Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Wippies märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 15.05.2008 18:13:26 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru mis mxttega nad jagavad nii sita leviga ruutereid..... naiteks minu wippiest naeb ainult minu korteris nii, et seda saabki kasutada ainult siis kui minu juures oled icon_biggrin.gif
_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2005




sõnum 15.05.2008 19:48:34 tasuta õng vasta tsitaadiga

EMT-l on "tasuta" lollikeste tarvis PeoLeo süsteem, mehi langeb loogu irw.
tasuta asjad on kokkuvõttes kõige kallimad, millal inimesed selle omale selgeks saavad?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 21:19:01 Re: tasuta õng vasta tsitaadiga

vedru kirjutas:
EMT-l on "tasuta" lollikeste tarvis PeoLeo süsteem, mehi langeb loogu irw.
tasuta asjad on kokkuvõttes kõige kallimad, millal inimesed selle omale selgeks saavad?
Palun töö välja mõni tõsisem negatiivne külg, mis kaaluks üle positiivsed?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppihus
HV kasutaja
ppihus

liitunud: 21.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2008 01:18:35 vasta tsitaadiga

wad kirjutas:
njah utorrentis küll kiirus yle 900 ei txuse icon_sad.gif

Minul on küll kiirused väga korras, aeg-ajalt suuremadki kui Elion on lubanud. Korrusmaja lahendus digitv-ga, see kiirem variant.

Aga leviga on tõepoolest veits kehvemad lood. Kui Speedtouch suutis kogu korteri vabalt WiFiga katta siis Wifibox nüüd jääb 4-toalises korteris ühest otsast teise signaali saatmisega aeg-ajalt hätta. Mingid nurgatagused kohad ei saa levi hästi kätte, aga otseloomulikult just nendes nurkades ma olengi arvuti taga. Samas, veidike kaablimajandust, panna Wifibox teise tuppa ja peaks mure murtud olema. icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2008 03:32:52 Re: tasuta õng vasta tsitaadiga

vedru kirjutas:
EMT-l on "tasuta" lollikeste tarvis PeoLeo süsteem, mehi langeb loogu irw.
tasuta asjad on kokkuvõttes kõige kallimad, millal inimesed selle omale selgeks saavad?


no offence aga Tomv nõus, too mõni halb külg välja. ST (mida jagab e-lõvi 3a lepinguga, kuigi lepingu järgselt on tal õigus ka peale 3a see ruuter tagasi nõuda) on ka imo suht sita leviga (kaugemale kui oma maja levimiseks sai ikkagi korralik wifi ap ostetud). Praegu Sa ainult võidad ju. Saad korraliku ruuteri millel on välise hdd võimalus ehk saad luua lan'i eraldi share mida kõik võrgus olevad kasutada saavad. + kuskil wifi hipide võrgulevialas olles saad seda tasuta kasuta. Lõvile või tähemehikesele maksad niikuinii, niiet kui kui keegi peakski Sinu võrku kasutama saab ta Sinust järgi jääva ribalaiuse, mis on juba Sinu poolt kinni makstud. Ehk siis võit-võit seis ju.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2005




sõnum 17.05.2008 15:48:27 köige kvaliteetsem leviala vasta tsitaadiga

EMT kõned on kah "tasuta maailma kõige kvaliteetsemas levialas"- you only win.
sellist hülgemöla aetakse iga plangu peal, tuleks seepeale liituda?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2008 17:51:52 vasta tsitaadiga

Ära hakka keerutama. Ütle miks wippies sitt on?
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 17.05.2008 19:40:21 Re: köige kvaliteetsem leviala vasta tsitaadiga

vedru kirjutas:
EMT kõned on kah "tasuta maailma kõige kvaliteetsemas levialas"- you only win.
sellist hülgemöla aetakse iga plangu peal, tuleks seepeale liituda?

Minu jaoks ON EMT muide kvaliteetseim. Kes kus liigub. Ja maksangi ca 50% rohkem, et ei peaks kohapeal keerutama "täishäälikute paketi" vältimiseks.

Aga jah, kas mingi asjalik põhjendus kah tuleb?

Ma siis vahepeal kirjeldan omi põhjuseid:
Nimelt paistab mu järgmise töökohaga seotud elamise aknasse üks Wippies leviala. Ja kuna 90% ajast on mu kodune nett jõude ...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2005




sõnum 17.05.2008 20:23:21 skepsis vasta tsitaadiga

Jah, ma olen loll, sest arvan et JORMA tahab meie kannide pealt oma papi kokku lüüa ja seepärast moosib.
Selgitage mulle kui eksin? TASUTA moos on Wippies ja EMT muistend papi nimel, iga plangu peal
proovisin seda kammi aga eelistan naabri Speedtouch, Õismäel
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2008 20:33:32 vasta tsitaadiga

Sa eksid. Ei selgita. Niikaua kuni leiad mulle mingi viguri mille abil nad vägisi raha välja petavad, jään kindlaks sellele arvamusele.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2008 05:44:19 vasta tsitaadiga

mhmh see prügikoristus kampaania oli ka lollide peenaha koorimine. rahvas läks heast tahtest ja tegi Eesti puhtaks aga mingid onud said kogu reskpekti endale sest orgunn oli nende poole pealt.
jah sa eksid, keegi ei käse Sul võtta osa sellest kampaaniast aga nagu näha on suht palju rahvast kes on nõus oma ribalaiust jagama. eriti veel sellisel juhutl kui oled asja eest maksnud aga tõelist teenust kasutad näiteks ainult nv'l. imo pigem suurem lollus on maksta asja eest mida keegi ei kasuta. ehk võta nädalaks prost aga ise käi ainult vaatamas (ise ei pane ja teistel ka ei lase panna). icon_razz.gif

no offence ofc.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 18.05.2008 11:32:06 vasta tsitaadiga

Kas meil siin keegi mitte topeltkontot ei kasuta?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.05.2008 11:38:36 vasta tsitaadiga

Adebisi kirjutas:
... aga mingid onud said kogu reskpekti endale ...

Tavaosalejad tegid seda rinda medali saamise eest või? Enda keskkonna puhtaks saamine oli lihtsalt kõrvaline saadus?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2008 15:30:43 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
Adebisi kirjutas:
... aga mingid onud said kogu reskpekti endale ...

Tavaosalejad tegid seda rinda medali saamise eest või? Enda keskkonna puhtaks saamine oli lihtsalt kõrvaline saadus?


Sarkasmi tage pole ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.05.2008 16:08:45 vasta tsitaadiga

Krt jah, ei pannud seda järgneva jutu konteksti tähele.
st. järgnevat juttu ei pannudki tähele, arvasin et jälle keegi kibestunud konkurent vmt.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2008 11:21:05 vasta tsitaadiga

vedru, Ikka veel võtad sõna teema läbustamise eesmärgil icon_evil.gif
Puumajas on igatahes levi normaalne, betooni pole kahjuks kusagilt võtta. Nagu ma testides väitsin jääb ta tõepoolest minu Asuse ruuterile oma levi poolest veidi alla, aga äkki ongi mõte tihedama asuustusega piirkondades oma teenust pakkuda või siis avalikes kohtades nagu kohvikud ja trepikojad. Meil siin hõreasustusega piirkondades kus igaühel on vähemalt 2000 m2 maad maja ümber võib juhtuda tõesti nii, et krundi piirest levi välja ei ulatagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 08:12:23 vasta tsitaadiga

Otsustasin oma "teisse kodusse" ka Wippie leviala teha ning tellisin teise boxi ka. Peab tunnistama, et asi on paranendu - kui eelmist saadetist pidin ootama poolteist kuud, siis nüüd ilums teade juba samal päeval, et asi on posti pandud, nii et nädala lõpus saan ehk juba kätte. See info on siis kinnituseks nendele, kes ei ole kindlad kas saab mitut boxi tellida või ei saa - saab, kuid paigadlusaadress peab teine olema. Samas kui üks karp katab sinu krundi halvasti, siis keegi ei kontrolli, et sa samale krundile veel ka teist karpi ei paigalda, paned lihtsalt naabri aadressi, aga sinu postkasti tuleb teatis.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 15:55:30 vasta tsitaadiga

huh... soome keel ununend 22.05.2008, klo 09:16 Lähetys lähtenyt maasta 01000 HKI VANTAA, ULKOMAANTERMINAALI
See tähendab et kaup on soomest lahkund ? (lennukiga vantaast nagu aru saan). Kus kohta nad nüüd selle eestis viivad ? Saab ise järgi minna v tuleb ukse taha ?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 22.05.2008 16:58:42 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
huh... soome keel ununend 22.05.2008, klo 09:16 Lähetys lähtenyt maasta 01000 HKI VANTAA, ULKOMAANTERMINAALI
See tähendab et kaup on soomest lahkund ? (lennukiga vantaast nagu aru saan). Kus kohta nad nüüd selle eestis viivad ? Saab ise järgi minna v tuleb ukse taha ?
Jah kaup soomest lahkunud , teade tuleb koju !!!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vedru
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2005




sõnum 22.05.2008 18:35:57 vaade seestpoolt vasta tsitaadiga

Sai pötradega viina võetud ja vesteldud. selgus et meeste plaan on vöimalikult rohkem lambaid oma karja liita ja loomad valitud põllule juhtida.
Võrku haldavad Elion speedtouch viisil. Teenistus loodavad reklaamist ja karja müügist, aga sellest nad suud lahti teha veel ei soovinud. Saunalahe OÜ müügimehed on iseäranis head "päästjad". rahapuudust nad ei kurda töö on hästi makstud võrk töötab kuni äriplaan rakendub. soovime edu neile!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 21:57:57 vasta tsitaadiga

Esmakordselt avastasin foorumist ühe hea nupu mida ma varem kasutanud ei ole - kasutaja kirjete blokeerimise. Kui keegi nüüd vedrut vaevaks kommenteerida ei võta, siis võib minu poolest see teemaarendus siin normaalselt edasi minna. Kes arvab vedru-st sama halvasti kui mina, siis soovitan sama lahendust kasutada thumbs_up.gif

PS Pagan, ikka on näha et ta on midagi kirjutanud, ainult seda hülgemöla pole näha icon_sad.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mjk053
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2008




sõnum 24.05.2008 10:18:18 vasta tsitaadiga

sai ka homebox tellitud siis ja nüüd 1 täpike rakveres tuleviku tänaval juures

anyways kas keegi asjaosaline oskab öelda kuidas wippies kaardil seda sinist täppi roheliseks saab?
sinine tähendab et box on küll saadetud aga pole veel kasutusele võetud
roheline tähendab et on kasutusel

ja kuigi mul on box kasutusel on ta ikkagi sinine..äkki peab veel miskit näppima?

keegi teab?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 22:59:32 vasta tsitaadiga

mjk053, see et sinised täpid roheliseks ei lähe on nende viga. Loe vahepeal ka wippies.com lehel olevat eestikeelset foorumit, saad asjadega äkki kiiremini kurssi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wrestman
HV vaatleja
wrestman

liitunud: 03.12.2003




sõnum 25.05.2008 01:19:39 vasta tsitaadiga

Nii nagu ma sealt wippiesi kodulehelt loen, siis see Wippies HomeBox maksab 79 euri koos postikuluga. Ehk siis seda asja on ka võimalik ka lihtsalt osta? Siis ju ei tohiks tekkida mittemingisuguseid kohustusi sellega, hoiad seda asja võrgus kuna tahad, kui ei taha siis ei hoia. Kui asi ei kõlba või on mingid muud põhjused miks seda asja ei saa töös hoida siis hea selle lihtsalt kappi seisma visata, ilma et seda kasutama peaks. Olen ise muidu selline inimene, et neid tähtajalisi lepinguid ei eelista, see 79 eur pole ka ei tea mis suur summa, et see kulutus ära teha. Ega keegi vist ei ole veel seda asjandust raha eest ostnud?
_________________
...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2008 21:44:49 vasta tsitaadiga

ot, olen ma pime või aga ma ei näinud kusagil kirjas, et minu ühendust edasi müüma hakatakse? Kui ühendad ennast wippies võrku siis avaneb leht kus kenasti kirjas, et 1EUR'i (muide eesti rahas väidavad 10kr) eest saad kohe kaheks tunniks netti kui saadad SMSi. See tähendab, et suur ja armas wippies kes juhtis tähelepanu sellele, et me oleme nagu wireless hippies ja saame ise üksteise ühendust kasutada aga suures uimas jäi mingi väike punkt lepingus lugemata ja saime kõik kellad nagu hipid ikka icon_biggrin.gif
lepingust leidsin tsitaadi:
"Kui Te kasutate Wippiesi riistvara, võivad teised Wippiesi liikmed kasutada internetti
pääsemiseks Teie internetiühendust, esitades Teie ühenduse kaudu sisse logides omaenda
kasutajatunnuse ja parooli. Teiste Wippiesi liikmete tuvastamise eest vastutab Wippies."
kõik mis puudutab siis netijagamist.

pealegi oli wifis vaba kogu minu netikiirus olenemata sellest, et lauamasinas kasutati ka netti.
mis kõige nõmedam, ma ei pääse ikka oma voip adapterist sest wippiese purgil oma voip kontosid kasutada ei saa.

ahjaa, peale speedtouchi väljavahetamist wippiese vastu tuleb brauseris peale iga 10ndat klikki selline error:
http://www.zone.ee/indrekp6/pildid/wippieserror.jpg?2
kusjuures kahes masinas :S back/foward aitab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrestman
HV vaatleja
wrestman

liitunud: 03.12.2003




sõnum 25.05.2008 22:30:57 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan, siis et kui wippiesega kellegi teise internetiühendust kasutada tahad, siis pead saatma selle 10 eek või 1 eur maksva smsi, et saada seda kasutajanime koos parooliga? Ning peale seda saan alles kasutada seda ühendust ja ainult 2 tundi? Kui asi nii on, siis tundub küll mulle et asi on eriti mõttetu. Eestis küllalt selliseid kohti kus smsi saatmise teel saab kasutada interneti. Ei tea, nüüd ma küll endale seda asja ära tellida ei julge... icon_biggrin.gif
_________________
...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.05.2008 01:27:39 vasta tsitaadiga

Võibolla siis vedru kahtlused ongi kinnitust leidnud - müüakse andmemahtu mida nad ise ostnud pole! Kui seade maksab 79 euri ning "pileti"eest saab kaks tundi netti siis piisab kui 160 tundi aastas tasu eest netti kasutatakse et see 79 euri seade oleks tasa teenitud... ülejäänu ju ainult puhas lust ja rõõm! icon_razz1.gif Hiilgav idee... ja veel voip teenused ka tulemas - tasu eest lastakse kõne tasuta saadud netti!! Kulusid pole muid kui ajakulu kontolaekumiste jälgimiseks banana_dance.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.05.2008 01:51:44 vasta tsitaadiga

Wippies kaitseks võib tuua selle, et vaevalt keegi seda tasulist WiFit kasutama hakkab eriti intensiivselt.
Aga kui aastaga seda raha tagasi ei teeni, siis läheb tõenäoliselt ruuterile mingi õigem firmware peale ja Wippies jääb lihtsalt ruutrist ilma.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 12:06:33 vasta tsitaadiga

ma just mõtlengi mis saab siis kui lepingu tähtaeg 12kuud on täis, kas mulle antakse siis seadmele selline firmware ka millega ise ruuteri täisfunktsionaalsust kasutada saan?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 14:51:21 vasta tsitaadiga

Ei. Miks nad peaks? Nende mõte ongi võimalikult kaua sinu seljas elada ju.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.05.2008 15:15:09 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et kasutaja peaks ise otsima, kust ja kas leiab midagi sobivat.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yrret
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2008




sõnum 26.05.2008 19:07:09 vasta tsitaadiga

äkki keegi seletaks lihtsalt kuidas wippies homeboxi digi tv-ga ühendada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 23:04:59 vasta tsitaadiga

yrret kirjutas:
äkki keegi seletaks lihtsalt kuidas wippies homeboxi digi tv-ga ühendada


Ühendada võid niisamuti nagu elioni speedtouchi aga iptv läbi selle ei funkama ei hakka. Võid teiseks koormaks speedtouchi järele panna eelkirjeldatud juhendite järgi.

pole veel midagi positiivset selle seadme juures avastanud, peale usb pulga mis võrgus on.

- ei mingit "oma" voipi
- ie errorid (eelnevalt märgitud pildike)
- digitv tuuga, konfata ei saa.
- erinevaid alamvõrke seadistada ei saa
- lan tuled ei näita võrgu aktiivsust vilkumisegagi mitte :S
- kiirus on ka wippiii võrgus maksimaalne olenemata, et lauamasinas jookseb download.
- võimatu kasutada dyndns.com teenust (enamike odavruuteritega võimalik)
- fakk milline leping lubas mu ühendust edasi müüa? minuteada oli see seadusega lausa keelatud.

üldiselt siiski positiivne, kui 12kuud täis, nõuan tavalist firmwaret millega ise ruuterit haldan, võibolla saan kõik ühes karbi siiski kunagi korralikult tööle.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 09:16:28 vasta tsitaadiga

Sattusin oma WiFi ruuteriga siis sellisesse võrku milles ta pilti ette ei võta, kuigi tavaruuter saab ühenduse loodud. Võrgu eripära on siis selles, et kõik pordid peale 80 on kinni ning sellest ma järeldan, et WiFi box tahab ka mingeid porte lahti olevana näha, peaasjaligult siis väljuvaid. Keegi teab midagi sellest?
Ise ei saa praegu proovida seda tasuta surfamise rõõmu mida wippies lubas ning seda akent rahaga pole ka näinud. Selles asja mõte ju ongi, et ma jagan oma võrguriba ning saan samamoodi tasuta netti kaustada teiste wippies võrkudes ning raha küsimine oleks sulaselge petmine. Kui pääsen võrku, siis uurin asja kindlasti järele. Tsitaat kodulehelt: "Selles ongi wipinduse point: kui me igaüks oma leviala teistega jagame, võidame kõik ja katame maailma wifiga! Nii et andes vähe, võidad palju. Ja see kõik on TASUTA!"
http://www.wippies.com/www.phtml
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 13:23:40 vasta tsitaadiga

Mahe. 2 WifiBoxi käes.. 1 Tallinas Digitv järel ja toimib. Minu jaoks oluline VPN vurab läbi ja kuna ei tahtnud elionile wifi speedtouchi eest maksta siis miks mitte tasuta wifi seade icon_smile.gif
Teine läheb Viljandi... kus wifi ruuter olemas... küll küllale liiga ei tee.
Mõlemas seadmes lubasin kasutada seda beta firmwaret... ühenduse katkemist õhtusel ajal pole täheldand. Torrentiga wifi hooramine Digitv-d ruuduliseks ei võta.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 16:26:13 vasta tsitaadiga

kuidas ma sel seadel neid usb pesasid kasutada saan? et sinna saab niisama visata otse weebika ntks külge jms?
_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koristaja
HV kasutaja
koristaja

liitunud: 04.10.2004




sõnum 27.05.2008 17:16:07 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
[...- kiirus on ka wippiii võrgus maksimaalne olenemata, et lauamasinas jookseb download.
... nõuan tavalist firmwaret millega ise ruuterit haldan, võibolla saan kõik ühes karbi siiski kunagi korralikult tööle.
kui külalisena oled wipiese võrgus, siis alles peaks piirama ...
kas selline firmware olemas? mis seade selle plastkarbi sees tegelikult on?

_________________
600613
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 17:50:29 vasta tsitaadiga

koristaja kirjutas:
indrekp kirjutas:
[...- kiirus on ka wippiii võrgus maksimaalne olenemata, et lauamasinas jookseb download.
... nõuan tavalist firmwaret millega ise ruuterit haldan, võibolla saan kõik ühes karbi siiski kunagi korralikult tööle.
kui külalisena oled wipiese võrgus, siis alles peaks piirama ...
kas selline firmware olemas? mis seade selle plastkarbi sees tegelikult on?


1. läksingi võrku kui külaline, üle wippies wifi võrgu, mitte omanimelisse wifisse. fullspeed.. võibolla võtab kauem aega enne kui numbrid sujuvalt omaniku kasuks kulgevad.
2. http://www.bewan.com/ aga seal avalikult firmwaret väljas pole, võibolla tasub sügavamalt googeldada.. igatahes enne lepingu tähtajalõppu ei torgi. Täidan oma tingimused ära ja siis vaatame edasi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 20:21:02 vasta tsitaadiga

tea kas see stuff sinna peale ka istub ja töötab kõik:)
_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppihus
HV kasutaja
ppihus

liitunud: 21.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2008 17:50:32 vasta tsitaadiga

http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?t=20044

dd-wrt ja wifiboxi kohta käib siin väike teemaarendus icon_smile.gif
eks näha kas midagi reaalselt ka saab sellest seal.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atari_
HV kasutaja
atari_

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2008 02:26:36 vasta tsitaadiga

Kas siin on inimesi, kel wiwibox/homebox käes, aga keda kaardil ei näita?
Oodates wifiboxi, näppisin seal lehel neid seadeid ja märkisin oma asukoha kaardil ise ära, enne seda polnud midagi (või peabki ennast ise kaardile märkima?) ja see paneb mtõlema ,et kas neid kasutajaid võib tegelikutl rohkemgi olla, kui kaardil kirjas.

_________________
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2008 21:02:47 vasta tsitaadiga

atari_, sulle antakse punkt, aga see on algselt vales kohas, nii et lohistada tuleb endal ise jah. Kas see ka alguses enne lohistamist üldkaardil näha oli, seda ei oskagi täpselt öelda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2008 21:16:15 vasta tsitaadiga

Katsetasin järgi - kui sul on kaks seadet, siis teist ei saagi üldse kaardile märkida icon_confused.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.06.2008 17:12:37 vasta tsitaadiga

Soetasin endale ka, aga hetkel pole saanud veel süsteemi toimima.

St. jälgin icon_wink.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2008 10:17:14 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Katsetasin järgi - kui sul on kaks seadet, siis teist ei saagi üldse kaardile märkida icon_confused.gif

Ma ei tea kelle viga see oli, aga täna kui enamus Eesti märke on rohelised, sain ma ka oma teise seadme ilusti kaardile märkida. Kuigi algselt neid seal ei ole ning igaüks peab ise selle eest hea seisma, et ta sinna tekiks. Seega võib boks-e olla tunduvalt rohkem kui kaart esialgu näitab.
PS ei saa kirjutada sõna b o k s e, muutub kohe selliseks bokse icon_eek.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 04.06.2008 10:40:37 vasta tsitaadiga

Vaatasin just, et viimati oli minu seadet näha 23.mail icon_mad.gif
No kurask, mul ei ole nii ebastabiilset võrguseadet veel olnud icon_evil.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2008 11:17:18 vasta tsitaadiga

Mul näitas ka siin kaks päeva, et pole võrgus olnud, nüüd tekkis ise jälle võrku, ilma et oleksin restarti teinud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 04.06.2008 14:10:57 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab lollile öelda, kuidas see WIFI tööle saada?? Juhtme otsas kõik toimib. Kasutusjuhendis mainis ka, et paned tööle, topid kuskile passwordi ja shalalaaa... Aga sellist kohtagi ei ole, kuhu paroole toppida. Ja wifi otsing näitab ka et neid wippies võrke on kolm (wippies, wippieshme ja wippies voip) a selle home omal on kiri, et connected, aga ikka wifi ei toimi...
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atari_
HV kasutaja
atari_

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2008 00:56:06 vasta tsitaadiga

wippieshome parooli saab muuta wippes lehel sinna "my wippies" sisse logides. ~device settings -> edit -> WLAN Settings (ja peale seda restart aparaadile)
wippies võrgu kastutamiseks, tuleb peale ühendamise veel brauseris oma wippies kasutajanime ja parooliga ka sisse logida. Sisse logimis leht peaks ise ette tulema.

_________________
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 05.06.2008 06:05:53 vasta tsitaadiga

no mul ei paista mingit sisselogimist kuskil... icon_rolleyes.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Wippies mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.