|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maolenlahe
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2008
|
19.07.2008 17:47:30
[X360] RRoD |
|
|
Palun rääkige sellest, mida see ring of death kujutab endast , mille tagajärjel tekib, kuidas ennetada, kuidas parandada.
Suure tänud ette.
Vabandust kui teema oli olemas, kui mina ei leidnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
19.07.2008 17:54:04
|
|
|
| Kui üle kuumeneb, ega seda eriti ennetada ei saagi, hoia korrialikult lihtsalt. Mitte kuskil kapis vms.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
19.07.2008 17:55:18
|
|
|
Sügise paiku või hiljem pidid uued boxid välja tulema millel ka uus GPU nondel ei tohiks rrodi enam tulla ... aga kes teab
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.07.2008 18:01:41
|
|
|
Ära mängi liiga palju järjest ja hoia asja hästi õhutatud kohas mitte kusagil nurgas kus soojus end koguda suudab.
RROD kohta on googlis ka 1000x1000 vastust. Kui keelt oskad loe sealt kah lisa. Mina sain nõnda aru et kui ülekuumeneb siis lihtsalt tõmmatakse jooted lahti muud midagi (paisub asi vms). Netis ka infi olnud et MS$ üritas raha gpu? pealt kokku hoida ja sealt see jama tekkiski.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
19.07.2008 18:47:38
|
|
|
| Mitte M ei üritanud raha kokku hoida, vaid kogu Xboxi projekt oli väljatulemiseks alles liiga toores. X360 teemas oli üks link intervjuule ühe developeriga, kes seda seletas.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schumi
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2008
|
19.07.2008 23:15:38
|
|
|
| Jah, Xbox 360 lagunemisprotsent on lausa 30%.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
19.07.2008 23:23:54
|
|
|
Schumi, 16%.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
19.07.2008 23:42:43
|
|
|
| UTFG! või vaata ametlikku xkasti teemat. Sada korda leierdatud asi...
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schumi
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2008
|
19.07.2008 23:47:17
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
Schumi, 16%.  |
Misiganes allikat kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
19.07.2008 23:48:17
|
|
|
Vanasti oli 30% siis langes see pärast mingit uuendust 16% peale, eks näis mis % pärast 60gb Xboxide on.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
19.07.2008 23:49:36
|
|
|
| M3rcury, jap. Ja kas mitte midagi taolist ei räägitud, et see 33% oli fake
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
20.07.2008 02:35:24
|
|
|
Eip vot 33% mingi fake oleks olnud, kuulen küll esimest korda, ikka microsoft minu arust kinnitanud, et 33% oli tõetruu, aga lihtsalt pärast Xboxi uuendust langes see 16% peale
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schumi
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2008
|
20.07.2008 10:21:31
|
|
|
| Jah, eelmise aasta ametlikud testid näitavad 33%-list lagunemist, mis on lausa katastrofaalne. Selle aasta algul tehti uued katsed ning lagunemisprotsent oli langenud 16,4%-le, mis on jätkuvalt jube võrreldes PS3 ja Wiiga (3-4%).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
20.07.2008 15:09:21
|
|
|
Kõik see, et ära mängi palju on bullshit.
Et nagu mul teine xbox. Mängisin suvel ühe kuu "iga päev" 10h ja ei muhvigi. Suri hoopis detsembrikülmas, kui panin 360 tööle, et korra aegis wingi mängida.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.07.2008 16:28:57
|
|
|
| Schumi kirjutas: |
| Jah, eelmise aasta ametlikud testid näitavad 33%-list lagunemist, mis on lausa katastrofaalne. |
see jutt on sul bullshit see number tuli sealt, et suurema e-poe keti esindaja ütles, et neile tuleb umbes iga kolmas konsool tagasi. või siis näita neid "ametlikke teste", mis su juttu kinnitavad.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
20.07.2008 18:24:04
|
|
|
| http://www.8bitjoystick.com/archives/jake_inside_source_reveal_the_truth_about_xbox_360_red_ring_of_death_failures.php kirjutas: |
Q: In your opinion what do you think the main cause of the Red Ring of Death failures have been?
RROD is caused by anything that fails in the "digital backbone" on the mother board. Also known as a core digital error. CPU, GPU, memory, etc. Bad parts, incompatible parts (timing problems) bad manufacturing process (like solder joints), misapplied heat sinks or thermal interface material, missing parts, broken parts, parts of the wrong value, missed test coverage. Any one or more, on any chip, or many other discrete components, would cause this. And many of the failures were obviously infant mortality, where they work when they leave the factory and fail early in use. The main design flaw was the excessive heat on the GPU warping the mother board around it. This would stress the solder joints on the GPU and any bad joints would then fail in early life.
There are also other significantly high failure rates in other areas, like the DVD. |
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
24.07.2008 12:55:19
|
|
|
Ah mehed mis te jamate. Sõber paneb juba kaks kuud Xbox360 tõõle rätikuga, ning asi fungab, läheb aega aegajalt rätikupeale lihtsalt
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
24.07.2008 16:42:48
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Ah mehed mis te jamate. Sõber paneb juba kaks kuud Xbox360 tõõle rätikuga, ning asi fungab, läheb aega aegajalt rätikupeale lihtsalt  |
räägi mulle sellest rätikuga käivitamisest...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.07.2008 16:45:38
|
|
|
| Paned xboxi rätiku/teki vms sisse nii, et õhk ei pääseks kuskilt ligi. Siis 20 minutit hoiad töötamas teda.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
24.07.2008 16:46:35
|
|
|
| mis selle mõtte on?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
24.07.2008 16:48:28
|
|
|
Sulab kokku jälle
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
24.07.2008 16:52:54
|
|
|
| See rätiku variant lõhub rohkem, kui aitab, kui rrod on siis garantii või x-clamp fix.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
24.07.2008 17:01:49
|
|
|
| nah kirjutas: |
| See rätiku <b>variant</b> lõhub rohkem, kui aitab, kui rrod on siis garantii või x-clamp fix. |
mis sa teeb x360-ga millel aeg, mille jooksul remonditakse tasuta katkend ja error e73?(3 punast tuld) x-clamp ei aita... ainult kuumapuhur ja see tekivärk
'
edit: imo mul pandi garantii asemele ,,aeg mille jooksul remonditakse tasuta´´
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
24.07.2008 17:06:27
|
|
|
Miks peaks garantii katkenud olema? 3a pidi olema rrodi korral ...
Ja kui sa x-clampi kohta uurid natuke rohkem, siis viimane step on ka kuumutamine, et ventikad ühendatakse lahti ja kuumutatakse kuni 2 red ringine ehk overheat warning vms ja see tekivärk lõhub teisi komponente kondekaid jne.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
24.07.2008 17:08:25
|
|
|
| nah kirjutas: |
Miks peaks garantii katkenud olema? 3a pidi olema rrodi korral ...
Ja kui sa x-clampi kohta uurid natuke rohkem, siis viimane step on ka kuumutamine, et ventikad ühendatakse lahti ja kuumutatakse kuni 2 red ringine ehk overheat warning vms ja see tekivärk lõhub teisi komponente kondekaid jne. |
katkend sest konsool lahti võetud ja kleebised lõhutud, tean X-clampi kohta kuid ega see error e73 ei paranda(võibolla kuni kaheks kuuks)
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tame
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2007
|
24.07.2008 17:18:45
|
|
|
| ot: |
| ertr2 kirjutas: |
| edit: imo mul pandi garantii asemele ,,aeg mille jooksul remonditakse tasuta´´ |
See juhtus seetõttu, et sa kirjutasid g asemel k. |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
24.07.2008 17:30:45
|
|
|
ertr2,
| tsitaat: |
Hi,
I just discovered the actual cause of the problem a missing transistor me thinks thats what it is directly under the CPU, literally the thing has got too hot and its dropped right off.
Nice one M$.
|
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
24.07.2008 17:34:12
|
|
|
| nah kirjutas: |
Miks peaks garantii katkenud olema? 3a pidi olema rrodi korral ...
|
2a meil
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
24.07.2008 18:16:07
|
|
|
Moditud konsoolil nagu garantii ei kehti, see ka põhjus miks rätikut kasutatakse
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus645
HV veteran
liitunud: 04.01.2007
|
24.07.2008 18:38:05
|
|
|
Kas se on noormaalne kui xboxi seest kostub mingisgune klikiv heli kui konsooli ümber keerata.kõlab umbes nagu oleks kruvi lahti.
ma ikka paen teadma alati
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.07.2008 18:51:56
|
|
|
| Mul on ka see. Ma ei paanitseks pigem : )
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus645
HV veteran
liitunud: 04.01.2007
|
24.07.2008 19:07:10
|
|
|
mis värk se on??
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
24.07.2008 19:20:00
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Moditud konsoolil nagu garantii ei kehti, see ka põhjus miks rätikut kasutatakse  |
Flashitud konsoolil kehtib
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
26.07.2008 02:28:29
|
|
|
No ikka ei kehti küll, kui suutsid kleepsu katki teha, kui suudad tervelt tagasi panna, siis pole sul üldse probleeme
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
26.07.2008 16:41:50
|
|
|
| M3rcury kirjutas: |
No ikka ei kehti küll, kui suutsid kleepsu katki teha, kui suudad tervelt tagasi panna, siis pole sul üldse probleeme  |
tähendab ma ei tea ma räägin kasutaja coolest consoolist mida ma ei julge osta kuna kardan et ei saa korda teha.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin909
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2008
|
09.11.2008 14:06:09
|
|
|
| nah kirjutas: |
Sügise paiku või hiljem pidid uued boxid välja tulema millel ka uus GPU nondel ei tohiks rrodi enam tulla ... aga kes teab  |
äkki saaks minu xbox360 midagi ette võtta sooviks kontakti saada
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
09.11.2008 14:08:51
|
|
|
martin909, Kirjuta PS-sis mulle ja mis error koodiga tegu on?
Hoia sync nuppu all ja vajuta Eject 4 korda, märgi iga kord punaste tuldede arv üles, kui ejecti vajutad ja kirjuta mulle ps-is ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakas
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2004
|
10.11.2008 22:12:12
|
|
|
No nii, eile ütles mul ka (alles) siit ostetud xbox360 üles. Sellel oli xclamp tehtud. Tänu sellele arvasingi, et masin täitsa otsas, kuni komistasin kustukummi trikki peale googles. Täna ostsin tiimarist 6.50 maksva kustukummi ja koduextrast 9.90 kr maksva kahepoolse teibi ja tegini trikki ära ja ülla ülla ASI TOIMIS!
Ma annan lingi ka: http://www.eurasia.nu/wiki/index.php?pagename=Xbox360EraserFixError0102
Muidugi kustukummi peab vast millegi parema vastu vahetama, aga eks näis. Igatahes põhjuseks oli vist see, et ma panin xbox-i PS3 -me kõrvale ja too tappis xbox -i oma kuumusega ära. Nüüd läheb xbox-ile 120x120 ventilaator peale ja asi korras (loodan). 8)
Ega keegi ei oska öelda kust voolu üldse xbox -il võtta saab?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
10.11.2008 22:15:16
|
|
|
Pihlakas, pane 0,7 mm telefoni kaart või kehtivuse kaotanud kaubamaja partnerkaart ajab ka asja ära ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakas
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2004
|
10.11.2008 22:19:41
|
|
|
Kuidagi jube kahtlaselt pingule jäi see emaplaat, seal lehel oli, et 4mm paksud kummi tükkid. Ma panin 3mm ja ikka tundusid kuidagi hirmus suured. Lisaks siis muidugi 1mm paksune kahepoolne teip ka.
Ega midagi ära ei lõhu?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
10.11.2008 22:30:25
|
|
|
| Pihlakas, ah see on jura, ma mõtlesin et ikka kiibi alla, need krediitkaardi jupid, et kiipi alla pressiks ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DumptyLook
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2008
|
10.11.2008 22:31:53
|
|
|
| nah, Palju need thermopastad maksavad mida xboxi gpu'le määrida ja kas sa teostad RRod? parandust , kui jah siis mis hinnaga? Soovi ei ole aga huvi tuleviku ees
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
10.11.2008 22:45:23
|
|
|
| DumptyLook, kõige parem on AS5 või MX2, kuid kärab see nexus kah 8)
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakas
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2004
|
10.11.2008 22:45:27
|
|
|
| nah, ta pressibki mälu kiipe vastu emaplaati. Kuigi jah see vast ajutine värk, homme tööjuures lõika ühe korraliku augu ja panen 120x120 vendi peale. Siis võtan need kustukummid sealt alt ära.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
10.11.2008 22:46:32
|
|
|
| Pihlakas, viga ikka gpus, mitte mäludes, need junnid painutavad seda plaati nii, et kontakt tuleb tagasi, ja xclampid tuleb üldse ära võtta ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakas
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2004
|
10.11.2008 22:56:39
|
|
|
| Need X kujulised klambird on juba eelmise omaniku poolt ära võetud ja asemele pandud korralikud poldid ja mutrid. Aga mis gpu värgist sa räägid?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakas
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2004
|
10.11.2008 23:12:25
|
|
|
| Kui seda teha. Siis võimalus, et rrod uuesti tuleb on kui suur ei oska öelda? Kuna sa ise tegeled nende parandamisega siis kui palju konsoole uuesti pe***e läinud on?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
10.11.2008 23:29:17
|
|
|
Ega ei oskagi nii öelda, selle meetodiga sain 0020 errorist lahti, aga vahepeal viskas rrodi tagasi, siis restart teha konsoolile ja käras edasi, samas ei kuumutanud toda konsooli kah ...
Muidu ülejäänd konsoolid 0102 errorid näiteks on hästi vastu pidanud ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|