Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 03.11.2008 16:27:09 vasta tsitaadiga

FullHD all mõeldakse pigem täispauk kooslust, ehk siis 1080p e. progressive.
Tõsi ta on, see termin on jäänud arusaamatuks päris paljudele.

_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2008 16:32:02 vasta tsitaadiga

Valik langes siis LE37A558P3F`le. Loodetavasti pilt ei erine oluliselt suuremast LE40A558 vennast...reedel teab muljetada.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 03.11.2008 17:39:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Valik langes siis LE37A558P3F`le.

endal ka sama masin ja pilt on küll thumbs_up.gif (pmst pildi järgi saigi see telku valitud).

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunt24
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 06.11.2008 13:11:40 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus, et kas plasmatelerit tohib lapiti (tagumisel küljel) transporida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 13:15:55 vasta tsitaadiga

Üldiselt mitte, aga praktikas ei ole midagi juhtunud kui on transporditud, aga sellises asendis, ei tohi ta kaua olla.
hunt24 kirjutas:
Tekkis küsimus, et kas plasmatelerit tohib lapiti (tagumisel küljel) transporida?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 07.11.2008 02:26:19 vasta tsitaadiga

Kui niimoodi transpordid, siis kindlasti peale transporti las telekas lihtsalt seisab ilma vooluta mingi aeg, siis pane alles tööle. icon_exclaim.gif
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 10:26:26 vasta tsitaadiga

Oskab keegi midagi selle Altus 32 LCD kohta midagi head-halba öelda ?

https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377&tt=292&ttt=9180&ta=&t2=&tp=&ug=true&Smenyy=1374
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 11:04:02 vasta tsitaadiga

Selle raha eest liiguvad 3nda seeria Samsungi mudelid. Hinnad on langenud ja langevad veel.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004




sõnum 07.11.2008 12:05:02 vasta tsitaadiga

Elionis hetkel ju tehnofriikide kampaania raames samsungi 32'' lcd ka 5990.-kr
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 12:07:12 vasta tsitaadiga

millise Samsungi sa sealt 5990.- eeguga saad ?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 12:14:41 vasta tsitaadiga

Experdi avamisnädalal ka 3.seeria Samsung 5999.-

Seda "A" ei tasu usalda, kui natuke juurde panna ja parem LCD saada, Samsungil 3 aastane garantii, mis peaks ka suhteliselt positiivne olema.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 09.11.2008 20:41:28 vasta tsitaadiga

Millist mõju avaldavad arvutikõlarite satelliidid LCD ekraanile? Kineskoopil rikuvad värvid ära, kuid kas LCD-le ka mingisugust mõju avaldab.

Tänud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 09.11.2008 22:10:52 vasta tsitaadiga

LCD ekraanile ei tohiks see mingit mõju avaldada, kuna siiski tegemist veidi teiste materjalide, struktuuride ja kogu loogikaga.
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 06:04:04 vasta tsitaadiga

fkk...ma sain praegu päris vastiku ehmatuse...mu philipsi 7603D võttis lambist just ise tuurid sisse...päris käima küll ei läinud, vaid ekraani all see valguse riba hakkas põlema. veitsa aja pärast läks küll tagasi pimedaks... a ei istu mulle sellised asjad nagu eriti :S
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 10.11.2008 11:20:25 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
fkk...ma sain praegu päris vastiku ehmatuse...mu philipsi 7603D võttis lambist just ise tuurid sisse...päris käima küll ei läinud, vaid ekraani all see valguse riba hakkas põlema. veitsa aja pärast läks küll tagasi pimedaks... a ei istu mulle sellised asjad nagu eriti :S

tead kusjuures ma 2 korda öösel kuulnud.. kui telekas teeb selle klõpsu, nagu läheks käima, kuid ei lähe, siis ~5 seki pärast käib jälle klõps nagu läheks kinni... nii et sa pole ainuke, telekas vahest teeb luugid lahti ja piilub kas keegi kodus ka on icon_biggrin.gif
sul uus FW peal? ehk aitab. krt mul pole mälupulka, välise hdd pealt ei hakand updatema.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 11:36:12 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
Renq kirjutas:
fkk...ma sain praegu päris vastiku ehmatuse...mu philipsi 7603D võttis lambist just ise tuurid sisse...päris käima küll ei läinud, vaid ekraani all see valguse riba hakkas põlema. veitsa aja pärast läks küll tagasi pimedaks... a ei istu mulle sellised asjad nagu eriti :S

tead kusjuures ma 2 korda öösel kuulnud.. kui telekas teeb selle klõpsu, nagu läheks käima, kuid ei lähe, siis ~5 seki pärast käib jälle klõps nagu läheks kinni... nii et sa pole ainuke, telekas vahest teeb luugid lahti ja piilub kas keegi kodus ka on icon_biggrin.gif
sul uus FW peal? ehk aitab. krt mul pole mälupulka, välise hdd pealt ei hakand updatema.


no tavaliselt ma sel kellaajal magan, a eile läks tervis nii kehvaks ja pea oli nagu svamm ja siis passisin veits aega arvutis kuni teed jõin... ja kui see plõks käis, siis ma tõsiselt ehmatasin icon_razz.gif niisama on ta enne ka naksunud, a sellist asja pold ma enne küll kuulnud.

praegu on jah kõige uuem firmware peal.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 10.11.2008 11:41:56 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
no tavaliselt ma sel kellaajal magan, a eile läks tervis nii kehvaks ja pea oli nagu svamm ja siis passisin veits aega arvutis kuni teed jõin... ja kui see plõks käis, siis ma tõsiselt ehmatasin icon_razz.gif niisama on ta enne ka naksunud, a sellist asja pold ma enne küll kuulnud.
praegu on jah kõige uuem firmware peal.

kellaaeg peaks ka umbes sama olema mil ta mul plõksib, kuna lähen teinekord varakult tööle 6-ks siis olen varem juba üleval ja olen kuulnud aga kui teada saad mida ta trikitab siis ütle mulle ka, äkki tahab süüa või midagi.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 11.11.2008 11:53:58 ... vasta tsitaadiga

oskab keegi soovitadda 37-40 lcd...plasma mudlit millega saaks pc mänge pelada nrmaalselt et ei oleks suurt lagi? kuni 25.000 hinnaklass
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 16:57:25 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/91795/
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 13:46:29 vasta tsitaadiga

Kumba eelistada, kui välja vahetada 10a vana 20 tolline kineskoop teler. Ma ei jaga neid asju nii väga, loogiliselt on ju 6000 uuem mudel kui 5000? Mõlemad Full-HD. Tehnilise poole pealt on nad ju ka jälle samad aga hind on erinev. Või jääb midagi head, paremat sellest LG seeriast 5000 ja 6000 vahele nagu 5010, 5020,5030? Või üldse LG võrreldes Sony või Samsung või Philipsiga on tunduvamalt odavam...hmm.

LG 42" LCD TV 42LG5000
LG 42" LCD TV 42LG6000


viimati muutis Creative5 12.11.2008 14:59:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neo
HV kasutaja
neo

liitunud: 20.06.2002




sõnum 12.11.2008 13:56:28 vasta tsitaadiga

6000 seerial on 100Hz TruMotion, mida 5000 seerial pole, muud vahet neil polegi vist. Olen kõrvutanud Samsung LE40A558 ja seda 5000 seeria LG-d, viimasel oli must kehvem kui samsal, kuidagi hall võrreldes Samsungi peaaegu ideaalse mustaga icon_confused.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 14:44:25 vasta tsitaadiga

neo kirjutas:
6000 seerial on 100Hz TruMotion, mida 5000 seerial pole, muud vahet neil polegi vist. Olen kõrvutanud Samsung LE40A558 ja seda 5000 seeria LG-d, viimasel oli must kehvem kui samsal, kuidagi hall võrreldes Samsungi peaaegu ideaalse mustaga icon_confused.gif


Nagu ütlesin eriti ei jaga seda teemat. Mis see TruMotion täpsemalt tähendab telekate puhul? Palju seda siis 5000-l on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neo
HV kasutaja
neo

liitunud: 20.06.2002




sõnum 12.11.2008 14:59:56 vasta tsitaadiga

5000 on tavaline 50Hz, TruMotion peaks tagama teravama ja sujuvama pildi, eriti just kiirete stseenide ajal, ehk siis "ei saki" ...vist icon_smile.gif
aga ülevaadetes just väga seda LG TruMotionit ei kiideta, pidi kehvem olema kui teiste tootjate sama süsteem...ei tea siis...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 17:13:05 vasta tsitaadiga

Saki?icon_smile.gif Ei kujuta küll praegu ette....hmm.
Oskab keegi midagi veel lisada, see 50Hz eest 3000 rohkem küll välja käia ei tahaks. Kiiremates liigutustes annab tunda, nt mängides?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 18:46:22 vasta tsitaadiga

GNT keeras kägu LE37-ga, niiet sai võetud reaalselt laosolev LE40A558. Starmani analoogpilt on nii ja naa aga 10 meetrise HDMI kaabliga (~700.-) sai lauaarvutist päris hea 1080p pildi sisse. 1080p resol filmid näevad väga head välja ja tänu ATI HDMI audiole ei pidanud eraldi audiokaablit vedama thumbs_up.gif

Igasugused dünaamilised kontrastsused ja liigsed pildiparandused (va. Movie Plus low peal) sai maha keeratud...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 12.11.2008 22:28:44 ... vasta tsitaadiga

kuidas mängimisel laggiga lood on..? samsa 558-ga
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 22:45:58 vasta tsitaadiga

On need hertsid siis nii olulised mängimise puhul või see kõigest psiasi? Aga see psisasi maksab uuema mudeli puhul 3tuhat eeku rohkem.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 12.11.2008 23:26:29 vasta tsitaadiga

Creative5 kirjutas:
On need hertsid siis nii olulised mängimise puhul või see kõigest psiasi? Aga see psisasi maksab uuema mudeli puhul 3tuhat eeku rohkem.. icon_rolleyes.gif

mängudes on hertzid väga oluline, eriti online fps mängudes icon_wink.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 23:32:50 vasta tsitaadiga

Sai proovitud GRID-i, Flatout Ultimate Carnage, Assassins Creed ja BiA: Hells Highway`d Xboxi puldiga kuna klaver/hiir ei ulatunud teisest toast icon_razz.gif Ei saaks öelda, et 558-ga mingi jube lag on, samas ma ei pannud "Game" reziimi ka telekat. Kui leian 5m USB pikenduse ja juhtmeta klaveri-hiire komplekti, siis saab onlain shuuterid ka ära proovida.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 01:22:34 vasta tsitaadiga

On need hertsid siis nii olulised mängimise puhul või see kõigest psiasi? Aga see psisasi maksab uuema mudeli puhul 3tuhat eeku rohkem.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 13.11.2008 01:22:43 ... vasta tsitaadiga

need olid siis xboxi mängud või pc peal?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 13.11.2008 01:33:54 vasta tsitaadiga

http://www.faun.ee/et/node/3941

18 295.-

Teeb ära kõik mis 25-30ksed telekad

Full HD,
D-DVB Tuner
Ambilight
WooX kõlarid
100 muud asja

Pilt ja kõik on MEGA.

Reviewde hinnangud on 9-9,6/10nest

Ma olen poodides ringi vaadanud ja need 40 000.- kroonised ei ole ka nii head.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 07:13:43 Re: ... vasta tsitaadiga

RyDos kirjutas:
need olid siis xboxi mängud või pc peal?

PC peal...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 09:04:30 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
http://www.faun.ee/et/node/3941

18 295.-

Teeb ära kõik mis 25-30ksed telekad

Full HD,
D-DVB Tuner
Ambilight
WooX kõlarid
100 muud asja

Pilt ja kõik on MEGA.

Reviewde hinnangud on 9-9,6/10nest

Ma olen poodides ringi vaadanud ja need 40 000.- kroonised ei ole ka nii head.


tuletan meelde, et sel telekal on päris korralik input, või siis nagu wikipedias öeldakse, output lag, mis EI lase hästi mängida.

siiski lihtsalt teleri vaatamiseks on igati korralik.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 11:09:54 vasta tsitaadiga

Sharp LC-52X20E
Ei leia netist kuidagi vajalikku infot. Tal sisseehitatud tüüner. Aga ei leia, kas ta ka eesti Zuum DigiTV püüda oskab. Muidu tundub asjalik pill olema. Oskab keegi äkki aidata, kas saab sellega vaadata ka Zuumi?
Oskab keegi kommenteerida, kas sellist aparaati tasuks osta?
Tänud abistajatele!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 11:25:20 vasta tsitaadiga

Huvitav, sel sinupoolt osutatud lingil ju selgelt kirjas:
HDTV (MPEG4, H.264) -

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 12:18:48 vasta tsitaadiga

bladerunner, seda kriipsu (funktsiooni pudumist) peaksid ehk rõhutama, muidu võib ehk valesti aru saada icon_rolleyes.gif
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 13:27:44 vasta tsitaadiga

Selle isendiga aitab ka ikka mängida, ma mõtlen arvutiga ühendades?
LG 42" LCD TV 42LG6000
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 13.11.2008 21:09:41 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Unholy kirjutas:
http://www.faun.ee/et/node/3941

18 295.-

Teeb ära kõik mis 25-30ksed telekad

Full HD,
D-DVB Tuner
Ambilight
WooX kõlarid
100 muud asja

Pilt ja kõik on MEGA.

Reviewde hinnangud on 9-9,6/10nest

Ma olen poodides ringi vaadanud ja need 40 000.- kroonised ei ole ka nii head.


tuletan meelde, et sel telekal on päris korralik input, või siis nagu wikipedias öeldakse, output lag, mis EI lase hästi mängida.

siiski lihtsalt teleri vaatamiseks on igati korralik.


GTA IV ja mitut mängu veel mängitud seal peal, ei tähelda, et kuidagi kehvem oleks kui mõni teine LCD TV mille peal mängind pigem parem.

5ms ekraan ikkagi ju.

http://www.faun.ee/et/node/3941 Väga naljakalt hind kõigub seal, ise sain veits alla 18 000.- vahepeal maksab veits rohkem veits vähem aga parima hinnaga mis Eestis müügil on. VÄGA VIIS teler mängimiseks ja kõigeks muuks icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 22:23:41 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Renq kirjutas:
Unholy kirjutas:
http://www.faun.ee/et/node/3941

18 295.-

Teeb ära kõik mis 25-30ksed telekad

Full HD,
D-DVB Tuner
Ambilight
WooX kõlarid
100 muud asja

Pilt ja kõik on MEGA.

Reviewde hinnangud on 9-9,6/10nest

Ma olen poodides ringi vaadanud ja need 40 000.- kroonised ei ole ka nii head.


tuletan meelde, et sel telekal on päris korralik input, või siis nagu wikipedias öeldakse, output lag, mis EI lase hästi mängida.

siiski lihtsalt teleri vaatamiseks on igati korralik.


GTA IV ja mitut mängu veel mängitud seal peal, ei tähelda, et kuidagi kehvem oleks kui mõni teine LCD TV mille peal mängind pigem parem.

5ms ekraan ikkagi ju.

http://www.faun.ee/et/node/3941 Väga naljakalt hind kõigub seal, ise sain veits alla 18 000.- vahepeal maksab veits rohkem veits vähem aga parima hinnaga mis Eestis müügil on. VÄGA VIIS teler mängimiseks ja kõigeks muuks icon_biggrin.gif.


VÄGA VIIS? ma paneks kolm heal juhul või midagi taolist. järelikult ei ole sa ka enne mänginud lcd'de peal millel see lag minimaalne oleks. hdtvtesti lehel olevatest teleritest oli mingine mudel, V seeria oma vist, millel lag oli mõõdetud 0-10ms. ma usun, et sellisega võiks päris okei mängida olla, a kuna ise pole proovinud, siis ei tea.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 11:56:33 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
Renq kirjutas:
no tavaliselt ma sel kellaajal magan, a eile läks tervis nii kehvaks ja pea oli nagu svamm ja siis passisin veits aega arvutis kuni teed jõin... ja kui see plõks käis, siis ma tõsiselt ehmatasin icon_razz.gif niisama on ta enne ka naksunud, a sellist asja pold ma enne küll kuulnud.
praegu on jah kõige uuem firmware peal.

kellaaeg peaks ka umbes sama olema mil ta mul plõksib, kuna lähen teinekord varakult tööle 6-ks siis olen varem juba üleval ja olen kuulnud aga kui teada saad mida ta trikitab siis ütle mulle ka, äkki tahab süüa või midagi.


kas ta mitte ei kontrolli saadaolevaid kanaleid, mul nagu midagi manualist meelde
jäänud, et hommikul tsekib saadaolevad kanalid üle ja lülitab kanalid mis mälus, aga
reaalselt saada pole välja?

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kamme
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2005




sõnum 14.11.2008 14:06:26 vasta tsitaadiga

Mida võimaldab DLNA Ethernet ühendus?
Kirjas, et saab vaadata pilte ja kuulata mp3-si,
aga kas mõni mudel võimaldab ka filme vaadata?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 14:42:50 vasta tsitaadiga

See on nüüd mitu head päeva tagasi postitatud aga ehk on abi, omal ka vaja millalgi 32" soetada ja põhimõtteliselt kaks esimest on ainukesed valikud mul üldse.

Sony pilt on enamasti ikka alla arvestust võrreldes Philipsi 9 seeria mudelitega, Pana oskan aint plasmade kohta öelda, need on hea pildiga, kuidas LCD'd on, seda ei tea. Miks oma valik ilmselt Philipsi kasuks läheb on kõige parem liikuva pildi kuvamine, olen näinud esitlusel Samsat, Philipsit, Sony ja Sharpi kõrvuti. Sony hakkis nagu segane ülesse ja alla igale poole, ühesõnaga kohutav. Samsa oli ok, kuni pilt liikus vasakule või paremale, ülesse alla kippus ka jõnksuma. Sharp oli suhtkoht ok isegi aga sellel mudelil (mudelit ei mäleta täpselt) olid värvid kole tuhmid. Philips oli ainuke, mis hoidis terava pildi igasuguse liikumisega. Samas eelmise aasat esitlusega võrreldes oli Sony ikka kõvasti paremaks läinud icon_biggrin.gif. Samsa samas kasutab läikivaid ekraane, mis päikesepasitega (isegi kui kaardinad ees toas on) kipub liigset läikima.

Kui sa veel ära pole ostnud ja miski mudel täpsemalt huvitab võid küsida, ma suht pea igapäev puutun nendega kokku icon_razz.gif

Terror kirjutas:
Vaja linna 32" teler osta ning koostan väikest listi mille vahel valida, praegu seal järgmised mudelid:

Samsung 32" LCD TV LE32A656A
Philips 32" LCD TV 32PFL9603D
Panasonic Viera TX-32LZD85
KDL-32W4000

Oskab keegi midagi lisada ning olemasolevate kohta midagi pajatada?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 16:22:43 vasta tsitaadiga

kamme kirjutas:
Mida võimaldab DLNA Ethernet ühendus?
Kirjas, et saab vaadata pilte ja kuulata mp3-si,
aga kas mõni mudel võimaldab ka filme vaadata?


http://www.dlna.org/home - siit leiad kõik vastused. DLNA on ühtne standard, nii et kehtib kõikide telekate kohta, millel see tugi.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 18:27:24 vasta tsitaadiga

Kuidas saada arvutist HD pilti telerisse (nimelt mul mõned 1080p filmid mida tahaks vaadata). Telekal olemas HDMI pesa aga avutil pole?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 18:35:54 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
Kuidas saada arvutist HD pilti telerisse (nimelt mul mõned 1080p filmid mida tahaks vaadata). Telekal olemas HDMI pesa aga avutil pole?

Videokaartiga kaasatulnud Component video dongli ja piisavalt pika vastava juhtmekomplekti abil.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 18:47:03 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
jacuzzy kirjutas:
Kuidas saada arvutist HD pilti telerisse (nimelt mul mõned 1080p filmid mida tahaks vaadata). Telekal olemas HDMI pesa aga avutil pole?

Videokaartiga kaasatulnud Component video dongli ja piisavalt pika vastava juhtmekomplekti abil.


Hästivarustatud tehnikapoodides peaks saada olema ka DVI-HDMI kaablid, sellega saad kah. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 18:57:35 vasta tsitaadiga

ok tänan
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 18:59:45 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
ok tänan


Sõltuvalt, kui kaugel su arvuti telekast on, pead ilmselt ka heli (mitte segamine ajada Heli'ga) peale mõtlema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 19:26:03 vasta tsitaadiga

Keegi targem oskab nõu äkki anda. Nimelt otsin 32" tollist telekat hinnaga kuni 11 tuhat. Milline oleks parim valik? Philips 32PFL7403D? või äkki midagi muud?
Suur tänu nõuandjatele! beer_yum.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.