|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
26.09.2008 20:28:28
|
|
|
| Millegi pärast tahab dhcp mu arvutitele anda nüüd 10.x.x.x ranges ip-sid. Kuidas ma saan tagasi normaalse 192.168.1.x peale? Käsitsi ip paika seadmine ei ole võimalus!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
26.09.2008 20:44:37
|
|
|
minumeelest on uus pult mugavam
vana näeb väga odav välja ka...tavaliselt hommikul peab kuni 5korda vajutama nuppu et midagi muutuks ja kui "niiöelda soojaks" läheb siis töötab ilusti...ei teagi kas boksi või puldi viga
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
26.09.2008 20:50:38
|
|
|
Uuest puldist nii palju, et see näeb minu arvates samuti väga rõve välja. Igavene pikk jurakas, ma ei imestaks kui see vibreeriks ka.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
26.09.2008 21:02:22
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| sosssepp kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Mul selline ja töötab DigiTV-ga kenasti, veel on selle taga DVD mängija. Töötab nii nagu peab. |
Tegelt see mõtlema panebki, et saaks dvd-mängija ka sinna külge, saaks kõike ühest puldist kamandada. aga ikka üsna kallid need puldid. |
| ot: |
võta järelmaksuga siis |
|
SMS laenu ei soovitagi? aga, ei aitäh.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
26.09.2008 22:39:54
|
|
|
Mis värk võib sellega olla, et mu speedtouch 546 suunab porte valele IPle? Nt. kui suunan port 88 masinasse 192.168.1.66, siis nt. peale restarti on see suunatud masinasse 192.168.1.67. Ja osad masinad on sama IPga võrgus.
Ja kuidas saab seda "Local Network Devices'' nimekirja uuendada, et vanu arvuteid seal kirjas poleks. Delete nupp pole hea lahendus, sest ma pole kindel mis nimi millisele arvutile kuulub. Nimekirja all ma mõtlen seda:
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauninho
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
26.09.2008 23:13:27
|
|
|
tere, selline küsimus, et see Administrator-i värk.
ma seda parooli ei muutnud, aga mis see "deafult" parool on seal?
_________________ HV positiivne!  |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
26.09.2008 23:59:34
|
|
|
| kalevipoeg, ega kui sa delete vajutad, siis sellest midagi ei juhtu...
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
27.09.2008 08:01:01
|
|
|
| rauninho kirjutas: |
tere, selline küsimus, et see Administrator-i värk.
ma seda parooli ei muutnud, aga mis see "deafult" parool on seal?
 |
admin oli vist, või siis mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
27.09.2008 08:08:21
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Uuest puldist nii palju, et see näeb minu arvates samuti väga rõve välja. Igavene pikk jurakas, ma ei imestaks kui see vibreeriks ka.  |
Endale näiteks just meeldib vägagi see, et pult on pikk. Mu praeguse teleka pult on tollest uuest elioni puldist veel 1-2cm pikem ja istub väga hästi kätte. Muidugist jah puldi pikkus on harjumuse asi. Alguses oli too philipsi pult ka ebamugav aga peale mõnda päeva harjus ära. Pluss see uus pult tundub pisut tugevam (ei ragise ja tundu, et läheb pooleks kui pisut pigistada). Samuti ei pea uue puldiga täpsust sihtima kui tahad kanalit vahetada vaid ma võin rahulikult kusagile seina või nurga peale suunates kanalit vahetada üldjuhul. Muidugist veana näen ma seda uut TOC süsteemi või miskit puldi softis. Paraku näiteks kui ma muudan teleka enda heli siis seejärel mingi aja jooksul tahavad enamus nupud mu telekat hoopis kontrollida, mitte digiboksi.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
27.09.2008 11:06:13
|
|
|
| rauninho, peaks Administrator olema
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauninho
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
27.09.2008 12:11:17
|
|
|
ei olnud, a muutsin ise "Set up"-s ja sain korda
_________________ HV positiivne!  |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
27.09.2008 13:58:37
|
|
|
HA, ei teinudki midagi Enda arust ka ükskord pressisin delete ja siis pärast ei pääsenud enam netti
Aga mis seade see Unknown-00........ võib olla? Mingi eriline IP ka tal. Peale kustutamist saabub ta tagasi...
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.09.2008 14:09:05
|
|
|
| natuke kahtlane küsimus ehk, aga kui mul on dvd mängija/salvestaja, kas siis otse digiboksist saab saateid salvestada ka dvd-de peale?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
51004
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2006
|
27.09.2008 14:44:18
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| natuke kahtlane küsimus ehk, aga kui mul on dvd mängija/salvestaja, kas siis otse digiboksist saab saateid salvestada ka dvd-de peale? |
ikka saab jah
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.09.2008 14:50:04
|
|
|
| kalevipoeg kirjutas: |
HA, ei teinudki midagi Enda arust ka ükskord pressisin delete ja siis pärast ei pääsenud enam netti
Aga mis seade see Unknown-00........ võib olla? Mingi eriline IP ka tal. Peale kustutamist saabub ta tagasi...
 |
Mingi võrguseade mis sul ruuteriga ühenduses on. Näiteks printserver või mis iganes (mängukonsool, meediapleier jne)
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.09.2008 15:03:16
|
|
|
my bad, ma ei viitsinud pilti vaadata
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
27.09.2008 17:10:09
|
|
|
| Kas ruuteri ja digiboksi vahel on pööratud või tavaline cat5?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
27.09.2008 17:26:58
|
|
|
| erkki kirjutas: |
| Kas ruuteri ja digiboksi vahel on pööratud või tavaline cat5? |
tavaline
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
27.09.2008 18:02:13
|
|
|
Dijital, mis mõttes mis Elioni purk Ma ei taha teda
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
27.09.2008 18:04:19
|
|
|
kalevipoeg, purk asub jaamas. Sa ei saa seda kuiski paremaks.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.09.2008 18:10:13
|
|
|
juhe tagant ära ja korras;)
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
27.09.2008 18:23:00
|
|
|
Ei no ma selles mõttes, et enne pole teda seal kunagi olnud. Nüüd järsku tekkinud ja ilutseb seal...
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
27.09.2008 19:11:23
|
|
|
5. Press and hold the POWER key until your TV switches off. Please note that this process might take up to 10 minutes. During the automatic scanning you can release the POWER key and test other functions. If no key is pressed within 10 sec. then the automatic code scan will be quitted and the remote returns to the normal mode, signalising it by a 2 sec. long lighting of the green LED.
If your TV switches into Stand-By mode during the automatic process, then immediately remove your finger from the POWER key and press the OK key to memorize the found table. The green LED will flash twice to signalise that the code has been stored.
kas see kehtib uue digiboksi amino aminet 110 puldi puhul? olen seda proovinud, aga finluxi teleka puhul ei lähe käima, tahaks teleka samuti puldi külge haakida. teab keegi lahendust? Samas 5 punkt jäi hetkel arusaamatuks, äkki seletab keegi eesti keeles.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.09.2008 19:59:55
|
|
|
| 51004 kirjutas: |
| velsa kirjutas: |
| natuke kahtlane küsimus ehk, aga kui mul on dvd mängija/salvestaja, kas siis otse digiboksist saab saateid salvestada ka dvd-de peale? |
ikka saab jah |
praegu otsin ja leidsin sellise teema: LINK
mida sellest jutust arvata? Ehk siis sellist varianti ikkagi pole, et ühte kanalit salvestan, samas vaatan teist kanalit...
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
27.09.2008 20:01:24
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| 51004 kirjutas: |
| velsa kirjutas: |
| natuke kahtlane küsimus ehk, aga kui mul on dvd mängija/salvestaja, kas siis otse digiboksist saab saateid salvestada ka dvd-de peale? |
ikka saab jah |
praegu otsin ja leidsin sellise teema: LINK
mida sellest jutust arvata? Ehk siis sellist varianti ikkagi pole, et ühte kanalit salvestan, samas vaatan teist kanalit...  |
on ikka, seda kutsutakse teiseks vaatajakohaks kuutasuga 25 eek + lisadigibox tuleb osta
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.09.2008 20:04:34
|
|
|
darkside, selge, ehk siis jääb ära. Majas isegi juba kaks digiboksi, kolmandat sellepärast küll vaja pole
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
27.09.2008 21:23:40
|
|
|
Dijital, nüüd siis ongi DHCP?
Loll küsimus, aga kas DHCP on halb? Sellepärast tahan teada, et vahepeal oli mingi jutt, et ei ole hea asi
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alo-Aerton
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2007
|
27.09.2008 21:33:53
|
|
|
| kalevipoeg kirjutas: |
Dijital, nüüd siis ongi DHCP?
Loll küsimus, aga kas DHCP on halb? Sellepärast tahan teada, et vahepeal oli mingi jutt, et ei ole hea asi  |
Endal sama jama tegin reseti siis kadus iptv ära ja pidin kõik uuesti sättima.
Asi ongi siis selles ,et siis ei lase speedtouch sul ip vahetada välja connectida ja uuesti ühendada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
27.09.2008 21:41:45
|
|
|
Et nagu ei tohi ruuterile jumala pärast restarti teha?
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alo-Aerton
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2007
|
27.09.2008 22:29:52
|
|
|
| kalevipoeg kirjutas: |
| Et nagu ei tohi ruuterile jumala pärast restarti teha? |
Protsent väike aga mul lihtsalt nii juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
28.09.2008 14:01:04
|
|
|
Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)
2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad !
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
28.09.2008 16:00:58
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)
2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad !  |
It will initially be made available by Estonia’s Elion, which operates an IPTV platform named DigiTV and also has a presence in the cable sector, and subsequently also introduced in Latvia and Lithuania.
Silver is already available in both SD and HD in the Nordics, and holds the distinction of being the first film channel to be offered 24/7 on a mobile platform in Europe. |
http://www.broadbandtvnews.com/?p=7942
Siis on vast lootust kunagi kui Elion HD-d tutvustab ka seda kanalit kõrglahutuses näha.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
28.09.2008 16:11:31
|
|
|
Selline küsimus, et 4jandas pordis peaks DigiTV arvutisse nagu jooksma ju? Aga VLC ei taha seda kuvada. Tulemüür kah maas. Mis võib viga olla? Omal juba mõistus otsas...
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.09.2008 16:26:43
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)
2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad !  |
mis valemiga see usb klaviatuuriga navigeerimine seal boxis käib? lihtsalt pistan taha või on vaja veel mingeid operatsioone teha, et sisestada aadressi?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
furyy
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2006
|
28.09.2008 18:50:27
|
|
|
Mis teil ETHoA peal upload on? Ise konfides on mul upload ainult ~256kbps ja ping pole ka kõige parem :S Download oli ka kuskil ~5mbps, PPPoE peal ~9mbps.
_________________ 48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
28.09.2008 18:53:00
|
|
|
uTorrent saadab üles stabiilselt 72-73 kB/s.
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.09.2008 18:55:18
|
|
|
Mis need kanalid siis hetkel on mida listis pole, aga IP järgi saab vaadata?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
28.09.2008 19:11:59
|
|
|
| furyy kirjutas: |
| Mis teil ETHoA peal upload on? Ise konfides on mul upload ainult ~256kbps ja ping pole ka kõige parem :S Download oli ka kuskil ~5mbps, PPPoE peal ~9mbps. |
Põhjas, 10/700 reaalset kiirust.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
28.09.2008 21:18:52
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)
2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad !  |
ma aru ei saa mis moodi te selle teise kooloni saate?
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.09.2008 22:43:41
|
|
|
Mis mõttes teise kooloni? Ikka samuti kui esimesegi, Shift+Ö siis eesti klaveril.
Et iga kord seda jura mitte kirjutada, vajuta Alt+A kui pilt juba ees, siis läheb asi järjehoidjate alla ja hiljem F12 abil sealt hea valida.
Ctrl+AltGr+F12 jällegi kustutab kõik järjehoidjad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
28.09.2008 23:06:04
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)
2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad !  |
ise vaadand juba 3 päeva 8) olen rahul et see viasata 6 asemele tuli selle peale
Peaks ka muretsema usb klaveri et digiboxsis möllata !
Kas netis on ka läbiteleri parem surfida selle klaveriga või ei saagi ???
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
28.09.2008 23:30:56
|
|
|
mina võtsin arvuti tagant kalveri ja asi töötab
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
29.09.2008 00:04:32
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
| Killzone88 kirjutas: |
Silver Baltics Test
digiBOX/F10/igmp://239.9.14.1:1234 (TV6 ip)
2 päeva vaadanud ,ning päris huvitavad filmid jooksevad !  |
ise vaadand juba 3 päeva 8) olen rahul et see viasata 6 asemele tuli selle peale
Peaks ka muretsema usb klaveri et digiboxsis möllata !
Kas netis on ka läbiteleri parem surfida selle klaveriga või ei saagi ??? |
Saab ,parem ta küll ei ole
| carlking kirjutas: |
| Mis need kanalid siis hetkel on mida listis pole, aga IP järgi saab vaadata? |
Peaks vist olema
Test 1 (hetkel jookseb seal silver baltics)
*igmp://239.9.14.1:1234
Test 2
*igmp://239.9.14.4:1234
Test 3
*igmp://239.9.14.3:1234
Voom HD (VLC, läbi arvuti)
*udp://@239.3.13.1:1234
Eurosport HD(VLC,läbi arvuti)
*udp://@239.3.13.7:1234
Indrekp
VLC iptv
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/elion_iptv.vlc
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
29.09.2008 03:19:04
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| mightythor kirjutas: |
| kas Elion'i DigiTV puhul on ka üle mindud võrguparameetrite andmisele DHCP kaudu? Et siis kasutades SpeedTouch 780 ADSL ruuterit tuleks vaid ADSL filtrist kaabel ruuteri ADSL pessa vedada, siis enda arvutist võrgukaabel näiteks esimesse ruuteri RJ45 pessa torgata ning arvutis on internetiühendus olemas? Küsin sellepärast, et mul tuttav helistas ja kurtis, et tal ei õnnestu ühendamine. Ta ise oli jõudnud seal juba natuke seadistada ruuteri veebipõhise liidese all ning ütles, et "Mingi Internet näitab Connected SpeedTouch'i menüüs ja siis on juures kiri Bridge". Mul endal pole Elioni DigiTV'd ning seepärast küsin igaks juhuks siit üle. |
uue ST780 puhul tuleb wizardis seadistada TV Voice Router ning seal seadistatakse PPPoEna ruuter tööle, hiljem muudab automaat selle DHCP internetiks.
uue TG585 puhul pole midagi seadistada vaja ning ruuter hakkab ise tööle PPPoEga, hiljem muudab jällegi automaat selle DHCP internetiks.
KUI ruuterit on seadistatud valesti ja wizardiga "bridge" modesse siis ei tööta miski... aitab kenasti taga olev RESET nupp mida pastaka otsaga 10sek vajutades tehakse seadmele algseaded. Peale seda on ruuter nagu poest toodud, PPPoE ja iptv peavad töötama. |
ok..aga kas seda reset'i veebiliidese kaudu ka teha saaks?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
29.09.2008 09:04:13
|
|
|
Oskab keegi öelda kuidas teha endale e-posti aadress kujul kasutaja@neti.ee?
Kasutan DigiTv'd
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|