|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
21.09.2008 16:53:56
|
|
|
| Renq, sul TV arvutiga ühendatud ka ? otse või läbi ressi ?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
21.09.2008 21:04:17
|
|
|
Sealt siis saab aru, et siis nn. valgust piiravatel pooljuhtidel esineb pikka aega ühes ja samas asendis olemisega teatud mäluefekt, mis aga peaks olema teatud aja jooksul mööduv nähtus, kui neid jälle "treenida"
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enxx13
HV vaatleja
liitunud: 27.09.2008
|
27.09.2008 13:48:39
|
|
|
Tervist. Äkki keegi oskab mulle selgitada sellise teleri Sony KDL-32V4500 tasuta digilevi.
Et kas sinna on vaja veel juurde osta mingi vidin et tasuta 7 eesti kanalit näeks ja palju see maksta võiks?
Oskab keegi öelda? või kellelgi on selline teler juba ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
27.09.2008 14:43:35
|
|
|
| enxx13 kirjutas: |
Tervist. Äkki keegi oskab mulle selgitada sellise teleri Sony KDL-32V4500 tasuta digilevi.
Et kas sinna on vaja veel juurde osta mingi vidin et tasuta 7 eesti kanalit näeks ja palju see maksta võiks?
Oskab keegi öelda? või kellelgi on selline teler juba ? |
Sellele ei tohiks vaja olla midagi. Anna vaid antenn järgi ja Eesti digi tasuta kanalid (7 oli neid vist) tulevad ilma vaevata.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enxx13
HV vaatleja
liitunud: 27.09.2008
|
27.09.2008 21:51:09
|
|
|
Käisin täna poes, müüa ei osanud mulle öelda kus kohast ma võiksin antenni saada.....Kas tavalisest toaantennist piisab?
Kus neid saadaval on üldsegi ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
28.09.2008 13:26:12
|
|
|
| enxx13, sobib nii tava antenn, aga võib osta ka võimendusega digiantenni.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.09.2008 11:31:57
|
|
|
Kas oskab keegi kommenteerida plasmatelekate värvide tuhmumise teemat?
Mul oli hiljuti vestlus ühe tuttavaga, kes väidetaval ühe elektroonikaga tegeleva müügijuhi käest oli kuulnud väidet, et 2-3a jooksul on oluliselt tuhmunud plasma värvid.
Kas on asi tõesti nii hull praeguste kogemuste põhjal? (praeguseks hetkeks 2-3a vanade plasmade kasutajate kogemused?)
Kui tõenäoliseks võiks pidada, et uute Panasonicu plasmade puhul peaks arvestama olulise värvide tuhmumisega mõne aasta jooksul? (PY80 näiteks, G11 paneel).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.09.2008 11:39:17
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| Renq, sul TV arvutiga ühendatud ka ? otse või läbi ressi ? |
otse hdmi'ga. sry, et nii kaua läks vastamisega aega, alles praegu märkasin su küsimust
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
29.09.2008 11:57:11
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Kas oskab keegi kommenteerida plasmatelekate värvide tuhmumise teemat?
Mul oli hiljuti vestlus ühe tuttavaga, kes väidetaval ühe elektroonikaga tegeleva müügijuhi käest oli kuulnud väidet, et 2-3a jooksul on oluliselt tuhmunud plasma värvid.
Kas on asi tõesti nii hull praeguste kogemuste põhjal? (praeguseks hetkeks 2-3a vanade plasmade kasutajate kogemused?)
Kui tõenäoliseks võiks pidada, et uute Panasonicu plasmade puhul peaks arvestama olulise värvide tuhmumisega mõne aasta jooksul? (PY80 näiteks, G11 paneel). |
Ei ole kogemust, aga tekkis mõte, et ehk on nende paari aasta jooksul tekkinud uued ja erksamad paneelid ning vanad lihtsalt tunduvad tuhmimad nende kõrval?
viimati muutis sosssepp 29.09.2008 12:05:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.09.2008 12:00:09
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Kas oskab keegi kommenteerida plasmatelekate värvide tuhmumise teemat?
Mul oli hiljuti vestlus ühe tuttavaga, kes väidetaval ühe elektroonikaga tegeleva müügijuhi käest oli kuulnud väidet, et 2-3a jooksul on oluliselt tuhmunud plasma värvid.
Kas on asi tõesti nii hull praeguste kogemuste põhjal? (praeguseks hetkeks 2-3a vanade plasmade kasutajate kogemused?)
Kui tõenäoliseks võiks pidada, et uute Panasonicu plasmade puhul peaks arvestama olulise värvide tuhmumisega mõne aasta jooksul? (PY80 näiteks, G11 paneel). |
Ei ole kogemust, aga teekis mõte, et ehk on nende paari aasta jooksul tekkinud uued ja erksamad paneelid ning vanad lihtsalt tunduvad tuhmimad nende kõrval? |
Iseenesest tundub täitsa mõeldav variant.
Veel kellelgi infot/kogemusi antud teemal?
Põhimõtteliselt kui need värvid ka tuhmuks 10a jooksul siis poleks ju hullu. Aga et jutt oli paarist aastast siis see pani mõtlema.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
29.09.2008 13:09:56
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Kas oskab keegi kommenteerida plasmatelekate värvide tuhmumise teemat?
Mul oli hiljuti vestlus ühe tuttavaga, kes väidetaval ühe elektroonikaga tegeleva müügijuhi käest oli kuulnud väidet, et 2-3a jooksul on oluliselt tuhmunud plasma värvid.
Kas on asi tõesti nii hull praeguste kogemuste põhjal? (praeguseks hetkeks 2-3a vanade plasmade kasutajate kogemused?)
Kui tõenäoliseks võiks pidada, et uute Panasonicu plasmade puhul peaks arvestama olulise värvide tuhmumisega mõne aasta jooksul? (PY80 näiteks, G11 paneel). |
Tuttava 2.5 aastat pidevas TV-kasutuses (min 6h päevas) olnud Panasonicu TH42PV60 plasma kohta võin küll öelda, et selle värvid ei ole küll kehvemaks jäänud, samuti pole märkigi mingist kujutise sissepõlemisest.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
29.09.2008 13:12:28
|
|
|
| Keegi siin kirjutas ju, et kõik telekad kaotavad oma erksuse oma eluea jooksul ehk siis iga aasta midagi kaob. Eks seda ole raske võrrelda ka ju kui uuemad tulevad välja paremate näitajatega ning kasutatud telerid on juba palju tunde töötanud ning oma max erksuse kaotanud. Väga vanu plasmasid silmitsedes on tõesti tähelepandav, et nad on suht tuhmid. Uued on aga hoopis teiste näitajatega ja nende kohta on raske ennustada.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
29.09.2008 15:27:28
|
|
|
| Mul magamistoa plasma suht täpselt kolm aastat vana nüüdseks, mingeid muutusi pildikvaliteedis küll märgata pole...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
29.09.2008 15:43:16
|
|
|
See Samsung R-seeria on juba tootmisest maas ja vana mudel. Soovitaks Philips 7ndat seeriat (37PFL7603D/10).
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
29.09.2008 18:41:17
|
|
|
Ise enam samsugi asju ei taha elusees osta... Igaljuhul soovitaks sony või philipsi tooteid samsungile ja LG`le. Lihtsalt minu arvamus, eks kellelegi jällegi meeldib. Sain just samsungi telekast lahti, igasugu uhked pildiparandus programmid jne. Mingit kasu neist polnud võrreldes nt philipsiga. Philipsi tavaline kaabel tv pilt tunduvalt parem näiteks. Külmkapi ostsin, krt vahest ei külmeta ja asjad sulavad üles Samsungi arust on kõik korras 8)
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
29.09.2008 19:10:59
|
|
|
Samsungi R-seeria on sisuliselt sama, mis praegune 4-seeria, nii et ta on endiselt tootmises, tõsi küll, väikese faceliftiga
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.09.2008 20:24:48
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
See Samsung R-seeria on juba tootmisest maas ja vana mudel. Soovitaks Philips 7ndat seeriat (37PFL7603D/10).
|
R seeria on vana ja kui uus samsungi 4. seeria on sisust sama, siis ei ole küll millegi erilisega vast tegu.
philipsi uus 7. seeria on mõnus, endal 42'' 7603D ja siiani on 2 asja mind häirinud. suur miinus on input lag mis ei lase mängida läbi teleka. teine asi mis mulle silma jäi olümpia ajal, oli see, et kettaheites ja odaviskes nii ketas kui oda värelesid.
strohher ju links selle juba hommikul
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
29.09.2008 22:11:53
|
|
|
endal kah philipsi 7 seeria -7603D 37" , midagi halba küll öelda ei oska, pilt tundub päris hea olevat selle hinna eest, kuigi see mul esimene lcd tv seega kogemusi eriti pole ja miinus on telekal nagu Renq juba mainis - input lag, kui arvutiga ühendatud ja nt hiirega tv ekraanil liikuda siis laggib cursor, seega mängida vast halb sellega, kuid arvutist filme lasta vms. pole mingit pobleemi, mängib ilusti ja kenasti
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.09.2008 00:40:55
|
|
|
jäi üks reklaamleht näpu vahele ja vaatasin, et Euronicsis tuleb oktoobri esimestel päevadel mingid soodukad müüki:
32" Samsa LCD (LE32A330J1XBT) - 5999.-
42" Samsa plasma (PS42A410C1XBT) - 7999.-
mõlemad piiratud koguses
käituge siis viisakalt
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
30.09.2008 08:40:10
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
jäi üks reklaamleht näpu vahele ja vaatasin, et Euronicsis tuleb oktoobri esimestel päevadel mingid soodukad müüki:
32" Samsa LCD (LE32A330J1XBT) - 5999.-
42" Samsa plasma (PS42A410C1XBT) - 7999.-
mõlemad piiratud koguses
|
Ahvatlev Kuid kas need on müügil kõigis Euronicsi poodides või ainult Rocca Al Mare Euronicsis- kus on 1-5 okt. taasavamise puhul soodukad?
Samas kuidas kannatab võrdlust see Samsa plasma näiteks Panasonic TH-42PV8P või TH-42PV80P-ga?
Hinnavahe on suur kuid kas see Samasa ikka on väärikas võrdlus Panale- nagu ma aru saan on see mingi vana mudel millest nüüd lahti saada soovitakse.
Plussmiinuses vist isegi nägin seda ja pilt tundus kuidagi "üle keeratud"- st. oli liiga palju punast.
Kas seda annab parandada ja pilti loomulikumaks keerata?
Iseenesest kontrastisuhe on teh andmetes samsal perem- kuid paber ju kannatab kõike...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.09.2008 09:33:31
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
jäi üks reklaamleht näpu vahele ja vaatasin, et Euronicsis tuleb oktoobri esimestel päevadel mingid soodukad müüki:
32" Samsa LCD (LE32A330J1XBT) - 5999.-
42" Samsa plasma (PS42A410C1XBT) - 7999.-
mõlemad piiratud koguses
käituge siis viisakalt
Spoiler 
|
esimese asjana nüüd hommikul kui silmad avasin, tulin siia ja kohe hommikul hea tuju garanteeritud selle video näol mis need olid need tonnised telekad, mida kõik viisakalt järjekorras ootasid?
vähe pikem variant ka
Spoiler 
kuidagi lahja tundus see viimane euronicsi leht see kord.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
30.09.2008 10:29:20
|
|
|
Kogu see Euronicsi leht on kehtiv ainult Rocca al Mare Euronicsis, just täpselt seoses taasavamise superpakkumistega.
Ja hinnad on tõesti väga head, 20%-50% alla võrreldes konkurentide pakkumistega - selles segmendis seda just tihti ei esine...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
30.09.2008 10:45:56
|
|
|
| marli1, Samsungil ongi väga erksad värvid ja see mudel ei ole vana, millest vaja lahti saada.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
30.09.2008 11:29:26
|
|
|
No jah- kui tegu on ainult ühe kaupluse soodukaga siis pole vist mõtet selle telekaga rohkem pead vaevata.
Pole kedagi sinna "võitlema" saata niikuinii...
Keegi HV st pole nõus seda sealt ära tooma ?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
30.09.2008 11:48:34
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
jäi üks reklaamleht näpu vahele ja vaatasin, et Euronicsis tuleb oktoobri esimestel päevadel mingid soodukad müüki:
32" Samsa LCD (LE32A330J1XBT) - 5999.-
42" Samsa plasma (PS42A410C1XBT) - 7999.-
mõlemad piiratud koguses
käituge siis viisakalt
Spoiler 
|
Jube lugu ikka küll mingi kineskoobi pärast kaklema minna niimodi
Kus sa seda 42" Samsa plasma (PS42A410C1XBT) - 7999.- nägid, mul oleks magamis tuppa vaja midagi sellist
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
30.09.2008 12:28:41
|
|
|
Kineskoopidest rääkides - veidi offtopic küll - aga seal samas pakutakse Thomsoni 21''-seid hinnaga 799
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.10.2008 17:01:41
|
|
|
täna tv3'e seitsmestes uudistes: "uue kaubanduskompleksi avamisel murti maha turvaväravad" huvitav kas see ongi euronicsi kampaania tulemus?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
01.10.2008 19:12:23
|
|
|
| Renq kirjutas: |
täna tv3'e seitsmestes uudistes: "uue kaubanduskompleksi avamisel murti maha turvaväravad" huvitav kas see ongi euronicsi kampaania tulemus?  |
Täitsa lahe vaatepilt. Maailmast pole veel huumor kadunud 8)
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
01.10.2008 19:52:22
|
|
|
öeldi veel et kahju tehti mitme tuhande krooni eest...kunagi oli sama teema On/Offi avamisel kus raffas tungles veel hullemini. Huvitav on ainult see et kas keegi tööl ei peagi käima
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
01.10.2008 20:08:27
|
|
|
Eks juhmarditest tööpõlgurid olegi ju need kõige ''tublimad'' trügijad ja laamendajad ja puudust pole neist kunagi olnud
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
02.10.2008 14:20:21
|
|
|
Plaanis osta
26" Sony KDL-26V4500 http://www.sony.lv/product/t15-v-series/kdl-26v4500
JA
40" Sony KDL-40W4000 http://www.sony.lv/product/t32-w-series/kdl-40w4000
Mõlemal sees MPEG-4 tüüner, lähevad ühte ja samasse korterisse sama teenusepakkuja otsa. Teenusepakkujat pole veel valinud.
0) Kas nii Starmani kui Elioni puhul saan 2 telekat korraga sõltumatut digipilti näitama või mitte? Mis selleks tegema peab?
1) Kas Elioni digi-tv-d saan vaadata ilma digiboksita? Kas võrgujuhe läheb siis otse telekasse või peab veel midagi vahele ostma(teleka kaardipessa või kuskile)?
2) Kas Starmani digi-tv-d saan vaadata ilma digiboksita? Kas peab midagi vahele ostma(teleka kaardipessa või kuskile)?
Loodan väga, et keegi viitsib natuke seletada, tänud ette!
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.10.2008 14:38:00
|
|
|
| MPEG4 tüüner tähendab, et saad vaadata tasuta õhus levivaid digikanaleid. Elioni jaoks on vaja digiboksi, kahe teleka jaoks kahte digiboksi, kui tahad eraldi pilte vaadata. Starmani kohta ma ei oska kahjuks kaasa räkida, et mis süsteem neil on.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.10.2008 14:43:32
|
|
|
nendel sonydel on sees ka DVB-C digibox, ehk peaks saama ka starmani kaabeldigi vaadata kuid tõenäoliselt on vaja osta conax moodul ning sinna starmani vaatajakaart pista.
elioni digi puhul raudselt digiboxi vaja.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.10.2008 16:25:29
|
|
|
Starmani kaabeldigi puhul on kodumaised kanalid vabad ehk kodeerimata, nii et neid näeb ilma Conaxi mooduli ja kaardita. Teiste kanalite jaoks peab tõepoolest moodulit ja kaarti kasutama.
Edit: vaatasin järgi. Vabad kanalid on ETV, Kanal 2, TV3, Kanal 11, TV 6 ja Neljas,
ETV2, Kalev Sport ja Seitse on kodeeritud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
02.10.2008 16:33:03
|
|
|
Kas Conax moodulit on mul nende telekate puhul vaja ainult selleks, et oleks auk, kuhu see vaatajakaart pista?
Miks Elioni puhul on tingimata digiboksi vaja, ja ei saa otse tüünerisse juhtet tõmmata?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
02.10.2008 16:36:19
|
|
|
| xtr kirjutas: |
Kas Conax moodulit on mul nende telekate puhul vaja ainult selleks, et oleks auk, kuhu see vaatajakaart pista?
Miks Elioni puhul on tingimata digiboksi vaja, ja ei saa otse tüünerisse juhtet tõmmata? |
Elioni digi-tv (kaabel)puhul saad , ip-tv puhul ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.10.2008 16:39:55
|
|
|
Conax moodulit on sul vaja selleks et vaatajakaardil olevat infot lugeda ja selle info alusel signaal dekodeerida.
Elionil on kahte tüüpi DigiTV-d:
1. Vähe levinud kaabeldigi, mille puhul sobived need Sony telerid väga hästi, saad kaabli otse telerisse pista ja tasuliste kanalite vaatamiseks on vaja samuti ainult Conax moodulit ja vaatajakaarti.
2. Palju laiemalt levinud IPTV mille puhul edastatakse telesignali üle interneti ja mis vajab vastava digiboxi olemasolu. Üheski teleris (meie turul vähemalt) sisseehitatud IPTV vastuvõtjat ei ole.
Edit:
Ette jõuti...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.10.2008 17:12:19
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Edit: vaatasin järgi. Vabad kanalid on ETV, Kanal 2, TV3, Kanal 11, TV 6 ja Neljas,
ETV2, Kalev Sport ja Seitse on kodeeritud. |
Sedapidi ikka, et vabad kanalid on ETV, K2, TV3, ETV2, Kanal11, TV6, KalevSport ja kodeeritud on Neljas ja MTV Eesti
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.10.2008 17:18:25
|
|
|
| tsitaat: |
Sedapidi ikka, et vabad kanalid on ETV, K2, TV3, ETV2, Kanal11, TV6, KalevSport ja kodeeritud on Neljas ja MTV Eesti
|
Ei, sa ajad ehk Zoomiga segamini?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
02.10.2008 18:07:20
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Conax moodulit on sul vaja selleks et vaatajakaardil olevat infot lugeda ja selle info alusel signaal dekodeerida.
Elionil on kahte tüüpi DigiTV-d:
1. Vähe levinud kaabeldigi, mille puhul sobived need Sony telerid väga hästi, saad kaabli otse telerisse pista ja tasuliste kanalite vaatamiseks on vaja samuti ainult Conax moodulit ja vaatajakaarti.
2. Palju laiemalt levinud IPTV mille puhul edastatakse telesignali üle interneti ja mis vajab vastava digiboxi olemasolu. Üheski teleris (meie turul vähemalt) sisseehitatud IPTV vastuvõtjat ei ole.
Edit:
Ette jõuti... |
Et siis pole mul sisemisest MPEG-4 tuunerist essugi kasu, kui ma tahan Elioni käest telekat ja netti ehk kodulahendust? Lootus ühe puldiga hakkama saada, oli vaid helesinine unistus...
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.10.2008 18:12:53
|
|
|
| digiboksi puldile teleka kood sisse = üks pult.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar130
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
02.10.2008 18:13:43
|
|
|
Logitech harmony või mõni analoog?
E: ette jõuti.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
02.10.2008 22:27:33
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Starmani kaabeldigi puhul on kodumaised kanalid vabad ehk kodeerimata, nii et neid näeb ilma Conaxi mooduli ja kaardita. Teiste kanalite jaoks peab tõepoolest moodulit ja kaarti kasutama.
Edit: vaatasin järgi. Vabad kanalid on ETV, Kanal 2, TV3, Kanal 11, TV 6 ja Neljas,
ETV2, Kalev Sport ja Seitse on kodeeritud. |
PBK (Pervõi Pribaltiiskii Kanal) on samuti kodeerimata olekus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|