|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
19.09.2008 20:16:18
|
|
|
| ära aint siis kurtma siia teemasse tule, kui midagi läbi põles ja garantiid "petta" tahad. seda teemat loeb väga palju ordi inimesi:p
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass17
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2007
|
19.09.2008 20:42:02
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| ära aint siis kurtma siia teemasse tule, kui midagi läbi põles ja garantiid "petta" tahad. seda teemat loeb väga palju ordi inimesi:p |
Las siis ordi inimesed levad seda teemat ja saavad aru miks Compali märgi mahakiskumine ja Ordi oma pealekleepimine halb on. Praeguseks lõpnud Ordi CL51 arvutil on vahetatud emaplaat, kõvaketas, lcd, vahetatud emaplaat andis samuti otsad ja elu ei saanudki sisse. Seega minu poolt Ordile (tegelikult küll Compalile) negatiivne
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
19.09.2008 20:51:22
|
|
|
| sass17 kirjutas: |
| etc_Shelob kirjutas: |
| ära aint siis kurtma siia teemasse tule, kui midagi läbi põles ja garantiid "petta" tahad. seda teemat loeb väga palju ordi inimesi:p |
Las siis ordi inimesed levad seda teemat ja saavad aru miks Compali märgi mahakiskumine ja Ordi oma pealekleepimine halb on. Praeguseks lõpnud Ordi CL51 arvutil on vahetatud emaplaat, kõvaketas, lcd, vahetatud emaplaat andis samuti otsad ja elu ei saanudki sisse. Seega minu poolt Ordile (tegelikult küll Compalile) negatiivne  |
Ostad odava arvuti ja ootad, et teenindus oleks nagu IBM/Lenovo'l ?
Ei õigusta aeglast garantiid ega saamatuid tehnikuid (isegi selle peale puruvihane olnud), aga kamoon, mõistusega võttes saad ju isegi aru, et Ordi tuleb sisuliselt sinu/minu/nende'sugustele vastu ja pakub sulle/mulle/neile seda, mille eest nad on nõus maksma. Samamoodi võid sa Ordist osta Lenovo läpaka ja saad selle, mille eest sa maksnud oled. Ja kui sul siis IBM/Lenovo garantiist asi operatiivselt ära tehakse (aeg-ajalt tehkse seda ka Ordis), siis ei tule sa ju siia tänu avaldama, et vot kui tubli Ordi...
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass17
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2007
|
19.09.2008 21:05:35
|
|
|
Eks olematut teenindust ja defektset arvutit tuleb võtta kui kallist reklaami korralikule äriklassi arvutile.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.09.2008 21:14:37
|
|
|
sa saad selle mille eest sa maksad. Siis kui hoiatatakse et ÄRA osta seda läikiva ja pehme korpusega hea riistvaraga läpparit ei kuulata. Pärast tönn lahti. Saage aru et äriklassi läpparid on sageli sellepärast kallid et garantii on vastav + juppide saadavus + korpuse vastupidavus. Läppari puhul ei tasu vaadata seda riistvara mis seal sees on mida enamus teevad.
ise võtaks praegusel hetkel üldse asus eee pc. Garantiid vist teostab see tuntud anaaali auk aga vähemalt odav + väidetakse et isegi mingil määral peab vastu. IBM 'i enam ei ole ja see lenovo ei ole enam see mis ibm oli
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.09.2008 21:26:20
|
|
|
olc: OT: Vabandust, nägin praegu Su küsimust. Vastus - 25 aastase kogemusega pole mingi küsimus välja analüüsida, kas tegu on "insener-tehnilise tootmuspraagiga" või kasutaja või omaniku poolse vale käitumise / käsitlusega. Viimati - paar päeva tagasi analüüsisin Hiper-i toiteploki skeemi ja otsisin taga "Insener-tehnilist tootmispraaki"
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.09.2008 21:40:03
|
|
|
mis ma just ees pool mainisin... kui osta siis tasuks uurida mis korpusega täpselt tegemist.
Tundub sarnane korpus mida käes olen hoidnud. Ja lühi kokkuvõtte oleks (kui tõesti sama) -> korpus on pask ja pehme. Lihtsam on osta midagi asjalikumat ja tugevamat. Asus'e väiksed junnid näiteks
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
19.09.2008 21:43:30
|
|
|
Nagu mitmeid kordi öeldud - õnnemäng. Selle mudeli (toorik ASUS S96S) puhul käib mäng selle peale kas saad enamvähem vaikse arvuti VÕI saad arvuti, mil klaveri alt kostub irregulaarset kõrgel toonil pininat. Üks juba kurtis sama mudeliga pinina üle.
Tavaliselt aitab selle vastu BIOSe uuendus aga ei üllata sugugi see, et Ordis sellest tüüpveast ei teata ning kliendile müüdi arvuti, mil vana (ilmselt 0301 versiooni) BIOS-ga piniseb.
Ajaa, kui läpaka klaviatuuridest rääkida, siis KÕIK uuemad Compalid (FT00, FL90) ja ASUSed (S37*, S62*, S96*) kasutavad täpselt sama klaviatuuri. Inteli VBI programm (täpsemalt CBB - Common Building Blocks) on hea asi selles osas 8)
viimati muutis siLc 19.09.2008 21:48:53, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.09.2008 21:47:28
|
|
|
Kui saad enamvähem korraliku korpusega ordi läppari mis on arukalt kokku laotud siis võib isegi hästi minna. Ainuke asi et peab hellalt hoidma ja eriti väntsutamist ei kannata (nurgast tõsta ei tohi). Tean üht üle 2 aasta vanust ordi läpparit mis seni veel hästi vastu pidanud. Asja on ainult laua peal kasutatud + korralikus ja turvatud läppari kottis vahest kaasa tassitud.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
19.09.2008 21:58:43
|
|
|
No eks ma siis võtan selle ära.
Kohe tellin, loodan siis, et tuleb korralik asi.
Kui piniseb, siis kirjutan siia uuesti, et keegi õpetaks biose uuendamist.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
19.09.2008 21:59:06
|
|
|
otsid odavat läpparit? osta miske soodukas aceri mudel (neid isegi 8000 juures) või siis hp compaq seeria (õele sai soetatud samamoodi 8000 eekune variant).
viga vaid selles, et 1 aasta garantiid defaultis. aga korpused kordi paremad ja koostekvaliteet samuti.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
19.09.2008 22:13:33
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
otsid odavat läpparit? osta miske soodukas aceri mudel (neid isegi 8000 juures) või siis hp compaq seeria (õele sai soetatud samamoodi 8000 eekune variant).
viga vaid selles, et 1 aasta garantiid defaultis. aga korpused kordi paremad ja koostekvaliteet samuti. |
Acer odav ots vs Ordi odav ots? minu meelest lähevad need asjad küll ühte patta
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
19.09.2008 22:18:36
|
|
|
no siiani näppimise, hooldamise ja garantii kohapealt ütleks, et acer ja hp on jäigema korpusega ja peavad väheke rohkem vastu kui need ordid.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.09.2008 22:19:48
|
|
|
Acerit küll ei võtaks või HP pavilioni (compaq seeria natuke teisest materjalist). Dell'il igasugu "säästu" läppareid parema riistvaraga. Ehk peavad vastu isegi kui hästi hoida. Aga need kõik suht mõnusad tellised kaasas tassimiseks. Iga päev käeotsas tassida on ikka mõnus
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
19.09.2008 22:22:15
|
|
|
ordi läpparid, eriti need odavad, on küll sihukese ehitusega et katsudes on alati tunne, et läheb katki kuskilt. pealegi igasugu lollakad riistvara-tarkvara driveriprobleemid (lugematul kordadel esinenud weebikaamera softikonfliktid, videokaardid panevad uuema softiga pange jnejne), samas kui nt acer extensa mudelitel on korrekte support olemas (ei ole täheldanud kordagi mingeid draiverikalu), korpused on tükk maad jäigemad kui ordi omad (ega nad nüüd mingi ibm/dell pole, aga ikkagi edasiminek).
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
19.09.2008 22:48:04
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
otsid odavat läpparit? osta miske soodukas aceri mudel (neid isegi 8000 juures) või siis hp compaq seeria (õele sai soetatud samamoodi 8000 eekune variant).
viga vaid selles, et 1 aasta garantiid defaultis. aga korpused kordi paremad ja koostekvaliteet samuti. |
Acer odav ots vs Ordi odav ots? minu meelest lähevad need asjad küll ühte patta  |
Ordi odaval otsal on 2 või rohkem kordi parem riistvara
Ja ma usun, et peab vastu küll. Hoian oma asju suht korralikult. Ja keegi ütles, et need suht tellised, siis mina arvan, et kolm kilo ei ole palju kaasas kanda. Eriti kui veel meessoost oled.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.09.2008 23:01:26
|
|
|
On... iga päev käe otsas tassida ja käsi väsib lihtsalt ära. See on selline monotoone ja igav tegevus. Lihased lihtsalt väsivad pikapeale ära. Seljas kanda ei ole eriti hull eriti kui kooli ori oled harjunud olema ning igast jura kaasa vedanud mida värdjad seal käskinud.
Aga jah... ära siis pärast ulguma tule kui probleemid tekkivad. Ordi pakub seda mida klient tahab . Läpparit EI osteta riistvara pärast aga jah... Lihtsam on sul raha koguda ja osta kas või mingi Dell'i närakas kui jamada selle odavama otsa kraamiga. Pärast laguneb midagi ära ja saadki korraliku "äriklassi" läppari hinna kokku. + siiani kõik "home made" läpparid on olnud mul vetruva klaveriga, kuumenevad kohutavalt (käsi higistab kui trükkid või hiirt kasutad) ning undavad rõvedalt.
On ka erandeid.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
19.09.2008 23:01:48
|
|
|
| Enamus esimest korda läpakaostjaid ei pea 3kg millekski, hiljem tavaliselt arvamus pehmelt öeldes muutub...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
19.09.2008 23:06:43
|
|
|
mulgi muutus. läppar kaalus ca 2.5kilo. vedasin ca 3 kuud päevast päeva käe otsas, lõppudelõpuks oli siiber ees - kuigi pole just mingi kleenuke mees. kui tahad läpparit SÜLEARVUTI mõistes, siis tulekski osta midagi kerget ja kvaliteetset. sõber ostis omale ca 2 aastat tagasi mingi delli kasutatud pisikese läppari 4000 eekuga, cd/dvd seade väline. windows 2000, siiani peab vastu, ülikerge, ja piisavalt kiire neti/filmide/mussi jaoks (ka cs 1.6 )
vot seda nimetaksin mina sülearvutiks.
mitte neid käkke mille korpus nagiseb, klaviatuur vetrub, tagant ulatub välja 10 centi lisa akut või mõne muu siukse imeliku omadusega läpakas.
kaasaskandmiseks on kindlasti vaja kvaliteetse korpuse ja ehitusega asja, mis peaks vastu pidevalt kandmisele (ja sellega seotud muude mõjude) pluss pidevale avamisele (kaaned/hinged on päris levinud lagunevad asjad odavatel sülekatel)
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.09.2008 23:07:32
|
|
|
ise ei pidanud 2.1kg milleksi. nüüd nutan ja halan kui kaasas pean tassima pika maad Enam üle 1kg ei võta ligi. Mida raskem läppar seda ohtlikum on et korpus saab "viga". Natuke valesti tõstad ja ongi ragin taga. Vähemalt ühega mäletan oli nõnda + ekraani taga näpuga natuke katsudes tulid näpud ekraanist " läbi ".
Ehk siis mõtle hoolega järgi enne kui ostad. Pärast käid vaid garantii vahet ja maksad remonti kinni (jummala koom oli üks tüüp kes ostis odava läppari, ekraan läks kuidagi katki ja maksis 4k veel otsa ehk siis sai kokku korraliku äriklassi läppari hinna, enne kui hoiatasin saatis mind pikalt. Pärast oli mokk maas).
<--- see siis valmistumine halvimaks.
Suvaline näide (ei ole uurinud päris hästi seega targemad las hiilgavad) -> võta parem midagi sarnast : http://flex.ee/328-Dell-Inspiron-1520-VHP
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
22.09.2008 16:50:11
|
|
|
| angel kirjutas: |
ise ei pidanud 2.1kg milleksi. nüüd nutan ja halan kui kaasas pean tassima pika maad Enam üle 1kg ei võta ligi. Mida raskem läppar seda ohtlikum on et korpus saab "viga". Natuke valesti tõstad ja ongi ragin taga. Vähemalt ühega mäletan oli nõnda + ekraani taga näpuga natuke katsudes tulid näpud ekraanist " läbi ".
Ehk siis mõtle hoolega järgi enne kui ostad. Pärast käid vaid garantii vahet ja maksad remonti kinni (jummala koom oli üks tüüp kes ostis odava läppari, ekraan läks kuidagi katki ja maksis 4k veel otsa ehk siis sai kokku korraliku äriklassi läppari hinna, enne kui hoiatasin saatis mind pikalt. Pärast oli mokk maas).
<--- see siis valmistumine halvimaks.
Suvaline näide (ei ole uurinud päris hästi seega targemad las hiilgavad) -> võta parem midagi sarnast : http://flex.ee/328-Dell-Inspiron-1520-VHP |
Odav sülekas+4k?! Mis äriklassi sa kasutad?!
Kui sa üle 1Kg kaaluvat läpakat kasutada ei oska on see küll sinu probleem:D Enamus läpakaid maailmas ikka suuremad ja kasutajad saavad reeglina ikka hakkama, võta vihje sellest;)
_________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
22.09.2008 18:56:37
|
|
|
HP NC6400 sitt. 14.1". Mis mõttes ei oska kasutada? Asi on ebamugav ja raske kui iga päev kaasa vedada. Nüüd kindlasti tulevad E peenisega jõujunnid vehkima et nemad suudavad siis las tassivad. Mina igatahes telliseid iga päev kaasa vedada ei viitsi. Ei ole kooli orjusega harjunud ja sealgi sai ainult pastakat tassitud aegajalt. Egas ma eesel ole kellel koorem peal alati.
Las siis raisad saavad hakkama... tassigu kui tahavad.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.09.2008 19:25:31
|
|
|
| angel: "Raskeid läppareid" tassitakse Läpparite-Seljakottides 8) Ja lisada võib niipalju, et sellised odavakesed nagu Ordid, Acer-id töötavad väga hästi laua peal - tavalauaarvuti asendajana.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z3ro
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2003
|
24.09.2008 14:15:25
|
|
|
| Nu odav HP ja Acer isegi Fujitsu on saast, niiet kui sa ostad alla 10k läpakat, siis pole imo vahet!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
24.09.2008 14:21:45
|
|
|
| Endal üle 3e aasta odavama otsa Acer olnud ja mitte üks probleem... Samas kipub veidi teemast kõrvale kalduma.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
24.09.2008 20:35:05
|
|
|
| ot: |
Siis sa oled õnnelik erand |
| attrs kirjutas: |
| Endal üle 3e aasta odavama otsa Acer olnud ja mitte üks probleem... Samas kipub veidi teemast kõrvale kalduma. |
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allsight
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2004
|
27.09.2008 09:15:58
|
|
|
hea koht arvuti ostmiseks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
28.09.2008 21:45:06
|
|
|
Ülehomme saabub läptop.
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&ItemID=9920-1390
Ordi Enduro 5796XL
Intel Core 2 Duo T5750, 4GB DDR2, 15,4" WXGA, HDD 320GB, DVDRW, Intel 965PM chip, VGA 256MB NV 8600M GS, klaviatuur ESTvõi US, Wifi, LAN, 8in1, 4xUSB, 1394, kaal 2,8kg, veebikaamera, aku ~2 tundi, BT
Seoses sellega on suured lootused.
Kes mulle biose upgrade õpetab?
Usun, et seda on vaja. Muidu pidi pinisema.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
28.09.2008 21:54:49
|
|
|
| Tener kirjutas: |
Ülehomme saabub läptop.
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&ItemID=9920-1390
Ordi Enduro 5796XL
Intel Core 2 Duo T5750, 4GB DDR2, 15,4" WXGA, HDD 320GB, DVDRW, Intel 965PM chip, VGA 256MB NV 8600M GS, klaviatuur ESTvõi US, Wifi, LAN, 8in1, 4xUSB, 1394, kaal 2,8kg, veebikaamera, aku ~2 tundi, BT
Seoses sellega on suured lootused.
Kes mulle biose upgrade õpetab?
Usun, et seda on vaja. Muidu pidi pinisema. |
Võta kohe julgesti lisagarantii kah ligi, muidu oled varsti (~2aasta pärast) siin teemas tagasi ja nutad, kuidas ordi sult nahka tahab nülgida.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
28.09.2008 23:44:03
|
|
|
Pinisemist raviv ASUS S96S 0701 BIOS asub siin -> http://rapidshare.com/files/149200271/S96S.rar.html
Tuleks ehitada buutiv USB seade (flopidraiv, mälupulk), failid sinna lahti pakkida ja puhta DOS-i (mitte Windowsi siseses!) käsureal "bios.bat" kirjutada ning enter sõtkuda. Peale seda arvutile restart.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
29.09.2008 02:15:29
|
|
|
rahul garantii vendadega !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
29.09.2008 09:30:31
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
| rahul garantii vendadega ! |
Omal on olnud 2 ordi lauaarvutit ning pole mingit probleemi ka olnud.
Loodan, et pole vaja garantiivendadega rahul olla põhjusel, et sinna asja ka pole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alik
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
29.09.2008 23:25:45
|
|
|
Reede hommik. Käivad ettevalmistused laupäeva hommikul pikemaks väljamaale minekuks. Läpakas (ordi 2+a vana "äriklass") lahti, midagi otsima, plõks ja pilt ette ei tule, korduvalt. paanika, kiire kõne Ordisse: võtavad (kiirtööna!) jutule, poole tunni pärast arvuti letil, lubatakse anda parim ja mina natuke rahulikuna uksest väljas. uhhh...
pool tundi enne sulgemist vaikus, kontrollkõne: tulge järele, ei saanud korda, emaplaat on (vist) otsas. vahetus mõttetu, osta parem kohe uus masin.
Ja nii ongi, tund enne kaupluste sulgemist on teadaolevalt p....s arvuti jne. Õnneks ei olnud neil kohapeal minule sobiva hinna ja konfiga arvutit, muidu oleks praegu ekstra loll olla. Viisakas neist, et raha ei küsitud.
Õhtul istusin veel lootusetult masina taha, et proovida back-up teha. Kõik toimiks nagu? varu tehtud, jäi silma, et masina alumine külg tulikuum, aga vent vait...?
Täna, kuskil kodunt kaugel, istusin siis maha, kiskusin masinal tagakaane maha, liigutasin natuke ventikat, puhusin portsu tolmu ventika vahelt välja ja naudin töötavat masinat. "emaplaat" remonditud, arvutiraha alles ja kogemuse võrra targem.
Edu ja kannatust ordi töötajatele, kes peavad minusugused välja kannatama.
a.
ps ei ole absoluutselt arvutiinimene.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
30.09.2008 00:25:09
|
|
|
| alik kirjutas: |
Reede hommik. Käivad ettevalmistused laupäeva hommikul pikemaks väljamaale minekuks. Läpakas (ordi 2+a vana "äriklass") lahti, midagi otsima, plõks ja pilt ette ei tule, korduvalt. paanika, kiire kõne Ordisse: võtavad (kiirtööna!) jutule, poole tunni pärast arvuti letil, lubatakse anda parim ja mina natuke rahulikuna uksest väljas. uhhh...
pool tundi enne sulgemist vaikus, kontrollkõne: tulge järele, ei saanud korda, emaplaat on (vist) otsas. vahetus mõttetu, osta parem kohe uus masin.
Ja nii ongi, tund enne kaupluste sulgemist on teadaolevalt p....s arvuti jne. Õnneks ei olnud neil kohapeal minule sobiva hinna ja konfiga arvutit, muidu oleks praegu ekstra loll olla. Viisakas neist, et raha ei küsitud.
Õhtul istusin veel lootusetult masina taha, et proovida back-up teha. Kõik toimiks nagu? varu tehtud, jäi silma, et masina alumine külg tulikuum, aga vent vait...?
Täna, kuskil kodunt kaugel, istusin siis maha, kiskusin masinal tagakaane maha, liigutasin natuke ventikat, puhusin portsu tolmu ventika vahelt välja ja naudin töötavat masinat. "emaplaat" remonditud, arvutiraha alles ja kogemuse võrra targem.
Edu ja kannatust ordi töötajatele, kes peavad minusugused välja kannatama.
a.
ps ei ole absoluutselt arvutiinimene. |
ja öeldi garantiist et emaplaat läbi imelik aga lucky you väike ehmatus siiski
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.09.2008 00:26:59
|
|
|
vana nali see "pilt tasku lambist". Ise vähemalt 2 sellist näinud. Põhi oli nagu prae pann ja ainuke viis asja tööle saada oli tõsta läppar "kustukate" peale, et õhk alt läbi käiks. Jahutus korda teha ja töötab edasi nagu loom (kui just mingeid muid kahjustusi ei ole).
Hea seegi, et raha ei võetud. Kuid kurb, et nõnda kergelt asi käest lasti ja kohe uue järgi saadeti.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
30.09.2008 09:17:50
|
|
|
Plõks pilti ette ei tule oli probleem millega Ordisee pöördusid, peale Ordis käimist masin töötas ilusti aga vent ei töötanud. Mina sain sinu jutust nii aru. ST, Ordi tegi su arvuti korda (sest arvuti ei tee enam plõksu ja käivitub normaalselt) aga mingil põhjusel läheb peale seda kasutades kuumaks ja lülitab ennast välja.
Kus selles jutus ja Ordi tehnikute mahategemises loogika on?!
_________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.09.2008 11:57:44
|
|
|
ordil oli miski leht, kust masinate konfi nägi. kehtis see ainult uute kohta, või vanemad ka ja mis aadress olla võis?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
obundra
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alik
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
30.09.2008 16:04:01
|
|
|
| X-z kirjutas: |
Plõks pilti ette ei tule oli probleem millega Ordisee pöördusid, peale Ordis käimist masin töötas ilusti aga vent ei töötanud. Mina sain sinu jutust nii aru. ST, Ordi tegi su arvuti korda (sest arvuti ei tee enam plõksu ja käivitub normaalselt) aga mingil põhjusel läheb peale seda kasutades kuumaks ja lülitab ennast välja.
Kus selles jutus ja Ordi tehnikute mahategemises loogika on?! |
Eks mul see väljendusoskus ole ennegi longanud. Proovime siis uuesti, puust ja punaseks. Ja tuletame veel kord meelde, et minu eriala ei ole arvutid ja nende hooldus, selle jaoks on inimesed, kes on seda õppinud ja sellega oma igapäevast leiba teenivad.
Ordi "äriklassi" arvuti, käis kiirtööna (!)hoolduses. (Mitte tuttava juures: kuule vaata, kui aega saad)
Diagnoos: enne probleemideta toiminud arvuti, keeldus peale tunnikest stand-by-d pilti ette võtmast. Ketta jm tuled põlevad vilguvad, tulemus=0.
Hooldusest tagastatkse arvuti tööpäeva lõpus, sõnadega: Meie meister testis, kord sai käima, kord ei saanud, millele järgnes (üritan sõna-sõnalt meenutada): vägagi tõenäoliselt on emaplaat vigane ja vajab vahetamist. Kohapeal ei ole jne, odavam on uus masin osta.
Kui paari tunni pärast arvuti sisse lülitasin, töötas asi ca. 10-15 min (napilt piisas kahe kausta kopeerimiseks HDD-le), tegi uuesti plõks ja lähema tunni jooksul enam pilti ette ei võtnud. Ja isegi mina võhikuna märkan, et vent ei tööta.
Kui meister ütleb, et on katki, siis ma varasematel aegadel olen seda ka usaldanud. Kui vaja, siis lasen remontida, või ostan uue. ma ei ürita ise oma hambaid parandada, või posti otsas elektrijuhtmeid lappida.
Kahjuks pean tunnistama oma lollust ja laiskust, et ei ole viitsinud erinevate firmada vahel joosta ja olen VÄGA pika aja jooksul jäänud ühe firma kliendiks. Ja pole see ainuke arvuti, mis sealt ostetud, ja ei ole see ka esimene, mis nn katkise emaplaadi diagnoosi saab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ridariass
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
30.09.2008 16:54:00
|
|
|
| alik kirjutas: |
Ordi "äriklassi" arvuti |
Mis mudel see "äriklass" on kui küsida tohib?
_________________ There is no patch for human stupidity... |
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alik
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
30.09.2008 21:50:51
|
|
|
| ridariass kirjutas: |
Mis mudel see "äriklass" on kui küsida tohib? |
FL30. Äriklass Ordi sõnul
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
01.10.2008 22:17:49
|
|
|
Sain siis kätte selle läpaka.
Esmamulje on hea, ei oska ühtegi viga ette heita.
Ju siis olen ainus õnnelik kel vedas odava läpakaga.
Ainus imelik asi on see, et mingit asja tehes (täpselt ei mäleta mida) siis teeb arvuti kiirelt 4+ korda USB-sse mingi asja ühendamise häält.
Aga see ei ole eriti häiriv.
Jõudlus on ka üsna hea.
Esmaste draiveritega ja ilma windowsi uuendusteta suudab Gothic 3-me mängida low-medium-high seadetega.
Isegi high peal jookseb aga umbes 10 fps, nii, et selline asi ei meeldi.
Battlefield 2 saab vabalt panna max graafika ja 8xAA peale.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.10.2008 22:20:21
|
|
|
kasuta paar kuud siis vaata kuidas läks.
1 aasta kasutanud ja kaasas tassinud siis võid alles otsustada kas pidas vastu või mitte.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
01.10.2008 22:29:24
|
|
|
Ordi sülearvuti garantii 3a 990,00 kr [osta]
see tähendab ühte lisaaastat garantiid või 3-e lisa-aastat?
Arvestades et sülearvutiga on 2a garantiid nagu olemas..
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
01.10.2008 22:37:55
|
|
|
| Nuh, põhimõtteliselt sama korpusega aga teise riistvara ning värvilahendusega ASUS S96J barebone`d, mis on ostetud üleeelmisel aastal, on korpuse osas seni vägagi hästi vastu pidanud. Värv on kergelt maha kulunud ning hinged mõnevõrra lõdvemaks jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
01.10.2008 23:48:25
|
|
|
| nah kirjutas: |
Ordi sülearvuti garantii 3a 990,00 kr [osta]
see tähendab ühte lisaaastat garantiid või 3-e lisa-aastat?
Arvestades et sülearvutiga on 2a garantiid nagu olemas.. |
selle raha eest saad 1 aasta oma 2'le aastale otsa.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
02.10.2008 01:04:24
|
|
|
| alik kirjutas: |
| X-z kirjutas: |
Plõks pilti ette ei tule oli probleem millega Ordisee pöördusid, peale Ordis käimist masin töötas ilusti aga vent ei töötanud. Mina sain sinu jutust nii aru. ST, Ordi tegi su arvuti korda (sest arvuti ei tee enam plõksu ja käivitub normaalselt) aga mingil põhjusel läheb peale seda kasutades kuumaks ja lülitab ennast välja.
Kus selles jutus ja Ordi tehnikute mahategemises loogika on?! |
Eks mul see väljendusoskus ole ennegi longanud. Proovime siis uuesti, puust ja punaseks. Ja tuletame veel kord meelde, et minu eriala ei ole arvutid ja nende hooldus, selle jaoks on inimesed, kes on seda õppinud ja sellega oma igapäevast leiba teenivad.
Ordi "äriklassi" arvuti, käis kiirtööna (!)hoolduses. (Mitte tuttava juures: kuule vaata, kui aega saad)
Diagnoos: enne probleemideta toiminud arvuti, keeldus peale tunnikest stand-by-d pilti ette võtmast. Ketta jm tuled põlevad vilguvad, tulemus=0.
Hooldusest tagastatkse arvuti tööpäeva lõpus, sõnadega: Meie meister testis, kord sai käima, kord ei saanud, millele järgnes (üritan sõna-sõnalt meenutada): vägagi tõenäoliselt on emaplaat vigane ja vajab vahetamist. Kohapeal ei ole jne, odavam on uus masin osta.
Kui paari tunni pärast arvuti sisse lülitasin, töötas asi ca. 10-15 min (napilt piisas kahe kausta kopeerimiseks HDD-le), tegi uuesti plõks ja lähema tunni jooksul enam pilti ette ei võtnud. Ja isegi mina võhikuna märkan, et vent ei tööta.
Kui meister ütleb, et on katki, siis ma varasematel aegadel olen seda ka usaldanud. Kui vaja, siis lasen remontida, või ostan uue. ma ei ürita ise oma hambaid parandada, või posti otsas elektrijuhtmeid lappida.
Kahjuks pean tunnistama oma lollust ja laiskust, et ei ole viitsinud erinevate firmada vahel joosta ja olen VÄGA pika aja jooksul jäänud ühe firma kliendiks. Ja pole see ainuke arvuti, mis sealt ostetud, ja ei ole see ka esimene, mis nn katkise emaplaadi diagnoosi saab. |
Nüüd on näha et oled arvutite alal täielik võhik.
Kui probleem on selles et arvuti ei käivitu sisselülitamisel või ei tule stand by seisust välja viitab see selgelt emaplaadi või mälu defektile.
Kui arvuti lülitab ennast teatud aja möödudes lambist välja minnes selle juures kuumaks on viga ilmselt jahutuses. Hetkel tuleb välja et viisid tõsise veaga süleka remonti ja kui tagasi said pidi vaid veel jahutuse kinnitama ja arvuti töötas. Ühesõnaga parandati ära viga millega sa garantiisse pöördusid... Jääb muidugi arusaamatuks sinu jutu põhjal tehniku kindel väide et probleem on parandamatu kuid omast käest võin väita et kliendi jutt moondub ja seda liiga tihti.
Ära nüüd asju nii must-valgelt ka näe, IT ei ole kraavikaevamine et kas on kraav või ei ole...
_________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
03.10.2008 18:02:39
|
|
|
Täna viin omal ühe odava ordi enduro läppari garantiisse... Katsun siis ka teid kursis hoida toimuvaga. Soovige mulle edu.
EDIT: Masin garantiis, üleandmine läks probleemidevabalt.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
03.10.2008 18:26:35
|
|
|
Käisin just Pärnu mnt. poes, sain oma vidina muretult ostetud, teenindus oli väga viis
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|