|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
25.09.2008 15:50:56
|
|
|
| Kui kaugele Elioni ruuteriga wifi leivib? Ruuter läheb puumajja ja tahaks ta esimesele korrusele paigutada, sest telekas esimesel. Lauaarvuti on aga teisel korrusel. Ostaks lauaarvutile wifi kaardi ja jätaks kaabeldamise ära. Ruuteri eeldatavast asukohast arvutini on nö linnulennult umbes 10m. Kas signaal jõuaks sinna korralikult? Võiksite soovitada miskit asjalikku ja odavat wifi kaarti ka pci siinile.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
25.09.2008 16:24:48
|
|
|
erkki, peaks väga hästi töötama, kui see uus elioni ruuter päris pask ei ole
küsiks ise et kaua muidu tavaliselt läheb seadmete kätte saamisega tellimise hetkest ja kuna kasutama saab hakata?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
25.09.2008 16:41:11
|
|
|
| HA kirjutas: |
küsiks ise et kaua muidu tavaliselt läheb seadmete kätte saamisega tellimise hetkest ja kuna kasutama saab hakata? |
See oleneb piirkonna eripäradest - kas DSLAMis on vabu porte, kas tehnikutel on aega piisavalt või on tööd üle pea, kas on vaja midagi veel teha kui lihtsalt jaamas ümber krosseerida. Kindlam on seda Elionist küsida.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
25.09.2008 17:03:13
|
|
|
| Mina läksin reedel elioni ja esmaspäeval sain seadmed kätte ning neljapäeval tuli tehnik koju ja vedas kaabelduse ära.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
25.09.2008 18:25:11
|
|
|
Ok keegi oskab öelda, mis viimane firmware ST780WL jaoks on (ning äkki ka linki anda) ja ega juhuslikult confi faile (soovituslikult mingi auto-installer versiooni) kellelgi pole?
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
25.09.2008 18:42:01
|
|
|
hmm odavamale tavaruuterile ka miskit pakkuda on? 546v6'le siis....
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.09.2008 18:43:43
|
|
|
| krm jõudsid ette, tegin just enne muudatust...vt eelmist posti.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
25.09.2008 19:02:23
|
|
|
Tänud indrekp, loodan, et funkab. Mul millegi pärast kadus peale reseti ära valikutest see TV Voice Router seade ja üldse kogu kupatus paneb veits näkku, aga no proovib.
Edit: Sain kõik korda Veel kord suured tänud.
_________________ Geek it til it MHz
viimati muutis Lotharius 25.09.2008 19:24:46, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
25.09.2008 19:19:57
|
|
|
| erkki kirjutas: |
| Kui kaugele Elioni ruuteriga wifi leivib? Ruuter läheb puumajja ja tahaks ta esimesele korrusele paigutada, sest telekas esimesel. Lauaarvuti on aga teisel korrusel. Ostaks lauaarvutile wifi kaardi ja jätaks kaabeldamise ära. Ruuteri eeldatavast asukohast arvutini on nö linnulennult umbes 10m. Kas signaal jõuaks sinna korralikult? Võiksite soovitada miskit asjalikku ja odavat wifi kaarti ka pci siinile. |
Ma kahtlen, et korralikult, endal on otse umbes 6m, sein on vahel ja levi kõigub arvutis oleva näidu järgi väga heast kuni keskmiseni, netis kannatab olla aga mängida ei kannata mitte sugugi. Ping kõigub palju. Seega minu jaoks tarbetu. Täpselt sama on juhtmeta hiir jne.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
25.09.2008 19:25:39
|
|
|
| Linnapea, wifi levib mingist juhtmeta hiirest oluliselt paremini ja puumajas peaks väga hästi levima wifi
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
25.09.2008 19:31:07
|
|
|
| peaks ja ehk levibki, aga mis sest kasu kui mängimiseks on ta puudulik.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.09.2008 19:37:55
|
|
|
Keegi teeks ehk mulle selgeks. ruuter 780 ja telekat vaadates wifi netti ei anna kuid wifi väljas ja kaabliga striimima telekasse, saab ka netti.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
25.09.2008 20:00:55
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
| erkki kirjutas: |
| Kui kaugele Elioni ruuteriga wifi leivib? Ruuter läheb puumajja ja tahaks ta esimesele korrusele paigutada, sest telekas esimesel. Lauaarvuti on aga teisel korrusel. Ostaks lauaarvutile wifi kaardi ja jätaks kaabeldamise ära. Ruuteri eeldatavast asukohast arvutini on nö linnulennult umbes 10m. Kas signaal jõuaks sinna korralikult? Võiksite soovitada miskit asjalikku ja odavat wifi kaarti ka pci siinile. |
Ma kahtlen, et korralikult, endal on otse umbes 6m, sein on vahel ja levi kõigub arvutis oleva näidu järgi väga heast kuni keskmiseni, netis kannatab olla aga mängida ei kannata mitte sugugi. Ping kõigub palju. Seega minu jaoks tarbetu. Täpselt sama on juhtmeta hiir jne.  |
olen ruuterist 15m kaugusel wifiga, 2 seina vahel, levi väga hea... ruuteriks vana 716...
sõbral suur oma maja, ruuter teisel korrusel, ca 30m kaugusel levi keskmine, surfata saab suurepäraselt
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
25.09.2008 21:03:34
|
|
|
| Okei, siis tundub, et sobib see variant. Aga kas wifi vastuvõtja peaks ostma pci siinile, mis pidi paremini wifit püüdma või saab hakkama ka usb adapteriga?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
51004
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2006
|
25.09.2008 21:06:56
|
|
|
kuda selle vlc ga pildi ette saab? teen kõik justkui juhendi järgi
"VLC tööle -> File -> Open Network Stream -> UDP/RDP Multicast; Address: 239.x.x.x; Port: 1234"
kuid selle peale vlc ei köhi ka mitte
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
25.09.2008 21:26:32
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:43:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
25.09.2008 21:36:31
|
|
|
| erkki, pci variant on parem, sest sellel on eraldi (ja suurem ehk võimsam) antenn tavaliselt, seega kui võimalus on siis tasuks see võtta
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
25.09.2008 21:47:22
|
|
|
| connect kirjutas: |
Mis kuradi jama on. Ei saa kanaleid vahetada. Mingi 'TV' (punane puldil) vilgub... STB peale ei lase ka panna.. vahetab TV peale tagasi puldil ja vilgub edasi, kui kanalit vahetada üritan.
?? |
endal oli ka sarnane mure, võta üks patarei seest ära ja pane tagasi.... (nö katkesta ahel)... siis töötab edasi. Samas endal juhtu seda lõpuks nii tihedalt, et leidsin, et ka pulti vastu lauda kolkides võttis asja normaalseks. Lõpuks mõned kuud niivisi soetasin uue elioni puldi, mis minu üllatuseks on kordades parem tema eelkäijast.
indrekp, kas faili laiend tõesti bli peab olema või ikkagi bin nagu teistel?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
25.09.2008 22:02:16
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| connect kirjutas: |
Mis kuradi jama on. Ei saa kanaleid vahetada. Mingi 'TV' (punane puldil) vilgub... STB peale ei lase ka panna.. vahetab TV peale tagasi puldil ja vilgub edasi, kui kanalit vahetada üritan.
?? |
endal oli ka sarnane mure, võta üks patarei seest ära ja pane tagasi.... (nö katkesta ahel)... siis töötab edasi. Samas endal juhtu seda lõpuks nii tihedalt, et leidsin, et ka pulti vastu lauda kolkides võttis asja normaalseks. Lõpuks mõned kuud niivisi soetasin uue elioni puldi, mis minu üllatuseks on kordades parem tema eelkäijast.
indrekp, kas faili laiend tõesti bli peab olema või ikkagi bin nagu teistel? |
esindustes pulte normaalses koguses alates oktoobrist ja nii mõnigi teist ehk ka lojaalsuspakkumise saanud
võid proovida ka algseadistada STB+OK hoia all, kui STB jääb põlema siis pista kood 000 sisse ja vaata kas on mingeid muudatusi, kui ei siis oktoobri alguseni kannata ära ja siis uue (parema) puldi järgi
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.09.2008 22:25:04
|
|
|
| tsitaat: |
indrekp, kas faili laiend tõesti bli peab olema või ikkagi bin nagu teistel?
|
ei pea aga nii ta on ja nii ta toimib.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
25.09.2008 22:45:31
|
|
|
| 51004 kirjutas: |
kuda selle vlc ga pildi ette saab? teen kõik justkui juhendi järgi
"VLC tööle -> File -> Open Network Stream -> UDP/RDP Multicast; Address: 239.x.x.x; Port: 1234"
kuid selle peale vlc ei köhi ka mitte |
mul näiteks tahtis peale 4se porti ühendamist restarti arvutile, ei hakand ka enne tööle, ip sai kätte, aga vlc pilti ei näidand, peale resa toimiss
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
25.09.2008 23:54:25
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
| connect kirjutas: |
Mis kuradi jama on. Ei saa kanaleid vahetada. Mingi 'TV' (punane puldil) vilgub... STB peale ei lase ka panna.. vahetab TV peale tagasi puldil ja vilgub edasi, kui kanalit vahetada üritan.
?? |
endal oli ka sarnane mure, võta üks patarei seest ära ja pane tagasi.... (nö katkesta ahel)... siis töötab edasi. Samas endal juhtu seda lõpuks nii tihedalt, et leidsin, et ka pulti vastu lauda kolkides võttis asja normaalseks. Lõpuks mõned kuud niivisi soetasin uue elioni puldi, mis minu üllatuseks on kordades parem tema eelkäijast.
indrekp, kas faili laiend tõesti bli peab olema või ikkagi bin nagu teistel? |
esindustes pulte normaalses koguses alates oktoobrist ja nii mõnigi teist ehk ka lojaalsuspakkumise saanud
võid proovida ka algseadistada STB+OK hoia all, kui STB jääb põlema siis pista kood 000 sisse ja vaata kas on mingeid muudatusi, kui ei siis oktoobri alguseni kannata ära ja siis uue (parema) puldi järgi  |
oota ja siis uue parema puldi järgi kas tasuta või raha eest ?
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.09.2008 09:11:57
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
oota ja siis uue parema puldi järgi kas tasuta või raha eest ? |
Puldi garantii on kuus kuud. Aga kui seda on pekstud ja on muid füüsilisi kahjustusi näha siis võidakse pikalt saata.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
26.09.2008 09:21:28
|
|
|
Samsungi LCD telekale sobivat koodi kapsas olnud Samsungi koodidest ei leidnud...
Kah ainult uue puldi teema?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harmoonia
HV veteran

liitunud: 25.04.2003
|
26.09.2008 10:11:05
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Puldi garantii on kuus kuud. Aga kui seda on pekstud ja on muid füüsilisi kahjustusi näha siis võidakse pikalt saata. |
Digiboksiga kaasa saadud puldi garantii on 1a. nagu digiboksil endalgi. Kui osta eraldi pult esindusest, siis on garantii kuus kuud.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
26.09.2008 10:24:54
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
| connect kirjutas: |
Mis kuradi jama on. Ei saa kanaleid vahetada. Mingi 'TV' (punane puldil) vilgub... STB peale ei lase ka panna.. vahetab TV peale tagasi puldil ja vilgub edasi, kui kanalit vahetada üritan.
?? |
endal oli ka sarnane mure, võta üks patarei seest ära ja pane tagasi.... (nö katkesta ahel)... siis töötab edasi. Samas endal juhtu seda lõpuks nii tihedalt, et leidsin, et ka pulti vastu lauda kolkides võttis asja normaalseks. Lõpuks mõned kuud niivisi soetasin uue elioni puldi, mis minu üllatuseks on kordades parem tema eelkäijast.
indrekp, kas faili laiend tõesti bli peab olema või ikkagi bin nagu teistel? |
esindustes pulte normaalses koguses alates oktoobrist ja nii mõnigi teist ehk ka lojaalsuspakkumise saanud
võid proovida ka algseadistada STB+OK hoia all, kui STB jääb põlema siis pista kood 000 sisse ja vaata kas on mingeid muudatusi, kui ei siis oktoobri alguseni kannata ära ja siis uue (parema) puldi järgi  |
oota ja siis uue parema puldi järgi kas tasuta või raha eest ? |
pakkumisega on valida mitme sooduse vahel, sealhulgas tasuta pult... raha eest võid ka osta
| Harmoonia kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| Puldi garantii on kuus kuud. Aga kui seda on pekstud ja on muid füüsilisi kahjustusi näha siis võidakse pikalt saata. |
Digiboksiga kaasa saadud puldi garantii on 1a. nagu digiboksil endalgi. Kui osta eraldi pult esindusest, siis on garantii kuus kuud. |
mis sa ajad, ma tean et ikka aasta on, garantii korras nii mõnegi tuttava puldi välja vahetanud
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
26.09.2008 10:26:04
|
|
|
Nii kehva pult on siis, et ei julgeta enam, kui kuus kuud garantiid anda?
Võibolla peaks mõne õpetatava universaali poole vaatama ehk hoopis
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
26.09.2008 10:33:04
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
Nii kehva pult on siis, et ei julgeta enam, kui kuus kuud garantiid anda?
Võibolla peaks mõne õpetatava universaali poole vaatama ehk hoopis  |
Müügigarantii on 1 aasta. Kui esinduses või tehnikuga vahetatakse vana pult ringi, siis vana garantii läheb edasi. Boxiga kaasa saadud puldil on 1 aasta müügigarantii ja uue ostmisel ka 1 aasta müügigarantii
pulte on elionil veel pakkuda ju
https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377&tt=299&ta=&lv=False&Smenyy=1374
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
26.09.2008 10:38:16
|
|
|
Päris head hinda küsitakse nende universaalsete pultide eest
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
26.09.2008 10:46:50
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
Päris head hinda küsitakse nende universaalsete pultide eest  |
Enne , kui uut pulti tormad ostma, try this :
All Code scan
If programming using the codes in the enclosed list and the brand search failed to work then you must next try the automatic all code scan.
1. Ensure that the remote control is equipped with 2 new batteries (see step one of easy programming procedure).
2. Switch on your TV SET.
3. Press the TV key of your remote control for a minimum of 2 seconds until the green LED flashes twice.
4. After seeing the 2 flashes and within 5 seconds, enter the code 0 0 1. After entering the code the LED will flash twice indicating that the code has been accepted.
5. Press and hold the POWER key until your TV switches off. Please note that this process might take up to 10 minutes. During the automatic scanning you can release the POWER key and test other functions. If no key is pressed within 10 sec. then the automatic code scan will be quitted and the remote returns to the normal mode, signalising it by a 2 sec. long lighting of the green LED.
If your TV switches into Stand-By mode during the automatic process, then immediately remove your finger from the POWER key and press the OK key to memorize the found table. The green LED will flash twice to signalise that the code has been stored.
6. In some cases, during the automatic scanning search, the remote control might find several codes that appear to operate your TV etc, however, some of the buttons will fail to work properly. In this case the remote has found only a partially compatible code and you will need to restart the automatic scanning process (steps 2. to 5.) until a better code is found.
Please note that once the automatic process is restarted, the remote continues from the last saved code and not at the beginning of code database.
After all saved codes have been scanned, the green LED flashes fife times and the automatic code scan quits.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
26.09.2008 11:14:30
|
|
|
Roheline led... See on siis selle uue Elioni puldi kohta?
Esindusse pole enne 1. okt. uurima minna?
hetkel on Amino pult ja sellel punase valgusega nupud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harmoonia
HV veteran

liitunud: 25.04.2003
|
26.09.2008 11:45:16
|
|
|
| darkside kirjutas: |
mis sa ajad, ma tean et ikka aasta on, garantii korras nii mõnegi tuttava puldi välja vahetanud  |
Võimalik, et uute pultide garantii on 1a, kuid see 6 kuu kõlks on kuskilt sisse jäänud. Kas vana puldi garantii ei olnud kuus kuud?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
26.09.2008 12:23:22
|
|
|
| Harmoonia kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
mis sa ajad, ma tean et ikka aasta on, garantii korras nii mõnegi tuttava puldi välja vahetanud  |
Võimalik, et uute pultide garantii on 1a, kuid see 6 kuu kõlks on kuskilt sisse jäänud. Kas vana puldi garantii ei olnud kuus kuud? |
Lisaks müügigarantiile peaks EV seaduste kohaselt toimima ka pretensiooni esitamise aeg (kokku 2a).
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
26.09.2008 12:52:10
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| Harmoonia kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
mis sa ajad, ma tean et ikka aasta on, garantii korras nii mõnegi tuttava puldi välja vahetanud  |
Võimalik, et uute pultide garantii on 1a, kuid see 6 kuu kõlks on kuskilt sisse jäänud. Kas vana puldi garantii ei olnud kuus kuud? |
Lisaks müügigarantiile peaks EV seaduste kohaselt toimima ka pretensiooni esitamise aeg (kokku 2a). |
alguses oli 6 kuud vanadel pultidel, kuid see muudeti kiiresti 1 aasta peale.
pretensiooni võid alati esitada, kas selle peale ka midagi tehakse on omaette teema 8)
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.09.2008 12:58:34
|
|
|
| Harmoonia kirjutas: |
Digiboksiga kaasa saadud puldi garantii on 1a. nagu digiboksil endalgi. Kui osta eraldi pult esindusest, siis on garantii kuus kuud. |
Jah, minu viga, ongi nii.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
26.09.2008 14:46:39
|
|
|
| Mul selline ja töötab DigiTV-ga kenasti, veel on selle taga DVD mängija. Töötab nii nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
26.09.2008 16:01:34
|
|
|
| Button kirjutas: |
| 51004 kirjutas: |
kuda selle vlc ga pildi ette saab? teen kõik justkui juhendi järgi
"VLC tööle -> File -> Open Network Stream -> UDP/RDP Multicast; Address: 239.x.x.x; Port: 1234"
kuid selle peale vlc ei köhi ka mitte |
mul näiteks tahtis peale 4se porti ühendamist restarti arvutile, ei hakand ka enne tööle, ip sai kätte, aga vlc pilti ei näidand, peale resa toimiss  |
Mina saan nii VLC-ga pildi ette, et pistan kõigepealt võrgukaabli digiboksi taha, mõne aja pärast võtan boksi tagant ära ja ühendan arvuti külge. No aru ma ei saa, miks peab selle jaoks igasugu imelikke nippe välja mõtlema.
Üks loll küsimus veel. Kas digiboksile arvuti monitori otse ei saaks külge ühendada
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
26.09.2008 16:37:21
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Mul selline ja töötab DigiTV-ga kenasti, veel on selle taga DVD mängija. Töötab nii nagu peab. |
Tegelt see mõtlema panebki, et saaks dvd-mängija ka sinna külge, saaks kõike ühest puldist kamandada. aga ikka üsna kallid need puldid.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
26.09.2008 16:39:53
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Mul selline ja töötab DigiTV-ga kenasti, veel on selle taga DVD mängija. Töötab nii nagu peab. |
Tegelt see mõtlema panebki, et saaks dvd-mängija ka sinna külge, saaks kõike ühest puldist kamandada. aga ikka üsna kallid need puldid. |
| ot: |
võta järelmaksuga siis |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
51004
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2006
|
26.09.2008 16:54:38
|
|
|
[quote="harakas"]
| Button kirjutas: |
| 51004 kirjutas: |
kuda selle vlc ga pildi ette saab? teen kõik justkui juhendi järgi
"VLC tööle -> File -> Open Network Stream -> UDP/RDP Multicast; Address: 239.x.x.x; Port: 1234"
kuid selle peale vlc ei köhi ka mitte |
mul näiteks tahtis peale 4se porti ühendamist restarti arvutile, ei hakand ka enne tööle, ip sai kätte, aga vlc pilti ei näidand, peale resa toimiss  |
Mina saan nii VLC-ga pildi ette, et pistan kõigepealt võrgukaabli digiboksi taha, mõne aja pärast võtan boksi tagant ära ja ühendan arvuti külge. No aru ma ei saa, miks peab selle jaoks igasugu imelikke nippe välja mõtlema.
Mul ei nii ei naa.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
26.09.2008 17:35:30
|
|
|
| endal kodus Logitech Harmony 675 ja Philips SRU 9600, mõlemaga toimib suurepäraselt digiboks
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
26.09.2008 17:36:55
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| Lemmy kirjutas: |
| Lisaks müügigarantiile peaks EV seaduste kohaselt toimima ka pretensiooni esitamise aeg (kokku 2a). |
pretensiooni võid alati esitada, kas selle peale ka midagi tehakse on omaette teema 8) |
Peab tehtama, kui tõestad ära, et viga pole sinu (kasutaja) ega vääramatu jõu toimel tekkinud. Pretensiooni ajal on kliendi asi sebida 3'nda osapoole espertiis ning selle vastus paneb asjad paika. Muidugi on võimalik, et saab ka niisama müüjaga kokkuleppele (ilma kolmandaid osapooli kaasamata).
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
26.09.2008 17:38:13
|
|
|
Harmony 525 samuti toimib digiboxi taga kui vana mees
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.09.2008 17:56:45
|
|
|
| tsitaat: |
Mina saan nii VLC-ga pildi ette, et pistan kõigepealt võrgukaabli digiboksi taha, mõne aja pärast võtan boksi tagant ära ja ühendan arvuti külge. No aru ma ei saa, miks peab selle jaoks igasugu imelikke nippe välja mõtlema.
|
ma ka ei saa aru miks nii käkkida vaja on, vaata digitv'd sealt kus ette nähtud ja polegi probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
26.09.2008 18:21:06
|
|
|
| ot: |
Tuli kirjake Elionist et annab valida üks kolmest variandist ka uued digi-boxi puldi .. vana kuram kipub jumpsima vahetevahel. Antakse veel 5 h tasuta kõneaaega ja kaks telefoni? ning 100.- kr eest tasuta filmide laenutust, mis tundub eriti mõttetu valik ...  |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
26.09.2008 18:41:48
|
|
|
| mismoodi see uus pult ägedam on? kuidas ta vanast erineb? pisike pildike reklaami peal kahjuks eriti informatiivne pole.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
26.09.2008 19:25:18
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| mismoodi see uus pult ägedam on? kuidas ta vanast erineb? pisike pildike reklaami peal kahjuks eriti informatiivne pole. |
Kas ta just ägedam on, aga vanal puldil nuppe ka ei viitsi enam ~10 kg jõuga suruda ...
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
26.09.2008 20:15:49
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| taavi kirjutas: |
| mismoodi see uus pult ägedam on? kuidas ta vanast erineb? pisike pildike reklaami peal kahjuks eriti informatiivne pole. |
Kas ta just ägedam on, aga vanal puldil nuppe ka ei viitsi enam ~10 kg jõuga suruda ...  |
ilusam küll teine kui vana hall käkk veel suuremat pilti vaata siit
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|