Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 210, 211, 212  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.11.2008 02:36:42 vasta tsitaadiga

proovisin ära ja see xml värk ei funka. Krt need Amprid on küll üle mõistuse suured imo icon_neutral.gif Homme proovin vanemaid drivusid. Nüüd aga magama
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 08.11.2008 03:03:23 vasta tsitaadiga

edit /add
killi kôik muud ''profiilid'' ara - resa - siiis tee nagu see jutt seal enne ... //'' xml edit ... ''''
--------

vanemate draiveritega e. cd plaadiga -mis mul kaardiga kaasas on - on enam vähem amprid saab ~ 12.xx peale
aga siis pole CCC Fan reguleerimise vôimalust --
jamad algavad siis - kui installid uue draiveri (eelmise voi siis FC2-hotfix) siis oled alguses tagasi ilmselt

nüüd muudad selle xml i ära ja saad olla rahul icon_smile.gif kuni hakkad ccc näiteks klokke muutma ... kui miskit muudad - peale jargmist resa on sama nu:s
'' tra see on mul juba ''sada korda '' endal labiproovitud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 05:25:46 vasta tsitaadiga

RV770 refresh icon_eek.gif võib midagi head tulla . Huvitav millal see välja võiks tulla ?
Ja kui the INQ juttu uskuda , siis GT200b midagi väga head ei tõota , aga eks AMD/ATi eriti riskida ei saa .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.11.2008 12:09:03 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Selline asi et .. kui PC käima läheb siis X2 on GPU CORE 1 idles 800mhz ... naq powerplay ei töötax :S nii kui panen korrax 3D nt mingi mängu käima või bench ja siis sulgen langeb kohe Core1 507 peale icon_wink.gif
Lootused un suured aga loodan et varsti suudab ATI oma powerplay ära fixida icon_smile.gif kõik naq töötab ilusti ainuke mure et bootides kohe CORE1 3D mhz peale... jään ootama icon_smile.gif
Driverix siis hotfix2 või kuidas seda nimetada icon_biggrin.gif hotfix_vista32-64_8-551-1-71310

Seda sa ilmselt jäädki ootama icon_wink.gif Või lähed ise biosi kallale..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 14:52:23 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Seda sa ilmselt jäädki ootama icon_wink.gif Või lähed ise biosi kallale..


Asi ei ole BIOS !!! Asi on driverites icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.11.2008 15:31:21 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Seda sa ilmselt jäädki ootama icon_wink.gif Või lähed ise biosi kallale..


Asi ei ole BIOS !!! Asi on driverites icon_exclaim.gif


Seda enam sa jäädki ootama icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 15:33:47 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Seda sa ilmselt jäädki ootama icon_wink.gif Või lähed ise biosi kallale..


Asi ei ole BIOS !!! Asi on driverites icon_exclaim.gif


Bios mod ei anna midagi nagu Kremka kirjutas ehk need driverid millega kaart tuli ja sideport toega driverid olid sample ehk testi driverid nendega toimis ka powerplay ilusti ja oli ka vist catalyst 8.8 mis toimis veel. See et nüüd ati seda fixima hakkaks näed ainult und. Beta driveri testijad on jobud ja ei vaata ATT või gpu-z kellasid hiljem ehk peale 2-te rebooti. JA kui lased 3d app käima siis nagu toimib asi peale mängust väljudes.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.11.2008 16:38:40 vasta tsitaadiga

Nii, proovisin 8.9 drivusid - installib ilusti kõik ära aga VDDC current näitab ikkagi idles ~22A ning lisaks esimest korda kogen ati drivudega sellist asja, et peale ~30sec winnis istumist teeb arvuti resa ja peale resa samamoodi (liiga vanad drivud sellele kaardile?). Uuesti puhtaks, 8.10 peale ja VDDC current näitab ikka idles ~22A, muidu on drivud stabiilsed ja powerplay töötab ka ilusti.
Krt, ei teagi mida nüüd teha... kas see OC versioon peabki selliseid VDDC Ampreid näitama? icon_confused.gif Selle .xml faili muutmine ei aidanud ka. Järgmine samm BIOS`i kallale? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.11.2008 16:39:22 vasta tsitaadiga

CorsairX, Mis teema sul nende amprtega, kui temp korras ok ju. icon_rolleyes.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.11.2008 17:00:16 vasta tsitaadiga

Veel üks HD4850 X2 ülevaade
Sapphire Radeon HD4850 X2 2048MB Graphics Card
http://www.bigbruin.com/2008/4850x2_1

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.11.2008 17:01:36 vasta tsitaadiga

CorsairX, Pole neil drivudel viga midagi asi ilmselt tihendis kes monitori ja tooli vahel icon_idea.gif icon_lol.gif
See 22A tuleb vast jah siiski sellest,et sul OC peal thumbs_up.gif Las keegi proovib oma def kaardiga lükata sama OC selga mis sul on ja siis saab võrrelda angel omab 1Gb versiooni las ta proovib beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 08.11.2008 17:56:51 vasta tsitaadiga

omgwtf, Jajah pole sellel ATI'l viga midagi.. kus teemades CorsairX igal pool kaitses ATI't... ja nüüd sai ise uue kaardi ja krt jamasid kui palju, et juba biose kallal väljas icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.11.2008 19:09:05 vasta tsitaadiga

omgwtf & TruePlaya, drivud on OK. Sain aru milles 8.9 probleem oli - catalyst install manager oli uninstallimata jäänud ja sealt tuli ilmselt mingi kala (jah olen loll jne... rõõmustage nVidioodid icon_lol.gif ). Enivei tundub, et need amprid on jah vist OC versioonile omased icon_rolleyes.gif Igatahes kõik drivud töötavad ideaalselt (8.9, 8.10 ja 8.11beta) ning powerplay ka kõigiga ok thumbs_up.gif Lihtsalt mind teevad natuke murelikuks need kaardi VDDC amprid... samas kui nad nii on ju siis peavad ka olema. Igatahes erinevad driverid neid ampreid kuidagi ei muutnud.

Ja ma ei ole mingi ati kaitsja. Lihtsalt siiani ei ole ati kaartide ja drivudega põmst. mingeid probleeme olnud.


viimati muutis CoiL 08.11.2008 19:12:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 19:12:28 vasta tsitaadiga

nii päeval oli igav ja sai siis oma kaarti tuunitud vähe ja tulemus on supervaikne kaart icon_biggrin.gif

orginaal kaart masinas

orginaal

siin siis sai veitsa lihvitud ka et kontakt parem oleks ( orginaal pasta oli kivistunud icon_eek.gif )

siin siis uus pasta ja mäludele zalmani radikad

nii siin siis radikas peal jälle

ja nüüd uus vurr peale icon_biggrin.gif

juhtmed korda icon_razz.gif

kaart tagasi masinasse

IT WORKS icon_biggrin.gif ja vaikus ongi majas icon_razz.gif

temperatuurid jäid suht samaks full loadis üle 70 ei lähe icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 19:14:50 vasta tsitaadiga

sessa, jahutuse poolest suht sama vist? suht ühesugused näevad välja jahutused icon_biggrin.gif teisel siis veidike vaiksem vent jah
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.11.2008 19:16:26 vasta tsitaadiga

sessa, see jutt sobiks vast rohkem graafikakaardi jahutuse teemasse. Aga kas lihtsam ei oleks olnud orig. vent madalamal voldil tööle panna? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 19:37:13 vasta tsitaadiga

nu siis olid tempid kõrgemal jahutus on sama ajah aga vent teine ning mäluradikad ka tmepide vahe on umbes 10c siis enne oli idles 60 midagi ja mängimiseajal siis 80
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 09.11.2008 15:23:52 vasta tsitaadiga

PowerColor Radeon HD 4850 GDDR4 unveiled
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
PowerColor launches first Radeon HD 4850 comes with 512MB GDDR4 memory.

- GPU: 625MHz
- Memory: 2200MHz
- 256-bit
- 800x stream processors
- Equipped with Professional Cooling system, 10C cooler than reference boards.

http://www.donanimhaber.com/NewsDetail.aspx?Id=11605

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 15:39:29 vasta tsitaadiga

nvidia ei kasutagi vist gddr4...huvitav mix
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 15:51:01 vasta tsitaadiga

Huvitav palju see GDDR4 juurde annab siis icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 15:52:31 vasta tsitaadiga

henri200, ma kuulnud (midagi faktilist kuskilt lugenud pole), et gddr3 ja gddr4 vahe praktiliselt olematu. Kuidas ja miks, ei oska ise ka öelda, kuid ehk keegi oskab paremini valgustada. icon_wink.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 15:53:26 vasta tsitaadiga

jnt, mul ka see kõrva jäänud. Kuid mingit reaalset testi pole näinud, ehk nüüd näeb siis icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 16:31:07 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
omgwtf & TruePlaya, drivud on OK. Sain aru milles 8.9 probleem oli - catalyst install manager oli uninstallimata jäänud ja sealt tuli ilmselt mingi kala (jah olen loll jne... rõõmustage nVidioodid icon_lol.gif ). Enivei tundub, et need amprid on jah vist OC versioonile omased icon_rolleyes.gif Igatahes kõik drivud töötavad ideaalselt (8.9, 8.10 ja 8.11beta) ning powerplay ka kõigiga ok thumbs_up.gif Lihtsalt mind teevad natuke murelikuks need kaardi VDDC amprid... samas kui nad nii on ju siis peavad ka olema. Igatahes erinevad driverid neid ampreid kuidagi ei muutnud.

Ja ma ei ole mingi ati kaitsja. Lihtsalt siiani ei ole ati kaartide ja drivudega põmst. mingeid probleeme olnud.


Endal oli sama kala ja sai abi ATI Tray Toolsist v1.6.9.1369.Kus sai tehtud 2Dprofiil ja 3D profiil + veel sai fanni kiirused tehtud vastavalt tembi tõusule ning sai GPU volti madalamale lasta ja tõsta.
Ühesõnaga olen rahul ja töötab paremini kui powerplay icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Enne lasi ainult GPU 500MHz peale ja kõik.Nüüd aga:
Spoiler Spoiler Spoiler

ja mängudes läheb nii:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 16:37:34 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
henri200, ma kuulnud (midagi faktilist kuskilt lugenud pole), et gddr3 ja gddr4 vahe praktiliselt olematu. Kuidas ja miks, ei oska ise ka öelda, kuid ehk keegi oskab paremini valgustada. icon_wink.gif


Jah siin foorumites on pikalt juttu olnud 3870 ddr3 vs ddr4 versioonist. Hinnaavhe kippus neil pidevalt 500.- kanti olema, aga performance vahe pea olematu.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 16:42:30 vasta tsitaadiga

ATT on hea jubin saab kellata mõlemit kaarti x2 peal endal kellad core 800 1.3v mem 975. Folding@home stabiilne.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 09.11.2008 17:05:38 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
ATT on hea jubin saab kellata mõlemit kaarti x2 peal endal kellad core 800 1.3v mem 975. Folding@home stabiilne.

Kuidas sa volti juurde panid? Ära räägi ,et softiga.Olen proovind aga ei tööta mul. icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.11.2008 17:05:52 vasta tsitaadiga

Softiga ikka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2008 17:38:42 vasta tsitaadiga

hd4870-l ei saa softiga vcoret tõsta.
st number muutub küll suuremaks aga volt jääb ikka samaks sest tal juba nn max vcore mis softiga panna saab.
hd4850-l saab tiba vcoret tõsta.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 09.11.2008 17:54:07 vasta tsitaadiga

Õnneks Chidori abiga sain reflashitud enda HD4870 ja orig. bios tagasi pandud ning asi töötab banana_dance.gif
Panen vist asja müüki...asjal on peal S1 Rev2 ja Scythe 120mm vent...peenikesed mälu radikad on ka välja vahetatud S1 omade vastu...GPU OC on 860-870Mhz thumbs_up.gif
Kuna plaanis 280GTX soetada icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 18:07:09 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Margus kirjutas:
ATT on hea jubin saab kellata mõlemit kaarti x2 peal endal kellad core 800 1.3v mem 975. Folding@home stabiilne.

Kuidas sa volti juurde panid? Ära räägi ,et softiga.Olen proovind aga ei tööta mul. icon_neutral.gif


Selle asja nimi on bios flash ja isegi -f ei kasutanud ja nüüd valin ATT-ga folding@home jaoks sellised kellad ja voldid. Bios date 09/08/08

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.11.2008 19:15:09 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
CorsairX kirjutas:
omgwtf & TruePlaya, drivud on OK. Sain aru milles 8.9 probleem oli - catalyst install manager oli uninstallimata jäänud ja sealt tuli ilmselt mingi kala (jah olen loll jne... rõõmustage nVidioodid icon_lol.gif ). Enivei tundub, et need amprid on jah vist OC versioonile omased icon_rolleyes.gif Igatahes kõik drivud töötavad ideaalselt (8.9, 8.10 ja 8.11beta) ning powerplay ka kõigiga ok thumbs_up.gif Lihtsalt mind teevad natuke murelikuks need kaardi VDDC amprid... samas kui nad nii on ju siis peavad ka olema. Igatahes erinevad driverid neid ampreid kuidagi ei muutnud.

Ja ma ei ole mingi ati kaitsja. Lihtsalt siiani ei ole ati kaartide ja drivudega põmst. mingeid probleeme olnud.


Endal oli sama kala ja sai abi ATI Tray Toolsist v1.6.9.1369.Kus sai tehtud 2Dprofiil ja 3D profiil + veel sai fanni kiirused tehtud vastavalt tembi tõusule ning sai GPU volti madalamale lasta ja tõsta.
Ühesõnaga olen rahul ja töötab paremini kui powerplay icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Enne lasi ainult GPU 500MHz peale ja kõik.Nüüd aga:
Spoiler Spoiler Spoiler

ja mängudes läheb nii:
Spoiler Spoiler Spoiler


No mul selle powerplay`ga probleeme ei ole. Lihtsalt need Amprid selle GPU Caps Viewer (fur render test) peale tõusid ~82A peale.
Kõik 3DMargid näitavad max 48A ja mängudes ~44-46A max. Ühesõnaga kõik on korras ja see krdi GCV test annab lihtsalt mingit megajulma
koormust asjale icon_biggrin.gif Pohh see test, ega ma seda 24/7 ei jooksuta.
Btw, see AC S1 rev.1 pikk radikas jahutab koos OCZ Freeze termopastaga VDDC ahelat väga hästi:

Pildil 3DMark06 testi graafik.
Hetkel korralik home-made radikas veel tegemisel icon_wink.gif

rycyve, kui palju sa sellele idle ja load olekule volti määrasid? Mul rivatuner ütleb idles 1,2V (500MHz) ja loadis 1,262 (780MHz).
Hetkel veel mõned testid "tootja" oc-ga jooksutada ja siis suundun kellade kallale ja ilmselt mingi hetk plaanis BIOS flash
koos stab. oc kelladega ja idle kellad ka allapoole icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 09.11.2008 21:47:32 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Veel üks HD4850 X2 ülevaade
Sapphire Radeon HD4850 X2 2048MB Graphics Card
http://www.bigbruin.com/2008/4850x2_1

imelikud mängud on testis pluss hiilgab see kaart ning tema vennad müratootlikkusega. Kahju.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 22:51:34 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
henri200, ma kuulnud (midagi faktilist kuskilt lugenud pole), et gddr3 ja gddr4 vahe praktiliselt olematu. Kuidas ja miks, ei oska ise ka öelda, kuid ehk keegi oskab paremini valgustada. icon_wink.gif

Vahe on peaagu olematu , kuna GDDR4-l on kõrgem latency , niiet kellad kõrgemad , aga perfi vahe olematu .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.11.2008 23:03:24 vasta tsitaadiga

Kasutaja Gljukats oli mingi aeg head ülevaated teinud HD3870 GDDR4 vs. GDDR3 ja GDDR3 andis kokkuvõttes paremaid tulemusi (kellus vist kaugemale ka).
Ei usu, et see GDDR4 mälu sellele HD4850-le erilist boosti toob icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 10.11.2008 00:18:18 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Kasutaja Gljukats oli mingi aeg head ülevaated teinud HD3870 GDDR4 vs. GDDR3 ja GDDR3 andis kokkuvõttes paremaid tulemusi (kellus vist kaugemale ka).
Ei usu, et see GDDR4 mälu sellele HD4850-le erilist boosti toob icon_rolleyes.gif

GDDR4 suht fail kui nii öelda võib, vast sellepärast nvidia ta vahele jättiski, suht olematu vahe GDDR3-ga.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 08:23:01 vasta tsitaadiga

Tegin siis natuke teste oma 4870x2 see, et x2 crossfire on ainult möga kuidas saab olla see asi nii , et kui ma crossfire kinni väänan on fps suurem kui seda crossfire sees on. Farcry 2 annab asi sama performnce kinni väänatud crossfirega fps. Performance on peaaegu sama mis üle 4.0 GHz klokitud protsessoriga ja crossfirega töötav x2 kaart.

Siin on tehtud crossfire off
http://margus.dyndns.org/7/

Siin on tehtud crossfire on
http://margus.dyndns.org/vista/

Siin on tehtud crossfire off
http://margus.dyndns.org/tru%202008-11-09%2013-48-33-51.png

Siin on tehtud crossfire on
http://margus.dyndns.org/tru%202008-11-09%2019-13-59-03.png
png faile vaadake save as arvutisse.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 10.11.2008 08:42:33 vasta tsitaadiga

Margus, sinu crossfire off on minu crossfire on. icon_lol.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 08:54:11 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Margus, sinu crossfire off on minu crossfire on. icon_lol.gif


3d markides näiteks mingit lisa ei tulnud oli kohe näha, et teine kaart ei tööta. icon_lol.gif Küll aga on igas muus crossfire off pandud asjades parem fps kui seda crossfire on. G80, kas sul veel win 7 peal ma võin öelda kuidas selle crossfire off saab, ja vaata mis teeb.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 16:08:37 vasta tsitaadiga

Oli nv nats aega siis sai proovitud nii mõndagi... kuna poed oli pühapäew kinni siis aretasin hetkel käepäraste vahenditega !
Kangutasin oma X2 lahti ja vahetasin termo pasta ära ... ja tegin nii naq järgneval pildil !

Tulemusex siis vaikus sest need väiksed vendid ei tee isegi häält max RPM ~3000 icon_biggrin.gif Temp rääkides siis idle 5v peal 48 ja 12v peal 38 kraadi !!! thumbs_up.gif
Olin suht sillas juba icon_biggrin.gif kuid siis proovisin loadis lasta ... kipub rsk ikka üle 80 minema ... icon_evil.gif ja nüüd siis torman poodi suuremate vent järgi icon_biggrin.gif
Ideaalne oleks kui leiaxin siit RKV mingi 2 x 92 identset venti aga ex ole näha... piisax vast 80nestest ka ...
OK ma tuld 8)
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 18:11:51 vasta tsitaadiga

Kremkama ise pakun, et see pole hea, kui tuule tunneli ära võta. see vent peksab küll nüüd suht tühja vast. pigem pane tunnel tagasi lase mingi suurema puuriga sellele vb augud sisse ja siis need vendid sinna otsa on ka sellest orikast jahutusest kasu rohkem. icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.11.2008 19:29:11 vasta tsitaadiga

Suur_Raul, arvan just vastupidi.
Orig. jahutuse kestale augud sisse? Esiteks on siis garantii lännu (orig. jahuti annab jälgedeta eemaldada ja tagasi panna garantii jaoks).
Teiseks ei annaks see "tunnel" midagi juurde imo kuna õhk pääseks siis ikka mõlemast otsast välja... pigem jätta nii nagu tal pildil on ja 2x92mm ventidega
asendada (siis peaks õrnalt mäluradikatele ka peale puhuma).
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 20:43:23 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Suur_Raul, arvan just vastupidi.
Orig. jahutuse kestale augud sisse? Esiteks on siis garantii lännu (orig. jahuti annab jälgedeta eemaldada ja tagasi panna garantii jaoks).
Teiseks ei annaks see "tunnel" midagi juurde imo kuna õhk pääseks siis ikka mõlemast otsast välja... pigem jätta nii nagu tal pildil on ja 2x92mm ventidega
asendada (siis peaks õrnalt mäluradikatele ka peale puhuma).
nuh okei garantii jah aga kui selline hardcore moder siis nuh mis seal sest garantiist. aga nuh efektiivsus kindlasti pole enam selline orikal vendil nagu selle tunneli puhul oleks. pms on ju ideelt asi nii et sealt keskel ta peaks sisse imema ja siis puhuma nagu külgedele- nüüd ta on nagu vurr, mis lihtsalt liigutab õhku. vb ma olen ka tohman aga minu loogika oleks selline.
btw. kui sul õhk mõlemast otsast välja käib siis nuh jah ma ei imesta. kuna nuh mul vähemalt ikka värk nii pandud, et eest imeb sisse ja tagant puhub välja seega arvuti ka seest nagu omamoodi tunnel õhu voolul.


viimati muutis raul. 10.11.2008 21:07:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 20:44:37 vasta tsitaadiga

Küsimus neile kes on HD4870 biossi flashinud,et kui peal on 62Kb bios kas saab sellele 128Kb peale lasta.Asi selles,et selle artikli põhjal http://forums.techpowerup.com/showthread.php?p=1012455 jääb arusaamatuks miks on mul sellise suurusega bios kui siin väidetakse,et ATI ei suutnud tänu GDDR5 mälule teha 64Kb biossi.Asi selles,et RBE ei loe seda biost aga oleks vaja tiba modida.
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 20:49:23 vasta tsitaadiga

rycyve, BIOS salvesta GPU-Ziga!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 10.11.2008 20:53:00 vasta tsitaadiga

Palit Revolution 700 Deluxe 4870X2 First Look & Test
Tri-slot FTW!
http://www.vr-zone.com/articles/palit-revolution-700-deluxe-4870x2-first-look--test/6190-2.html

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.11.2008 20:56:37 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Palit Revolution 700 Deluxe 4870X2 First Look & Test
Tri-slot FTW!
http://www.vr-zone.com/articles/palit-revolution-700-deluxe-4870x2-first-look--test/6190-2.html


Lõpuks hakkab tootjatel mõistus pähe tulema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 21:40:53 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
rycyve, BIOS salvesta GPU-Ziga!

See salvestab gif failina ja RBE ikka ei ava või peab kuidagi teisiti seda avama salvestama?

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 21:47:28 vasta tsitaadiga

rycyve, Bios version kõrval on rohelise noolekesega nupuke, mis BIOSi salvestab! Sina kasutasid screenshotti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 10.11.2008 22:09:01 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Palit Revolution 700 Deluxe 4870X2 First Look & Test
Tri-slot FTW!
http://www.vr-zone.com/articles/palit-revolution-700-deluxe-4870x2-first-look--test/6190-2.html



Selle kohta ütleks küll: "Massive!" icon_eek.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 22:29:48 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
rycyve, Bios version kõrval on rohelise noolekesega nupuke, mis BIOSi salvestab! Sina kasutasid screenshotti icon_biggrin.gif

Sain pihta.See nupp ei tundunudki aktiivsena icon_redface.gif
Tänud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Nüüd on 128 Kb aga RBE ei tunne ikka ära
Spoiler Spoiler Spoiler

võibolla seivin vale nime all?

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 210, 211, 212  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.