|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hacman
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2004
|
17.09.2008 20:29:05
|
|
|
Teab keegi kommenteerida, kas ja mis on vahet U.S. ja International Nokia N95 8GB versioonidel!?
Mingi vahe peaks olema, sest hinna vahe küll on.
Tänud ette.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.09.2008 20:41:44
|
|
|
sageduste vahe peaks ainult olema
2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 2100
HSDPA 850 / 1900 - US version
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006

|
17.09.2008 20:51:31
|
|
|
ja US versioonil on kaamera ääres kirjas AF, mitte auto Autofocus.
Muu peaks sama olema!
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Critical
HV kasutaja
liitunud: 25.08.2003
|
19.09.2008 11:36:46
|
|
|
| guardv kirjutas: |
| Critical kirjutas: |
| Kas lihtne nüüdisaegsetel nokiatel imei koodi vahetamine on? Mul pandi N95 8gb pihta ja igaksjuhuks tegin politseisse avalduse ka eks paistab mis saab. Kunagi olen politsei kaudu ühe telefoni isegi tagasi saanud. Musta nimekirja ei tohiks vist veel panna telefoni muidu ei saa "uus omanik" oma kaarti seal kasutada? |
politseil sellest küll täiesti pohhui, varastatud tel-e niipalju et naad suht loobunud sellega tegelemisest, võimalus tagasi saada 1%  |
Asjalood on nüüd niimoodi et mina sain igatahes täna oma telefoni ilusti tagasi, ming maardu haraka käest ta välja tuli. Ja justnimelt läbi Eesti politsei suht kiirelt pealekauba. Telefon täitsa töökorras oli ainult mingi pärlikestega ära tuunitud ja viisknurk ka peale tehtud tähekestega. Kuigi enamus stuffi oli jõutudseest ära kustutada peilisin siit mõned andmed välja kes seda telefoni viimati kasutas eks peab vaatama mis nende teadmistega peale hakata... muidugi ei saa väita et just see inimene selle telefoni varastas. Igatahes aitäh politseile.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
21.09.2008 10:32:00
|
|
|
| juku626 kirjutas: |
| kanna_ kirjutas: |
| Nokia Maps softi peale klikates alates 15 sek, et Cell ID saada - see on siis linnas 100m täpsusega asukoht ja sealt edasi veel 15 sek, et GPS asukoht saada. Ehk siis 30 sek on vastus küsimusele minu puhul. |
Ühesõnaga, kui ta peale 2 minutilist laadimist ka tööle ei hakka, siis see pole normaalne? |
mu keskmine on 5 minutit, mõnikord rohkem - mõnikord vähem. A lõpuks kätte saab
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
23.09.2008 11:40:35
|
|
|
Ilma A-GPS'ta need ajad sellised ongi.
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
23.09.2008 23:29:42
|
|
|
| Oskab keegi öelda, kas n95/8gb ja n96 kasutavad väikse või suure otsikuga nokia laadijaid?
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
23.09.2008 23:38:33
|
|
|
| IceUul, 10sek google.com kasutamist annab vastseks et väikese otsaga laadijaid kasutavad.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006

|
04.10.2008 13:22:49
|
|
|
On keegi mõne programmi avastanud mis suudaks N95 kaamera LEDi pidevalt sees hoida? Pisikese taskulambi asenduseks.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jurmola
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2007
|
05.10.2008 20:22:20
|
|
|
Suutsin hajameelselt kustutada telefonist ära Quickoffice, ning nüüd ei saa wordi faile lugeda. Kus ma omale seda uuesti laadida saaks? Mingi serial key või mingi sellise asja leidsin ka telefonist veel, niiet peaks olema see võimalik ju legaalselt ning täisversioonina?
Või on äkki mõni programm mis loeks .docx faili juba?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
07.10.2008 16:20:01
|
|
|
| On kellelgi 8GB mälukaardiga kogemusi, kas töötab?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kommikarp
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2008
|
08.10.2008 19:19:27
|
|
|
| Sai ostetud N95 8gb, aga sooviks teada, et mis oleks vajalikud programmid, vaatasin seda MUST HAVE teemat, aga seal lihtsalt tundub, et suvaliselt erinevaid programme pandud. Ja miks mu SIM kaart vanalt telefonilt kontakte üle ei toonud, milles võiks asi olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006

|
08.10.2008 19:22:12
|
|
|
| kommikarp, Kontaktid - Valikud - SIM-kontaktid - SIM-kaardi kirjed
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kommikarp
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2008
|
08.10.2008 19:26:40
|
|
|
| Aitäh, see mure siis lahendatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
08.10.2008 20:02:01
|
|
|
| vajalikud programmid pead ikka ise välja mõtlema, kes kurat ikka teab, ka sul läheb stopperit, messengeri või mingit kolmandat vigurit vaja.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006

|
15.10.2008 21:18:30
|
|
|
| Mis häid accelerometer programme ja mänge teil kasutusel on?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
15.10.2008 21:21:33
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| On kellelgi 8GB mälukaardiga kogemusi, kas töötab? |
minul igatahes töötab
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
15.10.2008 21:29:37
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
| Mis häid accelerometer programme ja mänge teil kasutusel on? |
*mul mingi selline alarm(rohkem mänguasi kui kasulik), et paned alarmi peale ja paned telefoni lauale ja kui keegi puutub, hakkab undama.
*siis selline programm, millega saad liikuda menüüdes ja pilte vaadata jne telefoni vasakule-paremale; üles-alla; ette-taha liigutades. (saab kasutada ka näiteks snake mangus, mis alguses peal on)
*ei tea, kas on väljas juba, aga nägin ühte sellist programmi, et keegi helistab, siis lihtsalt laualt või taskust tõstad telefoni kõrva äärde ja ise võtab vastu, taskusse tagasi paneb katkestab ära.
*mängudest on mingi lauajalgpall, aga ainult nii, et on väravavaht ja kolm ründajat ja siis pead väravaid lööma.
*siis on mingi ussi mängu moodi mäng
*kuskil olen sellest vist juba rääkinud, aga selline nagu vanasti telekamängul oli, kus pidid mingi kosmoselaevaga teisi laevu õhku laskma
praegu kohe rohkem meelde ei tule. kui neist mõnda tahad siis võin otsida.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006

|
15.10.2008 22:04:59
|
|
|
Esimene pakuks huvi, osade teistega olen isegi ennem juba tuttav.
-e- Leidsin, tänud juhatamise eest!
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
18.10.2008 07:42:57
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| its2cold kirjutas: |
| Mis häid accelerometer programme ja mänge teil kasutusel on? |
*mul mingi selline alarm(rohkem mänguasi kui kasulik), et paned alarmi peale ja paned telefoni lauale ja kui keegi puutub, hakkab undama.
*siis selline programm, millega saad liikuda menüüdes ja pilte vaadata jne telefoni vasakule-paremale; üles-alla; ette-taha liigutades. (saab kasutada ka näiteks snake mangus, mis alguses peal on)
*ei tea, kas on väljas juba, aga nägin ühte sellist programmi, et keegi helistab, siis lihtsalt laualt või taskust tõstad telefoni kõrva äärde ja ise võtab vastu, taskusse tagasi paneb katkestab ära.
*mängudest on mingi lauajalgpall, aga ainult nii, et on väravavaht ja kolm ründajat ja siis pead väravaid lööma.
*siis on mingi ussi mängu moodi mäng
*kuskil olen sellest vist juba rääkinud, aga selline nagu vanasti telekamängul oli, kus pidid mingi kosmoselaevaga teisi laevu õhku laskma
praegu kohe rohkem meelde ei tule. kui neist mõnda tahad siis võin otsida. |
mind huvitaks kah kaks esimest programmi äkki paned nimed siia
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
18.10.2008 10:33:07
|
|
|
Donttouch
RocknScroll
Kui mõni asi ei tööta, siis andke teada, proovin aidata.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summutaja
HV veteran

liitunud: 04.02.2004
|
18.10.2008 16:39:35
|
|
|
| Küsiks sellist asja, et sain endale N95 8GB ja kui mul läheb tel ekraan säästu resiimile, siis on kell ja see hall triip ekraanil vertikaalselt, ehk siis ülevalt alla. Kõigil eelnevatel nokiatel on see horisontaalselt olnud. Kas keegi oskab öelda, kas see peabki nii olema??
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
18.10.2008 16:49:22
|
|
|
Jep ka minul on sedasi 8GB Samas sõbral on N95-3 NAM ja temal on horisontaalselt see..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
19.10.2008 17:32:10
|
|
|
| Mul vist N95 8Gb wifi ei tööta enam kuna ei leia kuskil wifi võrke kui otsima panen, isegi läpakal mille kõrval seisin ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.10.2008 17:43:11
|
|
|
N95 kasutab 802.11 b ja g standardit, äkki asud 802.11 a standardi levialas? Mul oli ka ruuterist alguses vaid 802.11 a valitud protokolliks, kuna aga telefoniga võrku ei leidnud, siis nüüd kasutan kodus 802.11 a/b standardit
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
19.10.2008 17:55:39
|
|
|
| aga mul ei leia enam kuskil, ennem leidis kodus naabrite võrke enam ei leia.Isegi seal kus märgitud et wifi leviala
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.10.2008 22:12:31
|
|
|
leidsin veel ühe laheda mängu accelerometer'ile: nGun
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pan-San
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summutaja
HV veteran

liitunud: 04.02.2004
|
21.10.2008 10:02:31
|
|
|
| Mul hoopis selline küsimus, et kas kuidagi annab niiöelda desktopilt neid Ootereiimi vidinaid muuta, pean siis silmas neid asju, mis on seal üksteise all. (Otsing, kalendri kirjed, wlan, võrgusjagam) <- kas neid sealt ükshaaval muuta saab või eemaldada? Suht häiriv, kuna ma ei kasuta neid üldse.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
22.10.2008 09:19:40
|
|
|
ei saa kumbagi installitud, ütleb et mingid sertifikaadid vigased
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
22.10.2008 17:20:10
|
|
|
| blaster1 kirjutas: |
ei saa kumbagi installitud, ütleb et mingid sertifikaadid vigased |
siis pead ise ära signima selle siginamata faili.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
22.10.2008 20:53:16
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| blaster1 kirjutas: |
ei saa kumbagi installitud, ütleb et mingid sertifikaadid vigased |
siis pead ise ära signima selle siginamata faili. |
Ja kuda see veel käib
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
22.10.2008 21:23:57
|
|
|
| blaster1 kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| blaster1 kirjutas: |
ei saa kumbagi installitud, ütleb et mingid sertifikaadid vigased |
siis pead ise ära signima selle siginamata faili. |
Ja kuda see veel käib  |
https://www.symbiansigned.com/app/page või tee siia foorumisse kasutaja ja küsi vastavalt I lk'el olevatele juhistele endale cert ja key. Kui need oled kätte saanud, kopeeri telefoni ja installi see ja siis läbi selle programmi signid. (pead läbi programmi üles otsima faili mida tahad ja cert'i ning key fileid)
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
24.10.2008 13:47:11
|
|
|
Kas tavalisel N95-el töötab ka microSDHC mälukaart? Või sobib ainult tavaline microSD? Tegu siis 4GB A-data, microSDHC mälukaardiga!
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wooki3
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2008
|
25.10.2008 15:34:07
|
|
|
nokiale sobib microSDHC ka kuna kui mul oli nokia 5610 siis ostsin 4GB microSDHC kaardi ja töötas laitmatult.
ja nagu teada siis nokia n95'le läheb minu andmetel kuni 8 gigane kaart sisse.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2006
|
25.10.2008 19:19:30
|
|
|
| Sain Donttouch ilusti ära signida ja installi tehtud, kuid programm tööle ei lähe, kui ikooni vajutan...?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
25.10.2008 19:28:47
|
|
|
| RK kirjutas: |
| Sain Donttouch ilusti ära signida ja installi tehtud, kuid programm tööle ei lähe, kui ikooni vajutan...? |
pythoni ja megamodulepack'i installisid ära? soovitatavalt telefoni mällu ja installi donttouch ka siis telefoni mällu.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2006
|
26.10.2008 16:32:26
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| RK kirjutas: |
| Sain Donttouch ilusti ära signida ja installi tehtud, kuid programm tööle ei lähe, kui ikooni vajutan...? |
pythoni ja megamodulepack'i installisid ära? soovitatavalt telefoni mällu ja installi donttouch ka siis telefoni mällu. |
Ei, :p pärast panen peale ja küll siis töötab ka.
E: Kuid siiski teen vist midagi valesti, sest kui seda megamodulpacki peale lasen, siis annab errori: ebausaldusväärne tarnija...installimine ebaõnnestus...midagi sellist...?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
05.11.2008 00:34:26
|
|
|
kuulge targad, kust ma saaks N95-l äratuse volumet muuta?
tee või tina, aga no ei leia sellist kohta ülesse. Telefoni helin on umbes keskmisel reziimil, aga äratab hommikul nii et lisaks lapsele ja koerale saavad ka naabrid äratuse osaliseks.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006

|
05.11.2008 08:19:38
|
|
|
| soulshaker, helitugevust vist ei saagi muuta aga pane teine helin või otsi mõni uus äratuse programm, kus saaks helitugevust muuta. Otsisõnana võid kasutada "alarm clock" või lihtsalt "clock".
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
05.11.2008 09:27:37
|
|
|
täna hommikul sain teada, et hommikuäratuse helin on vaikimisi VALJENEV Ma olen tavaliselt lihtsalt ärganud siis, kui kell täiega lõugab
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
17.11.2008 21:43:26
|
|
|
Mul on oma fööniga selline jama, et olen miski 5 päeva olnud N95 8GB "õnnelik" omanik kuid ära tüütab see, et kui kuulan muusikat siis jookseb päevas mittmeid (2-4) korda föön kokku. Lihtsalt nagu tarretub kogu pilt, Back-iga saab playerist küll väljuda või siis punase klahvi kaudu. Mõnikord viskab lihtsalt playeri kinni ja kogu moosis (viskab esilehele). Ja kui need jamad on ära toiminud siis listis on ka 0 songs Peab alati siis uuesti Refresh-ima ja päris pikalt peab ootama kui kõik lood on uuesti listis. Mõni kord "tarretub" ka see refreshimine ära.
Oskab keegi miskit nõu annda millest võiks selline viga olla tingitud või kuidas seda asja parandada?
Lood on peal mp3-na, Miskieid programme pole veel ise installinud. Vaba mälu on kah nagu piisavalt ( Mass memory: Free 5485MB) telefoni oma ei oska kuigi vaadata aga arvan, et sealgi peaks seda jaguma kuna pole midagi installitud.
Et oskab siis keegi kuidagi abistada.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.11.2008 22:56:16
|
|
|
-IFFI-, software update'i oled teinud?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
18.11.2008 00:22:48
|
|
|
Ei olnud ennem teinud tegin nuid ära ja eks homme vaatan kas peab päeva vastu ilma jamadeta. Kuna pole varem selliste asjadega tegelenud n.ö fööni "häkkimisega" siis küsiksin juurde ühe lisa küsimuse. Föön on ostetud soomest ja seega puudub siit keelte valikust maakeelne(eesti keel) valik. Kas oleks võimalik selline asi kuidagi peale saada?
Ma kardan, et vist mitte kuna sai ka liitumine siin soomes tehtud Elisas siis on mul SIM kaart lukus (ei sa kasutada teisi SIM-e peale elisa SIM-i) Vai on siin selliseid häkkereid kes abistaks mul kodumaise keele valikusse saada?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
18.11.2008 17:38:32
|
|
|
| Sai siis oma Nokia maps tööle pandud ja tee või tina, aga GPS jääb koguaeg taha. Käseb mul keerata siis kui ma juba olen näiteks ära keeranud. Any ideas? Või proovin lihtsalt tarkvara uuendust uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
19.11.2008 10:13:46
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| Sai siis oma Nokia maps tööle pandud ja tee või tina, aga GPS jääb koguaeg taha. Käseb mul keerata siis kui ma juba olen näiteks ära keeranud. Any ideas? Või proovin lihtsalt tarkvara uuendust uuesti. |
gps ongi mingi 1sek või 2 maas...aga proovi välise gpsuga. Nokia mapsi enam ei mäleta aga tomtom ja garmin küll maha ei jäänud nii palju, et häirima oleks hakanud. Muidugi ma kasutasin neid ka välise gpsuga.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
22.11.2008 19:32:36
|
|
|
| Hakkan ka oma vana lutsu uuema vastu vahetama, aga küsiks enne selle gpsi kohta - gps toimib internetis olles vaid ja siis jooksvalt maksan?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006

|
23.11.2008 01:27:58
|
|
|
Interneti pole püsivalt vaja...kui AGPS on sees siis GPSi käivitamisel saadetakse paarikümne sendi eest andmeid.
AGPSi tööpõhimõte on uurida võrgult järgi, mis levialamastide läheduses asutakse ja vastavalt saadud andmetele lähimaid satelliite otsima asuda. Kasu on sellest üpris palju, nimelt see kiirendab GPSiga ühendumist märgatavalt.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
23.11.2008 01:39:50
|
|
|
Siis pole lugu, mõtlesin et kogu aeg laeb netist piirkondi alla ja muudkui maksa
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006

|
23.11.2008 01:56:29
|
|
|
Muidugi olenevalt programmist võib ka jooksvalt raha minna. Näiteks Google Maps laeb oma kaarte pidevalt üle neti aga telefoniga kaasa tulev Nokia Maps võimaldab kaardid telefoni eelnevalt laadida, läbi arvuti muidugi.
See on muidugi kõik juba programmist sõltuv, GPSi kasutamine ise on täiesti tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|