|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.07.2008 22:40:33
|
|
|
Ehk räägid lähemalt mis sind kõige enam häiris?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
18.07.2008 23:06:57
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Pulli hakkab saama muidugi kui paladinidelt kaob ära blessing of salvation. SP'del veab, nemad saavad erinevalt teistest klassidest "sisseehitatud" salvationi  |
Tankadiinidel vist õnneks threati kogumisega probleeme sellegipoolest ei teki. Pigem muutuvad nad paremaks aggro hoidmises sest Raitsess fjuuri on nüüd +90% endise +60% asemel ja Impruuved Siil of Raitsess on nüüd Houli triis esimesel kohal.
Siil of vengeants tuleb ka uuesti bosside peale järgi proovida See ka pisikese buusti saanud -paistab...
Kahjuks mulle tundub, et Retpalli DPS on ikkagi unustatud Väike buust oleks marjaks ära kulunud Blessing of sacrifaiss on rämedalt nerfitud . Repetance on baffitud . Sega pudru ja kapsad....
Houli on nii segi paisatud, et seda kas ta nüüd parem, või viletsam on ei tea enam Juula ega lapsed
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
viimati muutis Kristoferr 18.07.2008 23:09:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.07.2008 23:23:14
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Tankadiinidel vist õnneks threati kogumisega probleeme sellegipoolest ei teki |
Kas neil varem oli? Kui õige gear seljas siis peaks nad olema üsnagi suutelised agrot genereerima-hoidma ka täna. Kunagi sai pulli pärast üht normal instance't tehtud, mul oma ~T5 gear ning tank level 67 random loodiga. VE'd küll ei kasutanud kuid pagana raske oli teda overagroda, isegi kui paari bossi juures üritasin. Too kogemus oli ka põhjus miks järgmine päev omale pala aldi rollisin
Piltidest rääkides, Blizzard pidavat osad modelid üle käima ja suts detailsemaks tegema wotlk ajaks, tahaks sellega võrdlusi näha
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
18.07.2008 23:23:56
|
|
|
Ho Ho, anonüüme raport pugitud VR-ist mis ei ole nüüd kõige rangedfriendlim fight
http://wowwebstats.com/z5yrmtpf4gbi5?s=244-16124&m
grupis ench shammy, bearcat, 2 roogi ja mina. Köhhköhh mulle meeldib rooge buffida. Arcane shottimine imes manast tühjaks siiski, olgugi et gcd-d ei mõjuta kui juba jooksmises oled lõi fel manade cd rotatsiooni segamini ja pidin vaiperdama miski paar minutit
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
19.07.2008 08:07:44
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| Tankadiinidel vist õnneks threati kogumisega probleeme sellegipoolest ei teki |
Kas neil varem oli? Kui õige gear seljas siis peaks nad olema üsnagi suutelised agrot genereerima-hoidma ka täna. Kunagi sai pulli pärast üht normal instance't tehtud, mul oma ~T5 gear ning tank level 67 random loodiga. VE'd küll ei kasutanud kuid pagana raske oli teda overagroda, isegi kui paari bossi juures üritasin. Too kogemus oli ka põhjus miks järgmine päev omale pala aldi rollisin
Piltidest rääkides, Blizzard pidavat osad modelid üle käima ja suts detailsemaks tegema wotlk ajaks, tahaks sellega võrdlusi näha  |
Veidi üle ei pingutanud oma jutuga?
Üksi lvl 67 tankadin ei hoia su aggrot kui sa T5 maag oled.
300+ spelldmg on üldiselt ok kuni karazhani lõpuni, et aggrot hoida. Edasi peaks juba olema 400+spelldmg...
Ma oma poolsinise/pooleepik lvl 70 maagiga lasen iga tankadini üle, kui omenit ei vahi. Ega muidu ei öelda, et pole Heoricut ilma surrnud maagita
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
19.07.2008 09:44:01
|
|
|
righteus furyt ei muudetud. vaid lihtsalt pandi improved Rfury talent juba skilli sisse. seega iga paladin kes enne tankis, teeb ikka sama suhtega threati.
pealegi need muudatused pole ju kaugelti mitte viimased. tegu alles beta changelistiga.
| tsitaat: |
| Ma oma poolsinise/pooleepik lvl 70 maagiga lasen iga tankadini üle, kui omenit ei vahi. Ega muidu ei öelda, et pole Heoricut ilma surrnud maagita icon_biggrin.gif |
ma võin kah oma retropaladiniga oma guildi warr/druid/pala tangid overaggroda kergesti. kuigi see ei mängi erilist rolli - threati teeb iga väiksemgi liigutus, skill on seda threati allpool hoida (noh tänapäeval väga mitte, omen teeb suurema töö ära), kunagi MC ajal sai üldse ilma threatmeetriteta mängitud, ja overaggromisi oli väga vähe.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
19.07.2008 10:05:12
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Üksi lvl 67 tankadin ei hoia su aggrot kui sa T5 maag oled. |
T5 shadowpriest ning tõepoolest ta suutis seda teha. Ära küsi kuidas kuid nii see oli
Muidugi kindluse mõttes andsin talle ~5-6s aega agrot üles saada bossidega, peale seda oli üsnagi standardne nukemine.
Herr Kurm, mõni korralik tank&spank oleks parem, igasugu jooksmise/silence'ga võitlused ei ütle suurt miskit
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
19.07.2008 12:52:19
|
|
|
Paistab, et bottimine WoW-is võib varsti päris korraliku vastulöögi saada
| tsitaat: |
| Blizzard has won the first round of a legal battle against the maker of software that automates game play in World of Warcraft. |
Allikas - BBC News: Blizzard wins Warcraft bot battle
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007

|
19.07.2008 12:54:40
|
|
|
No krt kus on ikka lühendid lugesin mitu posti ära aga nendest lühenditest ei saand emmigi aru:S
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
19.07.2008 15:42:34
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
anonüüme raport pugitud VR-ist mis ei ole nüüd kõige rangedfriendlim fight
http://wowwebstats.com/z5yrmtpf4gbi5?s=244-16124&m
grupis ench shammy, bearcat, 2 roogi ja mina. Köhhköhh mulle meeldib rooge buffida. Arcane shottimine imes manast tühjaks siiski, olgugi et gcd-d ei mõjuta kui juba jooksmises oled lõi fel manade cd rotatsiooni segamini ja pidin vaiperdama miski paar minutit  |
Ma vaatasin, on see ikka õige link? Või mis pagana serveris ja mis kasutajad teil on... Mõnda sealolevat nime pole ei US ega EU armorys?
1 Phobos 99 % 551 761 12 % 1 137 95 % 1 % 2 %
2 Empi 98 % 515 933 11 % 1 057 96 % 8 % 1 %
3 Kedavra 96 % 381 326 8 % 849 90 % 2 % 0 %
4 Horcrux 99 % 359 105 8 % 773 90 % 2 % 0 %
5 Unsu 100 % 353 197 8 % 700 98 % 7 % 1 %
6 Ando 98 % 344 139 8 % 869 78 % 1 % 0 %
7 ....
Vot selline pilt oli ...
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atren
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
19.07.2008 20:53:10
|
|
|
Hmm, melee groupil polnud BS'i? Muuseas, kui ma vanasti VR tegin siis threat oli suureks piduriks mulle (enhance shaman) ning ka warrioritele se ei meeldinud üldse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
20.07.2008 00:00:23
|
|
|
Live Arena match http://www.thecgs.com/ , Nihilum vs aAa Gaming oli juba ära, Nihilum võitis 3:0 ning kohe hakkab mingi USA tiimide match. Pärast seda on USA vs Euroopa finaal.
USA tiimis on isegi üks eestlane, resto shamaan "Kollektiiv".
Edit: USA tiimideks on Frag Dominant ja MoB Gaming
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
20.07.2008 01:31:31
|
|
|
| Nihilum pani kinni siis nagu nägin : P
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.07.2008 01:33:25
|
|
|
nihilumi 3v3 vennad on küll nerdide musternäidised
kiitsakad kõhnad vennad, ja nagu pildiraamatust nerdi nägu ,ärge keegi nüüd südamesse võtke, aga üpris naljakas
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
20.07.2008 01:56:55
|
|
|
World of Nerdcraft
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
20.07.2008 19:17:00
|
|
|
| Seal on ju video playlist.. vali sealt ja vaata : )
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.07.2008 20:28:18
|
|
|
Mnjah, pigem saadaks ma su maagid ja locki kusagile dps-õppustele, vähemalt void reaveri koha pealt. Teisel katsel vaatasin et oleks lock elus püsinud oleks ta kõigile pika puuga ära pannud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
20.07.2008 21:35:44
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
nihilumi 3v3 vennad on küll nerdide musternäidised
kiitsakad kõhnad vennad, ja nagu pildiraamatust nerdi nägu ,ärge keegi nüüd südamesse võtke, aga üpris naljakas  |
Word! Täpselt see, mida ma mõtlesin kui ma seda vaatasin..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
21.07.2008 09:56:56
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
Ho Ho, anonüüme raport pugitud VR-ist mis ei ole nüüd kõige rangedfriendlim fight
http://wowwebstats.com/z5yrmtpf4gbi5?s=244-16124&m
grupis ench shammy, bearcat, 2 roogi ja mina. Köhhköhh mulle meeldib rooge buffida. Arcane shottimine imes manast tühjaks siiski, olgugi et gcd-d ei mõjuta kui juba jooksmises oled lõi fel manade cd rotatsiooni segamini ja pidin vaiperdama miski paar minutit  |
Sellise grupi üle ei tasu küll viriseda. See pole mingi roogide buffamine, ole õnnelik et sellist gruppi näed. Endgame saab sinu grupp olema midagi ala sellist-> lock, lock, lock, lock ja sina. Ja kui on aeg heroismiks, lendad sina ajutiselt minema ja asemele tuleb shammie, kes paneb hero. Pmst olid sa "dps warriori(ret pala)" koha peal seal grupis ju. Imelik, et selline boonus grupp sulle üldse tehti.
Ja kui nüüd tuleb, et see lock grupp on miski raidleaderi jura, siis kahjuks mitte. Enamuses guildides on nii välja kujunenud(vaadates wws-i), et hunter on kohatäitja, ehk läheb sinna kuhu saab, ja kus fi-st kasu on. Kuna lockid on suurima dpsi-ga, siis 3% suurimale juurde on enim kasu. Lockid ja hunterid iseenesest suudavad teha ilma välise abita kõrgeimat dps-i, aga jah, ükski endgame guild ei kasuta 4ja hunterit raidis.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
21.07.2008 11:32:37
|
|
|
Ma ütleks pigem, et sõltub gildist. Meil näiteks on hunter, kes hakkas alles BC'st pelima, ning oli gruuli algusaegadel teisi 400 dps'ga üle laskmas praegugi umbes 200-400 teistest ees. Seda isegi siis kui teised potivad ja tema mitte, ja sunwellist käib jutt loomulikult. Eile õnnestus eelpoolmainitul ka madness saada, niiet ilmselt näeb veel rohkem üle laskmas tulevikus
Tehniliselt vaadates, mille kuradi pärast me üldse rooge kaasa veame - raidile midagi nad sitad juurde ei anna, ainult leechivad, ja kui selle suure leechimise tulemusena esimesed pole damage done, siis on nad waste of space. võtams rohkem huntereid!
Kui juba gruppidest jutuks tuli tho, siis meil visatakse hunterid restoshammy ja feraliga kokku tavaliselt Üldiselt on 3 hunterit raidis, kaks BM 1 SV.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
21.07.2008 11:47:44
|
|
|
Milline endgame guild hunterid ilma supportita jätab? Meil on guildis 2 hunterit ja nende grupp näeb tavaliselt välja selline: Feral druid + Enh shaman + 2 hunterit(1 BM ja 1 Survival) + random (oleneb encounterist - SP, Paladin jne). Enamus top guilde kasutab sarnast hunteri grupi setupi.
Arawyn - Blood elf paladin - Al'akir - <Apex>
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
21.07.2008 11:54:20
|
|
|
Hunterit nüüd küll grupist välja ei saa jätta. Iga hunter (mitte huntard) peaks võrdväärse geariga maagile, lockile dpsis enamustes encounterites silmad ette tegema. Ma ei ütle et hunter > all, kuid nende dps single targeti peal on vägagi arvestatav.
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
21.07.2008 12:08:13
|
|
|
DPS on hunteritel madal võrreldes lockidega aga nad ruulivad damage done-s korralikult nii mõneski encounteris.
P.S DPS ja damage done, 2 eri asja.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
21.07.2008 13:33:32
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| Hunterit nüüd küll grupist välja ei saa jätta. Iga hunter (mitte huntard) peaks võrdväärse geariga maagile, lockile dpsis enamustes encounterites silmad ette tegema. Ma ei ütle et hunter > all, kuid nende dps single targeti peal on vägagi arvestatav. |
Asi pole grupist välja jätmises. Asi on selles, et hunter teeb täiesti arvestatava dpsi , samas kui rogue ilma suppordita on suht tühi koht. + hunter ise on kah buffija, st tõstab teiste dpsi. Seega normaalne raidleader saab aru, et hunterit võib liigutada, ja tema dps muutub miski 100-200 piires, samas kui kedagi teist(ala ms/slam war ilma wf-ta jätta näiteks) oleks täiesti tühi koht raidis.
Enamus raide kasutavad ret palliet kah, nii et melee grupp oleks umbes järgmine, enha shammie, rogue, ms war, ret pallie ja fdruid.
Kui on piisavalt huntereid, tehakse 2 physical gruppi, shamans(resto prolly siis, 2te enhat ikke ei ole), 2-3(2bm, 1 surv) hunterit ja keegi veel. Ok, enamus suht loll väljend:) a niipalju kui mina wws-e vaatan, siis enamus guilde laseb ikka 1he physical grupiga, on ka otseloomulikult erandeid ja mitte vähe. Aga kui 1he grupiga minnakse, pole hunterit mujale eriti panna kui caster grupp. Arvestades, et tema dpsi kaotus sinna toppides on palju väiksem kui näiteks rogue vms sinna panna.
Hea, kui saab shadowpriesti, siis võib haste potte rahus juua .
Jutu mõte oli see, et ei tasu vaadata wws-is ainult dps numbrit, tuleb natuke lugeda kah osata enne kui kisada, et ma oman gruuli peal 1350dpsi täiesti normaalses hunter grupis olles ja miski 1800dpsi vend imeb lurinal. Hunteri mängimine on marcospam ja ma olen 100% kindel et kõik sunwell 4/6+ hunterid kasutavad manito macrot. Dpsi vahe tuleb sisse group setupist, drummide arvust ja ofc ka raidsetupist(kas surv hunter , ret pallie jne on pundis).
Ja vastuseks küsimusele-
| tsitaat: |
Milline endgame guild hunterid ilma supportita jätab? |
Nihilum näiteks. Kasutab enamjaolt 1te hunterit korraga raidis ja caster(lock) grupis:)
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
21.07.2008 15:22:58
|
|
|
MM teeb võibolla sama dmgi BM-iga kui ta SP saab, muidu kindlasti mitte.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
21.07.2008 16:09:34
|
|
|
siin mängib suhteliselt suurt rolli legendary vibu:)
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
21.07.2008 16:41:10
|
|
|
| Legendary vibu mis 100 dpsi annab juurde üle black bow või badge oma, ei arva nii (paberite järgi 15 dpsi).
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
21.07.2008 18:54:12
|
|
|
| Legendary bowga kutton hoopis teisel kohal ju. Ja noh.. ilmselt annab see juurde kõvasti et neil on pmst kõigil LW ja drums on pmst koguaeg up kah..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
22.07.2008 08:35:11
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
| Legendary bowga kutton hoopis teisel kohal ju. Ja noh.. ilmselt annab see juurde kõvasti et neil on pmst kõigil LW ja drums on pmst koguaeg up kah.. |
Pmst, nende 2he vahe tuleb sealt sisse, et esikoha kutt istus rogude spotis( 0% dam in), samas kui teise koha vend oli normal ranged spotis ja sai burni kah. Lühike fight iseenesest, ringi töllerdamine mõjutab suht palju dpsi.
Uurisin seda wws.-i tiba lähemalt, mu legendari bow järdeldus oli tegelt vale. Põhjus miks hunterid seal nii palju eest ära on, on see et vennad pole full out läinud. Ehk siis standard fight pmst:). Isegi heroismi ei kasuta. Ning nagu ma ennegi ütlesin, hunter suudab mõnest teisest klassist erinevalt ka iseseisvalt väga kõrge dpsi saavutada. (ma ei väida et hunter pole top dps klass btw, kaugel sellest, arvan et ta on kindlalt top 1-3 jagamisel, oleneb latencyst enamjaolt).
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
22.07.2008 11:49:49
|
|
|
Pealegi too kill on June 11, tollel ajal Munkenil veel Legendary bow'd polnud
Ta sai selle paar nädalat tagasi imo.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.07.2008 00:06:10
|
|
|
Felmyst down 8)
[edit]
lol, loodi jagamisel läks keegi ringi kolama ja tiris trashi = wipe peale bosskilli
[edit2]
Unustasin mainida, et see oli ka esinene kill gildile.
[edit3]
hehe, teised olid toda võitlust harjutanud umbkaudu kaks nädalat, ma ainult täna õhtul. Kill tuli vist peale 10'ndat wipet millest kaks esimest olid puhtalt minu pärast. Tolle õpikiiruse eest sain ka täieõiguslikuks gildi liikmeks
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
23.07.2008 04:54:29
|
|
|
Gz gz, meil veel kalecgosgi tapmata kuna lihtsalt ei lähe raidima.. Väga palju slacki seoses suvega :/
Ise tahaks juba brutallust näha : (
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.07.2008 09:22:43
|
|
|
Nüüd vaja veel mõned BT/MH clearid et saaksin suts korralikuma geari selga ning saaksin ka dps-race võitlustest osa võtta
Killshot ka:
Spoiler 
Jama et nii serva peale jäin teise SP'ga, napilt pool on nähtav ning kaks SP'd üksteise seljataga ei paista eriti hästi välja
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.07.2008 11:07:32
|
|
|
On, pildi paremas servas see hägune tomp on mina ja teine SP oma karu seljas, kui väga hoolega vaadata siis on mu bloodlustist helendavad käed näha
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
25.07.2008 02:03:38
|
|
|
| Öelge parim ühe-käe wep palale.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
25.07.2008 09:08:31
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
| Öelge parim ühe-käe wep palale. |
Holy või prot pallie?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.07.2008 10:48:22
|
|
|
ei noh muidugi, prot paladinil on sitta kanti casting ajaga spelle
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.07.2008 10:48:25
|
|
|
Ei pea olema casting speediga spellid, haste aitab ka gcd'd lühendada
Eile sain MH'st t6 kindad ning sain (hetkeks) T6 püksid seljast võtta. Suts üle 160 haste on päris mõnus.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.07.2008 10:54:18
|
|
|
haste on suht pointless protadini seljas. põhirõhk stam - miti - sd,
pealegi, sul pole sittagi teha selle väiksema gcd, kui kogu su threat rotationil on igal asjal cooldownid anyway.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
25.07.2008 11:00:32
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Ei pea olema casting speediga spellid, haste aitab ka gcd'd lühendada
|
lucky you. Minu gcd on 1.5 sec tee mis tahad
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
25.07.2008 15:49:30
|
|
|
| prot pally on. DPS võiks hea olla.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.07.2008 15:55:32
|
|
|
Umm, prot pally jaoks on dps viimane asi mida vaadata. Senikaua kui relval on piisavalt spelldamaget ning "löögikiirus" on kusagil 2s või kiirem kõlbab see normaalselt. Füüsiline dps on viimane asi mida protadini juures vaadata
alti leveldades on kusagil level 48 juures füüsiline damage ~30% kogu damagest, ülejäänu on reactive dam (aura, shieldspike, bos, holy shield ja vahel mõni consecrate )
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|