Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 02.09.2008 17:22:28 vasta tsitaadiga

Eile sai käidud just K's (hea, et esitäht samaks jäi, saab edaspidigi "kaaks" kutsuda), olid jah päris paljudel toodetel punased sportlandi kinkekaardid juures, millega vähemalt 2000.- ostu pealt 500.- alla saab.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 02.09.2008 18:10:30 vasta tsitaadiga

pmst teema on selline, et ostad 2k eest nänni, saad sportland 500eegise kinkekaardi, mis kehtib 30nda novembrini. Sportlandist tuleb siis teha 2k ost, et saaks 500 alet.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 02.09.2008 20:05:54 vasta tsitaadiga

Kahju et sellist huvitavat asja Klicki kodulehel pole.
Kusjuures vähemalt selle Logitechi hind tundub olevat kahtlaselt nagu selle normaalne hind PLUSS 500 krooni icon_razz1.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 20:14:21 vasta tsitaadiga

ehee, kuna moto kõige odavam hinnad kadus ära leidsin kohe näite ka, uus ja lihtne aga kallim icon_biggrin.gif

http://www.klick.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=015227

soodukaga on 559.- mina sain aga samast k-saluunist selle soodukaga 450.- icon_biggrin.gif (muide suht tavaline allahindlusi oli, ei olnud supersoodne, 100.- otsa virutada on ikka päris julm icon_neutral.gif ) selle aasta alguse poole ostsin veebruaris-märtsis

lihtne eksju thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 21:13:29 vasta tsitaadiga

no, eks mõnede toodete hinnad ole igalpool tõusnud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 02.09.2008 21:43:52 vasta tsitaadiga

Jah need hiired ikka lähevad pidevalt kallimaks, nagu hea vein - mida vanem, seda väärtuslikum icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 23:35:01 vasta tsitaadiga

jajah, sott otsa nagu nalja ja rahvas hakkab veel juurde nõudma eksole icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 03.09.2008 09:51:28 vasta tsitaadiga

Huvitav mida Jeesus ütleks sellest...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 03.09.2008 12:45:05 vasta tsitaadiga

Viimasel K(lick) reklaamlehel, mis postkasti pisteti, ilutses endiselt vana K-salooni slogan: Parim hind Eestis (pean kodus üle kontrollima, aga suht kindel).
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 03.09.2008 14:01:01 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Viimasel K(lick) reklaamlehel, mis postkasti pisteti, ilutses endiselt vana K-salooni slogan: Parim hind Eestis (pean kodus üle kontrollima, aga suht kindel).


Eile nägin TV´st reklaami. Kui nad tegid uue brändi siis on väga vale jätta alles endine tunnuslause "Parim hind Eestis" mis aga kahjuks kõlas ühes reklaamis mida eile sattusin nägema. Alguses oli vana lause ja siis et "Teeme asjad lihtsaks" Kui UUS siis UUS aga mitte uus ja vana läbisegu, saagu juba üle oma parimatest hindadest. Või siis halvim variant et monteerija lõikas reklaami valesti kokku....aga vaevalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fg
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 03.09.2008 14:42:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 03.09.2008 15:07:26 vasta tsitaadiga

fg kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

OMFG icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 14:10:50 vasta tsitaadiga

Vaatasin sama asja. Nimemuutmine on tehtud väga poolikult

1) Reklaamikampaania nii tuntud kaubamärgi/poeketi uue nime osas oleks võinud olla jõulisem
2) Kogu muu kujundus on jäetud samaks (reklaamflaierid) - kauplused ehitati küll enne ümber, kuid igal pool kujunduses domineerib vana hea K-Arvutisalongi punane-valge
3) Väike ümmargune punane-valge (jälle!) logo ei domineeri mitte kuskilt otsast ja ei suuda uut kaubamärki identifikaatorina toetada
4) Ja muidugi vana slogani kasutamine reklaamides.

Ühesõnaga, muudeti nimi ära, aga kogu sisu jäi samaks - sellel pole mitte mingit mõtet. Nagu ma aru saan, siis Klicki eesmärk oli taandada ennast K-Arvutisalongi vanast "odava saastakoha" mainest ja trügida ehk rohkem Enteri jt. kvaliteetarvutinänni jaekaubanduse mängumaale, aga väga poolikult läbi viidud üritus tähendab seda, et tarbija teadvuses Klick=K-Arvutisalong ja midagi pole muutunud.

Raisatud raha seega icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.09.2008 15:31:06 vasta tsitaadiga

Netipood toimib neil küll paremini kui varem - 2 päevaga asi käes...varem läks alati 1-3 nädalat icon_smile.gif
Poodide teenindus nii ja naa... tööle võetud meeste kohta ei saa ühtegi halba sõna öelda(kahjuks nad vist ei kipu püsima), aga nii mõnigi väga vana naismüüja on küll väga jäise suhtumisega... võimalik, et kogu selle muutuse tohuvapohu pärast, aga pigem jääb ikka mulje, et vale töökoht.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 18:13:02 vasta tsitaadiga

Kirjapilt häirib, oleks siis võinud olla Click või Klikk. Samas pole sealt juba aastaid midagi ostnud, nii et suurt vahet pole.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 18:20:15 vasta tsitaadiga

käisin yle pika aja,lõunaka kartulis tartus.no krt,pood oli poole väiksemaks jäänud ja põhiartikkel paistis läpamyyk olema.pluss digifotokad.muud midagi ei olnud oluliselt.nagu sõja eest oleks põgenetud.
väiksem putka oli yldse kinni.raatuse omasse ei ole enam ammu saanud minna,ei teagi kas alles on,sinna lihtsalt ei pääse autoga löögile.
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 11.09.2008 19:28:21 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
käisin yle pika aja,lõunaka kartulis tartus.no krt,pood oli poole väiksemaks jäänud ja põhiartikkel paistis läpamyyk olema.pluss digifotokad.muud midagi ei olnud oluliselt.nagu sõja eest oleks põgenetud.
väiksem putka oli yldse kinni.raatuse omasse ei ole enam ammu saanud minna,ei teagi kas alles on,sinna lihtsalt ei pääse autoga löögile.


Nagu keegi kunagi ütles, siis Raua AHV-idele ei ole jah enam kaupa eriti peale kõvaketaste ja mälude. Lihtsalt emaplaadid ja prosed on liiga spetsiifilised asjad, et poes hoida, hinnad lähevad ruttu hapuks, see ongi rohkem veebipoodide lõbu või siis firmade, kes toodavad ise arvuteid, kuna tootmine tarvitab need kindlasti ära, kui pood ei müü.

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2Fast4You
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2006




sõnum 11.09.2008 23:01:31 vasta tsitaadiga

Igal juhul üks rännaks selle asutusega käsil 9 päeva vana läpakaga ... see oli esimene kord kui ma sealt midagi ostsin ja ka viimane kord .. klienditeenindus on küll väga nullilähedane osade esindustes ... kui se jama mul kunagi lõpuni jõuab siis kirjutan ka terve selle jama ära mis sisi toimus mul selle firmaga .. kuid ma usun et see suht tüüpiline .. kokkuvõttes siis minu arvamus sellest firmast on üks suur ümmargune null.. sealt poest võib ainult odavalt toorikuid osta ...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 23:05:39 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
alliance kirjutas:
käisin yle pika aja,lõunaka kartulis tartus.no krt,pood oli poole väiksemaks jäänud ja põhiartikkel paistis läpamyyk olema.pluss digifotokad.muud midagi ei olnud oluliselt.nagu sõja eest oleks põgenetud.
väiksem putka oli yldse kinni.raatuse omasse ei ole enam ammu saanud minna,ei teagi kas alles on,sinna lihtsalt ei pääse autoga löögile.


Nagu keegi kunagi ütles, siis Raua AHV-idele ei ole jah enam kaupa eriti peale kõvaketaste ja mälude. Lihtsalt emaplaadid ja prosed on liiga spetsiifilised asjad, et poes hoida, hinnad lähevad ruttu hapuks, see ongi rohkem veebipoodide lõbu või siis firmade, kes toodavad ise arvuteid, kuna tootmine tarvitab need kindlasti ära, kui pood ei müü.


Kõige tobedam on see, et tekkis huvi monitore vaadata, oleks vaja koju üks 22" isend soetada ja see on ka selline asi mida tahaks lähedalt näha ja võrrelda. Aga Kristiine Klickis oli napilt neli monitori väljas kogu kaupluse peale ja neist ka enamus 19", üks vist oli 20". Suuremaid mitte ühtki. icon_neutral.gif
Samas letid olid pea terve nädala pooltühjad. Väga veider icon_confused.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 23:28:16 vasta tsitaadiga

DesertFox, selline lihtne soov oli nagu mälukaardi lugeja.tavaliselt nende hind on püsinud pikka aega samal tasemel.

Draax, nii ta on jah,mulle jäi silma ka mingi hädine monitori jupp.
viimane aeg tundub et suvaline elektroonika pood on ka asjalikum.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 11.09.2008 23:45:58 vasta tsitaadiga

TLns Oomi ja Noor tehnik on palju asjalikum kui K voi nuud klick salong. Minu teada nad ei muu enam seal midagi. Tellin koik asjad valismaalt, saab lihtsamalt ning kiiremalt kui eesti netipoest.
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 12.09.2008 00:15:24 vasta tsitaadiga

Jah, mälukaardilugejaid miskipärast pole ja kliendid ütlevad, et ka teistes firmades napib neid, põhjust ei tea, kuna ei ole uurind, kas on mingeid tarneprobleeme vms... Monitoride koha pealt ei vaidle vastu, siiski mõningates poodides 22" on olemas.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 13.09.2008 00:20:09 vasta tsitaadiga

Täna sattusin juhuslikult Sütiste Centrumisse (oli postis tarvis käia) ja mis ma näen, sealne Kilomeetriputka kinni pandud. Alles ta mõni kuu tagasi ju avati. icon_eek.gif
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 13.09.2008 11:23:38 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Täna sattusin juhuslikult Sütiste Centrumisse (oli postis tarvis käia) ja mis ma näen, sealne Kilomeetriputka kinni pandud. Alles ta mõni kuu tagasi ju avati. icon_eek.gif


See oli kaugelt kõige väiksema külastatavusega pood Tallinnas, pold mõtet lahti hoida.

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 13.09.2008 12:55:06 vasta tsitaadiga

No jeerum millal uuel kodulehel ikka terve kauba valik ilmub,
mitte ainult see kastreeritud online sortiment? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 13.09.2008 20:56:57 vasta tsitaadiga

Ojah, sai ka üle hulga aja end K-sse veetud, lootuses hankida paar torni Lightscribe toorikuid. Tühjus!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 20:57:35 vasta tsitaadiga

A teate, et nüüd on tavaliste kanamunade peal ka mõnedel peale kleebitud klick'i logo? icon_biggrin.gif Päris huvitav reklaamimisviis icon_biggrin.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 21:20:46 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
A teate, et nüüd on tavaliste kanamunade peal ka mõnedel peale kleebitud klick'i logo? icon_biggrin.gif Päris huvitav reklaamimisviis icon_biggrin.gif


Avastasin ka täna kui hommikusööki hakkasin tegema.
Mingi reklaampaber oli ka kaasas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 14.09.2008 11:28:16 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Lemmy kirjutas:
Täna sattusin juhuslikult Sütiste Centrumisse (oli postis tarvis käia) ja mis ma näen, sealne Kilomeetriputka kinni pandud. Alles ta mõni kuu tagasi ju avati. icon_eek.gif

See oli kaugelt kõige väiksema külastatavusega pood Tallinnas, pold mõtet lahti hoida.

No seda ma mõtlesingi, et oli sinna üldse mõtet teha, nagunii kõik nurgatagused neid täis.. Lisaks pole vist Säästumarketi ja Maxima külastajaskond ka teab mis suur klientuur tehnika/IT poele.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 14.09.2008 12:29:47 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
DesertFox kirjutas:
Lemmy kirjutas:
Täna sattusin juhuslikult Sütiste Centrumisse (oli postis tarvis käia) ja mis ma näen, sealne Kilomeetriputka kinni pandud. Alles ta mõni kuu tagasi ju avati. icon_eek.gif

See oli kaugelt kõige väiksema külastatavusega pood Tallinnas, pold mõtet lahti hoida.

No seda ma mõtlesingi, et oli sinna üldse mõtet teha, nagunii kõik nurgatagused neid täis.. Lisaks pole vist Säästumarketi ja Maxima külastajaskond ka teab mis suur klientuur tehnika/IT poele.


Õige, nii ta on, maakeeli -pensionärid ei ole nii usinad läpparite ja telekate ostjad.

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 10:11:27 vasta tsitaadiga

eks nad kõigepealt teevad ja siis mõtlevad(kui üldse) icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dash
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2008




sõnum 17.09.2008 00:48:12 vasta tsitaadiga

Tõesti äärmiselt "õnnestunud" nimevahetus icon_biggrin.gif. Iga inglise keeltest aru saava inimese peast tekib
automaatselt assotsiatsioon: K-lick ... hea nimi võibolla ... aga pisut teistsuguse tegevusala puhul.

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 17.09.2008 02:36:19 vasta tsitaadiga

dash kirjutas:
Tõesti äärmiselt "õnnestunud" nimevahetus icon_biggrin.gif. Iga inglise keeltest aru saava inimese peast tekib
automaatselt assotsiatsioon: K-lick ... hea nimi võibolla ... aga pisut teistsuguse tegevusala puhul.

Tead, ei... tekkinud. Eks see sõltub ikka inimesest, mis assotsiatsioone ta loob. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 06:54:00 vasta tsitaadiga

Lause mis väidab et parim hind eestis, võib täitsa ennast õigustada. Otsisin hiirt ja seal oli ca 150.- odavam kui enteris, ning mujal. Kahjuks värv oli valge ja ostsin gi 150.- kallimalt. Mind see nimevahetus eriti ei kõiguta. Ma ei tea kas nad võtsid koos nimevahetusega ette ka oma teenuste parandamise.. Samuti on minu arust klickikartuli eelis enteri ees see et keegi ei tule sinu juurde küsima et kas saan aidata. isiklikult on aru saada et määritakse end pähe, klient ja puha, et oma kaupa müüa. Mind see just mõnes mõttes tõukab. Mina käin siiski enamuse ajast niisama tooteid uurimas kui iga kord ostmas ja kui vaja on, siis ma ei jää ootama et keegi mulle pakuks.
Raua teema on jah viimaste aastate jooksl muutunud... veel oli videokaarte ja emaplaate poodides näha, aga veebipoest saab reeglina odavamalt ja rohkema valikuga ning veebipood ise ei jää kuidagi kahjumisse kuna ei panta leti peale seisma vaid tellitakse laost ja uuendatakse oma kaubavalikut tihti mida päris pood ehk teha ei saa ilma kahjumita. Klick on küll väiksemaks jah läinud ja tootevalik ka kitsenenud, samas mõned poed on kenasti täidetud.. olen märganud sülearvuteid palju.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 18.09.2008 02:40:28 vasta tsitaadiga

Sattusin ka sinna sooviga osta odavat tinti ja dvd toorikuid.... Masendav võiks selle kaubavaliku kohta öelda, iga teine selline putka(enter,photopoint) on parema valikuga. Minule meeldis küll K-Arvutisalong kordi rohkem. icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 18.09.2008 05:35:15 vasta tsitaadiga

Mis poest nüüd üldse laia plaaditooriku valikut leida võib? Olen omale teelejäävatest poodidest Lightscribe toorikuid otsinud, kuid pole kusagil. Varem ikka K-st sai. Nüüd pole seal praktiliselt midagi.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 18.09.2008 10:27:51 vasta tsitaadiga

Tundub et sama lugu nagu PC Kaubamajaga asjad olid iidsel ajal.
Midagi läks neil viltu, siis muudeti nimi PC Mouse-iks aga asi läks veelgi hullemaks.
Nagu toimuks kapitali väljaviimine lihtsalt firmast...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 18.09.2008 18:05:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis poest nüüd üldse laia plaaditooriku valikut leida võib? Olen omale teelejäävatest poodidest Lightscribe toorikuid otsinud, kuid pole kusagil. Varem ikka K-st sai. Nüüd pole seal praktiliselt midagi.

ma ostsin viimane kord Mustakivi Prismast. Valik igastahes oli suurem ja hinnad ka odavamad kui kõrvalasuvas Klickis. Prismas dlayer dvd 39.- Klickis 49.- Toorik sama Verbatimi oma.

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 19:14:26 vasta tsitaadiga

Klickis enam pole üldse midagi toote valik poes nii väike et nutt tuleb peale!

Oma asju hakkan nüüd ostma photopointist seal ka suurem valik ja odavam !

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 20:27:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Otsisin hiirt ja seal oli ca 150.- odavam kui enteris

Leidsid ka võrdluse, enter mu arust Eesti kõige kirvem arvutipood üldse. Ning kui müüjanna on kena preili, siis miks mitte kuulata, mida ta siis soovitab icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 20:30:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Prisma

kusjuures ma vaatasin ka 1 päev roccas, et ohhoo.. terved riiulid on erinevatele toorikutele pühendatud..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 20:43:50 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ning kui müüjanna on kena preili, siis miks mitte kuulata, mida ta siis soovitab icon_smile.gif

Aga siis nad võiks teistest neiudest eemale hoida. Ühele neiule ei meeldi see üldse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 19.09.2008 01:09:55 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas siin nurisemine aitas, kuid täna oli Järve Selveri Klicki riiulile tekkinud 2 torni Lightscribe toorikuid. Pärast minu lahkumist neid seal muidugi enam polnud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sillu
HV kasutaja
Sillu

liitunud: 24.10.2002




sõnum 19.09.2008 23:02:01 vasta tsitaadiga

Tere
Ostsin juuli lõpus K-Arvutisalongist Lacie välise USB kõvaketta. Eelistan mitte sellest firmast püsitarbekaupu osta, aga sel hetkel oli seadet vaja ja mujalt seda ei leidnud. Kaubamärk on iseenesest minu jaoks usaldusväärne ja seega ostsin asja ära. Paraku kodus seadet tööle pannes töötas see alla 10 minuti ja andis veateate. Proovisin kindluse mõttes asja veel 3-s erinevas arvutis ja igal pool sama resultaat. Viisin asja garantiise, kus see oli 2 kuud. Selle aja vältel ei saand sealt mingit lisainformatsiooni asjade seisu kohta. Üleeile sain sõnumi, et töö on valmis. Kuna ise viibin pikemat aega teises maailmajaos, siis läks tootele järgi minu vend. Kahjuks aga ei pakkunud nad remonditud toodet ega ka vahetust, vaid on võimalus valida sama summa eest poest miskit muud. Ma ei taha "lihtsalt midagi" 2500EEK eest. Arvutustehnika müügiga see kett suurt enam eriti ei tegele, seega seal ei ole ilmselt midagi sellist, mida ma vajaksin. Ehk keegi teab kas mul on õigus nõuda samaväärset(sama otstarbega) toodet või raha tagasi.
Sellest paistab, et mingit moodi garantii tugi käib edasi, aga mulle mittesobival moel

_________________
pole asju, mida ei saa p****e keerata
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.09.2008 00:06:39 vasta tsitaadiga

avaldust kirjutades saad ka raha tagasi nõuda
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sillu
HV kasutaja
Sillu

liitunud: 24.10.2002




sõnum 20.09.2008 00:12:14 vasta tsitaadiga

tänks info eest, eks tuleb kirjutada siis, õigemnini peab laskma vennal kirjutada.
_________________
pole asju, mida ei saa p****e keerata
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 20.09.2008 12:11:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tere
Ostsin juuli lõpus K-Arvutisalongist Lacie välise USB kõvaketta. Eelistan mitte sellest firmast püsitarbekaupu osta, aga sel hetkel oli seadet vaja ja mujalt seda ei leidnud. Kaubamärk on iseenesest minu jaoks usaldusväärne ja seega ostsin asja ära. Paraku kodus seadet tööle pannes töötas see alla 10 minuti ja andis veateate. Proovisin kindluse mõttes asja veel 3-s erinevas arvutis ja igal pool sama resultaat. Viisin asja garantiise, kus see oli 2 kuud. Selle aja vältel ei saand sealt mingit lisainformatsiooni asjade seisu kohta. Üleeile sain sõnumi, et töö on valmis. Kuna ise viibin pikemat aega teises maailmajaos, siis läks tootele järgi minu vend. Kahjuks aga ei pakkunud nad remonditud toodet ega ka vahetust, vaid on võimalus valida sama summa eest poest miskit muud. Ma ei taha "lihtsalt midagi" 2500EEK eest. Arvutustehnika müügiga see kett suurt enam eriti ei tegele, seega seal ei ole ilmselt midagi sellist, mida ma vajaksin. Ehk keegi teab kas mul on õigus nõuda samaväärset(sama otstarbega) toodet või raha tagasi.
Sellest paistab, et mingit moodi garantii tugi käib edasi, aga mulle mittesobival moel

HAAAA HAAAAAAA HAAA http://www.youtube.com/watch?v=MorR04iLtMw (0.58 kuni lõpuni icon_biggrin.gif )
1) Lacie't ei osteta vaid seda pannakse- õigemini see paneb sind.
2) Klick'i ei panda- see paneb sind.
3) HAAA HAAAAAA HAAA see siin on üks suuremaid teemasid HV's ja sa ikka teed risti- vastupidi kui siin soovitatakse.

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 24.09.2008 07:11:24 vasta tsitaadiga

Tehti suur uuendus Rocca Al Mare K->Klick. Nüüd tõstetakse järgmisse kohta, jälle kõik otsast peale ehitama.
Oli sel nüüd mõtet - kilplased.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 08:31:16 vasta tsitaadiga

bbbb, ilmselt on LaCie asjad enne t88tanud. kusjuures mul on ka 1 tellis laua all. peaks GNT ga suhtlema selle tellise tagastamise/ringivahetamise suhtes. muideSillu, laptopid.ee peal oli vahepeal otseling gnt hinnakirjale, kust siis virxi kaudu asju vist isegi tellida sai ja kui ikka väga vaja on,. võin sulle gnt st selle ketta hankida samas n agu juba mainitud, lacie paneb sind ..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 08:54:56 vasta tsitaadiga

j2nx kirjutas:
Tehti suur uuendus Rocca Al Mare K->Klick. Nüüd tõstetakse järgmisse kohta, jälle kõik otsast peale ehitama.
Oli sel nüüd mõtet - kilplased.


Alati on mõtet icon_smile.gif
Uus koht on vb. suurem, parema asukohaga (keskuses sees) või soodsama rendihinnaga.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.