|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
02.11.2007 17:34:42
|
|
|
| Ma pole selles päris kindel. Kui nii oleks, siis tasuks loomulikult Soomest tellida. Aate Groupist öeldi, et 21.sel tuleb 1 batch MacBookPro-sid. Tea, kas peaks kontakti võtma Soome Apple'iga?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Common
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2007
|
02.11.2007 18:09:48
|
|
|
| Ega jah, üks jama ole nendega... Nüüd pakkus IM Arvutid mulle 17" MBP'd 42 tuhendega... (Enne lubasid 40ga ära anda) Ise kipun ka Soome Apple poole vaatama, või siis Saksa...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
05.11.2007 14:07:58
|
|
|
IM-il on need 17''-sed tükk aega juba müügis, nendest on tõenäoliselt raske lahti saada, kuna on kaasas kandmiseks liiga suured (no mis läpakas, 3kg!) ning sobivad pigem desktop replacement-iks. selle raha eest saaks samas juba 24'' iMac-i :p
Mina ei kipu soome poole veel vaatama, ootan selle 21-se kuupäeva ära, eks siis näis.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
06.11.2007 14:36:26
|
|
|
deejay, rohkem tuleb sporti teha.
Mul on endal portfellis mitu-mitu kilo dokumente - iBook G4 ei ole isegi poolt sellest
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
06.11.2007 15:37:17
|
|
|
(muigab) just just Aate-st saab 23.ndal siis MBP-sid, viimane hetk on tellida kes veel tahab.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Common
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
12.12.2007 16:32:19
|
|
|
| Käes mu MBP! Teine päev, ja juba olen sõbraks saanud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
12.12.2007 16:41:52
|
|
|
| deejay kirjutas: |
| Käes mu MBP! Teine päev, ja juba olen sõbraks saanud. |
sama lugu mul
masin teist päeva kodus
sul 2.4ghz samuti?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
12.12.2007 20:04:41
|
|
|
Ei ole, 2.2 on; ei tundnud võimsamast puudust, väline HDD ka lisaks - väga bro. Natuke harjumatud on osad klahvid (pipet | otsisin nagu pöörane konsooli jaoks)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
12.12.2007 20:38:24
|
|
|
endal oli samuti 2.2ghz plaanis IMist .ei näinud mingit pointi lisa 200mhz'is ja +128 vramis.
kuid tehti pakkumine millest ei saanud loobuda ehk siis oluliselt odavamalt (kinnises pakendis,kehtiva garantiiga) kui IMis 2.2ghz
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
12.12.2007 21:48:02
|
|
|
Igatahes, super. hetkel on toas hämar, ja backlit keyboard oma täiuslikus hiilguses on tasemel. IM arvutid lubas tasuta Leopardi ka peale panna, kui uus sats saabub.
Muide, kas siin on mingi teema a la tips and tricks for mac? Kuna ma ikka suht algaja, oleks vaja abi ühe-teise-kolmanda paigaldamiseks (nt Apache 2, PHP, MySQL)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
13.12.2007 12:04:03
|
|
|
olen samas paadis (peale ca 10 aastast macipausi) oma MA897-ga. whadda machine, ütleks, see unixi ja normaalse gui kooslus on päris kõva. crashreporteri alamjaotusesse tekib muudkui reporte juurde, aga üldjoontes kõik töötab ja kogu mu x-platform elu ümbertõstmine windowsist läks suhteliselt valutult.
http://www.macoshints.com
http://www.macports.org
Xquartzi update oli veel mõttekas peale lasta, ilma selleta oli Pidginil päris kõvasid probleeme.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
14.12.2007 16:59:57
|
|
|
| deejay kirjutas: |
Igatahes, super. hetkel on toas hämar, ja backlit keyboard oma täiuslikus hiilguses on tasemel. IM arvutid lubas tasuta Leopardi ka peale panna, kui uus sats saabub.
Muide, kas siin on mingi teema a la tips and tricks for mac? Kuna ma ikka suht algaja, oleks vaja abi ühe-teise-kolmanda paigaldamiseks (nt Apache 2, PHP, MySQL) |
apache on instatud bydefoolt
mitte apache 2 aga aga 1.3 etc
http://www.mamp.info/en/index.php oleks terve pakk mis need asjad paigaldaks korraga
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
15.12.2007 16:22:33
|
|
|
| Hea tip! Paningi MAMPi tõmbama, muidu sain PHP5 ja MySQL5 ise ka peale, apache jäi muidu küll 1.3 peale. toimib kenasti. PHP on Entropy.ch-st tõmmatud, mysql sai vist mysql-i oma kodukalt tõmmatud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
27.02.2008 20:28:41
|
|
|
Nüüdsest on ka 17" mudel saadaval LED-taustavalgustusega ekraaniga, videomälu kõigil mudelitel topelt (vastavalt siis 256 ja 512MB), tellida saab nüüd ka 300GB kõvaketast ning väidetavalt kestab 17" mudeli aku nüüdsest kauem (5h 45m), loomulikult on olemas ka Multitouch Trackpad.
MacBook Pro uued mudelid on järgmised:
$1999. Macbook Pro 15" 2.4GHz / 2GB / 200GB 5400RPM / 256MB Vram
$2499. Macbook Pro 15" 2.5GHz / 2GB / 250GB 5400RPM / 512MB Vram
$2799. Macbook Pro 17" 2.5GHz / 2GB / 250GB 5400RPM / 512MB Vram
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.02.2008 09:37:12
|
|
|
tekkis mõte, et vahetaks eelmise põlvkonna PROl topcase ära.
teagi kas klapib uuega ja uue touchpadiga ?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
28.02.2008 16:03:23
|
|
|
| digweed kirjutas: |
tekkis mõte, et vahetaks eelmise põlvkonna PROl topcase ära.
teagi kas klapib uuega ja uue touchpadiga ? |
Topcase´i saad ära vahetada, riistvaraliselt kõik klapib, tarkvaraga on aga keerulisem, vanemale mudelile Touchpad Update´i vaevalt pakutakse.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.02.2008 17:32:07
|
|
|
kui on nö Touchpad Update olemas siis küll selle ikka juba leiab
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
28.02.2008 18:26:44
|
|
|
| digweed kirjutas: |
kui on nö Touchpad Update olemas siis küll selle ikka juba leiab  |
Sellist asja aga hetkel pole, võibolla tuleb mõne tarkvarauuendusega, kuid mine sa tea.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoo
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2008
|
01.07.2008 02:27:26
|
|
|
| fedja kirjutas: |
| digweed kirjutas: |
kui on nö Touchpad Update olemas siis küll selle ikka juba leiab  |
Sellist asja aga hetkel pole, võibolla tuleb mõne tarkvarauuendusega, kuid mine sa tea. |
Ehk saab tarkvara uskuma panna, et too on versioon 4,1? Ehk siis mingeid vajalikke faile mudida?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Common
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2007
|
22.08.2008 21:39:05
|
|
|
Tere MacBook Pro kasutajad, mul oleks üks pisemat sorti küsimus Teile. Nimelt on plaanis endale osta siis MBP, kuid tahaks ka veel olemasolevale 2GB'le veel 2GB RAM'i juurde lisada. Nüüd siis ka küsimus: Kas keegi oskaks mulle soovitada midagi? Läpal endal peaks vist olema 1x1GB? Need ühe GB'sed pulgad tuleks siis vast välja võtta ja asemele panna kaks 2GB'st pulka või hoopis üks 4GB'ne?
Tänud Teile juba ette ning RAM võiks kohe poes kohapeal olla, ei viitsi eriti läbi neti tellida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
22.08.2008 21:55:47
|
|
|
| Common kirjutas: |
Tere MacBook Pro kasutajad, mul oleks üks pisemat sorti küsimus Teile. Nimelt on plaanis endale osta siis MBP, kuid tahaks ka veel olemasolevale 2GB'le veel 2GB RAM'i juurde lisada. Nüüd siis ka küsimus: Kas keegi oskaks mulle soovitada midagi? Läpal endal peaks vist olema 1x1GB? Need ühe GB'sed pulgad tuleks siis vast välja võtta ja asemele panna kaks 2GB'st pulka või hoopis üks 4GB'ne?
Tänud Teile juba ette ning RAM võiks kohe poes kohapeal olla, ei viitsi eriti läbi neti tellida. |
kui sa ei viitsi midagi teha siis loogiline oleks et sa seda raskemat varianti ei viitsi teha
tellid aate.ee'st õiged 2GB pulgad endale ja tuuakse koju kätte ära
sinu töö on vaid see 3-4 kruvi korraks küljest ära võtta ja siis uuesti tagasi külge ajada need.
võta miskised kingstoni ddr2 mälud
võimisiganes mälud bydeafult sellel masinal küljes on
System Profiler peaks selle kohapealt aitama
või ka lihtsalt about this mac
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Common
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2007
|
22.08.2008 22:44:33
|
|
|
Misasja Sa jahud RAM'i vahetamine pole mingi probleem, vaatasin isegi juba YouTube'ist õpetusi kuidas MBP'l asi käib ning enne olen enda vanal PC'l ka sellise asjaga tegelenud, ainuke probleem on selles, et ma ei tea mis RAM konkreetselt MBP'le sobib! Ja sellepärast küsisingi targematelt, et ehk keegi oskab mulle mingit konkreetset RAM'i soovitada, mis mu läpakale ka ilusti sobiks. Netipoega ei viitsi lihtsalt sellepärast tegeleda, sest tegu pole just niisuguse kaubaga, mida peaks hakkama koju tellima. Tallinn on piisavalt väike ja mul pole mingisuguseid raskusi paarkümmend minutit autoga RAM'idele poodi järgi sõita...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
22.08.2008 23:18:26
|
|
|
| Common kirjutas: |
| Misasja Sa jahud :-? RAM'i vahetamine pole mingi probleem, vaatasin isegi juba YouTube'ist õpetusi kuidas MBP'l asi käib ning enne olen enda vanal PC'l ka sellise asjaga tegelenud, ainuke probleem on selles, et ma ei tea mis RAM konkreetselt MBP'le sobib! Ja sellepärast küsisingi targematelt, et ehk keegi oskab mulle mingit konkreetset RAM'i soovitada, mis mu läpakale ka ilusti sobiks. Netipoega ei viitsi lihtsalt sellepärast tegeleda, sest tegu pole just niisuguse kaubaga, mida peaks hakkama koju tellima. Tallinn on piisavalt väike ja mul pole mingisuguseid raskusi paarkümmend minutit autoga RAM'idele poodi järgi sõita... |
uuesti ja selgemalt siis:
osta masin ära ja siis näed about this mac või system profilerist täpselt ära mis rammi see konkreetne masin sööb
just MIS KIIRUS ja mis tüüpi ram.
edasi lähed kõpakõpa aate lehele ja otsid selle rammi sealt ülesse kingston tootjalt
ja 3-5 päevaga saad selle kätte koju ja ära teha vahetuse.
või ostad ordist ja maksad natukene juurde..
aga kõigepealt lahti võtta about this mac ja näed ära kellad.
Spoiler 
või sa võid lahti otsida _täpse_ MBP speccid mis sa muretseda tahad ja sealt välja otsida _täpselt_ mis ram'id sinna sobivad :)
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
22.08.2008 23:30:35
|
|
|
MBPd söövad sul suvalist odavad 2x2gb pc5300 a-datat ludinal. ei ole mul ühtegi häda olnud ei MBPde, imacide kui ka MBdega.
v2hja oled sa kohanud mõnda MBPd mille ram ei tööta 667mhz peal ? kõik MBd ja MBPd al gen1 06 söövad 667 mhz meme.
ps.isiklikust kogemusest võin hoiatada, et 800mhz meme ei tasu osta.
viimati muutis Alari A. 22.08.2008 23:37:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Common
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2007
|
22.08.2008 23:32:25
|
|
|
No selge siis, uurisin ka Apple'i kodukat ja seal oli ka üpris mõndagi kirjas:
Both memory slots can accept an SDRAM module that meets the following specifications:
Double Data Rate Small Outline Dual Inline Memory Module (DDR SO-DIMM) format
1.25 inch or smaller
200-pin
PC2-5300 DDR2 667 MHz Type RAM |
Kuid eks ma uuri edasi, kui läpa käes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
22.08.2008 23:34:18
|
|
|
digweed, ära tee asja nii lihtsaks talle.
hõbekandikul ette tassida väga ei tasu. - lõppeb tihti pahasti
i say let them figure it all out. we'll just tell em where they get the info they need.
see peaks näiteks töötama siis
http://www.aate.ee/toote_info.php?id=187530
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
22.08.2008 23:42:22
|
|
|
mul toimivad macides ~400.- maksvad a-datad sama edukalt
ps. Common palju õnne igal juhul. parim ost ja otsus
MBPd omades, hüpper võimsad pc lapparid ja pc kastid kipuvad tagatoas kiirelt ununema
viimati muutis Alari A. 22.08.2008 23:50:01, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Common
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
25.08.2008 09:11:18
|
|
|
OT:
| tsitaat: |
Suurem ekraan kuluks endale raudselt ära.
|
Siis kasuta välist ekraani
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
25.08.2008 14:42:34
|
|
|
Oleks see tõsi ostaks ära ajsa. Praeguse Macbook Pro klaver ei meeldi, sest see koos 8)
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Common
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2007
|
25.08.2008 15:24:07
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
OT:
| tsitaat: |
Suurem ekraan kuluks endale raudselt ära.
|
Siis kasuta välist ekraani  |
Välist ekraani pole ka päris mõtet kohe osta, lihtsalt mõtlen, et kui sama hinnaga pakutakse suuremat ekraani, ainult vanemat generatsiooni, siis vast et tasuks hoopis sealt osta...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel98
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
25.08.2008 17:59:36
|
|
|
See väidetav macbook pro näeb välja nagu praegune macbook.
Common - uuri, kuidas see lugu garantiiga on. Asi võib päris jama olla, kui midagi läbi kärssab kõige halvemal juhul muidugi ja firma garantiid ei paku.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
25.08.2008 18:01:31
|
|
|
tanel98, ei näe ju, vaata keyboardi! See keyboard on oma miljon korda mugavam kui praegune!
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel98
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
25.08.2008 18:15:02
|
|
|
See on kellegi aktivisti usin photoshop või 3d. Mis seal klaviatuuris nii mugavat on? Töötegemiseks on ikka eraldi klaver ja monitor. Siis on MacBook Pro minujaoks vaieldamatult kõige parem komplekt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
25.08.2008 18:30:14
|
|
|
tanel98, minujaoks pole peale välise monitori ja hiire midagi vaja macbookile taha ühendada. Piisab täiesti nendest kahest. Ning klaviatuur on sama mis Macbookil või Macbook Airil, ehk siis iga klahv on ükteisest eraldatud. Sellepärast meeldibki. Ning jah see on kellegi entusiasti looming.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
27.08.2008 20:23:25
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| tanel98, ei näe ju, vaata keyboardi! See keyboard on oma miljon korda mugavam kui praegune! |
esiteks, see pilt on fake (ehk siis mitte Apple poolt)... teiseks, inimesena, kes päevas väga väga väga palju kirjutab, võin kinnitada, et praeguse MBP klaviatuur on üsna mitu korda praeguste MacBookide klaverist kõvasti mugavam... aga see maitse asi juba... tahaks näha pigem, mida revolutsioonilist need uued MBP-d veel sisaldavad...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
27.08.2008 20:28:52
|
|
|
isiklikult meeldib MBP kõrval laual oleva MB klaver rohkem
+ hiire klikk on vaiksem
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
28.08.2008 09:53:33
|
|
|
MBP touchpad klobiseb jah. Mul on see eelmine, millel puudub multitouch ... ja kui päris aus olla, siis nupud ei ole näpu all üldse mõnusad, kuidagi kuivad ja plastilised.
Räigelt häirib minu mudelil see, et automaatne taustavalgustuse seadistamine (mis on lahe asi) sõltub sellest, kus mu vasak käsi on . Kas uuemal mudelil seda häda ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.08.2008 13:13:57
|
|
|
mul touchpad ei klobise ja on vägagi mugav.
kõvemat klikki teeb see nupp
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
28.08.2008 14:00:16
|
|
|
jep, eks seda nuppu ma pidasin silmas jah.
Kuidas selle taustavalguse seadistamisega on teistel?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.08.2008 14:09:47
|
|
|
| ei ole kunagi kasutanud keyboardi ja lcd valgustust
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tfr
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2004
|
30.08.2008 20:53:53
|
|
|
Aegajalt juhtub jah.
Ekraani heleduse edasi-tagasi kruvimise saab küll õnneks maha keerata.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6hhyonael
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2008
|
04.09.2008 13:50:42
|
|
|
tere
oleks plaan omale macbook pro soetada
sellega seoses tekkis paar küsimust. kas macbook pro`le on võimalik windows xp`d peale lasta
ning kas mängude valik on piiratud või jooksutab kõik välja
abi oleks oodatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
04.09.2008 14:46:08
|
|
|
| p6hhyonael kirjutas: |
tere
oleks plaan omale macbook pro soetada
sellega seoses tekkis paar küsimust. kas macbook pro`le on võimalik windows xp`d peale lasta
ning kas mängude valik on piiratud või jooksutab kõik välja
abi oleks oodatud. |
Ilusti saab XP/Vista peale lasta.. Ja kui XP on peal, siis saad vastavalt oma arvuti (antud juhul siis oma MB Pro) riistvarale ka kõike mängida.
Kui mäng vajab riistvaralt kõvemat arvutit, kui MB Pro näitajad on, siis on loogiline, et normaalselt mängida ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
05.09.2008 12:24:29
|
|
|
MBP on piisavalt võimu, et pea kõike jooksutada. Uusimaid hitte kindlasti mitte max graafikaga. Eks uuri mängude nõudeid.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
05.09.2008 14:32:57
|
|
|
| p6hhyonael kirjutas: |
tere
oleks plaan omale macbook pro soetada
sellega seoses tekkis paar küsimust. kas macbook pro`le on võimalik windows xp`d peale lasta
ning kas mängude valik on piiratud või jooksutab kõik välja
abi oleks oodatud. |
pole mõtet osta mäkki sellepärast, et sinna windows peale lasta ja siis mängima hakata... mängumasina saad odavamalt kätte...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
21.09.2008 20:50:08
|
|
|
Kuidas muidu Maciga lugu on?
Et kui plaanin osta, siis oleks tegu investeeringuga tulevikku, mitte naljategemisega, mis aasta pärast vaja välja vahetada.
Lisaks, et kas OS ei lähe hapuks, nagu Windowsil kombeks?
Ning kuidas MacBook Prol XP jooksutamine on? Arvutit aeglasemaks ei tee, ega midagi?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
21.09.2008 23:03:07
|
|
|
OS ei lähe hapuks... eks sa ise tead, kas sulle see vajalik või asjalik on, aga kunagine G3 prosega mäkk on praegugi veel korralik kontorimasin...
mida sa mõtled "arvutit aeglasemaks ei tee" all? Parallelsi või VMWare Fusioni abil jookseb ikka virtuaalmasinas, kuid enda profiilis oleva MBP abil ei ole ka vista jooksutamine viimatinimetatute abil probleem... kui kasutada bootcamp'i, siis ei ole ju raud emuleeritud, vaid reaalne ja jookseb sama kiirelt, nagu samade speccidega PC peal...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
22.09.2008 09:38:21
|
|
|
Natuke OT aga üks küsimus Parallelsi ja Fusioni kohta: kas mõlemaga saab kasutada virtuaalmasinaks Boot Campi partitsiooni või peavad need erinevad olema? Ehk siis lahti seletatult: kui installeerin Boot Campiga endale Windowsi, siis saan vajadusel sama windowsi (kus on minu dokumendid ja muu pudi-padi juba olemas) vajadusel ka viruaalmasinas käima? Kusagilt on nagu kõrva hakanud, et see pole võimalik st virtuaalmasinaks saab kasutada vaid teist windowsi, või oli saa vaid nende programmide varasemates versioonides nii? Igatahes oleks see väga totter olukord.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|