Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 02.11.2007 17:34:42 vasta tsitaadiga

Ma pole selles päris kindel. Kui nii oleks, siis tasuks loomulikult Soomest tellida. Aate Groupist öeldi, et 21.sel tuleb 1 batch MacBookPro-sid. Tea, kas peaks kontakti võtma Soome Apple'iga?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Common
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 02.11.2007 18:09:48 vasta tsitaadiga

Ega jah, üks jama ole nendega... Nüüd pakkus IM Arvutid mulle 17" MBP'd 42 tuhendega... (Enne lubasid 40ga ära anda) Ise kipun ka Soome Apple poole vaatama, või siis Saksa...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 05.11.2007 14:07:58 vasta tsitaadiga

IM-il on need 17''-sed tükk aega juba müügis, nendest on tõenäoliselt raske lahti saada, kuna on kaasas kandmiseks liiga suured (no mis läpakas, 3kg!) ning sobivad pigem desktop replacement-iks. selle raha eest saaks samas juba 24'' iMac-i :p
Mina ei kipu soome poole veel vaatama, ootan selle 21-se kuupäeva ära, eks siis näis.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 14:36:26 vasta tsitaadiga

deejay, rohkem tuleb sporti teha.
Mul on endal portfellis mitu-mitu kilo dokumente - iBook G4 ei ole isegi poolt sellest icon_biggrin.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 06.11.2007 15:37:17 vasta tsitaadiga

(muigab) just just icon_biggrin.gif Aate-st saab 23.ndal siis MBP-sid, viimane hetk on tellida kes veel tahab.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Common
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 22.11.2007 18:13:28 vasta tsitaadiga

Hehe, täitsa olemas jälle icon_smile.gif

http://www.mac.ee/page.php?p=shop&c=2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 12.12.2007 16:32:19 vasta tsitaadiga

Käes mu MBP! Teine päev, ja juba olen sõbraks saanud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 16:41:52 vasta tsitaadiga

deejay kirjutas:
Käes mu MBP! Teine päev, ja juba olen sõbraks saanud.

sama lugu mul icon_smile.gif
masin teist päeva kodus icon_biggrin.gif
sul 2.4ghz samuti?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 12.12.2007 20:04:41 vasta tsitaadiga

Ei ole, 2.2 on; ei tundnud võimsamast puudust, väline HDD ka lisaks - väga bro. Natuke harjumatud on osad klahvid (pipet | otsisin nagu pöörane konsooli jaoks) beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 20:38:24 vasta tsitaadiga

endal oli samuti 2.2ghz plaanis IMist icon_smile.gif .ei näinud mingit pointi lisa 200mhz'is ja +128 vramis.
kuid tehti pakkumine millest ei saanud loobuda icon_razz.gif ehk siis oluliselt odavamalt (kinnises pakendis,kehtiva garantiiga) kui IMis 2.2ghz icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 12.12.2007 21:48:02 vasta tsitaadiga

Igatahes, super. hetkel on toas hämar, ja backlit keyboard oma täiuslikus hiilguses on tasemel. IM arvutid lubas tasuta Leopardi ka peale panna, kui uus sats saabub.

Muide, kas siin on mingi teema a la tips and tricks for mac? Kuna ma ikka suht algaja, oleks vaja abi ühe-teise-kolmanda paigaldamiseks (nt Apache 2, PHP, MySQL)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 13.12.2007 12:04:03 vasta tsitaadiga

olen samas paadis (peale ca 10 aastast macipausi) oma MA897-ga. whadda machine, ütleks, see unixi ja normaalse gui kooslus on päris kõva. crashreporteri alamjaotusesse tekib muudkui reporte juurde, aga üldjoontes kõik töötab ja kogu mu x-platform elu ümbertõstmine windowsist läks suhteliselt valutult.

http://www.macoshints.com
http://www.macports.org

Xquartzi update oli veel mõttekas peale lasta, ilma selleta oli Pidginil päris kõvasid probleeme.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 14.12.2007 16:59:57 vasta tsitaadiga

deejay kirjutas:
Igatahes, super. hetkel on toas hämar, ja backlit keyboard oma täiuslikus hiilguses on tasemel. IM arvutid lubas tasuta Leopardi ka peale panna, kui uus sats saabub.

Muide, kas siin on mingi teema a la tips and tricks for mac? Kuna ma ikka suht algaja, oleks vaja abi ühe-teise-kolmanda paigaldamiseks (nt Apache 2, PHP, MySQL)


apache on instatud bydefoolt
mitte apache 2 aga aga 1.3 etc

http://www.mamp.info/en/index.php oleks terve pakk mis need asjad paigaldaks korraga

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 15.12.2007 16:22:33 vasta tsitaadiga

Hea tip! Paningi MAMPi tõmbama, muidu sain PHP5 ja MySQL5 ise ka peale, apache jäi muidu küll 1.3 peale. toimib kenasti. PHP on Entropy.ch-st tõmmatud, mysql sai vist mysql-i oma kodukalt tõmmatud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 27.02.2008 20:28:41 vasta tsitaadiga



Nüüdsest on ka 17" mudel saadaval LED-taustavalgustusega ekraaniga, videomälu kõigil mudelitel topelt (vastavalt siis 256 ja 512MB), tellida saab nüüd ka 300GB kõvaketast ning väidetavalt kestab 17" mudeli aku nüüdsest kauem (5h 45m), loomulikult on olemas ka Multitouch Trackpad.

MacBook Pro uued mudelid on järgmised:

$1999. Macbook Pro 15" 2.4GHz / 2GB / 200GB 5400RPM / 256MB Vram
$2499. Macbook Pro 15" 2.5GHz / 2GB / 250GB 5400RPM / 512MB Vram
$2799. Macbook Pro 17" 2.5GHz / 2GB / 250GB 5400RPM / 512MB Vram
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 09:37:12 vasta tsitaadiga

tekkis mõte, et vahetaks eelmise põlvkonna PROl topcase ära.
teagi kas klapib uuega ja uue touchpadiga thumbs_up.gif ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 28.02.2008 16:03:23 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
tekkis mõte, et vahetaks eelmise põlvkonna PROl topcase ära.
teagi kas klapib uuega ja uue touchpadiga thumbs_up.gif ?

Topcase´i saad ära vahetada, riistvaraliselt kõik klapib, tarkvaraga on aga keerulisem, vanemale mudelile Touchpad Update´i vaevalt pakutakse. icon_smile.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 17:32:07 vasta tsitaadiga

kui on nö Touchpad Update olemas siis küll selle ikka juba leiab icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 28.02.2008 18:26:44 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
kui on nö Touchpad Update olemas siis küll selle ikka juba leiab icon_smile.gif

Sellist asja aga hetkel pole, võibolla tuleb mõne tarkvarauuendusega, kuid mine sa tea.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoo
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2008




sõnum 01.07.2008 02:27:26 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
digweed kirjutas:
kui on nö Touchpad Update olemas siis küll selle ikka juba leiab icon_smile.gif

Sellist asja aga hetkel pole, võibolla tuleb mõne tarkvarauuendusega, kuid mine sa tea.
Ehk saab tarkvara uskuma panna, et too on versioon 4,1? Ehk siis mingeid vajalikke faile mudida?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Common
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 22.08.2008 21:39:05 vasta tsitaadiga

Tere MacBook Pro kasutajad, mul oleks üks pisemat sorti küsimus Teile. Nimelt on plaanis endale osta siis MBP, kuid tahaks ka veel olemasolevale 2GB'le veel 2GB RAM'i juurde lisada. Nüüd siis ka küsimus: Kas keegi oskaks mulle soovitada midagi? Läpal endal peaks vist olema 1x1GB? Need ühe GB'sed pulgad tuleks siis vast välja võtta ja asemele panna kaks 2GB'st pulka või hoopis üks 4GB'ne?

Tänud Teile juba ette ning RAM võiks kohe poes kohapeal olla, ei viitsi eriti läbi neti tellida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 22.08.2008 21:55:47 vasta tsitaadiga

Common kirjutas:
Tere MacBook Pro kasutajad, mul oleks üks pisemat sorti küsimus Teile. Nimelt on plaanis endale osta siis MBP, kuid tahaks ka veel olemasolevale 2GB'le veel 2GB RAM'i juurde lisada. Nüüd siis ka küsimus: Kas keegi oskaks mulle soovitada midagi? Läpal endal peaks vist olema 1x1GB? Need ühe GB'sed pulgad tuleks siis vast välja võtta ja asemele panna kaks 2GB'st pulka või hoopis üks 4GB'ne?

Tänud Teile juba ette ning RAM võiks kohe poes kohapeal olla, ei viitsi eriti läbi neti tellida.

kui sa ei viitsi midagi teha siis loogiline oleks et sa seda raskemat varianti ei viitsi teha
tellid aate.ee'st õiged 2GB pulgad endale ja tuuakse koju kätte ära
sinu töö on vaid see 3-4 kruvi korraks küljest ära võtta ja siis uuesti tagasi külge ajada need.
võta miskised kingstoni ddr2 mälud
võimisiganes mälud bydeafult sellel masinal küljes on
System Profiler peaks selle kohapealt aitama
või ka lihtsalt about this mac

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Common
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 22.08.2008 22:44:33 vasta tsitaadiga

Misasja Sa jahud icon_confused.gif RAM'i vahetamine pole mingi probleem, vaatasin isegi juba YouTube'ist õpetusi kuidas MBP'l asi käib ning enne olen enda vanal PC'l ka sellise asjaga tegelenud, ainuke probleem on selles, et ma ei tea mis RAM konkreetselt MBP'le sobib! Ja sellepärast küsisingi targematelt, et ehk keegi oskab mulle mingit konkreetset RAM'i soovitada, mis mu läpakale ka ilusti sobiks. Netipoega ei viitsi lihtsalt sellepärast tegeleda, sest tegu pole just niisuguse kaubaga, mida peaks hakkama koju tellima. Tallinn on piisavalt väike ja mul pole mingisuguseid raskusi paarkümmend minutit autoga RAM'idele poodi järgi sõita...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 22.08.2008 23:18:26 vasta tsitaadiga

Common kirjutas:
Misasja Sa jahud :-? RAM'i vahetamine pole mingi probleem, vaatasin isegi juba YouTube'ist õpetusi kuidas MBP'l asi käib ning enne olen enda vanal PC'l ka sellise asjaga tegelenud, ainuke probleem on selles, et ma ei tea mis RAM konkreetselt MBP'le sobib! Ja sellepärast küsisingi targematelt, et ehk keegi oskab mulle mingit konkreetset RAM'i soovitada, mis mu läpakale ka ilusti sobiks. Netipoega ei viitsi lihtsalt sellepärast tegeleda, sest tegu pole just niisuguse kaubaga, mida peaks hakkama koju tellima. Tallinn on piisavalt väike ja mul pole mingisuguseid raskusi paarkümmend minutit autoga RAM'idele poodi järgi sõita...

uuesti ja selgemalt siis:
osta masin ära ja siis näed about this mac või system profilerist täpselt ära mis rammi see konkreetne masin sööb
just MIS KIIRUS ja mis tüüpi ram.

edasi lähed kõpakõpa aate lehele ja otsid selle rammi sealt ülesse kingston tootjalt
ja 3-5 päevaga saad selle kätte koju ja ära teha vahetuse.

või ostad ordist ja maksad natukene juurde..

aga kõigepealt lahti võtta about this mac ja näed ära kellad.

Spoiler Spoiler Spoiler


või sa võid lahti otsida _täpse_ MBP speccid mis sa muretseda tahad ja sealt välja otsida _täpselt_ mis ram'id sinna sobivad :)

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 23:30:35 vasta tsitaadiga

MBPd söövad sul suvalist odavad 2x2gb pc5300 a-datat ludinal. ei ole mul ühtegi häda olnud ei MBPde, imacide kui ka MBdega.
v2hja oled sa kohanud mõnda MBPd mille ram ei tööta 667mhz peal ? kõik MBd ja MBPd al gen1 06 söövad 667 mhz meme.
ps.isiklikust kogemusest võin hoiatada, et 800mhz meme ei tasu osta.


viimati muutis Alari A. 22.08.2008 23:37:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Common
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 22.08.2008 23:32:25 vasta tsitaadiga

No selge siis, uurisin ka Apple'i kodukat ja seal oli ka üpris mõndagi kirjas:

Both memory slots can accept an SDRAM module that meets the following specifications:

Double Data Rate Small Outline Dual Inline Memory Module (DDR SO-DIMM) format
1.25 inch or smaller
200-pin
PC2-5300 DDR2 667 MHz Type RAM


Kuid eks ma uuri edasi, kui läpa käes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 22.08.2008 23:34:18 vasta tsitaadiga

digweed, ära tee asja nii lihtsaks talle.
hõbekandikul ette tassida väga ei tasu. - lõppeb tihti pahasti
i say let them figure it all out. we'll just tell em where they get the info they need.

see peaks näiteks töötama siis
http://www.aate.ee/toote_info.php?id=187530

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 23:42:22 vasta tsitaadiga

mul toimivad macides ~400.- maksvad a-datad sama edukalt icon_smile.gif
ps. Common palju õnne igal juhul. parim ost ja otsus icon_smile.gif
MBPd omades, hüpper võimsad pc lapparid ja pc kastid kipuvad tagatoas kiirelt ununema icon_wink.gif


viimati muutis Alari A. 22.08.2008 23:50:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Common
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 25.08.2008 00:08:37 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
mul toimivad macides ~400.- maksvad a-datad sama edukalt icon_smile.gif
ps. Common palju õnne igal juhul. parim ost ja otsus icon_smile.gif
MBPd omades, hüpper võimsad pc lapparid ja pc kastid kipuvad tagatoas kiirelt ununema icon_wink.gif


Ehk siis need? icon_razz.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lud/67929/

Silma jäi selline asi: http://www.ravolink.ee/sa283e650ef84344496b62518b7adf7842331373234363732m2939/vi-idoc_edit+i340750
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/S%FClearvutid/68194/

17 tolline ja nii odav? icon_eek.gif Kas tegu siis mingi vanema generatsiooni MBP'ga et müüvad sama hinnaga, kui IM'is müüdakse 15 tollist? kõvaketas on küll 40GB väiksem, kuid minul see erilist rolli küll ei mängiks ja kas see on tõesti ainuke miinus, endal küll hetkel midagi muud veel silma ei jäänud. Ahjaa, graafika sellel 256MB, aga uuemal 512. Mis arvata Teie sellest? Ehk tasuks hoopis seal osta? Suurem ekraan kuluks endale raudselt ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 09:11:18 vasta tsitaadiga

OT:
tsitaat:

Suurem ekraan kuluks endale raudselt ära.

Siis kasuta välist ekraani icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 14:42:34 vasta tsitaadiga


Oleks see tõsi ostaks ära ajsa. Praeguse Macbook Pro klaver ei meeldi, sest see koos 8)

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Common
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 25.08.2008 15:24:07 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
OT:
tsitaat:

Suurem ekraan kuluks endale raudselt ära.

Siis kasuta välist ekraani icon_wink.gif


Välist ekraani pole ka päris mõtet kohe osta, lihtsalt mõtlen, et kui sama hinnaga pakutakse suuremat ekraani, ainult vanemat generatsiooni, siis vast et tasuks hoopis sealt osta...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 25.08.2008 17:59:36 vasta tsitaadiga

See väidetav macbook pro näeb välja nagu praegune macbook.
Common - uuri, kuidas see lugu garantiiga on. Asi võib päris jama olla, kui midagi läbi kärssab kõige halvemal juhul muidugi ja firma garantiid ei paku.

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 18:01:31 vasta tsitaadiga

tanel98, ei näe ju, vaata keyboardi! See keyboard on oma miljon korda mugavam kui praegune!
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 25.08.2008 18:15:02 vasta tsitaadiga

See on kellegi aktivisti usin photoshop või 3d. Mis seal klaviatuuris nii mugavat on? Töötegemiseks on ikka eraldi klaver ja monitor. Siis on MacBook Pro minujaoks vaieldamatult kõige parem komplekt.
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 18:30:14 vasta tsitaadiga

tanel98, minujaoks pole peale välise monitori ja hiire midagi vaja macbookile taha ühendada. Piisab täiesti nendest kahest. Ning klaviatuur on sama mis Macbookil või Macbook Airil, ehk siis iga klahv on ükteisest eraldatud. Sellepärast meeldibki. Ning jah see on kellegi entusiasti looming.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 27.08.2008 20:23:25 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
tanel98, ei näe ju, vaata keyboardi! See keyboard on oma miljon korda mugavam kui praegune!


esiteks, see pilt on fake (ehk siis mitte Apple poolt)... teiseks, inimesena, kes päevas väga väga väga palju kirjutab, võin kinnitada, et praeguse MBP klaviatuur on üsna mitu korda praeguste MacBookide klaverist kõvasti mugavam... aga see maitse asi juba... tahaks näha pigem, mida revolutsioonilist need uued MBP-d veel sisaldavad...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 20:28:52 vasta tsitaadiga

isiklikult meeldib MBP kõrval laual oleva MB klaver rohkem icon_biggrin.gif
+ hiire klikk on vaiksem
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 28.08.2008 09:53:33 vasta tsitaadiga

MBP touchpad klobiseb jah. Mul on see eelmine, millel puudub multitouch ... ja kui päris aus olla, siis nupud ei ole näpu all üldse mõnusad, kuidagi kuivad ja plastilised.
Räigelt häirib minu mudelil see, et automaatne taustavalgustuse seadistamine (mis on lahe asi) sõltub sellest, kus mu vasak käsi on icon_eek.gif. Kas uuemal mudelil seda häda ei ole?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 13:13:57 vasta tsitaadiga

mul touchpad ei klobise ja on vägagi mugav.
kõvemat klikki teeb see nupp
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 28.08.2008 14:00:16 vasta tsitaadiga

jep, eks seda nuppu ma pidasin silmas jah.
Kuidas selle taustavalguse seadistamisega on teistel?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 14:09:47 vasta tsitaadiga

ei ole kunagi kasutanud keyboardi ja lcd valgustust
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tfr
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2004




sõnum 30.08.2008 20:53:53 vasta tsitaadiga

Aegajalt juhtub jah.
Ekraani heleduse edasi-tagasi kruvimise saab küll õnneks maha keerata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p6hhyonael
HV vaatleja
p6hhyonael

liitunud: 04.09.2008




sõnum 04.09.2008 13:50:42 vasta tsitaadiga

tere
oleks plaan omale macbook pro soetada
sellega seoses tekkis paar küsimust. kas macbook pro`le on võimalik windows xp`d peale lasta
ning kas mängude valik on piiratud või jooksutab kõik välja
abi oleks oodatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 14:46:08 vasta tsitaadiga

p6hhyonael kirjutas:
tere
oleks plaan omale macbook pro soetada
sellega seoses tekkis paar küsimust. kas macbook pro`le on võimalik windows xp`d peale lasta
ning kas mängude valik on piiratud või jooksutab kõik välja
abi oleks oodatud.

Ilusti saab XP/Vista peale lasta.. Ja kui XP on peal, siis saad vastavalt oma arvuti (antud juhul siis oma MB Pro) riistvarale ka kõike mängida.

Kui mäng vajab riistvaralt kõvemat arvutit, kui MB Pro näitajad on, siis on loogiline, et normaalselt mängida ei saa. icon_razz.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 12:24:29 vasta tsitaadiga

MBP on piisavalt võimu, et pea kõike jooksutada. Uusimaid hitte kindlasti mitte max graafikaga. Eks uuri mängude nõudeid.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 05.09.2008 14:32:57 vasta tsitaadiga

p6hhyonael kirjutas:
tere
oleks plaan omale macbook pro soetada
sellega seoses tekkis paar küsimust. kas macbook pro`le on võimalik windows xp`d peale lasta
ning kas mängude valik on piiratud või jooksutab kõik välja
abi oleks oodatud.


pole mõtet osta mäkki sellepärast, et sinna windows peale lasta ja siis mängima hakata... mängumasina saad odavamalt kätte...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 20:50:08 vasta tsitaadiga

Kuidas muidu Maciga lugu on?
Et kui plaanin osta, siis oleks tegu investeeringuga tulevikku, mitte naljategemisega, mis aasta pärast vaja välja vahetada.
Lisaks, et kas OS ei lähe hapuks, nagu Windowsil kombeks?
Ning kuidas MacBook Prol XP jooksutamine on? Arvutit aeglasemaks ei tee, ega midagi?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 21.09.2008 23:03:07 vasta tsitaadiga

OS ei lähe hapuks... eks sa ise tead, kas sulle see vajalik või asjalik on, aga kunagine G3 prosega mäkk on praegugi veel korralik kontorimasin...

mida sa mõtled "arvutit aeglasemaks ei tee" all? Parallelsi või VMWare Fusioni abil jookseb ikka virtuaalmasinas, kuid enda profiilis oleva MBP abil ei ole ka vista jooksutamine viimatinimetatute abil probleem... kui kasutada bootcamp'i, siis ei ole ju raud emuleeritud, vaid reaalne ja jookseb sama kiirelt, nagu samade speccidega PC peal...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 09:38:21 vasta tsitaadiga

Natuke OT aga üks küsimus Parallelsi ja Fusioni kohta: kas mõlemaga saab kasutada virtuaalmasinaks Boot Campi partitsiooni või peavad need erinevad olema? Ehk siis lahti seletatult: kui installeerin Boot Campiga endale Windowsi, siis saan vajadusel sama windowsi (kus on minu dokumendid ja muu pudi-padi juba olemas) vajadusel ka viruaalmasinas käima? Kusagilt on nagu kõrva hakanud, et see pole võimalik st virtuaalmasinaks saab kasutada vaid teist windowsi, või oli saa vaid nende programmide varasemates versioonides nii? Igatahes oleks see väga totter olukord.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.