
|
|
Kumba eelistada, kui välja vahetada 10a vana 20 tolline kineskoop teler. Ma ei jaga neid asju nii väga, loogiliselt on ju 6000 uuem mudel kui 5000? Mõlemad Full-HD. Tehnilise poole pealt on nad ju ka jälle samad aga hind on erinev. Või jääb midagi head, paremat sellest LG seeriast 5000 ja 6000 vahele nagu 5010, 5020,5030? Või üldse LG võrreldes Sony või Samsung või Philipsiga on tunduvamalt odavam...hmm.
LG 42" LCD TV 42LG5000
LG 42" LCD TV 42LG6000
viimati muutis Creative5 12.11.2008 14:59:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neo
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2002
|
12.11.2008 13:56:28
|
|
|
6000 seerial on 100Hz TruMotion, mida 5000 seerial pole, muud vahet neil polegi vist. Olen kõrvutanud Samsung LE40A558 ja seda 5000 seeria LG-d, viimasel oli must kehvem kui samsal, kuidagi hall võrreldes Samsungi peaaegu ideaalse mustaga
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creative5
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2006
|
12.11.2008 14:44:25
|
|
|
| neo kirjutas: |
6000 seerial on 100Hz TruMotion, mida 5000 seerial pole, muud vahet neil polegi vist. Olen kõrvutanud Samsung LE40A558 ja seda 5000 seeria LG-d, viimasel oli must kehvem kui samsal, kuidagi hall võrreldes Samsungi peaaegu ideaalse mustaga  |
Nagu ütlesin eriti ei jaga seda teemat. Mis see TruMotion täpsemalt tähendab telekate puhul? Palju seda siis 5000-l on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neo
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2002
|
12.11.2008 14:59:56
|
|
|
5000 on tavaline 50Hz, TruMotion peaks tagama teravama ja sujuvama pildi, eriti just kiirete stseenide ajal, ehk siis "ei saki" ...vist
aga ülevaadetes just väga seda LG TruMotionit ei kiideta, pidi kehvem olema kui teiste tootjate sama süsteem...ei tea siis...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creative5
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2006
|
12.11.2008 17:13:05
|
|
|
Saki? Ei kujuta küll praegu ette....hmm.
Oskab keegi midagi veel lisada, see 50Hz eest 3000 rohkem küll välja käia ei tahaks. Kiiremates liigutustes annab tunda, nt mängides?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.11.2008 18:46:22
|
|
|
GNT keeras kägu LE37-ga, niiet sai võetud reaalselt laosolev LE40A558. Starmani analoogpilt on nii ja naa aga 10 meetrise HDMI kaabliga (~700.-) sai lauaarvutist päris hea 1080p pildi sisse. 1080p resol filmid näevad väga head välja ja tänu ATI HDMI audiole ei pidanud eraldi audiokaablit vedama
Igasugused dünaamilised kontrastsused ja liigsed pildiparandused (va. Movie Plus low peal) sai maha keeratud...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
12.11.2008 22:28:44
... |
|
|
| kuidas mängimisel laggiga lood on..? samsa 558-ga
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creative5
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2006
|
12.11.2008 22:45:58
|
|
|
On need hertsid siis nii olulised mängimise puhul või see kõigest psiasi? Aga see psisasi maksab uuema mudeli puhul 3tuhat eeku rohkem..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
12.11.2008 23:26:29
|
|
|
| Creative5 kirjutas: |
On need hertsid siis nii olulised mängimise puhul või see kõigest psiasi? Aga see psisasi maksab uuema mudeli puhul 3tuhat eeku rohkem..  |
mängudes on hertzid väga oluline, eriti online fps mängudes
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.11.2008 23:32:50
|
|
|
Sai proovitud GRID-i, Flatout Ultimate Carnage, Assassins Creed ja BiA: Hells Highway`d Xboxi puldiga kuna klaver/hiir ei ulatunud teisest toast Ei saaks öelda, et 558-ga mingi jube lag on, samas ma ei pannud "Game" reziimi ka telekat. Kui leian 5m USB pikenduse ja juhtmeta klaveri-hiire komplekti, siis saab onlain shuuterid ka ära proovida.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creative5
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2006
|
13.11.2008 01:22:34
|
|
|
On need hertsid siis nii olulised mängimise puhul või see kõigest psiasi? Aga see psisasi maksab uuema mudeli puhul 3tuhat eeku rohkem..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
13.11.2008 01:22:43
... |
|
|
| need olid siis xboxi mängud või pc peal?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
13.11.2008 01:33:54
|
|
|
http://www.faun.ee/et/node/3941
18 295.-
Teeb ära kõik mis 25-30ksed telekad
Full HD,
D-DVB Tuner
Ambilight
WooX kõlarid
100 muud asja
Pilt ja kõik on MEGA.
Reviewde hinnangud on 9-9,6/10nest
Ma olen poodides ringi vaadanud ja need 40 000.- kroonised ei ole ka nii head.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
13.11.2008 07:13:43
Re: ... |
|
|
| RyDos kirjutas: |
| need olid siis xboxi mängud või pc peal? |
PC peal...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
13.11.2008 09:04:30
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
http://www.faun.ee/et/node/3941
18 295.-
Teeb ära kõik mis 25-30ksed telekad
Full HD,
D-DVB Tuner
Ambilight
WooX kõlarid
100 muud asja
Pilt ja kõik on MEGA.
Reviewde hinnangud on 9-9,6/10nest
Ma olen poodides ringi vaadanud ja need 40 000.- kroonised ei ole ka nii head. |
tuletan meelde, et sel telekal on päris korralik input, või siis nagu wikipedias öeldakse, output lag, mis EI lase hästi mängida.
siiski lihtsalt teleri vaatamiseks on igati korralik.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
13.11.2008 11:09:54
|
|
|
Sharp LC-52X20E
Ei leia netist kuidagi vajalikku infot. Tal sisseehitatud tüüner. Aga ei leia, kas ta ka eesti Zuum DigiTV püüda oskab. Muidu tundub asjalik pill olema. Oskab keegi äkki aidata, kas saab sellega vaadata ka Zuumi?
Oskab keegi kommenteerida, kas sellist aparaati tasuks osta?
Tänud abistajatele!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
13.11.2008 11:25:20
|
|
|
Huvitav, sel sinupoolt osutatud lingil ju selgelt kirjas:
HDTV (MPEG4, H.264) -
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
13.11.2008 12:18:48
|
|
|
bladerunner, seda kriipsu (funktsiooni pudumist) peaksid ehk rõhutama, muidu võib ehk valesti aru saada
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creative5
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2006
|
13.11.2008 13:27:44
|
|
|
Selle isendiga aitab ka ikka mängida, ma mõtlen arvutiga ühendades?
LG 42" LCD TV 42LG6000
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
13.11.2008 21:09:41
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
http://www.faun.ee/et/node/3941
18 295.-
Teeb ära kõik mis 25-30ksed telekad
Full HD,
D-DVB Tuner
Ambilight
WooX kõlarid
100 muud asja
Pilt ja kõik on MEGA.
Reviewde hinnangud on 9-9,6/10nest
Ma olen poodides ringi vaadanud ja need 40 000.- kroonised ei ole ka nii head. |
tuletan meelde, et sel telekal on päris korralik input, või siis nagu wikipedias öeldakse, output lag, mis EI lase hästi mängida.
siiski lihtsalt teleri vaatamiseks on igati korralik. |
GTA IV ja mitut mängu veel mängitud seal peal, ei tähelda, et kuidagi kehvem oleks kui mõni teine LCD TV mille peal mängind pigem parem.
5ms ekraan ikkagi ju.
http://www.faun.ee/et/node/3941 Väga naljakalt hind kõigub seal, ise sain veits alla 18 000.- vahepeal maksab veits rohkem veits vähem aga parima hinnaga mis Eestis müügil on. VÄGA VIIS teler mängimiseks ja kõigeks muuks .
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
13.11.2008 22:23:41
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
http://www.faun.ee/et/node/3941
18 295.-
Teeb ära kõik mis 25-30ksed telekad
Full HD,
D-DVB Tuner
Ambilight
WooX kõlarid
100 muud asja
Pilt ja kõik on MEGA.
Reviewde hinnangud on 9-9,6/10nest
Ma olen poodides ringi vaadanud ja need 40 000.- kroonised ei ole ka nii head. |
tuletan meelde, et sel telekal on päris korralik input, või siis nagu wikipedias öeldakse, output lag, mis EI lase hästi mängida.
siiski lihtsalt teleri vaatamiseks on igati korralik. |
GTA IV ja mitut mängu veel mängitud seal peal, ei tähelda, et kuidagi kehvem oleks kui mõni teine LCD TV mille peal mängind pigem parem.
5ms ekraan ikkagi ju.
http://www.faun.ee/et/node/3941 Väga naljakalt hind kõigub seal, ise sain veits alla 18 000.- vahepeal maksab veits rohkem veits vähem aga parima hinnaga mis Eestis müügil on. VÄGA VIIS teler mängimiseks ja kõigeks muuks . |
VÄGA VIIS? ma paneks kolm heal juhul või midagi taolist. järelikult ei ole sa ka enne mänginud lcd'de peal millel see lag minimaalne oleks. hdtvtesti lehel olevatest teleritest oli mingine mudel, V seeria oma vist, millel lag oli mõõdetud 0-10ms. ma usun, et sellisega võiks päris okei mängida olla, a kuna ise pole proovinud, siis ei tea.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart57
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2001
|
14.11.2008 11:56:33
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
no tavaliselt ma sel kellaajal magan, a eile läks tervis nii kehvaks ja pea oli nagu svamm ja siis passisin veits aega arvutis kuni teed jõin... ja kui see plõks käis, siis ma tõsiselt ehmatasin niisama on ta enne ka naksunud, a sellist asja pold ma enne küll kuulnud.
praegu on jah kõige uuem firmware peal. |
kellaaeg peaks ka umbes sama olema mil ta mul plõksib, kuna lähen teinekord varakult tööle 6-ks siis olen varem juba üleval ja olen kuulnud aga kui teada saad mida ta trikitab siis ütle mulle ka, äkki tahab süüa või midagi. |
kas ta mitte ei kontrolli saadaolevaid kanaleid, mul nagu midagi manualist meelde
jäänud, et hommikul tsekib saadaolevad kanalid üle ja lülitab kanalid mis mälus, aga
reaalselt saada pole välja?
_________________ mart57 |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kamme
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2005
|
14.11.2008 14:06:26
|
|
|
Mida võimaldab DLNA Ethernet ühendus?
Kirjas, et saab vaadata pilte ja kuulata mp3-si,
aga kas mõni mudel võimaldab ka filme vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
14.11.2008 14:42:50
|
|
|
See on nüüd mitu head päeva tagasi postitatud aga ehk on abi, omal ka vaja millalgi 32" soetada ja põhimõtteliselt kaks esimest on ainukesed valikud mul üldse.
Sony pilt on enamasti ikka alla arvestust võrreldes Philipsi 9 seeria mudelitega, Pana oskan aint plasmade kohta öelda, need on hea pildiga, kuidas LCD'd on, seda ei tea. Miks oma valik ilmselt Philipsi kasuks läheb on kõige parem liikuva pildi kuvamine, olen näinud esitlusel Samsat, Philipsit, Sony ja Sharpi kõrvuti. Sony hakkis nagu segane ülesse ja alla igale poole, ühesõnaga kohutav. Samsa oli ok, kuni pilt liikus vasakule või paremale, ülesse alla kippus ka jõnksuma. Sharp oli suhtkoht ok isegi aga sellel mudelil (mudelit ei mäleta täpselt) olid värvid kole tuhmid. Philips oli ainuke, mis hoidis terava pildi igasuguse liikumisega. Samas eelmise aasat esitlusega võrreldes oli Sony ikka kõvasti paremaks läinud . Samsa samas kasutab läikivaid ekraane, mis päikesepasitega (isegi kui kaardinad ees toas on) kipub liigset läikima.
Kui sa veel ära pole ostnud ja miski mudel täpsemalt huvitab võid küsida, ma suht pea igapäev puutun nendega kokku
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.11.2008 16:22:43
|
|
|
| kamme kirjutas: |
Mida võimaldab DLNA Ethernet ühendus?
Kirjas, et saab vaadata pilte ja kuulata mp3-si,
aga kas mõni mudel võimaldab ka filme vaadata? |
http://www.dlna.org/home - siit leiad kõik vastused. DLNA on ühtne standard, nii et kehtib kõikide telekate kohta, millel see tugi.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
16.11.2008 18:27:24
|
|
|
| Kuidas saada arvutist HD pilti telerisse (nimelt mul mõned 1080p filmid mida tahaks vaadata). Telekal olemas HDMI pesa aga avutil pole?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
16.11.2008 18:35:54
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
| Kuidas saada arvutist HD pilti telerisse (nimelt mul mõned 1080p filmid mida tahaks vaadata). Telekal olemas HDMI pesa aga avutil pole? |
Videokaartiga kaasatulnud Component video dongli ja piisavalt pika vastava juhtmekomplekti abil.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
16.11.2008 18:47:03
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| jacuzzy kirjutas: |
| Kuidas saada arvutist HD pilti telerisse (nimelt mul mõned 1080p filmid mida tahaks vaadata). Telekal olemas HDMI pesa aga avutil pole? |
Videokaartiga kaasatulnud Component video dongli ja piisavalt pika vastava juhtmekomplekti abil. |
Hästivarustatud tehnikapoodides peaks saada olema ka DVI-HDMI kaablid, sellega saad kah.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
16.11.2008 18:57:35
|
|
|
| ok tänan
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
16.11.2008 18:59:45
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
| ok tänan |
Sõltuvalt, kui kaugel su arvuti telekast on, pead ilmselt ka heli (mitte segamine ajada Heli'ga) peale mõtlema.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
16.11.2008 19:26:03
|
|
|
Keegi targem oskab nõu äkki anda. Nimelt otsin 32" tollist telekat hinnaga kuni 11 tuhat. Milline oleks parim valik? Philips 32PFL7403D? või äkki midagi muud?
Suur tänu nõuandjatele!
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|