Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 21.09.2008 16:53:56 vasta tsitaadiga

Renq, sul TV arvutiga ühendatud ka ? otse või läbi ressi ?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 21.09.2008 21:04:17 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
esimene vastus googlest: http://compreviews.about.com/od/monitors/a/LCDBurnIn.htm

Sealt siis saab aru, et siis nn. valgust piiravatel pooljuhtidel esineb pikka aega ühes ja samas asendis olemisega teatud mäluefekt, mis aga peaks olema teatud aja jooksul mööduv nähtus, kui neid jälle "treenida" icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enxx13
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2008




sõnum 27.09.2008 13:48:39 vasta tsitaadiga

Tervist. Äkki keegi oskab mulle selgitada sellise teleri Sony KDL-32V4500 tasuta digilevi.
Et kas sinna on vaja veel juurde osta mingi vidin et tasuta 7 eesti kanalit näeks ja palju see maksta võiks?

Oskab keegi öelda? või kellelgi on selline teler juba icon_smile.gif ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 27.09.2008 14:43:35 vasta tsitaadiga

enxx13 kirjutas:
Tervist. Äkki keegi oskab mulle selgitada sellise teleri Sony KDL-32V4500 tasuta digilevi.
Et kas sinna on vaja veel juurde osta mingi vidin et tasuta 7 eesti kanalit näeks ja palju see maksta võiks?

Oskab keegi öelda? või kellelgi on selline teler juba icon_smile.gif ?

Sellele ei tohiks vaja olla midagi. Anna vaid antenn järgi ja Eesti digi tasuta kanalid (7 oli neid vist) tulevad ilma vaevata.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enxx13
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2008




sõnum 27.09.2008 21:51:09 vasta tsitaadiga

Käisin täna poes, müüa ei osanud mulle öelda kus kohast ma võiksin antenni saada.....Kas tavalisest toaantennist piisab?
Kus neid saadaval on üldsegi icon_smile.gif?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 00:39:41 vasta tsitaadiga

Mina ostsin oomipoest mingi junni üks hetk.
http://www.oomipood.ee/index.php?s_k=ANTANT&t=k_ak&i=ANTANT

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 13:26:12 vasta tsitaadiga

enxx13, sobib nii tava antenn, aga võib osta ka võimendusega digiantenni.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 14:08:27 vasta tsitaadiga

Mis asi on digiantenn icon_razz1.gif ?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 28.09.2008 22:40:54 vasta tsitaadiga

tuli tahtmine vana saan välja vahetada LCD vastu, sai linnas käidud ja jäi silma selline moodne LCD https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/80090/ hinnax oli poes 10 000-(soodukas)

on see hea lcd või kõlbab ainult ilu asjax kapi peale?

teine valik oli see http://faun.ee/et/node/5143
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 11:31:57 vasta tsitaadiga

Kas oskab keegi kommenteerida plasmatelekate värvide tuhmumise teemat?

Mul oli hiljuti vestlus ühe tuttavaga, kes väidetaval ühe elektroonikaga tegeleva müügijuhi käest oli kuulnud väidet, et 2-3a jooksul on oluliselt tuhmunud plasma värvid.

Kas on asi tõesti nii hull praeguste kogemuste põhjal? (praeguseks hetkeks 2-3a vanade plasmade kasutajate kogemused?)
Kui tõenäoliseks võiks pidada, et uute Panasonicu plasmade puhul peaks arvestama olulise värvide tuhmumisega mõne aasta jooksul? (PY80 näiteks, G11 paneel).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 11:39:17 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
Renq, sul TV arvutiga ühendatud ka ? otse või läbi ressi ?


otse hdmi'ga. sry, et nii kaua läks vastamisega aega, alles praegu märkasin su küsimust icon_razz.gif

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 29.09.2008 11:57:11 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas oskab keegi kommenteerida plasmatelekate värvide tuhmumise teemat?

Mul oli hiljuti vestlus ühe tuttavaga, kes väidetaval ühe elektroonikaga tegeleva müügijuhi käest oli kuulnud väidet, et 2-3a jooksul on oluliselt tuhmunud plasma värvid.

Kas on asi tõesti nii hull praeguste kogemuste põhjal? (praeguseks hetkeks 2-3a vanade plasmade kasutajate kogemused?)
Kui tõenäoliseks võiks pidada, et uute Panasonicu plasmade puhul peaks arvestama olulise värvide tuhmumisega mõne aasta jooksul? (PY80 näiteks, G11 paneel).
Ei ole kogemust, aga tekkis mõte, et ehk on nende paari aasta jooksul tekkinud uued ja erksamad paneelid ning vanad lihtsalt tunduvad tuhmimad nende kõrval?

viimati muutis sosssepp 29.09.2008 12:05:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 12:00:09 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Draqula kirjutas:
Kas oskab keegi kommenteerida plasmatelekate värvide tuhmumise teemat?

Mul oli hiljuti vestlus ühe tuttavaga, kes väidetaval ühe elektroonikaga tegeleva müügijuhi käest oli kuulnud väidet, et 2-3a jooksul on oluliselt tuhmunud plasma värvid.

Kas on asi tõesti nii hull praeguste kogemuste põhjal? (praeguseks hetkeks 2-3a vanade plasmade kasutajate kogemused?)
Kui tõenäoliseks võiks pidada, et uute Panasonicu plasmade puhul peaks arvestama olulise värvide tuhmumisega mõne aasta jooksul? (PY80 näiteks, G11 paneel).
Ei ole kogemust, aga teekis mõte, et ehk on nende paari aasta jooksul tekkinud uued ja erksamad paneelid ning vanad lihtsalt tunduvad tuhmimad nende kõrval?


Iseenesest tundub täitsa mõeldav variant.

Veel kellelgi infot/kogemusi antud teemal?

Põhimõtteliselt kui need värvid ka tuhmuks 10a jooksul siis poleks ju hullu. Aga et jutt oli paarist aastast siis see pani mõtlema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 29.09.2008 13:09:56 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas oskab keegi kommenteerida plasmatelekate värvide tuhmumise teemat?
Mul oli hiljuti vestlus ühe tuttavaga, kes väidetaval ühe elektroonikaga tegeleva müügijuhi käest oli kuulnud väidet, et 2-3a jooksul on oluliselt tuhmunud plasma värvid.
Kas on asi tõesti nii hull praeguste kogemuste põhjal? (praeguseks hetkeks 2-3a vanade plasmade kasutajate kogemused?)
Kui tõenäoliseks võiks pidada, et uute Panasonicu plasmade puhul peaks arvestama olulise värvide tuhmumisega mõne aasta jooksul? (PY80 näiteks, G11 paneel).


Tuttava 2.5 aastat pidevas TV-kasutuses (min 6h päevas) olnud Panasonicu TH42PV60 plasma kohta võin küll öelda, et selle värvid ei ole küll kehvemaks jäänud, samuti pole märkigi mingist kujutise sissepõlemisest.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 29.09.2008 13:12:28 vasta tsitaadiga

Keegi siin kirjutas ju, et kõik telekad kaotavad oma erksuse oma eluea jooksul ehk siis iga aasta midagi kaob. Eks seda ole raske võrrelda ka ju kui uuemad tulevad välja paremate näitajatega ning kasutatud telerid on juba palju tunde töötanud ning oma max erksuse kaotanud. Väga vanu plasmasid silmitsedes on tõesti tähelepandav, et nad on suht tuhmid. Uued on aga hoopis teiste näitajatega ja nende kohta on raske ennustada.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 29.09.2008 15:14:14 vasta tsitaadiga

http://www.tarbija24.ee/290908/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tehnika/342350.php

Siin artiklis on natuke lugemist, mis puudutab sisseehitatud digitüünerit. Mõningad margid on ka välja toodud.

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 15:27:28 vasta tsitaadiga

Mul magamistoa plasma suht täpselt kolm aastat vana nüüdseks, mingeid muutusi pildikvaliteedis küll märgata pole...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 15:43:16 vasta tsitaadiga

See Samsung R-seeria on juba tootmisest maas ja vana mudel. Soovitaks Philips 7ndat seeriat (37PFL7603D/10).
enx kirjutas:
tuli tahtmine vana saan välja vahetada LCD vastu, sai linnas käidud ja jäi silma selline moodne LCD https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/80090/ hinnax oli poes 10 000-(soodukas)

on see hea lcd või kõlbab ainult ilu asjax kapi peale?

teine valik oli see http://faun.ee/et/node/5143
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 18:41:17 vasta tsitaadiga

Ise enam samsugi asju ei taha elusees osta... Igaljuhul soovitaks sony või philipsi tooteid samsungile ja LG`le. Lihtsalt minu arvamus, eks kellelegi jällegi meeldib. Sain just samsungi telekast lahti, igasugu uhked pildiparandus programmid jne. Mingit kasu neist polnud võrreldes nt philipsiga. Philipsi tavaline kaabel tv pilt tunduvalt parem näiteks. Külmkapi ostsin, krt vahest ei külmeta ja asjad sulavad üles icon_confused.gif Samsungi arust on kõik korras icon_lol.gif 8)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 19:10:59 vasta tsitaadiga

Samsungi R-seeria on sisuliselt sama, mis praegune 4-seeria, nii et ta on endiselt tootmises, tõsi küll, väikese faceliftiga icon_smile.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 20:08:26 vasta tsitaadiga

Siin artikkul, mis ehk abiks ka kohaliku DigiTV vaatamiseks vajaliku aparaadi valimisel.
"Mida jälgida sisseehitatud digiboksiga teleri ostmisel?"
http://www.tarbija24.ee/290908/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tehnika/342350.php?mida-jalgida-sisseehitatud-digiboksiga-teleri-ostmisel

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 20:24:48 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
See Samsung R-seeria on juba tootmisest maas ja vana mudel. Soovitaks Philips 7ndat seeriat (37PFL7603D/10).
enx kirjutas:
tuli tahtmine vana saan välja vahetada LCD vastu, sai linnas käidud ja jäi silma selline moodne LCD https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/80090/ hinnax oli poes 10 000-(soodukas)

on see hea lcd või kõlbab ainult ilu asjax kapi peale?

teine valik oli see http://faun.ee/et/node/5143


R seeria on vana ja kui uus samsungi 4. seeria on sisust sama, siis ei ole küll millegi erilisega vast tegu.

philipsi uus 7. seeria on mõnus, endal 42'' 7603D ja siiani on 2 asja mind häirinud. suur miinus on input lag mis ei lase mängida läbi teleka. teine asi mis mulle silma jäi olümpia ajal, oli see, et kettaheites ja odaviskes nii ketas kui oda värelesid.

Dijital kirjutas:
Siin artikkul, mis ehk abiks ka kohaliku DigiTV vaatamiseks vajaliku aparaadi valimisel.
"Mida jälgida sisseehitatud digiboksiga teleri ostmisel?"
http://www.tarbija24.ee/290908/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tehnika/342350.php?mida-jalgida-sisseehitatud-digiboksiga-teleri-ostmisel


strohher ju links selle juba hommikul

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 20:33:27 vasta tsitaadiga

demet, just sirvisin poste üles-alla vaatmaks, et ega keegi juba seda artikkulit siia pole pistnud :/
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 29.09.2008 22:11:53 vasta tsitaadiga

endal kah philipsi 7 seeria -7603D 37" , midagi halba küll öelda ei oska, pilt tundub päris hea olevat selle hinna eest, kuigi see mul esimene lcd tv seega kogemusi eriti pole ja miinus on telekal nagu Renq juba mainis - input lag, kui arvutiga ühendatud ja nt hiirega tv ekraanil liikuda siis laggib cursor, seega mängida vast halb sellega, kuid arvutist filme lasta vms. pole mingit pobleemi, mängib ilusti ja kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 00:40:55 vasta tsitaadiga

jäi üks reklaamleht näpu vahele ja vaatasin, et Euronicsis tuleb oktoobri esimestel päevadel mingid soodukad müüki:

32" Samsa LCD (LE32A330J1XBT) - 5999.-
42" Samsa plasma (PS42A410C1XBT) - 7999.-

mõlemad piiratud koguses


käituge siis viisakalt icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 08:40:10 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
jäi üks reklaamleht näpu vahele ja vaatasin, et Euronicsis tuleb oktoobri esimestel päevadel mingid soodukad müüki:

32" Samsa LCD (LE32A330J1XBT) - 5999.-
42" Samsa plasma (PS42A410C1XBT) - 7999.-

mõlemad piiratud koguses


Ahvatlev icon_confused.gif Kuid kas need on müügil kõigis Euronicsi poodides või ainult Rocca Al Mare Euronicsis- kus on 1-5 okt. taasavamise puhul soodukad?
Samas kuidas kannatab võrdlust see Samsa plasma näiteks Panasonic TH-42PV8P või TH-42PV80P-ga?
Hinnavahe on suur kuid kas see Samasa ikka on väärikas võrdlus Panale- nagu ma aru saan on see mingi vana mudel millest nüüd lahti saada soovitakse.
Plussmiinuses vist isegi nägin seda ja pilt tundus kuidagi "üle keeratud"- st. oli liiga palju punast.
Kas seda annab parandada ja pilti loomulikumaks keerata?
Iseenesest kontrastisuhe on teh andmetes samsal perem- kuid paber ju kannatab kõike...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 09:33:31 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
jäi üks reklaamleht näpu vahele ja vaatasin, et Euronicsis tuleb oktoobri esimestel päevadel mingid soodukad müüki:

32" Samsa LCD (LE32A330J1XBT) - 5999.-
42" Samsa plasma (PS42A410C1XBT) - 7999.-

mõlemad piiratud koguses


käituge siis viisakalt icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


esimese asjana nüüd hommikul kui silmad avasin, tulin siia ja kohe hommikul hea tuju garanteeritud selle video näol icon_biggrin.gif mis need olid need tonnised telekad, mida kõik viisakalt järjekorras ootasid?

vähe pikem variant ka
Spoiler Spoiler Spoiler


kuidagi lahja tundus see viimane euronicsi leht see kord.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 10:29:20 vasta tsitaadiga

Kogu see Euronicsi leht on kehtiv ainult Rocca al Mare Euronicsis, just täpselt seoses taasavamise superpakkumistega.
Ja hinnad on tõesti väga head, 20%-50% alla võrreldes konkurentide pakkumistega - selles segmendis seda just tihti ei esine...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 10:45:56 vasta tsitaadiga

marli1, Samsungil ongi väga erksad värvid ja see mudel ei ole vana, millest vaja lahti saada.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 11:29:26 vasta tsitaadiga

No jah- kui tegu on ainult ühe kaupluse soodukaga siis pole vist mõtet selle telekaga rohkem pead vaevata.
Pole kedagi sinna "võitlema" saata niikuinii...
Keegi HV st pole nõus seda sealt ära tooma icon_wink.gif ?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 30.09.2008 11:48:34 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
jäi üks reklaamleht näpu vahele ja vaatasin, et Euronicsis tuleb oktoobri esimestel päevadel mingid soodukad müüki:

32" Samsa LCD (LE32A330J1XBT) - 5999.-
42" Samsa plasma (PS42A410C1XBT) - 7999.-

mõlemad piiratud koguses


käituge siis viisakalt icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Jube lugu ikka küll mingi kineskoobi pärast kaklema minna niimodi icon_biggrin.gif

Kus sa seda 42" Samsa plasma (PS42A410C1XBT) - 7999.- nägid, mul oleks magamis tuppa vaja midagi sellist icon_biggrin.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 12:28:41 vasta tsitaadiga

Kineskoopidest rääkides - veidi offtopic küll - aga seal samas pakutakse Thomsoni 21''-seid hinnaga 799 icon_wink.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 17:01:41 vasta tsitaadiga

täna tv3'e seitsmestes uudistes: "uue kaubanduskompleksi avamisel murti maha turvaväravad" huvitav kas see ongi euronicsi kampaania tulemus? icon_smile.gif
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 19:12:23 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
täna tv3'e seitsmestes uudistes: "uue kaubanduskompleksi avamisel murti maha turvaväravad" huvitav kas see ongi euronicsi kampaania tulemus? icon_smile.gif


icon_lol.gif Täitsa lahe vaatepilt. Maailmast pole veel huumor kadunud 8)

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.10.2008 19:52:22 vasta tsitaadiga

öeldi veel et kahju tehti mitme tuhande krooni eest...kunagi oli sama teema On/Offi avamisel kus raffas tungles veel hullemini. Huvitav on ainult see et kas keegi tööl ei peagi käima whistle.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 01.10.2008 20:08:27 vasta tsitaadiga

Eks juhmarditest tööpõlgurid olegi ju need kõige ''tublimad'' trügijad ja laamendajad ja puudust pole neist kunagi olnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 14:20:21 vasta tsitaadiga

Plaanis osta
26" Sony KDL-26V4500 http://www.sony.lv/product/t15-v-series/kdl-26v4500
JA
40" Sony KDL-40W4000 http://www.sony.lv/product/t32-w-series/kdl-40w4000

Mõlemal sees MPEG-4 tüüner, lähevad ühte ja samasse korterisse sama teenusepakkuja otsa. Teenusepakkujat pole veel valinud.
0) Kas nii Starmani kui Elioni puhul saan 2 telekat korraga sõltumatut digipilti näitama või mitte? Mis selleks tegema peab?
1) Kas Elioni digi-tv-d saan vaadata ilma digiboksita? Kas võrgujuhe läheb siis otse telekasse või peab veel midagi vahele ostma(teleka kaardipessa või kuskile)?
2) Kas Starmani digi-tv-d saan vaadata ilma digiboksita? Kas peab midagi vahele ostma(teleka kaardipessa või kuskile)?

Loodan väga, et keegi viitsib natuke seletada, tänud ette! icon_biggrin.gif beer_yum.gif

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 14:38:00 vasta tsitaadiga

MPEG4 tüüner tähendab, et saad vaadata tasuta õhus levivaid digikanaleid. Elioni jaoks on vaja digiboksi, kahe teleka jaoks kahte digiboksi, kui tahad eraldi pilte vaadata. Starmani kohta ma ei oska kahjuks kaasa räkida, et mis süsteem neil on.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 14:43:32 vasta tsitaadiga

nendel sonydel on sees ka DVB-C digibox, ehk peaks saama ka starmani kaabeldigi vaadata kuid tõenäoliselt on vaja osta conax moodul ning sinna starmani vaatajakaart pista.
elioni digi puhul raudselt digiboxi vaja.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 16:25:29 vasta tsitaadiga

Starmani kaabeldigi puhul on kodumaised kanalid vabad ehk kodeerimata, nii et neid näeb ilma Conaxi mooduli ja kaardita. Teiste kanalite jaoks peab tõepoolest moodulit ja kaarti kasutama.
Edit: vaatasin järgi. Vabad kanalid on ETV, Kanal 2, TV3, Kanal 11, TV 6 ja Neljas,
ETV2, Kalev Sport ja Seitse on kodeeritud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 16:33:03 vasta tsitaadiga

Kas Conax moodulit on mul nende telekate puhul vaja ainult selleks, et oleks auk, kuhu see vaatajakaart pista?
Miks Elioni puhul on tingimata digiboksi vaja, ja ei saa otse tüünerisse juhtet tõmmata?

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 16:36:19 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Kas Conax moodulit on mul nende telekate puhul vaja ainult selleks, et oleks auk, kuhu see vaatajakaart pista?
Miks Elioni puhul on tingimata digiboksi vaja, ja ei saa otse tüünerisse juhtet tõmmata?


Elioni digi-tv (kaabel)puhul saad , ip-tv puhul ei saa.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 16:39:55 vasta tsitaadiga

Conax moodulit on sul vaja selleks et vaatajakaardil olevat infot lugeda ja selle info alusel signaal dekodeerida.
Elionil on kahte tüüpi DigiTV-d:
1. Vähe levinud kaabeldigi, mille puhul sobived need Sony telerid väga hästi, saad kaabli otse telerisse pista ja tasuliste kanalite vaatamiseks on vaja samuti ainult Conax moodulit ja vaatajakaarti.
2. Palju laiemalt levinud IPTV mille puhul edastatakse telesignali üle interneti ja mis vajab vastava digiboxi olemasolu. Üheski teleris (meie turul vähemalt) sisseehitatud IPTV vastuvõtjat ei ole.

Edit:
Ette jõuti...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 17:12:19 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Edit: vaatasin järgi. Vabad kanalid on ETV, Kanal 2, TV3, Kanal 11, TV 6 ja Neljas,
ETV2, Kalev Sport ja Seitse on kodeeritud.

Sedapidi ikka, et vabad kanalid on ETV, K2, TV3, ETV2, Kanal11, TV6, KalevSport ja kodeeritud on Neljas ja MTV Eesti
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 17:18:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sedapidi ikka, et vabad kanalid on ETV, K2, TV3, ETV2, Kanal11, TV6, KalevSport ja kodeeritud on Neljas ja MTV Eesti

Ei, sa ajad ehk Zoomiga segamini?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 18:07:20 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Conax moodulit on sul vaja selleks et vaatajakaardil olevat infot lugeda ja selle info alusel signaal dekodeerida.
Elionil on kahte tüüpi DigiTV-d:
1. Vähe levinud kaabeldigi, mille puhul sobived need Sony telerid väga hästi, saad kaabli otse telerisse pista ja tasuliste kanalite vaatamiseks on vaja samuti ainult Conax moodulit ja vaatajakaarti.
2. Palju laiemalt levinud IPTV mille puhul edastatakse telesignali üle interneti ja mis vajab vastava digiboxi olemasolu. Üheski teleris (meie turul vähemalt) sisseehitatud IPTV vastuvõtjat ei ole.

Edit:
Ette jõuti...

Et siis pole mul sisemisest MPEG-4 tuunerist essugi kasu, kui ma tahan Elioni käest telekat ja netti ehk kodulahendust? Lootus ühe puldiga hakkama saada, oli vaid helesinine unistus...

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 18:12:53 vasta tsitaadiga

digiboksi puldile teleka kood sisse = üks pult.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar130
HV kasutaja
ivar130

liitunud: 04.05.2005




sõnum 02.10.2008 18:13:43 vasta tsitaadiga

Logitech harmony või mõni analoog?
E: ette jõuti.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 20:59:25 vasta tsitaadiga

Kas eestis ka kuskil poes juba MPEG4 tuneriga Pana plasmasid liigub?
http://www.pixmania.com/ee/ee/1443945/art/panasonic/th-42px81fv-plasma-screen.html

Kas keegi saaks anda selle mudeli TH42PX81FV täieliku spetsifikatsiooni.
Mõni leht annab et tal on 24p tugi mõni ütleb et mitte...
Endal on Pixmaniaga enamvähem head kogemused kuid nii suurt asja tellida on risk ikka ka suurem...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 02.10.2008 22:27:33 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Starmani kaabeldigi puhul on kodumaised kanalid vabad ehk kodeerimata, nii et neid näeb ilma Conaxi mooduli ja kaardita. Teiste kanalite jaoks peab tõepoolest moodulit ja kaarti kasutama.
Edit: vaatasin järgi. Vabad kanalid on ETV, Kanal 2, TV3, Kanal 11, TV 6 ja Neljas,
ETV2, Kalev Sport ja Seitse on kodeeritud.


PBK (Pervõi Pribaltiiskii Kanal) on samuti kodeerimata olekus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.