Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 25.09.2008 15:50:56 vasta tsitaadiga

Kui kaugele Elioni ruuteriga wifi leivib? Ruuter läheb puumajja ja tahaks ta esimesele korrusele paigutada, sest telekas esimesel. Lauaarvuti on aga teisel korrusel. Ostaks lauaarvutile wifi kaardi ja jätaks kaabeldamise ära. Ruuteri eeldatavast asukohast arvutini on nö linnulennult umbes 10m. Kas signaal jõuaks sinna korralikult? Võiksite soovitada miskit asjalikku ja odavat wifi kaarti ka pci siinile.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 16:24:48 vasta tsitaadiga

erkki, peaks väga hästi töötama, kui see uus elioni ruuter päris pask ei ole


küsiks ise et kaua muidu tavaliselt läheb seadmete kätte saamisega tellimise hetkest ja kuna kasutama saab hakata?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 16:41:11 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:

küsiks ise et kaua muidu tavaliselt läheb seadmete kätte saamisega tellimise hetkest ja kuna kasutama saab hakata?


See oleneb piirkonna eripäradest - kas DSLAMis on vabu porte, kas tehnikutel on aega piisavalt või on tööd üle pea, kas on vaja midagi veel teha kui lihtsalt jaamas ümber krosseerida. Kindlam on seda Elionist küsida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 17:03:13 vasta tsitaadiga

Mina läksin reedel elioni ja esmaspäeval sain seadmed kätte ning neljapäeval tuli tehnik koju ja vedas kaabelduse ära.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 18:25:11 vasta tsitaadiga

Ok keegi oskab öelda, mis viimane firmware ST780WL jaoks on (ning äkki ka linki anda) ja ega juhuslikult confi faile (soovituslikult mingi auto-installer versiooni) kellelgi pole?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 18:31:25 vasta tsitaadiga

viimane elioni ametlik firmware:
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/ST780_v.6.2.17.4.bant-r_CR.bin
ja upgrademiseks vajalik tarkvara:
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/SpeedTouch_upgrade_wizard.zip

ja kui juba siis teistele kes soovivad:
546v6 viimane
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/ST546v6_7432official.bli
716
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/ST716_R62174.bin

wizardis on elioni seadistus sees olemas.


viimati muutis indrpo 25.09.2008 18:43:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 18:42:01 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
viimane elioni ametlik firmware:
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/ST780_v.6.2.17.4.bant-r_CR.bin
ja upgrademiseks vajalik tarkvara:
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/SpeedTouch_upgrade_wizard.zip

wizardis on elioni seadistus sees olemas.

hmm odavamale tavaruuterile ka miskit pakkuda on? 546v6'le siis....
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 18:43:43 vasta tsitaadiga

krm jõudsid ette, tegin just enne muudatust...vt eelmist posti.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 19:02:23 vasta tsitaadiga

Tänud indrekp, loodan, et funkab. Mul millegi pärast kadus peale reseti ära valikutest see TV Voice Router seade ja üldse kogu kupatus paneb veits näkku, aga no proovib.


Edit: Sain kõik korda thumbs_up.gif Veel kord suured tänud.

_________________
Geek it til it MHz


viimati muutis Lotharius 25.09.2008 19:24:46, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 25.09.2008 19:19:57 vasta tsitaadiga

erkki kirjutas:
Kui kaugele Elioni ruuteriga wifi leivib? Ruuter läheb puumajja ja tahaks ta esimesele korrusele paigutada, sest telekas esimesel. Lauaarvuti on aga teisel korrusel. Ostaks lauaarvutile wifi kaardi ja jätaks kaabeldamise ära. Ruuteri eeldatavast asukohast arvutini on nö linnulennult umbes 10m. Kas signaal jõuaks sinna korralikult? Võiksite soovitada miskit asjalikku ja odavat wifi kaarti ka pci siinile.

Ma kahtlen, et korralikult, endal on otse umbes 6m, sein on vahel ja levi kõigub arvutis oleva näidu järgi väga heast kuni keskmiseni, netis kannatab olla aga mängida ei kannata mitte sugugi. Ping kõigub palju. Seega minu jaoks tarbetu. Täpselt sama on juhtmeta hiir jne. icon_confused.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 19:25:39 vasta tsitaadiga

Linnapea, wifi levib mingist juhtmeta hiirest oluliselt paremini ja puumajas peaks väga hästi levima wifi
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 25.09.2008 19:31:07 vasta tsitaadiga

peaks ja ehk levibki, aga mis sest kasu kui mängimiseks on ta puudulik.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 19:37:55 vasta tsitaadiga

Keegi teeks ehk mulle selgeks. ruuter 780 ja telekat vaadates wifi netti ei anna kuid wifi väljas ja kaabliga striimima telekasse, saab ka netti. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.09.2008 20:00:55 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
erkki kirjutas:
Kui kaugele Elioni ruuteriga wifi leivib? Ruuter läheb puumajja ja tahaks ta esimesele korrusele paigutada, sest telekas esimesel. Lauaarvuti on aga teisel korrusel. Ostaks lauaarvutile wifi kaardi ja jätaks kaabeldamise ära. Ruuteri eeldatavast asukohast arvutini on nö linnulennult umbes 10m. Kas signaal jõuaks sinna korralikult? Võiksite soovitada miskit asjalikku ja odavat wifi kaarti ka pci siinile.

Ma kahtlen, et korralikult, endal on otse umbes 6m, sein on vahel ja levi kõigub arvutis oleva näidu järgi väga heast kuni keskmiseni, netis kannatab olla aga mängida ei kannata mitte sugugi. Ping kõigub palju. Seega minu jaoks tarbetu. Täpselt sama on juhtmeta hiir jne. icon_confused.gif thumbs_down.gif


olen ruuterist 15m kaugusel wifiga, 2 seina vahel, levi väga hea... ruuteriks vana 716...
sõbral suur oma maja, ruuter teisel korrusel, ca 30m kaugusel levi keskmine, surfata saab suurepäraselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 25.09.2008 21:03:34 vasta tsitaadiga

Okei, siis tundub, et sobib see variant. Aga kas wifi vastuvõtja peaks ostma pci siinile, mis pidi paremini wifit püüdma või saab hakkama ka usb adapteriga?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
51004
HV kasutaja
51004

liitunud: 14.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 21:06:56 vasta tsitaadiga

kuda selle vlc ga pildi ette saab? teen kõik justkui juhendi järgi
"VLC tööle -> File -> Open Network Stream -> UDP/RDP Multicast; Address: 239.x.x.x; Port: 1234"
kuid selle peale vlc ei köhi ka mitte
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 25.09.2008 21:26:32 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:43:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 21:36:31 vasta tsitaadiga

erkki, pci variant on parem, sest sellel on eraldi (ja suurem ehk võimsam) antenn tavaliselt, seega kui võimalus on siis tasuks see võtta
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 21:47:22 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
Mis kuradi jama on. Ei saa kanaleid vahetada. Mingi 'TV' (punane puldil) vilgub... STB peale ei lase ka panna.. vahetab TV peale tagasi puldil ja vilgub edasi, kui kanalit vahetada üritan.

??

endal oli ka sarnane mure, võta üks patarei seest ära ja pane tagasi.... (nö katkesta ahel)... siis töötab edasi. Samas endal juhtu seda lõpuks nii tihedalt, et leidsin, et ka pulti vastu lauda kolkides võttis asja normaalseks. Lõpuks mõned kuud niivisi soetasin uue elioni puldi, mis minu üllatuseks on kordades parem tema eelkäijast.

indrekp, kas faili laiend tõesti bli peab olema või ikkagi bin nagu teistel?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.09.2008 22:02:16 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
connect kirjutas:
Mis kuradi jama on. Ei saa kanaleid vahetada. Mingi 'TV' (punane puldil) vilgub... STB peale ei lase ka panna.. vahetab TV peale tagasi puldil ja vilgub edasi, kui kanalit vahetada üritan.

??

endal oli ka sarnane mure, võta üks patarei seest ära ja pane tagasi.... (nö katkesta ahel)... siis töötab edasi. Samas endal juhtu seda lõpuks nii tihedalt, et leidsin, et ka pulti vastu lauda kolkides võttis asja normaalseks. Lõpuks mõned kuud niivisi soetasin uue elioni puldi, mis minu üllatuseks on kordades parem tema eelkäijast.

indrekp, kas faili laiend tõesti bli peab olema või ikkagi bin nagu teistel?


esindustes pulte normaalses koguses alates oktoobrist ja nii mõnigi teist ehk ka lojaalsuspakkumise saanud icon_rolleyes.gif

võid proovida ka algseadistada STB+OK hoia all, kui STB jääb põlema siis pista kood 000 sisse ja vaata kas on mingeid muudatusi, kui ei siis oktoobri alguseni kannata ära ja siis uue (parema) puldi järgi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 22:25:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

indrekp, kas faili laiend tõesti bli peab olema või ikkagi bin nagu teistel?

ei pea aga nii ta on ja nii ta toimib.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 22:45:31 vasta tsitaadiga

51004 kirjutas:
kuda selle vlc ga pildi ette saab? teen kõik justkui juhendi järgi
"VLC tööle -> File -> Open Network Stream -> UDP/RDP Multicast; Address: 239.x.x.x; Port: 1234"
kuid selle peale vlc ei köhi ka mitte


mul näiteks tahtis peale 4se porti ühendamist restarti arvutile, ei hakand ka enne tööle, ip sai kätte, aga vlc pilti ei näidand, peale resa toimiss icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 23:54:25 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
KillerXP kirjutas:
connect kirjutas:
Mis kuradi jama on. Ei saa kanaleid vahetada. Mingi 'TV' (punane puldil) vilgub... STB peale ei lase ka panna.. vahetab TV peale tagasi puldil ja vilgub edasi, kui kanalit vahetada üritan.

??

endal oli ka sarnane mure, võta üks patarei seest ära ja pane tagasi.... (nö katkesta ahel)... siis töötab edasi. Samas endal juhtu seda lõpuks nii tihedalt, et leidsin, et ka pulti vastu lauda kolkides võttis asja normaalseks. Lõpuks mõned kuud niivisi soetasin uue elioni puldi, mis minu üllatuseks on kordades parem tema eelkäijast.

indrekp, kas faili laiend tõesti bli peab olema või ikkagi bin nagu teistel?


esindustes pulte normaalses koguses alates oktoobrist ja nii mõnigi teist ehk ka lojaalsuspakkumise saanud icon_rolleyes.gif

võid proovida ka algseadistada STB+OK hoia all, kui STB jääb põlema siis pista kood 000 sisse ja vaata kas on mingeid muudatusi, kui ei siis oktoobri alguseni kannata ära ja siis uue (parema) puldi järgi thumbs_up.gif


oota ja siis uue parema puldi järgi kas tasuta või raha eest ?

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 09:11:57 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:

oota ja siis uue parema puldi järgi kas tasuta või raha eest ?


Puldi garantii on kuus kuud. Aga kui seda on pekstud ja on muid füüsilisi kahjustusi näha siis võidakse pikalt saata.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 26.09.2008 09:21:28 vasta tsitaadiga

Samsungi LCD telekale sobivat koodi kapsas olnud Samsungi koodidest ei leidnud...
Kah ainult uue puldi teema?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 10:11:05 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Puldi garantii on kuus kuud. Aga kui seda on pekstud ja on muid füüsilisi kahjustusi näha siis võidakse pikalt saata.

Digiboksiga kaasa saadud puldi garantii on 1a. nagu digiboksil endalgi. Kui osta eraldi pult esindusest, siis on garantii kuus kuud.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 26.09.2008 10:24:54 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
darkside kirjutas:
KillerXP kirjutas:
connect kirjutas:
Mis kuradi jama on. Ei saa kanaleid vahetada. Mingi 'TV' (punane puldil) vilgub... STB peale ei lase ka panna.. vahetab TV peale tagasi puldil ja vilgub edasi, kui kanalit vahetada üritan.

??

endal oli ka sarnane mure, võta üks patarei seest ära ja pane tagasi.... (nö katkesta ahel)... siis töötab edasi. Samas endal juhtu seda lõpuks nii tihedalt, et leidsin, et ka pulti vastu lauda kolkides võttis asja normaalseks. Lõpuks mõned kuud niivisi soetasin uue elioni puldi, mis minu üllatuseks on kordades parem tema eelkäijast.

indrekp, kas faili laiend tõesti bli peab olema või ikkagi bin nagu teistel?


esindustes pulte normaalses koguses alates oktoobrist ja nii mõnigi teist ehk ka lojaalsuspakkumise saanud icon_rolleyes.gif

võid proovida ka algseadistada STB+OK hoia all, kui STB jääb põlema siis pista kood 000 sisse ja vaata kas on mingeid muudatusi, kui ei siis oktoobri alguseni kannata ära ja siis uue (parema) puldi järgi thumbs_up.gif


oota ja siis uue parema puldi järgi kas tasuta või raha eest ?


pakkumisega on valida mitme sooduse vahel, sealhulgas tasuta pult... raha eest võid ka osta icon_rolleyes.gif

Harmoonia kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Puldi garantii on kuus kuud. Aga kui seda on pekstud ja on muid füüsilisi kahjustusi näha siis võidakse pikalt saata.

Digiboksiga kaasa saadud puldi garantii on 1a. nagu digiboksil endalgi. Kui osta eraldi pult esindusest, siis on garantii kuus kuud.


mis sa ajad, ma tean et ikka aasta on, garantii korras nii mõnegi tuttava puldi välja vahetanud icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 26.09.2008 10:26:04 vasta tsitaadiga

Nii kehva pult on siis, et ei julgeta enam, kui kuus kuud garantiid anda? icon_eek.gif
Võibolla peaks mõne õpetatava universaali poole vaatama ehk hoopis icon_question.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 26.09.2008 10:33:04 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Nii kehva pult on siis, et ei julgeta enam, kui kuus kuud garantiid anda? icon_eek.gif
Võibolla peaks mõne õpetatava universaali poole vaatama ehk hoopis icon_question.gif


Müügigarantii on 1 aasta. Kui esinduses või tehnikuga vahetatakse vana pult ringi, siis vana garantii läheb edasi. Boxiga kaasa saadud puldil on 1 aasta müügigarantii ja uue ostmisel ka 1 aasta müügigarantii

pulte on elionil veel pakkuda ju icon_rolleyes.gif
https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377&tt=299&ta=&lv=False&Smenyy=1374
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 26.09.2008 10:38:16 vasta tsitaadiga

Päris head hinda küsitakse nende universaalsete pultide eest icon_confused.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 10:46:50 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Päris head hinda küsitakse nende universaalsete pultide eest icon_confused.gif


Enne , kui uut pulti tormad ostma, try this :

All Code scan

If programming using the codes in the enclosed list and the brand search failed to work then you must next try the automatic all code scan.

1. Ensure that the remote control is equipped with 2 new batteries (see step one of easy programming procedure).
2. Switch on your TV SET.
3. Press the “TV” key of your remote control for a minimum of 2 seconds until the green LED flashes twice.
4. After seeing the 2 flashes and within 5 seconds, enter the code 0 0 1. After entering the code the LED will flash twice indicating that the code has been accepted.
5. Press and hold the “POWER” key until your TV switches off. Please note that this process might take up to 10 minutes. During the automatic scanning you can release the “POWER” key and test other functions. If no key is pressed within 10 sec. then the automatic code scan will be quitted and the remote returns to the normal mode, signalising it by a 2 sec. long lighting of the green LED.
If your TV switches into Stand-By mode during the automatic process, then immediately remove your finger from the “POWER” key and press the “OK” key to memorize the found table. The green LED will flash twice to signalise that the code has been stored.
6. In some cases, during the automatic scanning search, the remote control might find several codes that appear to operate your TV etc, however, some of the buttons will fail to work properly. In this case the remote has found only a partially compatible code and you will need to restart the automatic scanning process (steps 2. to 5.) until a better code is found.
Please note that once the automatic process is restarted, the remote continues from the last saved code and not at the beginning of code database.
After all saved codes have been scanned, the green LED flashes fife times and the automatic code scan quits.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 26.09.2008 11:14:30 vasta tsitaadiga

Roheline led... See on siis selle uue Elioni puldi kohta?
Esindusse pole enne 1. okt. uurima minna?
hetkel on Amino pult ja sellel punase valgusega nupud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 11:45:16 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
mis sa ajad, ma tean et ikka aasta on, garantii korras nii mõnegi tuttava puldi välja vahetanud icon_exclaim.gif


Võimalik, et uute pultide garantii on 1a, kuid see 6 kuu kõlks on kuskilt sisse jäänud. Kas vana puldi garantii ei olnud kuus kuud?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 26.09.2008 12:23:22 vasta tsitaadiga

Harmoonia kirjutas:
darkside kirjutas:
mis sa ajad, ma tean et ikka aasta on, garantii korras nii mõnegi tuttava puldi välja vahetanud icon_exclaim.gif

Võimalik, et uute pultide garantii on 1a, kuid see 6 kuu kõlks on kuskilt sisse jäänud. Kas vana puldi garantii ei olnud kuus kuud?

Lisaks müügigarantiile peaks EV seaduste kohaselt toimima ka pretensiooni esitamise aeg (kokku 2a).

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 26.09.2008 12:52:10 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Harmoonia kirjutas:
darkside kirjutas:
mis sa ajad, ma tean et ikka aasta on, garantii korras nii mõnegi tuttava puldi välja vahetanud icon_exclaim.gif

Võimalik, et uute pultide garantii on 1a, kuid see 6 kuu kõlks on kuskilt sisse jäänud. Kas vana puldi garantii ei olnud kuus kuud?

Lisaks müügigarantiile peaks EV seaduste kohaselt toimima ka pretensiooni esitamise aeg (kokku 2a).


alguses oli 6 kuud vanadel pultidel, kuid see muudeti kiiresti 1 aasta peale.

pretensiooni võid alati esitada, kas selle peale ka midagi tehakse on omaette teema 8)
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 12:58:34 vasta tsitaadiga

Harmoonia kirjutas:

Digiboksiga kaasa saadud puldi garantii on 1a. nagu digiboksil endalgi. Kui osta eraldi pult esindusest, siis on garantii kuus kuud.


Jah, minu viga, ongi nii.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 14:46:39 vasta tsitaadiga

Mul selline ja töötab DigiTV-ga kenasti, veel on selle taga DVD mängija. Töötab nii nagu peab.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 26.09.2008 16:01:34 vasta tsitaadiga

Button kirjutas:
51004 kirjutas:
kuda selle vlc ga pildi ette saab? teen kõik justkui juhendi järgi
"VLC tööle -> File -> Open Network Stream -> UDP/RDP Multicast; Address: 239.x.x.x; Port: 1234"
kuid selle peale vlc ei köhi ka mitte


mul näiteks tahtis peale 4se porti ühendamist restarti arvutile, ei hakand ka enne tööle, ip sai kätte, aga vlc pilti ei näidand, peale resa toimiss icon_rolleyes.gif


Mina saan nii VLC-ga pildi ette, et pistan kõigepealt võrgukaabli digiboksi taha, mõne aja pärast võtan boksi tagant ära ja ühendan arvuti külge. No aru ma ei saa, miks peab selle jaoks igasugu imelikke nippe välja mõtlema.

Üks loll küsimus veel. Kas digiboksile arvuti monitori otse ei saaks külge ühendada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 26.09.2008 16:37:21 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Mul selline ja töötab DigiTV-ga kenasti, veel on selle taga DVD mängija. Töötab nii nagu peab.

Tegelt see mõtlema panebki, et saaks dvd-mängija ka sinna külge, saaks kõike ühest puldist kamandada. aga ikka üsna kallid need puldid.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 26.09.2008 16:39:53 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
henri200 kirjutas:
Mul selline ja töötab DigiTV-ga kenasti, veel on selle taga DVD mängija. Töötab nii nagu peab.

Tegelt see mõtlema panebki, et saaks dvd-mängija ka sinna külge, saaks kõike ühest puldist kamandada. aga ikka üsna kallid need puldid.


ot:
võta järelmaksuga siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
51004
HV kasutaja
51004

liitunud: 14.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 16:54:38 vasta tsitaadiga

[quote="harakas"]
Button kirjutas:
51004 kirjutas:
kuda selle vlc ga pildi ette saab? teen kõik justkui juhendi järgi
"VLC tööle -> File -> Open Network Stream -> UDP/RDP Multicast; Address: 239.x.x.x; Port: 1234"
kuid selle peale vlc ei köhi ka mitte


mul näiteks tahtis peale 4se porti ühendamist restarti arvutile, ei hakand ka enne tööle, ip sai kätte, aga vlc pilti ei näidand, peale resa toimiss icon_rolleyes.gif


Mina saan nii VLC-ga pildi ette, et pistan kõigepealt võrgukaabli digiboksi taha, mõne aja pärast võtan boksi tagant ära ja ühendan arvuti külge. No aru ma ei saa, miks peab selle jaoks igasugu imelikke nippe välja mõtlema.

Mul ei nii ei naa.
icon_evil.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 17:35:30 vasta tsitaadiga

endal kodus Logitech Harmony 675 ja Philips SRU 9600, mõlemaga toimib suurepäraselt digiboks
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 26.09.2008 17:36:55 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
Lemmy kirjutas:
Lisaks müügigarantiile peaks EV seaduste kohaselt toimima ka pretensiooni esitamise aeg (kokku 2a).

pretensiooni võid alati esitada, kas selle peale ka midagi tehakse on omaette teema 8)

Peab tehtama, kui tõestad ära, et viga pole sinu (kasutaja) ega vääramatu jõu toimel tekkinud. Pretensiooni ajal on kliendi asi sebida 3'nda osapoole espertiis ning selle vastus paneb asjad paika. Muidugi on võimalik, et saab ka niisama müüjaga kokkuleppele (ilma kolmandaid osapooli kaasamata).

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 17:38:13 vasta tsitaadiga

Harmony 525 samuti toimib digiboxi taga kui vana mees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 17:56:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mina saan nii VLC-ga pildi ette, et pistan kõigepealt võrgukaabli digiboksi taha, mõne aja pärast võtan boksi tagant ära ja ühendan arvuti külge. No aru ma ei saa, miks peab selle jaoks igasugu imelikke nippe välja mõtlema.

ma ka ei saa aru miks nii käkkida vaja on, vaata digitv'd sealt kus ette nähtud ja polegi probleemi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 18:21:06 vasta tsitaadiga

ot:
Tuli kirjake Elionist et annab valida üks kolmest variandist ka uued digi-boxi puldi .. vana kuram kipub jumpsima vahetevahel. Antakse veel 5 h tasuta kõneaaega ja kaks telefoni? ning 100.- kr eest tasuta filmide laenutust, mis tundub eriti mõttetu valik ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 18:41:48 vasta tsitaadiga

mismoodi see uus pult ägedam on? kuidas ta vanast erineb? pisike pildike reklaami peal kahjuks eriti informatiivne pole.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 19:25:18 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
mismoodi see uus pult ägedam on? kuidas ta vanast erineb? pisike pildike reklaami peal kahjuks eriti informatiivne pole.

Kas ta just ägedam on, aga vanal puldil nuppe ka ei viitsi enam ~10 kg jõuga suruda ... icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 26.09.2008 20:15:49 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
taavi kirjutas:
mismoodi see uus pult ägedam on? kuidas ta vanast erineb? pisike pildike reklaami peal kahjuks eriti informatiivne pole.

Kas ta just ägedam on, aga vanal puldil nuppe ka ei viitsi enam ~10 kg jõuga suruda ... icon_smile.gif




ilusam küll teine kui vana hall käkk icon_lol.gif veel suuremat pilti vaata siit
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2008 20:20:22 vasta tsitaadiga

Njaa maitse asi, mu meelest tundub ääretult pikk ja rõve icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.