Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 210, 211, 212  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 14:23:22 vasta tsitaadiga

AMD64 X2 4800+ pani isegi X1900XT'ga mul Colin Dirtis pidurit. Nii kui Inteli 2.4GHz Q6600 sisse viskasin hakkas parem elu pihta icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xaltotun
HV vaatleja
Xaltotun

liitunud: 10.07.2004




sõnum 10.08.2008 22:40:06 vasta tsitaadiga

Kas 4870 tasux osta arvutile millel on athlon 3000+ ja abit kn8 ultra emme?
Nimelt mul vist kõrbes vana kaart läbi ja vaja uut soetada..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 22:41:10 vasta tsitaadiga

Xaltotun kirjutas:
Kas 4870 tasux osta arvutile millel on athlon 3000+ ja abit kn8 ultra emme?
Nimelt mul vist kõrbes vana kaart läbi ja vaja uut soetada..

Pole eriti mõtet, see prose hakkab pidurdama.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xaltotun
HV vaatleja
Xaltotun

liitunud: 10.07.2004




sõnum 10.08.2008 22:49:16 vasta tsitaadiga

Tänud kiire vastuse eest, oskad 2kki soovitada midagi atilt mis sellel sobix?
_________________
You no longer bear the burden of prophecy.
You have achieved your destiny.
You are free...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 10.08.2008 22:52:54 vasta tsitaadiga

HD 3850 äkki?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xaltotun
HV vaatleja
Xaltotun

liitunud: 10.07.2004




sõnum 10.08.2008 22:56:24 vasta tsitaadiga

oki maa vaatan midagi siis sellest seeriast ja mingi 500w toite ka
mu rondil on 350w-ne icon_sad.gif

_________________
You no longer bear the burden of prophecy.
You have achieved your destiny.
You are free...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 23:13:02 vasta tsitaadiga

kui sul AMD64 3000+ 1.8GHz siis jääb sul igasugusele kaardile kahjuks asi jalgu... isegi 7600GT jms tahavad mängudes paremat prose saada et asjad liikuma saada. Soovitaks uue prose peale mõelda mis 939 peal elades tähendaks uut mobo, mälu icon_neutral.gif

Või siis otsida foorumist mõni kasutatud 7600GT/X800

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xaltotun
HV vaatleja
Xaltotun

liitunud: 10.07.2004




sõnum 11.08.2008 00:06:32 vasta tsitaadiga

lihtsam vist mingi vanema seeria kaart sisse osta kui k6ike ymber tegema hakata...
_________________
You no longer bear the burden of prophecy.
You have achieved your destiny.
You are free...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 00:20:04 vasta tsitaadiga

No oleneb mida teha tahad, kui tahad ikkagi tõsisemalt mänge hakata mängima, siis soovitaksin uue arvuti jaoks raha koguda, aga eks ise tead. icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Makux
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 00:23:20 vasta tsitaadiga

ot:
Huvitav, et mu sõbral ei jää AMD 64 3000+ 8800GT-le eriti jalgu. Võin tal lasta paar crysise benchmarki teha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 00:32:05 vasta tsitaadiga

Makux, ei usu eriti.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 07:46:07 vasta tsitaadiga

link :: R700 Initial Listings Reveal Low Price

tsitaat:
NordicHardware studied several European stores that began listing the R700 for as low as 395 €, with the North American markets keeping their shelf prices set at around the $500 mark. With these price points set as standards, there's bound to be flexibility in pricing, coupled with the launch driver which AMD claims to have fixed several issues in both feature and performance aspects, the product is expected to deliver a level of performance that justifies its price while still remaining 'competitive' per say, and not commanding a high price merely because it holds the performance crown, again going by pre-release performance evaluations.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.08.2008 12:38:47 vasta tsitaadiga


Gigabyte Radeon HD 4870 X2 Unveiled

- Graphics Engine: Radeon HD 4870X2 (2x RV770)
- Bus Standard: PCI Express 2.0
- Video Memory: 2GB DDR5
- Engine Clock: 750 MHz
- Memory Clock: 3.6GHz (900MHz DDR5)
- Memory Interface: 256-bit
- DirectX 10.1 & PCIe 2.0
- Crossfire X and UVD
Spoiler Spoiler Spoiler

See kaart tundub pildilt pikk, sellepärast, et jahuti on kitsas ja sellepärast on nett täis poste "issand, kui pikk kaart", "kas see mahub minu korpusesse". icon_biggrin.gif Kuigi kaart sama pikk, kui GTX 280/9800GTX icon_razz1.gif
http://forum.donanimhaber.com/m_25530016/tm.htm

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 12:44:01 vasta tsitaadiga

Homme peaks siis X2 ametlik launch olema thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 11.08.2008 14:30:00 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Homme peaks siis X2 ametlik launch olema thumbs_up.gif

"And the crouwd goes wild" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T10
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2006




sõnum 11.08.2008 16:42:59 vasta tsitaadiga

kui hästi ta inteli prosega sobib? nt 6600quad v mis ta nüüd oligi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 16:49:13 vasta tsitaadiga

T10 kirjutas:
kui hästi ta inteli prosega sobib? nt 6600quad v mis ta nüüd oligi

Prose ei tohiks väga seda blokkida aga mingil määral siiski.Mida kõrgemal kellal prose seda parem icon_wink.gif .Selle prosega peaks sobiv kombinatsioon olema küll.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 17:39:06 vasta tsitaadiga

kui mäng omab 4 tuuma toetust siis vast prose eriti suur pidur ei saa olema... aga kui selline mäng mis vaid 2 tuuma max oskab kasutada siis teoreetiliselt peaks igasugu 3ghz core 2 duo'd tast mööda panema.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.08.2008 19:28:00 vasta tsitaadiga

MSI Tempts with Product Images of their R700 Product
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.techpowerup.com/68178/MSI_Tempts_with_Product_Images_of_their_R700_Product.html


First PowerColor HD 4870 X2 Images Appear
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.techpowerup.com/68184/First_PowerColor_HD_4870_X2_Images_Appear.html

Väga kenad kaardid icon_razz1.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 19:31:46 vasta tsitaadiga

tundub et ainuke erinevus on kleepekas cooleri peal. kõik muu tundub sama olevat. Ehk siis vast ei ole vahet mis "karbis" asi on icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 19:31:54 vasta tsitaadiga

Kas emm hd4870x2 sli on väga mõttekas?
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 19:36:23 vasta tsitaadiga

SLI = nVidia AMD/ATI = CF.

Eriti ei usu et on.. rohkem "tilli pikendus". Maksad ~12k ja jõudluse vahe on nagunii peerune (loe: imo ei õigusta end). Kui just mõni mäng ei oleks 4xgpu peale optimiseeritud. Siis võiks küll vist imesid juba teha. Vähemalt seni tundub et suht toore jõuga käristatakse asjad käima PC peal (suht-> kandiliste ratastega auto mis põrutab 200km/h).


Loodetavasti 4870X2 jõudlus enamus mängudes õigustab oma hinda. + enamus mängudes võiks see CF tööle kah hakata.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.08.2008 19:37:23 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
tundub et ainuke erinevus on kleepekas cooleri peal. kõik muu tundub sama olevat. Ehk siis vast ei ole vahet mis "karbis" asi on icon_rolleyes.gif

Aga nii on ta ju kogu aeg olnud, samas küll tulevad ka "erilised" R700-d.R680 tehto ju küll lühemaid, kui ATI poolt kavandatud olid. icon_wink.gif
Aga jah eks osta tasub ikka odavaim.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 19:38:02 vasta tsitaadiga

http://www.techpowerup.com/68004/R700_Crossfire_X_Scaling_Efficiency_up_to_104_.html
tehke silmad lahti ja lugege teemat
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.08.2008 19:42:19 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
SLI = nVidia AMD/ATI = CF.

Eriti ei usu et on.. rohkem "tilli pikendus". Maksad ~12k ja jõudluse vahe on nagunii peerune (loe: imo ei õigusta end). Kui just mõni mäng ei oleks 4xgpu peale optimiseeritud. Siis võiks küll vist imesid juba teha. Vähemalt seni tundub et suht toore jõuga käristatakse asjad käima PC peal (suht-> kandiliste ratastega auto mis põrutab 200km/h).


Loodetavasti 4870X2 jõudlus enamus mängudes õigustab oma hinda. + enamus mängudes võiks see CF tööle kah hakata.

No see 4870X2 CF on ikka korralikult parem, kui single 4870X2, asi peaks veel paremini skaleeruma, kui 3870X2 CF. thumbs_up.gif
Kui raha on siis võib osta küll aga siis võiks korraliku monitori ka osta 1920x1200+ jne siis oleks asjal mõtet. icon_razz1.gif
Üldiselt peaks single 4870X2 olema piisab. icon_wink.gif 8) Haigelt powwat ikka!

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 19:45:12 vasta tsitaadiga

Umm, kas 400W Fortron taltsutaks ära:
E8400 @ 3.6GHz
2GB Ram
2 kõvaketast
HD4850
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.08.2008 19:48:52 vasta tsitaadiga

henri200, peaks hakkama saama küll, samas 500W oleks parem aga 400W ajab ka asja ära.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 19:49:31 vasta tsitaadiga

henri200, jah! Kui kõvasti OC ei tee.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 19:49:31 vasta tsitaadiga

400W HD 4850 jaoks ? Kuidagi piiripeale jääks , aga vast veaks .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.08.2008 19:51:22 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
400W HD 4850 jaoks ? Kuidagi piiripeale jääks , aga vast veaks .

Kuna muu arvuti on säästlik siis 400W ajab asja ära aga üldiselt võiks selliste küsimustega rohkem toite teemasse kaduda. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 19:54:12 vasta tsitaadiga

G80, ma olen kuulnud et alla 500ei oleks vast väga mõtet. Mu enda hd4850 ei töötanud just kõige paremini 400w pistsin 500w sisse oli kohe teine asi. vb 500 toidab tõesti ära aga kindlusemõttes ostaks rohkem. Äkki tulevikus ka vaja.
Väike review ka http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTUzMSwxLCxoZW50aHVzaWFzdA==
Seal Psu voolu kohta ka olema

_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.


viimati muutis madd0g 11.08.2008 19:55:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 11.08.2008 19:54:34 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Kas emm hd4870x2 sli on väga mõttekas?

http://www.techpowerup.com/68004/R700_Crossfire_X_Scaling_Efficiency_up_to_104_.html

4870x2 cf skaleerumine on suht võimas, annab 50-104% juurde. Vaata kindlasti ka seal olevat pilti http://www.techpowerup.com/img/08-08-09/7a.png

Siiski ei näe praegu põhjust kellelgi 2 tükki neid osta, sest ka karmimatel seadetel ei hakka mäng hakkima ühe videokaardiga. Kahju, et seal Crysist ei ole testitud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 19:56:43 vasta tsitaadiga

Kui se crossfire ära teha. Kui palju juba voolu tarbib. Kuidas tempiga lood on?
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.08.2008 20:23:31 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Kui se crossfire ära teha. Kui palju juba voolu tarbib. Kuidas tempiga lood on?

No 800W toitega XS-s üks testis ja töötas, samas ma võtaks nii kallile lastile ikka 1kW Corsair-i. icon_razz1.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 20:30:06 vasta tsitaadiga

Keep in mind that these wattages are taken at the wall for the entire system containing an Intel QX9770, 2GB Corsair, RAM, the video card(s), 3 WD Raptor Hard Drives, a DVD/CDRom, a floppy drive, and a Koolance Exos water cooling system. We used the new BFGTech ES-800 to power our systems koos hd4870x2cf võttis vooli ainult 686W nii et 700w saab käratud küll 4870x2 ilma cf 468W Nii et 500 w ei jää lahjaks siis vast midagi
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.08.2008 20:33:20 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Keep in mind that these wattages are taken at the wall for the entire system containing an Intel QX9770, 2GB Corsair, RAM, the video card(s), 3 WD Raptor Hard Drives, a DVD/CDRom, a floppy drive, and a Koolance Exos water cooling system. We used the new BFGTech ES-800 to power our systems koos hd4870x2cf võttis vooli ainult 686W nii et 700w saab käratud küll 4870x2 ilma cf 468W Nii et 500 w ei jää lahjaks siis vast midagi

Võimalik aga milleks koonerdada toitega? icon_rolleyes.gif
Ma panustaks enne ikka korraliku toite peale, pole mõtet viimase vindi peale toidet panna, teeb rohkem häält, kui toide millel varu. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 20:33:21 vasta tsitaadiga

madd0g, seega kui tulevikus mul nt plaanis 2tk osta hoopis tavalisi 4870'eid, siis peaks ~600W toitekast rohkem, kui küll olema? icon_eek.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 20:44:28 vasta tsitaadiga

jnt, jah saaks küll 4870 CF võtab 349W + Sinu muud voolusööjad. Vähemalt 500W teeb asja ära 600 w oleks soovitatav
G80, Tegelt ei ole asi just nii. Lihtsalt jällegi ka sööb mõtetult voolu rohkem. Mida lähemal on voolutarve riistvara ja toite vahel seda rohkem kasu on toitest. Nt 500w toide ja arvuti tarbib 400w Siis 100w läheb raisku mittemillegi peale se tähendab raha raiskamist. Parem kannatada se väike undamine välja kui maksta rohkem elektri eest. Tegelt vaevalt ta rohkem lärmama hakkab oleneb jällegi toitest. Kusagil on kalkulaatorid kui palju praegune/tulevane arvuti voolu hakkab tarbima siis tead mida osta.

_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 20:46:33 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
võttis vooli ainult 686W nii et 700w saab käratud küll 4870x2 ilma cf 468W Nii et 500 w ei jää lahjaks siis vast midagi

kui üldse ei kloki siis küll, muidu kõrgematel klokkidel ja suurema vcorega tõuseb energiavajadus hüppeliselt
http://www.tomshardware.com/reviews/intel-core-2-extreme-qx9770,1736.html

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 20:48:45 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
jnt, jah saaks küll 4870 CF võtab 349W + Sinu muud voolusööjad. Vähemalt 500W teeb asja ära 600 w oleks soovitatav
G80, Tegelt ei ole asi just nii. Lihtsalt jällegi ka sööb mõtetult voolu rohkem. Mida lähemal on voolutarve riistvara ja toite vahel seda rohkem kasu on toitest. Nt 500w toide ja arvuti tarbib 400w Siis 100w läheb raisku mittemillegi peale se tähendab raha raiskamist. Parem kannatada se väike undamine välja kui maksta rohkem elektri eest. Tegelt vaevalt ta rohkem lärmama hakkab oleneb jällegi toitest. Kusagil on kalkulaatorid kui palju praegune/tulevane arvuti voolu hakkab tarbima siis tead mida osta.


tundub küll suht pask jutt icon_biggrin.gif

kui ma ikka 500W toitel lasen tööd teha 100W tarbiva riistvaraga, siis kulutan vähem raha elektrile kui 500W tarbiva riistvaraga. ning mida rohkem piiri peal toide töötab seda kiiremini ta otsad annab.


viimati muutis heikis 11.08.2008 20:50:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 20:50:04 vasta tsitaadiga

Nu, Eks ta tõuseb küll kui palju ta tarbima hakkab seda ei oska mina öelda. Kusagil on voolu kalgulaatorid olemas. Nii et saab arvutada ka ylekellamisel tulenevat voolutarvet.
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 20:53:24 vasta tsitaadiga

vaata siis tabelit. 1,4V on juba ligi +70W ja see pole veel tõsine oc.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 20:55:22 vasta tsitaadiga

Q9300 @ 3400MHz, 2GB DDR2 @ 1120MHz, 2x750GB hdd, dvdrw, 2x120mm fan, HD4850 @ 700/2100
jooksis 400w Nexusega probleemideta, voolutarve ENNE toiteplokki mõõdetuna oli Prime95 + ATiTool-i
kuubikutestiga 292w

Suvaline korralik 400w toitekas veab eelmainitud süsteemi LÕDVALT ära, samaga saab hakkama ka
korralik 350w toitekas


viimati muutis Winterwind 11.08.2008 20:56:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 20:56:02 vasta tsitaadiga

Nu, No oleneb mitu ampi kasutab siis saab valemit kasutada ja arvutada välja.
Sihuke tore valem on:D P = V * I ehk 1W= 1V * 1A

_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.


viimati muutis madd0g 11.08.2008 20:59:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 20:58:11 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
...Lihtsalt jällegi ka sööb mõtetult voolu rohkem. Mida lähemal on voolutarve riistvara ja toite vahel seda rohkem kasu on toitest. Nt 500w toide ja arvuti tarbib 400w Siis 100w läheb raisku mittemillegi peale se tähendab raha raiskamist. Parem kannatada se väike undamine välja kui maksta rohkem elektri eest. Tegelt vaevalt ta rohkem lärmama hakkab oleneb jällegi toitest. Kusagil on kalkulaatorid kui palju praegune/tulevane arvuti voolu hakkab tarbima siis tead mida osta.

Power Efficiency-st oled kuulnud?.Kui ma ostan PSU võimsusega 1000W @85% EF siis on see mulle kokkuvõttes säästlikum kui 500W @60% EF icon_wink.gif .Kõik toited hakkavad oma koormuslimiidele lähendes rohkem lärmama.Sinna ei saa midagi parata ventikate kasutamise puhul.Kõrge koormus=kõrgem temperatuur=kõrgemad vendi pöörded=rohkem müra=toiteka väiksem eluiga icon_wink.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 21:04:24 vasta tsitaadiga

tomorrow, sry minu viga. Unustasin ära et toitekatel on selline tore asi:D kui 500w ikkagi @85%ef siis ka tuleb säästlikum:D. Noh jällegi suurem myra vaikuse armastajatele
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.08.2008 21:29:34 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
jnt, jah saaks küll 4870 CF võtab 349W + Sinu muud voolusööjad. Vähemalt 500W teeb asja ära 600 w oleks soovitatav
G80, Tegelt ei ole asi just nii. Lihtsalt jällegi ka sööb mõtetult voolu rohkem. Mida lähemal on voolutarve riistvara ja toite vahel seda rohkem kasu on toitest. Nt 500w toide ja arvuti tarbib 400w Siis 100w läheb raisku mittemillegi peale se tähendab raha raiskamist. Parem kannatada se väike undamine välja kui maksta rohkem elektri eest. Tegelt vaevalt ta rohkem lärmama hakkab oleneb jällegi toitest. Kusagil on kalkulaatorid kui palju praegune/tulevane arvuti voolu hakkab tarbima siis tead mida osta.

Irw, ma ei ole midagi nii imeliku veel enne kuulnud. icon_lol.gif
Aga pole hullu ikka juhtub.
Mingi 100W ei lähe raisku, toide annab välja nii palju kui vaja, mitte rohkem ja ei lähe midagi raisku.
Aga eks osta siis oma üüber PC-le 500W PSU ja edu.ee . thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 21:47:34 vasta tsitaadiga

G80, Ma ei tea, ise lugesin, aga ei suuda meenutada mis aastal ja kus kohast.
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.08.2008 21:54:20 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
G80, Ma ei tea, ise lugesin, aga ei suuda meenutada mis aastal ja kus kohast.
nii rumalat juttu võib ainult foorumist lugeda icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 21:59:59 vasta tsitaadiga

libe, Ei, leht oli. kui ei eksi siis 2003:D siis kui 11 aastane olin
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 210, 211, 212  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.