|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
28.08.2008 20:04:44
Arutelu: OLED tehnoloogia |
|
|
Vaatasin, et sellist teemat siin veel ei olegi, kuigi see muutub iga päevaga aktuaalsemaks.
Siia võiks postitada uudiseid ja arenguid sellest valdkonnast. Samuti, kes mida sellest arvab ja millised on ootused. Ise ootan huviga, millal näiteks 32" esimene OLED meie turule jõuab. Mõni aasta ehk veel läheb, aga kaugel see enam ei ole.
viimati muutis strohher 29.08.2008 13:04:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
28.08.2008 20:21:06
|
|
|
Antud lingil on ka võrdluspilt(rohelised lehekesed), LCD ja OLED ekraani erinevusest. Huvitav, kuidas minu LCD ekraanil poolitatud pildil erinevus sees on? See peaks ju OLED iga ainult näha olema?
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
28.08.2008 20:28:05
|
|
|
Huvitav oleks teada, millal Eestis saaks sellist asja oma silmaga kaeda? Kas või näidisena Pildid ja videod on kaunid, kuid oma silm oleks ikka kunn
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
28.08.2008 20:40:06
|
|
|
Sellist asja vaadates jäi suu kohe lahti
Tehnika areneb liiga kiiresti, et ei jõu järgigi
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
28.08.2008 20:47:27
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
Antud lingil on ka võrdluspilt(rohelised lehekesed), LCD ja OLED ekraani erinevusest. Huvitav, kuidas minu LCD ekraanil poolitatud pildil erinevus sees on? See peaks ju OLED iga ainult näha olema? |
Tahad öelda et sa ei saa erinevusest aru? Mina saan küll väga suurest erinevusest aru, kuigi ei usu et LCD pilt nii udune on nagu seal pildil...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
28.08.2008 21:25:11
|
|
|
Ma ootaks ka OLED monitore , mitte ainult telekaid .
Aga jah , selline tore uus tehnoloogia... ainus jama muidugi see , et nagu plasmadelgi , piiratud töötunnid .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.08.2008 21:34:06
|
|
|
| tsitaat: |
ainus jama muidugi see , et nagu plasmadelgi , piiratud töötunnid .
|
Las tehnoloogia areneb nagu plasmadel
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
28.08.2008 21:37:11
|
|
|
| maxsimiljo kirjutas: |
| Mõttetu mees kirjutas: |
Antud lingil on ka võrdluspilt(rohelised lehekesed), LCD ja OLED ekraani erinevusest. Huvitav, kuidas minu LCD ekraanil poolitatud pildil erinevus sees on? See peaks ju OLED iga ainult näha olema? |
Tahad öelda et sa ei saa erinevusest aru? Mina saan küll väga suurest erinevusest aru, kuigi ei usu et LCD pilt nii udune on nagu seal pildil... |
Ei taha öelda, saan erinevusest aru. Aga mõtle loogiliselt, kuidas ma saan oma LCD kuvaril näha erinevust LCD ja OLEDi vahel.... mõistad, mis ma öelda tahan?
Kui ma juba oma LCD-l näen ilusat OLEDi pilti ja koledat LCD pilti selle kõrval, nahui mul seda OLED telekat veel vaja on???
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
28.08.2008 22:22:47
|
|
|
Kõige huvitavam on muidugi selle OLED tehnoloogia juures see , et seda ilmselt saaks riide peale või ükskõik mille muu peale printida.. ma paneks väikse teleka varruka külge ja kui igav hakkab , hakkan sealt telekat vaatama .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
29.08.2008 16:36:20
|
|
|
Rahvas võiks ka mainida Eestis saadaval olevaid mobiile mis sellist ekraani kasutavad
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
29.08.2008 19:49:35
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
| maxsimiljo kirjutas: |
| Mõttetu mees kirjutas: |
Antud lingil on ka võrdluspilt(rohelised lehekesed), LCD ja OLED ekraani erinevusest. Huvitav, kuidas minu LCD ekraanil poolitatud pildil erinevus sees on? See peaks ju OLED iga ainult näha olema? |
Tahad öelda et sa ei saa erinevusest aru? Mina saan küll väga suurest erinevusest aru, kuigi ei usu et LCD pilt nii udune on nagu seal pildil... |
Ei taha öelda, saan erinevusest aru. Aga mõtle loogiliselt, kuidas ma saan oma LCD kuvaril näha erinevust LCD ja OLEDi vahel.... mõistad, mis ma öelda tahan?
Kui ma juba oma LCD-l näen ilusat OLEDi pilti ja koledat LCD pilti selle kõrval, nahui mul seda OLED telekat veel vaja on???  |
Väga hästi saame aru mida sa öelda tahad. Aga välja on toodud võrdlus milline see vahe reaalselt oleks, kui need kaks telekat kõrvuti seisaks. Eks ta natuke üle ka puhutud, aga see vahe on kindlasti ikka päris suur kui reaalset LCD ja OLED kõrvuti panna.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
29.08.2008 22:03:48
|
|
|
Kuskil oli artikkel, mida sattusin lugema. Kahjuks ei mäleta enam linki. Nimelt pimedas toas vaadatuna pidid valged subtiitrid jätma mulje, nagu nad ripuks õhus, kui taust on must. Praegustel LCD ja plasma teleritel seda efekti ei ole. Mind, kui kõrgusekartjat pani hirmutama see, et pilt suurelt ekraanilt (50"näiteks vms) on sedavõrd tõetruu, et paha hakkab, kui kaamera on näiteks viru hotelli katuselt alla suunatud.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
30.08.2008 11:59:08
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| Kuskil oli artikkel, mida sattusin lugema. Kahjuks ei mäleta enam linki. Nimelt pimedas toas vaadatuna pidid valged subtiitrid jätma mulje, nagu nad ripuks õhus, kui taust on must. Praegustel LCD ja plasma teleritel seda efekti ei ole. Mind, kui kõrgusekartjat pani hirmutama see, et pilt suurelt ekraanilt (50"näiteks vms) on sedavõrd tõetruu, et paha hakkab, kui kaamera on näiteks viru hotelli katuselt alla suunatud. |
Telekast jääb ikkagi üksi väheks. Kuna alles Full HD signaali saama hakkab DVD-d vast alles paari aasta jooksul Eestis
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
30.08.2008 14:07:21
|
|
|
| ETV2 vist näitab seda juba ?MIngi HD oli igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
07.10.2008 10:29:26
|
|
|
http://oledframe.kodak.co.uk/
Kodak müüb nüüdsest OLED pildiraami. Kõik kena, kui hind välja jätta 10 000.- eest saab momendil pea keskmise LCD. Küll edasi arenedes see hind ka kukub
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
11.10.2008 23:53:34
|
|
|
Nonii... tootmises siis .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
11.10.2009 00:17:11
|
|
|
strohher, uues Sony Centeris Solarises on see väike OLED telekas olemas, kaesin täna ära .. polnud väga viga
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
11.10.2009 13:08:46
|
|
|
Slazenger, asoh, nii et ei midagi hämmastavat jah ?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
11.10.2009 13:12:08
|
|
|
strohher, noo minu arvates ei olnud jah, aga oma silm on kuningas, nii et soovitan sul endal minna sinna kohale ja üle vaadata !
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
12.10.2009 18:23:02
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Ma ootaks ka OLED monitore , mitte ainult telekaid .
Aga jah , selline tore uus tehnoloogia... ainus jama muidugi see , et nagu plasmadelgi , piiratud töötunnid . |
Ja LCD'l pole piiratud töötunde ?
Enivei mis eelis tal võrreldes LED'iga üldse on ? Ma arvan et suurt ei olegi
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
12.10.2009 18:34:23
|
|
|
Taavi©, tulevikus peaks ta olema väga odav tehnoloogia, mida toota e. telekad peaks kunagi väga odavaks minema
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.10.2009 18:35:40
|
|
|
lcd töötunnid on võrreldes olediga (ja tegelikult ka plasmaga) märgatavalt suuremad.
mille eelis lediga võrreldes? lcd-l? hind ja mature tehnoloogia.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
13.10.2009 15:14:36
|
|
|
| LED on ikkagi LCD'l põhinev tehnoloogia, lihtsalt taustvalgustuslambi asemel on LED. OLED on hoopis teisest puust. Sügavad mustad toonid, hea vaatenurk, olematu reaktsiooniaeg jne.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.10.2009 15:47:47
|
|
|
tqz, siin ju oledist jutt käis.
aga kui juba tähti närida, siis led on veel eraldi tehnoloogia. led-taustvalgustusega lcd on ikka lcd.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
14.10.2009 17:03:13
|
|
|
| Minu postitus oli mõeldud Taavile, kes võrdles OLED'it LED'iga.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
14.10.2009 17:20:10
|
|
|
Ma ka võrdlen siis OLEDi LEDiga, sama vahe mis siin on ... on ka 2007 aasta LCD vs 2009 LED LCD, nii teravuses, värvides, kui konrastis.
Samas see OLED on alles lapsekingades ja vajab veel kõvasti arenguruumi, kunagi võib praeguse ja tulevase OLED teleri vahe olla ka
mäekõrgune, midagi nagu praegune tipp lcd vs. 10 aastat vana lcd.
Oskab keegi öelda, et mis siis parem on? Kontrast, teravus, värvid?
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
14.10.2009 21:09:20
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| SinuEma kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, et mis siis parem on? Kontrast, teravus, värvid? |
Üleval minu lingitud pilti ei vaadanud? |
See pilt ei loe, mõtlen nagu reaalselt? Mis parem olema peaks?
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.10.2009 22:44:11
|
|
|
voolutarve, vaatenurgad, värvid, kontrast.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.10.2009 00:08:58
|
|
|
| SinuEma kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| SinuEma kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, et mis siis parem on? Kontrast, teravus, värvid? |
Üleval minu lingitud pilti ei vaadanud? |
See pilt ei loe, mõtlen nagu reaalselt? Mis parem olema peaks? |
Mismõttes ei loe?.Tahad väita, et Fake,Pole reaalne vms?
Pilt näitab juba ise ilusti kõik ära mis eelised on v.a energiatarve ja reaktsioonikiirus
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
15.10.2009 00:39:16
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| SinuEma kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| SinuEma kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, et mis siis parem on? Kontrast, teravus, värvid? |
Üleval minu lingitud pilti ei vaadanud? |
See pilt ei loe, mõtlen nagu reaalselt? Mis parem olema peaks? |
Mismõttes ei loe?.Tahad väita, et Fake,Pole reaalne vms?
Pilt näitab juba ise ilusti kõik ära mis eelised on v.a energiatarve ja reaktsioonikiirus |
Ei ole ju reaalne, kui ma seda vaatan LCD monitorilt Reaalselt saab ikka võrrelda ainult nii, kui oma silmaga näed kahte ekraani kõrvuti.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.10.2009 09:42:54
|
|
|
SinuEma: Eksid vähe - kui kahte, erinevat objekti on pildistatud ühes ja samas tingimuses, siis pärast saab fotolt vabalt aru, et kumb on kumb ja mis on mis.
Ja vahet pole, mille kaudu tulemust edastatakse - kas foto või mingi ekraani kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
15.10.2009 10:56:44
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
SinuEma: Eksid vähe - kui kahte, erinevat objekti on pildistatud ühes ja samas tingimuses, siis pärast saab fotolt vabalt aru, et kumb on kumb ja mis on mis.
Ja vahet pole, mille kaudu tulemust edastatakse - kas foto või mingi ekraani kaudu. |
No ikka on küll- kuidas sa hindad musta taset näiteks, kui sul enda monitori must ei ole päris must?
See on umbes sama, kui saa üritad võrrelda kaht erineva kvaliteediga salvestust mingi sangstereo abil- raskeks läheb.
Eriti kui tahad näiteks võrrelda mürataset, aga sanga enda müratase on veel kõrgem.
OLED-e olen vahtinud erinevatel näitustel- eks ta on järgmine loogiline samm pildi edastamisel- säästlikum, kontrastem, parem värviülekanne, paremad vaatenurgad- kõik pildi näitajad on paremad nii numbrites, kui silma järgi.
Näitustel olid küll kõrvuti LCD ja OLED telerid, - pilt selgelt OLED kasuks muidugi, aga ma ei saa kindel olla, et LCD ei olnud sihilikult kehvaks keeratud.
Võrreldes OLED-ga oli LCD pilt tuhm ja kahvatu. Suvaline pilt netist, mis on üsna lähedane sellele mida ma nägin.
OLED-i hind on praegu mõttetult kõrge, tööiga on kah kahtlane ja iga uuendus vajab natuke aega.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.10.2009 11:03:33
|
|
|
No mäletate millal Plasmad ja LCD ekraanid tulid tavakasutaja ellu ja mis hinnaga nad siis olid, eks selle OLED värgiga peab ka päris korralikult veel ootama, et ta taskukohane ja mõistlik oleks.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
15.10.2009 11:07:00
|
|
|
eks selleksajaks kui o-led odavaks muutub on juba uus ja parem tehnoloogia väljas..
siis ootad jälle selle hinnalangust jne-jne-jne
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.10.2009 11:16:38
|
|
|
No nii samm-sammult edasi minnaksegi. Ei ole nii, et nika-naka-nika-naka kogud raha mingi überasja jaoks ja siis oled rahast lage ja istud oma 52 tollise pikendusega kahekesi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
15.10.2009 11:20:25
|
|
|
| Kui suur võib olla turule tulevate arvutmonitorite ja telerite OLED paneelide eluiga? 20tuhat tundi?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
15.10.2009 13:17:28
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Kui suur võib olla turule tulevate arvutmonitorite ja telerite OLED paneelide eluiga? 20tuhat tundi? |
sinnakanti ilmselt jah, kuigi see võib tehnoloogia muutusega muutuda.
Üks hea link OLED-i koha (Next viib edasi):
http://digidelve.com/oled/
Googles oled lifetime otsingusse annab kah palju inffi.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.10.2009 13:52:41
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
SinuEma: Eksid vähe - kui kahte, erinevat objekti on pildistatud ühes ja samas tingimuses, siis pärast saab fotolt vabalt aru, et kumb on kumb ja mis on mis.
Ja vahet pole, mille kaudu tulemust edastatakse - kas foto või mingi ekraani kaudu. |
No ikka on küll- kuidas sa hindad musta taset näiteks, kui sul enda monitori must ei ole päris must? |
No siis keelame ära ka graafikakaartide võrdlustes AA/AF testid, kuna mine tea äkki kellelgi monitor valesti kalibreeritud/seadistatud ja annab vale pildi
Nii ei saa ikka võtta.See on inimese enda probleem kui ta ei usu internetist nähtut.Sinu näitel siis minge kuhugi välismaale tehnikamessile ja katsuge oma käega kui ei usu pilti
Või siis odavam minge EMT,Elisa või Tele2 esindusse ja paluge võrdluseks Nokia N85(OLED ekraan) ja mingi LCD ekraaniga mobiil.Kõigis esindustes pole demo telefone seega ei pruugita sisse lülitada aga viimati kuulsin, et Tele2-s lubati küll
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
15.10.2009 14:00:50
|
|
|
| carlking kirjutas: |
No nii samm-sammult edasi minnaksegi. Ei ole nii, et nika-naka-nika-naka kogud raha mingi überasja jaoks ja siis oled rahast lage ja istud oma 52 tollise pikendusega kahekesi  |
Vihjad platoonile?
Igaüks ostab teleka vastavalt oma rahakoti paksusele ikka.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
15.10.2009 14:05:25
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
..See on inimese enda probleem kui ta ei usu internetist nähtut.Sinu näitel siis minge kuhugi välismaale tehnikamessile ja katsuge oma käega kui ei usu pilti  |
Sellel juhul tunnistan ausalt- mul on see probleem- ma ei usu kõike mis internetis kirjas-pildis ja ei usu ka kõike seda, mida näitustel näidatakse.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.10.2009 14:16:56
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
..See on inimese enda probleem kui ta ei usu internetist nähtut.Sinu näitel siis minge kuhugi välismaale tehnikamessile ja katsuge oma käega kui ei usu pilti  |
Sellel juhul tunnistan ausalt- mul on see probleem- ma ei usu kõike mis internetis kirjas-pildis ja ei usu ka kõike seda, mida näitustel näidatakse. |
Ma nimetaks seda terveks mõistuseks mitte probleemiks .Point oli pigem selles, et ei saa nii võtta, et kõik on vale ja ma ei usu midagi.Kuskilt peab ikka uskuma hakkama
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
15.10.2009 14:19:54
|
|
|
| Asi pole ju uskumises....kuidas kurat te näete oma LCD ekraanidelt, kui tore OLEDi pilt on???? Nagu juba ülevalpool kraaksusin, kurat seda OLEDi vaja on, kui mu LCD suudab võrdluspilti näidata. LCD ekraanil peaksid OLEDi ja LCD võrdluspildid enamvähem ühesugused välja nägema.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.10.2009 14:24:35
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
| LCD ekraanil peaksid OLEDi ja LCD võrdluspildid enamvähem ühesugused välja nägema. |
Aga kas näevad?.Vaata minu või Jaan-i pilte.Täitsa üks-ühele eksole?
Loomulikult LCD pealt vaadates midagi läheb kaduma.Keegi pole öelnudki, et see 100% sama on mis oma silmaga näha aga siin tasub arvesse võtta ka mugavust.Ma ei hakka ju spetsiaalselt poodi minema kuna ma keeldun uskumast pilte internetis.Keegi ehk läheb aga mitte mina...
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|