Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2008 21:57:23 vasta tsitaadiga

Aitab mulle sellest mängust save/load panevad täiega pange, scriptid ei tööta korralikult täielik läbikukkumine on see mäng thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 07:48:23 vasta tsitaadiga

Huvitav, kus ja kuidas neid artifakte leida icon_rolleyes.gif
Olen juba pea mängu lõpus, kuid pole veel ühtegi näinud-leidnud icon_question.gif Mingid aparaadid on küll olemas aga nende kasutamisest pole veel aru saanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 07:57:04 vasta tsitaadiga

ossa, mängu täiesti esimene ülesanne, kus sa outposti juurde läksid, seal võtad detektori juba välja ja kui anomaalias on arte, hakkab asi piiksuma ja mida lähemale, seda intensiivsemalt. Bear näitas täpse suuna ära ja Veles näitab täpselt ära, kus arte on .
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 22.10.2008 13:42:46 vasta tsitaadiga

Mirigon kirjutas:
Satakas, tegelikult on sinu juttu kerge ka täielikudele võhikutele seletada...

Kerged kuulid on isikutele kes teevad ÜHE lasu ja sellega asi piirnebki (snaiprid)
Rasked kuulid on kahurilihale kes lasevad huupi lootes lollile õnnele, tavasõdurid näiteks.


ajasid vist midagi sassi - asi on risti-vastupidi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2008 22:36:59 vasta tsitaadiga

midagi nostalgilist vahelduseks: SOC/CS thumbs_up.gif


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"


viimati muutis KuriVaiM1 22.10.2008 22:45:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.10.2008 22:44:22 vasta tsitaadiga

Väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 14:50:12 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
midagi nostalgilist vahelduseks: SOC/CS thumbs_up.gif


tõmbasin unpacker junni ja pakkisin CS data failid lahti ja tõmbasin kaa need kidrajupid üheks pikaks mp3 failiks...
väga mõnus kuulata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 23.10.2008 16:16:33 vasta tsitaadiga

hmmm icon_wink.gif ma püüan neid oma pillipeal selgeks saada...milleks kuulata kui saab ka ise mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 16:30:32 vasta tsitaadiga

Loll küsimus , aga kust selle loo tabe leiaks ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 23.10.2008 17:15:23 vasta tsitaadiga

Google stalker guitar tabs?
_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 18:18:02 vasta tsitaadiga

kas ma võin 1.5.05 patchi kohe originaali peale installida, vahepealseid patche pole vaja?
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 18:21:08 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
kas ma võin 1.5.05 patchi kohe originaali peale installida, vahepealseid patche pole vaja?


mina isiklikult installisin peale mängu installimist patch 03, 04 ja 05.
mul pole probleeme olnud, suuri buge ei ole esinenud.
samas, siin teistel on tohutult probleeme iga asjaga icon_biggrin.gif
võibolla on asi selles just?
mina ise katsetanud ei ole, ei riski reinstalli teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaddam
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2006




sõnum 23.10.2008 19:00:05 vasta tsitaadiga

enamvähem lugesin kogu teema läbi, aga kasu ei midagi...
installisin mängu peale ja kohe peale seda vist kolmanda ja neljanda patchi peale, jõudsin seal swampsist vms edasi cordonisse vist, aga sealt enam edasi ei saa, ei ole enam selles kinnituse küsimises no varianti ja yesiga edasi ei läinud, siis leidsin ja panin 5 patchi peale, küsib nüüd seda kinnitust yes ja no, kuid kui vajutan yes, siis hakkab mõtlema ja viskab mängust välja....
kas saab midagi ette võta või pean uuesti alustama või isegi äkki mängu uuesti peale panema?
ja kui mängu uuesti peale panen, kas siis võib kohe viimase uuenude panna?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 23.10.2008 19:13:16 vasta tsitaadiga

1.5.05 sisaldab eelnevaid uuendusi ja soovitaks sul kohe see viimane peale panna, sest mul oli endal ka sama jama mis sul.
Viimase patchiga endal mäng läbi ja suuri buge polnud võrreldes eelneva patchiga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 23.10.2008 20:18:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Viimase patchiga endal mäng läbi ja suuri buge polnud võrreldes eelneva patchiga.
Nii ka minul !!!
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaddam
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2006




sõnum 23.10.2008 21:36:39 vasta tsitaadiga

nii, uninstallisin mängu, panin uuesti peale, siis viimase patchi ka ja ei saa ikka mängima, peale new game valimist loadib ära, näitab selel algus video ära ja siis see koht, kus seisab ja oma binoklit käes hoiab, sealt viskab mängust välja... :/
proovisin siis vanemad patche peale panna, aga ütles kohe, et mul uuem peal ja see sisaldab ka eelnevate versioonide uuendusi, nii et peaks sobima kui peale mängu panemist kohe uusim patch peale panna...
aga äkki oskab keegi midagi soovitada selle vastu, et kohe alguses välja ei viskaks?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero2340
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2005




sõnum 24.10.2008 16:50:33 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem, et pidin garbages selle Depoti bandiitidest tühjaks tegema, aga kui väravast sinna territooriumile sisse lähen, siis kaob relv käest ära nagu näiteks ka stalkerite baasi sisenedes, kas on mingit rohtu selle vastu?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 19:36:49 vasta tsitaadiga

1.5.03 saved ei ole ühilduvad 1.5.05 patchiga? Kui jah siis kas keegi võiks mingi save kuskile panna umbes red foresti kohas(03 viskab seal mängust välja lambist ja saved on pees omadega jne, uuesti küll ei viitsi mängima hakata)
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 15:01:06 vasta tsitaadiga

keegi seda mp3 ei viitsi jagada?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.10.2008 15:05:53 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
keegi seda mp3 ei viitsi jagada?

DeTHiCa.,

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 15:45:58 vasta tsitaadiga

juba upin speedysharesse...
EDIT:
http://www.speedyshare.com/676182484.html - siin ta siis on. saab allalaadida.
tegu on siis ukraina bändi "Firelake" loominguga.
nende lugudest soovitan kuulata ka "Fighting unknown" ja " Against the ionized odds" mis mõlemad on stalkeri albumilt.
lugusid saab tasuta allalaadida nende kodukalt http://www.firelake.in.ua/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 10:58:46 vasta tsitaadiga

Endal töötab mäng korralikult. Vahepeal viskab paar bug'i mängu (et tüüp on kusalgi puu otsas ja suumib mind või tekib julm hunnik bandiite mu ümber, käib täiega andmine ja siis kaovad järsku sinna kust tulid icon_lol.gif = mõlemat korra olnud) ning paar korda on mängust endast ka välja viskanud, kuid uuesti LOAD GAME ja fun võib taas alata...
Patchi lasin kohe 1.5.05 ilma pikema keerutamiseta icon_exclaim.gif

Ja nüüd küsimus. Et kas mängul on taaskord mitu erinevat lõppu nagu oli ka esimesel osal?
Kui jah, et milline see kõige õigem lõpp siis peaks olema icon_lol.gif

Nimelt jõudsin sinna tuumajaama lähistele ja selle elektri prototüüp relvaga nullisin Sterloki vesti ära ja siis tuli vinge "Emisiooni" rünnak ning video otsa, kus kõik vedelesime, pilgutasime silmi ja tõmblesime ning näitas mu käsivarrel suurt tatuud S.T.A.L.K.E.R

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.10.2008 10:59:34 vasta tsitaadiga

Ainult 1, mitte midagi ütlev, lõpp ongi. icon_mad.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 11:01:10 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Ainult 1, mitte midagi ütlev, lõpp ongi. icon_mad.gif

x2
Vaatasin lõpu ära youtubest ja nagu wtf icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 11:21:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


No ma ei tea. Siin on nagu aru saada, et tuleb ka teine lõpp + veel üks, et ma lähen hakkan siis uurima, et ei killigi seda Sterlokit kohe alguses ära vaid madistab tema armeega tiba icon_biggrin.gif
Ammot ja tukke on lõpus ikka jaijebuu kaasas.

Et siis peaks olema 3 erinevat lõppu icon_rolleyes.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 21:17:58 vasta tsitaadiga

CSis on lõppe vaid üks
ja rohkem ei SAAGI olla kuna tegu on ju PREQUEL'ga
ja see lõpp ei ole mitte midagi ütlev... saite ju teada kuidas peategelane sinna surnuvankrile sattus...duh.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.10.2008 21:59:33 vasta tsitaadiga

Mis Scarist sai?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 00:14:52 vasta tsitaadiga

jäi tuumajaama vilkuvaid ekraane vahtima... äkki oli isegi üks laipadest SOC'i algusvideos... strelok ainuke kes ellu jäi
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 00:34:55 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


No ma ei tea. Siin on nagu aru saada, et tuleb ka teine lõpp + veel üks, et ma lähen hakkan siis uurima, et ei killigi seda Sterlokit kohe alguses ära vaid madistab tema armeega tiba icon_biggrin.gif
Ammot ja tukke on lõpus ikka jaijebuu kaasas.

Et siis peaks olema 3 erinevat lõppu icon_rolleyes.gif

Need on STALKER Shadow of Chernobyl lõpud , mitte Clear Sky lõpud icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 00:37:41 vasta tsitaadiga

Heineken, Nu ma polnud neid veel näinud icon_wink.gif
Aga kas mitte SOC'is STERLOKIT taga aetud ja siis CS lõpus sai ta ju ära killitud...
Kuidagi väga segane icon_lol.gif Peab vist SOCi uuesti lammutama hakkama...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 00:40:26 vasta tsitaadiga

SoC'is sa olidki Strelok ja Clear Sky on SoC prequel ehk siis eellugu , ehk siis toimus ennem SoC sündmusi .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plekkpurk
HV vaatleja
plekkpurk

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 01:59:41 vasta tsitaadiga

Proovisin, sama, mis SoC puhul - poolkõva. Bugid rikuvad kõik ära, user interface tundub kuidagi lihvimata ja toores. On palju mänge, mis beta staadiumis on juba palju rafineeritumad. Ei saanud siis mingit kuukest veel testidele kulutada või? Pätsid ka palju ei päästa, lisks pead peale igat patchi mängu uuesti alustama. See ei ole valmis mäng.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zero2340
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2005




sõnum 30.10.2008 04:06:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi on leidnud need mälupulgad cordonist, mida see mehaanik tahab? Olen terve cordoni läbi kammind, isegi military baasi, aga ei leia. Või on üldse tegemist mingi järjekordse bugiga?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 30.10.2008 04:25:27 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Clear Sky on SoC prequel ehk siis eellugu , ehk siis toimus ennem SoC sündmusi .


kas mitte vastupidi ei ole??? alguses kohe räägib see cs tegelane et mingid vandid pääsesis brain schortserist mööda ja nüüd tsoon vihkab kõiki ja sajatab taevast alla surnud linde ja emissiooni pauke... jube segane stoori icon_confused.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.10.2008 10:24:41 vasta tsitaadiga

Mirigon kirjutas:
Heineken kirjutas:
Clear Sky on SoC prequel ehk siis eellugu , ehk siis toimus ennem SoC sündmusi .


kas mitte vastupidi ei ole??? alguses kohe räägib see cs tegelane et mingid vandid pääsesis brain schortserist mööda ja nüüd tsoon vihkab kõiki ja sajatab taevast alla surnud linde ja emissiooni pauke... jube segane stoori icon_confused.gif


Ei ole vastupidi.
Mäletad, STALKERi alguses toodi Strelok laibaautoga tsooni keskelt ära? CS lõpus ongi näidatud, kuidas ta sinna satub.
Juba STALKERis räägiti ju, et Streloki kamp oli mööda saanud scorcherist.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 30.10.2008 14:08:30 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mirigon kirjutas:
Heineken kirjutas:
Clear Sky on SoC prequel ehk siis eellugu , ehk siis toimus ennem SoC sündmusi .


kas mitte vastupidi ei ole??? alguses kohe räägib see cs tegelane et mingid vandid pääsesis brain schortserist mööda ja nüüd tsoon vihkab kõiki ja sajatab taevast alla surnud linde ja emissiooni pauke... jube segane stoori icon_confused.gif


Ei ole vastupidi.
Mäletad, STALKERi alguses toodi Strelok laibaautoga tsooni keskelt ära? CS lõpus ongi näidatud, kuidas ta sinna satub.
Juba STALKERis räägiti ju, et Streloki kamp oli mööda saanud scorcherist.


vaikselt hakkab selle kaose tunneli lõpus loogilisuse valgus paistma icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 16:47:18 vasta tsitaadiga

zero2340 kirjutas:
Kas keegi on leidnud need mälupulgad cordonist, mida see mehaanik tahab? Olen terve cordoni läbi kammind, isegi military baasi, aga ei leia. Või on üldse tegemist mingi järjekordse bugiga?
3nda pulga kohta saad infot selle unise selli k'aest, kes baasis istub. 800 maksab.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 20:53:40 vasta tsitaadiga

1.5.06 päts on väljas
http://stalker.deepsilver.com/patches.php?lang=eng
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 22:50:36 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif veel 1 patch? ma arvasin ise et 05 on suht viimane... aga väga thumbs_up.gif siis ju

release notes:
tsitaat:

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky V1.5.06 patch notes:

V1.5.06

Saved games:

1.5.04 and 1.5.05 saved games will be compatible with patch 1.5.06.

Game changes:

- Fixed an error when the wounded guide didn't want to lead the player anywhere.
- Increased the number of items for sell for the trader at the goods market.
- Added the possibility to upgrade SVDm 2 at Freedom's mechanic.
- Fixed game crash upon the attempt to speak with the wounded character.
- Fixed an error, which led to the blocking of the storyline quest completion at Yantar (the door to Sakharov's bunker couldn't be opened).
- Increased the amount of money of the bandits' trader.
- Fixed the displacement of the military warehouses on the PDA map.
- Added the possibility to load the last saved game by pressing space bar after the player's death.

Render improvements:

- Added DX10.1 support.
- Added MSAA for alpha-tested objects ("alpha-to-coverage" for DX10.0, custom "alpha-to-coverage" for DX10.1 for better performance, native DX10.1 implementation for better quality).
- Added new quality level for sun-shadows (ultra) for better picture quality.
- Added new min/max shadowmap technique (which takes advantage of DX10.1 when available) allows to speed up high quality sunshafts rendering for top video boards and high resolutions.
- Added high quality sunshafts acceleration for DX9 renderer.

Multiplayer:

- Fixed various game crashes of server and client sections.
- Added the detailed server's statistics.
- Changed the saving of the server online-dump (dump is saved to online_dump.ltx).
- Added the changing of keyboard layout by pressing LCtrl +LShift.

All other changes from earlier patches are also included.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 10:09:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

All other changes from earlier patches are also included.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 13:47:36 vasta tsitaadiga

Neid patche tuleb arvatavasti veel üsna palju, nad võiks asja paremini jooksma panna ka.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 31.10.2008 13:55:29 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Neid patche tuleb arvatavasti veel üsna palju.

Kahtlen. icon_sad.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2008 17:51:27 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:

release notes:
tsitaat:

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky V1.5.06 patch notes:

1.5.04 and 1.5.05 saved games will be compatible with patch 1.5.06.
thumbs_up.gif
äkki nüüd saan sellest bugisest "find stalkers group stash" main questiga ka ühelepoole peale uut paika, huvitav et kõik patchid kaaluvad peaaegu ühepalju icon_question.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 20:01:29 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:

release notes:
tsitaat:

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky V1.5.06 patch notes:

1.5.04 and 1.5.05 saved games will be compatible with patch 1.5.06.
thumbs_up.gif
äkki nüüd saan sellest bugisest "find stalkers group stash" main questiga ka ühelepoole peale uut paika, huvitav et kõik patchid kaaluvad peaaegu ühepalju icon_question.gif

find stalker group stash? see agropromis? seda polegi vaja teha ju?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2008 20:45:09 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:

find stalker group stash? see agropromis? seda polegi vaja teha ju?

agropromis, kui duty valveposti poole minna garbage suunas siis annab uue questi et peab rääkima duty commanderiga aga sellel sellil on sama dialoog mis igal tavalisel stalkeril

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
szultz
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2005




sõnum 31.10.2008 21:17:15 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1, äkki räägid mingi vale vennaga? Duty commander on selle hoone kolmandal korrusel. See punane sihtmärk mis main questi tähistab on sihtmärk kui oled otsitavaga samal korrusel, kui otsitav on kõrgemal on seest täis see ja kui allpool siis alumine pool on kolmnurk.

Ise ronisin siia just oma murega et yantaris on see kuradi uks lukus ja näe ongi paik välja tulnud selle jaoks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2008 21:19:34 vasta tsitaadiga

szultz kirjutas:
KuriVaiM1, äkki räägid mingi vale vennaga? Duty commander on selle hoone kolmandal korrusel. See punane sihtmärk mis main questi tähistab on sihtmärk kui oled otsitavaga samal korrusel, kui otsitav on kõrgemal on seest täis see ja kui allpool siis alumine pool on kolmnurk.

Ise ronisin siia just oma murega et yantaris on see kuradi uks lukus ja näe ongi paik välja tulnud selle jaoks.

ponteri järgi valvepost enne garbaget, - "talk to outpost commander"

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
szultz
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2005




sõnum 31.10.2008 21:29:14 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
ponteri järgi valvepost enne garbaget, - "talk to outpost commander"


Ok, see oli mingi tsello selle pundi keskel, peaks ütlema et pead baasi commanderiga rääkima ja et neil just üks grupp läheb sinnapoole, soovitas nendega koos minna kuna mutante on palju ümbruskonnas. Aga ei oska siis kahjuks aidata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 02:08:54 vasta tsitaadiga

plekkpurk, kui Sa buge närviliselt taga ei aja ja suudad natukenegi mängu sisse elada, on elamus kõva. Seda mängu tuleb osata nautida, siis bugid ei häirigi väga.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 01.11.2008 22:39:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kokkupuutunud probleemiga, kus mängu sisenedes viskab mingite sekundite pärast monitorile out of range ja aitab ainult restart arvutile. Monitori native on 1280x1024 ja see on ka mängus pandud nii, samuti on refresh 60 peale pandud nii menüüst kui ka läbi konsooli. Päris palju oli foorumites juttu selle kohta aga kahjuks ükski sealsetest lahendustest probleemi ei kõrvaldanud. Mäng on 100% legaalne ja viimane patch peal, masin hd4850, e6400 2gb ram. Driverid on uusimad catalystid icon_evil.gif

EDIT:
Kusjuures kui jamad hakkasid, siis oli masinas mingi nvidia kaart ja emaplaat oli ka teine, nüüdseks on win korduvalt puhtalt peale pandud, emaplaat ja vga vahetatud.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.