|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.07.2008 20:33:56
korpus CHIEFTEC CG-01-B-SL seeriast MESH |
|
|
CG-01B-SL-350 CHIEFTEC MIDITOWER ATX 350W BLACK/SILVER
chieftec on silma jäänud oma korpuste tugevuse ja stabiilsuse, hea õhutuse, mugavate ja ratsionaalsete lahenduste ( smart seeria kettarack on lihstalt über) ja samas ka mõistlike toiteplokkidega, mis nendega kaasas on.
Antud kast sai tellitud " keskpärase koduarvuti jaoks": kaasas olev 350w toiteplokk peab vedama ainult 320gb ketast, 6200 seeria pci-e videot, c2d celeroni ja dvd +/- kirjutajat, seega peaks sellest olema maa ja ilm.
Kätte toodi korpus "nagu tavaliselt" tihedas pappkastis ning tavalise penoplasti asemel oli kasti otstes papist pressitud vormid. kast on ise raskem kui kaks " odava otsa " arvutit, kuna koostasin kontoris, tegin huvi pärast katse.
koostamine on nagu chieftec i puhul tavaline, lihtne ja mõistlik. ketaste jaoks oleva 3,5" pesa saab lihtsalt ära võtta, et kettad mõlemalt poolt kinnitada. Toiteploki juhtmed, mida on tõelsielt palju, ulatuvad igale poole kuhu vaja. toitel on 2x sata, 6x molex, 2x flopi, 20+4 toide, 12v p4 lisatoide. pci-e toidet samas pole.
kaasas on kruve ja vahepukse nii palju, et neist saab vajadusel teise korpuse, millele need kaasa panna unustati teha.
antud korpusel on juba mainitud hea õhuvoolu tagamiseks pauigutatud esiküljele mustaks värvitud metallvõrk, millest õhk ilma lisavente vajamata saab korpusesse ja sealt siis läbi toite ja küljeakende välja liikuda. Minu meelest igati oluline kui on vaja teha vaikset kasti. C&Q hoiab kohe ka vendid madalatel pööretel.
KOrpuse plekk on paks ja raske, seega ei ole nt optilise lugemist, ketta ragistamist jms liikumist peaaegu, et kuulda. perfektsionistid võivad korpuse veel matiga seestpoolt üle kleepida ja minumeelest on tulemus selle raha eest väga hea.
nagu ikka on esipaneeli USB ja heli juhtmed juba ette täpselt nii ühte pistikusse pandud, nagu nad klassikaliselt emaplaatidele ühenduvad. seega ei pea ise midagi leiutama, lihtsalt pistad pistikud sisse ja voilaa. antud korpuse puhul on huvitavaks leiuks veel tavalisse sata pessa käiv üleminek, mis asub ees üleval usb pesade kõrval ja võimaldab e-sata seadmeid niiviisi masinale liita.
korpusel on tehase poolt ka meeldiv 2 aastane garantii:)
Tooteomadused
TOOTENIMETUS CHIEFTEC MIDITOWER ATX 350W BLACK/SILVER
TOOTEKOOD CG-01B-SL-350
TOOTJA KOOD CG-01B-SL-350
EAN-KOOD 4710713237155
TOOTJA CHIEFTEC
KORPUSED
LAIENDUSPESAD (ARV) -
KORPUSE VÄRV Black/Silver
VÄLINE 5.25" KETTASAHTEL 2
VÄLINE 3.5" KETTASAHTEL 2
SISENE 3.5" KETTASAHTEL 3
USB LIIDESED 2
FIREWIRE LIIDES N/A
AUDIO LIIDESED Audio in,Audio out,
KORPUSE TÜÜP Midi-ATX
SATA ÜNEDUS N/A
TOITEPLOKI / PSU VENTILAATORI SUURUS N/A
TOITEPLOKI ÜHENDUSLIIDES N/A
CD/DVD KATTEPLAADID N/A
TEMPERATUURIJUHTIMISEGA JAHUTUS Ei
VENTILAATORI KOHTADE ARV 0
KORPUSE LUKUSTUS N/A
TOLMUFILTER N/A
LÄBIPAISTEV KÜLJEAKEN Ei
TOITEPLOKKI VÕIMSUS 350W
KAAL (kg) 11.5
MÕÕTMED (K X L X S CM) 46 x 18 x 44
ÜHENDATAVUS eSATA
HIND 1 128.90 kr
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dolph
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2003
|
02.07.2008 00:13:46
|
|
|
| Ma ei ürita praegu "ära panna"... aga... mida ma sain praegu teada, mida ma ei oleks võinud lugeda suvalise netipoe tootekirjeldusest??
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
02.07.2008 00:26:53
|
|
|
| Dolph kirjutas: |
| Ma ei ürita praegu "ära panna"... aga... mida ma sain praegu teada, mida ma ei oleks võinud lugeda suvalise netipoe tootekirjeldusest?? |
ot: säästis meid googeldamisest
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.07.2008 00:30:08
|
|
|
just. hea ju leida vahel selline nupuke. nagu "post-it, millele on kirjutatud midagi" mida võiks märgata.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
02.07.2008 08:58:11
|
|
|
ja mis selles korpuses nii erilist on? samas negatiivseid asju pole sa välja toonud. ma tooksin siis ühe: pole tolmufiltrit. ja see on üks olulisemaid asju üldse korpuse puhul, et see oleks olemas. vähemalt pärast P182 omandamist ma korpust enam teisiti ette ei kujutagi.
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.07.2008 10:07:44
|
|
|
kodukasutajale, kus niivürd tolmu ei ole ja ilmselt leidub ka tegelane, kes nii ehk naa oma kasti paar korda aastas pimbib, pole see ilmselt probleemiks. suts suruõhku ja kõik puhas jälle. samas mingite saitekite jms " ordi" (dodegen) kastidega võrreldes on tegemist ikka väga vaikse ja mõnusa kastiga. midagi kuskilt ei nagise, ei pandu läbi jms. tolmufiltri saab panna juhul kui paned lisavendi siis nexusel on nt on vastavad filtrid täiesti olemas. kui lihtsalt pimpida, võib tolmu vastu lihtsalt sukka kasti sisse kleepida.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilvez
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2005
|
02.07.2008 14:17:54
|
|
|
olin kah ühe enda chiefteci korpusega üli rahul, mugav toitekaableid sisse välja, 6 lihtsalt paigaltatavat kõvaketta auku, ...
aga toiteplokk tuli vahetada, kuna antud firma toiteplokid ei tööta odavamate upsidega, ma ei ole ekspert detailides aga antud toiteblokile on paha voolu siinuse muutumine ja ups enda kaitseks lülitab kogu asjanduse välja.
Sellest järeldaks:
kui tahad kasutada odavamat sorti UPSi (mitte smart, mõningate smartidega on kah probleeme) , siis osta ilma toiteplokita või siis vaheta asi, mis muudab voolu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.07.2008 14:45:55
|
|
|
või osta korralik ups.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
03.07.2008 13:57:47
|
|
|
muidu mulle chieftec korpused meeldivad, müün neid palju, aga see on suht kole korpus (no offence)
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.07.2008 14:14:11
|
|
|
" ilus"/"kole"/"veider" bla.. pole vahet, mis sul laua all tiksub.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
03.07.2008 14:22:51
|
|
|
| Noname kirjutas: |
muidu mulle chieftec korpused meeldivad, müün neid palju, aga see on suht kole korpus (no offence) |
siniste tulukestega suurte 200mm ventikatdega pede majakad on "ägedamad" ?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.07.2008 14:55:57
|
|
|
| tsitaat: |
siniste tulukestega suurte 200mm ventikatdega pede majakad on "ägedamad" ?
|
enamasti nende pedemajakate puhul kogu aur läinud dioodide ja muu saasta peale. kohas kus on vaja stabiilsust algab nagin, plärin, mingi veidrus konstruktsioonis..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
03.07.2008 15:40:53
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| Noname kirjutas: |
muidu mulle chieftec korpused meeldivad, müün neid palju, aga see on suht kole korpus (no offence) |
siniste tulukestega suurte 200mm ventikatdega pede majakad on "ägedamad" ? |
võibolla sulle meeldivad sellised, aga eks see maitse asi ole. aga kui väga noor oled siis on arusaadav et on vägev.
minu jaoks mida lihtsam ja ühevärvilisem seda parem/ilusam- näiteks see: http://www.chieftec.com/sg-01b.html
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
03.07.2008 16:18:15
|
|
|
digweed, miks mind tsiteerid
mulle ei meeldigi
ise samuti erinevaid chiefu fulle omanud siga head rauast korpused.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.07.2008 17:59:36
|
|
|
... oleks võinud sisust pilti teha, põgusa otsinguga ei leidnudki kohe ühtegi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.07.2008 18:24:05
|
|
|
ja kuna kodulehel pole ka ühtegi pilti sisemusest, siis võiks selline ka siin olemas olla
ausalt ei näe mõtet sellisel reklaamil, kus pole toote kohta erilist ülevaadet
"smart seeria kettarack on lihtsalt über"
no mida see ütleb mulle ?
ma ei näe ju missugune see on ja mis selle boonused on
ja antud otsikute kogus on täiesti tavaline, mitte midagi erilist
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.07.2008 19:13:07
|
|
|
... nigu välimus nõnna sisu ehk siis üsna mage
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.07.2008 19:23:46
|
|
|
| täiesti mitte midagi ütlev korpus ausalt öelda ja jään eelistama hulga odavamat compucase'i, hetkel meeldib enim nende valikust 6A34
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silks
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2004
|
03.07.2008 19:38:08
|
|
|
Kah CHIEFTEC korpuse koos 400w toitega omanik ja pole muus öelda kui ainult rahul.Jah korpus on raske aga masiivne ja tehtud korralikust mettalist.Seeläbi pole kah tunda vintide pöörelmist ega muud müra.Kiired ühendamised pci/agp siinidesse"kruvikeerajat pole vaja".Toide vaikne ja igati rahul
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
03.07.2008 19:38:21
|
|
|
isegi 120mm vent ei lähe sinna
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
03.07.2008 22:17:13
|
|
|
mida v.ttu te higised itimehe vingute.
nähakse vaeva ja kirjutatakse mingigi review ja ikka...
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.07.2008 22:18:39
|
|
|
see ja review ?
heal juhul overview
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
04.07.2008 10:01:22
|
|
|
| tsitaat: |
kui lihtsalt pimpida, võib tolmu vastu lihtsalt sukka kasti sisse kleepida.
|
ja kuidas seda siis puhastada? plastfiltri võtad küljest ära ja pesed kraani all puhtaks kuid kleebitud sukaga?
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.07.2008 10:18:29
|
|
|
noh. sisemuse pildid tulid netiavarustest välja. ega tegemist ei olegi mingi special kastiga. konkreetne isend läheb koju laua alla ja ilmselt seda ei võeta lahti enne, kui tolmu aasta p2rast vaja puhastada on. konkreetne isend imponeerib mulle just oma massiivsusega: 11kg eest on seal ohtralt metalli ja tugevat plasti, mis tekitab olukorra, kus optikasse plaat pannes mitte midagi kuskilt nagisema ei hakka. ilmselt kannatab mu 95kg kaalu juures selle korpuse peal ka istuda, mida compucase i kastid ilmselt ei talu ja kolmas asi on suhteliselt korralik toide, mis selle raha eest kaasas on. säästukad panen tavaliselt ise ka mingitesse 300+ krooni maksvatesse no psu you ye jms säästukosudesse aga selle kastiga ei teki seda tunnet, et peaks korpuse p2rast muretsema.
vente ei ole vaja sellesse kasti toppida, sest kasti esipaneel on terves mõõdus lahti, katvaks materjaliks on peen metallvõrk.
| tsitaat: |
kuidas seda siis puhastada
|
suruõhk. puhud tolmu välja poole tagasi.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silks
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2004
|
05.07.2008 07:26:09
|
|
|
Viriseijaid ja vinguiaid leidub alati .Tegelt on tegu kvaliteetse asjaga.Kes asjast sittagi ei tea knok u self out with godegen!!
Jah ette saab panna12"fan külgedele kas on mötet tolmu imejat ehitada??
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.07.2008 11:42:16
|
|
|
| silks, aa et kui chiefteci ei taha, siis järgmine aste on kohe codegen ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dolph
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2003
|
05.07.2008 15:42:50
|
|
|
| silks kirjutas: |
Viriseijaid ja vinguiaid leidub alati .Tegelt on tegu kvaliteetse asjaga.Kes asjast sittagi ei tea knok u self out with godegen!!
Jah ette saab panna12"fan külgedele kas on mötet tolmu imejat ehitada?? |
häbi ei ole nii valesti kirjutada eesti ja inglise keeles?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
06.07.2008 17:11:05
|
|
|
Välimus välimuseks, see on nagunii maitse asi ja kellele meeldib kellele mitte, aga mind pani imestama ,et kõik asjad käivad kruvidega, korpus maksab üle tonna ja ikka pead kruvidega jamama
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.07.2008 19:36:49
|
|
|
ja mis kruvimisel häda? niikuinii kruvid plaadi korpusse ju. asi see kolm kruvi rohkem sisse keerata. ongi nii paigas, et suvaline ain asju ise ümber näppima ei hakka. chieftec il on gaming case d kah olemas ja need näevad rohkem pedemajakad välja samal ajal evides endiselt mõistlikkust mountimisel.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silks
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2004
|
07.07.2008 14:34:38
|
|
|
| Kruvimine on ainuke vöimalus kuidas sa pöörlevad detailid kapitaalselt kinni saad,igasugu plastic clipid hakkavad suht ruttu järgi andma.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.07.2008 15:29:12
|
|
|
| silks, pci, agp, pci-e jne pesadesse käivad detailid on pöörlevad ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silks
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2004
|
07.07.2008 15:31:29
|
|
|
| Emaplaadil on kindlasti vent prose küljes vast kah chipi jahutus?Sama kah videokaardil.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.07.2008 15:36:15
|
|
|
| ja see ventilaator muudab seal mida ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.07.2008 16:02:57
|
|
|
selle kasti puhul on tegu asjaga, millesse väga tihti süvenema ei pea, bravo seeria asjadel on kaartide jaoks kiirkinnitus, kettarack ja optilised ilma kruvideta. aga bravo on ka rohkem " server".
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
08.07.2008 00:18:45
|
|
|
Tõesti, mis te siin hädaldate. Laurx kirjutab toreda loo kokku Chieftecist ja siis kargab mitu inimest talle turja selle pärast.
Ei suuda ka sõna võtmata jätta.
Ise kasutan ka chiefteci korpust ja toidet ning pole ühtegi etteheidet asjadele.
Korpus: Chieftec Bravo Full Tower BA-01B-B-B
Toiteplokk: Chieftec CFT-750-14C 750W
Ja lugu mis Laurx poolt kirjutatud peab paika.
Tolmufiltrist ma ei oska isegi unistada ning ei kujuta ette, mis olukorras seda vaja minna võiks kodus. Niipalju ikka ju mõtlemist ja korraarmastust on, et kodu tolmuvaba hoida?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.07.2008 00:31:53
|
|
|
yerba, mängu ja katoodipedede asi 1. vaja kasti pimpida igal võimalikul ja võimatul moel. 2. kehva kooste ja projekteerimisega pedemajakatel on kombeks seda, mis 24/7 arvuti ees elamisest üle jääb, endasse imeda.
chieftec on nii suur ja massiivne, et kusagile vendilabale sattunud tolm teda plärisema ei pane ja kui isegi jahutusel tolmu on, käib kastist ikkagi nii palju õhku läbi, et mõnda aega kasti sisekliima ei muutu ning isegi suurenenud pööretega jahutused endast veel märku ei anna.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
08.07.2008 12:00:11
|
|
|
Mis nilbe väljaulatuv jurakas see küljepeal ventide vahel on?
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.07.2008 12:40:41
|
|
|
mis vendid seal on? seal on õhutusavad. kui sa tahad sinna midagi pöörlema kruvida, on see sinu vaba valik. kast seda ei vaja. tegemist on käepidemega, mis on sinna pandud kasti küljekaane eemaldamiseks ja ulatub välja, et kasti ei saaks seda külge pidi vastu seina panna nii, et sealt õhku sisse ei saaks. capiche?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
08.07.2008 13:35:29
|
|
|
| tsitaat: |
mis vendid seal on? seal on õhutusavad. kui sa tahad sinna midagi pöörlema kruvida, on see sinu vaba valik. kast seda ei vaja. tegemist on käepidemega, mis on sinna pandud kasti küljekaane eemaldamiseks ja ulatub välja, et kasti ei saaks seda külge pidi vastu seina panna nii, et sealt õhku sisse ei saaks. capiche?
|
huvitav- kui on tehtud nii "vägev" sang, et jääb mulje nagu seda korpust iga päev lahti kistakse, siis miks on külje eemaldamine tavaliste kruvidega http://www.chieftec.eu/images/highlights/cg/big/cg1.jpg? viisakam oleks kui saaks ilma kruvikeerajata hakkama (thumbscrews).
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.07.2008 13:54:11
|
|
|
| tsitaat: |
ulatub välja, et kasti ei saaks seda külge pidi vastu seina panna nii, et sealt õhku sisse ei saaks. capiche?
|
ikka ei koida ?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
08.07.2008 13:57:47
|
|
|
| bbbb kirjutas: |
huvitav- kui on tehtud nii "vägev" sang, et jääb mulje nagu seda korpust iga päev lahti kistakse, siis miks on külje eemaldamine tavaliste kruvidega http://www.chieftec.eu/images/highlights/cg/big/cg1.jpg? viisakam oleks kui saaks ilma kruvikeerajata hakkama (thumbscrews). |
See on tehtud nii ainult selleks, et sina küsida saaksid.
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
ulatub välja, et kasti ei saaks seda külge pidi vastu seina panna nii, et sealt õhku sisse ei saaks. capiche?
|
ikka ei koida ? |
Ta vist mõtleb seda plastist sanga, mis on küljel kasti avamiseks.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.07.2008 14:00:18
|
|
|
pedemajakameeste asi. igal pool , kus on auk, peab olema vent. kõik ,mille külge ei sa panna katoodi on kole.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
09.07.2008 09:49:01
|
|
|
| digweed kirjutas: |
mida v.ttu te higised itimehe vingute.
nähakse vaeva ja kirjutatakse mingigi review ja ikka... |
tegelt väga õige märkus
Tolmufiltritest niipalju et mul on Antec P182´l ees 2 tolmufiltrit. Ees äärised koguvad korralikult saasta, mõtlesin ükspäev et noh 3 kuud kasutatud et teen suurpuhastuse arvuti sees....ja vaatan, peaaegu olematu oli tolm arvutis sees. Tõmbasin filtrid eest ära, puhastasin ära ja ette tagasi. Vaatasin paar päeva läks mööda ja jälle olid saastased. Toas lendab metsikult tolmu nii et seda ei märkagi...aga olemas on.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
15.07.2008 17:30:17
|
|
|
Korpus korpuseks.Tüüpiline vanakoolimeeste väide,et kui pedemajakamehed katoode külge riputada ei saa siis kohe kole .Ja see korpus on kole.Sorry aga see on minu aus arvamus.kellelegi vast sobib.Ah et mis on minu meelest ilus?.Täisteras või brushed...vähemalt 0.5mm Alu.St kogu korpus sellest.Ei mingit SECC-i ega teravaid nurki.Kõvakettarack nt thumscrew-dega.Küljeakentki ei pea tingimata olema.Korpus ise läikivmust või hõbedane.Korralikud jahutusvõimalused ja E-ATX suppport .
see "ülevaade" küll kuhugi ei kõlba.Rikub lausa silma kui lugeda .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silks
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2004
|
15.02.2015 19:28:05
|
|
|
| Täis teras on küll hea
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|