|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.08.2008 14:23:22
|
|
|
AMD64 X2 4800+ pani isegi X1900XT'ga mul Colin Dirtis pidurit. Nii kui Inteli 2.4GHz Q6600 sisse viskasin hakkas parem elu pihta
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xaltotun
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2004
|
10.08.2008 22:40:06
|
|
|
Kas 4870 tasux osta arvutile millel on athlon 3000+ ja abit kn8 ultra emme?
Nimelt mul vist kõrbes vana kaart läbi ja vaja uut soetada..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
10.08.2008 22:41:10
|
|
|
| Xaltotun kirjutas: |
Kas 4870 tasux osta arvutile millel on athlon 3000+ ja abit kn8 ultra emme?
Nimelt mul vist kõrbes vana kaart läbi ja vaja uut soetada.. |
Pole eriti mõtet, see prose hakkab pidurdama.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xaltotun
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2004
|
10.08.2008 22:49:16
|
|
|
Tänud kiire vastuse eest, oskad 2kki soovitada midagi atilt mis sellel sobix?
_________________ You no longer bear the burden of prophecy.
You have achieved your destiny.
You are free... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
10.08.2008 22:52:54
|
|
|
| HD 3850 äkki?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xaltotun
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2004
|
10.08.2008 22:56:24
|
|
|
oki maa vaatan midagi siis sellest seeriast ja mingi 500w toite ka
mu rondil on 350w-ne
_________________ You no longer bear the burden of prophecy.
You have achieved your destiny.
You are free... |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.08.2008 23:13:02
|
|
|
kui sul AMD64 3000+ 1.8GHz siis jääb sul igasugusele kaardile kahjuks asi jalgu... isegi 7600GT jms tahavad mängudes paremat prose saada et asjad liikuma saada. Soovitaks uue prose peale mõelda mis 939 peal elades tähendaks uut mobo, mälu
Või siis otsida foorumist mõni kasutatud 7600GT/X800
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xaltotun
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2004
|
11.08.2008 00:06:32
|
|
|
lihtsam vist mingi vanema seeria kaart sisse osta kui k6ike ymber tegema hakata...
_________________ You no longer bear the burden of prophecy.
You have achieved your destiny.
You are free... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
11.08.2008 00:20:04
|
|
|
No oleneb mida teha tahad, kui tahad ikkagi tõsisemalt mänge hakata mängima, siis soovitaksin uue arvuti jaoks raha koguda, aga eks ise tead.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Makux
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2007
|
11.08.2008 00:23:20
|
|
|
| ot: |
| Huvitav, et mu sõbral ei jää AMD 64 3000+ 8800GT-le eriti jalgu. Võin tal lasta paar crysise benchmarki teha. |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
11.08.2008 00:32:05
|
|
|
| Makux, ei usu eriti.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.08.2008 07:46:07
|
|
|
link :: R700 Initial Listings Reveal Low Price
| tsitaat: |
| NordicHardware studied several European stores that began listing the R700 for as low as 395 , with the North American markets keeping their shelf prices set at around the $500 mark. With these price points set as standards, there's bound to be flexibility in pricing, coupled with the launch driver which AMD claims to have fixed several issues in both feature and performance aspects, the product is expected to deliver a level of performance that justifies its price while still remaining 'competitive' per say, and not commanding a high price merely because it holds the performance crown, again going by pre-release performance evaluations. |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.08.2008 12:38:47
|
|
|
Gigabyte Radeon HD 4870 X2 Unveiled
- Graphics Engine: Radeon HD 4870X2 (2x RV770)
- Bus Standard: PCI Express 2.0
- Video Memory: 2GB DDR5
- Engine Clock: 750 MHz
- Memory Clock: 3.6GHz (900MHz DDR5)
- Memory Interface: 256-bit
- DirectX 10.1 & PCIe 2.0
- Crossfire X and UVD
Spoiler 
See kaart tundub pildilt pikk, sellepärast, et jahuti on kitsas ja sellepärast on nett täis poste "issand, kui pikk kaart", "kas see mahub minu korpusesse". Kuigi kaart sama pikk, kui GTX 280/9800GTX
http://forum.donanimhaber.com/m_25530016/tm.htm
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
11.08.2008 14:30:00
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Homme peaks siis X2 ametlik launch olema  |
"And the crouwd goes wild"
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T10
HV vaatleja
liitunud: 20.04.2006
|
11.08.2008 16:42:59
|
|
|
| kui hästi ta inteli prosega sobib? nt 6600quad v mis ta nüüd oligi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.08.2008 17:39:06
|
|
|
kui mäng omab 4 tuuma toetust siis vast prose eriti suur pidur ei saa olema... aga kui selline mäng mis vaid 2 tuuma max oskab kasutada siis teoreetiliselt peaks igasugu 3ghz core 2 duo'd tast mööda panema.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.08.2008 19:31:46
|
|
|
tundub et ainuke erinevus on kleepekas cooleri peal. kõik muu tundub sama olevat. Ehk siis vast ei ole vahet mis "karbis" asi on
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
11.08.2008 19:31:54
|
|
|
Kas emm hd4870x2 sli on väga mõttekas?
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.08.2008 19:36:23
|
|
|
SLI = nVidia AMD/ATI = CF.
Eriti ei usu et on.. rohkem "tilli pikendus". Maksad ~12k ja jõudluse vahe on nagunii peerune (loe: imo ei õigusta end). Kui just mõni mäng ei oleks 4xgpu peale optimiseeritud. Siis võiks küll vist imesid juba teha. Vähemalt seni tundub et suht toore jõuga käristatakse asjad käima PC peal (suht-> kandiliste ratastega auto mis põrutab 200km/h).
Loodetavasti 4870X2 jõudlus enamus mängudes õigustab oma hinda. + enamus mängudes võiks see CF tööle kah hakata.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.08.2008 19:37:23
|
|
|
| angel kirjutas: |
tundub et ainuke erinevus on kleepekas cooleri peal. kõik muu tundub sama olevat. Ehk siis vast ei ole vahet mis "karbis" asi on  |
Aga nii on ta ju kogu aeg olnud, samas küll tulevad ka "erilised" R700-d.R680 tehto ju küll lühemaid, kui ATI poolt kavandatud olid.
Aga jah eks osta tasub ikka odavaim.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.08.2008 19:42:19
|
|
|
| angel kirjutas: |
SLI = nVidia AMD/ATI = CF.
Eriti ei usu et on.. rohkem "tilli pikendus". Maksad ~12k ja jõudluse vahe on nagunii peerune (loe: imo ei õigusta end). Kui just mõni mäng ei oleks 4xgpu peale optimiseeritud. Siis võiks küll vist imesid juba teha. Vähemalt seni tundub et suht toore jõuga käristatakse asjad käima PC peal (suht-> kandiliste ratastega auto mis põrutab 200km/h).
Loodetavasti 4870X2 jõudlus enamus mängudes õigustab oma hinda. + enamus mängudes võiks see CF tööle kah hakata. |
No see 4870X2 CF on ikka korralikult parem, kui single 4870X2, asi peaks veel paremini skaleeruma, kui 3870X2 CF.
Kui raha on siis võib osta küll aga siis võiks korraliku monitori ka osta 1920x1200+ jne siis oleks asjal mõtet.
Üldiselt peaks single 4870X2 olema piisab. 8) Haigelt powwat ikka!
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
11.08.2008 19:45:12
|
|
|
Umm, kas 400W Fortron taltsutaks ära:
E8400 @ 3.6GHz
2GB Ram
2 kõvaketast
HD4850
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.08.2008 19:48:52
|
|
|
henri200, peaks hakkama saama küll, samas 500W oleks parem aga 400W ajab ka asja ära.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
11.08.2008 19:49:31
|
|
|
| henri200, jah! Kui kõvasti OC ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
11.08.2008 19:49:31
|
|
|
| 400W HD 4850 jaoks ? Kuidagi piiripeale jääks , aga vast veaks .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.08.2008 19:51:22
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| 400W HD 4850 jaoks ? Kuidagi piiripeale jääks , aga vast veaks . |
Kuna muu arvuti on säästlik siis 400W ajab asja ära aga üldiselt võiks selliste küsimustega rohkem toite teemasse kaduda.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
11.08.2008 19:54:12
|
|
|
G80, ma olen kuulnud et alla 500ei oleks vast väga mõtet. Mu enda hd4850 ei töötanud just kõige paremini 400w pistsin 500w sisse oli kohe teine asi. vb 500 toidab tõesti ära aga kindlusemõttes ostaks rohkem. Äkki tulevikus ka vaja.
Väike review ka http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTUzMSwxLCxoZW50aHVzaWFzdA==
Seal Psu voolu kohta ka olema
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
viimati muutis madd0g 11.08.2008 19:55:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
11.08.2008 19:56:43
|
|
|
Kui se crossfire ära teha. Kui palju juba voolu tarbib. Kuidas tempiga lood on?
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.08.2008 20:23:31
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
| Kui se crossfire ära teha. Kui palju juba voolu tarbib. Kuidas tempiga lood on? |
No 800W toitega XS-s üks testis ja töötas, samas ma võtaks nii kallile lastile ikka 1kW Corsair-i.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
11.08.2008 20:30:06
|
|
|
Keep in mind that these wattages are taken at the wall for the entire system containing an Intel QX9770, 2GB Corsair, RAM, the video card(s), 3 WD Raptor Hard Drives, a DVD/CDRom, a floppy drive, and a Koolance Exos water cooling system. We used the new BFGTech ES-800 to power our systems koos hd4870x2cf võttis vooli ainult 686W nii et 700w saab käratud küll 4870x2 ilma cf 468W Nii et 500 w ei jää lahjaks siis vast midagi
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.08.2008 20:33:20
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
| Keep in mind that these wattages are taken at the wall for the entire system containing an Intel QX9770, 2GB Corsair, RAM, the video card(s), 3 WD Raptor Hard Drives, a DVD/CDRom, a floppy drive, and a Koolance Exos water cooling system. We used the new BFGTech ES-800 to power our systems koos hd4870x2cf võttis vooli ainult 686W nii et 700w saab käratud küll 4870x2 ilma cf 468W Nii et 500 w ei jää lahjaks siis vast midagi |
Võimalik aga milleks koonerdada toitega?
Ma panustaks enne ikka korraliku toite peale, pole mõtet viimase vindi peale toidet panna, teeb rohkem häält, kui toide millel varu.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
11.08.2008 20:33:21
|
|
|
madd0g, seega kui tulevikus mul nt plaanis 2tk osta hoopis tavalisi 4870'eid, siis peaks ~600W toitekast rohkem, kui küll olema?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
11.08.2008 20:44:28
|
|
|
jnt, jah saaks küll 4870 CF võtab 349W + Sinu muud voolusööjad. Vähemalt 500W teeb asja ära 600 w oleks soovitatav
G80, Tegelt ei ole asi just nii. Lihtsalt jällegi ka sööb mõtetult voolu rohkem. Mida lähemal on voolutarve riistvara ja toite vahel seda rohkem kasu on toitest. Nt 500w toide ja arvuti tarbib 400w Siis 100w läheb raisku mittemillegi peale se tähendab raha raiskamist. Parem kannatada se väike undamine välja kui maksta rohkem elektri eest. Tegelt vaevalt ta rohkem lärmama hakkab oleneb jällegi toitest. Kusagil on kalkulaatorid kui palju praegune/tulevane arvuti voolu hakkab tarbima siis tead mida osta.
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
11.08.2008 20:46:33
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
| võttis vooli ainult 686W nii et 700w saab käratud küll 4870x2 ilma cf 468W Nii et 500 w ei jää lahjaks siis vast midagi |
kui üldse ei kloki siis küll, muidu kõrgematel klokkidel ja suurema vcorega tõuseb energiavajadus hüppeliselt
http://www.tomshardware.com/reviews/intel-core-2-extreme-qx9770,1736.html
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
11.08.2008 20:48:45
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
jnt, jah saaks küll 4870 CF võtab 349W + Sinu muud voolusööjad. Vähemalt 500W teeb asja ära 600 w oleks soovitatav
G80, Tegelt ei ole asi just nii. Lihtsalt jällegi ka sööb mõtetult voolu rohkem. Mida lähemal on voolutarve riistvara ja toite vahel seda rohkem kasu on toitest. Nt 500w toide ja arvuti tarbib 400w Siis 100w läheb raisku mittemillegi peale se tähendab raha raiskamist. Parem kannatada se väike undamine välja kui maksta rohkem elektri eest. Tegelt vaevalt ta rohkem lärmama hakkab oleneb jällegi toitest. Kusagil on kalkulaatorid kui palju praegune/tulevane arvuti voolu hakkab tarbima siis tead mida osta. |
tundub küll suht pask jutt
kui ma ikka 500W toitel lasen tööd teha 100W tarbiva riistvaraga, siis kulutan vähem raha elektrile kui 500W tarbiva riistvaraga. ning mida rohkem piiri peal toide töötab seda kiiremini ta otsad annab.
viimati muutis heikis 11.08.2008 20:50:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
11.08.2008 20:50:04
|
|
|
Nu, Eks ta tõuseb küll kui palju ta tarbima hakkab seda ei oska mina öelda. Kusagil on voolu kalgulaatorid olemas. Nii et saab arvutada ka ylekellamisel tulenevat voolutarvet.
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
11.08.2008 20:53:24
|
|
|
vaata siis tabelit. 1,4V on juba ligi +70W ja see pole veel tõsine oc.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.08.2008 20:55:22
|
|
|
Q9300 @ 3400MHz, 2GB DDR2 @ 1120MHz, 2x750GB hdd, dvdrw, 2x120mm fan, HD4850 @ 700/2100
jooksis 400w Nexusega probleemideta, voolutarve ENNE toiteplokki mõõdetuna oli Prime95 + ATiTool-i
kuubikutestiga 292w
Suvaline korralik 400w toitekas veab eelmainitud süsteemi LÕDVALT ära, samaga saab hakkama ka
korralik 350w toitekas
viimati muutis Winterwind 11.08.2008 20:56:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
11.08.2008 20:56:02
|
|
|
Nu, No oleneb mitu ampi kasutab siis saab valemit kasutada ja arvutada välja.
Sihuke tore valem on:D P = V * I ehk 1W= 1V * 1A
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
viimati muutis madd0g 11.08.2008 20:59:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
11.08.2008 20:58:11
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
| ...Lihtsalt jällegi ka sööb mõtetult voolu rohkem. Mida lähemal on voolutarve riistvara ja toite vahel seda rohkem kasu on toitest. Nt 500w toide ja arvuti tarbib 400w Siis 100w läheb raisku mittemillegi peale se tähendab raha raiskamist. Parem kannatada se väike undamine välja kui maksta rohkem elektri eest. Tegelt vaevalt ta rohkem lärmama hakkab oleneb jällegi toitest. Kusagil on kalkulaatorid kui palju praegune/tulevane arvuti voolu hakkab tarbima siis tead mida osta. |
Power Efficiency-st oled kuulnud?.Kui ma ostan PSU võimsusega 1000W @85% EF siis on see mulle kokkuvõttes säästlikum kui 500W @60% EF .Kõik toited hakkavad oma koormuslimiidele lähendes rohkem lärmama.Sinna ei saa midagi parata ventikate kasutamise puhul.Kõrge koormus=kõrgem temperatuur=kõrgemad vendi pöörded=rohkem müra=toiteka väiksem eluiga .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
11.08.2008 21:04:24
|
|
|
tomorrow, sry minu viga. Unustasin ära et toitekatel on selline tore asi:D kui 500w ikkagi @85%ef siis ka tuleb säästlikum:D. Noh jällegi suurem myra vaikuse armastajatele
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.08.2008 21:29:34
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
jnt, jah saaks küll 4870 CF võtab 349W + Sinu muud voolusööjad. Vähemalt 500W teeb asja ära 600 w oleks soovitatav
G80, Tegelt ei ole asi just nii. Lihtsalt jällegi ka sööb mõtetult voolu rohkem. Mida lähemal on voolutarve riistvara ja toite vahel seda rohkem kasu on toitest. Nt 500w toide ja arvuti tarbib 400w Siis 100w läheb raisku mittemillegi peale se tähendab raha raiskamist. Parem kannatada se väike undamine välja kui maksta rohkem elektri eest. Tegelt vaevalt ta rohkem lärmama hakkab oleneb jällegi toitest. Kusagil on kalkulaatorid kui palju praegune/tulevane arvuti voolu hakkab tarbima siis tead mida osta. |
Irw, ma ei ole midagi nii imeliku veel enne kuulnud.
Aga pole hullu ikka juhtub.
Mingi 100W ei lähe raisku, toide annab välja nii palju kui vaja, mitte rohkem ja ei lähe midagi raisku.
Aga eks osta siis oma üüber PC-le 500W PSU ja edu.ee .
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
11.08.2008 21:47:34
|
|
|
G80, Ma ei tea, ise lugesin, aga ei suuda meenutada mis aastal ja kus kohast.
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.08.2008 21:54:20
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
| G80, Ma ei tea, ise lugesin, aga ei suuda meenutada mis aastal ja kus kohast. |
nii rumalat juttu võib ainult foorumist lugeda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
11.08.2008 21:59:59
|
|
|
libe, Ei, leht oli. kui ei eksi siis 2003:D siis kui 11 aastane olin
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|