|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
31.07.2008 07:17:44
|
|
|
registreeru end htc.com lehel, sisesta oma PDA s/n-i ja vaata vb on ametlik uuendus, ehk WM6
memory alla ei saa, ainult storage ja storage card
| mightythor kirjutas: |
| SCREAMER kirjutas: |
nagu variant sa võid downloadid clean-tud ROMi, kust on eemaldatud, helinad, wallpaperid, videofailid jpm,
ma ise enda HTC Tochi-l sain juurde +10mb Storage,
memory on nagu RAM ja sealt ei saa tranferida osa storage alla....
osta mälukaart,
mul näiteks need proged mis ma kasutan igapäev on storage peal aga ülejanud on mälukaardi peal
Sul ROM on viimane? või poest ostest pole midagi uuendanud sa?
| mightythor kirjutas: |
| mul on HTC P3300 mudel, millel on malu yle arvet pidava utiliidi kohaselt kahte tyypi malu: storage ja memory. Nagu ma aru saan, siis see storage on EEPROM tyypi ning memory on RAM(vist SDRAM). Jama on selles, et mul on storage peal alla 1MB ruumi ning kui ma midagi installida tahan, siis kui ma valin arvutis asukohaks main memory, siis jaab sellest ruumi vaheks. Samas selle memory peal on mul yle 20MB vaba, kuid ma ei oska sinna installida. Kuidas seda teha? Voi saab yldse mujale kui storage peale installida(malukaarti mul pole ning ennem selle ara kaotamist mul osad programmid mis olid SD peal, ei toodanud)? |
|
ei ole midagi uuendanud(WM5 on peal). Sedasi nagu poest tuli sedasi ta on. Ning kas HTC puhul ei saa memory alla programme paigaldada? Sest mul vanal HP pihuarvutil oli kah loomulikult RAM olemas, kuid ma sain sinna tarkvara kah installida(see oligi jagatud paigaldatud programmide ning programmide tooks vaja oleva malu vahel)? |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
31.07.2008 08:02:52
|
|
|
memory=ram
storage=mälumoodul kuhu saab salvestada
storage card=mälukaart.
mightythor, vanad pihukad omasid ühte mälumoodulid,mida samal ajal kasutasid ramina ja salvestuse jaoks.
mida rohkem salvestasid,seda vähem rami jaoks jäi.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
04.08.2008 10:01:42
|
|
|
tänud wfiles ja SCREAMER! Ma uurisin ise veel natuke edasi ning infoks niipalju, et kunagi käis Microsofti OS'i kasutavatel pihuarvutitel ja ka esimestel Palmidel näiteks OS'i vahetus füüsilise ROM mooduli vahetamise kaudu. Näiteks selline:
Ilmselt oli kasutusel siis mask ROM. Sama mooduli peal oli siis ka RAM kiip. Uuematel Pocket PC'del on kasutusel flash EEPROM tüüpi mälu, mille sisu on siis kasutajal võimalik vahetada. Nendel pihuarvutitel, millel oli peal Windows Mobile 2003 ja Windows Mobile 2003 SE(ning vist ka veel vanematel Pocket PC 2000 ja Pocket PC 2002 pihuarvutitel) oli kasutusel selline mäluarhidektuur, kus ROM'i peal olid operatsioonisüsteem ja draiverid. Lisaks veel see osa ROM kiibist mis operatsioonisüsteemi failidest üle jäi, sai kasutada Protected File Storage'na(minu vanal PDA'l oli see 4MB suur). RAM aga oli jagatud paigaldatud programmide, kasutaja info(pildid/videod/muusika) ning programmide töömälu vahel. Windows Mobile 2003'l oli selline utiliit olemas, mis võimaldas ajutiselt töömälu ja salvestusmälu vahekorda(kui mitu MB emmale-kummale) reguleerida. Nüüd alates WM5'st(ning ka WM6 ja arvatavasti ka edaspidi) on OS, dariverid, paigaldatud programmid, kasutaja info(pildid/videod/muusika) flash EEPROM'i peal ning RAM on puhtalt programmide töömälu. Selle uue mäluarhidektuuri suureks plussiks on see, et aku tühjaks saades ei kustu midagi vajalikku ära(kuigi vanema süsteemi puhul oli selle kaitseks aku standby reziim ning backup battery). Samas vana süsteem oli minumeelest sellessuhtes hea, et RAM'i sai üsna täis installeerida ning kui oli teinekord mõne mänguga olukord, et see vajas palju RAM'i, siis sai seda talle selle mäluhaldamise utiliidi abil võimaldada. Samas eks uuemad WM6 seadmed tulevad juba nii suurem ROM'i ja RAM'i hulgaga, et mälu vähesus naljalt probleemiks pole. Samas on mõlema süsteemi puhul võimalik paigaldada tarkvara ka mälukaardile(storage card; tavaliselt kas CF või SD).
Küsiks selle jutu lõppu veel seda, et kas kellelgi on WM5/WM6 all olnud probleeme storage card'ilt programmide installeerimisega? Ma ei mäleta, et mul oleks olnud sellega probleeme Windows Mobile 2003 SE all, kuid WM5 all on mitu sellist programmi ette tulnud, mis pole tahtnud käivituda storage card'ile installeeritult, kuid töötavad siis kui storage alla paigaldada. Oskab ehk keegi kogenum kommenteerida?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
04.08.2008 11:24:44
|
|
|
endal HTC Touch+wm6, mõned programmid ei tööta või ei tööta hästi kui nad on storage cardi peal, aga neid on hästi vähe, need on need proged, mis jooksevad backgroundis tavaliselt
| mightythor kirjutas: |
Küsiks selle jutu lõppu veel seda, et kas kellelgi on WM5/WM6 all olnud probleeme storage card'ilt programmide installeerimisega? Ma ei mäleta, et mul oleks olnud sellega probleeme Windows Mobile 2003 SE all, kuid WM5 all on mitu sellist programmi ette tulnud, mis pole tahtnud käivituda storage card'ile installeeritult, kuid töötavad siis kui storage alla paigaldada. Oskab ehk keegi kogenum kommenteerida?  |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
06.08.2008 21:32:01
|
|
|
Storage cardi pealt jooksevad mõned programmid märgatavalt aeglasemalt.
Ise hoian kõiki programme telefoni enda mälus ning kasutajafaile mälukaardil.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
06.08.2008 21:38:54
|
|
|
| ot: |
| Keegi HTC S710 VOX-i ei soovi ära osta? |
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
06.08.2008 23:21:26
|
|
|
nii ta on jah
| raull kirjutas: |
Storage cardi pealt jooksevad mõned programmid märgatavalt aeglasemalt.
|
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
07.08.2008 06:41:07
|
|
|
| kas kellelgi seda probleemi pole, et Windows Mobile sisseehitatud mailiklient üle mingi raadiosidevõrgu(WIFI, EDGE jne) alla laetud mailidel(Outlook'iga sünkroniseerides on selle kohta spets valik olemas) ei salvesta manust kuskile? Mul on sedasi, et ma näen kirjaga kaasas olevat manust(nime ja faililaiendit), aga kui ma teen manusel valiku "Save As", siis ei juhtu midagi, st ta ei salvesta seda manust kuskile. Ka kirja suuruse järgi on aru saada, et manust tegelikult pole, on ainult selle nimi ja faililaiend näha. On keegi sellise probleemiga kokku puutunud?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
09.08.2008 17:35:21
|
|
|
Tegin pisikese rakenduse mobiilse siis. Et tähtsamad asjad on koheselt allalaetavad (Mõned üksikud asjad vajavad ActiveSynci installimiseks või arvutiabi). Lihtsalt lähed moblaga aadressile http://battleit.eu/store vajutad failile, downloadid ja naudid. Kuna endal telefoni vahetus kohe kohe tulemas siis tegin endale selle proge et kergelt uuesti stuff alla laadida. Mõtlesin et jagan teiega kah. Kui keegi leiab et hea rakendus on puudu sealt siis PS ja saab lahendatud mure.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Haanz
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2007
|
10.08.2008 21:18:01
|
|
|
| Haanz kirjutas: |
tekkis üks küsimus millele arvatavasti siin foorumis on vastus aga mina ei leidnud.
kuidas oleks võimalik vaadata youtubest klippe ?
telefoniks on qtek 8310
peal on wm5
tuleb selline error: an unknown error 0X8007274D has occurred
oskab keegi aidata ? |
probleem ikka jõus
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
10.08.2008 21:34:31
|
|
|
salvestatud või otse veebist?
| Haanz kirjutas: |
| Haanz kirjutas: |
tekkis üks küsimus millele arvatavasti siin foorumis on vastus aga mina ei leidnud.
kuidas oleks võimalik vaadata youtubest klippe ?
telefoniks on qtek 8310
peal on wm5
tuleb selline error: an unknown error 0X8007274D has occurred
oskab keegi aidata ? |
probleem ikka jõus |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonusoo
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2008
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
26.08.2008 23:00:30
|
|
|
kellelgi kogemusi HTC Touch Cruise P3650? Kuda on?
Algselt ootasin 3G iPhonei tulekut kuid nüütseks selle ostumõttest loobunud kuna võimalused olematud.
Vaja siis PDA-d, GPS koos aadressi otsinguga vähemalt Tallinna piires, kiire internet ning tekstitöötlus. P3650 justkui vastaks antud nõuetele. TomTom suudab aadressi otsida? Või on mõni parem variant?
HTC Touch P3700? sellel vist hulga parem ekraan?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
27.08.2008 13:47:42
|
|
|
HTC Touch Cruise P3650 on täitsa ok, minuarust veidi suur,
TomTom suudab aadressi otsida
HTC Touch P3700? sellel parem ekraan ja prose, puudub mälukaardi pesa, ja nõrgem aku
parem võta P3700 ja pärast kui standartakust ei piisa, ostad extended aku endale;)
| meie kirjutas: |
kellelgi kogemusi HTC Touch Cruise P3650? Kuda on?
Algselt ootasin 3G iPhonei tulekut kuid nüütseks selle ostumõttest loobunud kuna võimalused olematud.
Vaja siis PDA-d, GPS koos aadressi otsinguga vähemalt Tallinna piires, kiire internet ning tekstitöötlus. P3650 justkui vastaks antud nõuetele. TomTom suudab aadressi otsida? Või on mõni parem variant?
HTC Touch P3700? sellel vist hulga parem ekraan? |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.08.2008 13:57:50
|
|
|
Kust kõige odavamalt P3700 saada?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
27.08.2008 14:03:07
|
|
|
ebay vb
| d3t kirjutas: |
| Kust kõige odavamalt P3700 saada? |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
27.08.2008 18:23:07
|
|
|
ok valin siis P3700
kas keegi teab midagi kaitsekilest? On kaasas või tuleb tellida? Käisin täna EMTis seda näppimas kuid ega sellest kohe nn pilti ette ei saa, tuleb ilmselt enne kasutada mõned päevad kui tekib mingi arusaam/kogemus. Foorumist kellelgi ei ole kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.08.2008 18:45:38
|
|
|
meie, tuleb kaasa kaitsekile. Ise näppinud ja hea asi. Ainult hind ei meeldi...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
27.08.2008 19:04:51
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| meie, tuleb kaasa kaitsekile. Ise näppinud ja hea asi. Ainult hind ei meeldi... |
tänud. Hind on jah nagu ta on aga ilmselt nii nad peavadki maksma, iPhone ju samas hinnaklassis jne. Viskasin kiire pilgu ka ebay.com-le u 600USD + toll ja transa ega ta suurt odavam ka sealpoolt lompi tule ning kohalik garantii maksab samuti midagi. Aga jah hind võiks siiski jääda alla 9k.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
28.08.2008 11:58:48
|
|
|
garantii worldwide peaks olema,
mina ootan DIAMONDi aga teises korpuses, ei meeldi et näppujäljed jäävad peal
| meie kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| meie, tuleb kaasa kaitsekile. Ise näppinud ja hea asi. Ainult hind ei meeldi... |
tänud. Hind on jah nagu ta on aga ilmselt nii nad peavadki maksma, iPhone ju samas hinnaklassis jne. Viskasin kiire pilgu ka ebay.com-le u 600USD + toll ja transa ega ta suurt odavam ka sealpoolt lompi tule ning kohalik garantii maksab samuti midagi. Aga jah hind võiks siiski jääda alla 9k. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylovoitka
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2001
|
29.08.2008 16:12:18
|
|
|
Eestis pidi garantii kehtima ainult HTC Eesti tarnitavatele mudelitele.
Suhtlesin üleelmisel nädalal nendega ja öeldi, et teistele vahendajatele garaniiremonti ei tehta.
Masinad saadetakse üles- või allapoole riigipiiri parandada.
Olen ise ka huvitatud inimese moodi hinnaga ~7500.- Diamondi soetamisest.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
02.09.2008 11:23:31
|
|
|
| mul teeb diamond sellist asja, et call timer ei loe õieti aega, räägitud üle tunni aga näitab 6 min. samas kõnede arv on õige. kas kellelgi veel sama asja juhtunud või olen oskamatusest ise mingi kala kokku keeranud. mõistliku hinnaga aparaat siin http://www.globalflash.eu/portfolio.php?id=8&lang=est , kas kuskil ka mingi konks, seda ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
02.09.2008 11:45:24
|
|
|
kui ei ole veel tehtud, tee tarkvarauuendus või hard reset
| supsu kirjutas: |
| mul teeb diamond sellist asja, et call timer ei loe õieti aega, räägitud üle tunni aga näitab 6 min. samas kõnede arv on õige. kas kellelgi veel sama asja juhtunud või olen oskamatusest ise mingi kala kokku keeranud. mõistliku hinnaga aparaat siin http://www.globalflash.eu/portfolio.php?id=8&lang=est , kas kuskil ka mingi konks, seda ei tea. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
02.09.2008 12:49:55
|
|
|
ma arvan, et konksu ei ole aga kui usaldusvärne see koht on seda võiks küll keegi oma kogemustest pajatada.
hind on sama mis euroopa netipoodides üldiselt.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
02.09.2008 12:53:29
|
|
|
rohkem nagu huvitab garantiiremont, kes teostab, kes saadab
| Nu kirjutas: |
ma arvan, et konksu ei ole aga kui usaldusvärne see koht on seda võiks küll keegi oma kogemustest pajatada.
hind on sama mis euroopa netipoodides üldiselt. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylovoitka
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2001
|
02.09.2008 13:04:21
|
|
|
Kuidas Diamond üldiselt tundub?
Teatud ülevaated kiruvad touschflow 3D aeglust. Samas, mõnedes demovideodes liigub touchflow kordades kiiremini, kui teistes (tarkvarauuendus?).
Puuteekraan olla liiga vähetundlik.
Millised on miinused reaalsete kasutajate arvates?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
02.09.2008 13:07:24
|
|
|
juba mitu softi uuendust väljas, praegu kiirus on normis
| ylovoitka kirjutas: |
Teatud ülevaated kiruvad touschflow 3D aeglust. Samas, mõnedes demovideodes liigub touchflow kordades kiiremini, kui teistes (tarkvarauuendus?).
|
seda saab muuta
| ylovoitka kirjutas: |
Puuteekraan olla liiga vähetundlik.
|
minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks, ja jäljed jaavad korpuse peal
| ylovoitka kirjutas: |
| Millised on miinused reaalsete kasutajate arvates? |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
02.09.2008 13:25:36
|
|
|
see juba koos kmga hind. See ju väga hea EDIT: samas äriregister annab: Ei ole käibemaksukohustuslane
On kellelgi antud poega kogemusi?
Väljavõte poe kodukalt:
4. Pretensioonide esitamise aeg ja garantii
4.1. Kõikidel Globalflash e-poes olevatel toodetel on pretensioonide esitamise aeg vähemalt 1 aasta. Teatud toodetel võib olla tootjapoolne lisagarantii.
4.2. Garantiitööde teostamise aluseks on tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve ja / või tootega kaasas olnud tootjapoolne täidetud andmetega garantiitalong. Toote hooldusse või parandusse viimisel peab toode olema puhas.
5. Garantiitingimused
5.1. Meilt ostetud toodetele kehtiv garantiiaeg on märgitud ostudokumendil. Alates ostukuupäevast kehtib toodetele pretensiooni esitamise aeg 1 aasta.
5.2. Garantiiaja jooksul on ostjal õigus toote tasuta garantiiremondile Globalflashi poolt. Kui toodet ei ole võimalik remontida, on kliendil õigus nõuda toote asendamist.
5.3. Garantii katab kõik materjali- ja tootmisvead ning korvab nii töö kui ka varuosade maksumuse, kui viga on tekkinud tootja süül. Garantii kehtib eeldusel, et toodet on kasutatud üksnes selleks ettenähtud tingimustes ja vaid koduses majapidamises (mitte tööstuslikul otstarbel). Garantii ei kata kahju või viga, mille on pıhjustanud võlistingimused (õike, voolupinge k§ikumine, puudulik ventilatsioon, võljavoolanud patareid, tulekahju, uputus jms) ega kõsitsemisvigu ning vigu toote lahtistel tarvikutel (patareid, statiiv jms).
5.4. Garantii kehtib ostudokumendi originaali esitamisel.
5.5. Garantiiaeg katkeb ning tasuta garantiiteenused kaotavad kehtivuse juhul, kui:
(a) toodet Globalflashi garantiiremonti tuues ei esitata remonti vajava toote ostudokumenti või kui sellel olevaid andmeid on omavoliliselt muudetud;
toote seeria- ja mudelinumber on muudetud, eemaldatud, teise kohta paigutatud või mitteloetav;
(c) toote konstruktsiooni (tehasekonstruktsiooni) on omavoliliselt muudetud, vaatamata sellele, kui suures ulatuses või kui kvalifitseeritult seda on tehtud või kui toode on viidud remonti mujale kui meie poolt aktsepteeritud remondi kohta;
5.6. Garantii ei laiene kahjudele, mis on tekkinud transpordil, toote ebaõigest kasutamisest, tarkvara ebaõigest paigaldamisest ja toote kasutamisel selleks mitte ettenähtud eesmärgil. Kui garantiiobjekt asendatakse täielikult uuega, algab tootele antud garantiiperiood otsast peale.Kui vahetatakse välja üksnes toote osad, algab garantiiperiood otsast peale vahetatud osadele.
6. Tagastustingimused
6.1. Globalflash e-poest ostetud toodetele kehtib 7 päeva jooksul tagastusõigus, kui tootekirjelduses pole mainitud teisiti.
6.2. Toote tagastamiseks või väljavahetamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve ja tootjapoolne täidetud andmetega garantiitalong.
6.3. Toote saab tagastada ainult siis, kui toode on tagastades täiesti kasutamata ning originaalpakendis.
6.4. Juhul, kui peale toote tagastamist ilmneb, et toodet on kasutatud või puudub originaalpakend või toode on müügiks kõlbmatu ostja süül, on Globalflash e-poel õigus nõuda toote ostnud isikult leppetrahvi kuni 25% ulatuses tagastatud kauba väärtusest.
6.5. Tagastamisele ei kuulu avatud ümbrisega audio- ja videosalvestised ning arvutitarkvara (sh. mängud konsoolidele).
6.6. Toote tagastamisel ei kompenseerita ostetud toote saatekulusid
viimati muutis meie 02.09.2008 13:30:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylovoitka
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2001
|
02.09.2008 13:34:20
|
|
|
Globalflash'ist öeldi, et hind on tavakodanikule see, mis kodukal. Firmale lisandub KM.
| SCREAMER kirjutas: |
minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks, ja jäljed jaavad korpuse peal
| ylovoitka kirjutas: |
| Millised on miinused reaalsete kasutajate arvates? |
|
See on väga positiivne, et pole etteheiteid toimimise poolelt!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
02.09.2008 14:00:18
|
|
|
| SCREAMER kirjutas: |
| minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks |
Kas see sisaldab ka rohket interneti kasutust või niisama helistades saab kuni päevaga tühjaks?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
02.09.2008 14:12:48
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| SCREAMER kirjutas: |
| minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks |
Kas see sisaldab ka rohket interneti kasutust või niisama helistades saab kuni päevaga tühjaks?  |
mul saab tühjaks ainult rääkimisega ja ma ei ole just suur lobiseja, kui kasutad wifit ja palju näppimist, siis peab ikka igaõhtuse laadimisega arvestama.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
02.09.2008 14:12:56
|
|
|
niisama kah, kui palju räägid......
vga ekraan tarbib rohkem kui qvga ja aku nõrgem kui teistel touch tytn jne
olemas nn extended aku, aga veits raskem ja paksem.....
minujaoks ainuke lahendus
| Nu kirjutas: |
| SCREAMER kirjutas: |
| minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks |
Kas see sisaldab ka rohket interneti kasutust või niisama helistades saab kuni päevaga tühjaks?  |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.09.2008 13:54:40
|
|
|
| SCREAMER kirjutas: |
niisama kah, kui palju räägid......
vga ekraan tarbib rohkem kui qvga ja aku nõrgem kui teistel touch tytn jne
olemas nn extended aku, aga veits raskem ja paksem.....
minujaoks ainuke lahendus
| Nu kirjutas: |
| SCREAMER kirjutas: |
| minu jaoks on suur miinus nõrk aku ja plastik, ehk aku kestab keskmiselt päev-kaks |
Kas see sisaldab ka rohket interneti kasutust või niisama helistades saab kuni päevaga tühjaks?  |
|
Kusjuures selle õhukese nõrga aku kasutamise põhjus oli, et võrreldes iPhone'ga ei tohi aparaat liiga paks olla...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
03.09.2008 18:33:54
|
|
|
kas keegi on uurinud, millist datat hoiavad WM5/WM6 seadmed oma RAM'is? Mina teadsin siiani, et WM5/WM6 seadmete puhul on RAM kasutusel puhtalt töömäluna, kuid tahtsin proovida Linux'it ning selle puhul hoiatati, et ka WM5/WM6 seadmete puhul hoitakse üht-teist siiski RAM'is. Oskab seda keegi kommenteerida? Küsin sellepärast, et mul on nii palju tarkvara enda oma peale pandud ning igatepidi ära seadistatud ja ei tahaks riskida mingite programmide/seadete kadumisega.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
03.09.2008 18:46:08
|
|
|
WM5/WM6-ga mäluprobleem lahendati, 2003ga oli see teema, et kui teed näiteks muudatuse kalendris ja võtad aku tagant ärä siis ta ei salvestanud seda näiteks....
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.09.2008 19:56:02
|
|
|
Endal HTC P3300 Fun. Lisana on sellel ka TomTom gps, kuid kas sellele on võimalik ka Eesti kaarti peale visata (Tln jne)?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
06.09.2008 11:20:35
|
|
|
mis ver sul tomtom? 5,6,7?
| kjaups kirjutas: |
| SCREAMER, mul neid kaarte terve port plaadil kaasas, kuid just nimelt Eestit seal esindatud pole ning ka lisa tellitava riigina pole Eestit kusaltki võtta (lähim on Soome)... |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
06.09.2008 14:26:33
|
|
|
SCREAMER, peaks 6 olema.
[LISA] Pean teise auto kätte saama ja sealt pudi padi ära tooma...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
viimati muutis kjaups 07.09.2008 04:52:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
06.09.2008 21:46:50
|
|
|
kaardi täpne nimi ja ver.?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
07.09.2008 06:45:21
|
|
|
| mõni leht tagasi pani kasutaja d3t ühe lingi, vaata äki saad sealt midagi.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.09.2008 14:40:23
|
|
|
Täitsa närvi ajab juba.
Eile installisin omale MSN live, Flash Player 7, SDHC, Adobe PDF 2,5 ja peale seda enam wifi ennast enam sisse ei lülitanud. Nu mis seal ikka, päev vana soft oli peal ja kõik vajalikud programmid ka alles, et uuesti uus soft peale. Nu nüüd intsallisin taas samad programmid peale ja jälle wifi ennast sisse ei lülita ...
Soft ise on WM6.1 Artemis.
Oskab keegi midagi head kosta, et mis ülaltoodud programmidest niimoodi näkku paneb
[LISA]Nii. Probleemi tekitajaks oli HTC SDHC ning see sai ka maha lastud. Kuid nüüd loobib asi shell32 errorit ja ei lase GPRS-i ühendada. Et võta üht ja viska teist ...
Õnneks töötab mu uus 4GB DDHC ka ilma vastava patchita, et uus soft peale ja seda patchi pole enam vaja ning saab edasi liikuda TOMTOM'i uuringutele...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
08.09.2008 17:16:35
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| edasi liikuda TOMTOM'i uuringutele... |
minul töötab kooslus TomTom Navigator 6 ja TomTom Eastern Europe Map v680.1466(parandagu mind keegi, aga oluline on vist see, et programmi ja kaartide versioon oleks sama- antud juhul siis 6). Et näiteks TomTom Navigator 7'ga vist TomTom Eastern Europe Map v680.1466 ei tööta
Kuna ma siin olen paaril korral Pocket PC mälu osas sõna võtnud, siis natuke veel infot. Nimelt WM2003 puhul RAM'i kirjutatavad andmed pakitakse, WM5 ja WM6 puhul kui kogu salvestamine käib välkmälule, siis sellist pakkimist ei toimu. Lisaks kasutatakse WM5/WM6 puhul osakest RAM'i puhvrina välkmälule kirjutamisel. Ning max mälumaht, mis programm adresseerida saab on 32MB.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
08.09.2008 17:41:22
|
|
|
tomtom 5 teeb tomtom5 kaardid lahti,
6 saab nii 5 kuid kah 6 omad lahti
7 saab nii 5,6 kuid 7kaardid lahti
8(PNAd) 7/8 kaardid, 5,6 pole proovinud
| mightythor kirjutas: |
parandagu mind keegi, aga oluline on vist see, et programmi ja kaartide versioon oleks sama- antud juhul siis 6). Et näiteks TomTom Navigator 7'ga vist TomTom Eastern Europe Map v680.1466 ei tööta
|
pane tagasi peale ametlik WM6.0
sul ju custom 6.1
| kjaups kirjutas: |
Soft ise on WM6.1 Artemis. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
08.09.2008 17:52:56
|
|
|
| SCREAMER kirjutas: |
tomtom 5 teeb tomtom5 kaardid lahti,
6 saab nii 5 kuid kah 6 omad lahti
7 saab nii 5,6 kuid 7kaardid lahti
8(PNAd) 7/8 kaardid, 5,6 pole proovinud
| mightythor kirjutas: |
parandagu mind keegi, aga oluline on vist see, et programmi ja kaartide versioon oleks sama- antud juhul siis 6). Et näiteks TomTom Navigator 7'ga vist TomTom Eastern Europe Map v680.1466 ei tööta
|
|
olgu, tänud selgitamast! Aga on TomTom 7 mingite omaduste poolest parem kui TomTom 6?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
08.09.2008 18:21:25
|
|
|
ei oska öelda, kuna ise ei kasuta
7.xx kaardid on uuemad, pakun et kah täpsemad
| mightythor kirjutas: |
| SCREAMER kirjutas: |
tomtom 5 teeb tomtom5 kaardid lahti,
6 saab nii 5 kuid kah 6 omad lahti
7 saab nii 5,6 kuid 7kaardid lahti
8(PNAd) 7/8 kaardid, 5,6 pole proovinud
| mightythor kirjutas: |
parandagu mind keegi, aga oluline on vist see, et programmi ja kaartide versioon oleks sama- antud juhul siis 6). Et näiteks TomTom Navigator 7'ga vist TomTom Eastern Europe Map v680.1466 ei tööta
|
|
olgu, tänud selgitamast! Aga on TomTom 7 mingite omaduste poolest parem kui TomTom 6? |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
08.09.2008 19:16:36
|
|
|
SCREAMER, orginaalis oli kaasas WM5 ja seda ma peale ei lase. WM6 oli ka lahja, kuid see moded WM6.1 on täpselt minu käe järgi...
Google Maps töötab ilusti, kuid ta ei suuda GPS'i kaudu asukohta määrata vaid võtab seda operaatori järgi vist...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
08.09.2008 19:19:39
|
|
|
mnjah, customide puhul parem küsimused/vastused otsida XDA foorumis
| kjaups kirjutas: |
SCREAMER, orginaalis oli kaasas WM5 ja seda ma peale ei lase. WM6 oli ka lahja, kuid see moded WM6.1 on täpselt minu käe järgi...
Google Maps töötab ilusti, kuid ta ei suuda GPS'i kaudu asukohta määrata vaid võtab seda operaatori järgi vist... |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
08.09.2008 19:35:20
|
|
|
SCREAMER, Algmaterial peaks neil kõigil ju sama olema, ainult themed on ümber muudetud ja paar programmi maha võetud või juurde lisatud
WM6.1 Artemisel on igatahes olemas ka WM6 orikas theme peal ning selle programmid
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
08.09.2008 20:01:57
|
|
|
ära unusta driverid
need kah erinevad ja neid käsitsi lisavad
| kjaups kirjutas: |
SCREAMER, Algmaterial peaks neil kõigil ju sama olema, ainult themed on ümber muudetud ja paar programmi maha võetud või juurde lisatud
WM6.1 Artemisel on igatahes olemas ka WM6 orikas theme peal ning selle programmid  |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
08.09.2008 20:46:24
|
|
|
SCREAMER, uuemaid ja paremaid?
Eelpool antud link ka miskit head ei teinud, et peale sai sealse TOMTOMi peale lastud, kuid arvutist kaarte installides ei leidnud taas midagi...
Küs, et kuhu ta kaardid peaks installima, et äkki paneb valesse kohta ja kui ümber töstan, siis saaks mingit sotti...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|