Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.07.2008 22:40:33 vasta tsitaadiga

Ehk räägid lähemalt mis sind kõige enam häiris?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2008 23:06:57 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Pulli hakkab saama muidugi kui paladinidelt kaob ära blessing of salvation. SP'del veab, nemad saavad erinevalt teistest klassidest "sisseehitatud" salvationi icon_razz1.gif



Tankadiinidel vist õnneks threati kogumisega probleeme sellegipoolest ei teki. Pigem muutuvad nad paremaks aggro hoidmises sest Raitsess fjuuri on nüüd +90% endise +60% asemel ja Impruuved Siil of Raitsess on nüüd Houli triis esimesel kohal.

Siil of vengeants tuleb ka uuesti bosside peale järgi proovida icon_razz.gif See ka pisikese buusti saanud -paistab...


Kahjuks mulle tundub, et Retpalli DPS on ikkagi unustatud icon_sad.gif Väike buust oleks marjaks ära kulunud icon_razz.gif Blessing of sacrifaiss on rämedalt nerfitud thumbs_down.gif . Repetance on baffitud thumbs_up.gif . Sega pudru ja kapsad.... blink.gif
Houli on nii segi paisatud, et seda kas ta nüüd parem, või viletsam on ei tea enam Juula ega lapsed icon_neutral.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 18.07.2008 23:09:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 23:07:49 vasta tsitaadiga

Selline link käis warhammeri beta foorumist läbi. Lihtsalt infoks .)
http://img399.imageshack.us/img399/1481/warvswow6teik3et8.jpg

wowist kindlasti leiab ka paremaid pilte.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.07.2008 23:23:14 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Tankadiinidel vist õnneks threati kogumisega probleeme sellegipoolest ei teki
Kas neil varem oli? Kui õige gear seljas siis peaks nad olema üsnagi suutelised agrot genereerima-hoidma ka täna. Kunagi sai pulli pärast üht normal instance't tehtud, mul oma ~T5 gear ning tank level 67 random loodiga. VE'd küll ei kasutanud kuid pagana raske oli teda overagroda, isegi kui paari bossi juures üritasin. Too kogemus oli ka põhjus miks järgmine päev omale pala aldi rollisin icon_razz1.gif


Piltidest rääkides, Blizzard pidavat osad modelid üle käima ja suts detailsemaks tegema wotlk ajaks, tahaks sellega võrdlusi näha icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 18.07.2008 23:23:56 vasta tsitaadiga

Ho Ho, anonüüme raport pugitud VR-ist mis ei ole nüüd kõige rangedfriendlim fight icon_razz.gif

http://wowwebstats.com/z5yrmtpf4gbi5?s=244-16124&m

grupis ench shammy, bearcat, 2 roogi ja mina. Köhhköhh mulle meeldib rooge buffida. Arcane shottimine imes manast tühjaks siiski, olgugi et gcd-d ei mõjuta kui juba jooksmises oled lõi fel manade cd rotatsiooni segamini ja pidin vaiperdama miski paar minutit icon_neutral.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2008 08:07:44 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Tankadiinidel vist õnneks threati kogumisega probleeme sellegipoolest ei teki
Kas neil varem oli? Kui õige gear seljas siis peaks nad olema üsnagi suutelised agrot genereerima-hoidma ka täna. Kunagi sai pulli pärast üht normal instance't tehtud, mul oma ~T5 gear ning tank level 67 random loodiga. VE'd küll ei kasutanud kuid pagana raske oli teda overagroda, isegi kui paari bossi juures üritasin. Too kogemus oli ka põhjus miks järgmine päev omale pala aldi rollisin icon_razz1.gif


Piltidest rääkides, Blizzard pidavat osad modelid üle käima ja suts detailsemaks tegema wotlk ajaks, tahaks sellega võrdlusi näha icon_smile.gif



Veidi üle ei pingutanud oma jutuga? icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Üksi lvl 67 tankadin ei hoia su aggrot kui sa T5 maag oled. icon_biggrin.gif
300+ spelldmg on üldiselt ok kuni karazhani lõpuni, et aggrot hoida. Edasi peaks juba olema 400+spelldmg...
Ma oma poolsinise/pooleepik lvl 70 maagiga lasen iga tankadini üle, kui omenit ei vahi. Ega muidu ei öelda, et pole Heoricut ilma surrnud maagita icon_biggrin.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2008 09:44:01 vasta tsitaadiga

righteus furyt ei muudetud. vaid lihtsalt pandi improved Rfury talent juba skilli sisse. seega iga paladin kes enne tankis, teeb ikka sama suhtega threati.
pealegi need muudatused pole ju kaugelti mitte viimased. tegu alles beta changelistiga.

tsitaat:
Ma oma poolsinise/pooleepik lvl 70 maagiga lasen iga tankadini üle, kui omenit ei vahi. Ega muidu ei öelda, et pole Heoricut ilma surrnud maagita icon_biggrin.gif

ma võin kah oma retropaladiniga oma guildi warr/druid/pala tangid overaggroda kergesti. kuigi see ei mängi erilist rolli - threati teeb iga väiksemgi liigutus, skill on seda threati allpool hoida (noh tänapäeval väga mitte, omen teeb suurema töö ära), kunagi MC ajal sai üldse ilma threatmeetriteta mängitud, ja overaggromisi oli väga vähe.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.07.2008 10:05:12 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Üksi lvl 67 tankadin ei hoia su aggrot kui sa T5 maag oled.
T5 shadowpriest ning tõepoolest ta suutis seda teha. Ära küsi kuidas kuid nii see oli icon_smile.gif
Muidugi kindluse mõttes andsin talle ~5-6s aega agrot üles saada bossidega, peale seda oli üsnagi standardne nukemine.

Herr Kurm, mõni korralik tank&spank oleks parem, igasugu jooksmise/silence'ga võitlused ei ütle suurt miskit icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.07.2008 12:52:19 vasta tsitaadiga

Paistab, et bottimine WoW-is võib varsti päris korraliku vastulöögi saada thumbs_up.gif

tsitaat:
Blizzard has won the first round of a legal battle against the maker of software that automates game play in World of Warcraft.


Allikas - BBC News: Blizzard wins Warcraft bot battle
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 19.07.2008 12:54:40 vasta tsitaadiga

No krt kus on ikka lühendid lugesin mitu posti ära aga nendest lühenditest ei saand emmigi aru:S
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2008 15:42:34 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
anonüüme raport pugitud VR-ist mis ei ole nüüd kõige rangedfriendlim fight icon_razz.gif

http://wowwebstats.com/z5yrmtpf4gbi5?s=244-16124&m

grupis ench shammy, bearcat, 2 roogi ja mina. Köhhköhh mulle meeldib rooge buffida. Arcane shottimine imes manast tühjaks siiski, olgugi et gcd-d ei mõjuta kui juba jooksmises oled lõi fel manade cd rotatsiooni segamini ja pidin vaiperdama miski paar minutit icon_neutral.gif


Ma vaatasin, on see ikka õige link? Või mis pagana serveris ja mis kasutajad teil on... Mõnda sealolevat nime pole ei US ega EU armorys?

1 Phobos 99 % 551 761 12 % 1 137 95 % 1 % 2 %
2 Empi 98 % 515 933 11 % 1 057 96 % 8 % 1 %
3 Kedavra 96 % 381 326 8 % 849 90 % 2 % 0 %
4 Horcrux 99 % 359 105 8 % 773 90 % 2 % 0 %
5 Unsu 100 % 353 197 8 % 700 98 % 7 % 1 %
6 Ando 98 % 344 139 8 % 869 78 % 1 % 0 %
7 ....

Vot selline pilt oli ...

_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.07.2008 18:17:19 vasta tsitaadiga

dzombe, see on anonüümne raport. Kõik nimed on härripotteri spellidega ära vahetatud nagu ma aru saan icon_lol.gif

mitteanonüümne raport: http://wowwebstats.com/1dgjdlj5zf1e1?m&s=244-16124

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Atren
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 19.07.2008 20:53:10 vasta tsitaadiga

Hmm, melee groupil polnud BS'i? icon_razz.gif Muuseas, kui ma vanasti VR tegin siis threat oli suureks piduriks mulle (enhance shaman) ning ka warrioritele se ei meeldinud üldse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 00:00:23 vasta tsitaadiga

Live Arena match http://www.thecgs.com/ , Nihilum vs aAa Gaming oli juba ära, Nihilum võitis 3:0 ning kohe hakkab mingi USA tiimide match. Pärast seda on USA vs Euroopa finaal.
USA tiimis on isegi üks eestlane, resto shamaan "Kollektiiv". icon_smile.gif
Edit: USA tiimideks on Frag Dominant ja MoB Gaming
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 20.07.2008 01:31:31 vasta tsitaadiga

Nihilum pani kinni siis nagu nägin : P
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 01:33:25 vasta tsitaadiga

nihilumi 3v3 vennad on küll nerdide musternäidised icon_lol.gif
kiitsakad kõhnad vennad, ja nagu pildiraamatust nerdi nägu ,ärge keegi nüüd südamesse võtke, aga üpris naljakas icon_lol.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 20.07.2008 01:56:55 vasta tsitaadiga

World of Nerdcraft icon_wink.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.07.2008 13:27:12 vasta tsitaadiga

Kuskilt videot ka tõmmata saab? icon_rolleyes.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 20.07.2008 19:17:00 vasta tsitaadiga

Seal on ju video playlist.. vali sealt ja vaata : )
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.07.2008 20:28:18 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
mitteanonüümne raport: http://wowwebstats.com/1dgjdlj5zf1e1?m&s=244-16124
Mnjah, pigem saadaks ma su maagid ja locki kusagile dps-õppustele, vähemalt void reaveri koha pealt. Teisel katsel vaatasin et oleks lock elus püsinud oleks ta kõigile pika puuga ära pannud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 21:35:44 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
nihilumi 3v3 vennad on küll nerdide musternäidised icon_lol.gif
kiitsakad kõhnad vennad, ja nagu pildiraamatust nerdi nägu ,ärge keegi nüüd südamesse võtke, aga üpris naljakas icon_lol.gif


Word! Täpselt see, mida ma mõtlesin kui ma seda vaatasin.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 21.07.2008 09:56:56 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Ho Ho, anonüüme raport pugitud VR-ist mis ei ole nüüd kõige rangedfriendlim fight icon_razz.gif

http://wowwebstats.com/z5yrmtpf4gbi5?s=244-16124&m

grupis ench shammy, bearcat, 2 roogi ja mina. Köhhköhh mulle meeldib rooge buffida. Arcane shottimine imes manast tühjaks siiski, olgugi et gcd-d ei mõjuta kui juba jooksmises oled lõi fel manade cd rotatsiooni segamini ja pidin vaiperdama miski paar minutit icon_neutral.gif


Sellise grupi üle ei tasu küll viriseda. See pole mingi roogide buffamine, ole õnnelik et sellist gruppi näed. Endgame saab sinu grupp olema midagi ala sellist-> lock, lock, lock, lock ja sina. Ja kui on aeg heroismiks, lendad sina ajutiselt minema ja asemele tuleb shammie, kes paneb hero. Pmst olid sa "dps warriori(ret pala)" koha peal seal grupis ju. Imelik, et selline boonus grupp sulle üldse tehti.

Ja kui nüüd tuleb, et see lock grupp on miski raidleaderi jura, siis kahjuks mitte. Enamuses guildides on nii välja kujunenud(vaadates wws-i), et hunter on kohatäitja, ehk läheb sinna kuhu saab, ja kus fi-st kasu on. Kuna lockid on suurima dpsi-ga, siis 3% suurimale juurde on enim kasu. Lockid ja hunterid iseenesest suudavad teha ilma välise abita kõrgeimat dps-i, aga jah, ükski endgame guild ei kasuta 4ja hunterit raidis.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 21.07.2008 11:32:37 vasta tsitaadiga

Ma ütleks pigem, et sõltub gildist. Meil näiteks on hunter, kes hakkas alles BC'st pelima, ning oli gruuli algusaegadel teisi 400 dps'ga üle laskmas praegugi umbes 200-400 teistest ees. Seda isegi siis kui teised potivad ja tema mitte, ja sunwellist käib jutt loomulikult. Eile õnnestus eelpoolmainitul ka madness saada, niiet ilmselt näeb veel rohkem üle laskmas tulevikus icon_razz1.gif

Tehniliselt vaadates, mille kuradi pärast me üldse rooge kaasa veame - raidile midagi nad sitad juurde ei anna, ainult leechivad, ja kui selle suure leechimise tulemusena esimesed pole damage done, siis on nad waste of space. võtams rohkem huntereid! thumbs_up.gif beer_yum.gif

Kui juba gruppidest jutuks tuli tho, siis meil visatakse hunterid restoshammy ja feraliga kokku tavaliselt icon_razz1.gif Üldiselt on 3 hunterit raidis, kaks BM 1 SV.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 11:47:44 vasta tsitaadiga

Milline endgame guild hunterid ilma supportita jätab? icon_eek.gif Meil on guildis 2 hunterit ja nende grupp näeb tavaliselt välja selline: Feral druid + Enh shaman + 2 hunterit(1 BM ja 1 Survival) + random (oleneb encounterist - SP, Paladin jne). Enamus top guilde kasutab sarnast hunteri grupi setupi.

Arawyn - Blood elf paladin - Al'akir - <Apex>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 11:54:20 vasta tsitaadiga

Hunterit nüüd küll grupist välja ei saa jätta. Iga hunter (mitte huntard) peaks võrdväärse geariga maagile, lockile dpsis enamustes encounterites silmad ette tegema. Ma ei ütle et hunter > all, kuid nende dps single targeti peal on vägagi arvestatav.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 21.07.2008 12:08:13 vasta tsitaadiga

DPS on hunteritel madal võrreldes lockidega aga nad ruulivad damage done-s korralikult nii mõneski encounteris.

P.S DPS ja damage done, 2 eri asja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 21.07.2008 13:33:32 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Hunterit nüüd küll grupist välja ei saa jätta. Iga hunter (mitte huntard) peaks võrdväärse geariga maagile, lockile dpsis enamustes encounterites silmad ette tegema. Ma ei ütle et hunter > all, kuid nende dps single targeti peal on vägagi arvestatav.


Asi pole grupist välja jätmises. Asi on selles, et hunter teeb täiesti arvestatava dpsi , samas kui rogue ilma suppordita on suht tühi koht. + hunter ise on kah buffija, st tõstab teiste dpsi. Seega normaalne raidleader saab aru, et hunterit võib liigutada, ja tema dps muutub miski 100-200 piires, samas kui kedagi teist(ala ms/slam war ilma wf-ta jätta näiteks) oleks täiesti tühi koht raidis.
Enamus raide kasutavad ret palliet kah, nii et melee grupp oleks umbes järgmine, enha shammie, rogue, ms war, ret pallie ja fdruid.
Kui on piisavalt huntereid, tehakse 2 physical gruppi, shamans(resto prolly siis, 2te enhat ikke ei ole), 2-3(2bm, 1 surv) hunterit ja keegi veel. Ok, enamus suht loll väljend:) a niipalju kui mina wws-e vaatan, siis enamus guilde laseb ikka 1he physical grupiga, on ka otseloomulikult erandeid ja mitte vähe. Aga kui 1he grupiga minnakse, pole hunterit mujale eriti panna kui caster grupp. Arvestades, et tema dpsi kaotus sinna toppides on palju väiksem kui näiteks rogue vms sinna panna.
Hea, kui saab shadowpriesti, siis võib haste potte rahus juua .

Jutu mõte oli see, et ei tasu vaadata wws-is ainult dps numbrit, tuleb natuke lugeda kah osata enne kui kisada, et ma oman gruuli peal 1350dpsi täiesti normaalses hunter grupis olles ja miski 1800dpsi vend imeb lurinal. Hunteri mängimine on marcospam ja ma olen 100% kindel et kõik sunwell 4/6+ hunterid kasutavad manito macrot. Dpsi vahe tuleb sisse group setupist, drummide arvust ja ofc ka raidsetupist(kas surv hunter , ret pallie jne on pundis).

Ja vastuseks küsimusele-
tsitaat:

Milline endgame guild hunterid ilma supportita jätab?

Nihilum näiteks. Kasutab enamjaolt 1te hunterit korraga raidis ja caster(lock) grupis:)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 13:43:36 vasta tsitaadiga

Kusjuures, Black Templis ületab MM huntard BM huntardi just supporti pärast. Kui BM huntard soolo dps'i tahab teha, siis palun väga, aga MM huntardite järgi on BT's vajadus.

Edit: Et vältida küsimusi ret pallyde vajalikkusest raidis, siis Arrianae WoW'i foorumist seletab lahti nii:
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=2856006734&sid=1&pageNo=1
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.07.2008 13:53:32 vasta tsitaadiga

http://wowwebstats.com/1aixkzoeg2j3i?s=5234-5500

Palun vaadake kes top 2 on ja milline dps edu teiste ees :_D
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 21.07.2008 15:22:58 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Kusjuures, Black Templis ületab MM huntard BM huntardi just supporti pärast. Kui BM huntard soolo dps'i tahab teha, siis palun väga, aga MM huntardite järgi on BT's vajadus.

Edit: Et vältida küsimusi ret pallyde vajalikkusest raidis, siis Arrianae WoW'i foorumist seletab lahti nii:
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=2856006734&sid=1&pageNo=1

MM teeb võibolla sama dmgi BM-iga kui ta SP saab, muidu kindlasti mitte.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 21.07.2008 16:09:34 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
http://wowwebstats.com/1aixkzoeg2j3i?s=5234-5500

Palun vaadake kes top 2 on ja milline dps edu teiste ees :_D


siin mängib suhteliselt suurt rolli legendary vibu:)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 21.07.2008 16:41:10 vasta tsitaadiga

Legendary vibu mis 100 dpsi annab juurde üle black bow või badge oma, ei arva nii (paberite järgi 15 dpsi).
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.07.2008 18:54:12 vasta tsitaadiga

Legendary bowga kutton hoopis teisel kohal ju. Ja noh.. ilmselt annab see juurde kõvasti et neil on pmst kõigil LW ja drums on pmst koguaeg up kah..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 22.07.2008 08:35:11 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Legendary bowga kutton hoopis teisel kohal ju. Ja noh.. ilmselt annab see juurde kõvasti et neil on pmst kõigil LW ja drums on pmst koguaeg up kah..


Pmst, nende 2he vahe tuleb sealt sisse, et esikoha kutt istus rogude spotis( 0% dam in), samas kui teise koha vend oli normal ranged spotis ja sai burni kah. Lühike fight iseenesest, ringi töllerdamine mõjutab suht palju dpsi.

Uurisin seda wws.-i tiba lähemalt, mu legendari bow järdeldus oli tegelt vale. Põhjus miks hunterid seal nii palju eest ära on, on see et vennad pole full out läinud. Ehk siis standard fight pmst:). Isegi heroismi ei kasuta. Ning nagu ma ennegi ütlesin, hunter suudab mõnest teisest klassist erinevalt ka iseseisvalt väga kõrge dpsi saavutada. (ma ei väida et hunter pole top dps klass btw, kaugel sellest, arvan et ta on kindlalt top 1-3 jagamisel, oleneb latencyst enamjaolt).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 22.07.2008 11:49:49 vasta tsitaadiga

Pealegi too kill on June 11, tollel ajal Munkenil veel Legendary bow'd polnud icon_razz.gif

Ta sai selle paar nädalat tagasi imo.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.07.2008 00:06:10 vasta tsitaadiga

Felmyst down 8)

[edit]
lol, loodi jagamisel läks keegi ringi kolama ja tiris trashi = wipe peale bosskilli icon_biggrin.gif

[edit2]
Unustasin mainida, et see oli ka esinene kill gildile.

[edit3]
hehe, teised olid toda võitlust harjutanud umbkaudu kaks nädalat, ma ainult täna õhtul. Kill tuli vist peale 10'ndat wipet millest kaks esimest olid puhtalt minu pärast. Tolle õpikiiruse eest sain ka täieõiguslikuks gildi liikmeks icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 23.07.2008 04:54:29 vasta tsitaadiga

Gz gz, meil veel kalecgosgi tapmata kuna lihtsalt ei lähe raidima.. Väga palju slacki seoses suvega :/
Ise tahaks juba brutallust näha : (
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.07.2008 09:22:43 vasta tsitaadiga

Nüüd vaja veel mõned BT/MH clearid et saaksin suts korralikuma geari selga ning saaksin ka dps-race võitlustest osa võtta icon_smile.gif

Killshot ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

Jama et nii serva peale jäin teise SP'ga, napilt pool on nähtav ning kaks SP'd üksteise seljataga ei paista eriti hästi välja icon_biggrin.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 10:03:50 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Jama et nii serva peale jäin teise SP'ga, napilt pool on nähtav ning kaks SP'd üksteise seljataga ei paista eriti hästi välja :D

haha sind pole
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.07.2008 11:07:32 vasta tsitaadiga

On, pildi paremas servas see hägune tomp on mina ja teine SP oma karu seljas, kui väga hoolega vaadata siis on mu bloodlustist helendavad käed näha icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 02:03:38 vasta tsitaadiga

Öelge parim ühe-käe wep palale.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 25.07.2008 09:08:31 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Öelge parim ühe-käe wep palale.


Holy või prot pallie?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 10:46:11 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Öelge parim ühe-käe wep palale.


Holy pallydele peaks olema http://thottbot.com/i34335
Prot pallydele peaks olema http://thottbot.com/i35014

Kui sa prot pallyna kasutad palju casting speed'ga spelle, siis http://thottbot.com/i34176 sobib kah tankimiseks. icon_wink.gif

Edit: Shockadinide puhul kehtib sama, mis prot pallyde puhul ning kui sa peaksid olema 1h wep + shield retri pala, siis http://thottbot.com/i32262


viimati muutis Psych0 25.07.2008 10:48:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 10:48:22 vasta tsitaadiga

ei noh muidugi, prot paladinil on sitta kanti casting ajaga spelle icon_rolleyes.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.07.2008 10:48:25 vasta tsitaadiga

Ei pea olema casting speediga spellid, haste aitab ka gcd'd lühendada icon_smile.gif

Eile sain MH'st t6 kindad ning sain (hetkeks) T6 püksid seljast võtta. Suts üle 160 haste on päris mõnus.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 10:54:18 vasta tsitaadiga

haste on suht pointless protadini seljas. põhirõhk stam - miti - sd,
pealegi, sul pole sittagi teha selle väiksema gcd, kui kogu su threat rotationil on igal asjal cooldownid anyway.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.07.2008 11:00:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ei pea olema casting speediga spellid, haste aitab ka gcd'd lühendada icon_smile.gif


lucky you. Minu gcd on 1.5 sec tee mis tahad icon_cry.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 15:49:30 vasta tsitaadiga

prot pally on. DPS võiks hea olla.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.07.2008 15:55:32 vasta tsitaadiga

Umm, prot pally jaoks on dps viimane asi mida vaadata. Senikaua kui relval on piisavalt spelldamaget ning "löögikiirus" on kusagil 2s või kiirem kõlbab see normaalselt. Füüsiline dps on viimane asi mida protadini juures vaadata icon_rolleyes.gif

alti leveldades on kusagil level 48 juures füüsiline damage ~30% kogu damagest, ülejäänu on reactive dam (aura, shieldspike, bos, holy shield ja vahel mõni consecrate )

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 16:03:31 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
lucky you. Minu gcd on 1.5 sec tee mis tahad :cry:

Legolasese pisarad. Südantlõhestav. Buff huntards :P

http://www.youtube.com/watch?v=nwvohlNKQfU&feature=related
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.