Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 12:43:32 vasta tsitaadiga

kust otsast? fallout on ju selline kaubamärk, et see müüb ennast ise.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 13:07:24 vasta tsitaadiga

kenasti reklaamivad ju asja... väga meeldiv jne jne über supper. Fallout nimi ütleb midagi vaid neile kes seda mängu mänginud on. Aga need kes ei ole ei tea asjast midagi. Ka need idid peab meelitama asja juurde. Ja mida lihtsam, kergem ja säravam mäng on seda parem.

Vanad Fallout mängurid vast vaatavad asja kahtlaselt. Tegemist siiski ju suht Oblivion + Fallout theme.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 23.09.2008 14:06:37 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kenasti reklaamivad ju asja... väga meeldiv jne jne über super. Fallout nimi ütleb midagi vaid neile kes seda mängu mänginud on. Aga need kes ei ole ei tea asjast midagi. Ka need idid peab meelitama asja juurde. Ja mida lihtsam, kergem ja säravam mäng on seda parem.

Vanad Fallout mängurid vast vaatavad asja kahtlaselt. Tegemist siiski ju suht Oblivion + Fallout theme.

Mis asjast on Elders scrolls seeria siis nii hirmus saast olnud, et seda koguaeg välja tuua icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 23.09.2008 14:25:38 vasta tsitaadiga

Elder scrolls seeria ei ole saast aga see ei ole ka Fallouti seeria. Müügu asja Elder Scrolls:Fallout nime all ning lasku teistel "õige järg" teha poleks virinat kah.
Näiteks Stalker on ka sarnane Fallout'iga aga kuna tegijad seda Falloyt 3* ega ka nn "spiritual successor" pähe ei määrinud sai asi ka suhteliselt hea vastuvõtu.
See mis ärritab fänne, sh ka mind, on tulevase mängu kui Fallouti 3. osa reklaamimine, samas kui ainus õigustus selleks on nende käes olev litsents sest gameplay poolest see vana hea Fallout ei paista küll olevat.

* Kirjaviga on meelega kuna litsentsi neil nagunii polnud, seega nimi "Fallout" oleks välistatud nagunii
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.09.2008 14:28:09 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Mis asjast on Elders scrolls seeria siis nii hirmus saast olnud, et seda koguaeg välja tuua icon_rolleyes.gif
Alates ES4'st.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 23.09.2008 14:29:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 14:29:40 vasta tsitaadiga

ära kutsu kurja vaimu esile.. loe ees poolt või oblivioni teemat. Kellele meeldib fps sword konsooli kiddy crap nool näitab kõik ette kellele mitte. Iga koobas 100% samasugune ja vanade pükstega + kuld rahaga mida kaitseb tuhat tonti on totaalne solvang RPG "fännile". igav oli. Aga väga VÄGA hea 3Dmark vga testimiseks thumbs_up.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 23.09.2008 15:11:08 vasta tsitaadiga

Karta on, et F3 on "mutant". Aga eks ootab ära... Enam pole palju jäänud.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 23.09.2008 18:57:18 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ära kutsu kurja vaimu esile.. loe ees poolt või oblivioni teemat. Kellele meeldib fps sword konsooli kiddy crap nool näitab kõik ette kellele mitte. Iga koobas 100% samasugune ja vanade pükstega + kuld rahaga mida kaitseb tuhat tonti on totaalne solvang RPG "fännile". igav oli. Aga väga VÄGA hea 3Dmark vga testimiseks thumbs_up.gif

Soovid sa siis tõesti tänapäeva mängudele eelmise sajandi isomeetrilist vaadet? First person vaade tõesti nii vastu karva või? Koopad olid tõesti igavad aga kuidas puutub see falloutiga kokku, lähed ka f3-s koopaid avastama? Palju õnne siis...
Sarnasus mida mina olen näinud on ainult graafiline pool ja paar teist väikest detaili, gameplay on neil ju täiesti erinev, samuti on enamus rumalaid vigu ära parandatud oblivionist (nt level scaling). Kui tahad mõnda korralikku tänapäeva rpg-d siis mängi turn based Jaapani rpgsid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 19:04:30 vasta tsitaadiga

asi ei ole FPS vaates. see võib päris lahe olla. Asi on idiootses gameplay's mida julgeti veel RPG'ks nimetada. Idiootne level süsteem ja idiootne copy paste same shit all over again koopa süsteem. Asi oli lihtsalt mõttetu ja ajaraisk. Ei tasunud vaeva nähagi. RPG reegel üldiselt -> sa saad PEKSA. Kui sa võidad koopas ja väga napilt siis autasu on kah vastav. Mitte kuramuse piix vanad püksid, 10 kuld raha ja kui veab siis mingi mõttetu metalli kolakas.

Tõin selle Oblivioni näiteks. Egas kui see asi MÜÜB kes kurat idioot hakkaks stiili muutma. + nõnda on kasum suurim -> odav teha suht hästi müüb thumbs_up.gif


Kui tahan mõnda korraliku RPG'd mängida siis võtan Witcheri või pöördun "vana kooli" tõsiste RPG'de poole. Seniks kuni midagi uut just ei tule.


enne kui keegi vant jälle kõrri hakkab siis see käis oblivioni kohta. Küsiti vastasin. Sama tootja seega võrdlus on ju suht vältimatu. Fallout 3 vaatan ära ja eks näis mis asjast saab. Tegemist on nn "uue mänguga" mis kannab tuntud ja tõsise rpg nime. Fallout 3 ei usu et saab pr0n star olla, hauakaevaja jms kuulsused. USA perverdi süsteem juba vist lasi asja üle et kokaiin vms jura ei tohi mängus öelda. Hail Hitler ütleks selle süsteemi peale ja elagu jossu stalin ja tema sõbrad.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 19:07:55 vasta tsitaadiga

isomeetriline vs first person ei seondu kuidagi sajandiga. aga vastuseks küsimusele - jah, soovin küll.
graafiline pool on first personis üsna oluline, seda enam, et bethesale kohaselt on animatsioon puine.
koobaste kohalt ma praegu sõna igaks juhuks ei võtaks icon_biggrin.gif
gameplay erinevus avaldub kus? pausi võimaluses? suurem hulk ranged relvi?
level scalingu osas oli iirc vastukäivaid avaldusi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 19:12:45 vasta tsitaadiga

FPS on selles suhtes lahe et kohati parem ülevaade maailmast. Nagu "reaalsem". Kunagi ei tea mis seljataga on icon_razz.gif Fallout 3 nagu väljas ei peaks juba olema... asi venib nagu tatt.
Keegi oskab öleda et mis osast see "tegijate team" koosneb? Kas kedagi vanast originaal tegijate seast kah kaasa võetud on?

Muideks minuteada lekkis vahepeal neti ka algne Fallout 3 originaal mis oli tõeline Fallout järglane minuteada. Asi oli ikka väga poolik ja puine + vana mootor @ uuendus. Kurb et see asi ära suri icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 19:18:37 vasta tsitaadiga

angel, van bureni techdemo. poolik. uus mootor, mitte vana.

edit:
ho ho postile lisaks, et valmis oli näitamiseks suhteliseks basic techdemo. sutsuke combatit ja jupp dialoogi. seesama, mis nma-st saada on. story osas oli kirjatööd kuuldavasti tehtud omajagu, detaile küll mitte, aga põhipunktid ja muu olulisem olemas. mis loomulikult van bureni hingusele minemisega scrapiti.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 23.09.2008 19:26:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.09.2008 19:21:24 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Van_Buren_(Fallout)

Õige F3. Screenshotide järgi korralik graafika, eeldatavasti ka F1/2 vaimus gameplay

http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php?action=file&file_id=892 <- mängitav techdemo, pole ise proovinud

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 19:30:26 vasta tsitaadiga

ise ei saanud seda techdemo't tööle korralikult loe -> töötas aga kaks alasti inimest seisid ja midagi nagu teha ei saanud ning... jooksis kokku. Aga jah -> kurb et nõnda läks. Asjal oleks müügi edu olnud päris suur kui f1 ja f2 järgi oleks tehtud. Isegi oleks ostma tormanud "eri" versiooni. Selle uue suhtes aga peab enne torkima. Fo3 demo vist loota ei ole.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 23.09.2008 19:46:45 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Hail Hitler ütleks selle süsteemi peale ja elagu jossu stalin ja tema sõbrad.

Võiks natuke lugeda Todd Howardi vaatenurga kohta ja mõelda kaasa.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 20:09:20 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
isomeetriline vs first person ei seondu kuidagi sajandiga. aga vastuseks küsimusele - jah, soovin küll.
graafiline pool on first personis üsna oluline, seda enam, et bethesale kohaselt on animatsioon puine.
koobaste kohalt ma praegu sõna igaks juhuks ei võtaks icon_biggrin.gif
gameplay erinevus avaldub kus? pausi võimaluses? suurem hulk ranged relvi?
level scalingu osas oli iirc vastukäivaid avaldusi.


second that thumbs_up.gif

van buren:
http://www.youtube.com/results?search_query=fallout+tech+demo&search_type=

edit: see oli ka päris huvitav
http://www.youtube.com/watch?v=3X8Z14ExYxo
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 09:06:30 vasta tsitaadiga

interview: pete hines on fallout 3 mods
+ I mean, a lot of what we’ve shown so far has been combat. It makes it seem a combat heavy game. Part of that is because it’s easy to show. It’s very hard to give someone the payoff for playing a quest when you’re showing it at a trade show or giving a 20 minute demo. It’s too hard to present and have it come off right. People still have some of those concerns, but we have had folk who have gone in and played the game for much longer and their feedback on those aspect of the game are very positive.
- Folk probably took for granted that every time we make a game, there’s a mod tool. We explained to folk that it takes a lot of time and effort to get that tool ready for release, and it’s not on our schedule right now.

fallout 3 week: skills and perks
? 11 skilli
??? Immediately upon leaving the vault I was granted a level-up where I dedicated a few more points to small guns, unarmed, and medicine. Like most deep adventures, there a few core skills that make life much easier in the beginning of the game. It wasn't until a few levels later that I started to truly appreciate the benefits of science, sneak, and explosives.
+ What other game would have a Lady Killer Perk that grants players +10 damage to women?
+ perks

pool-ot:
http://www.interplay.com/about/article.php?id=24

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 24.09.2008 09:16:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 09:15:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Andykas kirjutas:
Mis asjast on Elders scrolls seeria siis nii hirmus saast olnud, et seda koguaeg välja tuua icon_rolleyes.gif
Alates ES4'st.

täpselt, morrwindist paremat rpg vähemalt mina ei tea, kõige põhjalikum, ja see atmosfäär 8)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 25.09.2008 10:50:45 vasta tsitaadiga

FO2-es, olid koopad täiesti olemas. Tõsi küll - suht sarnased ja igavad...
...aga jah, eelmiste osade austajatele, oleks ideaalis FO3 olnud, Diablo3 vaatega ja turnbased, mitte järjekordne fps.
Pool mängu ajast, sai ju rahulikult lahinguplatsil kalkuleeritud, kellel mis relvad on, palju elu alles, kes keda ja millega tulistab ning kuhu astub.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.09.2008 10:55:10 vasta tsitaadiga

F2's oli kahtmoodi koopaid, random encounterite omad ning käsitsi tehtud ja kõikjale kaardile laiali jagatud (vauldid, military base, navarra, ...). Viimastes oli ikka midagi asjalikku ka teha icon_wink.gif

Mäletan kuidas kunagi umbes level 5-7 kandis sattusin ühte koopasse, kus jooksis rahvas ringi combat armorite ja 2mm püssidega tavapäraste radiscorpionite asemel icon_biggrin.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 25.09.2008 11:00:32 vasta tsitaadiga

See "üks koobas" oli missioonipõhine, raiderite baas, kuskil paremal, keskel. Silmas saigi neid "random encounterite" omi peetud.
Aga raskusastet, tuleks mitte level-scale'inguga muuta vaid näiteks Heroes stiilis - mida aeg(mitte level) edasi, seda rohkem rahvast (valikuliselt muidugi).

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!


viimati muutis marcor1 25.09.2008 11:07:33, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.09.2008 11:04:11 vasta tsitaadiga

Ei pidanud toda raiderite baasi silmas, random encounter oli nonde 2mm vendadega icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 25.09.2008 11:21:29 vasta tsitaadiga

krt need videoklipid hakkasid vaikselt närvidele käima ning ei ole eriti veenvad ka. igatahes, tuli ilge tahtmine seda näha http://uk.youtube.com/watch?v=_mcJAI6oRYY
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 16:10:04 vasta tsitaadiga

huvitaval kombel on game.co.uk collectors editionile otsa k2rutanud 10 naela... ei tea kas n6udlus l2x suurex v6i icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.09.2008 01:08:19 vasta tsitaadiga

Mängu Fallout 3 võib läbida 75 minutiga
http://www.3dnews.ee/est/software-news/Fallout_25_09

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 01:11:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tal õnnestus teha hiigelsuure mängu läbi 75 minutiga. Loomulikult pidi ta teadma kõiki trikke ja lühiteid, nii et tavakasutajatel sellist tulemust saavutada ei õnnestu.


Tavakasutajad teevad selle rekordi niikuinii üsna lühikese aja jooksul üle.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 09:58:52 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
tsitaat:
Tal õnnestus teha hiigelsuure mängu läbi 75 minutiga. Loomulikult pidi ta teadma kõiki trikke ja lühiteid, nii et tavakasutajatel sellist tulemust saavutada ei õnnestu.


Tavakasutajad teevad selle rekordi niikuinii üsna lühikese aja jooksul üle.

hea näide elder scrolls morrowind tehakse läbi vist oli 7-8 min, mina mängisin ikka mitu kuud või rohkemgi, esimest korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 26.09.2008 10:12:14 vasta tsitaadiga

Kui uskuda artiklit, siis oli võidus suur osa muusikal... icon_lol.gif Originaalmusa ilmselt crap... 8)

tsitaat:
Virtuaalse kangelasteo sooritamisel kuulas arendaja muusikat filmist Rocky, animasarjast Cowboy Bebop, videomängudest Bionic Commando Rearmed ja Final Fantasy 7, samuti laulu Such Great Heights cover-versiooni tuntud popp-rock bändi Ben Folds esituses.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 26.09.2008 10:54:20 vasta tsitaadiga

paistab et seda saab siis natuke lühemalt kui eelmisi icon_smile.gif
näiteks:

(youtube)
Fallout 1 Speed Run 00:09:19
ja
Fallout 2 Speed Run (alla poole tunni)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 10:55:54 vasta tsitaadiga

http://speeddemosarchive.com/Fallout.html
http://speeddemosarchive.com/Fallout2.html

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 01.10.2008 12:38:41 vasta tsitaadiga

gamespoti hands-on

spoiler alert kah kuna see ikkagi hands-on
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 01.10.2008 15:19:58 vasta tsitaadiga

Kurat see kuu võiks juba kiiremini läbisaada icon_biggrin.gif fallout 1 ja 2 naelutasid mind ikka kuudeks arvutitaha icon_lol.gif ja ka tactiks oli päris tüüne, natuke dünaamilisem kui tavalised falloudid. ei noh .... tuleb jälle oodata ja passida
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 02.10.2008 11:22:51 vasta tsitaadiga

videointervjuu- Pete Hines viimased mõttemõlgutused projekti lõpus
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 13:30:56 vasta tsitaadiga

huvitav mix endiselt pole veel tegijad midagi r22kinud mis PC-d F3 tahab, kas kardetaxe, et muidu raffas ei osta kuna tahab yber masinat saada nagu Crysisega kunagi oli v6i mix, ometi ei saa ju need selguda paari n2dala jooxul kui m2ng tuleb juba kohe varsti v2lja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 14:02:01 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
huvitav mix endiselt pole veel tegijad midagi r22kinud mis PC-d F3 tahab, kas kardetaxe, et muidu raffas ei osta kuna tahab yber masinat saada nagu Crysisega kunagi oli v6i mix, ometi ei saa ju need selguda paari n2dala jooxul kui m2ng tuleb juba kohe varsti v2lja icon_rolleyes.gif

kui samal mootoril mis oblivion, siis vaevalt ret mingid über nõuded tulevad
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 14:46:18 vasta tsitaadiga

v6imalik, seda enam tundub see imelik, et neid andmeid pole avaldatud....
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 14:31:23 vasta tsitaadiga

Ega need nõudmised väga palju Oblivioni nõuetest tegelikult ei saagi erineda .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 04.10.2008 15:07:14 vasta tsitaadiga

Arvestades, et asi peab 360 peal jooksma siis ei tohiks eriti muretseda nõudmiste pärast.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 15:22:56 vasta tsitaadiga

miks ei peaks muretsema... kui korralikult ei optimiseerita PC peale siis võib igast jura tulla. icon_lol.gif

Ega kui sellest seXbox'ist lähtuda siis ei peaks üldse ühegi mängu pärast mõnda aega muretsema.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:20:03 vasta tsitaadiga

Bethesda produtsent Todd Howard on intervjuudes mitu korda maininud, et arvuti, mis jooksutas kenasti Oblivioni, sobib ka Fallout 3 jaoks. Nõudmised ei tohiks olla kõrged.
Kahjuks on sama mees öelnud, et Fallout 3 on Oblivioniga võrreldes palju lühem ja väiksem...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:23:55 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Bethesda produtsent Todd Howard on intervjuudes mitu korda maininud, et arvuti, mis jooksutas kenasti Oblivioni, sobib ka Fallout 3 jaoks. Nõudmised ei tohiks olla kõrged.
Kahjuks on sama mees öelnud, et Fallout 3 on Oblivioniga võrreldes palju lühem ja väiksem...

ma lugesin kuskilt et pidi oblivioniga sama suur umbes olema
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 17:26:49 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
dstar kirjutas:
Bethesda produtsent Todd Howard on intervjuudes mitu korda maininud, et arvuti, mis jooksutas kenasti Oblivioni, sobib ka Fallout 3 jaoks. Nõudmised ei tohiks olla kõrged.
Kahjuks on sama mees öelnud, et Fallout 3 on Oblivioniga võrreldes palju lühem ja väiksem...

ma lugesin kuskilt et pidi oblivioniga sama suur umbes olema


http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/fallout3/news.html?sid=6176067

"It's a shorter and smaller game than Oblivion, and that's intentional. Don't get me wrong, it's still huge. On the quest side, we have a lot less but are pushing more on the quests being solved in very different ways. So in Oblivion, we have good and evil quests, but Fallout is much more about quests that allow you to do both within a single situation. So, [it's] smaller than Oblivion but much bigger than the previous Fallouts."
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 20:12:06 vasta tsitaadiga

Pole midagi sellest , et on lühem , ise kulutasin paarsada tundi Oblivioni peale , kui esimest korda pelasin ( alguses ei viitsinud main questiga jamada + ei leidnud Kvatchi üles , kuna ma ei osanud (veel) kaarti kasutada ) . icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2008 20:19:05 vasta tsitaadiga

Pealegi alles paar päeva tagasi teatati, et nad tegid mängu ikka palju suuremaks kui nad ise ka esialgu arvasid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 13:43:33 vasta tsitaadiga

Paganarh
tsitaat:

kle, ma vastasin oma arvamusega sinu kahele teemale. ma ei ole mitte midagi sellist öelnud ja õigustanud millega sa praegu vastasid
milelst sa jahud?


Tegelt ma juhtisin tähelepanu, et Bethesdalt võib kõike oodata vaadates mõningaid loogika auke nende senistes otsustes. Ei arvanud et mõni seda kohe solvanguna võtab.

Angel
tsitaat:

Keegi oskab öleda et mis osast see "tegijate team" koosneb? Kas kedagi vanast originaal tegijate seast kah kaasa võetud on?



Pärast Troika põhjaminekut käis Leonard Boyarsky Bethesda juures ennast neile pakkumas- tahtis ka Fallouti järglase loomisel kaasa lüüa. Aga Bethesda keeldus öeldes, et nad tahavad oma versiooni Falloutist teha. Muidu rohkem nagu ei tule meelde, et mõni originaalide kallal tööd teinud tegelane Fallout 3 loomisel osa võtaks. Enamus on Oblivioni arendusrühmast.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 06.10.2008 09:45:14 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Kahjuks on sama mees öelnud, et Fallout 3 on Oblivioniga võrreldes palju lühem ja väiksem...

see artikkel mis sa linkisid on üle aasta vana, kuid viimases intervjuus öeldakse et neil ikkagi tuli välja pikem mäng kui algselt planeerisid. aga muidugi ma kah spekuleerin, sest et ega kindlamat infot ei ole kui ainult projektis osalenute reklaamihüüded icon_smile.gif

samas mängu pikkus on samuti suhteline mõiste. mul läheb ebalineaarsemate mängudega alati "liiga kaua" aega kuna nuhin kõik nurgad läbi.

näiteks Morrowindi mängisin umbes pool aastat enne kui läbi sain- ärge küsige kuidas, liiga pikka aega tagasi oli, kuid see fakt on meeles.
niiet ma pikkuse pärast ei põeks. kuigi seal on siiski sada võimalust kuidas fallouti pekki keerata


edit:

Gangrel kirjutas:
Pärast Troika põhjaminekut käis Leonard Boyarsky Bethesda juures ennast neile pakkumas- tahtis ka Fallouti järglase loomisel kaasa lüüa. Aga Bethesda keeldus öeldes, et nad tahavad oma versiooni Falloutist teha. Muidu rohkem nagu ei tule meelde, et mõni originaalide kallal tööd teinud tegelane Fallout 3 loomisel osa võtaks. Enamus on Oblivioni arendusrühmast.

muide, sind peaks siis kah rõõmustama uudis et vähemalt Interplay võttis jälle oma punti Christopher Taylor'i. nad võiks Boyarski ka võtta kuigi ma usun et viimasel on Diablo 3'ga hetkel liialt tegemist
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 09:59:22 vasta tsitaadiga

Endal on mul mõlemad FO-d peal ja kolmantat ootamas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 08.10.2008 10:23:14 vasta tsitaadiga

kellelgi on aimu kuidas ja kust saada eestisse toimetada Collectors Editioni? tavapärast preorderi kanaleid pidi (game.co.uk) ei saa, kuna pakk ületab postilimiidi. on kellelgi veel sellega kogemusi olnud? või ongi enamvähem ainuke variant ise kuskil väljamaal ära käia?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2008 11:45:04 vasta tsitaadiga

20 päeva veel. Ei tohi enam mängu klippe vaadata, soov juba asja mängida muutub väljakannatamatuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 08.10.2008 12:47:01 vasta tsitaadiga

Paganarh, hmv.co.uk-s pole?

edit: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4622628#4622628

edit2:
Lõik rootsi PC Gameri ülevaatest
http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=45443
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.