|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
17.06.2008 14:08:48
|
|
|
Kui keegi hakkab uut chari tegema, andke teada.
tahaks teha conc/zerk hybridit.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
17.06.2008 14:19:56
|
|
|
Ladderi resa?
Peab vist peale laskma.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
17.06.2008 14:20:39
|
|
|
hakkan uut tegema ainult hc.s
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
17.06.2008 15:05:17
|
|
|
Kes HC mängijad on ? Minu accid on metsjeesus ja mets_hc valdavalt. Mängima ei tea veel kas hakkan, võibolla hakkan improovima oma 49 duellereid (olen ilge fanatt).
Iseenesest vast leiaks kah aega, samas eitea kas väga huvi on mega hindadega asju kokku osta algul. Samas kui on veel inimesi, kes fännavad või omavad 49 duellereid, siis andke teada, meeleldi nõus madistama.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
17.06.2008 18:56:55
|
|
|
| Mina lähen SC peale igatahes, javazon arvatavasti. Eks näis, kas mäng tuleb üldse meeldegi.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
17.06.2008 19:24:12
|
|
|
Läheb hardcore ladderis uus algus jälle paari sõbraga. Teist korda juba tuleb just rikastumise piiril ladder reset .
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
17.06.2008 21:40:45
|
|
|
ma ei tea see rikastumine on ikka naljakas mõiste
Me saime nt eelmine aasta kahe kuu möödudes vms pala torch 20/20 juba, 900 või 1000fg, mis ta oligi SC muidugi, HC isu tuli järgmise mängimise lainega.
Eks ma nüüd vangutangi, mida ja kus...hc's päris rotina ka alustada ei tahaks, samas supporter ka ei tõmba (oak, bo või enchanter..)
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
19.06.2008 09:59:06
|
|
|
nec juba olemas
lvl 56
ja encherit ka juba lõpetan
lvl 45
hc siis ofc
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
22.06.2008 09:57:59
|
|
|
keegim DII+ LoD`st ei taha sümboolse papi eest avabneda?
Mõnikord on on nostalgitsemise tunne.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
22.06.2008 14:54:23
|
|
|
heh juba 87 juba paar lvlit veel siis 90 ka käes
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
01.07.2008 08:22:42
|
|
|
Mediation server has rejected your login request
Mul viskab Hamachi siukest teksti ette. uuendasinviimase versiooni peale küll, aga kuidas nagu uuesti saaks ennast regada vms :/
ja miukest patchi keegi kasutab et Diablo 2 + LoD läbi hamachi pelada?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2004
|
02.07.2008 08:58:48
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda, mis valemiga seal kuubikus ntks relvale soketid peale saab? Mu arust sai kuidagi, aga ei mäleta enam kuidas.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oicu
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2006
|
02.07.2008 09:00:45
|
|
|
| Any Normal or socketed weapon or armor + el rune = add 2-6 sockets to weapon and 2-4 sockets armor
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2004
|
02.07.2008 10:14:09
|
|
|
Ei funksi see valem.
Unustasin ennist öelda, et tegu on diablo 2 - LOD-iga ver 1.07
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oicu
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
02.07.2008 19:14:29
|
|
|
| zero kirjutas: |
| Kas keegi oskab öelda, mis valemiga seal kuubikus ntks relvale soketid peale saab? Mu arust sai kuidagi, aga ei mäleta enam kuidas. |
http://www.d2tomb.com/horadric_cube.shtml
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
10.07.2008 15:46:46
|
|
|
Lasin peale D3 välja kuulutamist uuesti D2 peale ning hakkasin vanade heada aegade mälestuseks seda uuesti pelama. Väga hea ajaviide ikka veel .
2 uut asja minu jaoks:
-välja on tulnud 1.12 patch, mis laseb ilma cd'd sisestamata mängida, juhul kui full install tehtud (varem pidi selleks mitteametlikke variante kasutama).
| tsitaat: |
If all required Diablo 2 '.MPQ' files are installed on the
hard drive, the game will no longer require the CD to play.
For users that originally performed a 'Full Installation'
and wish to run without the CD, all '.MPQ' files should
be copied from the Diablo 2 CDs to the Diablo 2 directory.
Most users will only need to copy D2Music.mpq from the
Diablo 2 Play CD and/or D2xMusic.mpq from the Lord of
Destruction CD. Mac users will need to copy these music
files and rename them to 'Diablo II Music' and
'Diablo II Expansion Music' respectively.
Anyone who did not perform a 'Full Installation' will need
to re-install from CD again to ultimately play without the CD.
In this case, a 'Full Installation' is required, followed by file
copy step noted above. |
-Blizzard store kaudu saab oma originaal cd-key'd kasutades alla laadida mängust elektroonilise versiooni (näiteks kui plaat endal väga kulunud). Ise pole veel proovinud aga pidi toimima.
| tsitaat: |
Blizzard Entertainment has updated its accounts section with an option for registered users to access a digital download version of Diablo II and its expansion, Lord of Destruction. To download players must enter their official CD keys. Warcraft III and StarCraft are also available for download.
1) Your Blizzard Account is now the main place for you to enter Blizzard's Beta-Test Eligibility Lists. So make sure you setup an account and tick the box inside your Email settings to enter yourself into the Blizzard Beta Lottery.
2) A major new function now available is the ability to download copies of Blizzard games that you have previously purchased. You need to log into your account page and then go to the Games tab. Inside you'll be able to input the CD-Keys from StarCraft, StarCraft Battlechest, StarCraft Anthology, Warcraft III, Warcraft III: The Frozen Throne, Warcraft Battlechest, Diablo II, Diablo II: Lord of Destruction, Diablo II Battlechest or World of WarCraft, though WoW client downloads are still handled through the WoW website. |
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
10.07.2008 17:43:44
|
|
|
| zimson kirjutas: |
-Blizzard store kaudu saab oma originaal cd-key'd kasutades alla laadida mängust elektroonilise versiooni (näiteks kui plaat endal väga kulunud). Ise pole veel proovinud aga pidi toimima.
| tsitaat: |
Blizzard Entertainment has updated its accounts section with an option for registered users to access a digital download version of Diablo II and its expansion, Lord of Destruction. To download players must enter their official CD keys. Warcraft III and StarCraft are also available for download.
1) Your Blizzard Account is now the main place for you to enter Blizzard's Beta-Test Eligibility Lists. So make sure you setup an account and tick the box inside your Email settings to enter yourself into the Blizzard Beta Lottery.
2) A major new function now available is the ability to download copies of Blizzard games that you have previously purchased. You need to log into your account page and then go to the Games tab. Inside you'll be able to input the CD-Keys from StarCraft, StarCraft Battlechest, StarCraft Anthology, Warcraft III, Warcraft III: The Frozen Throne, Warcraft Battlechest, Diablo II, Diablo II: Lord of Destruction, Diablo II Battlechest or World of WarCraft, though WoW client downloads are still handled through the WoW website. |
|
Väga pro. Mul just tuli hull isu mängida uuesti D2e aga kuidagi ei leidnud plaate. Eks ma proovi ja anna teada siis.
edit: Kõik töötab. Vaja minna Blizzardi kodulehele, logida ennast sisse, sisestada vastavad CD-keyd ja asi on allatõmmatav. Nüüd pean lihtsalt ootama millal see 1.51GB alla ka tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
10.07.2008 18:59:24
|
|
|
lasin ka uuesti peale. Vaatan kas jätkub isu mängida kah.
Selline mure, et mängu sisse minnes tulebk blank screen ja miskit teha ei saa. :S Ei saa essugi aru mis ta tahab.
Graafikaks HD4870.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
10.07.2008 22:39:46
|
|
|
Mul tööjuurs peal ja ajaviiteks taon - level 24 sorts
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.07.2008 10:03:30
|
|
|
| sorts - warlock? .P uus d2 klass?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.07.2008 11:03:05
|
|
|
Grrr sorceress noh.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.07.2008 11:17:46
|
|
|
Niih, ajaviiteks peale D3 accounsi jälle toksida hakates esimene tiir peal ja teise tiiru Act2s juba. Pagana hea mäng ikka
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.07.2008 11:26:28
|
|
|
noored, mis klasse eelistate?
Kui vaadata d2 investeeritud aega, siis enamasti nekrofiil ja metslane<
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.07.2008 11:28:50
|
|
|
Kuna MP praktiliselt üldse ei viljele siis sorts üsna meeldib kuna eemalt uiamine omab - eriti kõige raskema peal. Mingid lightning enchanted on jumala võimatud melee klassiga Vähemalt kunagi olid kus mingi nähtamatu pinina peale barbar laksust@full kukkus.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.07.2008 11:43:56
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
noored, mis klasse eelistate?
Kui vaadata d2 investeeritud aega, siis enamasti nekrofiil ja metslane< |
Paladini mängisin Diablo 2 tulles sõpradega koos lastes lõpuni välja, lvl99 vms see maksimum oligi. Vahepeal tegin socrereri ära, kui mingi patchiga see meeletult OPiks tehti ja nüüd lasen Barbarit ja Necrot. Druiid on kah kusagil mingi hetk 60ni lastud või nii.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
11.07.2008 12:12:12
|
|
|
Mängin põhiliselt SP'd kuna pole MP jaoks piisavalt järjekindlust. Kuigi alguses sai ka MP'd tehtud, siis praeguseks MP konto on juba ära kustutatud (mingi x arvu päeva jooksul peab seal sisse logima, kuid mul juba viimasest mängimisest üldse pea üks aasta möödas).
Ei saaks öelda, et mul erilist lemmikklassi oleks. Kõik on toredad. Mängin natukene ühega ja siis jälle teisega. Kena vaheldus. Samas ei ole SP's veel suutnud kõigi tegelastega hell taset läbi teha. 1.10 patch tegi selle melee tegelaste jaoks natukene keerulisemaks, kuna efektiivseks edenemiseks on vaja päris head varustust (eelkõige relva). Samas SP's vahetada ju midagi ei saa (st vahetada ei saa kolmandate isikutega, sest ATMA kaudu saab kenasti oma tegelaste vahel asju tõsta, mida ma ka aktiivselt kasutan). Paladin, assassin ja druid on selles osas vaeslapsed. Üritan seda viga parandada kuidagi.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
11.07.2008 21:08:44
|
|
|
| Hetkel paladiniga Act 3-s. Mismoodi see multiplayeris mängimine käib täpsemalt? Saab koos seal queste ka teha vms?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
11.07.2008 21:23:11
|
|
|
| Cheetah kirjutas: |
| Hetkel paladiniga Act 3-s. Mismoodi see multiplayeris mängimine käib täpsemalt? Saab koos seal queste ka teha vms? |
suht sama mis SP, koos questid igal raskusel ning ka mängu põhivõlu - itemitega äritsemine
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
11.07.2008 21:28:17
|
|
|
| Aix kirjutas: |
| Cheetah kirjutas: |
| Hetkel paladiniga Act 3-s. Mismoodi see multiplayeris mängimine käib täpsemalt? Saab koos seal queste ka teha vms? |
suht sama mis SP, koos questid igal raskusel ning ka mängu põhivõlu - itemitega äritsemine  |
Ma ei mäleta, kas on selline asi nagu grouploot või kõik saavad kõike lootida?
Kas on mõtet paladinil arendada korraga näiteks offencive aurasi ja combat skille.? Korraga saab ju nagunii kasutada vaid 2tüüpi lööki või aurat. Olid olemas mingid shortkey´d või saab teha macrot kah?
Ma nii njuubi selles D2s
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
11.07.2008 23:11:27
|
|
|
Aix, Okei, peab ka vist kunagi ära ostma selle ikka
Kristoferr, Pmst mina teen ntks nii et arendan ainult ühte asja korraga ainult, siis saab asjad tugevamaks panna
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
12.07.2008 13:20:20
|
|
|
| zimson kirjutas: |
Mängin põhiliselt SP'd kuna pole MP jaoks piisavalt järjekindlust. Kuigi alguses sai ka MP'd tehtud, siis praeguseks MP konto on juba ära kustutatud (mingi x arvu päeva jooksul peab seal sisse logima, kuid mul juba viimasest mängimisest üldse pea üks aasta möödas).
Ei saaks öelda, et mul erilist lemmikklassi oleks. Kõik on toredad. Mängin natukene ühega ja siis jälle teisega. Kena vaheldus. Samas ei ole SP's veel suutnud kõigi tegelastega hell taset läbi teha. 1.10 patch tegi selle melee tegelaste jaoks natukene keerulisemaks, kuna efektiivseks edenemiseks on vaja päris head varustust (eelkõige relva). Samas SP's vahetada ju midagi ei saa (st vahetada ei saa kolmandate isikutega, sest ATMA kaudu saab kenasti oma tegelaste vahel asju tõsta, mida ma ka aktiivselt kasutan). Paladin, assassin ja druid on selles osas vaeslapsed. Üritan seda viga parandada kuidagi. |
Oh seda vana peakest küll. Ei olnud enam meeles, et druiiduga ikkagi hell tase samuti läbi tehtud. Seega jäävad vaid paladin ja assassin.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
12.07.2008 21:31:52
|
|
|
Ostsin D2e ammu juba ning pelanud ka seda nii ,et on üle visanud
Hakkasin kohe mängima Druidiga multyplayeris.Tegin selle lvl ~60 kuni üle viskas,kuidagi väetike tundus minu käe all olevat
Sõbrad sebisid ka mängu ja siis tegin Assassin träpperi:Lightning põhiliselt.+ shadow mastery (minime tekitamiseks)+ Fire traps.See on lvl ~75 Hellis.Päris n... ,kui minionid tulevad Immune to lightning :p - leivanumber on lightning traps (5 tükki saab teha) - 1 teeb dämmi 1-1200.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
12.07.2008 23:59:04
|
|
|
Druiidi on suht keeruline nagu ülitugevaks teha..
Ise jõudsin battle.netis kunagi level 86-ni (patriarch), põhileivanumbrid olid siis hurricane ja tornaadod
ei mäleta küll palju dämmi tegi, full aldurs set oli ka peal ja vähemalt helli alguse tüübid laksis kindlasti ühe laksuga maha
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.07.2008 19:29:15
|
|
|
kellelgi sorci geari üle pole?
eelmises ladderis sai miski hulk chare proovitud.
druid on täiesti mõttetu. assa suht ka.
kicksin oli täitsa ok aga sellegipoolest ei pädenud hellis eriti. humor value oli vägev muidugi.
sorcid pädevad enamuses mf jaoks, lightsorc lemmik, 20k dammi ja hunnikutega 35% + ~30 dr ja miski ~40mdr.
hammerdin on hammerdin. arvestades kui bugine haamer on, siis op.
smiter on väga lahe, kuid crowdcontrolit suht raske saada.
poison necro oleks lahe kui hellis kõik rämeda resistiga poleks. poison nova teeb normalis ja nightmares kõigile väga kiirelt 1:0
bone necrot ega villageri pole palju teha viitsinud.
barbi üritasin ainult frenzyt teha, kui esimene build tuksi läks, teist enam ei viitsinud. kolekiire tegelane oli.
scart, su l99 jutus ma küll suht kahtleks, kuidas kurat? või pigem kui kaua? isegi baalbotid olid viimane ladder kuskil 97-98 kandis.
85 kanti char saada on alla 2 päeva.
1-15 tristrun
15-20 tombrun
20-25 cowrun
25-40 baalrun
40-60 nm baalrun
60-... hell baalrun
reaalselt läheb kuskil l85 pealt räme exp nerf peale, mõni mill expi per baalrun. ja levelite vahed on suured.
alates l90 on see kõik juba täieliku igavuse põrgu.
tõsi, korraliku partyga ubertristis pole expata proovinud.
normalist ja nightmarest võin aidata läbi rushida küll, helli jaoks pole praegu chari. sorc selleks ei sobi
londiste/minaise/bagofholding ja char on bagofholding hetkel.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
13.07.2008 19:49:20
|
|
|
Ülla-ülla, olen metsjeesus bnetis, ladder char on metsjeesus1 (aktiivne), nonlad metsjeesus ja hc mets_hc.
Igal juhul hammer ei meeldi, kuna on liiga tugev - igalpool saab hakkama kui tahta, kahju tegelikult
See ladder on hetkel 87 java ja 72 vm fireballer sorts, hetkel veel seedin, et keda teha kui tegema hakata, ehk light sorc või smiter. Iseenesest tahaks wind druidi teha ka kunagi, aga enne enigmat vast ei ole suurt mõtet.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.07.2008 20:01:51
|
|
|
hammer on bugine. kogu mängus on ÜKS vastane kes on immune. ehk siis animal tüüpi ja magic immune.
täpsemalt siis magic resist ja immunity ei tööta hammeriga.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
13.07.2008 21:23:27
|
|
|
bnetis oli ju 86 maximum päeva töö
rush + hbaal
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
13.07.2008 21:30:57
|
|
|
Oli, ehk siis vanas ladderis. Uues enam nii ei ole, baalrunnidega ei joppa ja olybaalid jms vajavad 80+ lvlit
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.07.2008 22:06:28
|
|
|
joppab ikka. ja baalrunne tuleb pidavalt juurde.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
14.07.2008 09:15:09
|
|
|
| zimson kirjutas: |
| zimson kirjutas: |
Mängin põhiliselt SP'd kuna pole MP jaoks piisavalt järjekindlust. Kuigi alguses sai ka MP'd tehtud, siis praeguseks MP konto on juba ära kustutatud (mingi x arvu päeva jooksul peab seal sisse logima, kuid mul juba viimasest mängimisest üldse pea üks aasta möödas).
Ei saaks öelda, et mul erilist lemmikklassi oleks. Kõik on toredad. Mängin natukene ühega ja siis jälle teisega. Kena vaheldus. Samas ei ole SP's veel suutnud kõigi tegelastega hell taset läbi teha. 1.10 patch tegi selle melee tegelaste jaoks natukene keerulisemaks, kuna efektiivseks edenemiseks on vaja päris head varustust (eelkõige relva). Samas SP's vahetada ju midagi ei saa (st vahetada ei saa kolmandate isikutega, sest ATMA kaudu saab kenasti oma tegelaste vahel asju tõsta, mida ma ka aktiivselt kasutan). Paladin, assassin ja druid on selles osas vaeslapsed. Üritan seda viga parandada kuidagi. |
Oh seda vana peakest küll. Ei olnud enam meeles, et druiiduga ikkagi hell tase samuti läbi tehtud. Seega jäävad vaid paladin ja assassin. |
Heh, asi edeneb. Eile sai ka paladiniga hell tase läbitud. Sai oma varustus kriitiliselt üle vaadatud ja hulgim DR (st -40%) peale pandud. Nii juba oli ok. Seega jääb veel assassin. Vaatab, kas saab tema ka kuidagi efektiivsemaks muuta.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
15.07.2008 02:43:06
|
|
|
Paladiniga sai diablo üllatavalt kergesti maha Viimati kui proovisin, siis tegin seda päris kaua ja lõpuks ei saanud teda ikka tapetud
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2004
|
15.07.2008 16:18:09
|
|
|
| Panin ka uuesti mängu peale, kui keegi on huvitatud üle võrgu mängimisest siis andke teada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
15.07.2008 23:00:55
|
|
|
Kui keegi tahab võib mult rushi küsida aga hell rushi teen ainult hfi eest /w *miracle_cure . Praegu on endal soso lvl 91 kohe 92 ladderis ja lvl 73 bowzone fortiga jne faith on veel puudu .
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2004
|
15.07.2008 23:07:34
|
|
|
| Mis su acconti nimi on?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
15.07.2008 23:29:10
|
|
|
| miracle_cure
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.07.2008 23:35:34
|
|
|
| londiste kirjutas: |
scart, su l99 jutus ma küll suht kahtleks, kuidas kurat? või pigem kui kaua? isegi baalbotid olid viimane ladder kuskil 97-98 kandis.
|
Ikka LANis, mitte battle.netis. Koolis sai lastud edumeelselt, mingi 2-3 kuud mängisime iga nädal väääga palju
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
16.07.2008 23:07:20
|
|
|
Ametlikus b.netis mängite?
Vahepeal läks igasuguste duperite tõttu asi väga käest ära, lag+vähe mängijaid jne...
Aga kui korralik, siis võiks ka raudrüü pealt tolmu maha pühkida
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|