Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  korpus CHIEFTEC CG-01-B-SL seeriast MESH märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 20:33:56 korpus CHIEFTEC CG-01-B-SL seeriast MESH vasta tsitaadiga

CG-01B-SL-350 CHIEFTEC MIDITOWER ATX 350W BLACK/SILVER

chieftec on silma jäänud oma korpuste tugevuse ja stabiilsuse, hea õhutuse, mugavate ja ratsionaalsete lahenduste ( smart seeria kettarack on lihstalt über) ja samas ka mõistlike toiteplokkidega, mis nendega kaasas on.
Antud kast sai tellitud " keskpärase koduarvuti jaoks": kaasas olev 350w toiteplokk peab vedama ainult 320gb ketast, 6200 seeria pci-e videot, c2d celeroni ja dvd +/- kirjutajat, seega peaks sellest olema maa ja ilm.

Kätte toodi korpus "nagu tavaliselt" tihedas pappkastis ning tavalise penoplasti asemel oli kasti otstes papist pressitud vormid. kast on ise raskem kui kaks " odava otsa " arvutit, kuna koostasin kontoris, tegin huvi pärast katse.
koostamine on nagu chieftec i puhul tavaline, lihtne ja mõistlik. ketaste jaoks oleva 3,5" pesa saab lihtsalt ära võtta, et kettad mõlemalt poolt kinnitada. Toiteploki juhtmed, mida on tõelsielt palju, ulatuvad igale poole kuhu vaja. toitel on 2x sata, 6x molex, 2x flopi, 20+4 toide, 12v p4 lisatoide. pci-e toidet samas pole.
kaasas on kruve ja vahepukse nii palju, et neist saab vajadusel teise korpuse, millele need kaasa panna unustati teha.
antud korpusel on juba mainitud hea õhuvoolu tagamiseks pauigutatud esiküljele mustaks värvitud metallvõrk, millest õhk ilma lisavente vajamata saab korpusesse ja sealt siis läbi toite ja küljeakende välja liikuda. Minu meelest igati oluline kui on vaja teha vaikset kasti. C&Q hoiab kohe ka vendid madalatel pööretel.
KOrpuse plekk on paks ja raske, seega ei ole nt optilise lugemist, ketta ragistamist jms liikumist peaaegu, et kuulda. perfektsionistid võivad korpuse veel matiga seestpoolt üle kleepida ja minumeelest on tulemus selle raha eest väga hea.
nagu ikka on esipaneeli USB ja heli juhtmed juba ette täpselt nii ühte pistikusse pandud, nagu nad klassikaliselt emaplaatidele ühenduvad. seega ei pea ise midagi leiutama, lihtsalt pistad pistikud sisse ja voilaa. antud korpuse puhul on huvitavaks leiuks veel tavalisse sata pessa käiv üleminek, mis asub ees üleval usb pesade kõrval ja võimaldab e-sata seadmeid niiviisi masinale liita.
korpusel on tehase poolt ka meeldiv 2 aastane garantii:)

Tooteomadused

TOOTENIMETUS CHIEFTEC MIDITOWER ATX 350W BLACK/SILVER
TOOTEKOOD CG-01B-SL-350
TOOTJA KOOD CG-01B-SL-350
EAN-KOOD 4710713237155
TOOTJA CHIEFTEC
KORPUSED
LAIENDUSPESAD (ARV) -
KORPUSE VÄRV Black/Silver
VÄLINE 5.25" KETTASAHTEL 2
VÄLINE 3.5" KETTASAHTEL 2
SISENE 3.5" KETTASAHTEL 3
USB LIIDESED 2
FIREWIRE LIIDES N/A
AUDIO LIIDESED Audio in,Audio out,
KORPUSE TÜÜP Midi-ATX
SATA ÜNEDUS N/A
TOITEPLOKI / PSU VENTILAATORI SUURUS N/A
TOITEPLOKI ÜHENDUSLIIDES N/A
CD/DVD KATTEPLAADID N/A
TEMPERATUURIJUHTIMISEGA JAHUTUS Ei
VENTILAATORI KOHTADE ARV 0
KORPUSE LUKUSTUS N/A
TOLMUFILTER N/A
LÄBIPAISTEV KÜLJEAKEN Ei
TOITEPLOKKI VÕIMSUS 350W
KAAL (kg) 11.5
MÕÕTMED (K X L X S CM) 46 x 18 x 44
ÜHENDATAVUS eSATA
HIND 1 128.90 kr

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 02.07.2008 00:13:46 vasta tsitaadiga

Ma ei ürita praegu "ära panna"... aga... mida ma sain praegu teada, mida ma ei oleks võinud lugeda suvalise netipoe tootekirjeldusest??
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2008 00:26:53 vasta tsitaadiga

Dolph kirjutas:
Ma ei ürita praegu "ära panna"... aga... mida ma sain praegu teada, mida ma ei oleks võinud lugeda suvalise netipoe tootekirjeldusest??

ot: säästis meid googeldamisest icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2008 00:30:08 vasta tsitaadiga

just. hea ju leida vahel selline nupuke. nagu "post-it, millele on kirjutatud midagi" mida võiks märgata.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 02.07.2008 08:58:11 vasta tsitaadiga

ja mis selles korpuses nii erilist on? samas negatiivseid asju pole sa välja toonud. ma tooksin siis ühe: pole tolmufiltrit. ja see on üks olulisemaid asju üldse korpuse puhul, et see oleks olemas. vähemalt pärast P182 omandamist ma korpust enam teisiti ette ei kujutagi.
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2008 10:07:44 vasta tsitaadiga

kodukasutajale, kus niivürd tolmu ei ole ja ilmselt leidub ka tegelane, kes nii ehk naa oma kasti paar korda aastas pimbib, pole see ilmselt probleemiks. suts suruõhku ja kõik puhas jälle. samas mingite saitekite jms " ordi" (dodegen) kastidega võrreldes on tegemist ikka väga vaikse ja mõnusa kastiga. midagi kuskilt ei nagise, ei pandu läbi jms. tolmufiltri saab panna juhul kui paned lisavendi siis nexusel on nt on vastavad filtrid täiesti olemas. kui lihtsalt pimpida, võib tolmu vastu lihtsalt sukka kasti sisse kleepida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilvez
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 02.07.2008 14:17:54 vasta tsitaadiga

olin kah ühe enda chiefteci korpusega üli rahul, mugav toitekaableid sisse välja, 6 lihtsalt paigaltatavat kõvaketta auku, ...
aga toiteplokk tuli vahetada, kuna antud firma toiteplokid ei tööta odavamate upsidega, ma ei ole ekspert detailides aga antud toiteblokile on paha voolu siinuse muutumine ja ups enda kaitseks lülitab kogu asjanduse välja.
Sellest järeldaks:
kui tahad kasutada odavamat sorti UPSi (mitte smart, mõningate smartidega on kah probleeme) , siis osta ilma toiteplokita või siis vaheta asi, mis muudab voolu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2008 14:45:55 vasta tsitaadiga

või osta korralik ups.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 13:57:47 vasta tsitaadiga

muidu mulle chieftec korpused meeldivad, müün neid palju, aga see on suht kole korpus icon_biggrin.gif (no offence)
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 14:14:11 vasta tsitaadiga

" ilus"/"kole"/"veider" bla.. pole vahet, mis sul laua all tiksub.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 14:22:51 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
muidu mulle chieftec korpused meeldivad, müün neid palju, aga see on suht kole korpus icon_biggrin.gif (no offence)

siniste tulukestega suurte 200mm ventikatdega pede majakad on "ägedamad" ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 14:55:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

siniste tulukestega suurte 200mm ventikatdega pede majakad on "ägedamad" ?

enamasti nende pedemajakate puhul kogu aur läinud dioodide ja muu saasta peale. kohas kus on vaja stabiilsust algab nagin, plärin, mingi veidrus konstruktsioonis..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 15:40:53 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Noname kirjutas:
muidu mulle chieftec korpused meeldivad, müün neid palju, aga see on suht kole korpus icon_biggrin.gif (no offence)

siniste tulukestega suurte 200mm ventikatdega pede majakad on "ägedamad" ?


võibolla sulle meeldivad sellised, aga eks see maitse asi ole. aga kui väga noor oled siis on arusaadav et on vägev.

minu jaoks mida lihtsam ja ühevärvilisem seda parem/ilusam- näiteks see: http://www.chieftec.com/sg-01b.html
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 16:18:15 vasta tsitaadiga

digweed, miks mind tsiteerid icon_biggrin.gif
mulle ei meeldigi icon_biggrin.gif
ise samuti erinevaid chiefu fulle omanud thumbs_up.gif siga head rauast korpused.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 17:59:36 vasta tsitaadiga

... oleks võinud sisust pilti teha, põgusa otsinguga ei leidnudki kohe ühtegi icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.07.2008 18:24:05 vasta tsitaadiga

ja kuna kodulehel pole ka ühtegi pilti sisemusest, siis võiks selline ka siin olemas olla
ausalt ei näe mõtet sellisel reklaamil, kus pole toote kohta erilist ülevaadet

"smart seeria kettarack on lihtsalt über"
no mida see ütleb mulle ?
ma ei näe ju missugune see on ja mis selle boonused on
ja antud otsikute kogus on täiesti tavaline, mitte midagi erilist
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.07.2008 19:05:11 vasta tsitaadiga

Siin on pilte ka sisemusest
http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=331&Itemid=602&lang=EN

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 19:13:07 vasta tsitaadiga

... nigu välimus nõnna sisu ehk siis üsna mage icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.07.2008 19:23:46 vasta tsitaadiga

täiesti mitte midagi ütlev korpus ausalt öelda ja jään eelistama hulga odavamat compucase'i, hetkel meeldib enim nende valikust 6A34
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silks
HV kasutaja
silks

liitunud: 09.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 19:38:08 vasta tsitaadiga

Kah CHIEFTEC korpuse koos 400w toitega omanik ja pole muus öelda kui ainult rahul.Jah korpus on raske aga masiivne ja tehtud korralikust mettalist.Seeläbi pole kah tunda vintide pöörelmist ega muud müra.Kiired ühendamised pci/agp siinidesse"kruvikeerajat pole vaja".Toide vaikne ja igati rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 19:38:21 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif isegi 120mm vent ei lähe sinna thumbs_down.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.07.2008 21:51:54 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
icon_eek.gif isegi 120mm vent ei lähe sinna thumbs_down.gif

Ette ju läheb. icon_wink.gif
http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=331&Itemid=602&lang=EN

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 22:17:13 vasta tsitaadiga

mida v.ttu te higised itimehe vingute.
nähakse vaeva ja kirjutatakse mingigi review ja ikka...
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.07.2008 22:18:39 vasta tsitaadiga

see ja review ?
heal juhul overview
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 04.07.2008 10:01:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui lihtsalt pimpida, võib tolmu vastu lihtsalt sukka kasti sisse kleepida.

ja kuidas seda siis puhastada? plastfiltri võtad küljest ära ja pesed kraani all puhtaks kuid kleebitud sukaga?

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2008 10:18:29 vasta tsitaadiga

noh. sisemuse pildid tulid netiavarustest välja. ega tegemist ei olegi mingi special kastiga. konkreetne isend läheb koju laua alla ja ilmselt seda ei võeta lahti enne, kui tolmu aasta p2rast vaja puhastada on. konkreetne isend imponeerib mulle just oma massiivsusega: 11kg eest on seal ohtralt metalli ja tugevat plasti, mis tekitab olukorra, kus optikasse plaat pannes mitte midagi kuskilt nagisema ei hakka. ilmselt kannatab mu 95kg kaalu juures selle korpuse peal ka istuda, mida compucase i kastid ilmselt ei talu icon_wink.gif ja kolmas asi on suhteliselt korralik toide, mis selle raha eest kaasas on. säästukad panen tavaliselt ise ka mingitesse 300+ krooni maksvatesse no psu you ye jms säästukosudesse aga selle kastiga ei teki seda tunnet, et peaks korpuse p2rast muretsema.
vente ei ole vaja sellesse kasti toppida, sest kasti esipaneel on terves mõõdus lahti, katvaks materjaliks on peen metallvõrk.
tsitaat:

kuidas seda siis puhastada

suruõhk. puhud tolmu välja poole tagasi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silks
HV kasutaja
silks

liitunud: 09.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2008 07:26:09 vasta tsitaadiga

Viriseijaid ja vinguiaid leidub alati icon_biggrin.gif .Tegelt on tegu kvaliteetse asjaga.Kes asjast sittagi ei tea knok u self out with godegen!!
Jah ette saab panna12"fan külgedele kas on mötet tolmu imejat ehitada??
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.07.2008 11:42:16 vasta tsitaadiga

silks, aa et kui chiefteci ei taha, siis järgmine aste on kohe codegen ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 05.07.2008 15:42:50 vasta tsitaadiga

silks kirjutas:
Viriseijaid ja vinguiaid leidub alati icon_biggrin.gif .Tegelt on tegu kvaliteetse asjaga.Kes asjast sittagi ei tea knok u self out with godegen!!
Jah ette saab panna12"fan külgedele kas on mötet tolmu imejat ehitada??


häbi ei ole nii valesti kirjutada eesti ja inglise keeles?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2008 17:11:05 vasta tsitaadiga

Välimus välimuseks, see on nagunii maitse asi ja kellele meeldib kellele mitte, aga mind pani imestama ,et kõik asjad käivad kruvidega, korpus maksab üle tonna ja ikka pead kruvidega jamama icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2008 19:36:49 vasta tsitaadiga

ja mis kruvimisel häda? niikuinii kruvid plaadi korpusse ju. asi see kolm kruvi rohkem sisse keerata. ongi nii paigas, et suvaline ain asju ise ümber näppima ei hakka. chieftec il on gaming case d kah olemas ja need näevad rohkem pedemajakad välja samal ajal evides endiselt mõistlikkust mountimisel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silks
HV kasutaja
silks

liitunud: 09.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2008 14:34:38 vasta tsitaadiga

Kruvimine on ainuke vöimalus kuidas sa pöörlevad detailid kapitaalselt kinni saad,igasugu plastic clipid hakkavad suht ruttu järgi andma.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.07.2008 15:29:12 vasta tsitaadiga

silks, pci, agp, pci-e jne pesadesse käivad detailid on pöörlevad ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silks
HV kasutaja
silks

liitunud: 09.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2008 15:31:29 vasta tsitaadiga

Emaplaadil on kindlasti vent prose küljes vast kah chipi jahutus?Sama kah videokaardil.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.07.2008 15:36:15 vasta tsitaadiga

ja see ventilaator muudab seal mida ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2008 16:02:57 vasta tsitaadiga

selle kasti puhul on tegu asjaga, millesse väga tihti süvenema ei pea, bravo seeria asjadel on kaartide jaoks kiirkinnitus, kettarack ja optilised ilma kruvideta. aga bravo on ka rohkem " server".
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2008 00:18:45 vasta tsitaadiga

Tõesti, mis te siin hädaldate. Laurx kirjutab toreda loo kokku Chieftecist ja siis kargab mitu inimest talle turja selle pärast.
Ei suuda ka sõna võtmata jätta.
Ise kasutan ka chiefteci korpust ja toidet ning pole ühtegi etteheidet asjadele.

Korpus: Chieftec Bravo Full Tower BA-01B-B-B
Toiteplokk: Chieftec CFT-750-14C 750W

Ja lugu mis Laurx poolt kirjutatud peab paika.
Tolmufiltrist ma ei oska isegi unistada ning ei kujuta ette, mis olukorras seda vaja minna võiks kodus. Niipalju ikka ju mõtlemist ja korraarmastust on, et kodu tolmuvaba hoida?

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2008 00:31:53 vasta tsitaadiga

yerba, mängu ja katoodipedede asi icon_wink.gif 1. vaja kasti pimpida igal võimalikul ja võimatul moel. 2. kehva kooste ja projekteerimisega pedemajakatel on kombeks seda, mis 24/7 arvuti ees elamisest üle jääb, endasse imeda.
chieftec on nii suur ja massiivne, et kusagile vendilabale sattunud tolm teda plärisema ei pane ja kui isegi jahutusel tolmu on, käib kastist ikkagi nii palju õhku läbi, et mõnda aega kasti sisekliima ei muutu ning isegi suurenenud pööretega jahutused endast veel märku ei anna.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 08.07.2008 12:00:11 vasta tsitaadiga

Mis nilbe väljaulatuv jurakas see küljepeal ventide vahel on?
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2008 12:40:41 vasta tsitaadiga

mis vendid seal on? seal on õhutusavad. kui sa tahad sinna midagi pöörlema kruvida, on see sinu vaba valik. kast seda ei vaja. tegemist on käepidemega, mis on sinna pandud kasti küljekaane eemaldamiseks ja ulatub välja, et kasti ei saaks seda külge pidi vastu seina panna nii, et sealt õhku sisse ei saaks. capiche?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 08.07.2008 13:35:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis vendid seal on? seal on õhutusavad. kui sa tahad sinna midagi pöörlema kruvida, on see sinu vaba valik. kast seda ei vaja. tegemist on käepidemega, mis on sinna pandud kasti küljekaane eemaldamiseks ja ulatub välja, et kasti ei saaks seda külge pidi vastu seina panna nii, et sealt õhku sisse ei saaks. capiche?

huvitav- kui on tehtud nii "vägev" sang, et jääb mulje nagu seda korpust iga päev lahti kistakse, siis miks on külje eemaldamine tavaliste kruvidega http://www.chieftec.eu/images/highlights/cg/big/cg1.jpg? viisakam oleks kui saaks ilma kruvikeerajata hakkama (thumbscrews).

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2008 13:54:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ulatub välja, et kasti ei saaks seda külge pidi vastu seina panna nii, et sealt õhku sisse ei saaks. capiche?

ikka ei koida ?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.07.2008 13:57:47 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:

huvitav- kui on tehtud nii "vägev" sang, et jääb mulje nagu seda korpust iga päev lahti kistakse, siis miks on külje eemaldamine tavaliste kruvidega http://www.chieftec.eu/images/highlights/cg/big/cg1.jpg? viisakam oleks kui saaks ilma kruvikeerajata hakkama (thumbscrews).

See on tehtud nii ainult selleks, et sina küsida saaksid. icon_lol.gif

laurx kirjutas:
tsitaat:

ulatub välja, et kasti ei saaks seda külge pidi vastu seina panna nii, et sealt õhku sisse ei saaks. capiche?

ikka ei koida ?


Ta vist mõtleb seda plastist sanga, mis on küljel kasti avamiseks.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2008 14:00:18 vasta tsitaadiga

pedemajakameeste asi. igal pool , kus on auk, peab olema vent. kõik ,mille külge ei sa panna katoodi on kole.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 09.07.2008 09:49:01 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
mida v.ttu te higised itimehe vingute.
nähakse vaeva ja kirjutatakse mingigi review ja ikka...

tegelt väga õige märkus
Tolmufiltritest niipalju et mul on Antec P182´l ees 2 tolmufiltrit. Ees äärised koguvad korralikult saasta, mõtlesin ükspäev et noh 3 kuud kasutatud et teen suurpuhastuse arvuti sees....ja vaatan, peaaegu olematu oli tolm arvutis sees. Tõmbasin filtrid eest ära, puhastasin ära ja ette tagasi. Vaatasin paar päeva läks mööda ja jälle olid saastased. Toas lendab metsikult tolmu nii et seda ei märkagi...aga olemas on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 17:30:17 vasta tsitaadiga

Korpus korpuseks.Tüüpiline vanakoolimeeste väide,et kui pedemajakamehed katoode külge riputada ei saa siis kohe kole thumbs_down.gif .Ja see korpus on kole.Sorry aga see on minu aus arvamus.kellelegi vast sobib.Ah et mis on minu meelest ilus?.Täisteras või brushed...vähemalt 0.5mm Alu.St kogu korpus sellest.Ei mingit SECC-i ega teravaid nurki.Kõvakettarack nt thumscrew-dega.Küljeakentki ei pea tingimata olema.Korpus ise läikivmust või hõbedane.Korralikud jahutusvõimalused ja E-ATX suppport thumbs_up.gif .

see "ülevaade" küll kuhugi ei kõlba.Rikub lausa silma kui lugeda icon_neutral.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silks
HV kasutaja
silks

liitunud: 09.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 19:28:05 vasta tsitaadiga

Täis teras on küll hea
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  korpus CHIEFTEC CG-01-B-SL seeriast MESH
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.