|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
18.06.2008 08:07:06
|
|
|
| Kordinaadid saad kindlasti kätte kui valid menüü->vahendid->GPS. Ja sealsamas vahendite all gps-i kõrval on ka selline hea programm nagu "maamärgid" kuhu saadki digitaalselt salvestada oma hetkeasukoha jne... Teekonna salvestamise kohta ei oska öelda.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
18.06.2008 11:17:46
|
|
|
Aga mis kood on tavalisele Nokia N95-le. Keegi teab siis võiks öelda
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
18.06.2008 13:25:03
|
|
|
väike lihtne õpetus siis kuidas eesti keelseks saab äkki kellelgi läheb vaja - kasutamine omal vastutusel!(minul töötas prefektselt) sellega saate ka igasuguste erinevate operaatorite vodafone ja o2 jne logodest ja muust jamast lahti
N95- 0536069 - BALTIAN - English, German, Estonian, Russian, Latvian, Lithuanian
N95 8GB- 0550373 - BALTIAN -English, German, Estonian, Russian, Latvian, Lithuanian
Download and install: Nemesis Service Suite and the latest Nokia Software Update.
1.Connect your phone and wait for Windows to install the drivers.
2.Open Nemesis Service Suite and click Scan for new device on the right-upper part of the window Click on the icon Phone info Click on Scan
2.Change the product code to the one you want from the list below. Mark the case Enable.
3.Press Write, and your phones product code will be changed (you might think that nothing happened, because the phone is still in normal mode, and the changing of the product code only takes a couple of seconds, but dont worry, the product code changed !).
4.Close Nemesis Service Suite and run the Nokia Software Update.
5.Make sure not to touch the cable or the phone while your phone is updating or else you will break it!
6.Thats it! When you restart your phone, it should now be upgraded!
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
5 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2006
|
18.06.2008 21:46:21
|
|
|
sain eestikeele jälle peale
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
19.06.2008 00:36:41
|
|
|
tomtom-i eesti Jürka häälega on ka täitsa lahe asi sellele, sain ka pika pusimise ja katestamise peale tööle vähemasti ei pea nokiale raha maksma juhendamise eest
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
5 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
melofan
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
19.06.2008 01:00:43
|
|
|
| Kust kohast seda tomtomi saab?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
19.06.2008 01:52:45
|
|
|
| melofan kirjutas: |
| Kust kohast seda tomtomi saab? |
ikka netist ikka netist
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
5 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
19.06.2008 08:43:14
|
|
|
| guardv kirjutas: |
tomtom-i eesti Jürka häälega on ka täitsa lahe asi sellele, sain ka pika pusimise ja katestamise peale tööle vähemasti ei pea nokiale raha maksma juhendamise eest  |
Igasuguseid põnevaid juhendajaid saab siit http://www.ozpoi.com/TomTom_Voices.html
Nüüd töötab tomtom ka nokia sisemise gpsiga.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
19.06.2008 10:37:32
|
|
|
| morik kirjutas: |
| guardv kirjutas: |
tomtom-i eesti Jürka häälega on ka täitsa lahe asi sellele, sain ka pika pusimise ja katestamise peale tööle vähemasti ei pea nokiale raha maksma juhendamise eest  |
Igasuguseid põnevaid juhendajaid saab siit http://www.ozpoi.com/TomTom_Voices.html
Nüüd töötab tomtom ka nokia sisemise gpsiga. |
Ja mis versioon see tomtomil on mis töötab sisenise gpsiga
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.06.2008 10:51:36
|
|
|
| blaster1 kirjutas: |
Ja mis versioon see tomtomil on mis töötab sisenise gpsiga |
tomtom6.02
tomtom ise ei tegelt ei toeta sisemist GPS'i, aga kuidas saada tööle sisemise GPS'iga võid uurida siit Sellelt lehelt saad ka kaarte.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
19.06.2008 11:09:18
|
|
|
| blaster1 kirjutas: |
Ja mis versioon see tomtomil on mis töötab sisenise gpsiga |
Tomtom 6.02 töötab aga mugavam on kasutada välimist gps-u
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
19.06.2008 12:42:15
|
|
|
| morik kirjutas: |
| blaster1 kirjutas: |
Ja mis versioon see tomtomil on mis töötab sisenise gpsiga |
Tomtom 6.02 töötab aga mugavam on kasutada välimist gps-u |
sisemise gps mooduliga saadakse see tööle jah vastava nn patchiga aga mugavam on see ikkagi kui kasutada välist gps antenni ... lihtsam ju ikka klikata see GPSd-i ikoon enne tööle(see iga kord vajalik kuigi tülikas) ja siis ise tomtom kui mehkeldada mingite väliste antennidega mida peab ka koguaeg laadima jne(muidugi välise antenniga saab telefoni kohta autos valida ilmselt )
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
5 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
19.06.2008 14:09:09
|
|
|
| guardv kirjutas: |
sisemise gps mooduliga saadakse see tööle jah vastava nn patchiga aga mugavam on see ikkagi kui kasutada välist gps antenni ... lihtsam ju ikka klikata see GPSd-i ikoon enne tööle(see iga kord vajalik kuigi tülikas) ja siis ise tomtom kui mehkeldada mingite väliste antennidega mida peab ka koguaeg laadima jne(muidugi välise antenniga saab telefoni kohta autos valida ilmselt ) |
No klikkamine pole raske aga just see et välimisega saab koha autos valida ja telefoniga sebida.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
23.06.2008 12:49:33
|
|
|
Terror: Konkreetset positsiooni ju peaks saama jäädvustada oma lemmikute alla.
Nokia mapsi pole viga midagi, kuid ei lase sul selle järgi otse navigeerida - küib tasulist litsentsi. Ise lasen marsruudi paika paa ja siis simulaatori abil lähen kohale.
Korpuste kaitseümbristest: olen nüüdseks ära katsetanud nii plastikust kaitse - praguneb laiali ja lõpuks kukub üldse ära, silikoonist - on nagu suur kondoom ümber ja lõpuks plastikust liigendid lähevad katki.
Hetkel soovitan hoopis minna ehitustarvete poodi ja osta Tesa silikoonist uksepehmendusi. Need on 8mm ja 12mm suurusega iminapad (kasutam mõlemaid) ja need saab küljesoleva liimiga ilusti korpuse külge kinnitada - kaitseb põrutuste eest, kasutusmgavus aga jääb endiseks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
23.06.2008 13:19:48
|
|
|
| Sa nendest Tesa uksepehmendustest pilti saad teha kus nad mobla küljes on?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
26.06.2008 02:03:56
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| Sa nendest Tesa uksepehmendustest pilti saad teha kus nad mobla küljes on? |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smir
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2004
|
26.06.2008 06:53:15
|
|
|
| guardv kirjutas: |
tomtom-i eesti Jürka häälega on ka täitsa lahe asi sellele, sain ka pika pusimise ja katestamise peale tööle vähemasti ei pea nokiale raha maksma juhendamise eest  |
minul töötab ilma raha maksmatagi nokia navi. Kuna aga HV ei poolda kräkkimist jne, ei hakka pikemalt seletama.
Symbian-freak
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
26.06.2008 21:03:59
|
|
|
| Ei jõua tervet teemat läbi vaadata, kuid kas seda on võimalik ka unlockida sarnaselt vanematele nokia telefonidele? (vanematele mudelitele on nö unlock calculator mis imei järgi koodi genereerib mida sisestades võrgukood kaob). Plaanis see võibolla ebay kaudu osta, ning kindluse mõtes oleks hea teada, et juhul kui mingi võrgulukuga, et selle ka maha saab.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
26.06.2008 22:36:02
|
|
|
nüüd peaks laialt kasutusel olema need sim kaardit, mis lahti teevad telefonid. Võib-olla nondega lihtsam.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
27.06.2008 17:03:21
|
|
|
...nii Tom Tom installitud koos batchiga ..aga kust kaarte saab laadida nüüd
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
27.06.2008 18:06:59
|
|
|
| Repo kirjutas: |
...nii Tom Tom installitud koos batchiga ..aga kust kaarte saab laadida nüüd  |
http://www.megaupload.com/?d=Z0R4DBQ6[/url]
Poland (51%), Czech (99%), Slovakia (40%), Hungary (47%), Lithuania
(99%), Latvia (62%), Estonia (71%), Slovenia (42%) and Croatia (48%)
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
27.06.2008 19:49:31
|
|
|
teema on juba muutumas piraatlust propageerivaks
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
5 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
28.06.2008 12:15:25
|
|
|
| tänks
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rober24
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2007
|
29.06.2008 17:27:02
|
|
|
Kui keegi on veel nii lahe, siis ehk õpetab mind ka tomtomi installima, saan nagu omaarust kõigega hakkama, aga tööle ei saa mitte.
võtke ühendust,
msnis võib ka robi@kont.ee
_________________ huh? |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
29.06.2008 18:06:21
|
|
|
ostsin just Elisast ühe N95 kingituseks lisaks, 2400 krooni ja saan km-i veel tagasi ehk siis 2k tutikas N95, mul juba enne oli nagunii 500 miinimum arve ning 99.- mobiilne internet. Kuna tegin nö uue liitumise siis on 3 kuud veel see mobiilne internet ka tasuta enda oma ostsin ühena esimestest Eestis pea 12k eest eelmise aasta alguses...1a ja mõne kuuga -10k hinnast....hea seegi, et õige hind on asjal 7k
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
30.06.2008 13:02:17
|
|
|
| wirx kirjutas: |
ostsin just Elisast ühe N95 kingituseks lisaks, 2400 krooni ja saan km-i veel tagasi ehk siis 2k tutikas N95, mul juba enne oli nagunii 500 miinimum arve ning 99.- mobiilne internet. Kuna tegin nö uue liitumise siis on 3 kuud veel see mobiilne internet ka tasuta enda oma ostsin ühena esimestest Eestis pea 12k eest eelmise aasta alguses...1a ja mõne kuuga -10k hinnast....hea seegi, et õige hind on asjal 7k |
Ma ei kadesta sugugi.
Minul on 18kuune liitumine kuumaksuga 340kr, kus saan 500min ja 300SMS tasuta, lisaks sain ka tasuta uue N95. Yldkokkuv6tteks parim lahendus. Mobla peal saan tasuta kasutada Skype, MSN messengeri ja Ebay'd. V6rguks on Three, Inglismaal.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
30.06.2008 15:06:14
|
|
|
| Rando kirjutas: |
Ma ei kadesta sugugi.
Minul on 18kuune liitumine kuumaksuga 340kr, kus saan 500min ja 300SMS tasuta, lisaks sain ka tasuta uue N95. Yldkokkuv6tteks parim lahendus. Mobla peal saan tasuta kasutada Skype, MSN messengeri ja Ebay'd. V6rguks on Three, Inglismaal. |
VÄGA KÕVA! eesti operaatoritel on veel arenguruumi
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
5 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
06.07.2008 01:15:18
Kuidas BL-6F N95 panna |
|
|
Kasutasin selliseid vahendeid: taskunuga (peenike ja terav), välgumihkel või gaasipliit.
Aega kulus umbes 10min.
Noaga tuleb ettevaatlikult eemaldada patarei ümbert see paber, mis on kleebitud selle all oleva pleki külge. Katsuge paberit mitte lõhkuda. Nüüd eemalda ka see plekk, mis on aga paksu liimiga kinni. Plekk tuleb ilusti ümbert tervena ära, kui õigest kohast alustada. Kuumuta taskunoa ots kuumaks, et sellega saaks plastmassi sulatada. Kuumalt tuleb akult eemaldada vaid klemmide poolse otsa ülemine serv, et see aku sinna kaamera alla ära mahuks. Plastmass tuleb eemaldada terves ulatuses, kuna muidu hakkab mobiili tagumist kaant segama. Peab olema samas suuruses nagu BL-5F. Taskunoaga hakka siis lõikuma patarei plastmassi õhemaks külgedelt, et see saaks olema sama õhuke nagu originaalakul - ümbes 0,5mm õhemaks. Sa võid seda patareid ka mobiili sisse proovida, kuid see paks liim seal kipub segama. Kui kõik mõõdud on juba paigas, pane see paber patarei ümber tagasi, et oleks välimuselt nagu enne.
Prügikasti läheb vaid see plekijupp ja näputäis plastmassipuru.
Ja ongi valmis.
Teadmiseks: Ära arva, et jätad paberi panemata ja võtad hoopis selle paksu liimikihi ära. Sellisel juhul pole patareil vormi ja ei lähe telefon ka enam tööle (seotud vist elektrikontaktis telefoni korpusega.)
Kui keegi mulle ühe BL-6F aku toob, siis võin talle selle valmis lõigata, et ka teistele selle tegemisest pilte teha.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks112
HV vaatleja
liitunud: 06.05.2004
|
13.07.2008 21:13:43
|
|
|
Oleks keegi nii hea ja aitaks mul N95`el sertifikaadi kuidagi ära teostada?
Ise ei saa mitte sellega hakkama - kõigile teistele probleemidele olen saanud vastused siit ja googeldades aga sellest pähklist küll üle ei saa!
Ette tänades Veiks!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
14.07.2008 00:47:04
|
|
|
| Rando, kauem siis su nö suurem aku vastu peab ja kaua vana pidas ?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
16.07.2008 14:42:00
|
|
|
| stinger kirjutas: |
| Rando, kauem siis su nö suurem aku vastu peab ja kaua vana pidas ? |
Pole ausaltöeldes aimugi palju see vastupidavust tõstab, sest ma pean oma kasutamise juures nagunii iga päev laadima.
Aga uudiseks on hoopis see, et turule on ilmunud 950mAh ja 1200mAh akude kõrvale ka massiivne 3000mAh aku, mis on juba omaette jurakas. Ostsin kohe omale ühe. sobib sisse nii N95 tavamudelile kui ka N95 8Gb mudelile. Aga kuna see aku on oma olemuselt palju paksem, siis tagumine kaas on lausa mõttetu. Aku punnitab end täiega sealt välja. Aga akuga sai kaasa spetsiaalse kaane, mis on mõõtudelt paras.
NB! N95 ja N95 8Gb kaane klemmid on täiesti erinevad.
Kui kellelgi on huvi, siis võin siit Inglismaalt neid tuua. Võtan enda oma kaasa ja kellel huvi seda näppida, helistab mulle 17. või 18. juulil Tallinnas või 19. juuli Tartus.
Välimuselt on aku selline, ainult et 3000mAh:
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
16.07.2008 15:57:14
|
|
|
Rando, See aku kaas mis kaasa tuleb on vist ainult Plum värvi? Kus kaudu ostsid? MobileGuru?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
16.07.2008 18:16:23
|
|
|
| kas keegi oskab öelda kust saaks osta n95 8gb displey klaasi osta, endal see nii ära kriibitud
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
16.07.2008 18:22:53
|
|
|
Ma ei teagi kas ainult klaasi ongi müügil, kuid üks variant oleks see koos esi korpusega ära vahetada!
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
16.07.2008 21:31:01
|
|
|
| juku626 kirjutas: |
| Ma ei teagi kas ainult klaasi ongi müügil, kuid üks variant oleks see koos esi korpusega ära vahetada! |
aga kus esikorpust osta saaks, olen otsinud aga pole silma hakanud
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
16.07.2008 21:38:02
|
|
|
| blaster1 kirjutas: |
| aga kus esikorpust osta saaks, olen otsinud aga pole silma hakanud |
No neid kohti on piisavalt palju minu arust! Suuremad kohad oleks näiteks Nokia esindus tondil, Kermet, Instele, jne...
Instele-s peaks vist olema üks odavamatest see, ehk 250.-, kuid ma ei tea kas saab seal ka alla 1000.- ostu sooritada, juhul kui Sa sealt ei saa, siis võid minuga ühendust võtta, saan ehk aidata selle detailiga ja ka vahetusega!
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
16.07.2008 22:28:50
|
|
|
its2cold Momendil tundub et on ainult musta värvi detailid N73-ele, homme uurin, ehk leiab ka punase akukaane!
Teemasse ka siis, et kuidas teil see liugklapp pikaajalisele kasutamisele on vastu pidanud? Loksub rohkem, võrreldes uuest peast?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
16.07.2008 23:53:30
|
|
|
Mul on siin üks tutikas N95 ning üks Eesti esimesi N95-si, mis on saanud kõvasti vatti ja kasutamist...
uue klapp liigub tsipa kergemalt ning ei pea lõpuni lükkama...mingi mehhanism viib liigutuse lõpuni. Muud vahet nagu polekski...samas pole ma enda vana puhastada ka lasknud seest ja see teeks arvavasti liikumise paremaks. Akut olen laadinud algusaegadest peale ehk siis märts 2007 alates üle päeva keskmiselt = 250x ja minu meelest peab aku sama kaua vastu, kui ostes. Uus n95 ootab samas juba 4ndat päeva sahtlis oma uut omaniku ning aku postid ikka põhjas
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
23.07.2008 17:22:20
|
|
|
Kindlasti on juba eelneval 700 pposti hulgas juttu olnud aga..
Tahaks kuulata uno raadiot, kasutades selleks wifit. Kuna garaazis pole mingit lärakasti aga saab panna arvuti kõlarid, siis kuidas selle asja toimima saaks?
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
croco
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
24.07.2008 15:51:16
|
|
|
Tervist, mul jällegi selline probleem.
Peale tarkvara uuendamist kadus ära selline asi nagu kui klapp lükata lahti allapoole ei tule enam ette multimeediamenüü vaid keerab lihtsalt pildi teist pidi.
oskab keegi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
24.07.2008 16:51:39
|
|
|
kui teada saad, seleta mulle ka...ma just tahakski et ei tekiks multimeedia menüüd, mida ma nagunii ei kasuta
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mike75
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2007
|
24.07.2008 16:51:59
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
Kindlasti on juba eelneval 700 pposti hulgas juttu olnud aga..
Tahaks kuulata uno raadiot, kasutades selleks wifit. Kuna garaazis pole mingit lärakasti aga saab panna arvuti kõlarid, siis kuidas selle asja toimima saaks? |
Miks sa mobla enda raadiot ei kasuta?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
24.07.2008 17:08:32
|
|
|
mike75, Hollandis on levi kehva ja sahiseb
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viiner
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006
|
25.07.2008 21:53:27
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
Kindlasti on juba eelneval 700 pposti hulgas juttu olnud aga..
Tahaks kuulata uno raadiot, kasutades selleks wifit. Kuna garaazis pole mingit lärakasti aga saab panna arvuti kõlarid, siis kuidas selle asja toimima saaks? |
Lae alla ja installi Internet Radio: http://europe.nokia.com/A41121127
kui teed proge lahti siis vali sealt "käsitsi raadiojaama lisamine" (võib kh teisisõnu olla) ja aadressiks pane
mms://wms3.neti.tv/uuno või http://trio.icecast.linxtelecom.com:8000/uuno.ogg (või mitte .ogg)
nimeks võid panna ükskõik mida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
25.07.2008 22:56:14
|
|
|
viiner, segast peksab - salvestada ei lase, vajuta kuhu tahad. otsing viskab programmi kinni kohe
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viiner
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006
|
26.07.2008 12:17:21
|
|
|
siis pead teistmoodi proovima.
seekord pane peale LCG Jukebox : http://www.series60v3.com/index.php?categoryid=32&p13_sectionid=2&p13_fileid=2436
lae alla http://www.mediafire.com/?2jcmr93mdgn (seal sees on 2 erinevat uuno raadio veebistriimi) . pane need kuhugile telefoni või mälukaardi mällu.
tee lcg jukebox lahti ja proovi sellega üht neist failidest avada; mul endal praegu pole seda programmi telefonis , aga see oli kuidagi niimoodi:
playlist/edit playlist/open playlist või add new tracks...
loodetavasti saad hakkama.
edit: ära unusta settingutest pöörduspunkti muuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mike75
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
26.07.2008 17:42:15
|
|
|
| croco kirjutas: |
Tervist, mul jällegi selline probleem.
Peale tarkvara uuendamist kadus ära selline asi nagu kui klapp lükata lahti allapoole ei tule enam ette multimeediamenüü vaid keerab lihtsalt pildi teist pidi.
oskab keegi aidata? |
See on uue tarkvara bug fix. Paljud kasutajad kurtsid aeglase multimeedia menüü üle, Nokia otsustas selle jätta vaid spets menüü nupu alla.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|