Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winenose
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2007




sõnum 11.09.2008 11:36:56 vasta tsitaadiga

Jõudsin ka paar tundi proovida ja nüüd ostsin mängu ära ka.

Niisiis - mõne sõbraga koos hakkame Ellyrionis orderi poolt mängima. Praeguse seisuga on vist isegi kõik dwarfi kasuks otsustanud. Ise ma olen runepriest (~8 aastat healeri kogemust erinevatest MMOdest) ja üks sõber on sama pika kogemusega tank, niiet grupi alged on täiesti olemas. Kõik on tööinimesed, keskmine vanus ~30. Mängitakse siis enamasti õhtuti, 19-23/24 Eesti aja järgi. Kes on huvitatud liitumisest, andke teada in game. Guildi tegemise plaani ei ole, lihtsalt koos mängimine.. eks hiljem vaatab mis kujuneb.

Mängus olen ma alati ja kindlasti nimega Winenose.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 11:40:07 vasta tsitaadiga

Winenose, kas tohib küsida, mille järgi serveri valisite? Nime? Kas on teada mõni vanem gild, mis sinna liigub, millega plaanite liituda või mis? .)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cirm
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2004




sõnum 11.09.2008 11:44:16 vasta tsitaadiga

olen natuke shammit mänginud, ülilahe on 8)

pole ühtegi klassi siiani näinud, mis 2vs1 hands down ellu suudaks jääda. 8)

Pvp's on äge see, et ära joostes keegi sulle ette jääb siis läbi ta sind ei lase, pead tegelastest mööda jalutama ja see on mõnikord challenge. (neli meleeDPS'i sind ära boxivad icon_eek.gif )
+reidid vastaste alale (väljaspool RVR ala), lihtsalt kus kõik jätavad oma tegemised ja tulevad pushima ja/või kinni hoidma.

Shaman ise mulle meeldib. Healid dotid ja dpsid kaugelt. Ei ole tal ka selliseid "1 button kill" skille ja seda lõbusam on. Ainuke mure on lolli peaga räige (2+vs1) DPS kätte jäämine, mille puhul ma kohe kortsu kipun minema.

Proovisin ka Warpriesti empirelt, aga ei paelunud nii. Eriti ei kisu kamba marauderite vastu (vaadake esimest videot, tulemus on täpselt sama). Seni kuni inimeste tanke mängus pole ei taha nendega mängida.

Näiteks battlegroundides njuuparid teevad rivi, melee tank ja dps ees ja siis support ja ranged dps järel. Kui ringiga minna ja siis pehmikutesse (loe casterid) seljatagant sisse lennata on võit garanteeritud. Va siis kui üks kaks tanki/dpsi healereid kaitsevad. Ühesõnaga teamwork = win!

Väga tähtis on korralik grupp, kus kõik tüübid on esindatud ja omavaheline teamwork on tip top. Annab mängule hoopis uue mõõtme. +Hilisemad guildide linnused ja nende vallutamine (tagasivallutamine) ja lõpptaseme mäng. (Siege weaponitest laskmine, nende kasutamine kindluste vastu, kindlustele oma banneri heiskamine, vastase kindlusele oma banneri heiskamine ja veel palju muud).

PVP on epix, PVE on lihtsalt vahend selle(PVP) hüvanguks.

Kindlasti ostan endale ja tahan mingi hea guildiga ringi lasta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 11:45:44 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Kui veel siia juurde lisada see, et WAR'is sa endale midagi materiaalset PvP'ga ei võida (ei saa endale kindlusi vms), siis taandub PvP sisuliselt ainult võitlemis tasandile. Kuna aga võitlemine ise, ehk siis combat system, on küllaltki lihtsakoeline (ei anna võrrelda näiteks FPS'idega), siis ei paku ka puhas võitlus mulle isiklikult eriti midagi.


Kindlusi saab ikka. Kui mitte päris endale, siis guildile ikka, see üks suur point mängus ju. Ise muidugi ehitada ei saa, aga kaardil on strateegilistes kohtades (alates Tier2st vist) kindlused, mida saab vallutada ja oma guildi lipu torni lehvima panna (saab igasugu micromanagementi kah teha vist).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 12:23:17 vasta tsitaadiga

cirm kirjutas:
olen natuke shammit mänginud, ülilahe on 8)

pole ühtegi klassi siiani näinud, mis 2vs1 hands down ellu suudaks jääda. 8)


Hea, et see mäng balanced on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 11.09.2008 12:29:57 vasta tsitaadiga

Ise mängin ka betas Ellyrionis, Destructioni poolel küll, aga täna vast vaatan Orderi poolel olevad classid ka üle, ja siis teen lõpliku otsuse, mis class teha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 12:56:51 vasta tsitaadiga

maagide spellid hitivad nats liiga kõvasti olen saanud ~500 mingeid fire bolte samas kui endal max asi critib 150 ( zealot)
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cirm
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2004




sõnum 11.09.2008 13:03:56 vasta tsitaadiga

selle vastu on support classide buffid, mis resiste tõstavad ja incoming dammi langetavad.

Bright wizardi buff - 25% attackidest saab lisadämmi
War priest buff - attackides võimalik ennast healida
Shaman - tõstab partyl metsikult resiste. (magic dps reduction umbes 5% pealt 25% peale)
etc.
ahjaa, buffid stackivad mingis ulatuses. Ja töötavad ainult partykeskselt.

Numbrid ei ole muidugi kindlad, kõik oleneb buildist (rvr talents, career talents ja mastery talents). Ääästi palju erinevaid valikuid ja võimalusi. St suurematel guildidel on meeletu eelis, kuna nad saavad spetsialiseeruda paremini ja ei kõige eest hoolitsema (nagu solo player).


Grupitöö....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winenose
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2007




sõnum 11.09.2008 13:04:23 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Winenose, kas tohib küsida, mille järgi serveri valisite? Nime? Kas on teada mõni vanem gild, mis sinna liigub, millega plaanite liituda või mis? .)


Poolsuvaliselt. Ma googeldasin neid serveri nimesid ja see oli üks, mille kohta ma ühtegi venekeelset linki ei leidnud.
AOC-s oli SITAKS venelasi ja no tõesti ei taha enam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 13:08:00 vasta tsitaadiga

Winenose kirjutas:
Poolsuvaliselt. Ma googeldasin neid serveri nimesid ja see oli üks, mille kohta ma ühtegi venekeelset linki ei leidnud. AOC-s oli SITAKS venelasi ja no tõesti ei taha enam.

Väga hea eeltöö. Ehk viitsid midagi sarnast teha ka mõni päev enne seda, kui mäng live läheb?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbuser
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2003




sõnum 11.09.2008 13:45:19 vasta tsitaadiga

Esimese "Please confirm your registration" emaili link annab http://www.war-europe.com/?error=3x03 ehk siis "Request failed. Please check your internet connection jne".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winenose
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2007




sõnum 11.09.2008 13:55:24 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Winenose kirjutas:
Poolsuvaliselt. Ma googeldasin neid serveri nimesid ja see oli üks, mille kohta ma ühtegi venekeelset linki ei leidnud. AOC-s oli SITAKS venelasi ja no tõesti ei taha enam.

Väga hea eeltöö. Ehk viitsid midagi sarnast teha ka mõni päev enne seda, kui mäng live läheb?


Võimalik jah, eks ma siis võin tulemused siia ka paisata.

Aga küsimus ka - tellisin direct2drive-st WAR-i ja sain open beta key kohe. Aga early access või üldse mingit muud võtit ei saanud. Kas keegi on saanud või oskab mind kuskile suunata kus infot on selle kohta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 11.09.2008 14:27:42 vasta tsitaadiga

Nii ma regasin otsast peale uuesti kõik ära ja sain patchitud mängu.

Esimest korda elus mängisin MMORPG mängu. Esimesed 15 min oli totaalne segadus, kuulid koos ja ei jaganud matsu välja, mida ma tegema pean. HELP nupukesed aitasin päris palju ning pärast tunnikest mängimist jõudsin RANK 3-ni. Kuigi ega ma siiani veel päris asja ei jaga. Oleks keegi targem mängu sees ja õpetaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sammal
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2008




sõnum 11.09.2008 14:53:57 vasta tsitaadiga

Winenose kirjutas:


Aga küsimus ka - tellisin direct2drive-st WAR-i ja sain open beta key kohe. Aga early access või üldse mingit muud võtit ei saanud. Kas keegi on saanud või oskab mind kuskile suunata kus infot on selle kohta?


Tellisin samuti d2d'st ja nii plaju kui mina aru sain saadetakse sulle (ja mulle ka) uus key vahetult enne launchi. Samas oli ka kuskil juttu sujuvast üleminekust, et beta keyga saab paar päeva peale launchi ka mängida, et vältida võimalikke probleeme uue key regamisel kui serverid peaks umbes olema ja 414 jälle lahti pääseb icon_smile.gif. Hetkel ei viicinud linke ja maile otsida, seega ära 100% tõena seda võta.

Nüüd viicisin ja leidsin:
If you have pre-ordered a game, your file will be available for downloading on the release date of the game. + samuti nagu open beta klindiga saad uue key kaasa.
PS. see mis sa hetkel tirisid oli opeb beta klient mitte final klient.


viimati muutis sammal 11.09.2008 15:03:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 11.09.2008 14:54:32 vasta tsitaadiga

eYper tegelikult me enamus suht algelised WAR osas icon_biggrin.gif Mis serveris sa mängida muidu? Ma võin ehk aidata, aga ega mina ka veel päris tark pole, ma ei saa Craftingust veel eriti üldse WAR'is aru. Kust seda alustada saab? Seal on vist igale klassile oma spetsiaalsed craftingud jah?

Mu destruction karakterid on Ellyrion serveris muidu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 11.09.2008 14:56:53 vasta tsitaadiga

Oeh, beta key saamisega olen vist lootusetult hiljaks jäänud?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 11.09.2008 15:00:56 vasta tsitaadiga

Seal on üldse jah crafting ja salvaging sellised imelikud asjad. Võibolla suurematest linnadest saab seda õppida vms, mina pole veel sinna välja jõudnud, et saaksin teada täpsemalt. Samuti on see seemendamine imelik, saad palju seemneid ja siis tee skilli, et saaksid oma peenra rajada sõjamängus? icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 15:09:17 vasta tsitaadiga

laip > leiad taskust seemne > paned seemne mulda > saad taime > müüd taime maha > mingi jorss teeb sellest joogi > müüb joogi teisele jorsile > teine jorss läheb sõtta > hakkab sõjas surma saama > joob joogi ära > saab tänu joogile vastasest jagu > tuleb kolmas jorss ja lööb ta ikkagi maha
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 11.09.2008 15:41:56 vasta tsitaadiga

Oot, kus siis warhammeri eesti kommuun on. #war.ee on ikka väga tühjavõitu - või on keegi hoopis kuskil Teamspeak`is või Ventrillos ? icon_biggrin.gif
Veso, tänan abi pakkumast.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 11.09.2008 15:59:11 vasta tsitaadiga

Lol timberg, õige icon_biggrin.gif Ma arvan et ma jaman selle craftinguga siiski peale Launchi. Hetkel teen non-stop Scenariosid lol. Kuidas suuremaid RvR sõdasid üldse teha saab? Need vajavad juba guildi ja jama jah?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 11.09.2008 16:05:50 vasta tsitaadiga

Yeah kuna ka endal elu esimene MMORPG käsil siis ka endal kuluks väike õpetus ära ... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 16:06:18 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Ma arvan et ma jaman selle craftinguga siiski peale Launchi.

DUUD MAXI PRAEGU MINGI CRAFTING PROFF ÄRA! PÄRAST SAAD OMA FOORUMI ALLKIRJA PANNA, ET OLID BETA PARIM SEPP VMS.. ah-ah-ahhHH jõhker!!!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winenose
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2007




sõnum 11.09.2008 16:36:17 vasta tsitaadiga

MMO-de õpetusi kui selliseid minuarust ei ole. Või kui, siis on äkki midagi karbis kaasas kui karbiga ostad.. user manual or something.

MMO mängud on selles suhtes erilised, et seal puudub võimalus võita. Ei eksisteeri sellist tingimust, mille täitmise puhul sa võid öelda, et nüüd on mäng läbi, sa võitsid. Selle tõttu kujuneb välja selline olukord, et erinevatel mängijatel tekivad erinevad eesmärgid. Mõnel on soov tappa suur loom, teisel on soov sepistada kõige vägevam mõõk, kolmandal koguda endale meeletu varandus, neljandal hoopis kübersexiga tegelda. Võimalusi on väga palju ja MMO-d just selle peale mängivadki, et võimalikult suur hulk mängijaid leiaks endale meeldiva tegevuse ja neile iga kuu pisikese rahasumma annaks selle eest.

MMO õppimisest konkreetselt - WAR-l on päris põhjalik hintide süsteem ja need hintid on tänuväärselt selgelt sõnastatud ning graafiliselt välja toodud. Seega - kui sa näed küsimärki ekraani all keskel, siis vajuta selle peale ja loe läbi mis seal kirjas on. Mina näiteks olen mänginud MMO-sid umbes 10 aastat ja kui ma WAR-i sisse logisin, siis ma ikkagi võtsin ette ja lugesin need küsimärgi taga olevad tekstid hoolikalt läbi.

Edu :)

PS. Kui sa Ellyrioni serveris Orderi poolel oled, siis õhtusel ajal on võimalik teha "/tell winenose küsimus" ja ma üritan jõudumööda aidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 11.09.2008 17:13:31 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
veso kirjutas:
Ma arvan et ma jaman selle craftinguga siiski peale Launchi.

DUUD MAXI PRAEGU MINGI CRAFTING PROFF ÄRA! PÄRAST SAAD OMA FOORUMI ALLKIRJA PANNA, ET OLID BETA PARIM SEPP VMS.. ah-ah-ahhHH jõhker!!!


Calm down Timberg. icon_biggrin.gif Ma ei mõelnud et hakkan kohe nolifima ja tõmban craftingu põhja icon_razz.gif Mõtlesin et niisama õppida basic stepid ära craftingus ja üldse aru saada kuidas see käib.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 11.09.2008 17:16:13 vasta tsitaadiga

mingi 20 minti mänginud praegu . Order thumbs_down.gif . Dark Elf Sorcess on rank 3 kohe ja ütlen et Sorcess kohe väga meeldib, võrreldes Warrpriestiga ja Swordmasteriga. Dark Elfide algusala on kah super. Naljakas oli ka üks questi koht. Sorcessi nimi on Rapist. Questis hakkas rääkima : '' Now listen, young rapist, listen closely.'' icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 17:27:19 vasta tsitaadiga

timberg, minu viimane quote on official dev'ide newsupdate open-rvr serveri reeglite kohta...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 17:48:17 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
timberg, minu viimane quote on official dev'ide newsupdate open-rvr serveri reeglite kohta...

Märkasin seda. Suhteliselt sitt kananduse update oli neil. Nad võiks selle üldse mängust korjata.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 11.09.2008 18:14:55 vasta tsitaadiga

Viimaks saan mängu sisse ja siis ta raibe lihtsalt viskab kinni ilma mingi errorita. icon_sad.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 18:26:35 vasta tsitaadiga

ˇMiki proovi teise OS'iga.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 19:10:51 vasta tsitaadiga

Paras pull mul ikka käind selle open beta accountiga. Kuna mul oli enne war-europe lehel kasutaja olemas, siis lihtsalt üritasin beta keyd regada. Sain siis lõpuks 36 tunni möödumisel maili et "account has not been verified". Sama acc oli juba kuid tagasi tehtud. Aga okei see selleks. Üritasin siis uue accoundi teha, sain maili, confirmisin ära ja siis üritasin uuesti koodi registreerida, ütles et "kood juba aktiveeritud". Mida fffi icon_evil.gif Katsetasin siis pulli pärast selle accoundi passe mis polnud väidetavalt "verified" ja voilaa need töötavad. icon_wink.gif
Asi külla natsa juba offtopic kuna open beta kohe lõppemas aga mõtlesin et jagan ka teistega seda pulli mis toimus. icon_lol.gif

_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 11.09.2008 20:40:44 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
ˇMiki proovi teise OS'iga.

Tegin selle full file tseki ja peale mitut üritust läks tööle.
Mängisin mingi 1,5 tundi squiggy'ga praegu ja arvatavasti hakkan ka alguses sellega pelama. Väga vahva tegelane on icon_biggrin.gif
Nii palju kui RvR'i natuke maitsta sain, siis tundus ka päris tore ja meie vastu oli 2x rohkem dorfe ja "Legofage", seega saime pähe. Muidu igati tore mäng. Tahaks juba õiget varianti pelada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 22:18:45 vasta tsitaadiga

PvP'st rääkides ja seoses sellega mingiks kanaks muutumisest ma küll midagi välja ei ole lugenud.

http://www.warhammerinfo.com/servertypes.shtml

Seal nagu suht selgesõnaliselt öeldud, et open RvR serveris saab tappa keda tahes, millal tahes ja misiganes tsoonis.[/url]
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 22:40:46 vasta tsitaadiga

jancool kirjutas:
PvP'st rääkides ja seoses sellega mingiks kanaks muutumisest ma küll midagi välja ei ole lugenud.

http://www.warhammerinfo.com/servertypes.shtml

Seal nagu suht selgesõnaliselt öeldud, et open RvR serveris saab tappa keda tahes, millal tahes ja misiganes tsoonis.[/url]


"other than killing newbies"

WARi süsteem käibki nii, et kui kuskile madalama Tieri jooksed, siis muudetakse sind 1HP ja 1DMG rünnakuga kanaks, et sa ei saaks "newbie'sid" tappa.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 12.09.2008 08:57:04 vasta tsitaadiga

Nonii... proovisin ka ise selle open beta eile ära.

Ma ütlen kohe, et jah beta järgi mingeid põhjalikke arvamusi kujundada vms. ei ole päris õige kuid siiski see on open beta juba... ning ei usu, et nädala ajaga mingit drastilist muutust oleks võimalik sisse viia. Iseasi on olukord kus beta on algusest peale hullult nuditud testimaks lihtsalt tehnilisi lahendusi.

Esimene emotsioon kui charri olin ära valinud ning njuubi linnas pilt ette tuli "jopt küll kui pask see mäng välja näeb..." siis mingi vend seal ütles, et homme(täna) lisatakse AF ja AA sodi juurde?! no ei tea...

Asi millest ma aru ei saa.... kuidas suudavad praegused beta mängijad seda mängu paremaks pidada kui WOW, AOC (mis on isegi fail), Vanguard vms... okei vanguardiga võib võrrelda nats.... naah NOT icon_biggrin.gif

Täielik saast on see hetkel küll!

Tegelased on nagu staatilised nukud kellel on mõned üksikud animatsioonid, hüpates teeb tegelane häält nagu keegi tapaks teda korduvalt.. sellised rõvedad karjed icon_biggrin.gif
Kogu landscape on tühi ja draw distance on niii väike, et veider hakkas kohe - rääkimata sellest, et distantsil olevate modelite animatsioonid näevad välja nagu mingis 2d koomiksis.

Seda juttu, et see war online juba beta olekus rokib ning on ulme äge - ärge võtke tõena.

Samas tegin ma preorderi ära ning eks saab näha mis full version toob, kui esimene emotsioon samaks jääb siis sai see üle 700 eeki küll niisama raisatud.

Full on ülehomme kohal ja nu eks näis siis kas nutta või naerda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 08:58:14 vasta tsitaadiga

mulle see kana süsteem meeldib. Las kõrgema lvl tegelased jäävad ikka oma pvp tapmisetega kõrgema lvl aeratesse, ise endale pole kunagi istunud see kui tappa endast 15-40lvl madalam tegelane.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 09:13:18 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
mulle see kana süsteem meeldib. Las kõrgema lvl tegelased jäävad ikka oma pvp tapmisetega kõrgema lvl aeratesse, ise endale pole kunagi istunud see kui tappa endast 15-40lvl madalam tegelane.

Mulle ei meeldi. Tahan liikumisvabadust mitte "My first chickenfarm" minimängu.

Muide naiivitarid saage aru.

Open RvR Ruleset Change
You've given us your feedback and we've listened! Open RvR servers will now allow you to play one tier below your current level without turning into a chicken. This will allow you more time to experience the PvE content of the first 3 tiers, and it also adds more danger to the mix.


Waris on max level 40. Kujutage nüüd ette situatsiooni, kus level 40 tegelane või tegelaste kamp läheb level 30 tegelaste alasse madistama? Oled madalam level. Saad molli. See on alati mmo'des nii käinud. Kas te wowis level 50 tegelasega level 70 tegelaste vastu saite? EI saanud! Kana ei päästa teid gänkimisest, vaid ainult piirab liikumisvabadust.


viimati muutis Timberg 12.09.2008 09:46:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 12.09.2008 09:30:41 vasta tsitaadiga

Olen Timbergiga täitsa nõus.. mõneti see kana süsteem sakib sajaga!

Minuarust võiks ja peaks olema võimalik ringi lipata kus tahad... aitamaks oma sõpru või mida iganes eks.
Ja no kui nii väga on vaja seda kana süsteemi siis kanaks võiks alles muutuda peale agromist.... icon_rolleyes.gif

Gankimisel võiks olla lihtsalt mingi penalty mis läheb järjest suuremaks kui üritad corpsegankida.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 12.09.2008 09:33:16 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
Nonii... proovisin ka ise selle open beta eile ära.

Ma ütlen kohe, et jah beta järgi mingeid põhjalikke arvamusi kujundada vms. ei ole päris õige kuid siiski see on open beta juba... ning ei usu, et nädala ajaga mingit drastilist muutust oleks võimalik sisse viia. Iseasi on olukord kus beta on algusest peale hullult nuditud testimaks lihtsalt tehnilisi lahendusi.

Esimene emotsioon kui charri olin ära valinud ning njuubi linnas pilt ette tuli "jopt küll kui piix see mäng välja näeb..." siis mingi vend seal ütles, et homme(täna) lisatakse AF ja AA sodi juurde?! no ei tea...

Asi millest ma aru ei saa.... kuidas suudavad praegused beta mängijad seda mängu paremaks pidada kui WOW, AOC (mis on isegi fail), Vanguard vms... okei vanguardiga võib võrrelda nats.... naah NOT icon_biggrin.gif

Täielik saast on see hetkel küll!

Tegelased on nagu staatilised nukud kellel on mõned üksikud animatsioonid, hüpates teeb tegelane häält nagu keegi tapaks teda korduvalt.. sellised rõvedad karjed icon_biggrin.gif
Kogu landscape on tühi ja draw distance on niii väike, et veider hakkas kohe - rääkimata sellest, et distantsil olevate modelite animatsioonid näevad välja nagu mingis 2d koomiksis.

Seda juttu, et see war online juba beta olekus rokib ning on ulme äge - ärge võtke tõena.

Samas tegin ma preorderi ära ning eks saab näha mis full version toob, kui esimene emotsioon samaks jääb siis sai see üle 700 eeki küll niisama raisatud.

Full on ülehomme kohal ja nu eks näis siis kas nutta või naerda icon_biggrin.gif


Nojah sa ju praegu rääkisid ainult graafikast, muud sa siis ei testinutki Betas kui graafikat? icon_razz.gif
Igatahes maitse üle ei vaielda selles suhtes kah. Minu arust on küll väga kõva kuid saan aru et asi on alles toores. Graafika pole väga hea aga täiesti mängitav.

"kuidas suudavad praegused beta mängijad seda mängu paremaks pidada kui WOW" ... ma pean hetkel peaaegu igat mmo'd paremaks kui WoWi kuna olen lihtsalt WoWist nii tüdinenud icon_razz.gif lol
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 12.09.2008 09:39:46 vasta tsitaadiga

Ses suhtes jah, et ma kujundasin praegu nö. esmamulje ja ma ka seda mainisin... minu arvamus kindlasti muutub - ma üritasin natukene reaalsust sisse tuua sellesse ulme haipi.


Samas minujaoks olgu see PVP pool ükskõik kui kõva... olgu seal lihtsalt kirjeldamatu elamus aga kui mu tegelane on nagu elutu staatiline nukk ning kõik teised minuümber - npc-d on nagu 2d pildikesed ning maailm on tühi ja muru tähistab mingi kandiline maalapp kus on roheline tekstuur peal ning pole proovitudki juurde lisada natukene reaalsust siis ma seda mängu kaua mängida ei suuda.

Parem vaatan wowi cartoonish pilti edasi kuid vähemalt see "elab"

Ma siiski eeldan, et iga uus mmo peaks olema nii graafika, tehnika, füüsika kui pvp kohapealt sammu võrra ees kui WOW! See, et mul on suurte tissidega tibi kelle ühes käsivarres on rohkem polügone kokku kui wowi terves orgrimmaris ning selles olevates playerites - samas omades elutut ja tühja olekut, ei kaalu seda üle icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 09:53:02 vasta tsitaadiga

A ott proovi mõnda tõelist meeste nassi nagu greenskinid vms ,) Samas jaa.. graafika võiks ju parem olla. Closed beta elder testijate tehtud screenid olid parema graafikaga.. mm.. eks näis. Ootame AA'd.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 09:55:03 vasta tsitaadiga

sellist saasta AA ei paranda icon_sad.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 09:56:28 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
sellist saasta AA ei paranda :(

Niuksniuks mäng on nii paha. Gtfo :)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winenose
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2007




sõnum 12.09.2008 09:56:55 vasta tsitaadiga

Ma jõudsin eile level 8-ni ja seni olen rahul. Ei mingit grindimist! Ükskõik kuhu lähed, igalpool on midagi teha. PQ'd jooksevad pidevalt, trainer on igas campis olemas, igasugu "wtf?" tiitleid antakse, jne. RvR on ka päris kobe. Crafting imeb muidugi, aga no seda oligi arvata. Kasvatasin mingeid taimi jupp aega, skill läks mõned punktid üles, aga mingit mõtet selles ei näinud.

Huvitav on see, et üle pika aja on tegemist jälle mänguga kus level mängib väga suurt rolli. Paar levelit kõrgema tüübi vastu ei ole mitte midagi teha. Ja paar levelit madalamal tüübil ei ole minu vastu mitte midagi teha. Ja uue leveliga saadavad skillid/spellid on ikka tugev upgrade. A'la runepriestil on 1 direct heal, esimesest levelist, mille kirjeldus on "heals 53". Järgmine on level 8, "heal 300". Mulle isiklikult see süsteem väga meeldib. Saad uue leveli ja tead et oled jälle võimsam. Mitte nagu AOC kus nühid ja nühid ja levelinumbrid lähevad järjest suuremaks, aga skillid on ikka täpselt samad mis oli level 20, ainult kõrgema leveli equipmenti saad selga ajada.

Mis mulle EI meeldi on see kui kerge on saada "RVR flagged". Kui keegi su grupist on kedagi vastaspoolelt targetinud ja sa healid või buffid teda, siis ongi valmis. Suht-koht ebameeldiv oli. Ja need piirid ei olnud ka arusaadavad, et kuhumaale üks pool või teine pool võib minna. Kuskil mingid jobud shootisid mind aia tagant ja läksin lähemale ja siis käis 30 000 elune litakas ja valmis. Ei mingit hoiatust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 12.09.2008 10:01:45 vasta tsitaadiga

Btw timberg, mäletad neid screene mis sa ükskord postisid? Need peaks siis launchiga tulema? Igatahes vahe on väga suur Open Beta ja nende screenide vahel imo. Igatahes loodame.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 10:05:42 vasta tsitaadiga

Kas EU saab täna siis patchi? Tahaks asja ära proovida kindla peale ja vanad alad üle käia, mis väga nigelad olid. Uuriks, et kas nüüd on need paremad.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 10:08:24 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Btw timberg, mäletad neid screene mis sa ükskord postisid? Need peaks siis launchiga tulema? Igatahes vahe on väga suur Open Beta ja nende screenide vahel imo. Igatahes loodame.

Yeah.. need olid tõenäoliselt mingid elder closed beta testijate screenid. Seal postituses sai vist minitud ka, et mina mängus sellist graafikat näinud pole.
Scart kirjutas:
Kas EU saab täna siis patchi? Tahaks asja ära proovida kindla peale ja vanad alad üle käia, mis väga nigelad olid. Uuriks, et kas nüüd on need paremad.

Ma arvan, et piidrialasid ei päästa ükski patch. Kui tahad haldjapoiss olla, siis ainuke võimalus oleks ruttu kodumaalt migreeruda ja greenskinide alale tulla, kus mu squig su ära sööb :@
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 12.09.2008 10:08:29 vasta tsitaadiga

jah screene ja mõndasid videosid vaadates siis tundub nagu beta ja full oleks öö ja päev - ma tõesti loodan, et see nii on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 10:12:31 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Ma arvan, et piidrialasid ei päästa ükski patch. Kui tahad haldjapoiss olla, siis ainuke võimalus oleks ruttu kodumaalt migreeruda ja greenskinide alale tulla, kus mu squig su ära sööb :@


Ainuüksi sellepärast ostan ma selle kuradi mängu, et sind üles taguda ingame!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 10:13:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ainuüksi sellepärast ostan ma selle kuradi mängu, et sind üles taguda ingame!

Sa oled üks väike ulakas räpane haldjatüdruk :~
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 12.09.2008 10:14:43 vasta tsitaadiga

lol icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.