|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.09.2008 12:43:32
|
|
|
kust otsast? fallout on ju selline kaubamärk, et see müüb ennast ise.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.09.2008 13:07:24
|
|
|
kenasti reklaamivad ju asja... väga meeldiv jne jne über supper. Fallout nimi ütleb midagi vaid neile kes seda mängu mänginud on. Aga need kes ei ole ei tea asjast midagi. Ka need idid peab meelitama asja juurde. Ja mida lihtsam, kergem ja säravam mäng on seda parem.
Vanad Fallout mängurid vast vaatavad asja kahtlaselt. Tegemist siiski ju suht Oblivion + Fallout theme.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
23.09.2008 14:06:37
|
|
|
| angel kirjutas: |
kenasti reklaamivad ju asja... väga meeldiv jne jne über super. Fallout nimi ütleb midagi vaid neile kes seda mängu mänginud on. Aga need kes ei ole ei tea asjast midagi. Ka need idid peab meelitama asja juurde. Ja mida lihtsam, kergem ja säravam mäng on seda parem.
Vanad Fallout mängurid vast vaatavad asja kahtlaselt. Tegemist siiski ju suht Oblivion + Fallout theme. |
Mis asjast on Elders scrolls seeria siis nii hirmus saast olnud, et seda koguaeg välja tuua
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
23.09.2008 14:25:38
|
|
|
Elder scrolls seeria ei ole saast aga see ei ole ka Fallouti seeria. Müügu asja Elder Scrolls:Fallout nime all ning lasku teistel "õige järg" teha poleks virinat kah.
Näiteks Stalker on ka sarnane Fallout'iga aga kuna tegijad seda Falloyt 3* ega ka nn "spiritual successor" pähe ei määrinud sai asi ka suhteliselt hea vastuvõtu.
See mis ärritab fänne, sh ka mind, on tulevase mängu kui Fallouti 3. osa reklaamimine, samas kui ainus õigustus selleks on nende käes olev litsents sest gameplay poolest see vana hea Fallout ei paista küll olevat.
* Kirjaviga on meelega kuna litsentsi neil nagunii polnud, seega nimi "Fallout" oleks välistatud nagunii
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.09.2008 14:28:09
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Mis asjast on Elders scrolls seeria siis nii hirmus saast olnud, et seda koguaeg välja tuua  |
Alates ES4'st.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
viimati muutis Ho Ho 23.09.2008 14:29:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.09.2008 14:29:40
|
|
|
ära kutsu kurja vaimu esile.. loe ees poolt või oblivioni teemat. Kellele meeldib fps sword konsooli kiddy crap nool näitab kõik ette kellele mitte. Iga koobas 100% samasugune ja vanade pükstega + kuld rahaga mida kaitseb tuhat tonti on totaalne solvang RPG "fännile". igav oli. Aga väga VÄGA hea 3Dmark vga testimiseks
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
23.09.2008 18:57:18
|
|
|
| angel kirjutas: |
ära kutsu kurja vaimu esile.. loe ees poolt või oblivioni teemat. Kellele meeldib fps sword konsooli kiddy crap nool näitab kõik ette kellele mitte. Iga koobas 100% samasugune ja vanade pükstega + kuld rahaga mida kaitseb tuhat tonti on totaalne solvang RPG "fännile". igav oli. Aga väga VÄGA hea 3Dmark vga testimiseks  |
Soovid sa siis tõesti tänapäeva mängudele eelmise sajandi isomeetrilist vaadet? First person vaade tõesti nii vastu karva või? Koopad olid tõesti igavad aga kuidas puutub see falloutiga kokku, lähed ka f3-s koopaid avastama? Palju õnne siis...
Sarnasus mida mina olen näinud on ainult graafiline pool ja paar teist väikest detaili, gameplay on neil ju täiesti erinev, samuti on enamus rumalaid vigu ära parandatud oblivionist (nt level scaling). Kui tahad mõnda korralikku tänapäeva rpg-d siis mängi turn based Jaapani rpgsid.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.09.2008 19:04:30
|
|
|
asi ei ole FPS vaates. see võib päris lahe olla. Asi on idiootses gameplay's mida julgeti veel RPG'ks nimetada. Idiootne level süsteem ja idiootne copy paste same shit all over again koopa süsteem. Asi oli lihtsalt mõttetu ja ajaraisk. Ei tasunud vaeva nähagi. RPG reegel üldiselt -> sa saad PEKSA. Kui sa võidad koopas ja väga napilt siis autasu on kah vastav. Mitte kuramuse piix vanad püksid, 10 kuld raha ja kui veab siis mingi mõttetu metalli kolakas.
Tõin selle Oblivioni näiteks. Egas kui see asi MÜÜB kes kurat idioot hakkaks stiili muutma. + nõnda on kasum suurim -> odav teha suht hästi müüb
Kui tahan mõnda korraliku RPG'd mängida siis võtan Witcheri või pöördun "vana kooli" tõsiste RPG'de poole. Seniks kuni midagi uut just ei tule.
enne kui keegi vant jälle kõrri hakkab siis see käis oblivioni kohta. Küsiti vastasin. Sama tootja seega võrdlus on ju suht vältimatu. Fallout 3 vaatan ära ja eks näis mis asjast saab. Tegemist on nn "uue mänguga" mis kannab tuntud ja tõsise rpg nime. Fallout 3 ei usu et saab pr0n star olla, hauakaevaja jms kuulsused. USA perverdi süsteem juba vist lasi asja üle et kokaiin vms jura ei tohi mängus öelda. Hail Hitler ütleks selle süsteemi peale ja elagu jossu stalin ja tema sõbrad.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.09.2008 19:07:55
|
|
|
isomeetriline vs first person ei seondu kuidagi sajandiga. aga vastuseks küsimusele - jah, soovin küll.
graafiline pool on first personis üsna oluline, seda enam, et bethesale kohaselt on animatsioon puine.
koobaste kohalt ma praegu sõna igaks juhuks ei võtaks
gameplay erinevus avaldub kus? pausi võimaluses? suurem hulk ranged relvi?
level scalingu osas oli iirc vastukäivaid avaldusi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.09.2008 19:12:45
|
|
|
FPS on selles suhtes lahe et kohati parem ülevaade maailmast. Nagu "reaalsem". Kunagi ei tea mis seljataga on Fallout 3 nagu väljas ei peaks juba olema... asi venib nagu tatt.
Keegi oskab öleda et mis osast see "tegijate team" koosneb? Kas kedagi vanast originaal tegijate seast kah kaasa võetud on?
Muideks minuteada lekkis vahepeal neti ka algne Fallout 3 originaal mis oli tõeline Fallout järglane minuteada. Asi oli ikka väga poolik ja puine + vana mootor @ uuendus. Kurb et see asi ära suri
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.09.2008 19:18:37
|
|
|
angel, van bureni techdemo. poolik. uus mootor, mitte vana.
edit:
ho ho postile lisaks, et valmis oli näitamiseks suhteliseks basic techdemo. sutsuke combatit ja jupp dialoogi. seesama, mis nma-st saada on. story osas oli kirjatööd kuuldavasti tehtud omajagu, detaile küll mitte, aga põhipunktid ja muu olulisem olemas. mis loomulikult van bureni hingusele minemisega scrapiti.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 23.09.2008 19:26:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.09.2008 19:30:26
|
|
|
ise ei saanud seda techdemo't tööle korralikult loe -> töötas aga kaks alasti inimest seisid ja midagi nagu teha ei saanud ning... jooksis kokku. Aga jah -> kurb et nõnda läks. Asjal oleks müügi edu olnud päris suur kui f1 ja f2 järgi oleks tehtud. Isegi oleks ostma tormanud "eri" versiooni. Selle uue suhtes aga peab enne torkima. Fo3 demo vist loota ei ole.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
23.09.2008 19:46:45
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Hail Hitler ütleks selle süsteemi peale ja elagu jossu stalin ja tema sõbrad. |
Võiks natuke lugeda Todd Howardi vaatenurga kohta ja mõelda kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
23.09.2008 20:09:20
|
|
|
| londiste kirjutas: |
isomeetriline vs first person ei seondu kuidagi sajandiga. aga vastuseks küsimusele - jah, soovin küll.
graafiline pool on first personis üsna oluline, seda enam, et bethesale kohaselt on animatsioon puine.
koobaste kohalt ma praegu sõna igaks juhuks ei võtaks
gameplay erinevus avaldub kus? pausi võimaluses? suurem hulk ranged relvi?
level scalingu osas oli iirc vastukäivaid avaldusi. |
second that
van buren:
http://www.youtube.com/results?search_query=fallout+tech+demo&search_type=
edit: see oli ka päris huvitav
http://www.youtube.com/watch?v=3X8Z14ExYxo
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.09.2008 09:06:30
|
|
|
interview: pete hines on fallout 3 mods
+ I mean, a lot of what weve shown so far has been combat. It makes it seem a combat heavy game. Part of that is because its easy to show. Its very hard to give someone the payoff for playing a quest when youre showing it at a trade show or giving a 20 minute demo. Its too hard to present and have it come off right. People still have some of those concerns, but we have had folk who have gone in and played the game for much longer and their feedback on those aspect of the game are very positive.
- Folk probably took for granted that every time we make a game, theres a mod tool. We explained to folk that it takes a lot of time and effort to get that tool ready for release, and its not on our schedule right now.
fallout 3 week: skills and perks
? 11 skilli
??? Immediately upon leaving the vault I was granted a level-up where I dedicated a few more points to small guns, unarmed, and medicine. Like most deep adventures, there a few core skills that make life much easier in the beginning of the game. It wasn't until a few levels later that I started to truly appreciate the benefits of science, sneak, and explosives.
+ What other game would have a Lady Killer Perk that grants players +10 damage to women?
+ perks
pool-ot:
http://www.interplay.com/about/article.php?id=24
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 24.09.2008 09:16:41, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
24.09.2008 09:15:25
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Andykas kirjutas: |
Mis asjast on Elders scrolls seeria siis nii hirmus saast olnud, et seda koguaeg välja tuua  |
Alates ES4'st. |
täpselt, morrwindist paremat rpg vähemalt mina ei tea, kõige põhjalikum, ja see atmosfäär 8)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
25.09.2008 10:50:45
|
|
|
FO2-es, olid koopad täiesti olemas. Tõsi küll - suht sarnased ja igavad...
...aga jah, eelmiste osade austajatele, oleks ideaalis FO3 olnud, Diablo3 vaatega ja turnbased, mitte järjekordne fps.
Pool mängu ajast, sai ju rahulikult lahinguplatsil kalkuleeritud, kellel mis relvad on, palju elu alles, kes keda ja millega tulistab ning kuhu astub.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.09.2008 10:55:10
|
|
|
F2's oli kahtmoodi koopaid, random encounterite omad ning käsitsi tehtud ja kõikjale kaardile laiali jagatud (vauldid, military base, navarra, ...). Viimastes oli ikka midagi asjalikku ka teha
Mäletan kuidas kunagi umbes level 5-7 kandis sattusin ühte koopasse, kus jooksis rahvas ringi combat armorite ja 2mm püssidega tavapäraste radiscorpionite asemel
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
25.09.2008 11:00:32
|
|
|
See "üks koobas" oli missioonipõhine, raiderite baas, kuskil paremal, keskel. Silmas saigi neid "random encounterite" omi peetud.
Aga raskusastet, tuleks mitte level-scale'inguga muuta vaid näiteks Heroes stiilis - mida aeg(mitte level) edasi, seda rohkem rahvast (valikuliselt muidugi).
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
viimati muutis marcor1 25.09.2008 11:07:33, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.09.2008 11:04:11
|
|
|
Ei pidanud toda raiderite baasi silmas, random encounter oli nonde 2mm vendadega
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
25.09.2008 16:10:04
|
|
|
huvitaval kombel on game.co.uk collectors editionile otsa k2rutanud 10 naela... ei tea kas n6udlus l2x suurex v6i
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
26.09.2008 01:11:39
|
|
|
| tsitaat: |
| Tal õnnestus teha hiigelsuure mängu läbi 75 minutiga. Loomulikult pidi ta teadma kõiki trikke ja lühiteid, nii et tavakasutajatel sellist tulemust saavutada ei õnnestu. |
Tavakasutajad teevad selle rekordi niikuinii üsna lühikese aja jooksul üle.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
26.09.2008 09:58:52
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| tsitaat: |
| Tal õnnestus teha hiigelsuure mängu läbi 75 minutiga. Loomulikult pidi ta teadma kõiki trikke ja lühiteid, nii et tavakasutajatel sellist tulemust saavutada ei õnnestu. |
Tavakasutajad teevad selle rekordi niikuinii üsna lühikese aja jooksul üle. |
hea näide elder scrolls morrowind tehakse läbi vist oli 7-8 min, mina mängisin ikka mitu kuud või rohkemgi, esimest korda
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
26.09.2008 10:12:14
|
|
|
Kui uskuda artiklit, siis oli võidus suur osa muusikal... Originaalmusa ilmselt crap... 8)
| tsitaat: |
| Virtuaalse kangelasteo sooritamisel kuulas arendaja muusikat filmist Rocky, animasarjast Cowboy Bebop, videomängudest Bionic Commando Rearmed ja Final Fantasy 7, samuti laulu Such Great Heights cover-versiooni tuntud popp-rock bändi Ben Folds esituses. |
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
01.10.2008 12:38:41
|
|
|
gamespoti hands-on
spoiler alert kah kuna see ikkagi hands-on
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
01.10.2008 15:19:58
|
|
|
Kurat see kuu võiks juba kiiremini läbisaada fallout 1 ja 2 naelutasid mind ikka kuudeks arvutitaha ja ka tactiks oli päris tüüne, natuke dünaamilisem kui tavalised falloudid. ei noh .... tuleb jälle oodata ja passida
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
03.10.2008 13:30:56
|
|
|
huvitav mix endiselt pole veel tegijad midagi r22kinud mis PC-d F3 tahab, kas kardetaxe, et muidu raffas ei osta kuna tahab yber masinat saada nagu Crysisega kunagi oli v6i mix, ometi ei saa ju need selguda paari n2dala jooxul kui m2ng tuleb juba kohe varsti v2lja
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
03.10.2008 14:02:01
|
|
|
| minake kirjutas: |
huvitav mix endiselt pole veel tegijad midagi r22kinud mis PC-d F3 tahab, kas kardetaxe, et muidu raffas ei osta kuna tahab yber masinat saada nagu Crysisega kunagi oli v6i mix, ometi ei saa ju need selguda paari n2dala jooxul kui m2ng tuleb juba kohe varsti v2lja  |
kui samal mootoril mis oblivion, siis vaevalt ret mingid über nõuded tulevad
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
03.10.2008 14:46:18
|
|
|
| v6imalik, seda enam tundub see imelik, et neid andmeid pole avaldatud....
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
04.10.2008 14:31:23
|
|
|
| Ega need nõudmised väga palju Oblivioni nõuetest tegelikult ei saagi erineda .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
04.10.2008 15:07:14
|
|
|
| Arvestades, et asi peab 360 peal jooksma siis ei tohiks eriti muretseda nõudmiste pärast.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
04.10.2008 15:22:56
|
|
|
miks ei peaks muretsema... kui korralikult ei optimiseerita PC peale siis võib igast jura tulla.
Ega kui sellest seXbox'ist lähtuda siis ei peaks üldse ühegi mängu pärast mõnda aega muretsema.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
04.10.2008 17:20:03
|
|
|
Bethesda produtsent Todd Howard on intervjuudes mitu korda maininud, et arvuti, mis jooksutas kenasti Oblivioni, sobib ka Fallout 3 jaoks. Nõudmised ei tohiks olla kõrged.
Kahjuks on sama mees öelnud, et Fallout 3 on Oblivioniga võrreldes palju lühem ja väiksem...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
04.10.2008 17:23:55
|
|
|
| dstar kirjutas: |
Bethesda produtsent Todd Howard on intervjuudes mitu korda maininud, et arvuti, mis jooksutas kenasti Oblivioni, sobib ka Fallout 3 jaoks. Nõudmised ei tohiks olla kõrged.
Kahjuks on sama mees öelnud, et Fallout 3 on Oblivioniga võrreldes palju lühem ja väiksem... |
ma lugesin kuskilt et pidi oblivioniga sama suur umbes olema
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
04.10.2008 17:26:49
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| dstar kirjutas: |
Bethesda produtsent Todd Howard on intervjuudes mitu korda maininud, et arvuti, mis jooksutas kenasti Oblivioni, sobib ka Fallout 3 jaoks. Nõudmised ei tohiks olla kõrged.
Kahjuks on sama mees öelnud, et Fallout 3 on Oblivioniga võrreldes palju lühem ja väiksem... |
ma lugesin kuskilt et pidi oblivioniga sama suur umbes olema |
http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/fallout3/news.html?sid=6176067
"It's a shorter and smaller game than Oblivion, and that's intentional. Don't get me wrong, it's still huge. On the quest side, we have a lot less but are pushing more on the quests being solved in very different ways. So in Oblivion, we have good and evil quests, but Fallout is much more about quests that allow you to do both within a single situation. So, [it's] smaller than Oblivion but much bigger than the previous Fallouts."
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
04.10.2008 20:12:06
|
|
|
Pole midagi sellest , et on lühem , ise kulutasin paarsada tundi Oblivioni peale , kui esimest korda pelasin ( alguses ei viitsinud main questiga jamada + ei leidnud Kvatchi üles , kuna ma ei osanud (veel) kaarti kasutada ) .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
04.10.2008 20:19:05
|
|
|
| Pealegi alles paar päeva tagasi teatati, et nad tegid mängu ikka palju suuremaks kui nad ise ka esialgu arvasid.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
05.10.2008 13:43:33
|
|
|
Paganarh
| tsitaat: |
kle, ma vastasin oma arvamusega sinu kahele teemale. ma ei ole mitte midagi sellist öelnud ja õigustanud millega sa praegu vastasid
milelst sa jahud?
|
Tegelt ma juhtisin tähelepanu, et Bethesdalt võib kõike oodata vaadates mõningaid loogika auke nende senistes otsustes. Ei arvanud et mõni seda kohe solvanguna võtab.
Angel
| tsitaat: |
Keegi oskab öleda et mis osast see "tegijate team" koosneb? Kas kedagi vanast originaal tegijate seast kah kaasa võetud on?
|
Pärast Troika põhjaminekut käis Leonard Boyarsky Bethesda juures ennast neile pakkumas- tahtis ka Fallouti järglase loomisel kaasa lüüa. Aga Bethesda keeldus öeldes, et nad tahavad oma versiooni Falloutist teha. Muidu rohkem nagu ei tule meelde, et mõni originaalide kallal tööd teinud tegelane Fallout 3 loomisel osa võtaks. Enamus on Oblivioni arendusrühmast.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
06.10.2008 09:45:14
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| Kahjuks on sama mees öelnud, et Fallout 3 on Oblivioniga võrreldes palju lühem ja väiksem... |
see artikkel mis sa linkisid on üle aasta vana, kuid viimases intervjuus öeldakse et neil ikkagi tuli välja pikem mäng kui algselt planeerisid. aga muidugi ma kah spekuleerin, sest et ega kindlamat infot ei ole kui ainult projektis osalenute reklaamihüüded
samas mängu pikkus on samuti suhteline mõiste. mul läheb ebalineaarsemate mängudega alati "liiga kaua" aega kuna nuhin kõik nurgad läbi.
näiteks Morrowindi mängisin umbes pool aastat enne kui läbi sain- ärge küsige kuidas, liiga pikka aega tagasi oli, kuid see fakt on meeles.
niiet ma pikkuse pärast ei põeks. kuigi seal on siiski sada võimalust kuidas fallouti pekki keerata
edit:
| Gangrel kirjutas: |
| Pärast Troika põhjaminekut käis Leonard Boyarsky Bethesda juures ennast neile pakkumas- tahtis ka Fallouti järglase loomisel kaasa lüüa. Aga Bethesda keeldus öeldes, et nad tahavad oma versiooni Falloutist teha. Muidu rohkem nagu ei tule meelde, et mõni originaalide kallal tööd teinud tegelane Fallout 3 loomisel osa võtaks. Enamus on Oblivioni arendusrühmast. |
muide, sind peaks siis kah rõõmustama uudis et vähemalt Interplay võttis jälle oma punti Christopher Taylor'i. nad võiks Boyarski ka võtta kuigi ma usun et viimasel on Diablo 3'ga hetkel liialt tegemist
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
06.10.2008 09:59:22
|
|
|
Endal on mul mõlemad FO-d peal ja kolmantat ootamas.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
08.10.2008 10:23:14
|
|
|
| kellelgi on aimu kuidas ja kust saada eestisse toimetada Collectors Editioni? tavapärast preorderi kanaleid pidi (game.co.uk) ei saa, kuna pakk ületab postilimiidi. on kellelgi veel sellega kogemusi olnud? või ongi enamvähem ainuke variant ise kuskil väljamaal ära käia?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
08.10.2008 11:45:04
|
|
|
20 päeva veel. Ei tohi enam mängu klippe vaadata, soov juba asja mängida muutub väljakannatamatuks
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|