Huvitav, kus ja kuidas neid artifakte leida
Olen juba pea mängu lõpus, kuid pole veel ühtegi näinud-leidnud Mingid aparaadid on küll olemas aga nende kasutamisest pole veel aru saanud
ossa, mängu täiesti esimene ülesanne, kus sa outposti juurde läksid, seal võtad detektori juba välja ja kui anomaalias on arte, hakkab asi piiksuma ja mida lähemale, seda intensiivsemalt. Bear näitas täpse suuna ära ja Veles näitab täpselt ära, kus arte on .
Satakas, tegelikult on sinu juttu kerge ka täielikudele võhikutele seletada...
Kerged kuulid on isikutele kes teevad ÜHE lasu ja sellega asi piirnebki (snaiprid)
Rasked kuulid on kahurilihale kes lasevad huupi lootes lollile õnnele, tavasõdurid näiteks.
ajasid vist midagi sassi - asi on risti-vastupidi.
kas ma võin 1.5.05 patchi kohe originaali peale installida, vahepealseid patche pole vaja?
mina isiklikult installisin peale mängu installimist patch 03, 04 ja 05.
mul pole probleeme olnud, suuri buge ei ole esinenud.
samas, siin teistel on tohutult probleeme iga asjaga
võibolla on asi selles just?
mina ise katsetanud ei ole, ei riski reinstalli teha
enamvähem lugesin kogu teema läbi, aga kasu ei midagi...
installisin mängu peale ja kohe peale seda vist kolmanda ja neljanda patchi peale, jõudsin seal swampsist vms edasi cordonisse vist, aga sealt enam edasi ei saa, ei ole enam selles kinnituse küsimises no varianti ja yesiga edasi ei läinud, siis leidsin ja panin 5 patchi peale, küsib nüüd seda kinnitust yes ja no, kuid kui vajutan yes, siis hakkab mõtlema ja viskab mängust välja....
kas saab midagi ette võta või pean uuesti alustama või isegi äkki mängu uuesti peale panema?
ja kui mängu uuesti peale panen, kas siis võib kohe viimase uuenude panna?
1.5.05 sisaldab eelnevaid uuendusi ja soovitaks sul kohe see viimane peale panna, sest mul oli endal ka sama jama mis sul.
Viimase patchiga endal mäng läbi ja suuri buge polnud võrreldes eelneva patchiga.
nii, uninstallisin mängu, panin uuesti peale, siis viimase patchi ka ja ei saa ikka mängima, peale new game valimist loadib ära, näitab selel algus video ära ja siis see koht, kus seisab ja oma binoklit käes hoiab, sealt viskab mängust välja... :/
proovisin siis vanemad patche peale panna, aga ütles kohe, et mul uuem peal ja see sisaldab ka eelnevate versioonide uuendusi, nii et peaks sobima kui peale mängu panemist kohe uusim patch peale panna...
aga äkki oskab keegi midagi soovitada selle vastu, et kohe alguses välja ei viskaks?
Mul selline probleem, et pidin garbages selle Depoti bandiitidest tühjaks tegema, aga kui väravast sinna territooriumile sisse lähen, siis kaob relv käest ära nagu näiteks ka stalkerite baasi sisenedes, kas on mingit rohtu selle vastu?
1.5.03 saved ei ole ühilduvad 1.5.05 patchiga? Kui jah siis kas keegi võiks mingi save kuskile panna umbes red foresti kohas(03 viskab seal mängust välja lambist ja saved on pees omadega jne, uuesti küll ei viitsi mängima hakata) _________________
juba upin speedysharesse...
EDIT:
http://www.speedyshare.com/676182484.html - siin ta siis on. saab allalaadida.
tegu on siis ukraina bändi "Firelake" loominguga.
nende lugudest soovitan kuulata ka "Fighting unknown" ja " Against the ionized odds" mis mõlemad on stalkeri albumilt.
lugusid saab tasuta allalaadida nende kodukalt http://www.firelake.in.ua/
Endal töötab mäng korralikult. Vahepeal viskab paar bug'i mängu (et tüüp on kusalgi puu otsas ja suumib mind või tekib julm hunnik bandiite mu ümber, käib täiega andmine ja siis kaovad järsku sinna kust tulid = mõlemat korra olnud) ning paar korda on mängust endast ka välja viskanud, kuid uuesti LOAD GAME ja fun võib taas alata...
Patchi lasin kohe 1.5.05 ilma pikema keerutamiseta
Ja nüüd küsimus. Et kas mängul on taaskord mitu erinevat lõppu nagu oli ka esimesel osal?
Kui jah, et milline see kõige õigem lõpp siis peaks olema
Nimelt jõudsin sinna tuumajaama lähistele ja selle elektri prototüüp relvaga nullisin Sterloki vesti ära ja siis tuli vinge "Emisiooni" rünnak ning video otsa, kus kõik vedelesime, pilgutasime silmi ja tõmblesime ning näitas mu käsivarrel suurt tatuud S.T.A.L.K.E.R _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
No ma ei tea. Siin on nagu aru saada, et tuleb ka teine lõpp + veel üks, et ma lähen hakkan siis uurima, et ei killigi seda Sterlokit kohe alguses ära vaid madistab tema armeega tiba
Ammot ja tukke on lõpus ikka jaijebuu kaasas.
Et siis peaks olema 3 erinevat lõppu _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
CSis on lõppe vaid üks
ja rohkem ei SAAGI olla kuna tegu on ju PREQUEL'ga
ja see lõpp ei ole mitte midagi ütlev... saite ju teada kuidas peategelane sinna surnuvankrile sattus...duh.
No ma ei tea. Siin on nagu aru saada, et tuleb ka teine lõpp + veel üks, et ma lähen hakkan siis uurima, et ei killigi seda Sterlokit kohe alguses ära vaid madistab tema armeega tiba
Ammot ja tukke on lõpus ikka jaijebuu kaasas.
Et siis peaks olema 3 erinevat lõppu
Need on STALKER Shadow of Chernobyl lõpud , mitte Clear Sky lõpud .
Heineken, Nu ma polnud neid veel näinud
Aga kas mitte SOC'is STERLOKIT taga aetud ja siis CS lõpus sai ta ju ära killitud...
Kuidagi väga segane Peab vist SOCi uuesti lammutama hakkama... _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Proovisin, sama, mis SoC puhul - poolkõva. Bugid rikuvad kõik ära, user interface tundub kuidagi lihvimata ja toores. On palju mänge, mis beta staadiumis on juba palju rafineeritumad. Ei saanud siis mingit kuukest veel testidele kulutada või? Pätsid ka palju ei päästa, lisks pead peale igat patchi mängu uuesti alustama. See ei ole valmis mäng.
Kas keegi on leidnud need mälupulgad cordonist, mida see mehaanik tahab? Olen terve cordoni läbi kammind, isegi military baasi, aga ei leia. Või on üldse tegemist mingi järjekordse bugiga?
Clear Sky on SoC prequel ehk siis eellugu , ehk siis toimus ennem SoC sündmusi .
kas mitte vastupidi ei ole??? alguses kohe räägib see cs tegelane et mingid vandid pääsesis brain schortserist mööda ja nüüd tsoon vihkab kõiki ja sajatab taevast alla surnud linde ja emissiooni pauke... jube segane stoori
Clear Sky on SoC prequel ehk siis eellugu , ehk siis toimus ennem SoC sündmusi .
kas mitte vastupidi ei ole??? alguses kohe räägib see cs tegelane et mingid vandid pääsesis brain schortserist mööda ja nüüd tsoon vihkab kõiki ja sajatab taevast alla surnud linde ja emissiooni pauke... jube segane stoori
Ei ole vastupidi.
Mäletad, STALKERi alguses toodi Strelok laibaautoga tsooni keskelt ära? CS lõpus ongi näidatud, kuidas ta sinna satub.
Juba STALKERis räägiti ju, et Streloki kamp oli mööda saanud scorcherist. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Clear Sky on SoC prequel ehk siis eellugu , ehk siis toimus ennem SoC sündmusi .
kas mitte vastupidi ei ole??? alguses kohe räägib see cs tegelane et mingid vandid pääsesis brain schortserist mööda ja nüüd tsoon vihkab kõiki ja sajatab taevast alla surnud linde ja emissiooni pauke... jube segane stoori
Ei ole vastupidi.
Mäletad, STALKERi alguses toodi Strelok laibaautoga tsooni keskelt ära? CS lõpus ongi näidatud, kuidas ta sinna satub.
Juba STALKERis räägiti ju, et Streloki kamp oli mööda saanud scorcherist.
vaikselt hakkab selle kaose tunneli lõpus loogilisuse valgus paistma
Kas keegi on leidnud need mälupulgad cordonist, mida see mehaanik tahab? Olen terve cordoni läbi kammind, isegi military baasi, aga ei leia. Või on üldse tegemist mingi järjekordse bugiga?
3nda pulga kohta saad infot selle unise selli k'aest, kes baasis istub. 800 maksab.
veel 1 patch? ma arvasin ise et 05 on suht viimane... aga väga siis ju
release notes:
tsitaat:
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky V1.5.06 patch notes:
V1.5.06
Saved games:
1.5.04 and 1.5.05 saved games will be compatible with patch 1.5.06.
Game changes:
- Fixed an error when the wounded guide didn't want to lead the player anywhere.
- Increased the number of items for sell for the trader at the goods market.
- Added the possibility to upgrade SVDm 2 at Freedom's mechanic.
- Fixed game crash upon the attempt to speak with the wounded character.
- Fixed an error, which led to the blocking of the storyline quest completion at Yantar (the door to Sakharov's bunker couldn't be opened).
- Increased the amount of money of the bandits' trader.
- Fixed the displacement of the military warehouses on the PDA map.
- Added the possibility to load the last saved game by pressing space bar after the player's death.
Render improvements:
- Added DX10.1 support.
- Added MSAA for alpha-tested objects ("alpha-to-coverage" for DX10.0, custom "alpha-to-coverage" for DX10.1 for better performance, native DX10.1 implementation for better quality).
- Added new quality level for sun-shadows (ultra) for better picture quality.
- Added new min/max shadowmap technique (which takes advantage of DX10.1 when available) allows to speed up high quality sunshafts rendering for top video boards and high resolutions.
- Added high quality sunshafts acceleration for DX9 renderer.
Multiplayer:
- Fixed various game crashes of server and client sections.
- Added the detailed server's statistics.
- Changed the saving of the server online-dump (dump is saved to online_dump.ltx).
- Added the changing of keyboard layout by pressing LCtrl +LShift.
All other changes from earlier patches are also included.
1.5.04 and 1.5.05 saved games will be compatible with patch 1.5.06.
äkki nüüd saan sellest bugisest "find stalkers group stash" main questiga ka ühelepoole peale uut paika, huvitav et kõik patchid kaaluvad peaaegu ühepalju _________________ "Mõtle kriitiliselt"
1.5.04 and 1.5.05 saved games will be compatible with patch 1.5.06.
äkki nüüd saan sellest bugisest "find stalkers group stash" main questiga ka ühelepoole peale uut paika, huvitav et kõik patchid kaaluvad peaaegu ühepalju
find stalker group stash? see agropromis? seda polegi vaja teha ju?
find stalker group stash? see agropromis? seda polegi vaja teha ju?
agropromis, kui duty valveposti poole minna garbage suunas siis annab uue questi et peab rääkima duty commanderiga aga sellel sellil on sama dialoog mis igal tavalisel stalkeril _________________ "Mõtle kriitiliselt"
KuriVaiM1, äkki räägid mingi vale vennaga? Duty commander on selle hoone kolmandal korrusel. See punane sihtmärk mis main questi tähistab on sihtmärk kui oled otsitavaga samal korrusel, kui otsitav on kõrgemal on seest täis see ja kui allpool siis alumine pool on kolmnurk.
Ise ronisin siia just oma murega et yantaris on see kuradi uks lukus ja näe ongi paik välja tulnud selle jaoks.
KuriVaiM1, äkki räägid mingi vale vennaga? Duty commander on selle hoone kolmandal korrusel. See punane sihtmärk mis main questi tähistab on sihtmärk kui oled otsitavaga samal korrusel, kui otsitav on kõrgemal on seest täis see ja kui allpool siis alumine pool on kolmnurk.
Ise ronisin siia just oma murega et yantaris on see kuradi uks lukus ja näe ongi paik välja tulnud selle jaoks.
ponteri järgi valvepost enne garbaget, - "talk to outpost commander" _________________ "Mõtle kriitiliselt"
ponteri järgi valvepost enne garbaget, - "talk to outpost commander"
Ok, see oli mingi tsello selle pundi keskel, peaks ütlema et pead baasi commanderiga rääkima ja et neil just üks grupp läheb sinnapoole, soovitas nendega koos minna kuna mutante on palju ümbruskonnas. Aga ei oska siis kahjuks aidata.
plekkpurk, kui Sa buge närviliselt taga ei aja ja suudad natukenegi mängu sisse elada, on elamus kõva. Seda mängu tuleb osata nautida, siis bugid ei häirigi väga.
Kas keegi on kokkupuutunud probleemiga, kus mängu sisenedes viskab mingite sekundite pärast monitorile out of range ja aitab ainult restart arvutile. Monitori native on 1280x1024 ja see on ka mängus pandud nii, samuti on refresh 60 peale pandud nii menüüst kui ka läbi konsooli. Päris palju oli foorumites juttu selle kohta aga kahjuks ükski sealsetest lahendustest probleemi ei kõrvaldanud. Mäng on 100% legaalne ja viimane patch peal, masin hd4850, e6400 2gb ram. Driverid on uusimad catalystid
EDIT:
Kusjuures kui jamad hakkasid, siis oli masinas mingi nvidia kaart ja emaplaat oli ka teine, nüüdseks on win korduvalt puhtalt peale pandud, emaplaat ja vga vahetatud.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.