Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hacman
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2004




sõnum 17.09.2008 20:29:05 vasta tsitaadiga

Teab keegi kommenteerida, kas ja mis on vahet U.S. ja International Nokia N95 8GB versioonidel!?
Mingi vahe peaks olema, sest hinna vahe küll on.
Tänud ette.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 20:41:44 vasta tsitaadiga

sageduste vahe peaks ainult olema

2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 2100
HSDPA 850 / 1900 - US version

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 20:51:31 vasta tsitaadiga

ja US versioonil on kaamera ääres kirjas AF, mitte auto Autofocus.
Muu peaks sama olema!
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Critical
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2008 11:36:46 vasta tsitaadiga

guardv kirjutas:
Critical kirjutas:
Kas lihtne nüüdisaegsetel nokiatel imei koodi vahetamine on? Mul pandi N95 8gb pihta ja igaksjuhuks tegin politseisse avalduse ka eks paistab mis saab. Kunagi olen politsei kaudu ühe telefoni isegi tagasi saanud. Musta nimekirja ei tohiks vist veel panna telefoni muidu ei saa "uus omanik" oma kaarti seal kasutada?


politseil sellest küll täiesti pohhui, varastatud tel-e niipalju et naad suht loobunud sellega tegelemisest, võimalus tagasi saada 1% icon_biggrin.gif


Asjalood on nüüd niimoodi et mina sain igatahes täna oma telefoni ilusti tagasi, ming maardu haraka käest ta välja tuli. Ja justnimelt läbi Eesti politsei icon_biggrin.gif suht kiirelt pealekauba. Telefon täitsa töökorras oli ainult mingi pärlikestega ära tuunitud ja viisknurk ka peale tehtud tähekestega. Kuigi enamus stuffi oli jõutudseest ära kustutada peilisin siit mõned andmed välja kes seda telefoni viimati kasutas eks peab vaatama mis nende teadmistega peale hakata... muidugi ei saa väita et just see inimene selle telefoni varastas. Igatahes aitäh politseile.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 10:32:00 vasta tsitaadiga

juku626 kirjutas:
kanna_ kirjutas:
Nokia Maps softi peale klikates alates 15 sek, et Cell ID saada - see on siis linnas 100m täpsusega asukoht ja sealt edasi veel 15 sek, et GPS asukoht saada. Ehk siis 30 sek on vastus küsimusele minu puhul.


Ühesõnaga, kui ta peale 2 minutilist laadimist ka tööle ei hakka, siis see pole normaalne?


mu keskmine on 5 minutit, mõnikord rohkem - mõnikord vähem. A lõpuks kätte saab icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 11:40:35 vasta tsitaadiga

Ilma A-GPS'ta need ajad sellised ongi.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 23:29:42 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas n95/8gb ja n96 kasutavad väikse või suure otsikuga nokia laadijaid?
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 23:38:33 vasta tsitaadiga

IceUul, 10sek google.com kasutamist annab vastseks et väikese otsaga laadijaid kasutavad.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 13:22:49 vasta tsitaadiga

On keegi mõne programmi avastanud mis suudaks N95 kaamera LEDi pidevalt sees hoida? Pisikese taskulambi asenduseks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jurmola
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2007




sõnum 05.10.2008 20:22:20 vasta tsitaadiga

Suutsin hajameelselt kustutada telefonist ära Quickoffice, ning nüüd ei saa wordi faile lugeda. Kus ma omale seda uuesti laadida saaks? Mingi serial key või mingi sellise asja leidsin ka telefonist veel, niiet peaks olema see võimalik ju legaalselt ning täisversioonina?
Või on äkki mõni programm mis loeks .docx faili juba?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 16:20:01 vasta tsitaadiga

On kellelgi 8GB mälukaardiga kogemusi, kas töötab?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kommikarp
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2008




sõnum 08.10.2008 19:19:27 vasta tsitaadiga

Sai ostetud N95 8gb, aga sooviks teada, et mis oleks vajalikud programmid, vaatasin seda MUST HAVE teemat, aga seal lihtsalt tundub, et suvaliselt erinevaid programme pandud. Ja miks mu SIM kaart vanalt telefonilt kontakte üle ei toonud, milles võiks asi olla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 19:22:12 vasta tsitaadiga

kommikarp, Kontaktid - Valikud - SIM-kontaktid - SIM-kaardi kirjed
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kommikarp
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2008




sõnum 08.10.2008 19:26:40 vasta tsitaadiga

Aitäh, see mure siis lahendatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 20:02:01 vasta tsitaadiga

vajalikud programmid pead ikka ise välja mõtlema, kes kurat ikka teab, ka sul läheb stopperit, messengeri või mingit kolmandat vigurit vaja.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 21:18:30 vasta tsitaadiga

Mis häid accelerometer programme ja mänge teil kasutusel on?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 21:21:33 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
On kellelgi 8GB mälukaardiga kogemusi, kas töötab?

minul igatahes töötab

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 21:29:37 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Mis häid accelerometer programme ja mänge teil kasutusel on?


*mul mingi selline alarm(rohkem mänguasi kui kasulik), et paned alarmi peale ja paned telefoni lauale ja kui keegi puutub, hakkab undama.
*siis selline programm, millega saad liikuda menüüdes ja pilte vaadata jne telefoni vasakule-paremale; üles-alla; ette-taha liigutades. (saab kasutada ka näiteks snake mangus, mis alguses peal on)
*ei tea, kas on väljas juba, aga nägin ühte sellist programmi, et keegi helistab, siis lihtsalt laualt või taskust tõstad telefoni kõrva äärde ja ise võtab vastu, taskusse tagasi paneb katkestab ära.

*mängudest on mingi lauajalgpall, aga ainult nii, et on väravavaht ja kolm ründajat ja siis pead väravaid lööma.
*siis on mingi ussi mängu moodi mäng
*kuskil olen sellest vist juba rääkinud, aga selline nagu vanasti telekamängul oli, kus pidid mingi kosmoselaevaga teisi laevu õhku laskma

praegu kohe rohkem meelde ei tule. kui neist mõnda tahad siis võin otsida.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 22:04:59 vasta tsitaadiga

Esimene pakuks huvi, osade teistega olen isegi ennem juba tuttav. thumbs_up.gif

-e- Leidsin, tänud juhatamise eest!
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 07:42:57 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
its2cold kirjutas:
Mis häid accelerometer programme ja mänge teil kasutusel on?


*mul mingi selline alarm(rohkem mänguasi kui kasulik), et paned alarmi peale ja paned telefoni lauale ja kui keegi puutub, hakkab undama.
*siis selline programm, millega saad liikuda menüüdes ja pilte vaadata jne telefoni vasakule-paremale; üles-alla; ette-taha liigutades. (saab kasutada ka näiteks snake mangus, mis alguses peal on)
*ei tea, kas on väljas juba, aga nägin ühte sellist programmi, et keegi helistab, siis lihtsalt laualt või taskust tõstad telefoni kõrva äärde ja ise võtab vastu, taskusse tagasi paneb katkestab ära.

*mängudest on mingi lauajalgpall, aga ainult nii, et on väravavaht ja kolm ründajat ja siis pead väravaid lööma.
*siis on mingi ussi mängu moodi mäng
*kuskil olen sellest vist juba rääkinud, aga selline nagu vanasti telekamängul oli, kus pidid mingi kosmoselaevaga teisi laevu õhku laskma

praegu kohe rohkem meelde ei tule. kui neist mõnda tahad siis võin otsida.


mind huvitaks kah kaks esimest programmi äkki paned nimed siia
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 10:33:07 vasta tsitaadiga

Donttouch

RocknScroll


Kui mõni asi ei tööta, siis andke teada, proovin aidata.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 18.10.2008 16:39:35 vasta tsitaadiga

Küsiks sellist asja, et sain endale N95 8GB ja kui mul läheb tel ekraan säästu resiimile, siis on kell ja see hall triip ekraanil vertikaalselt, ehk siis ülevalt alla. Kõigil eelnevatel nokiatel on see horisontaalselt olnud. Kas keegi oskab öelda, kas see peabki nii olema??
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.10.2008 16:49:22 vasta tsitaadiga

Jep ka minul on sedasi 8GB thumbs_up.gif Samas sõbral on N95-3 NAM ja temal on horisontaalselt see..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 17:32:10 vasta tsitaadiga

Mul vist N95 8Gb wifi ei tööta enam kuna ei leia kuskil wifi võrke kui otsima panen, isegi läpakal mille kõrval seisin ei leidnud
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 17:43:11 vasta tsitaadiga

N95 kasutab 802.11 b ja g standardit, äkki asud 802.11 a standardi levialas? Mul oli ka ruuterist alguses vaid 802.11 a valitud protokolliks, kuna aga telefoniga võrku ei leidnud, siis nüüd kasutan kodus 802.11 a/b standardit
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 17:55:39 vasta tsitaadiga

aga mul ei leia enam kuskil, ennem leidis kodus naabrite võrke enam ei leia.Isegi seal kus märgitud et wifi leviala
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 22:12:31 vasta tsitaadiga

leidsin veel ühe laheda mängu accelerometer'ile: nGun
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pan-San
HV vaatleja
Pan-San

liitunud: 05.10.2008




sõnum 20.10.2008 23:06:22 vasta tsitaadiga

Slide helper v1.07 suht hea jubin http://www.speedyshare.com/114183226.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 21.10.2008 10:02:31 vasta tsitaadiga

Mul hoopis selline küsimus, et kas kuidagi annab niiöelda desktopilt neid Ooterežiimi vidinaid muuta, pean siis silmas neid asju, mis on seal üksteise all. (Otsing, kalendri kirjed, wlan, võrgusjagam) <- kas neid sealt ükshaaval muuta saab või eemaldada? Suht häiriv, kuna ma ei kasuta neid üldse.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 09:19:40 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Donttouch

RocknScroll


Kui mõni asi ei tööta, siis andke teada, proovin aidata.


ei saa kumbagi installitud, ütleb et mingid sertifikaadid vigased
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 17:20:10 vasta tsitaadiga

blaster1 kirjutas:
striker13 kirjutas:
Donttouch

RocknScroll


Kui mõni asi ei tööta, siis andke teada, proovin aidata.


ei saa kumbagi installitud, ütleb et mingid sertifikaadid vigased


siis pead ise ära signima selle siginamata faili.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 20:53:16 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
blaster1 kirjutas:
striker13 kirjutas:
Donttouch

RocknScroll


Kui mõni asi ei tööta, siis andke teada, proovin aidata.


ei saa kumbagi installitud, ütleb et mingid sertifikaadid vigased


siis pead ise ära signima selle siginamata faili.



Ja kuda see veel käib icon_lol.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 21:23:57 vasta tsitaadiga

blaster1 kirjutas:
striker13 kirjutas:
blaster1 kirjutas:
striker13 kirjutas:
Donttouch

RocknScroll


Kui mõni asi ei tööta, siis andke teada, proovin aidata.


ei saa kumbagi installitud, ütleb et mingid sertifikaadid vigased


siis pead ise ära signima selle siginamata faili.



Ja kuda see veel käib icon_lol.gif


https://www.symbiansigned.com/app/page või tee siia foorumisse kasutaja ja küsi vastavalt I lk'el olevatele juhistele endale cert ja key. Kui need oled kätte saanud, kopeeri telefoni ja installi see ja siis läbi selle programmi signid. (pead läbi programmi üles otsima faili mida tahad ja cert'i ning key fileid)

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 13:47:11 vasta tsitaadiga

Kas tavalisel N95-el töötab ka microSDHC mälukaart? Või sobib ainult tavaline microSD? Tegu siis 4GB A-data, microSDHC mälukaardiga!
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wooki3
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2008




sõnum 25.10.2008 15:34:07 vasta tsitaadiga

nokiale sobib microSDHC ka kuna kui mul oli nokia 5610 siis ostsin 4GB microSDHC kaardi ja töötas laitmatult.


ja nagu teada siis nokia n95'le läheb minu andmetel kuni 8 gigane kaart sisse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 25.10.2008 19:19:30 vasta tsitaadiga

Sain Donttouch ilusti ära signida ja installi tehtud, kuid programm tööle ei lähe, kui ikooni vajutan...?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2008 19:28:47 vasta tsitaadiga

RK kirjutas:
Sain Donttouch ilusti ära signida ja installi tehtud, kuid programm tööle ei lähe, kui ikooni vajutan...?


pythoni ja megamodulepack'i installisid ära? soovitatavalt telefoni mällu ja installi donttouch ka siis telefoni mällu.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 26.10.2008 16:32:26 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
RK kirjutas:
Sain Donttouch ilusti ära signida ja installi tehtud, kuid programm tööle ei lähe, kui ikooni vajutan...?


pythoni ja megamodulepack'i installisid ära? soovitatavalt telefoni mällu ja installi donttouch ka siis telefoni mällu.

Ei, :p pärast panen peale ja küll siis töötab ka.

E: Kuid siiski teen vist midagi valesti, sest kui seda megamodulpacki peale lasen, siis annab errori: ebausaldusväärne tarnija...installimine ebaõnnestus...midagi sellist...?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 00:34:26 vasta tsitaadiga

kuulge targad, kust ma saaks N95-l äratuse volumet muuta?
tee või tina, aga no ei leia sellist kohta ülesse. Telefoni helin on umbes keskmisel reziimil, aga äratab hommikul nii et lisaks lapsele ja koerale saavad ka naabrid äratuse osaliseks.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 08:19:38 vasta tsitaadiga

soulshaker, helitugevust vist ei saagi muuta aga pane teine helin või otsi mõni uus äratuse programm, kus saaks helitugevust muuta. Otsisõnana võid kasutada "alarm clock" või lihtsalt "clock".
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 09:27:37 vasta tsitaadiga

täna hommikul sain teada, et hommikuäratuse helin on vaikimisi VALJENEV icon_wink.gif Ma olen tavaliselt lihtsalt ärganud siis, kui kell täiega lõugab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.11.2008 21:43:26 vasta tsitaadiga

Mul on oma fööniga selline jama, et olen miski 5 päeva olnud N95 8GB "õnnelik" omanik kuid ära tüütab see, et kui kuulan muusikat siis jookseb päevas mittmeid (2-4) korda föön kokku. Lihtsalt nagu tarretub kogu pilt, Back-iga saab playerist küll väljuda või siis punase klahvi kaudu. Mõnikord viskab lihtsalt playeri kinni ja kogu moosis (viskab esilehele). Ja kui need jamad on ära toiminud siis listis on ka 0 songs Peab alati siis uuesti Refresh-ima ja päris pikalt peab ootama kui kõik lood on uuesti listis. Mõni kord "tarretub" ka see refreshimine ära.

Oskab keegi miskit nõu annda millest võiks selline viga olla tingitud või kuidas seda asja parandada?
Lood on peal mp3-na, Miskieid programme pole veel ise installinud. Vaba mälu on kah nagu piisavalt ( Mass memory: Free 5485MB) telefoni oma ei oska kuigi vaadata aga arvan, et sealgi peaks seda jaguma kuna pole midagi installitud.

Et oskab siis keegi kuidagi abistada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 22:56:16 vasta tsitaadiga

-IFFI-, software update'i oled teinud?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 18.11.2008 00:22:48 vasta tsitaadiga

Ei olnud ennem teinud tegin nuid ära ja eks homme vaatan kas peab päeva vastu ilma jamadeta. Kuna pole varem selliste asjadega tegelenud n.ö fööni "häkkimisega" icon_razz.gif siis küsiksin juurde ühe lisa küsimuse. Föön on ostetud soomest ja seega puudub siit keelte valikust maakeelne(eesti keel) valik. Kas oleks võimalik selline asi kuidagi peale saada?
Ma kardan, et vist mitte kuna sai ka liitumine siin soomes tehtud Elisas siis on mul SIM kaart lukus (ei sa kasutada teisi SIM-e peale elisa SIM-i) Vai on siin selliseid häkkereid kes abistaks mul kodumaise keele valikusse saada? icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 17:38:32 vasta tsitaadiga

Sai siis oma Nokia maps tööle pandud ja tee või tina, aga GPS jääb koguaeg taha. Käseb mul keerata siis kui ma juba olen näiteks ära keeranud. Any ideas? Või proovin lihtsalt tarkvara uuendust uuesti.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 10:13:46 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
Sai siis oma Nokia maps tööle pandud ja tee või tina, aga GPS jääb koguaeg taha. Käseb mul keerata siis kui ma juba olen näiteks ära keeranud. Any ideas? Või proovin lihtsalt tarkvara uuendust uuesti.


gps ongi mingi 1sek või 2 maas...aga proovi välise gpsuga. Nokia mapsi enam ei mäleta aga tomtom ja garmin küll maha ei jäänud nii palju, et häirima oleks hakanud. Muidugi ma kasutasin neid ka välise gpsuga.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 22.11.2008 19:32:36 vasta tsitaadiga

Hakkan ka oma vana lutsu uuema vastu vahetama, aga küsiks enne selle gpsi kohta - gps toimib internetis olles vaid ja siis jooksvalt maksan?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 01:27:58 vasta tsitaadiga

Interneti pole püsivalt vaja...kui AGPS on sees siis GPSi käivitamisel saadetakse paarikümne sendi eest andmeid.

AGPSi tööpõhimõte on uurida võrgult järgi, mis levialamastide läheduses asutakse ja vastavalt saadud andmetele lähimaid satelliite otsima asuda. Kasu on sellest üpris palju, nimelt see kiirendab GPSiga ühendumist märgatavalt.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 23.11.2008 01:39:50 vasta tsitaadiga

Siis pole lugu, mõtlesin et kogu aeg laeb netist piirkondi alla ja muudkui maksa icon_razz.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 01:56:29 vasta tsitaadiga

Muidugi olenevalt programmist võib ka jooksvalt raha minna. Näiteks Google Maps laeb oma kaarte pidevalt üle neti aga telefoniga kaasa tulev Nokia Maps võimaldab kaardid telefoni eelnevalt laadida, läbi arvuti muidugi.

See on muidugi kõik juba programmist sõltuv, GPSi kasutamine ise on täiesti tasuta.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.