|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
08.11.2008 02:36:42
|
|
|
proovisin ära ja see xml värk ei funka. Krt need Amprid on küll üle mõistuse suured imo Homme proovin vanemaid drivusid. Nüüd aga magama
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar43
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
08.11.2008 03:03:23
|
|
|
edit /add
killi kôik muud ''profiilid'' ara - resa - siiis tee nagu see jutt seal enne ... //'' xml edit ... ''''
--------
vanemate draiveritega e. cd plaadiga -mis mul kaardiga kaasas on - on enam vähem amprid saab ~ 12.xx peale
aga siis pole CCC Fan reguleerimise vôimalust --
jamad algavad siis - kui installid uue draiveri (eelmise voi siis FC2-hotfix) siis oled alguses tagasi ilmselt
nüüd muudad selle xml i ära ja saad olla rahul kuni hakkad ccc näiteks klokke muutma ... kui miskit muudad - peale jargmist resa on sama nu:s
'' tra see on mul juba ''sada korda '' endal labiproovitud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.11.2008 05:25:46
|
|
|
RV770 refresh võib midagi head tulla . Huvitav millal see välja võiks tulla ?
Ja kui the INQ juttu uskuda , siis GT200b midagi väga head ei tõota , aga eks AMD/ATi eriti riskida ei saa .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
08.11.2008 12:09:03
|
|
|
| Kremka kirjutas: |
Selline asi et .. kui PC käima läheb siis X2 on GPU CORE 1 idles 800mhz ... naq powerplay ei töötax :S nii kui panen korrax 3D nt mingi mängu käima või bench ja siis sulgen langeb kohe Core1 507 peale
Lootused un suured aga loodan et varsti suudab ATI oma powerplay ära fixida kõik naq töötab ilusti ainuke mure et bootides kohe CORE1 3D mhz peale... jään ootama
Driverix siis hotfix2 või kuidas seda nimetada hotfix_vista32-64_8-551-1-71310 |
Seda sa ilmselt jäädki ootama Või lähed ise biosi kallale..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
08.11.2008 14:52:23
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Seda sa ilmselt jäädki ootama Või lähed ise biosi kallale.. |
Asi ei ole BIOS !!! Asi on driverites
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
08.11.2008 15:31:21
|
|
|
| Kremka kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
Seda sa ilmselt jäädki ootama Või lähed ise biosi kallale.. |
Asi ei ole BIOS !!! Asi on driverites  |
Seda enam sa jäädki ootama
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
08.11.2008 15:33:47
|
|
|
| Kremka kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
Seda sa ilmselt jäädki ootama Või lähed ise biosi kallale.. |
Asi ei ole BIOS !!! Asi on driverites  |
Bios mod ei anna midagi nagu Kremka kirjutas ehk need driverid millega kaart tuli ja sideport toega driverid olid sample ehk testi driverid nendega toimis ka powerplay ilusti ja oli ka vist catalyst 8.8 mis toimis veel. See et nüüd ati seda fixima hakkaks näed ainult und. Beta driveri testijad on jobud ja ei vaata ATT või gpu-z kellasid hiljem ehk peale 2-te rebooti. JA kui lased 3d app käima siis nagu toimib asi peale mängust väljudes.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
08.11.2008 16:38:40
|
|
|
Nii, proovisin 8.9 drivusid - installib ilusti kõik ära aga VDDC current näitab ikkagi idles ~22A ning lisaks esimest korda kogen ati drivudega sellist asja, et peale ~30sec winnis istumist teeb arvuti resa ja peale resa samamoodi (liiga vanad drivud sellele kaardile?). Uuesti puhtaks, 8.10 peale ja VDDC current näitab ikka idles ~22A, muidu on drivud stabiilsed ja powerplay töötab ka ilusti.
Krt, ei teagi mida nüüd teha... kas see OC versioon peabki selliseid VDDC Ampreid näitama? Selle .xml faili muutmine ei aidanud ka. Järgmine samm BIOS`i kallale?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
08.11.2008 16:39:22
|
|
|
CorsairX, Mis teema sul nende amprtega, kui temp korras ok ju.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
08.11.2008 17:00:16
|
|
|
Veel üks HD4850 X2 ülevaade
Sapphire Radeon HD4850 X2 2048MB Graphics Card
http://www.bigbruin.com/2008/4850x2_1
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
08.11.2008 17:01:36
|
|
|
CorsairX, Pole neil drivudel viga midagi asi ilmselt tihendis kes monitori ja tooli vahel
See 22A tuleb vast jah siiski sellest,et sul OC peal Las keegi proovib oma def kaardiga lükata sama OC selga mis sul on ja siis saab võrrelda angel omab 1Gb versiooni las ta proovib
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
08.11.2008 17:56:51
|
|
|
omgwtf, Jajah pole sellel ATI'l viga midagi.. kus teemades CorsairX igal pool kaitses ATI't... ja nüüd sai ise uue kaardi ja krt jamasid kui palju, et juba biose kallal väljas
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
08.11.2008 19:09:05
|
|
|
omgwtf & TruePlaya, drivud on OK. Sain aru milles 8.9 probleem oli - catalyst install manager oli uninstallimata jäänud ja sealt tuli ilmselt mingi kala (jah olen loll jne... rõõmustage nVidioodid ). Enivei tundub, et need amprid on jah vist OC versioonile omased Igatahes kõik drivud töötavad ideaalselt (8.9, 8.10 ja 8.11beta) ning powerplay ka kõigiga ok Lihtsalt mind teevad natuke murelikuks need kaardi VDDC amprid... samas kui nad nii on ju siis peavad ka olema. Igatahes erinevad driverid neid ampreid kuidagi ei muutnud.
Ja ma ei ole mingi ati kaitsja. Lihtsalt siiani ei ole ati kaartide ja drivudega põmst. mingeid probleeme olnud.
viimati muutis CoiL 08.11.2008 19:12:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
08.11.2008 19:12:28
|
|
|
nii päeval oli igav ja sai siis oma kaarti tuunitud vähe ja tulemus on supervaikne kaart
 orginaal kaart masinas
 orginaal
 siin siis sai veitsa lihvitud ka et kontakt parem oleks ( orginaal pasta oli kivistunud )
 siin siis uus pasta ja mäludele zalmani radikad
 nii siin siis radikas peal jälle
 ja nüüd uus vurr peale
 juhtmed korda
 kaart tagasi masinasse
 IT WORKS ja vaikus ongi majas
temperatuurid jäid suht samaks full loadis üle 70 ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
08.11.2008 19:14:50
|
|
|
sessa, jahutuse poolest suht sama vist? suht ühesugused näevad välja jahutused teisel siis veidike vaiksem vent jah
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
08.11.2008 19:16:26
|
|
|
sessa, see jutt sobiks vast rohkem graafikakaardi jahutuse teemasse. Aga kas lihtsam ei oleks olnud orig. vent madalamal voldil tööle panna?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
08.11.2008 19:37:13
|
|
|
| nu siis olid tempid kõrgemal jahutus on sama ajah aga vent teine ning mäluradikad ka tmepide vahe on umbes 10c siis enne oli idles 60 midagi ja mängimiseajal siis 80
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
09.11.2008 15:23:52
|
|
|
PowerColor Radeon HD 4850 GDDR4 unveiled
Spoiler 
| tsitaat: |
PowerColor launches first Radeon HD 4850 comes with 512MB GDDR4 memory.
- GPU: 625MHz
- Memory: 2200MHz
- 256-bit
- 800x stream processors
- Equipped with Professional Cooling system, 10C cooler than reference boards. |
http://www.donanimhaber.com/NewsDetail.aspx?Id=11605
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
09.11.2008 15:39:29
|
|
|
| nvidia ei kasutagi vist gddr4...huvitav mix
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
09.11.2008 15:51:01
|
|
|
Huvitav palju see GDDR4 juurde annab siis
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
09.11.2008 15:52:31
|
|
|
henri200, ma kuulnud (midagi faktilist kuskilt lugenud pole), et gddr3 ja gddr4 vahe praktiliselt olematu. Kuidas ja miks, ei oska ise ka öelda, kuid ehk keegi oskab paremini valgustada.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
09.11.2008 15:53:26
|
|
|
jnt, mul ka see kõrva jäänud. Kuid mingit reaalset testi pole näinud, ehk nüüd näeb siis
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
09.11.2008 16:31:07
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
omgwtf & TruePlaya, drivud on OK. Sain aru milles 8.9 probleem oli - catalyst install manager oli uninstallimata jäänud ja sealt tuli ilmselt mingi kala (jah olen loll jne... rõõmustage nVidioodid ). Enivei tundub, et need amprid on jah vist OC versioonile omased Igatahes kõik drivud töötavad ideaalselt (8.9, 8.10 ja 8.11beta) ning powerplay ka kõigiga ok Lihtsalt mind teevad natuke murelikuks need kaardi VDDC amprid... samas kui nad nii on ju siis peavad ka olema. Igatahes erinevad driverid neid ampreid kuidagi ei muutnud.
Ja ma ei ole mingi ati kaitsja. Lihtsalt siiani ei ole ati kaartide ja drivudega põmst. mingeid probleeme olnud. |
Endal oli sama kala ja sai abi ATI Tray Toolsist v1.6.9.1369.Kus sai tehtud 2Dprofiil ja 3D profiil + veel sai fanni kiirused tehtud vastavalt tembi tõusule ning sai GPU volti madalamale lasta ja tõsta.
Ühesõnaga olen rahul ja töötab paremini kui powerplay
Enne lasi ainult GPU 500MHz peale ja kõik.Nüüd aga:
Spoiler 
ja mängudes läheb nii:
Spoiler 
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
09.11.2008 16:37:34
|
|
|
| jnt kirjutas: |
henri200, ma kuulnud (midagi faktilist kuskilt lugenud pole), et gddr3 ja gddr4 vahe praktiliselt olematu. Kuidas ja miks, ei oska ise ka öelda, kuid ehk keegi oskab paremini valgustada.  |
Jah siin foorumites on pikalt juttu olnud 3870 ddr3 vs ddr4 versioonist. Hinnaavhe kippus neil pidevalt 500.- kanti olema, aga performance vahe pea olematu.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
09.11.2008 16:42:30
|
|
|
ATT on hea jubin saab kellata mõlemit kaarti x2 peal endal kellad core 800 1.3v mem 975. Folding@home stabiilne.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
09.11.2008 17:05:38
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| ATT on hea jubin saab kellata mõlemit kaarti x2 peal endal kellad core 800 1.3v mem 975. Folding@home stabiilne. |
Kuidas sa volti juurde panid? Ära räägi ,et softiga.Olen proovind aga ei tööta mul.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
09.11.2008 17:05:52
|
|
|
Softiga ikka
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.11.2008 17:38:42
|
|
|
hd4870-l ei saa softiga vcoret tõsta.
st number muutub küll suuremaks aga volt jääb ikka samaks sest tal juba nn max vcore mis softiga panna saab.
hd4850-l saab tiba vcoret tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
09.11.2008 17:54:07
|
|
|
Õnneks Chidori abiga sain reflashitud enda HD4870 ja orig. bios tagasi pandud ning asi töötab
Panen vist asja müüki...asjal on peal S1 Rev2 ja Scythe 120mm vent...peenikesed mälu radikad on ka välja vahetatud S1 omade vastu...GPU OC on 860-870Mhz
Kuna plaanis 280GTX soetada
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
09.11.2008 18:07:09
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
| ATT on hea jubin saab kellata mõlemit kaarti x2 peal endal kellad core 800 1.3v mem 975. Folding@home stabiilne. |
Kuidas sa volti juurde panid? Ära räägi ,et softiga.Olen proovind aga ei tööta mul.  |
Selle asja nimi on bios flash ja isegi -f ei kasutanud ja nüüd valin ATT-ga folding@home jaoks sellised kellad ja voldid. Bios date 09/08/08
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
09.11.2008 19:15:09
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
| CorsairX kirjutas: |
omgwtf & TruePlaya, drivud on OK. Sain aru milles 8.9 probleem oli - catalyst install manager oli uninstallimata jäänud ja sealt tuli ilmselt mingi kala (jah olen loll jne... rõõmustage nVidioodid ). Enivei tundub, et need amprid on jah vist OC versioonile omased Igatahes kõik drivud töötavad ideaalselt (8.9, 8.10 ja 8.11beta) ning powerplay ka kõigiga ok Lihtsalt mind teevad natuke murelikuks need kaardi VDDC amprid... samas kui nad nii on ju siis peavad ka olema. Igatahes erinevad driverid neid ampreid kuidagi ei muutnud.
Ja ma ei ole mingi ati kaitsja. Lihtsalt siiani ei ole ati kaartide ja drivudega põmst. mingeid probleeme olnud. |
Endal oli sama kala ja sai abi ATI Tray Toolsist v1.6.9.1369.Kus sai tehtud 2Dprofiil ja 3D profiil + veel sai fanni kiirused tehtud vastavalt tembi tõusule ning sai GPU volti madalamale lasta ja tõsta.
Ühesõnaga olen rahul ja töötab paremini kui powerplay
Enne lasi ainult GPU 500MHz peale ja kõik.Nüüd aga:
Spoiler 
ja mängudes läheb nii:
Spoiler 
|
No mul selle powerplay`ga probleeme ei ole. Lihtsalt need Amprid selle GPU Caps Viewer (fur render test) peale tõusid ~82A peale.
Kõik 3DMargid näitavad max 48A ja mängudes ~44-46A max. Ühesõnaga kõik on korras ja see krdi GCV test annab lihtsalt mingit megajulma
koormust asjale Pohh see test, ega ma seda 24/7 ei jooksuta.
Btw, see AC S1 rev.1 pikk radikas jahutab koos OCZ Freeze termopastaga VDDC ahelat väga hästi:
Pildil 3DMark06 testi graafik.
Hetkel korralik home-made radikas veel tegemisel
rycyve, kui palju sa sellele idle ja load olekule volti määrasid? Mul rivatuner ütleb idles 1,2V (500MHz) ja loadis 1,262 (780MHz).
Hetkel veel mõned testid "tootja" oc-ga jooksutada ja siis suundun kellade kallale ja ilmselt mingi hetk plaanis BIOS flash
koos stab. oc kelladega ja idle kellad ka allapoole
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
09.11.2008 21:47:32
|
|
|
imelikud mängud on testis pluss hiilgab see kaart ning tema vennad müratootlikkusega. Kahju.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
09.11.2008 22:51:34
|
|
|
| jnt kirjutas: |
henri200, ma kuulnud (midagi faktilist kuskilt lugenud pole), et gddr3 ja gddr4 vahe praktiliselt olematu. Kuidas ja miks, ei oska ise ka öelda, kuid ehk keegi oskab paremini valgustada.  |
Vahe on peaagu olematu , kuna GDDR4-l on kõrgem latency , niiet kellad kõrgemad , aga perfi vahe olematu .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
09.11.2008 23:03:24
|
|
|
Kasutaja Gljukats oli mingi aeg head ülevaated teinud HD3870 GDDR4 vs. GDDR3 ja GDDR3 andis kokkuvõttes paremaid tulemusi (kellus vist kaugemale ka).
Ei usu, et see GDDR4 mälu sellele HD4850-le erilist boosti toob
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
10.11.2008 00:18:18
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
Kasutaja Gljukats oli mingi aeg head ülevaated teinud HD3870 GDDR4 vs. GDDR3 ja GDDR3 andis kokkuvõttes paremaid tulemusi (kellus vist kaugemale ka).
Ei usu, et see GDDR4 mälu sellele HD4850-le erilist boosti toob  |
GDDR4 suht fail kui nii öelda võib, vast sellepärast nvidia ta vahele jättiski, suht olematu vahe GDDR3-ga.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
10.11.2008 08:42:33
|
|
|
Margus, sinu crossfire off on minu crossfire on.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
10.11.2008 08:54:11
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Margus, sinu crossfire off on minu crossfire on.  |
3d markides näiteks mingit lisa ei tulnud oli kohe näha, et teine kaart ei tööta. Küll aga on igas muus crossfire off pandud asjades parem fps kui seda crossfire on. G80, kas sul veel win 7 peal ma võin öelda kuidas selle crossfire off saab, ja vaata mis teeb.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
10.11.2008 16:08:37
|
|
|
Oli nv nats aega siis sai proovitud nii mõndagi... kuna poed oli pühapäew kinni siis aretasin hetkel käepäraste vahenditega !
Kangutasin oma X2 lahti ja vahetasin termo pasta ära ... ja tegin nii naq järgneval pildil !

Tulemusex siis vaikus sest need väiksed vendid ei tee isegi häält max RPM ~3000 Temp rääkides siis idle 5v peal 48 ja 12v peal 38 kraadi !!!
Olin suht sillas juba kuid siis proovisin loadis lasta ... kipub rsk ikka üle 80 minema ... ja nüüd siis torman poodi suuremate vent järgi
Ideaalne oleks kui leiaxin siit RKV mingi 2 x 92 identset venti aga ex ole näha... piisax vast 80nestest ka ...
OK ma tuld 8)
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
10.11.2008 18:11:51
|
|
|
Kremkama ise pakun, et see pole hea, kui tuule tunneli ära võta. see vent peksab küll nüüd suht tühja vast. pigem pane tunnel tagasi lase mingi suurema puuriga sellele vb augud sisse ja siis need vendid sinna otsa on ka sellest orikast jahutusest kasu rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
10.11.2008 19:29:11
|
|
|
Suur_Raul, arvan just vastupidi.
Orig. jahutuse kestale augud sisse? Esiteks on siis garantii lännu (orig. jahuti annab jälgedeta eemaldada ja tagasi panna garantii jaoks).
Teiseks ei annaks see "tunnel" midagi juurde imo kuna õhk pääseks siis ikka mõlemast otsast välja... pigem jätta nii nagu tal pildil on ja 2x92mm ventidega
asendada (siis peaks õrnalt mäluradikatele ka peale puhuma).
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
10.11.2008 20:43:23
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
Suur_Raul, arvan just vastupidi.
Orig. jahutuse kestale augud sisse? Esiteks on siis garantii lännu (orig. jahuti annab jälgedeta eemaldada ja tagasi panna garantii jaoks).
Teiseks ei annaks see "tunnel" midagi juurde imo kuna õhk pääseks siis ikka mõlemast otsast välja... pigem jätta nii nagu tal pildil on ja 2x92mm ventidega
asendada (siis peaks õrnalt mäluradikatele ka peale puhuma). |
nuh okei garantii jah aga kui selline hardcore moder siis nuh mis seal sest garantiist. aga nuh efektiivsus kindlasti pole enam selline orikal vendil nagu selle tunneli puhul oleks. pms on ju ideelt asi nii et sealt keskel ta peaks sisse imema ja siis puhuma nagu külgedele- nüüd ta on nagu vurr, mis lihtsalt liigutab õhku. vb ma olen ka tohman aga minu loogika oleks selline.
btw. kui sul õhk mõlemast otsast välja käib siis nuh jah ma ei imesta. kuna nuh mul vähemalt ikka värk nii pandud, et eest imeb sisse ja tagant puhub välja seega arvuti ka seest nagu omamoodi tunnel õhu voolul.
viimati muutis raul. 10.11.2008 21:07:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
10.11.2008 20:44:37
|
|
|
Küsimus neile kes on HD4870 biossi flashinud,et kui peal on 62Kb bios kas saab sellele 128Kb peale lasta.Asi selles,et selle artikli põhjal http://forums.techpowerup.com/showthread.php?p=1012455 jääb arusaamatuks miks on mul sellise suurusega bios kui siin väidetakse,et ATI ei suutnud tänu GDDR5 mälule teha 64Kb biossi.Asi selles,et RBE ei loe seda biost aga oleks vaja tiba modida.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
10.11.2008 20:49:23
|
|
|
| rycyve, BIOS salvesta GPU-Ziga!
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.11.2008 20:56:37
|
|
|
Lõpuks hakkab tootjatel mõistus pähe tulema
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
10.11.2008 21:40:53
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| rycyve, BIOS salvesta GPU-Ziga! |
See salvestab gif failina ja RBE ikka ei ava või peab kuidagi teisiti seda avama salvestama?
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
10.11.2008 21:47:28
|
|
|
rycyve, Bios version kõrval on rohelise noolekesega nupuke, mis BIOSi salvestab! Sina kasutasid screenshotti
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
10.11.2008 22:09:01
|
|
|
Selle kohta ütleks küll: "Massive!"
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
10.11.2008 22:29:48
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
rycyve, Bios version kõrval on rohelise noolekesega nupuke, mis BIOSi salvestab! Sina kasutasid screenshotti  |
Sain pihta.See nupp ei tundunudki aktiivsena
Tänud
Nüüd on 128 Kb aga RBE ei tunne ikka ära
Spoiler 
võibolla seivin vale nime all?
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|