Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 08:07:06 vasta tsitaadiga

Kordinaadid saad kindlasti kätte kui valid menüü->vahendid->GPS. Ja sealsamas vahendite all gps-i kõrval on ka selline hea programm nagu "maamärgid" kuhu saadki digitaalselt salvestada oma hetkeasukoha jne... Teekonna salvestamise kohta ei oska öelda.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 18.06.2008 11:17:46 vasta tsitaadiga

Aga mis kood on tavalisele Nokia N95-le. Keegi teab siis võiks öelda icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 13:25:03 vasta tsitaadiga

väike lihtne õpetus siis kuidas eesti keelseks saab äkki kellelgi läheb vaja - kasutamine omal vastutusel!(minul töötas prefektselt) sellega saate ka igasuguste erinevate operaatorite vodafone ja o2 jne logodest ja muust jamast lahti icon_wink.gif

N95- 0536069 - BALTIAN - English, German, Estonian, Russian, Latvian, Lithuanian
N95 8GB- 0550373 - BALTIAN -English, German, Estonian, Russian, Latvian, Lithuanian

Download and install: Nemesis Service Suite and the latest Nokia Software Update.

1.Connect your phone and wait for Windows to install the drivers.

2.Open Nemesis Service Suite and click “Scan for new device” on the right-upper part of the window Click on the icon “Phone info” Click on “Scan”

2.Change the product code to the one you want from the list below. Mark the case “Enable”.

3.Press “Write”, and your phone’s product code will be changed (you might think that nothing happened, because the phone is still in normal mode, and the changing of the product code only takes a couple of seconds, but don’t worry, the product code changed !).

4.Close Nemesis Service Suite and run the Nokia Software Update.

5.Make sure not to touch the cable or the phone while your phone is updating or else you will break it!

6.That’s it! When you restart your phone, it should now be upgraded!
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 18.06.2008 21:46:21 vasta tsitaadiga

sain eestikeele jälle peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 00:36:41 vasta tsitaadiga

tomtom-i eesti Jürka häälega on ka täitsa lahe asi sellele, sain ka pika pusimise ja katestamise peale tööle icon_biggrin.gif vähemasti ei pea nokiale raha maksma juhendamise eest icon_razz1.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
melofan
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 19.06.2008 01:00:43 vasta tsitaadiga

Kust kohast seda tomtomi saab?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 01:52:45 vasta tsitaadiga

melofan kirjutas:
Kust kohast seda tomtomi saab?

ikka netist ikka netist icon_wink.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 08:43:14 vasta tsitaadiga

guardv kirjutas:
tomtom-i eesti Jürka häälega on ka täitsa lahe asi sellele, sain ka pika pusimise ja katestamise peale tööle icon_biggrin.gif vähemasti ei pea nokiale raha maksma juhendamise eest icon_razz1.gif


Igasuguseid põnevaid juhendajaid saab siit http://www.ozpoi.com/TomTom_Voices.html
Nüüd töötab tomtom ka nokia sisemise gpsiga.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 10:37:32 vasta tsitaadiga

morik kirjutas:
guardv kirjutas:
tomtom-i eesti Jürka häälega on ka täitsa lahe asi sellele, sain ka pika pusimise ja katestamise peale tööle icon_biggrin.gif vähemasti ei pea nokiale raha maksma juhendamise eest icon_razz1.gif


Igasuguseid põnevaid juhendajaid saab siit http://www.ozpoi.com/TomTom_Voices.html
Nüüd töötab tomtom ka nokia sisemise gpsiga.


Ja mis versioon see tomtomil on mis töötab sisenise gpsiga
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 10:51:36 vasta tsitaadiga

blaster1 kirjutas:

Ja mis versioon see tomtomil on mis töötab sisenise gpsiga


tomtom6.02
tomtom ise ei tegelt ei toeta sisemist GPS'i, aga kuidas saada tööle sisemise GPS'iga võid uurida siit Sellelt lehelt saad ka kaarte.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 11:09:18 vasta tsitaadiga

blaster1 kirjutas:


Ja mis versioon see tomtomil on mis töötab sisenise gpsiga


Tomtom 6.02 töötab aga mugavam on kasutada välimist gps-u
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 12:42:15 vasta tsitaadiga

morik kirjutas:
blaster1 kirjutas:


Ja mis versioon see tomtomil on mis töötab sisenise gpsiga


Tomtom 6.02 töötab aga mugavam on kasutada välimist gps-u


sisemise gps mooduliga saadakse see tööle jah vastava nn patchiga aga mugavam on see ikkagi kui kasutada välist gps antenni ... lihtsam ju ikka klikata see GPSd-i ikoon enne tööle(see iga kord vajalik kuigi tülikas) ja siis ise tomtom kui mehkeldada mingite väliste antennidega mida peab ka koguaeg laadima jne(muidugi välise antenniga saab telefoni kohta autos valida ilmselt icon_biggrin.gif )
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 14:09:09 vasta tsitaadiga

guardv kirjutas:


sisemise gps mooduliga saadakse see tööle jah vastava nn patchiga aga mugavam on see ikkagi kui kasutada välist gps antenni ... lihtsam ju ikka klikata see GPSd-i ikoon enne tööle(see iga kord vajalik kuigi tülikas) ja siis ise tomtom kui mehkeldada mingite väliste antennidega mida peab ka koguaeg laadima jne(muidugi välise antenniga saab telefoni kohta autos valida ilmselt icon_biggrin.gif )


No klikkamine pole raske aga just see et välimisega saab koha autos valida ja telefoniga sebida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 23.06.2008 12:49:33 vasta tsitaadiga

Terror: Konkreetset positsiooni ju peaks saama jäädvustada oma lemmikute alla.

Nokia mapsi pole viga midagi, kuid ei lase sul selle järgi otse navigeerida - küib tasulist litsentsi. Ise lasen marsruudi paika paa ja siis simulaatori abil lähen kohale.

Korpuste kaitseümbristest: olen nüüdseks ära katsetanud nii plastikust kaitse - praguneb laiali ja lõpuks kukub üldse ära, silikoonist - on nagu suur kondoom ümber ja lõpuks plastikust liigendid lähevad katki.
Hetkel soovitan hoopis minna ehitustarvete poodi ja osta Tesa silikoonist uksepehmendusi. Need on 8mm ja 12mm suurusega iminapad (kasutam mõlemaid) ja need saab küljesoleva liimiga ilusti korpuse külge kinnitada - kaitseb põrutuste eest, kasutusmgavus aga jääb endiseks.

_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2008 13:19:48 vasta tsitaadiga

Sa nendest Tesa uksepehmendustest pilti saad teha kus nad mobla küljes on?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 26.06.2008 02:03:56 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Sa nendest Tesa uksepehmendustest pilti saad teha kus nad mobla küljes on?



_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 26.06.2008 06:53:15 vasta tsitaadiga

guardv kirjutas:
tomtom-i eesti Jürka häälega on ka täitsa lahe asi sellele, sain ka pika pusimise ja katestamise peale tööle icon_biggrin.gif vähemasti ei pea nokiale raha maksma juhendamise eest icon_razz1.gif


minul töötab ilma raha maksmatagi nokia navi. Kuna aga HV ei poolda kräkkimist jne, ei hakka pikemalt seletama.
Symbian-freak icon_wink.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2008 21:03:59 vasta tsitaadiga

Ei jõua tervet teemat läbi vaadata, kuid kas seda on võimalik ka unlockida sarnaselt vanematele nokia telefonidele? (vanematele mudelitele on nö unlock calculator mis imei järgi koodi genereerib mida sisestades võrgukood kaob). Plaanis see võibolla ebay kaudu osta, ning kindluse mõtes oleks hea teada, et juhul kui mingi võrgulukuga, et selle ka maha saab.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2008 22:36:02 vasta tsitaadiga

nüüd peaks laialt kasutusel olema need sim kaardit, mis lahti teevad telefonid. Võib-olla nondega lihtsam.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2008 17:03:21 vasta tsitaadiga

...nii Tom Tom installitud koos batchiga ..aga kust kaarte saab laadida nüüd icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2008 17:05:29 vasta tsitaadiga

www.tomtom.com või www.isohunt.com või www.google.com
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2008 18:06:59 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
...nii Tom Tom installitud koos batchiga ..aga kust kaarte saab laadida nüüd icon_confused.gif


http://www.megaupload.com/?d=Z0R4DBQ6[/url]

Poland (51%), Czech (99%), Slovakia (40%), Hungary (47%), Lithuania
(99%), Latvia (62%), Estonia (71%), Slovenia (42%) and Croatia (48%)

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2008 19:49:31 vasta tsitaadiga

teema on juba muutumas piraatlust propageerivaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2008 12:15:25 vasta tsitaadiga

tänks
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rober24
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 29.06.2008 17:27:02 vasta tsitaadiga

Kui keegi on veel nii lahe, siis ehk õpetab mind ka tomtomi installima, saan nagu omaarust kõigega hakkama, aga tööle ei saa mitte. icon_wink.gif

võtke ühendust,
msnis võib ka robi@kont.ee icon_wink.gif

_________________
huh?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2008 18:06:21 vasta tsitaadiga

ostsin just Elisast ühe N95 kingituseks lisaks, 2400 krooni ja saan km-i veel tagasi ehk siis 2k tutikas N95, mul juba enne oli nagunii 500 miinimum arve ning 99.- mobiilne internet. Kuna tegin nö uue liitumise siis on 3 kuud veel see mobiilne internet ka tasuta icon_biggrin.gif enda oma ostsin ühena esimestest Eestis pea 12k eest eelmise aasta alguses...1a ja mõne kuuga -10k hinnast....hea seegi, et õige hind on asjal 7k
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 30.06.2008 13:02:17 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
ostsin just Elisast ühe N95 kingituseks lisaks, 2400 krooni ja saan km-i veel tagasi ehk siis 2k tutikas N95, mul juba enne oli nagunii 500 miinimum arve ning 99.- mobiilne internet. Kuna tegin nö uue liitumise siis on 3 kuud veel see mobiilne internet ka tasuta icon_biggrin.gif enda oma ostsin ühena esimestest Eestis pea 12k eest eelmise aasta alguses...1a ja mõne kuuga -10k hinnast....hea seegi, et õige hind on asjal 7k

Ma ei kadesta sugugi.
Minul on 18kuune liitumine kuumaksuga 340kr, kus saan 500min ja 300SMS tasuta, lisaks sain ka tasuta uue N95. Yldkokkuv6tteks parim lahendus. Mobla peal saan tasuta kasutada Skype, MSN messengeri ja Ebay'd. V6rguks on Three, Inglismaal.

_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 15:06:14 vasta tsitaadiga

Rando kirjutas:

Ma ei kadesta sugugi.
Minul on 18kuune liitumine kuumaksuga 340kr, kus saan 500min ja 300SMS tasuta, lisaks sain ka tasuta uue N95. Yldkokkuv6tteks parim lahendus. Mobla peal saan tasuta kasutada Skype, MSN messengeri ja Ebay'd. V6rguks on Three, Inglismaal.


VÄGA KÕVA! eesti operaatoritel on veel arenguruumi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 06.07.2008 01:15:18 Kuidas BL-6F N95 panna vasta tsitaadiga

Kasutasin selliseid vahendeid: taskunuga (peenike ja terav), välgumihkel või gaasipliit.
Aega kulus umbes 10min.

Noaga tuleb ettevaatlikult eemaldada patarei ümbert see paber, mis on kleebitud selle all oleva pleki külge. Katsuge paberit mitte lõhkuda. Nüüd eemalda ka see plekk, mis on aga paksu liimiga kinni. Plekk tuleb ilusti ümbert tervena ära, kui õigest kohast alustada. Kuumuta taskunoa ots kuumaks, et sellega saaks plastmassi sulatada. Kuumalt tuleb akult eemaldada vaid klemmide poolse otsa ülemine serv, et see aku sinna kaamera alla ära mahuks. Plastmass tuleb eemaldada terves ulatuses, kuna muidu hakkab mobiili tagumist kaant segama. Peab olema samas suuruses nagu BL-5F. Taskunoaga hakka siis lõikuma patarei plastmassi õhemaks külgedelt, et see saaks olema sama õhuke nagu originaalakul - ümbes 0,5mm õhemaks. Sa võid seda patareid ka mobiili sisse proovida, kuid see paks liim seal kipub segama. Kui kõik mõõdud on juba paigas, pane see paber patarei ümber tagasi, et oleks välimuselt nagu enne.
Prügikasti läheb vaid see plekijupp ja näputäis plastmassipuru.
Ja ongi valmis.

Teadmiseks: Ära arva, et jätad paberi panemata ja võtad hoopis selle paksu liimikihi ära. Sellisel juhul pole patareil vormi ja ei lähe telefon ka enam tööle (seotud vist elektrikontaktis telefoni korpusega.)

Kui keegi mulle ühe BL-6F aku toob, siis võin talle selle valmis lõigata, et ka teistele selle tegemisest pilte teha.

_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veiks112
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 13.07.2008 21:13:43 vasta tsitaadiga

Oleks keegi nii hea ja aitaks mul N95`el sertifikaadi kuidagi ära teostada?
Ise ei saa mitte sellega hakkama - kõigile teistele probleemidele olen saanud vastused siit ja googeldades aga sellest pähklist küll üle ei saa!

Ette tänades Veiks!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 00:47:04 vasta tsitaadiga

Rando, kauem siis su nö suurem aku vastu peab ja kaua vana pidas ?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 16.07.2008 14:42:00 vasta tsitaadiga

stinger kirjutas:
Rando, kauem siis su nö suurem aku vastu peab ja kaua vana pidas ?

Pole ausaltöeldes aimugi palju see vastupidavust tõstab, sest ma pean oma kasutamise juures nagunii iga päev laadima.
Aga uudiseks on hoopis see, et turule on ilmunud 950mAh ja 1200mAh akude kõrvale ka massiivne 3000mAh aku, mis on juba omaette jurakas. Ostsin kohe omale ühe. sobib sisse nii N95 tavamudelile kui ka N95 8Gb mudelile. Aga kuna see aku on oma olemuselt palju paksem, siis tagumine kaas on lausa mõttetu. Aku punnitab end täiega sealt välja. Aga akuga sai kaasa spetsiaalse kaane, mis on mõõtudelt paras.
NB! N95 ja N95 8Gb kaane klemmid on täiesti erinevad.
Kui kellelgi on huvi, siis võin siit Inglismaalt neid tuua. Võtan enda oma kaasa ja kellel huvi seda näppida, helistab mulle 17. või 18. juulil Tallinnas või 19. juuli Tartus.

Välimuselt on aku selline, ainult et 3000mAh:

_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 15:57:14 vasta tsitaadiga

Rando, See aku kaas mis kaasa tuleb on vist ainult Plum värvi? Kus kaudu ostsid? MobileGuru?
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 18:16:23 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda kust saaks osta n95 8gb displey klaasi osta, endal see nii ära kriibitud
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 18:22:53 vasta tsitaadiga

Ma ei teagi kas ainult klaasi ongi müügil, kuid üks variant oleks see koos esi korpusega ära vahetada!
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 21:31:01 vasta tsitaadiga

juku626 kirjutas:
Ma ei teagi kas ainult klaasi ongi müügil, kuid üks variant oleks see koos esi korpusega ära vahetada!

aga kus esikorpust osta saaks, olen otsinud aga pole silma hakanud
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 21:38:02 vasta tsitaadiga

blaster1 kirjutas:
aga kus esikorpust osta saaks, olen otsinud aga pole silma hakanud


No neid kohti on piisavalt palju minu arust! Suuremad kohad oleks näiteks Nokia esindus tondil, Kermet, Instele, jne...
Instele-s peaks vist olema üks odavamatest see, ehk 250.-, kuid ma ei tea kas saab seal ka alla 1000.- ostu sooritada, juhul kui Sa sealt ei saa, siis võid minuga ühendust võtta, saan ehk aidata selle detailiga ja ka vahetusega!

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 21:44:14 vasta tsitaadiga

juku626, sul kuskil käpp sees?
Nokia N73 jaoks punast(deep plum) akukaant saaks kuskilt?

___
Ai-ai, KermeTis olemas ikka:
http://www.kermet.ee/web/index.php?lang=1&sub_id=154&product_id=51&id=5953
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 22:28:50 vasta tsitaadiga

its2cold Momendil tundub et on ainult musta värvi detailid N73-ele, homme uurin, ehk leiab ka punase akukaane!

Teemasse ka siis, et kuidas teil see liugklapp pikaajalisele kasutamisele on vastu pidanud? Loksub rohkem, võrreldes uuest peast?

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 23:53:30 vasta tsitaadiga

Mul on siin üks tutikas N95 ning üks Eesti esimesi N95-si, mis on saanud kõvasti vatti ja kasutamist...
uue klapp liigub tsipa kergemalt ning ei pea lõpuni lükkama...mingi mehhanism viib liigutuse lõpuni. Muud vahet nagu polekski...samas pole ma enda vana puhastada ka lasknud seest ja see teeks arvavasti liikumise paremaks. Akut olen laadinud algusaegadest peale ehk siis märts 2007 alates üle päeva keskmiselt = 250x ja minu meelest peab aku sama kaua vastu, kui ostes. Uus n95 ootab samas juba 4ndat päeva sahtlis oma uut omaniku ning aku postid ikka põhjas icon_wink.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 17:22:20 vasta tsitaadiga

Kindlasti on juba eelneval 700 pposti hulgas juttu olnud aga..

Tahaks kuulata uno raadiot, kasutades selleks wifit. Kuna garaazis pole mingit lärakasti aga saab panna arvuti kõlarid, siis kuidas selle asja toimima saaks?

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
croco
HV kasutaja
croco

liitunud: 25.03.2004




sõnum 24.07.2008 15:51:16 vasta tsitaadiga

Tervist, mul jällegi selline probleem.
Peale tarkvara uuendamist kadus ära selline asi nagu kui klapp lükata lahti allapoole ei tule enam ette multimeediamenüü vaid keerab lihtsalt pildi teist pidi.
oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 16:51:39 vasta tsitaadiga

kui teada saad, seleta mulle ka...ma just tahakski et ei tekiks multimeedia menüüd, mida ma nagunii ei kasuta
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mike75
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 16:51:59 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Kindlasti on juba eelneval 700 pposti hulgas juttu olnud aga..

Tahaks kuulata uno raadiot, kasutades selleks wifit. Kuna garaazis pole mingit lärakasti aga saab panna arvuti kõlarid, siis kuidas selle asja toimima saaks?


Miks sa mobla enda raadiot ei kasuta?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 17:08:32 vasta tsitaadiga

mike75, Hollandis on levi kehva ja sahiseb icon_wink.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiner
HV vaatleja
viiner

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 21:53:27 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Kindlasti on juba eelneval 700 pposti hulgas juttu olnud aga..

Tahaks kuulata uno raadiot, kasutades selleks wifit. Kuna garaazis pole mingit lärakasti aga saab panna arvuti kõlarid, siis kuidas selle asja toimima saaks?


Lae alla ja installi Internet Radio: http://europe.nokia.com/A41121127

kui teed proge lahti siis vali sealt "käsitsi raadiojaama lisamine" (võib kh teisisõnu olla) ja aadressiks pane
mms://wms3.neti.tv/uuno või http://trio.icecast.linxtelecom.com:8000/uuno.ogg (või mitte .ogg)
nimeks võid panna ükskõik mida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 22:56:14 vasta tsitaadiga

viiner, segast peksab - salvestada ei lase, vajuta kuhu tahad. otsing viskab programmi kinni kohe icon_rolleyes.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiner
HV vaatleja
viiner

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 12:17:21 vasta tsitaadiga

siis pead teistmoodi proovima.
seekord pane peale LCG Jukebox : http://www.series60v3.com/index.php?categoryid=32&p13_sectionid=2&p13_fileid=2436

lae alla http://www.mediafire.com/?2jcmr93mdgn (seal sees on 2 erinevat uuno raadio veebistriimi) . pane need kuhugile telefoni või mälukaardi mällu.

tee lcg jukebox lahti ja proovi sellega üht neist failidest avada; mul endal praegu pole seda programmi telefonis , aga see oli kuidagi niimoodi:
playlist/edit playlist/open playlist või add new tracks...

loodetavasti saad hakkama.

edit: ära unusta settingutest pöörduspunkti muuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mike75
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 16:29:51 vasta tsitaadiga

Coreplayeriga sain ka tööle. Tõmmata saab siit: http://naturaleffect.googlepages.com/CoreCodec.CorePlayer.v1.1.1.S60v3.Sy.zip
Viineri antud aadressidest töötab stabiilselt see http://trio.icecast.linxtelecom.com:8000/uuno.ogg
Seadetest panin ka bufferit suuremaks. Skyplusi M3U faili saad tõmmata siit: http://streamer.sotovik.ee/streamgen.php?stream=skyplus&format=ogg&quality=hi
Salvesta see telefoni ja otsi Coreplayeriga üles. Jälle üks eesti raadiokanal juures.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 26.07.2008 17:42:15 vasta tsitaadiga

croco kirjutas:
Tervist, mul jällegi selline probleem.
Peale tarkvara uuendamist kadus ära selline asi nagu kui klapp lükata lahti allapoole ei tule enam ette multimeediamenüü vaid keerab lihtsalt pildi teist pidi.
oskab keegi aidata?


See on uue tarkvara bug fix. Paljud kasutajad kurtsid aeglase multimeedia menüü üle, Nokia otsustas selle jätta vaid spets menüü nupu alla.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.