Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 14:34:15 vasta tsitaadiga

Mis sellest mängus nii erilist on, et kõik seda kiidavad? Mingi nüri ja sisutu hack and slash ju...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.06.2008 14:43:17 vasta tsitaadiga

Teised hack&slashid on veel nürimad ja sisutumad? icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 30.06.2008 14:51:27 vasta tsitaadiga

Diablo võib ju hack&slash clickfest olla, kuid see eest äärmiselt fun (vähemalt D2).
D3 paistab äärmiselt kena välja ning tundub, et tuleb parasjagu brutaalsem mäng.
Kuid veidi süngem võiks pilt tõesti olla.
Loodetavasti tuleb ka taustamuusika vähemalt sama hea kui D2-s.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 15:04:06 vasta tsitaadiga

Gamespot andmetel on release date 12/31/08 !! icon_smile.gif Nüüd teate mida näärivanalt oodata;)

http://www.gamespot.com/pc/index.html?tag=nav-top;pc&navclk=pc

Ise ootan ka mängu täiega...huvitav kaua läheb kuni Eestisse müügile tuleb?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.06.2008 15:06:04 vasta tsitaadiga

Miskipärast oletan, et gamespot on selle numbri laest võtnud. Millal viimati Blizzard mõnele mängule konkreetse release date andis ja kui pikalt tulevikus see oli?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 15:09:48 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Miskipärast oletan, et gamespot on selle numbri laest võtnud. Millal viimati Blizzard mõnele mängule konkreetse release date andis ja kui pikalt tulevikus see oli?


Ma ise ka kahtlen juba:S Lugesin foorumeid ja arvatakse et 2009 keskpaik võiks olla miinum aeg välja laskmiseks...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 15:15:01 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Mis sellest mängus nii erilist on, et kõik seda kiidavad? Mingi nüri ja sisutu hack and slash ju...


Minu arvates on ka kõik shooterid tühjad ja mõttetud, aga näe, pool maailma ikka kilkab Crysise peale juba tükk aega. Maitsed on erinevad. Nüri ja sisutu pole stoori kohe üldsegi, parem kui Neverwinter Nightsil näiteks. Lihtsalt rääkimist pole eriti palju. Gameplay on rivaalitu. Paljud on üritanud seda järgi teha, aga täiesti puusse pannud. Parima mängitavusega RPG, ütleksin.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 30.06.2008 15:37:10 vasta tsitaadiga

Huvitav, huvitav... mis need minimum requirementsid võiksid olla?
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 30.06.2008 15:41:46 vasta tsitaadiga

Nagu devid ise ütlesid, siis umbes samad WoW'ga.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 30.06.2008 15:48:58 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Mis sellest mängus nii erilist on, et kõik seda kiidavad? Mingi nüri ja sisutu hack and slash ju...


Just see ongi eriline, et seal on seltskond kes sellist juttu ei aja ning oskab hinnata selle mängu eripära. Sa ei ole Diablo vend ning sa ei saa selleks, seda on näha.
Minuarust see oli D2's lausa magustoit, kui Act 4's enne Diablot neid maggote ja teisi koletisi su ümber mitmeid sadu oli. icon_biggrin.gif

_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 16:04:03 vasta tsitaadiga

Kui samad nõudmised , mis WoWis , siis eriti võimast arvutit ei olegi vaja , et põhjas settingutel jooksutada ? Või mõeldi nii , et see arvuti , mis WoWi (napilt)põhjas settingutel jooksutas , selle arvutiga saab low/mediumi peal seda jooksutada ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 30.06.2008 16:21:47 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et ei ole midagi erilisemat kui WoW'i nõudmised. Natukene clockata ja läheb küll vast, loodan vähemalt. Eks seal mingid valikuvõimalused ka ikka mis tunduvalt jõudlust suurendavad ja vähendavad.
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 16:37:21 vasta tsitaadiga

kuigi ma olen kõik diablod läbi mänginud, muklle see mämg eriti ei istu, kuidagi liiga lihtne, ainult killi, ja aeg oleks juba niikaugel et diablo 3 võiks olla läbi sinu silmade või siis kasvõi 3rd person
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.06.2008 16:38:43 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Nagu devid ise ütlesid, siis umbes samad WoW'ga.
Hm, siis võib see jõuludeks tõepoolest valmis saada. Samas ma natuke kahtlen, et nad lasevad kaks-kolm mängu nii kiirelt välja (WotLK, SC2, D3). Pigem ikka 3-6 kuuliste vahedega et maksimeerida kasumeid. Aga mine sa tea, ehk tõesti tuleb jõuludeks hunnik Blizzardi mänge korraga icon_razz1.gif


[edit]

Diablo ju peaagu ongi 3'rd person, lihtsalt su kaamera on ühe nurga all lukus icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 30.06.2008 16:56:20 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
kuigi ma olen kõik diablod läbi mänginud, muklle see mämg eriti ei istu, kuidagi liiga lihtne, ainult killi, ja aeg oleks juba niikaugel et diablo 3 võiks olla läbi sinu silmade või siis kasvõi 3rd person


Loll jutt suhu tagasi!!!icon_mad.gif

Diablo jäägu selliseks nagu ta on olnud algusest peale thumbs_up.gif beer_yum.gif
Ma juba tõin näite, kuidas Commandose seeria ära rikuti 3rd/FPS-iks mängu muutmisega ja üldsegi RPG-d on parim mängida nö. pealt vaates nagu alguses nad kõik olid IMHO! 8)

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 17:00:26 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
dstar kirjutas:
Mis sellest mängus nii erilist on, et kõik seda kiidavad? Mingi nüri ja sisutu hack and slash ju...


Minu arvates on ka kõik shooterid tühjad ja mõttetud, aga näe, pool maailma ikka kilkab Crysise peale juba tükk aega. Maitsed on erinevad. Nüri ja sisutu pole stoori kohe üldsegi, parem kui Neverwinter Nightsil näiteks. Lihtsalt rääkimist pole eriti palju. Gameplay on rivaalitu. Paljud on üritanud seda järgi teha, aga täiesti puusse pannud. Parima mängitavusega RPG, ütleksin.


Aga mingi sügavam mõte võiks asjal ikkagi olla lisaks rutiinsele kollide mahanottimisele. Eriti kui vaadata, millist vaheldust pakub tänapäeval näiteks MGS4 või kasvõi MGS1 kümme aastat tagasi.
Titan Questi idiootsest gameplay'st on siiamaani vere maitse suus...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.06.2008 17:04:09 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Aga mingi sügavam mõte võiks asjal ikkagi olla lisaks rutiinsele kollide mahanottimisele.
Miskipärast on päris mitu just selle sisuga FPS'i päris häid arvustusi siiski saanud icon_smile.gif

Diablo gameplay on töötanud enam-vähem perfektselt juba pikemat aega. Kindlam on jääda tõestatud meetodite juurde kui hakata midagi väga tugevalt muutma.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 30.06.2008 17:06:03 vasta tsitaadiga

Titan Quest, MGS4 või MGS1 ei ole Diablo. Ei ole Diablo, rõhutan veel.

Diablo ongi see mäng mis on läbi aegade suutnud olla see ainus ja üks, eriline ning unikaalne. Ehk just sellepärast ei saa inimesed aru, mis selles erilist on, et nad pole selle mängu Story'sse sisse elanud. Worldstone, Tristram, Evil hordes ja 3 venda?

...lihtsalt hämmastav, Diablo 3 on mäng mis minul on tõelised judinad peale tõmmanud. Sorry dstar, no offense sinu mängu maitsele. Pole midagi teha kui ei meeldi... aga millegipärast ma arvan, et sa ei ole Diablo osasid läbi mänginudki - või kui oled, siis igasugused questid ja muud raamatud mis ingame lugeda on, oled sa lihtsalt külmavereliselt skip, skip, skip vajutanud.

_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 30.06.2008 17:11:39 vasta tsitaadiga

Sandman kirjutas:
Titan Quest, MGS4 või MGS1 ei ole Diablo. Ei ole Diablo, rõhutan veel.

Diablo ongi see mäng mis on läbi aegade suutnud olla see ainus ja üks, eriline ning unikaalne. Ehk just sellepärast ei saa inimesed aru, mis selles erilist on, et nad pole selle mängu Story'sse sisse elanud. Worldstone, Tristram, Evil hordes ja 3 venda?

...lihtsalt hämmastav, Diablo 3 on mäng mis minul on tõelised judinad peale tõmmanud. Sorry dstar, no offense sinu mängu maitsele. Pole midagi teha kui ei meeldi... aga millegipärast ma arvan, et sa ei ole Diablo osasid läbi mänginudki - või kui oled, siis igasugused questid ja muud raamatud mis ingame lugeda on, oled sa lihtsalt külmavereliselt skip, skip, skip vajutanud.


+1 thumbs_up.gif Diablo on Diablo ... Mingid Titan Questid jms on olnud lihtsalt haledad kloonid, Diablo peabki olema hordides kolle keda põrgusse tagasi saata icon_razz.gif
Umb.. nagu nt Doom on Doom :p. Aga jah.. seda et storyt pole ei saa väita.. ikka on seal üht-teist kuulata ja lugeda icon_wink.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 30.06.2008 17:19:10 vasta tsitaadiga

ei ole mõtet nii varakult piima üles võtta. D3 on ju veel alles päris lapsukene. Pealegi arvan, et kui see 19 minutiline gameplay oleks rõhunud storyle või questidele või millele iganes peale saatana sigitiste mahanottimisele, võtaksid inimesed siin valjult sõna selle üle, et võitlusele pööratakse nüüd D3-s liiga vähe tähelepanu ning mängust on saanud ainult mingite igavate dialoogide jada. Eks see esimene klipikene oligi selleks mõeldus, et foorumites ja ineti avarustes gamerid mängu üle elavalt diskuteeriksid.
Kannatust inimesed, ei tasu kaugeleulatuvaid järeldusi teha ühe väikese lõigu vaatamisest.
Kui D ei meeldi mängi sims'i või neid mänge, mis sulle meeldivad

/noonius out

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 17:20:55 vasta tsitaadiga

Üritasin paar aastat tagasi Diablo 1'ga alustada, aga graafika ja gameplay oli niivõrd algeline ja jube, et asi jäigi pooleli. Võib-olla kui oleks kümme aastat tagasi mänginud, räägiks hoopis teist juttu, aga arvan, et peale Titan Questi ja mõningal määral God of War 1 läbimist võib öelda küll, et hack 'n slash zhanr pole lihtsalt minu jaoks.
Ja FPS mängudest meeldivad mulle ainult Deus Ex, System Shock 2 ja Bioshock. Ülejäänu(Doom, Halo, Crysis, GoW) võiks üldse olemata olla...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 30.06.2008 17:30:41 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Üritasin paar aastat tagasi Diablo 1'ga alustada, aga graafika ja gameplay oli niivõrd algeline ja jube, et asi jäigi pooleli. Võib-olla kui oleks kümme aastat tagasi mänginud, räägiks hoopis teist juttu, aga arvan, et peale Titan Questi ja mõningal määral God of War 1 läbimist võib öelda küll, et hack 'n slash zhanr pole lihtsalt minu jaoks.
Ja FPS mängudest meeldivad mulle ainult Deus Ex, System Shock 2 ja Bioshock. Ülejäänu(Doom, Halo, Crysis, GoW) võiks üldse olemata olla...


Ma alles hakkasin D1 mängima icon_biggrin.gif. Häbiga pean tunnistama et ma polegi ennem D1 mänginud, küll aga D2 + exp sai läbitud icon_smile.gif
Noh.. Gameplay on küll algeline jne... Aga mulle meeldib icon_razz.gif, siiani pole ära tüüdanud... Kui mäng on hea siis graafika jms ei loe absoluutselt.. toome näiteks kasvõi Fallouti või Baldurs Gatei thumbs_up.gif. Küll aga tunnistan et Planescape: Tormenti (vist?) ma ei suutnud väga kaua mängida kuna seal oli neid Dialooge jms ikka väga palju, vahest kestsid dealoogid ja jutud kümmneid minutid.. aga kindlasti usun et asjal oli väga deep story thumbs_up.gif.

No jah.. läks natuke OT-ks kätte ära...

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 17:32:50 vasta tsitaadiga

Kui keegi siin veel ütleb, et Diablo III võiks olla 1st... Siis ma teen talle vist küll paljaste kätega lõpu icon_lol.gif Ainult mingisugused võhikud ja lamedad RPG mängijad tahavad kõiki RPG -sid mängida 1st -s. Klassikaline pilukate möga on see 1st, mida tuleb hordide viisi. Kui ma RuneScape 3D -d kunagi mängisin, vaatasin ma koguaeg ülevalt alla, sest tagant on nii... vastukäiv vaadata.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 17:45:54 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Üritasin paar aastat tagasi Diablo 1'ga alustada, aga graafika ja gameplay oli niivõrd algeline ja jube...


tere talv! 96 aastal oli loomulikult nii jõhker raud olemas, et mingit ybereyecandyt jooksutada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2008 18:11:41 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
dstar kirjutas:
Üritasin paar aastat tagasi Diablo 1'ga alustada, aga graafika ja gameplay oli niivõrd algeline ja jube...


tere talv! 96 aastal oli loomulikult nii jõhker raud olemas, et mingit ybereyecandyt jooksutada.



Ausalt on mäng siiamaani täiesti mängitav. Loogish, et 12a vanale mängule ei saa suuri graafilisi ootusi panna, aga gameplay on suurepärane ja ei vanane. icon_smile.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 18:23:58 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Mis sellest mängus nii erilist on, et kõik seda kiidavad? Mingi nüri ja sisutu hack and slash ju...


sellist "magic find" süsteemi pole kuskil mujal mängus ja selles on suur võlu minu jaoks.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.06.2008 18:40:02 vasta tsitaadiga

Titan Quest oma ilusama graafikaga on ja jääb mõttetuks mänguks Diablo2 võrreldes.
Dungeon Siege veel monotoonsem kui Titan.Üldiselt oleks ka selle poolt ,et mäng jääks vana kooli vaatega ilma selle mõttetu 3d keerutamiseta.
90% energiat tegelase vaate ja suuna määramisele...

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 30.06.2008 18:40:14 vasta tsitaadiga

Diablo esimese osa sai 88MHz Pentiumi ja 8mb mäluga läbi mängitud. Välisilma ja koopa vahel laadimine võttis otseses mõttes pool tundi aega, aga mäng oli ise nii kaasakiskuv, et sellest ei olnud midagi. Siiamaani on meeles esimesed skeletonid katakombe uurides ja kirstust põrandale kukkuvate müntide kõlin. Hakata rääkima, et Diablo I ja II on jamad oma graafika pärast ja III osa võiks 1st person tulla, mul ei ole sõnu. Diablo on rohkem kui lihtsalt mäng ning hakata selle alustalasid muutma on lauslollus. Õnneks on blizz senimaani üsna meeldivat rada mööda käinud, olukord oleks saanud tunduvalt hulllem olla.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 18:47:28 vasta tsitaadiga

Ma mängisin esimest osa sõbra läpakal ja seal see kah vaevaliselt jooksis... ja paari NPCga rääkimise ajal jooksis see üldse kokku icon_razz.gif .

Nii , aga kui kiirelt on reaalselt võimalik sellise modi valmis saamine , et teeb värvid süngemaks jne. ? Ennem seda modi ma ilmselt seda mängu ei soetaks , aga kui seda modi üldse ei tuleks siis muidugi ostaks kohe esimesel päeval ja hakkaks pelama .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 30.06.2008 18:56:31 vasta tsitaadiga

Oleneb, mis meetodiga läheneda. Post-efektid õnnestuks vähema vaevaga ära teha, tekstuuride ja mudelite vahetamine on aga juba teine tera.

edit: loodan ka ise, et mäng tuleb lihtsalt moditav. Päris SDK'd on vist palju loota, aga custom contenti najal kestaks diabloelamus ikka tunduvalt kauem. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 18:59:59 vasta tsitaadiga

Diablo 3 console version a possibility
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 30.06.2008 19:13:20 vasta tsitaadiga

Konsoolimäng see ei ole mitte mingil juhul. Imelik küll oleks, kui Diablo tuleks konsoolile. Pheh, loodan, et mitte!
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 20:13:41 vasta tsitaadiga

No kuidas sa selle puldiga hiirt huvitav juhid ? icon_rolleyes.gif
Võimalik , aga liigselt keeruline ja aeglane sellise mängu puhul . thumbs_down.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.06.2008 20:27:30 vasta tsitaadiga

Uutel konsoolidel pidi ju hiir olema võimalik juurde osta ja kui mäng toetab- miks mitte.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 20:29:24 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
No kuidas sa selle puldiga hiirt huvitav juhid ? icon_rolleyes.gif
Võimalik , aga liigselt keeruline ja aeglane sellise mängu puhul . thumbs_down.gif

Eks nad kangiga juhivad cursorit. Saavad ju konsooli onud ka FPS'id mängitud, mis on minu jaoks täiesti arusaamatu värk. Ja nagu soodent ütles, on ka hiirt võimalik soetada.

Ma olen kusjuures suht kindel, et D3 tuleb ka konsoolidele välja. Sisetunne icon_razz.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 21:27:23 vasta tsitaadiga

Kuidas Diablo pole konsoolimäng? Me mängisime vennaga coopi PS One peal Diablo I-l.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 21:44:46 vasta tsitaadiga

Ei no harjumise asi , aga ikkagist , selle hiire liigutamine konsooliga on üks mõttetult keeruline protsess .
Nojah , kui saab kuidagi õige hiire külge panna , siis tõesti , miks ka mitte icon_smile.gif .
Edit:Tegelikult siis oleks klaviatuur kah vaja külge panna .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 30.06.2008 21:56:23 vasta tsitaadiga

Heineken, miks klaviatuur? Ühes videos oli ekstra mainitud, et tehakse mäng nii, et saab ka vaid hiirega hakkama.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 22:04:56 vasta tsitaadiga

Diablo point on alati MF ja parem loot olnud mitte grafa või müstiliselt vinge stoori.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 30.06.2008 22:20:17 vasta tsitaadiga

Mind see praegune graafika küll ei häiri. Väga viis thumbs_up.gif Küll tekitab see jutt siin kange tahtmise D2 uuesti peale panna ja läbi teha 8)
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 22:26:56 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Üritasin paar aastat tagasi Diablo 1'ga alustada, aga graafika ja gameplay oli niivõrd algeline ja jube, et asi jäigi pooleli. Võib-olla kui oleks kümme aastat tagasi mänginud, räägiks hoopis teist juttu, aga arvan, et peale Titan Questi ja mõningal määral God of War 1 läbimist võib öelda küll, et hack 'n slash zhanr pole lihtsalt minu jaoks.
Ja FPS mängudest meeldivad mulle ainult Deus Ex, System Shock 2 ja Bioshock. Ülejäänu(Doom, Halo, Crysis, GoW) võiks üldse olemata olla...

Nii repliigi korras oli Diablo 1 praktiliselt esimene tõsine Windowsi ja DirectX mäng. Alguses tundus selline lahjavõitu Ultima 8 ( rahu olgu nende kõikidega ) kloon aga maru fun oli. Nethacki random dungeons paaritatud Ultima graafikaga.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 23:19:00 vasta tsitaadiga

By mirko27: isegi mina olen seda tagunud ps peal icon_biggrin.gif

Igatahes mind ka väga ei häiri see WoW -ilik graafika, aga noh jah see ei lähe väga story ja mappidega kokku.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häpijoii
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 01.07.2008 10:36:43 vasta tsitaadiga

Mnjaa kunagi sai diablo´ t kõvasti üle aasta mängitud warrior charil oli 49 level käes (50 maximum) varustuski oli siga rare nagu kings sword of heavens (bastards sword) zodiaki ringid. Ainuke asi mis puudu Godly plate of whale mis on nii harv asi et kui sellist kuskil näete siis tõenäoliselt on see cheat.
Kõik oli tipp topp kui ükspäev diablo jälle käima lükkasin et 50 levelini lähemale jõuda ja mida icon_eek.gif kõik itemid mehelt läinud üks sõbrapoiss mõtles et keelust hoolimata hakkab ta diablot mängima ja noh mõnus ju kõik asjad maha müüa ja siis suvalise nuiaga ringi lasta icon_evil.gif

Tundub et kolmandat osa peaks jälle mängima hakkama, läbi battleneti pinget rohkem, videosi vaadata siis väga lahe tundub füüsika, kollid lendavad viite lehte, huvitav kas suurem strenght mõjutab ka füüsikat, et ala blow on vingem ja mehed lendavad kaugemale/kõrgemale nagu Titan Questis.

Kolmandas osas kukub vist neljas vend komeediga taevast alla? Hot24 lehel on video kus üüber evil hääl lõpupoole ütleb "My brothers will not have died in vain" äkki ongi neljas vend kuskil marsil transformeritega polkat tantsinud ja nüüd sajopp pähe löönud 8)

_________________
99999999999 in 1
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 11:47:53 vasta tsitaadiga

häpijoii kirjutas:
huvitav kas suurem strenght mõjutab ka füüsikat, et ala blow on vingem ja mehed lendavad kaugemale/kõrgemale nagu Titan Questis.

Kaheldav.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 14:10:12 vasta tsitaadiga

OT: siin teemas selliseid ka on ? icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 01.07.2008 16:02:35 vasta tsitaadiga

Sandman kirjutas:
Konsoolimäng see ei ole mitte mingil juhul. Imelik küll oleks, kui Diablo tuleks konsoolile. Pheh, loodan, et mitte!


Väga edukalt mängisin PS2 peal läbi Champions of Norrathi ja selle järje. Ei saand küll aru, et raskem oleks juhtida tegelast.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 16:19:38 vasta tsitaadiga

Mulle tundus PS peal Diablo III -e juhtida küll vähe igavam... Võttis aega kõikide aktsioonide tegemine jms rohkem... Ega Battle.net -is arvutite vastu ei kujutaks küll minema PS3 -ega icon_biggrin.gif Eriti just puldiga.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 01.07.2008 17:00:11 vasta tsitaadiga

Ma millegipärast arvan, et kui konsooli realm ja pc realm on battle.netis eraldi.
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 17:16:59 vasta tsitaadiga

Tegelikult osad gameplay nüansid mis mulle ps peal meeldisid ja pc peal muret valmitasid:
Vastased pidevalt rallivad eest ära, ps puhul tõukad joysticki ühte suunda ja isegi kui vastane taganeb siis sina järgned ja fight käib edasi, pc peal on hiirega lihtsalt julm klõpsimine ja vastase jälitamine.
Pult on ühtselt käes ja piisavalt nuppe, et igasugu hotkeysid vajutada. PC klaviatuuri peal kätte hotkeyde jaoks hoida polnud pooltki nii mugav.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.07.2008 17:31:11 vasta tsitaadiga

Ainus probleem kõiksugu pultidega on nuppude vähesus. Hea vähemalt, et Diablo pole nagu WoW mis pea terve klaveri 1-3 kihiliselt ära katab icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.