Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 26.09.2008 20:28:28 vasta tsitaadiga

Millegi pärast tahab dhcp mu arvutitele anda nüüd 10.x.x.x ranges ip-sid. Kuidas ma saan tagasi normaalse 192.168.1.x peale? Käsitsi ip paika seadmine ei ole võimalus!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 20:44:37 vasta tsitaadiga

minumeelest on uus pult mugavam
vana näeb väga odav välja ka...tavaliselt hommikul peab kuni 5korda vajutama nuppu et midagi muutuks ja kui "niiöelda soojaks" läheb icon_lol.gif siis töötab ilusti...ei teagi kas boksi või puldi viga
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 26.09.2008 20:50:38 vasta tsitaadiga

Uuest puldist nii palju, et see näeb minu arvates samuti väga rõve välja. Igavene pikk jurakas, ma ei imestaks kui see vibreeriks ka. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 26.09.2008 21:02:22 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
sosssepp kirjutas:
henri200 kirjutas:
Mul selline ja töötab DigiTV-ga kenasti, veel on selle taga DVD mängija. Töötab nii nagu peab.

Tegelt see mõtlema panebki, et saaks dvd-mängija ka sinna külge, saaks kõike ühest puldist kamandada. aga ikka üsna kallid need puldid.


ot:
võta järelmaksuga siis icon_lol.gif


SMS laenu ei soovitagi? icon_rolleyes.gif aga, ei aitäh.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.09.2008 21:39:20 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:

ilusam küll teine kui vana hall käkk icon_lol.gif veel suuremat pilti vaata siit

Kahtlaselt tuttav pult.. icon_razz.gif
nüüd meenub: Kiss DP-600

Mille eest seda lojaalsuspakkumist saab? icon_rolleyes.gif

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 26.09.2008 22:39:54 vasta tsitaadiga

Mis värk võib sellega olla, et mu speedtouch 546 suunab porte valele IPle? Nt. kui suunan port 88 masinasse 192.168.1.66, siis nt. peale restarti on see suunatud masinasse 192.168.1.67. Ja osad masinad on sama IPga võrgus.
Ja kuidas saab seda "Local Network Devices'' nimekirja uuendada, et vanu arvuteid seal kirjas poleks. Delete nupp pole hea lahendus, sest ma pole kindel mis nimi millisele arvutile kuulub. Nimekirja all ma mõtlen seda:

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauninho
Kreisi kasutaja
rauninho

liitunud: 28.08.2006




sõnum 26.09.2008 23:13:27 vasta tsitaadiga

tere, selline küsimus, et see Administrator-i värk.
ma seda parooli ei muutnud, aga mis see "deafult" parool on seal?
icon_redface.gif

_________________
HV positiivne! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 23:59:34 vasta tsitaadiga

kalevipoeg, ega kui sa delete vajutad, siis sellest midagi ei juhtu...
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 08:01:01 vasta tsitaadiga

rauninho kirjutas:
tere, selline küsimus, et see Administrator-i värk.
ma seda parooli ei muutnud, aga mis see "deafult" parool on seal?
icon_redface.gif


admin oli vist, või siis mitte midagi.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 08:08:21 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Uuest puldist nii palju, et see näeb minu arvates samuti väga rõve välja. Igavene pikk jurakas, ma ei imestaks kui see vibreeriks ka. icon_rolleyes.gif

Endale näiteks just meeldib vägagi see, et pult on pikk. Mu praeguse teleka pult on tollest uuest elioni puldist veel 1-2cm pikem ja istub väga hästi kätte. Muidugist jah puldi pikkus on harjumuse asi. Alguses oli too philipsi pult ka ebamugav aga peale mõnda päeva harjus ära. Pluss see uus pult tundub pisut tugevam (ei ragise ja tundu, et läheb pooleks kui pisut pigistada). Samuti ei pea uue puldiga täpsust sihtima kui tahad kanalit vahetada vaid ma võin rahulikult kusagile seina või nurga peale suunates kanalit vahetada üldjuhul. Muidugist veana näen ma seda uut TOC süsteemi või miskit puldi softis. Paraku näiteks kui ma muudan teleka enda heli siis seejärel mingi aja jooksul tahavad enamus nupud mu telekat hoopis kontrollida, mitte digiboksi.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 27.09.2008 11:06:13 vasta tsitaadiga

rauninho, peaks Administrator olema
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauninho
Kreisi kasutaja
rauninho

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.09.2008 12:11:17 vasta tsitaadiga

ei olnud, a muutsin ise "Set up"-s ja sain korda thumbs_up.gif
_________________
HV positiivne! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 27.09.2008 13:58:37 vasta tsitaadiga

HA, ei teinudki midagi icon_biggrin.gif Enda arust ka ükskord pressisin delete ja siis pärast ei pääsenud enam netti icon_eek.gif

Aga mis seade see Unknown-00........ võib olla? Mingi eriline IP ka tal. Peale kustutamist saabub ta tagasi...

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 14:09:05 vasta tsitaadiga

natuke kahtlane küsimus ehk, aga kui mul on dvd mängija/salvestaja, kas siis otse digiboksist saab saateid salvestada ka dvd-de peale?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
51004
HV kasutaja
51004

liitunud: 14.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 14:44:18 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
natuke kahtlane küsimus ehk, aga kui mul on dvd mängija/salvestaja, kas siis otse digiboksist saab saateid salvestada ka dvd-de peale?

ikka saab jah
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 14:50:04 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
HA, ei teinudki midagi icon_biggrin.gif Enda arust ka ükskord pressisin delete ja siis pärast ei pääsenud enam netti icon_eek.gif

Aga mis seade see Unknown-00........ võib olla? Mingi eriline IP ka tal. Peale kustutamist saabub ta tagasi...


Mingi võrguseade mis sul ruuteriga ühenduses on. Näiteks printserver või mis iganes (mängukonsool, meediapleier jne)

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 14:59:57 vasta tsitaadiga

Vaata seda IP-d ja siis näiteks võrdle seda Gateway'ga. Ehk saab siis miskit selgemaks icon_wink.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 15:03:16 vasta tsitaadiga

my bad, ma ei viitsinud pilti vaadata icon_smile.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 15:10:19 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga see on miski Elioni purk, kes sulle seal kuklasse hingab icon_razz.gif. Suur Vend icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 27.09.2008 17:10:09 vasta tsitaadiga

Kas ruuteri ja digiboksi vahel on pööratud või tavaline cat5?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 27.09.2008 17:26:58 vasta tsitaadiga

erkki kirjutas:
Kas ruuteri ja digiboksi vahel on pööratud või tavaline cat5?


tavaline
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 27.09.2008 18:02:13 vasta tsitaadiga

Dijital, mis mõttes mis Elioni purk icon_lol.gif icon_question.gif Ma ei taha teda icon_lol.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 18:04:19 vasta tsitaadiga

kalevipoeg, purk asub jaamas. Sa ei saa seda kuiski paremaks.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 18:10:13 vasta tsitaadiga

juhe tagant ära ja korras;)
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 27.09.2008 18:23:00 vasta tsitaadiga

Ei no ma selles mõttes, et enne pole teda seal kunagi olnud. Nüüd järsku tekkinud ja ilutseb seal...
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 19:04:18 vasta tsitaadiga

See tekkis mul siis, kui DHCP peale üle mindi.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 19:11:23 vasta tsitaadiga

5. Press and hold the “POWER” key until your TV switches off. Please note that this process might take up to 10 minutes. During the automatic scanning you can release the “POWER” key and test other functions. If no key is pressed within 10 sec. then the automatic code scan will be quitted and the remote returns to the normal mode, signalising it by a 2 sec. long lighting of the green LED.
If your TV switches into Stand-By mode during the automatic process, then immediately remove your finger from the “POWER” key and press the “OK” key to memorize the found table. The green LED will flash twice to signalise that the code has been stored.

kas see kehtib uue digiboksi amino aminet 110 puldi puhul? olen seda proovinud, aga finluxi teleka puhul ei lähe käima, tahaks teleka samuti puldi külge haakida. teab keegi lahendust? Samas 5 punkt jäi hetkel arusaamatuks, äkki seletab keegi eesti keeles.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 19:59:55 vasta tsitaadiga

51004 kirjutas:
velsa kirjutas:
natuke kahtlane küsimus ehk, aga kui mul on dvd mängija/salvestaja, kas siis otse digiboksist saab saateid salvestada ka dvd-de peale?

ikka saab jah
praegu otsin ja leidsin sellise teema: LINK

mida sellest jutust arvata? Ehk siis sellist varianti ikkagi pole, et ühte kanalit salvestan, samas vaatan teist kanalit... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 27.09.2008 20:01:24 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
51004 kirjutas:
velsa kirjutas:
natuke kahtlane küsimus ehk, aga kui mul on dvd mängija/salvestaja, kas siis otse digiboksist saab saateid salvestada ka dvd-de peale?

ikka saab jah
praegu otsin ja leidsin sellise teema: LINK

mida sellest jutust arvata? Ehk siis sellist varianti ikkagi pole, et ühte kanalit salvestan, samas vaatan teist kanalit... icon_rolleyes.gif


on ikka, seda kutsutakse teiseks vaatajakohaks kuutasuga 25 eek + lisadigibox tuleb osta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 20:04:34 vasta tsitaadiga

darkside, selge, ehk siis jääb ära. Majas isegi juba kaks digiboksi, kolmandat sellepärast küll vaja pole icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 27.09.2008 21:23:40 vasta tsitaadiga

Dijital, nüüd siis ongi DHCP?


Loll küsimus, aga kas DHCP on halb? Sellepärast tahan teada, et vahepeal oli mingi jutt, et ei ole hea asi icon_lol.gif

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alo-Aerton
HV kasutaja
Alo-Aerton

liitunud: 18.02.2007




sõnum 27.09.2008 21:33:53 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Dijital, nüüd siis ongi DHCP?


Loll küsimus, aga kas DHCP on halb? Sellepärast tahan teada, et vahepeal oli mingi jutt, et ei ole hea asi icon_lol.gif


Endal sama jama tegin reseti siis kadus iptv ära ja pidin kõik uuesti sättima.
Asi ongi siis selles ,et siis ei lase speedtouch sul ip vahetada välja connectida ja uuesti ühendada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 27.09.2008 21:41:45 vasta tsitaadiga

Et nagu ei tohi ruuterile jumala pärast restarti teha?
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alo-Aerton
HV kasutaja
Alo-Aerton

liitunud: 18.02.2007




sõnum 27.09.2008 22:29:52 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Et nagu ei tohi ruuterile jumala pärast restarti teha?

Protsent väike aga mul lihtsalt nii juhtunud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 28.09.2008 14:01:04 vasta tsitaadiga

Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)

2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 16:00:58 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)

2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad ! thumbs_up.gif

It will initially be made available by Estonia’s Elion, which operates an IPTV platform named DigiTV and also has a presence in the cable sector, and subsequently also introduced in Latvia and Lithuania.

Silver is already available in both SD and HD in the Nordics, and holds the distinction of being the first film channel to be offered 24/7 on a mobile platform in Europe.

http://www.broadbandtvnews.com/?p=7942

Siis on vast lootust kunagi kui Elion HD-d tutvustab ka seda kanalit kõrglahutuses näha.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 28.09.2008 16:11:31 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et 4jandas pordis peaks DigiTV arvutisse nagu jooksma ju? Aga VLC ei taha seda kuvada. Tulemüür kah maas. Mis võib viga olla? Omal juba mõistus otsas...
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 16:26:43 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)

2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad ! thumbs_up.gif


mis valemiga see usb klaviatuuriga navigeerimine seal boxis käib? lihtsalt pistan taha või on vaja veel mingeid operatsioone teha, et sisestada aadressi?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 17:07:41 vasta tsitaadiga

F10, mingit muud pole vaja teha. Ahjaa, võibolla restardi.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
furyy
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 18:50:27 vasta tsitaadiga

Mis teil ETHoA peal upload on? Ise konfides on mul upload ainult ~256kbps ja ping pole ka kõige parem :S Download oli ka kuskil ~5mbps, PPPoE peal ~9mbps.
_________________
48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 28.09.2008 18:53:00 vasta tsitaadiga

uTorrent saadab üles stabiilselt 72-73 kB/s.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 18:55:18 vasta tsitaadiga

Mis need kanalid siis hetkel on mida listis pole, aga IP järgi saab vaadata?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 19:11:59 vasta tsitaadiga

furyy kirjutas:
Mis teil ETHoA peal upload on? Ise konfides on mul upload ainult ~256kbps ja ping pole ka kõige parem :S Download oli ka kuskil ~5mbps, PPPoE peal ~9mbps.


Põhjas, 10/700 reaalset kiirust.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 21:18:52 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)

2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad ! thumbs_up.gif


ma aru ei saa mis moodi te selle teise kooloni saate? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 22:43:41 vasta tsitaadiga

Mis mõttes teise kooloni? Ikka samuti kui esimesegi, Shift+Ö siis eesti klaveril.
Et iga kord seda jura mitte kirjutada, vajuta Alt+A kui pilt juba ees, siis läheb asi järjehoidjate alla ja hiljem F12 abil sealt hea valida.
Ctrl+AltGr+F12 jällegi kustutab kõik järjehoidjad.

 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 23:06:04 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)

2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad ! thumbs_up.gif


ise vaadand juba 3 päeva 8) olen rahul et see viasata 6 asemele tuli selle peale beer_yum.gif

Peaks ka muretsema usb klaveri et digiboxsis möllata !

Kas netis on ka läbiteleri parem surfida selle klaveriga või ei saagi ???

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 23:30:56 vasta tsitaadiga

mina võtsin arvuti tagant kalveri ja asi töötab thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 29.09.2008 00:04:32 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)

2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad ! thumbs_up.gif


ise vaadand juba 3 päeva 8) olen rahul et see viasata 6 asemele tuli selle peale beer_yum.gif

Peaks ka muretsema usb klaveri et digiboxsis möllata !

Kas netis on ka läbiteleri parem surfida selle klaveriga või ei saagi ???
Saab ,parem ta küll ei ole icon_confused.gif

carlking kirjutas:
Mis need kanalid siis hetkel on mida listis pole, aga IP järgi saab vaadata?


Peaks vist olema
Test 1 (hetkel jookseb seal silver baltics)
*igmp://239.9.14.1:1234
Test 2
*igmp://239.9.14.4:1234
Test 3
*igmp://239.9.14.3:1234
Voom HD (VLC, läbi arvuti)
*udp://@239.3.13.1:1234
Eurosport HD(VLC,läbi arvuti)
*udp://@239.3.13.7:1234

Indrekp
VLC iptv
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/elion_iptv.vlc
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 29.09.2008 03:19:04 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
mightythor kirjutas:
kas Elion'i DigiTV puhul on ka üle mindud võrguparameetrite andmisele DHCP kaudu? Et siis kasutades SpeedTouch 780 ADSL ruuterit tuleks vaid ADSL filtrist kaabel ruuteri ADSL pessa vedada, siis enda arvutist võrgukaabel näiteks esimesse ruuteri RJ45 pessa torgata ning arvutis on internetiühendus olemas? Küsin sellepärast, et mul tuttav helistas ja kurtis, et tal ei õnnestu ühendamine. Ta ise oli jõudnud seal juba natuke seadistada ruuteri veebipõhise liidese all ning ütles, et "Mingi Internet näitab Connected SpeedTouch'i menüüs ja siis on juures kiri Bridge". Mul endal pole Elioni DigiTV'd ning seepärast küsin igaks juhuks siit üle.

uue ST780 puhul tuleb wizardis seadistada TV Voice Router ning seal seadistatakse PPPoEna ruuter tööle, hiljem muudab automaat selle DHCP internetiks.
uue TG585 puhul pole midagi seadistada vaja ning ruuter hakkab ise tööle PPPoEga, hiljem muudab jällegi automaat selle DHCP internetiks.
KUI ruuterit on seadistatud valesti ja wizardiga "bridge" modesse siis ei tööta miski... aitab kenasti taga olev RESET nupp mida pastaka otsaga 10sek vajutades tehakse seadmele algseaded. Peale seda on ruuter nagu poest toodud, PPPoE ja iptv peavad töötama.

ok..aga kas seda reset'i veebiliidese kaudu ka teha saaks?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 09:04:13 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kuidas teha endale e-posti aadress kujul kasutaja@neti.ee?
Kasutan DigiTv'd
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.