Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 07:17:44 vasta tsitaadiga

registreeru end htc.com lehel, sisesta oma PDA s/n-i ja vaata vb on ametlik uuendus, ehk WM6
memory alla ei saa, ainult storage ja storage card

mightythor kirjutas:
SCREAMER kirjutas:
nagu variant sa võid downloadid clean-tud ROMi, kust on eemaldatud, helinad, wallpaperid, videofailid jpm,
ma ise enda HTC Tochi-l sain juurde +10mb Storage,
memory on nagu RAM ja sealt ei saa tranferida osa storage alla....
osta mälukaart,
mul näiteks need proged mis ma kasutan igapäev on storage peal aga ülejanud on mälukaardi peal
Sul ROM on viimane? või poest ostest pole midagi uuendanud sa?
mightythor kirjutas:
mul on HTC P3300 mudel, millel on malu yle arvet pidava utiliidi kohaselt kahte tyypi malu: storage ja memory. Nagu ma aru saan, siis see storage on EEPROM tyypi ning memory on RAM(vist SDRAM). Jama on selles, et mul on storage peal alla 1MB ruumi ning kui ma midagi installida tahan, siis kui ma valin arvutis asukohaks main memory, siis jaab sellest ruumi vaheks. Samas selle memory peal on mul yle 20MB vaba, kuid ma ei oska sinna installida. Kuidas seda teha? Voi saab yldse mujale kui storage peale installida(malukaarti mul pole ning ennem selle ara kaotamist mul osad programmid mis olid SD peal, ei toodanud)?

ei ole midagi uuendanud(WM5 on peal). Sedasi nagu poest tuli sedasi ta on. Ning kas HTC puhul ei saa memory alla programme paigaldada? Sest mul vanal HP pihuarvutil oli kah loomulikult RAM olemas, kuid ma sain sinna tarkvara kah installida(see oligi jagatud paigaldatud programmide ning programmide tooks vaja oleva malu vahel)?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 08:02:52 vasta tsitaadiga

memory=ram
storage=mälumoodul kuhu saab salvestada
storage card=mälukaart.
mightythor, vanad pihukad omasid ühte mälumoodulid,mida samal ajal kasutasid ramina ja salvestuse jaoks.
mida rohkem salvestasid,seda vähem rami jaoks jäi.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 04.08.2008 10:01:42 vasta tsitaadiga

tänud wfiles ja SCREAMER! Ma uurisin ise veel natuke edasi ning infoks niipalju, et kunagi käis Microsofti OS'i kasutavatel pihuarvutitel ja ka esimestel Palmidel näiteks OS'i vahetus füüsilise ROM mooduli vahetamise kaudu. Näiteks selline:

Ilmselt oli kasutusel siis mask ROM. Sama mooduli peal oli siis ka RAM kiip. Uuematel Pocket PC'del on kasutusel flash EEPROM tüüpi mälu, mille sisu on siis kasutajal võimalik vahetada. Nendel pihuarvutitel, millel oli peal Windows Mobile 2003 ja Windows Mobile 2003 SE(ning vist ka veel vanematel Pocket PC 2000 ja Pocket PC 2002 pihuarvutitel) oli kasutusel selline mäluarhidektuur, kus ROM'i peal olid operatsioonisüsteem ja draiverid. Lisaks veel see osa ROM kiibist mis operatsioonisüsteemi failidest üle jäi, sai kasutada Protected File Storage'na(minu vanal PDA'l oli see 4MB suur). RAM aga oli jagatud paigaldatud programmide, kasutaja info(pildid/videod/muusika) ning programmide töömälu vahel. Windows Mobile 2003'l oli selline utiliit olemas, mis võimaldas ajutiselt töömälu ja salvestusmälu vahekorda(kui mitu MB emmale-kummale) reguleerida. Nüüd alates WM5'st(ning ka WM6 ja arvatavasti ka edaspidi) on OS, dariverid, paigaldatud programmid, kasutaja info(pildid/videod/muusika) flash EEPROM'i peal ning RAM on puhtalt programmide töömälu. Selle uue mäluarhidektuuri suureks plussiks on see, et aku tühjaks saades ei kustu midagi vajalikku ära(kuigi vanema süsteemi puhul oli selle kaitseks aku standby reziim ning backup battery). Samas vana süsteem oli minumeelest sellessuhtes hea, et RAM'i sai üsna täis installeerida ning kui oli teinekord mõne mänguga olukord, et see vajas palju RAM'i, siis sai seda talle selle mäluhaldamise utiliidi abil võimaldada. Samas eks uuemad WM6 seadmed tulevad juba nii suurem ROM'i ja RAM'i hulgaga, et mälu vähesus naljalt probleemiks pole. Samas on mõlema süsteemi puhul võimalik paigaldada tarkvara ka mälukaardile(storage card; tavaliselt kas CF või SD).

Küsiks selle jutu lõppu veel seda, et kas kellelgi on WM5/WM6 all olnud probleeme storage card'ilt programmide installeerimisega? Ma ei mäleta, et mul oleks olnud sellega probleeme Windows Mobile 2003 SE all, kuid WM5 all on mitu sellist programmi ette tulnud, mis pole tahtnud käivituda storage card'ile installeeritult, kuid töötavad siis kui storage alla paigaldada. Oskab ehk keegi kogenum kommenteerida? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 11:24:44 vasta tsitaadiga

endal HTC Touch+wm6, mõned programmid ei tööta või ei tööta hästi kui nad on storage cardi peal, aga neid on hästi vähe, need on need proged, mis jooksevad backgroundis tavaliselt
mightythor kirjutas:
Küsiks selle jutu lõppu veel seda, et kas kellelgi on WM5/WM6 all olnud probleeme storage card'ilt programmide installeerimisega? Ma ei mäleta, et mul oleks olnud sellega probleeme Windows Mobile 2003 SE all, kuid WM5 all on mitu sellist programmi ette tulnud, mis pole tahtnud käivituda storage card'ile installeeritult, kuid töötavad siis kui storage alla paigaldada. Oskab ehk keegi kogenum kommenteerida? icon_rolleyes.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 06.08.2008 21:32:01 vasta tsitaadiga

Storage cardi pealt jooksevad mõned programmid märgatavalt aeglasemalt.

Ise hoian kõiki programme telefoni enda mälus ning kasutajafaile mälukaardil.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 06.08.2008 21:38:54 vasta tsitaadiga

ot:
Keegi HTC S710 VOX-i ei soovi ära osta?
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 23:21:26 vasta tsitaadiga

nii ta on jah
raull kirjutas:
Storage cardi pealt jooksevad mõned programmid märgatavalt aeglasemalt.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 07.08.2008 06:41:07 vasta tsitaadiga

kas kellelgi seda probleemi pole, et Windows Mobile sisseehitatud mailiklient üle mingi raadiosidevõrgu(WIFI, EDGE jne) alla laetud mailidel(Outlook'iga sünkroniseerides on selle kohta spets valik olemas) ei salvesta manust kuskile? Mul on sedasi, et ma näen kirjaga kaasas olevat manust(nime ja faililaiendit), aga kui ma teen manusel valiku "Save As", siis ei juhtu midagi, st ta ei salvesta seda manust kuskile. Ka kirja suuruse järgi on aru saada, et manust tegelikult pole, on ainult selle nimi ja faililaiend näha. On keegi sellise probleemiga kokku puutunud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 17:35:21 vasta tsitaadiga

Tegin pisikese rakenduse mobiilse siis. Et tähtsamad asjad on koheselt allalaetavad (Mõned üksikud asjad vajavad ActiveSynci installimiseks või arvutiabi). Lihtsalt lähed moblaga aadressile http://battleit.eu/store vajutad failile, downloadid ja naudid. Kuna endal telefoni vahetus kohe kohe tulemas siis tegin endale selle proge et kergelt uuesti stuff alla laadida. Mõtlesin et jagan teiega kah. Kui keegi leiab et hea rakendus on puudu sealt siis PS ja saab lahendatud mure.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Haanz
HV kasutaja
Haanz

liitunud: 15.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 21:18:01 vasta tsitaadiga

Haanz kirjutas:
tekkis üks küsimus millele arvatavasti siin foorumis on vastus aga mina ei leidnud.

kuidas oleks võimalik vaadata youtubest klippe ?

telefoniks on qtek 8310
peal on wm5
tuleb selline error: an unknown error 0X8007274D has occurred

oskab keegi aidata ?


probleem ikka jõus
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 21:34:31 vasta tsitaadiga

salvestatud või otse veebist?
Haanz kirjutas:
Haanz kirjutas:
tekkis üks küsimus millele arvatavasti siin foorumis on vastus aga mina ei leidnud.

kuidas oleks võimalik vaadata youtubest klippe ?

telefoniks on qtek 8310
peal on wm5
tuleb selline error: an unknown error 0X8007274D has occurred

oskab keegi aidata ?


probleem ikka jõus

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonusoo
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 13:07:07 vasta tsitaadiga

Windows Mobile operatsioonisüsteemiga pihuarvutid/telefonid joonele icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 23:00:30 vasta tsitaadiga

kellelgi kogemusi HTC Touch Cruise P3650? Kuda on?

Algselt ootasin 3G iPhonei tulekut kuid nüütseks selle ostumõttest loobunud kuna võimalused olematud.
Vaja siis PDA-d, GPS koos aadressi otsinguga vähemalt Tallinna piires, kiire internet ning tekstitöötlus. P3650 justkui vastaks antud nõuetele. TomTom suudab aadressi otsida? Või on mõni parem variant?

HTC Touch P3700? sellel vist hulga parem ekraan?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 13:47:42 vasta tsitaadiga

HTC Touch Cruise P3650 on täitsa ok, minuarust veidi suur,
TomTom suudab aadressi otsida
HTC Touch P3700? sellel parem ekraan ja prose, puudub mälukaardi pesa, ja nõrgem aku
parem võta P3700 ja pärast kui standartakust ei piisa, ostad extended aku endale;)
meie kirjutas:
kellelgi kogemusi HTC Touch Cruise P3650? Kuda on?

Algselt ootasin 3G iPhonei tulekut kuid nüütseks selle ostumõttest loobunud kuna võimalused olematud.
Vaja siis PDA-d, GPS koos aadressi otsinguga vähemalt Tallinna piires, kiire internet ning tekstitöötlus. P3650 justkui vastaks antud nõuetele. TomTom suudab aadressi otsida? Või on mõni parem variant?

HTC Touch P3700? sellel vist hulga parem ekraan?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 13:57:50 vasta tsitaadiga

Kust kõige odavamalt P3700 saada?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 14:03:07 vasta tsitaadiga

ebay vb
d3t kirjutas:
Kust kõige odavamalt P3700 saada?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 18:23:07 vasta tsitaadiga

ok valin siis P3700
kas keegi teab midagi kaitsekilest? On kaasas või tuleb tellida? Käisin täna EMTis seda näppimas kuid ega sellest kohe nn pilti ette ei saa, tuleb ilmselt enne kasutada mõned päevad kui tekib mingi arusaam/kogemus. Foorumist kellelgi ei ole kogemusi?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 18:45:38 vasta tsitaadiga

meie, tuleb kaasa kaitsekile. Ise näppinud ja hea asi. Ainult hind ei meeldi...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 19:04:51 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
meie, tuleb kaasa kaitsekile. Ise näppinud ja hea asi. Ainult hind ei meeldi...


tänud. Hind on jah nagu ta on aga ilmselt nii nad peavadki maksma, iPhone ju samas hinnaklassis jne. Viskasin kiire pilgu ka ebay.com-le u 600USD + toll ja transa ega ta suurt odavam ka sealpoolt lompi tule ning kohalik garantii maksab samuti midagi. Aga jah hind võiks siiski jääda alla 9k.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 11:58:48 vasta tsitaadiga

garantii worldwide peaks olema,
mina ootan DIAMONDi aga teises korpuses, ei meeldi et näppujäljed jäävad peal
meie kirjutas:
d3t kirjutas:
meie, tuleb kaasa kaitsekile. Ise näppinud ja hea asi. Ainult hind ei meeldi...


tänud. Hind on jah nagu ta on aga ilmselt nii nad peavadki maksma, iPhone ju samas hinnaklassis jne. Viskasin kiire pilgu ka ebay.com-le u 600USD + toll ja transa ega ta suurt odavam ka sealpoolt lompi tule ning kohalik garantii maksab samuti midagi. Aga jah hind võiks siiski jääda alla 9k.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 29.08.2008 16:12:18 vasta tsitaadiga

Eestis pidi garantii kehtima ainult HTC Eesti tarnitavatele mudelitele.
Suhtlesin üleelmisel nädalal nendega ja öeldi, et teistele vahendajatele garaniiremonti ei tehta.
Masinad saadetakse üles- või allapoole riigipiiri parandada.

Olen ise ka huvitatud inimese moodi hinnaga ~7500.- Diamondi soetamisest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supsu
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 02.09.2008 11:23:31 vasta tsitaadiga

mul teeb diamond sellist asja, et call timer ei loe õieti aega, räägitud üle tunni aga näitab 6 min. samas kõnede arv on õige. kas kellelgi veel sama asja juhtunud või olen oskamatusest ise mingi kala kokku keeranud. mõistliku hinnaga aparaat siin http://www.globalflash.eu/portfolio.php?id=8&lang=est , kas kuskil ka mingi konks, seda ei tea.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 11:45:24 vasta tsitaadiga

kui ei ole veel tehtud, tee tarkvarauuendus või hard reset icon_smile.gif
supsu kirjutas:
mul teeb diamond sellist asja, et call timer ei loe õieti aega, räägitud üle tunni aga näitab 6 min. samas kõnede arv on õige. kas kellelgi veel sama asja juhtunud või olen oskamatusest ise mingi kala kokku keeranud. mõistliku hinnaga aparaat siin http://www.globalflash.eu/portfolio.php?id=8&lang=est , kas kuskil ka mingi konks, seda ei tea.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 12:49:55 vasta tsitaadiga

supsu kirjutas:
mõistliku hinnaga aparaat siin http://www.globalflash.eu/portfolio.php?id=8&lang=est , kas kuskil ka mingi konks, seda ei tea.

ma arvan, et konksu ei ole aga kui usaldusvärne see koht on seda võiks küll keegi oma kogemustest pajatada.
hind on sama mis euroopa netipoodides üldiselt.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 12:53:29 vasta tsitaadiga

rohkem nagu huvitab garantiiremont, kes teostab, kes saadab
Nu kirjutas:
supsu kirjutas:
mõistliku hinnaga aparaat siin http://www.globalflash.eu/portfolio.php?id=8&lang=est , kas kuskil ka mingi konks, seda ei tea.

ma arvan, et konksu ei ole aga kui usaldusvärne see koht on seda võiks küll keegi oma kogemustest pajatada.
hind on sama mis euroopa netipoodides üldiselt.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 02.09.2008 13:04:21 vasta tsitaadiga

Kuidas Diamond üldiselt tundub?
Teatud ülevaated kiruvad touschflow 3D aeglust. Samas, mõnedes demovideodes liigub touchflow kordades kiiremini, kui teistes (tarkvarauuendus?).
Puuteekraan olla liiga vähetundlik.
Millised on miinused reaalsete kasutajate arvates?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 13:07:24 vasta tsitaadiga

juba mitu softi uuendust väljas, praegu kiirus on normis
ylovoitka kirjutas:
Teatud ülevaated kiruvad touschflow 3D aeglust. Samas, mõnedes demovideodes liigub touchflow kordades kiiremini, kui teistes (tarkvarauuendus?).


seda saab muuta icon_wink.gif
ylovoitka kirjutas:
Puuteekraan olla liiga vähetundlik.


minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks, ja jäljed jaavad korpuse peal
ylovoitka kirjutas:
Millised on miinused reaalsete kasutajate arvates?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 13:25:36 vasta tsitaadiga

supsu kirjutas:
mõistliku hinnaga aparaat siin http://www.globalflash.eu/portfolio.php?id=8&lang=est , kas kuskil ka mingi konks, seda ei tea.


see juba koos kmga hind. See ju väga hea thumbs_up.gif EDIT: samas äriregister annab: Ei ole käibemaksukohustuslane
On kellelgi antud poega kogemusi?
Väljavõte poe kodukalt:

4. Pretensioonide esitamise aeg ja garantii
4.1. Kõikidel Globalflash e-poes olevatel toodetel on pretensioonide esitamise aeg vähemalt 1 aasta. Teatud toodetel võib olla tootjapoolne lisagarantii.
4.2. Garantiitööde teostamise aluseks on tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve ja / või tootega kaasas olnud tootjapoolne täidetud andmetega garantiitalong. Toote hooldusse või parandusse viimisel peab toode olema puhas.

5. Garantiitingimused
5.1. Meilt ostetud toodetele kehtiv garantiiaeg on märgitud ostudokumendil. Alates ostukuupäevast kehtib toodetele pretensiooni esitamise aeg 1 aasta.
5.2. Garantiiaja jooksul on ostjal õigus toote tasuta garantiiremondile Globalflashi poolt. Kui toodet ei ole võimalik remontida, on kliendil õigus nõuda toote asendamist.
5.3. Garantii katab kõik materjali- ja tootmisvead ning korvab nii töö kui ka varuosade maksumuse, kui viga on tekkinud tootja süül. Garantii kehtib eeldusel, et toodet on kasutatud üksnes selleks ettenähtud tingimustes ja vaid koduses majapidamises (mitte tööstuslikul otstarbel). Garantii ei kata kahju või viga, mille on pıhjustanud võlistingimused (õike, voolupinge k§ikumine, puudulik ventilatsioon, võljavoolanud patareid, tulekahju, uputus jms) ega kõsitsemisvigu ning vigu toote lahtistel tarvikutel (patareid, statiiv jms).
5.4. Garantii kehtib ostudokumendi originaali esitamisel.
5.5. Garantiiaeg katkeb ning tasuta garantiiteenused kaotavad kehtivuse juhul, kui:
(a) toodet Globalflashi garantiiremonti tuues ei esitata remonti vajava toote ostudokumenti või kui sellel olevaid andmeid on omavoliliselt muudetud;
beer_yum.gif toote seeria- ja mudelinumber on muudetud, eemaldatud, teise kohta paigutatud või mitteloetav;
(c) toote konstruktsiooni (tehasekonstruktsiooni) on omavoliliselt muudetud, vaatamata sellele, kui suures ulatuses või kui kvalifitseeritult seda on tehtud või kui toode on viidud remonti mujale kui meie poolt aktsepteeritud remondi kohta;
5.6. Garantii ei laiene kahjudele, mis on tekkinud transpordil, toote ebaõigest kasutamisest, tarkvara ebaõigest paigaldamisest ja toote kasutamisel selleks mitte ettenähtud eesmärgil. Kui garantiiobjekt asendatakse täielikult uuega, algab tootele antud garantiiperiood otsast peale.Kui vahetatakse välja üksnes toote osad, algab garantiiperiood otsast peale vahetatud osadele.

6. Tagastustingimused
6.1. Globalflash e-poest ostetud toodetele kehtib 7 päeva jooksul tagastusõigus, kui tootekirjelduses pole mainitud teisiti.
6.2. Toote tagastamiseks või väljavahetamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve ja tootjapoolne täidetud andmetega garantiitalong.
6.3. Toote saab tagastada ainult siis, kui toode on tagastades täiesti kasutamata ning originaalpakendis.
6.4. Juhul, kui peale toote tagastamist ilmneb, et toodet on kasutatud või puudub originaalpakend või toode on müügiks kõlbmatu ostja süül, on Globalflash e-poel õigus nõuda toote ostnud isikult leppetrahvi kuni 25% ulatuses tagastatud kauba väärtusest.
6.5. Tagastamisele ei kuulu avatud ümbrisega audio- ja videosalvestised ning arvutitarkvara (sh. mängud konsoolidele).
6.6. Toote tagastamisel ei kompenseerita ostetud toote saatekulusid


viimati muutis meie 02.09.2008 13:30:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 02.09.2008 13:34:20 vasta tsitaadiga

Globalflash'ist öeldi, et hind on tavakodanikule see, mis kodukal. Firmale lisandub KM.
SCREAMER kirjutas:

minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks, ja jäljed jaavad korpuse peal
ylovoitka kirjutas:
Millised on miinused reaalsete kasutajate arvates?

See on väga positiivne, et pole etteheiteid toimimise poolelt!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 14:00:18 vasta tsitaadiga

SCREAMER kirjutas:
minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks

Kas see sisaldab ka rohket interneti kasutust või niisama helistades saab kuni päevaga tühjaks? icon_sad.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supsu
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 02.09.2008 14:12:48 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
SCREAMER kirjutas:
minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks

Kas see sisaldab ka rohket interneti kasutust või niisama helistades saab kuni päevaga tühjaks? icon_sad.gif


mul saab tühjaks ainult rääkimisega ja ma ei ole just suur lobiseja, kui kasutad wifit ja palju näppimist, siis peab ikka igaõhtuse laadimisega arvestama.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 14:12:56 vasta tsitaadiga

niisama kah, kui palju räägid......
vga ekraan tarbib rohkem kui qvga ja aku nõrgem kui teistel touch tytn jne icon_sad.gif
olemas nn extended aku, aga veits raskem ja paksem.....
minujaoks ainuke lahendus
Nu kirjutas:
SCREAMER kirjutas:
minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks

Kas see sisaldab ka rohket interneti kasutust või niisama helistades saab kuni päevaga tühjaks? icon_sad.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 13:54:40 vasta tsitaadiga

SCREAMER kirjutas:
niisama kah, kui palju räägid......
vga ekraan tarbib rohkem kui qvga ja aku nõrgem kui teistel touch tytn jne icon_sad.gif
olemas nn extended aku, aga veits raskem ja paksem.....
minujaoks ainuke lahendus
Nu kirjutas:
SCREAMER kirjutas:
minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks

Kas see sisaldab ka rohket interneti kasutust või niisama helistades saab kuni päevaga tühjaks? icon_sad.gif


Kusjuures selle õhukese nõrga aku kasutamise põhjus oli, et võrreldes iPhone'ga ei tohi aparaat liiga paks olla...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 03.09.2008 18:33:54 vasta tsitaadiga

kas keegi on uurinud, millist datat hoiavad WM5/WM6 seadmed oma RAM'is? Mina teadsin siiani, et WM5/WM6 seadmete puhul on RAM kasutusel puhtalt töömäluna, kuid tahtsin proovida Linux'it ning selle puhul hoiatati, et ka WM5/WM6 seadmete puhul hoitakse üht-teist siiski RAM'is. Oskab seda keegi kommenteerida? Küsin sellepärast, et mul on nii palju tarkvara enda oma peale pandud ning igatepidi ära seadistatud ja ei tahaks riskida mingite programmide/seadete kadumisega. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 18:46:08 vasta tsitaadiga

WM5/WM6-ga mäluprobleem lahendati, 2003ga oli see teema, et kui teed näiteks muudatuse kalendris ja võtad aku tagant ärä siis ta ei salvestanud seda näiteks....
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 19:56:02 vasta tsitaadiga

Endal HTC P3300 Fun. Lisana on sellel ka TomTom gps, kuid kas sellele on võimalik ka Eesti kaarti peale visata (Tln jne)?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 11:20:35 vasta tsitaadiga

mis ver sul tomtom? 5,6,7?
kjaups kirjutas:
SCREAMER, mul neid kaarte terve port plaadil kaasas, kuid just nimelt Eestit seal esindatud pole ning ka lisa tellitava riigina pole Eestit kusaltki võtta (lähim on Soome)...

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 14:26:33 vasta tsitaadiga

SCREAMER, peaks 6 olema.
[LISA] Pean teise auto kätte saama ja sealt pudi padi ära tooma...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 07.09.2008 04:52:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 21:46:50 vasta tsitaadiga

kaardi täpne nimi ja ver.?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 06:45:21 vasta tsitaadiga

mõni leht tagasi pani kasutaja d3t ühe lingi, vaata äki saad sealt midagi.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 14:40:23 vasta tsitaadiga

Täitsa närvi ajab juba.
Eile installisin omale MSN live, Flash Player 7, SDHC, Adobe PDF 2,5 ja peale seda enam wifi ennast enam sisse ei lülitanud. Nu mis seal ikka, päev vana soft oli peal ja kõik vajalikud programmid ka alles, et uuesti uus soft peale. Nu nüüd intsallisin taas samad programmid peale ja jälle wifi ennast sisse ei lülita icon_evil.gif ...
Soft ise on WM6.1 Artemis.
Oskab keegi midagi head kosta, et mis ülaltoodud programmidest niimoodi näkku paneb icon_confused.gif

[LISA]Nii. Probleemi tekitajaks oli HTC SDHC ning see sai ka maha lastud. Kuid nüüd loobib asi shell32 errorit ja ei lase GPRS-i ühendada. Et võta üht ja viska teist icon_neutral.gif ...
Õnneks töötab mu uus 4GB DDHC ka ilma vastava patchita, et uus soft peale ja seda patchi pole enam vaja ning saab edasi liikuda TOMTOM'i uuringutele...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 08.09.2008 17:16:35 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
edasi liikuda TOMTOM'i uuringutele...

minul töötab kooslus TomTom Navigator 6 ja TomTom Eastern Europe Map v680.1466(parandagu mind keegi, aga oluline on vist see, et programmi ja kaartide versioon oleks sama- antud juhul siis 6). Et näiteks TomTom Navigator 7'ga vist TomTom Eastern Europe Map v680.1466 ei tööta icon_rolleyes.gif

Kuna ma siin olen paaril korral Pocket PC mälu osas sõna võtnud, siis natuke veel infot. Nimelt WM2003 puhul RAM'i kirjutatavad andmed pakitakse, WM5 ja WM6 puhul kui kogu salvestamine käib välkmälule, siis sellist pakkimist ei toimu. Lisaks kasutatakse WM5/WM6 puhul osakest RAM'i puhvrina välkmälule kirjutamisel. Ning max mälumaht, mis programm adresseerida saab on 32MB.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 17:41:22 vasta tsitaadiga

tomtom 5 teeb tomtom5 kaardid lahti,
6 saab nii 5 kuid kah 6 omad lahti
7 saab nii 5,6 kuid 7kaardid lahti
8(PNAd) 7/8 kaardid, 5,6 pole proovinud icon_smile.gif
mightythor kirjutas:
parandagu mind keegi, aga oluline on vist see, et programmi ja kaartide versioon oleks sama- antud juhul siis 6). Et näiteks TomTom Navigator 7'ga vist TomTom Eastern Europe Map v680.1466 ei tööta icon_rolleyes.gif


pane tagasi peale ametlik WM6.0
sul ju custom 6.1 icon_wink.gif
kjaups kirjutas:

Soft ise on WM6.1 Artemis.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 08.09.2008 17:52:56 vasta tsitaadiga

SCREAMER kirjutas:
tomtom 5 teeb tomtom5 kaardid lahti,
6 saab nii 5 kuid kah 6 omad lahti
7 saab nii 5,6 kuid 7kaardid lahti
8(PNAd) 7/8 kaardid, 5,6 pole proovinud icon_smile.gif
mightythor kirjutas:
parandagu mind keegi, aga oluline on vist see, et programmi ja kaartide versioon oleks sama- antud juhul siis 6). Et näiteks TomTom Navigator 7'ga vist TomTom Eastern Europe Map v680.1466 ei tööta icon_rolleyes.gif


olgu, tänud selgitamast! Aga on TomTom 7 mingite omaduste poolest parem kui TomTom 6?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 18:21:25 vasta tsitaadiga

ei oska öelda, kuna ise ei kasuta
7.xx kaardid on uuemad, pakun et kah täpsemad
mightythor kirjutas:
SCREAMER kirjutas:
tomtom 5 teeb tomtom5 kaardid lahti,
6 saab nii 5 kuid kah 6 omad lahti
7 saab nii 5,6 kuid 7kaardid lahti
8(PNAd) 7/8 kaardid, 5,6 pole proovinud icon_smile.gif
mightythor kirjutas:
parandagu mind keegi, aga oluline on vist see, et programmi ja kaartide versioon oleks sama- antud juhul siis 6). Et näiteks TomTom Navigator 7'ga vist TomTom Eastern Europe Map v680.1466 ei tööta icon_rolleyes.gif


olgu, tänud selgitamast! Aga on TomTom 7 mingite omaduste poolest parem kui TomTom 6?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 19:16:36 vasta tsitaadiga

SCREAMER, orginaalis oli kaasas WM5 ja seda ma peale ei lase. WM6 oli ka lahja, kuid see moded WM6.1 on täpselt minu käe järgi...
Google Maps töötab ilusti, kuid ta ei suuda GPS'i kaudu asukohta määrata vaid võtab seda operaatori järgi vist...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 19:19:39 vasta tsitaadiga

mnjah, customide puhul parem küsimused/vastused otsida XDA foorumis
kjaups kirjutas:
SCREAMER, orginaalis oli kaasas WM5 ja seda ma peale ei lase. WM6 oli ka lahja, kuid see moded WM6.1 on täpselt minu käe järgi...
Google Maps töötab ilusti, kuid ta ei suuda GPS'i kaudu asukohta määrata vaid võtab seda operaatori järgi vist...

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 19:35:20 vasta tsitaadiga

SCREAMER, Algmaterial peaks neil kõigil ju sama olema, ainult themed on ümber muudetud ja paar programmi maha võetud või juurde lisatud icon_rolleyes.gif
WM6.1 Artemisel on igatahes olemas ka WM6 orikas theme peal ning selle programmid icon_wink.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 20:01:57 vasta tsitaadiga

ära unusta driverid icon_wink.gif
need kah erinevad ja neid käsitsi lisavad icon_wink.gif

kjaups kirjutas:
SCREAMER, Algmaterial peaks neil kõigil ju sama olema, ainult themed on ümber muudetud ja paar programmi maha võetud või juurde lisatud icon_rolleyes.gif
WM6.1 Artemisel on igatahes olemas ka WM6 orikas theme peal ning selle programmid icon_wink.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 20:46:24 vasta tsitaadiga

SCREAMER, uuemaid ja paremaid?
Eelpool antud link ka miskit head ei teinud, et peale sai sealse TOMTOMi peale lastud, kuid arvutist kaarte installides ei leidnud taas midagi...

Küs, et kuhu ta kaardid peaks installima, et äkki paneb valesse kohta ja kui ümber töstan, siis saaks mingit sotti...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.